BitMart Exchange apskats: Bitcoin, tirdzniecība un maksas

Globālas kriptovalūtu tirdzniecības biržas atrašana, kas ir lietotājam draudzīga, droša un kurai ir mobilā tirdzniecības lietotne, var būt sarežģīts uzdevums. Ir vairāki citi apsvērumi, piemēram, funkcijas, diagrammu saskarne, tirdzniecības pāri, maksas, drošība un klientu atbalsts.

Viena no vadošajām kriptovalūtu biržām pasaulē, kas nodarbojas ar tādu digitālo aktīvu tirdzniecību kā Bitcoin un Ethereum, ir BitMart birža.

Apmeklējiet Bitmart

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju šajā Bitmart pārskatā, iesakām apmeklēt vietni, lai sekotu līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Iesācējiem draudzīga apmaiņa ar mobilās tirdzniecības lietotni
 • 90 + pāri pirkšanai un pārdošanai
 • Līdz pat 100 reizēm lielāka ietekme uz nākotnes līgumu tirgu
 • 0,25% tirdzniecības maksa, kas samazinās līdz ar apjomu
 • 25% atlaide maksai, izmantojot samaksu, izmantojot BMX žetonu
 • 4/5 zvaigžņu vērtējums balstīts uz 62 komentāri
 • Līdz 30% saistīto programmu, lai apbalvotu jauno lietotāju novirzīšanu

 • ASV tirgotāji atļāva

kopumā

3.9 / 5 Apmeklējiet BitMart

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Tirgojot kriptonauda, ​​bieži ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir BitMart?

BitMart ir vadošā digitālo aktīvu apmaiņas platforma, kas lietotājiem ļauj pirkt, tirgot un pārdot tādas kriptovalūtas kā Bitcoin un Ethereum. Birža tika dibināta 2017. gadā, un tā popularitāte kopš tās uzsākšanas ir pieaugusi vairāk nekā 2 miljoni klientu visā pasaulē. Lai nopelnītu atlīdzību, BitMart ir paplašinājis savu produktu un pakalpojumu piedāvājumu, iekļaujot tajā nākotnes tirdzniecības, mietošanas un kreditēšanas pakalpojumus.

bitmart vietne

BitMart salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas BitMArt funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir norādītas alternatīvas kriptogrāfijas apmaiņas, piemēram, BitMart, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Vai BitMart ir drošs?

BitMart, šķiet, ir droša kriptovalūtu tirdzniecības birža, kas izmanto vairākus drošības pasākumus lai aizsargātu klienta personāla informāciju un nodrošinātu platformā glabātos līdzekļus. Ir bijuši nav ziņots par uzlaušanu vai drošības pārkāpumiem BitMart kopš tā darbības sākuma 2017. gadā saskaņā ar mūsu pētījumu.

BitMart funkcijas & Pakalpojumi

BitMart piedāvā visprogresīvākos tirdzniecības produktus un pakalpojumus saviem klientiem. Birža galvenokārt ir vieta, kur pirkt, tirgot un pārdot kriptogrāfiju, tomēr piedāvā pievilcīgas funkcijas, piemēram:

 • Intuitīva un viegli lietojama tirdzniecības platforma, kas piemērota iesācējiem un starpnieku tirgotājiem
 • Spot tirgus ar vairāk nekā 90 kriptopāriem pret BTC, ETH, USDT un BMX žetoniem
 • Nākotnes tirgus, lai tirgotu kriptogrāfiju ar sviru līdz 100x
 • Reālā laika tirgus dati un diagrammas, lai tirgotu populārus altkīnus
 • Demo tirdzniecības kriptogrāfija ar virtuālu naudu, izmantojot imitētu nākotnes tirgu
 • BitMart lietotne, lai uzraudzītu portfeli un tirdzniecību no jebkuras vietas
 • Drošs maks, kurā vairāk nekā 99% līdzekļu tiek glabāti bezsaistes aukstajos maciņos, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus
 • Aizdevumi digitālajiem aktīviem, piemēram, USDC, lai nopelnītu kriptogrāfijas procentus līdz 6,25% gadā
 • BitMart Shooting Star, lai ļautu efektīvi sākt augstas kvalitātes bloku ķēdes projektus
 • Novirzīšanas un saistītā programma ar līdz 30% novirzīšanas atlīdzību par jaunu lietotāju piesaistīšanu
 • Visaptverošas apmācības un izglītības rokasgrāmatas, lai palīdzētu topošajiem kriptovalūtu tirgotājiem

Tirdzniecības kriptogrāfija ar BitMart

Lietotāja saskarne ir viens no svarīgākajiem apsvērumiem kriptovalūtas biržā, piemēram, BitMart, lai tirgotu kriptovalūtas uz vietas vai nākotnes tirgos. BitMart nodrošina iesācējiem draudzīgu lietotāja saskarni, lai tirgotu kriptogrāfijas spot tirgu, ar nedaudz atšķirīgu izskatu nākotnes tirgiem, lai iekļautu sviras iespējas.

