Binance pārskats: vai tas ir droši? Mums ir atbildes

Binance ir vadošā kriptogrāfijas birža pasaulē attiecībā uz tirdzniecības apjomu un likviditāti. Platforma ir ļoti draudzīga iesācējiem, ir ērti lietojama un piedāvā plašu kriptogrāfijas pāru klāstu, novatoriskus produktus, funkcijas, konkurētspējīgas maksas un atsaucīgu klientu atbalstu.

Apmeklējiet Binance

Šajā Binance pārskatā mēs novērtēsim platformas galvenās funkcijas, tās pakalpojumus un mūsu pieredzi, lai jūs pieņemtu apzinātu lēmumu, pirms izlemjat izveidot kontu..

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu informāciju, iesakām apmeklēt viņu vietni, lai būtu informēts par visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Ranga 1. vieta pasaulē tirdzniecības apjomam
 • 150 + tirdzniecības pāri pret fiat, altcoins un stablecoins
 • 0,1% vienota tirdzniecības maksa ar 25% atlaidi, izmantojot BNB
 • Aizdevumu un krājkonti, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
 • Pieejama spot, nākotnes un maržas tirdzniecība
 • Iesācējs un uzlabota saskarne ar Tradingview diagrammām
 • Līdz 40% saistīto komisiju

kopumā

4.8 / 5 Apmeklējiet Binance

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Tirgojot kriptonauda, ​​bieži ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir Binance?

Binance ir a Honkongā bāzēta kriptovalūtas maiņa, kas tika dibināta 2017. gada jūlijā pēc veiksmīgas SIO, kas piesaistīja 15 miljonus. Binance īpašnieks, Changpeng Zhao, bieži dēvē par “CZ”, sāka apmaiņu no nekā un 1 gada laikā ir kļuvis par pašdarinātu miljardieri. Binance galvenā mītne un serveru infrastruktūra no Ķīnas uz Maltu tika pārcelta 2017. gada beigās.

binance

Binance birža ir piesaistījusi miljoniem lietotāju vairākās pasaules valstīs, un apmaiņas pārskatos un sociālajos medijos to bieži aplaudē kā labāko kriptovalūtu tirdzniecības biržu. Patiesībā Binance ir ierindoja biržu Nr. 1, pamatojoties uz trafiku, likviditāti, tirdzniecības apjomiem, un pārliecība par tirdzniecības apjomu likumību, par kuriem ziņots spot un atvasināto instrumentu tirgiem saskaņā ar monētu tirgus vāciņš.

binance apjoms

Binance lietotāji var pirkt, tirgot, pārdot un uzreiz apmainīt digitālos aktīvus iesācējiem draudzīgā un ērti lietojamā platformā. Binance ir viena no lielākajām kriptovalūtu un tirdzniecības pāru izvēlei, kas pieejama apmaiņai, elektronisko līdzekļu glabāšanai drošā makā un peļņas procentiem par kriptogrāfiju Binance krājkontā..

gūt 10% atlaide tirdzniecības maksām izmantojot mūsu Binance novirzīšanas saiti

Saņemiet 10% atlaidi

Binance salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas Binance funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir norādītas alternatīvas kriptovalūtu tirdzniecības biržas, piemēram, Binance, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Iespējas & Pakalpojumi

Binance ir vadošais digitālo aktīvu nodrošinātājs, kas ir paplašinājis savas funkcijas un pakalpojumus, lai nodrošinātu pilnu produktu piedāvājumu, kuriem var piekļūt, izmantojot mobilās lietotnes Binance vietni. Binance piedāvātās galvenās iezīmes ir aprakstītas turpmāk.

Piemērots visiem

Viena no labākajām Binance izmantošanas iespējām ir lietotāja saskarne, kas paredzēta personām ar dažāda līmeņa prasmes un pieredze. Iesācējiem, pieredzējušiem lietotājiem un maržas tirgotājiem ir vairāki tirdzniecības režīmi. Tie, kas nepārzina diagrammu izveidi, var izmantot “Classic Interface”, kas ir ērti lietojams, vai “Binance Convert”, lai uzreiz pirkt / pārdot kriptogrāfiju apmaiņā.

Binance konvertēšana

Maksājumu veidu daudzveidība

Binance ir populāra tirdzniecības platforma, pateicoties tās pieejamībai visā pasaulē, vairāku fiat valūtu atbalstam un visdažādākajiem veidiem, kā pārskaitīt līdzekļus uz kontu. Tirdzniecības platforma nodrošina dažādas maksāšanas metodes privātpersonām visā pasaulē, lai finansētu tirdzniecības kontu, izmantojot tādas metodes kā bankas pārskaitījumi, kredītkartes / debetkartes, SEPA, pārskaitījums un skaidras naudas iemaksas.

Piedāvātās kriptovalūtas

Binance atbalsta virs 150 digitālās monētas biržā, ko var iegādāties, tirgot un pārdot. Ir plašs tirdzniecības pāru klāsts, piemēram, pret altkoīniem, fiat valūtu vai stablecoiniem, piemēram, Binance USD (BUSD), Coinbase USD monēta (USDC), PAXOS (PAX), Tether (USDT) un True USD.