Iesācējiem, kas tirgojas uz vietas biržā, būs ērti ar TradingView integrācijā iekļautajiem izkārtojuma un tirdzniecības rīkiem, lai pārklātu vairākus tehniskos rādītājus, piemēram:

 • Slīdošie vidējie rādītāji
 • Stohastika
 • Bollingera lentes
 • Relatīvā stipruma indekss
 • Apjoms un daudz kas cits.

TradingView tiek plaši uzskatīts par vienu no labākajiem kartēšanas un programmatūras pakotnēm, lai spekulētu kriptonauda tirgos ar dažādu iespēju un rīku pārpilnību dažādu prasmju līmeņiem un tehniskiem tirdzniecības stiliem..

bitmart tirdzniecība

Kreisajā pusē kriptovalūtu tirdzniecības pāri tiek organizēti zem Bitcoin, Ethereum, USDT un BMX un atlasītiem altkoiniem. Tas ļauj ērta navigācija un filtrēšana, lai atrastu konkrētu kriptovalūtu pāri tirdzniecībai. Lai ātri piekļūtu, ir arī iespēja iemīļot monētas.

Pašreizējās pozīcijas un gaidošie pasūtījumi tiek parādīti apakšā, diagrammas vidū, kuru var izvērst līdz pilnam ekrānam. Šī ir tipiska kartēšanas kārtība, kas tirgotājiem būs pazīstama. Labajā pusē ir izvietoti nesenie tirgotāji un pasūtījumu grāmata, kas noderēs profesionāliem un pieredzējušiem kriptovalūtu tirgotājiem..

bitmart kārtība

Pasūtījuma logs ļauj tirgotājiem ievadīt pozīciju, izmantojot limitu un tirgus rīkojumu. Salīdzinot ar citām kriptovalūtas biržām ar sviras efektu, tas ir ļoti vienkārši, un tas būtu jāpaplašina, iekļaujot citus rīkojumu veidus, kas nodrošina labāku tirdzniecības vadību un riska pakļautības kontroli.

Kopumā tirdzniecības vieta BitMart ir vienkārša un ietver visus pamata tirdzniecības rīkus ar dažām uzlabotām iespējām droši, pirkt, tirgot un pārdot digitālos aktīvus. Nav sarežģītu izvēlņu vai traucējošu traucējumu, un tie būs piemēroti iesācējiem, kuri vēlas tirgot vietējos kriptogrāfijas tirgus.

Ne visas kriptovalūtas apmaiņas ir vienādas.

Salīdziniet BITMART ar citiem

Salīdziniet tūlīt!

Nākotnes darījumi ar sviras palīdzību

BitMart nodrošina atšķirīgu lietotāja saskarni, lai klienti varētu tirgot digitālos aktīvus ar starpību. Populārākos tirdzniecības pārus, piemēram, Bitcoin, Ethereum un DeFi žetonus, var tirgot vietnē BitMart. Lieliska nākotnes biržā ir simulēta tirdzniecība, lai praktizētu kriptogrāfisko tirdzniecību. Lietotāji var nemanāmi pāriet no tirdzniecības ar reāliem līdzekļiem uz virtuālo naudu, izmantojot vienu lietotāja saskarni, kā parādīts zemāk.

bitmart nākotnes darījumi

Tirgotāji var tirgot digitālos aktīvus nākotnes tirgos ar maržas reizinātāju 5, 10, 20, 50 un 100x. Starp spot un nākotnes saskarnēm nav pārāk daudz atšķirību. Mēs vēlētos redzēt iesācēju un uzlabotu tirdzniecības režīmu, kas līdzīgs Binance un Digifinex, vai vienkārši apvienot abas lietotāja saskarnes kopā ar slēdzi, lai pārslēgtos uz maržas tirdzniecību..

Pērciet kriptogrāfiju, izmantojot BitMart

Klienti var papildināt savu tirdzniecības kontu un pirkt digitālos aktīvus tieši no BitMart biržas, izmantojot fiat valūtas USD, EUR un CAD. Šo funkciju nodrošina trešās puses pakalpojumu sniedzējs Simplex, kas pieņem kredītkartes / debetkartes Mastercard un VISA. Vienam lietotājam ir minimālais darījums USD 50 un dienas ierobežojums USD 20 000 USD, kas ir saprātīgi iesācējiem un starpposma kriptogrāfijas investoriem..

bitmart pirkt kriptogrāfiju

Līdzīgi kā citi pakalpojumu sniedzēji, kas pieņem kredītkartes / debetkartes depozīta metodes, ir maksa par kriptogrāfijas iegādi ar kredītkarti 5% par darījumu USD 10 USD (atkarībā no tā, kurš lielums ir lielāks) kas ir nedaudz augsts salīdzinājumā ar tradicionālajiem maksājuma veidiem.