Uzlabota tirdzniecības platforma

Binance nodrošina a visprogresīvākā tirdzniecības platforma tirgot digitālās valūtas ar pilnu tirdzniecības rīku, rādītāju un diagrammu iespēju klāstu. Tirgotāji, kurus nodrošina TradingView, ir labi sagatavoti, lai vispusīgi analizētu cenu darbību, lai atrastu tirdzniecības iespējas.

binance tirdzniecība

Binance krājkonts

Līdzīgi kā BlockFi, Nexo un crypto.com, Binance ir pievienojies aizņēmumu un aizdevumu vietai un piedāvā klientam krājkontu, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju. Procentu likme ir līdz 7% APY uz izvēlētajām monētām kas tiek glabāti Binance seifā, piemēram, USDT, BTC un BUSD. Krājkonts nodrošina vienkāršu veidu, kā nopelnīt bezmaksas kriptogrāfiju, iegādājoties un turot līdzekļus, izmantojot Binance Earn.

fiksēti uzkrājumi

Vai Binance ir droša?

Binance ir viena no drošākajām pasaules biržām, kurai ir vairāki slāņi “bankām līdzīgi” drošības pasākumi un pārvaldības protokoli nodrošināt 100% klientu klientu informācijas un līdzekļu drošību. Drošu tehnoloģiju piemēri, kas tiek izmantoti, lai nodrošinātu drošu un drošu tirdzniecības vidi lietotājiem, kuri nolemj atstāt monētas biržā, ietver aukstā seifa glabāšanu un divu faktoru autentifikāciju..

Tomēr drošākais veids, kā uzglabāt kriptonaudu, ir pārskaitīt līdzekļus no Binance uz cienījamu aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X.

Ir uzlauzta Binance?

Jautājums, kas daudziem lasītājiem ir prātā, ir tas, cik droša ir Binance, un vai Binance birža ir uzlauzta iepriekš? 2017. gadā Binance bija liela kriptovalūtas zādzības un drošības pārkāpuma priekšmets. Hakeri apdraudēja drošības sistēmas, izmantojot pikšķerēšanas e-pastus, vīrusus un citus uzbrukumus. Tika nozagti 7000 Bitcoins (toreiz aptuveni 40 miljoni USD) un dažu lietotāju divu faktoru autentifikācijas kodi un API marķieri. Binance atmaksāja visiem zaudētajiem lietotājiem drošības pārkāpumu segšanai, izmantojot ārkārtas ārkārtas apdrošināšanas fondu.

Atbalstītās valstis

Binance ir globāla centralizēta kriptovalūtas birža, kurā ietilpst vairāki uzņēmumi visā pasaulē, kas izmanto zīmolu ‘Binance’ un tehnoloģiju. Lai apkalpotu, Binance partneri ir reģistrēti vairākās jurisdikcijās vairāk nekā 180 valstīs visā pasaulē izmantojot galveno Binance vietni vai oficiālu partneri zemāk.

Katra birža ar nosaukumu Binance tiek pārvaldīta neatkarīgi un pilnībā atbilst valstu vietējiem noteikumiem un likumiem. Binance partneri ļauj fiziskām personām veikt kriptogrāfijas apmaiņu visā pasaulē, lai pirktu un pārdotu digitālos aktīvus, tirdzniecības un piekļuves finanšu pakalpojumus.

Reģistrācija & Pieslēgties

Lai izveidotu kontu vietnē Binance.com, process notiek tieši un aizņem tikai dažas minūtes. Lietotājam būs jānorāda e-pasta adrese un parole. Lai piekļūtu augstākiem izņemšanas ierobežojumiem, tirgotājiem jāpārbauda sava identitāte. Par Binance konta vai naudas izveidošanu vai uzturēšanu nav jāmaksā.

Pārbaudes līmeņi

Binance izmanto uz līmeņa balstītu verifikācijas sistēmu, kas nosaka maksimālos izņemšanas ierobežojumus. Jauniem lietotājiem nav jāiesniedz personas apliecība, lai sāktu tirgot kriptonauda. Tomēr tas tiks ierobežots līdz pamata verifikācijas līmenim. Lietotāji, kuri nepabeidz pilnu verifikācijas procesu, būs ierobežoti ar maksimālā 2BTC atsaukšana 24 stundu laikā.

Binance verifikācijas ātrums tiešām mainās atkarībā no tā, cik aizņemta ir klientu atbalsta komanda. Dažos gadījumos pamata pārbaude var apstiprināt dažu minūšu laikā un mazāk nekā 4 stundas pilnam Binance verifikācijas līmenim. Tomēr lietotājs joprojām var tirgoties un izņemt līdz pat 2 Bitcoin, izmantojot pamata pārbaudi, kurai vairumā gadījumu vajadzētu būt pietiekamai.

Personām, kuras izveido kontu Binance, lai iegādātos kriptovalūtu, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, vispirms ir jāpabeidz Binance identitātes pārbaudes process vai arī citādi dēvēts par "KYC" (Pazīstiet savu klientu). Šim ID procesam ir jāatbilst vietējiem noteikumiem attiecīgajā valstī, un tas ir vienreizējs uzdevums katram reģistrētajam Binance kontam.

Noguldiet kriptogrāfiju Binance

Ir vairākas metodes, lai finansētu Binance kontu, lai sāktu tirdzniecību, izmantojot vai nu digitālu monētu, vai iegādājoties kriptogrāfiju ar fiat naudu. Iesācējiem vienkāršākais veids, kā noguldīt līdzekļus Binance, ir pārskaitīt Bitcoin vai Ethereum izmantojot unikālo adresi vai QR kodu, kā parādīts zemāk. Atkarībā no kriptonauda var paiet dažas sekundes, minūtes vai pat stundas, līdz blokķēde apstiprina darījumu, lai līdzekļi nonāktu Binance makā..

naudas iemaksa

Lai apmierinātu privātpersonas visā pasaulē, Binance un tā partneris piedāvā dažādus maksājuma veidus, lai finansētu kontu ar fiat valūtu. Platforma atbalsta vairāk nekā 10 fiat valūtas piemēram, USD, GBP, EUR, AUD, RUB, TRY, NGN, UAH, KZT un INR. Binance un tā filiāles partneri visā pasaulē katram reģionam piedāvā dažādas depozīta metodes. Visizplatītākās maksājumu iespējas ietver:

 • Bankas pārskaitījumi
 • Peer-to-Peer (P2P) pārsūtīšana
 • Kredītkartes un debetkartes
 • BPAY
 • SEPA
 • Ātrāki maksājumi

binance nopirkt Bitcoin ar kredītkarti

Apmaini kriptogrāfiju ar Binance Convert

Binance ir vadošā apmaiņa pret digitālajām valūtām drošā un stabilā tirdzniecības platformā. Lietotāja saskarne ir izstrādāta, lai apmierinātu dažāda līmeņa pieredzi un prasmes. The vienkāršākais veids, kā apmainīt kriptogrāfiju uz citu digitālo valūtu izmanto ‘Binance Convert’. Tas ļauj izvairīties no cenu diagrammas un pasūtījumu ievadīšanas loga izmantošanas, kas iesācējiem var būt biedējošs.

Lietotāji var izvēlēties digitālo aktīvu pirkšanai un pārdošanai, izmantojot vienkāršu logu, lai to viegli pārveidotu vienā piegājienā (kā parādīts iepriekš). Binance Convert atbalsta lielāko daļu uzskaitīto monētu un ātru veidu, kā apmainīt kriptonauda. Binance pirms darījuma pabeigšanas priekšskatīs saņemšanas reklāmguvumu līmeni un kriptogrāfijas daudzumu.

Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Diagrammas ir svarīgs apsvērums, meklējot kriptovalūtu tirdzniecības biržu. Šeit tirgotāji lielāko daļu laika pavadīs, aplūkojot diagrammas un pārvaldot atvērtās pozīcijas. Binance piedāvā “vienkāršu” un “uzlabotu” lietotāja saskarni paredzēts starpproduktu un profesionāliem kriptovalūtu tirgotājiem. Binance ir integrējies augstākās kvalitātes kriptogrāfiskās kartēšanas programmatūras paketē TradingView, lai nodrošinātu diagrammas, rādītājus un zīmēšanas rīkus.

binance diagrammas

Tirdzniecības logs ir viegli lietojams un tīrs kas ietver standarta rīkus, piemēram, cenu diagrammu, pasūtījumu lodziņu, tirdzniecības pāru sarakstu, tirdzniecības vēsturi, neseno tirgus aktivitāti un aktīvās / gaidošās pozīcijas. Binance tirgotāji var ātri pārvietoties starp tirdzniecības pāriem, lai atrastu tirdzniecības iespējas no vienas vietas. Lieliska Binance iezīme ir spēja ātri ievadīt darījuma lielumu, izmantojot automātiskās aizpildīšanas procentuālās iespējas (piemēram, 25%, 50% vai 75%) no pieejamā tirdzniecības kapitāla.

binance pasūtījums

Pasūtījumu logā ir pieejami dažādi pasūtījumi, piemēram, ierobežojums, tirgus, apturēšanas ierobežojums un cits atcelšana (OCO). OCO netiek piedāvāts daudzās biržās, taču tā ir svarīga iezīme, jo tā ļauj veikt peļņas un apturēšanas zaudējumu rīkojumus, izmantojot vienu, nevis divus pasūtījumus. Ja tiks sasniegts peļņas līmenis, stop loss orderis tiks automātiski noņemts un otrādi.

Turklāt pasūtījuma cenu var aizpildīt, noklikšķinot uz cenām zem neseno darījumu loga. Tas automātiski popularizēs sākuma cenu, kas samazina nepareizas cenas ievadīšanas risku (piemēram, pietrūkst komata).