BitMart nodrošina arī klientu atbalstu kriptogrāfijas iegādei, izmantojot Amazon dāvanu kartes, Apple Pay, bankas pārskaitījumu un PayPal, integrējot to ar citiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, MoonPay un Paxful..

Reklāma

BYBIT

nopelnīt atlīdzības līdz t0 600 USD ar bitcoin noguldjumiem

VĒRTĒJUMS

4.7 / 5

Pieprasiet 600 USD

BitMart kreditēšana & Kripto procenti līdz 40%

BitMart nesen ir pievienojies tirgum, lai piedāvātu ar kriptogrāfiju pamatotus aizdevumus un krājkontus ar augstiem procentiem, lai nopelnītu procentus par digitālajiem aktīviem, kuri arvien vairāk kļūst populāri kā alternatīva tradicionālajām finanšu institūcijām, piemēram, bankām. BitMart kreditēšanas piedāvājumi līdz pat 40% gada procentu likmes digitālajiem aktīviem un tādiem pamatizstrādājumiem kā USDC.

bitmart aizdevumi

BitMart piedāvātā kreditēšanas programma stimulē klientus turēt un nopelnīt atlīdzību par kriptovalūtas aktīviem. Ir vairākas aizdevumu iespējas, piemēram, 15, 30, 90, 180 un 365 dienas, lai bloķētu un uzkrātu procentus neatkarīgi no tā, kā darbojas kriptonauda..

The gada procentu likme 35% apmērā tādiem populāriem aktīviem kā Bitcoin, USDT un Ethereum ir ievērojami augstāks nekā cienījamās kriptogrāfijas kreditēšanas platformās, piemēram, BlockFi un Nexo.

bitmart procentu likmes

BitMart likmes, lai nopelnītu atlīdzības

BitMart ir uzsācis apdrošināšanas pakalpojumu, lai nopelnītu atlīdzību par tādām kriptovalūtām kā DASH, QTUM, EUM, BHD un ALGO. Līdzīgi kā digitālo aktīvu aizdošana, lai saņemtu augstas procentu priekšrocības, arī tādu monētu kā ALGO ievietošana piedāvā aprēķinātā raža 15% gadā. Ir svarīgi atzīmēt, ka BitMart likmju atlīdzība tiek aprēķināta katru dienu un tiek sadalīta katru mēnesi, tāpēc aptuvenie ieņēmumi var atšķirties.

bitmarta miets

Tirdzniecības maksas

Lai noteiktu., BitMart izmanto modeli “veidotājs un lietotājs” tirdzniecības maksa, kas sākas attiecīgi no 0,25% un samazinās līdz ar tirdzniecības apjomu. Vietējā tirdzniecības maksa ir ļoti konkurētspējīga, tomēr ir nedaudz augstāka nekā tās tuvākajiem konkurentiem, piemēram, Binance un KuCoin.

Līdzīgi šīm apmaiņām, piemēram, BitMart, klienti, kuri izmanto platformas vietējo marķieri “BMX”, lai samaksātu par darījumu maksu, ir tiesīgi saņemt 25% atlaide tirdzniecības maksām, kā parādīts zemāk. Tas stimulē tirgotājus izmantot BMX marķieri, kas atbalsta apmaiņu.

bitmart maksas

Depozīts & Izstāšanās maksa

Lai noguldītu līdzekļus BitMart, nav jāmaksā darījums. Kriptogrāfijas valūtas aktīvu izņemšana no tirdzniecības biržas radīs standarta blokķēdes tīkla maksa kas ir neizbēgams un tiek automātiski pielāgots, pamatojoties uz tirgus apstākļiem.

Maksa par katru aktīvu un ierobežojumi ir atrodami vietnē BitMart maksas lapa.

Drošības metodes

BitMart izmanto vairākas drošības funkcijas, lai aizsargātu lietotāju informāciju un līdzekļus drošībā. Saskaņā ar vietni, tiek ieviestas tālāk norādītās metodes, kas ir izplatīta un nozares standarta prakse kriptovalūtas apmaiņai.

Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet BitMart drošības lapu vai sazinieties ar komandu.