Binance Margin Trading

Binance lietotājs var aktivizēt maržas tirdzniecību, lai tirgotu digitālās valūtas ar sviras palīdzību. Tas nozīmē, ka tirdzniecība var izmantojiet aizņemtos līdzekļus, lai tirgotu lielāku pozīciju nekā viņu kapitāls. Līdzekļi būs jāpārskaita uz Binance margin maku, lai tos izmantotu kā nodrošinājumu, lai sāktu tirdzniecību ar svirām.

binance margin

Aizņemamo summu nosaka pēc monētu daudzuma rezerves makā, izmantojot fiksētu likmi 5: 1 (5x). Ir rādītājs, kas parāda maržas riska līmeni, kas tiek aprēķināts par aizņemtajiem līdzekļiem (kopējais parāds) attiecībā pret līdzekļiem, kas atrodas maržas kontā (kopējais kapitāls). Binance margin izmantošanas priekšrocība ir spēja īsa pārdošana.

Atbalstītās kriptovalūtas

Binance atbalsta vairāk nekā 150+ kriptogrāfijas monētu kurus var iegādāties, tirgot un pārdot, izmantojot biržu, piemēram, Bitcoin, Ethereum, XRP, Chainlink, Litecoin, Cardano un citus. Lietotāji var tirgot katru no šiem aktīviem, izmantojot dažādas digitālās valūtas kā nodrošinājumu. Binance piedāvā šādus tirdzniecības pārus pret altkoīniem:

 • Binances monēta (BNB)
 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Trons (TRX)
 • Ripple (XRP)
 • Fiat valūtas (piemēram, USD, EUR, GBP)
 • Tabletes izstrādājumi (piemēram, USDT, BUSD, TUSD)

Binance atbalsta arī daudzus marķierus, kas ir daļa no sākotnējā monētu piedāvājuma (ICO) vai sākotnējās apmaiņas piedāvājuma (IEO). Šie notikumi ļauj Binance tirgotājiem spekulēt par nesen iekļauto kriptogrāfisko aktīvu. Lai apskatītu pilnu tirdzniecībai pieejamo kriptogrāfijas tirgu sarakstu, apmeklējiet vietni Binance.

monētu monētas

Kriptogrāfijas apmaksa ar kredītkarti / debetkarti

Binance.com lietotāji vairāk nekā 180 valstīs var noguldīt fiat valūtu un iegādāties digitālās valūtas, izmantojot kredītkarti vai debetkarti. Jauno funkciju nodrošina partnerība ar Simplex, kas ir līderis fiat on-rampās kriptogrāfijas pirkumiem. Atbalstītās valūtas, kuras var tieši iegūt, izmantojot VISA vai Mastercard, un kuras var ieskaitīt Binance kontā, ietver BTC, ETH, BNB, XRP, BUSD & USDT.

Kredītkartes izmantošanas priekšrocības kriptogrāfijas iegādei vietnē Binance ir šādas:

 • Droša un ērta maksājuma metode (tiek pieņemta VISA vai Mastercard)
 • Ātrs apstrādes laiks no 10 līdz 30 minūtēm, līdz kriptogrāfija pienāk
 • Zema maksa – 3,5% par darījumu vai USD 10, atkarībā no tā, kura summa ir augstāka

Naudas izņemšana no Binance

Binance ir kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kas piedāvā tirdzniecību starp digitālajām valūtām. Peļņa tiek izņemta no kriptovalūtas biržas, kuru var pārskaitīt uz aparatūras maku. Lai izņemtu kriptogrāfiju, lietotāji var izvēlēties monētu no sava maka un noklikšķināt uz pogas “izņemt”.

Pēc adreses rekvizītu ievadīšanas un darījuma apstiprināšanas digitālie līdzekļi tiks nosūtīti. The kriptogrāfijas izņemšanas ātrums būs atkarīgs no monētas un tīkla izmantošanas pieprasījuma brīdī.

Izņemiet naudu no Binance uz bankas kontu

Binance ļauj tā lietotājiem izņemiet fiat no Binance maka uz vietējo bankas kontu vai bankas karti. No Binance biržas uz banku var nosūtīt 14 valūtas, kurās ietilpst AUD, BRL, EUR, GBP un ​​USD. Tas nozīmē, ka naudai nav jāatstāj Binance fiat-to-crypto apmaiņai, piemēram, Coinbase, lai nosūtītu naudu uz banku.

Lai izņemtu skaidru naudu no Binance uz bankas kontu, no maka izvēlieties fiat valūtu, ko izņemt, un noklikšķiniet uz pogas ‘izņemt’. Lietotājam būs jāpabeidz ID verifikācija, lai pievienotu un verificētu bankas kontu, lai pabeigtu procesu. Fiat naudas izņemšana uz bankas kontu var ilgt 1-3 darba dienas.

Pārskaitīt naudu no Binance uz Coinbase

Binance ļauj kriptovalūtas aktīvus biržā pārsūtīt uz citu maka adresi, kas var būt gan aparatūras maks, gan cita apmaiņa, piemēram, Coinbase. Līdzekļus var izņemt valūtā vai glabāt makā. Binance pašlaik neļauj no Binance uz Coinbase izņemt fiat valūtu vai jebkura cita apmaiņa. Lietotājiem būs jāpārskaita nauda uz bankas kontu, kuru pēc tam var iemaksāt Coinbase.

Binances maksa & Limiti

Binance izmanto uz līmeni balstītu tirdzniecības maksu struktūru, kuras pamatā ir tirdzniecības apjoms. Pašreizējā tirdzniecības maksa par jauniem kontiem ir a 0,1% par katru darījumu (piemēram, pirkt / pārdot). Tomēr lietotāji var saņemt papildu maksu samazinājumu, biržā veicot šādas darbības:

 • Palieliniet 30 dienu tirdzniecības apjomu (līdz 20% maksas atlaide)
 • Uzglabājiet platformā Binance Coins (BNB) (25% atlaide maksai)
 • Saņemiet atsitienus, izmantojot Binance nodošanas programmu (20% atlaide maksai)

Binance maksas

Depozīta maksa

Binance dara neiekasē maksu par kriptovalūtas noguldīšanu aktīvus biržā. Lietotāji var bez maksas pārsūtīt monētas no citām tirdzniecības platformām vai personālo aparatūras maku uz Binance. Salīdzinot ar tādām biržām kā Coinbase, kurās tiek iekasēta depozīta maksa, kas mainās atkarībā no maksājuma veida un valsts, Binance lietotāji var ietaupīt uz maksu.

Izstāšanās maksa

Līdzīgi ir nav Binance izņemšanas maksas lai pārsūtītu digitālos līdzekļus no Binance maka uz ārēju vietni vai maku. Vienīgās izmaksas ir maksa par blokķēdi, kuru nosaka tīkla slodze darījuma veikšanas laikā, nevis Binance. Piemēram, lietotājam, kurš vēlas izņemt Bitcoin no Binance, izmantojot BTC tīklu, būs jāmaksā 0,0005 BTC maksa. Pilnu katras monētas izņemšanas maksas sarakstu skatiet Binance Fee lapā.

Binance VISA karte

Binance ir ieviesusi kriptovalūtas debetkarti, kas ļauj tās lietotājiem konvertējiet un iztērējiet digitālās valūtas kā tradicionālo debetkarti. Binance VISA karti var izmantot vairāk nekā 60 miljoni tirgotāju visā pasaulē. Binance debetkartes izmantošanas priekšrocības ir šādas:

 • Karti var izmantot bez nulles Binance administratīvās vai apstrādes maksas
 • Nopelniet līdz 8% kriptogrāfijas kasback par pirkumiem izmantojot VISA karti
 • Viegli pārskaitīt un papildināt līdzekļus, izmantojot Binance maku
 • Kartē esošos līdzekļus aizsargā augsts drošības līmenis

binance vīzas karte

Naudas atmaksas atlīdzības apjoms, ko var nopelnīt, izmantojot Binance VISA debetkarti, ir atkarīgs no BNance monētu daudzuma, kas ievietots Binance makā. Iesācēji, kas pasūta karti, var nopelnīt 1% naudas atmaksas atlīdzību bez maksas neuzliekot nevienu Binance monētu.

Tomēr, lai nopirktu maksimālo naudas atmaksas bonusu par pirkumiem 8% apmērā, lietotājiem būs jāievieto vismaz 6000 BNB žetonu, kas ir ekvivalents USD 270 000 pašreizējās cenās. Tas ir ievērojams ieguldījums, lai iegūtu 8% naudas atmaksu.

Binance aizdevumi & Aizdevumi

Binance ir ienākusi finanšu aizdevumu un aizņēmumu telpā ar savu kriptogrāfisko aizdevumu produktu. Tirgotāji kriptovalūtas platformā var izmantot savus digitālās valūtas aktīvus kā nodrošinājumu, lai iegūtu tūlītēju naudas aizdevumu vai aizdotu, lai nopelnītu procentus. Jebkurš Binance platformas lietotājs ir tiesīgs saņemt kriptogrāfiski nodrošinātu aizdevumu.

Binance atbalsta vairāk nekā 35 digitālās valūtas, kuras var aizņemties, izmantojot tādus aktīvus kā BTC, BUSD, BNB, ETH un USDT kā nodrošinājumu. Katru aizdevumu var atmaksāt 7, 14, 30 vai 90 dienu laikā. Ja pirmstermiņa atmaksa tiek veikta aizdevuma termiņa laikā, soda naudas un maksas netiek piemērotas. The procenti tiek aprēķināti katru dienu un noteikts no aizdevuma sākuma datuma.

binance aizdevumu kalkulators

Iepriekš minētajā piemērā, lai iegūtu naudas aizdevumu USD 1000 USDT apmērā, būtu jāiemaksā nodrošinājuma summa 1,45 ETH. Procentu likme 22,78% tiek aprēķināta 90 dienu termiņa periodā, kas ir vienāda ar atmaksas summu USD 1056 USDT. Binance procenti ir salīdzināmi ar tradicionālajām bankām un populārām aizņēmumu un aizdevumu platformām. Aizņemto kriptogrāfiju var izņemt vai pārskaitīt uz spot / margin biržu tirdzniecībai, tomēr iesācējiem tas nav ieteicams.