 • 2FA autentifikācija (papildu aizsardzības slānis, kas prasa vienreizēju kodu no viedtālruņa, lai veiktu tādas darbības kā pieteikšanās un naudas izņemšana)
 • Apstiprināšanas apstiprinājums (lai izņemtu līdzekļus no biržas, nepieciešams sekundārs apstiprinājums pa e-pastu vai tālruni)
 • IP adreses noteikšana (lietotāja IP adrese tiek ierakstīta, uzraudzīta un saistīta ar kontu. Ja tiek konstatēta cita IP adrese, lietotājam būs jāapstiprina sava konta pieteikšanās pa e-pastu
 • Šifrēta personiskā informācija (lietotāja informācija un personāla informācija, piemēram, ID, tālruņa numuri, vārds un adrese, kas tiek izmantota KYC, tiek šifrēta un droši glabāta. Paroles tiek glabātas jauktā formā, lai nodrošinātu papildu drošību
 • Aukstā seifa glabāšana (mazāk nekā 0,5% no BitMart saglabātajiem aktīviem tiek glabāti karstā makā, kas tiek izmantots ikdienas darbībām, piemēram, klientu izņemšanai. Vairāk nekā 99% līdzekļu atrodas bezsaistes aukstā maka krātuvē, kas nav savienota ar internetu, un lai piekļūtu, ir nepieciešami vairāki BitMart komandas paraksti

Klientu atbalsts & Atsauksmes

BitMart ir plaša FAQ un palīdzības sadaļa, kas palīdz iesācējiem mācīties un sākt strādāt ar kriptogrāfijas aktīvu tirdzniecību biržā. Lietotāji, kuri ceļvežos nevar atrast palīdzību, var izmantot tiešsaistes tērzēšanas robotu, lai runātu ar klientu atbalsta personālu.

Saskaņā ar TrustPilot atsauksmēm, BitMart kriptovalūtas apmaiņai ir 4/5 zvaigžņu vērtējums, pamatojoties uz 62 komentāriem. Lietotāju komentāri parasti ir pozitīvi, ar lielisku atgriezenisko saiti par klientu apkalpošanu un tirdzniecības pieredzi. Tāpat kā ar visām atsauksmēm, ir arī daži negatīvi komentāri, un lietotājiem tie būtu jāņem vērā, meklējot jaunu kriptogrāfijas tirdzniecības biržu.

bitmart atsauksmes

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir BitMart komanda?

BitMart komandai ir liela pieredze ar augstākā līmeņa tehnoloģiju firmām, piemēram, Amazon, Accenture, Tencent un Alibaba, teikts vietnē. BitMart dibinātāju mērķis ir paātrināt kriptovalūtas ieviešanu privātpersonām visās pasaules malās, lai panāktu labāku finanšu sistēmu, kuras pamatā ir blokķēdes tehnoloģija.

Ir BitMart Exchange Legit?

BitMart, šķiet, ir likumīga kriptovalūtas apmaiņa kopš tās izlaišanas 2017. gadā un līdz šim savā tirdzniecības platformā visā pasaulē ir apkalpojusi vairāk nekā 2 miljonus klientu.

Kur atrodas BitMart?

BitMart ir globāla digitālo aktīvu platforma ar biroji atrodas Ņujorkā, Lielajā Ķīnā, Seulā un Honkongā atbalstīt klientus, kas dzīvo vairāk nekā 180 valstīs, dažādās jurisdikcijās visā pasaulē.

Kuras valstis atbalsta BitMart?

BitMart atbalsta vairāk nekā 180 pasaules valstis, tostarp ASV, lai pirktu, tirgotu un pārdotu kriptogrāfiju. Ne visi ASV štati ir apstiprināti, piemēram, Konektikuta (CT), Džordžija (GA), Havaju salas (HI), Ņūmeksika (NM), Ņujorka (NY) un Vašingtona (WA). Citas valstis, kurām ir ierobežota tirdzniecība ar BitMart, ietver:

 • Afganistāna
 • Ķīna
 • Kongo (Brazavila)
 • Kongo (Kinšasa)
 • Kuba
 • Korejas Tautas Demokrātiskā Republika
 • Eritreja
 • Irāna
 • Irāka
 • Kotdivuāra
 • Japāna
 • Kirgizstāna
 • Libāna
 • Lībija
 • Dienvidsudāna
 • Sudāna

Secinājums

Noslēdzot mūsu BitMart pārskatu, birža ir vadošā kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas klientiem visā pasaulē piedāvā iegādāties, tirgot un pārdot digitālos aktīvus, piemēram, Bitcoin un Ethereum, izmantojot drošu un iesācējiem draudzīgu darbvirsmas vai mobilās tirdzniecības lietotni..

Apmeklējiet BitMart

Kriptogrāfijas birža BitMart ir laidusi klajā jaunus pakalpojumus un produktus, piemēram, kreditēšanu un likmju piešķiršanu saviem lietotājiem, lai nopelnītu atlīdzību, vienlaikus tirgojot un turot aktīvus platformā. Kriptovalūtu tirgotājiem, kuri meklē jaunu biržu Bitcoin tirdzniecībai, būtu jāapsver iespēja izmantot BitMart.

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet Bitmart

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me