Binance nopelnīt

Binance piedāvā saviem klientiem dažādus produktus savā ieguldījumu platformā ar nosaukumu “Binance Earn”, kas ļauj klientiem nopelnīt bezmaksas kriptogrāfiju, aizdodot kriptogrāfiju, lai saņemtu procentus par aizņemtajiem līdzekļiem. Pakalpojumi tiek plaši iedalīti kategorijās “Elastīgi noteikumi”, “Fiksēti noteikumi” un “Augsta riska produkti”, kas katram produktam nodrošina dažādas procentu likmes..

elastīgi noteikumi

Elastīgais krājkonts nodrošina lietotājiem iespēju nopelnīt lielu atlīdzību par viņu kriptogrāfiju. Procentu likmes ir zemākas, salīdzinot ar termiņnoguldījumu elastīgumu līdzekļu izpirkšanai un izņemšanai jebkurā laikā uz tirdzniecības platformu vai aparatūras maku. Piemēram, Binance krājkonts piedāvā aptuveni 6% APY no piesaistes (USDT), kas var būt lieliska iespēja nodrošināties pret tirgus svārstībām.

Binance likme

Binance piedāvājumi fiksēti likmes noteikumi 3, 6 vai 9 mēnešu periodi lai nopelnītu atlīdzību līdz 30% APY. Birža atbalsta 37 kriptovalūtas ko var piesaistīt platformai, izmantojot noteiktu termiņu vienošanās. Ienesīgums un minimālā ieguldījuma summa katram aktīvam ir atšķirīga. Atbalstītās monētas ietver CELR, ATOM, KSM, FYI, SUSHI, WAVES, XTZ, ATOM un citas. Minimālā nepieciešamā summa katrā monētā ir atšķirīga.

elastīga mietošana

Fiksētā likšana būs piemērota kriptogrāfijas īpašniekiem, kuriem ir ērti fiksēt monētas noteiktā laika periodā, lai iegūtu ieguvumus no likmēm. Kad monētas būs piesaistītas, maciņa atlikums tiks atskaitīts un monētas tiks liktas automātiski baseinā, lai nopelnītu atlīdzības.

Binance Austrālija

Binance birža ir paplašinājusies, ļaujot investoriem Austrālijā iegādāties Bitcoin un citas digitālās valūtas, izmantojot Austrālijas dolārus (AUD). Fiat-to-crypto pakalpojums atbalsta bankas pārskaitījumus, lai finansētu viņu maku, izmantojot PayID / Osko, izmantojot vairāk nekā 100 atbalstītu Austrālijas banku darbvirsmu vai mobilo lietotni..

Binance Australia ir nulles maksas AUD noguldījumi klientiem, kuri var izmantot visus Binance.com sniegtos pakalpojumus. Izstrādātāji var arī izņemt AUD no Binance uz saviem bankas kontiem. Lietotājiem, kuri pērk un pārdod platformā Binance, tiek piemērota vienāda maksa tirdzniecības maksa 0,1%, kas ir viena no viszemākās maksas kriptogrāfijas biržām Austrālijā.

binance aud noguldījumi

Binance Singapūra

Binance Singapūra ļauj personām, kuras dzīvo Singapūrā, ieguldīt digitālajās valūtās, kā depozītu izmantojot Singapūras dolārus (SGD). Fiat-to-crypto apmaiņa Singapūrā atbalsta 7 kriptovalūtas, kas ietver BTC, ETH, BNB, LTC, BCH, XRP, NEO un LINK.

Tur ir 0,6% maksa par kriptogrāfijas pirkšanu un pārdošanu Singapūrā, kas ir augstāks par galveno Binance vietni. Diemžēl līdzekļu pārskaitīšanai nav iespējams saistīt kontu starp Binance.SG un Binance.com. Lietotājiem būs jāizveido konts pie abiem pakalpojumu sniedzējiem un jāpabeidz personas verifikācija.

Binance UK (agrāk “Binance Jersey”)

Binance 2019. gada sākumā uzsāka filiāles fiat-to-crypto apmaiņu ar nosaukumu Binance Jersey kriptogrāfijas mīļotājiem Lielbritānijā. Platforma tika izstrādāta, lai ļautu Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem noguldīt tādu valūtu kā GBP un ​​konvertēt digitālās valūtās.

Tomēr, Kopš tā laika Binance Jersey ir slēgta kopš 2020. gada oktobra, ieskaitot noguldījumu platformu un tirdzniecības pakalpojumus. Galvenais Binance Jersey slēgšanas iemesls ir tāds, ka galvenā birža Binance var piedāvāt GBP noguldījumus, izmantojot bankas pārskaitījumu, izmantojot ātrāku maksājumu tīklu un SEPA par eiro.

Nauda attīstās.

Ir pienācis laiks pielāgoties. #TakingOverLondon &# 127468;&# 127463; pic.twitter.com/Vjs3LQpY5x

– Binance.UK &# 127468;&# 127463; (@BinanceUK) 2020. gada 28. augusts

Binance plāno Londonā atvērt jaunu kriptogrāfijas biržu, kas atbildīs vietējiem noteikumiem, ko noteikusi Finanšu rīcības iestāde (FCA). The Binance.UK domēns un Binance ir iegādājusies FCA regulēto vienību un ir paredzēts sākt darbību 2021. gadā, Binance reklamējot autobusu pieturās visā Londonā. Biržā būs 65 kriptopāri, tajā būs uzlabota tirdzniecības saskarne, kas ļaus iegādāties kriptogrāfijas, izmantojot Lielbritānijas mārciņas (GBP) un eiro (EUR), izmantojot ātrākas norēķinu, SEPA un debetkartes..

Binance novirzīšanas programma

Binance piedāvā vienu no ienesīgākajām novirzīšanas programmām ar līdz 40% no nodotajiem dalībniekiem tirdzniecības maksas. Saiti var kopīgot ar draugiem un ģimeni vai reklamēt tiešsaistē, izmantojot emuāru vai ziņu vietni. Unikāla iezīme ar Binance ir iespēja mainīt tirdzniecības komisijas procentus ar jauniem nodošanas gadījumiem, piedāvājot tirdzniecības maksas atlaidi.

Piemēram, esošais Binance lietotājs var dalīties ar savu unikālo saistīto saiti ar draugu un izvēlēties piešķirt 30% atlaidi tirdzniecības maksām un nopelnīt atlikušos 10% no komisijas maksas.

Binance filiāle

Klientu atbalsts & Atsauksmes

Lai platforma būtu viena no pasaules vadošajām kriptovalūtas apmaiņām, platformai jānodrošina pārpilnība kontaktu iespēju, kopienu, emuāru un atbalsta kanālu, lai apkalpotu masveida klientu bāzi. Tas nav izņēmums no Binance, kas nodrošina vairākus kanālus, lai sazinātos ar atbalsta komandu.

binance atbalsts

Ja vietnē nevarat atrast savas problēmas risinājumu FAQ sadaļa vai Atbalsta centrs, Binance ir biļešu sistēma, kas ļauj iesniegt pieprasījumu. Ir vairākas kategorijas, lai filtrētu jautājumu, lai tas būtu viegli. Mēs paši esam izmēģinājuši biļešu sistēmu un pēc 6 stundām saņēmām atbildi. Tas ir diezgan vidēji, un to varētu uzlabot.

binance FAQ

Ņemot vērā milzīgo klientu loku, būs arī lietotāji ar neapmierinātību un problēmām, tāpēc nav pārsteigums to redzēt dažādas atsauksmes par Trust Pilot. Tomēr mēs šaubāmies, vai Binance būtu tādā situācijā kā tagad, ja klientu atbalsts būtu briesmīgs.

bieži uzdotie jautājumi

Vai Binance ir uzticams?

Kopš Binance izlaišanas kriptonauda ir sevi pierādījusi kā likumīgu, drošu un uzticamu apmaiņu kas ļauj lietotājiem no visas pasaules pirkt, tirgot un pārdot kriptovalūtas. Tas tiek regulēts vairākās jurisdikcijās un atbilst KYC prasībām un vietējiem AML / CTF noteikumiem katrā valstī.

Lai nodrošinātu visaugstākos drošības standartus, Binance ir ieviesusi vismodernākās drošības kontroles, piemēram, divu faktoru autentifikāciju (2FA) un bezsaistes krātuves iespējas, lai aizsargātu Binance makā saglabātos lietotāju līdzekļus..

Vai Binance ir labāka par Coinbase?

Coinbase ir cienījama kriptogrāfijas birža, kas tika izveidota pirms Binance. Galvenais pakalpojumu piedāvājums ir ļaut lietotājiem visā pasaulē konvertēt vietējo valūtu digitālos aktīvos, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Tā kā Binance ir pielāgota aktīviem tirgotājiem, kas spekulē kriptogrāfijas tirgū un ir iesaistīti pirkšanā un pārdošanā, lai gūtu peļņu. Abas platformas vada kriptogrāfijas apmaiņu ar savām tiesībām.

Vai es varu izmantot Binance Austrālijā?

Binance ir pieejams Austrālijas iedzīvotājiem kas vēlas pirkt, tirgot, uzglabāt un pārdot kriptovalūtas, izmantojot Austrālijas dolārus (AUD). Binance Australia ir reģistrēta un juridiska persona, kas atbilst Austrālijas AML / CTF likumiem un noteikumiem. Fiat to crypto exchange piedāvā vietējo bankas pārskaitījumu ar nulles maksu, izmantojot PayID / Osko, lai nopirktu Bitcoin, izmantojot AUD. Lai deponētu AUD Binance, rīkojieties šādi:

Vai ASV tirgotāji var izmantot Binance?

Binance ir ierobežojusi ASV klientus tirdzniecībā galvenajā biržā regulatīvās politikas dēļ. Lietotājiem no ASV ir atļauts iegādāties kriptogrāfiju ar Binance ASV tomēr nevar veikt aktīvu tirdzniecību. Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu, kuras kriptovalūtas biržas ir pieejamas ASV.

Vai Binance ir nelikumīga?

Tur ir daži ziņojumi šis jautājums, ja Binance nelegāli darbojas noteiktās valstīs un tiek izmantots noziedzīgai un naudas atmazgāšanai. Šie virsraksti, šķiet, ir tikai spekulācijas, apgalvojot, ka Binance ir noziegumu karteļa dalībniece. Šīs baumas seko publiskas apsūdzības, kas uzsāktas pret BitMEX un tās līdzdibinātājiem, lai veicinātu naudas atmazgāšanu bez pienācīgiem KYC procesiem.

Vai Binance beidzas?

Izmeklēšana pret BitMEX par iespējamo naudas atmazgāšanu ir novedusi pie tā, ka Binance pārtrauca savus pakalpojumus Amerikas Savienotajās Valstīs un atstāja tirgu. Binance pieprasīja ASV bāzētiem lietotājiem izņemt līdzekļus 14 dienu laikā un jebkuru lietotāju, kurš sevi identificē kā ASV iedzīvotājam tiks bloķēta Binance.com izmantošana. Kopš tā laika Binance ir laidis klajā jaunu platformu ar nosaukumu Binance.US, kas ir mazāka globālās Binance apmaiņas versija ar ierobežotām funkcijām un pakalpojumiem.

Vai Binance atbalsta Staking?

Binance piedāvā plašu monētu izvēli, kuras var piesaistīt platformai, lai nopelnītu pasīvas atlīdzības. Lietotāji platformā var noguldīt tādas monētas kā Algorand, Tezos, Cosmos un daudzus citus, lai nopelnītu likmju atlīdzības. Likmes procents dažādās monētās ir atšķirīgs. Piemēram, Tezos likmju likme ir 6-7% salīdzinājumā ar Yearn Finance, kas piedāvā 2,49% APY.

Vai varu bez pārbaudes izņemt līdzekļus no Binance?

Lai novērstu teroristu darbību un krāpšanas finansēšanu, Binance lietotājiem būs jāapstiprina sava identitāte saskaņā ar Zini savu klientu (KYC) noteikumiem, kas ietekmē lielākajā daļā pasaules valstu. Tas nozīmē Lietotāja paliks anonīms pārskaitot naudu no biržas uz bankas kontu. Izņemamo līdzekļu apjoms atšķiras no ID verifikācijas līmenis pabeigta.

Vai Binance atbalsta dolāra izmaksu vidējo rādītāju?

Binance.com nepiedāvā dolāru izmaksu vidējo rādītāju (DCA) uz tā platformas. Tomēr Binance.US ļauj lietotājiem to darīt noteikt periodiskas, fiksētas un regulāras pirkuma summas mobilajā lietotnē. Atkārtoti pasūtījumi ir populāri riskam nelabvēlīgu investoru vidū, kuri vēlas samazināt svārstību ietekmi, ierobežojot monētas pēkšņas cenu svārstības..

Secinājums

Ja jūs meklējat vislabāko vietu kriptovalūtas tirdzniecībai, tad Binance izpildīs visas jūsu cerības. Tas ir veids, kā nodrošināt saviem klientiem iesācējiem draudzīgu, mūsdienīgu, progresīvu un novatorisku platformu, lai gūtu peļņu no digitālajiem aktīviem.

Apmeklējiet Binance

Mēs ceram, ka šis Binance pārskats jums šķita noderīgs un mudinām jūs izveidot kontu Binance, lai izjustu tā novatoriskās funkcijas un tirgū vadošos kriptogrāfijas aktīvus tirdzniecībai. Jūs nebūsiet vīlušies.

Jūs varētu interesēt arī:

 • Krakenas apskats: vai tas ir droši? Kas jums jāzina
 • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
 • Kā nopelnīt Bitcoin bez maksas: 6 pārbaudītas metodes
 • Wunderbit Trading Review: Kripto tirdzniecības roboti & Sociālā tirdzniecība
 • Gemini Exchange apskats: kriptogrāfija, tirdzniecība & Maksas

Lai pirktu, tirgotu un pārdotu Bitcoin un citas kriptovalūtas, ir svarīgi izmantot globālu un uzticamu kriptogrāfijas biržu. Ir vairākas biržas, kurās ir uzlauzts vai nozagti klientu līdzekļi. Šīs kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – ir labi zināmas un uzticamas, lai iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem nodrošinātu drošu un drošu veidu, kā noguldīt fiat valūtu un iegādāties digitālos aktīvus..

Apmeklējiet Binance

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me