BlockFi apskats: SVARĪGI – izlasiet to pirms lietošanas

Daudzi kriptogrāfijas ieguldītāji savus digitālos aktīvus glabās fiat-to-crypto biržā vai aparatūras seifā. Lai gan šī tiek uzskatīta par standarta glabāšanas metodi, šī stratēģija laika gaitā neuzlabo jūsu kriptogrāfisko bagātību. Vai tā nav visa ieguldīšanas jēga?

Apmeklējiet BlockFi

Šajā pārskatā mēs novērtēsim BlockFi platformu, kas ir ne tikai alternatīva kriptovalūtas glabāšanas iespēja, privātpersonas (un uzņēmumi), kas tiek ieguldīti Bitcoin un citos altkoīnos, var pasīvi nopelnīt procentus par kriptogrāfiju. Tātad, mēs jums uzdodam šādus jautājumus:

 • Vai vēlaties nopelnīt procentus par Bitcoin akcijām?
 • Vai vēlaties nopelnīt procentus par citiem kriptogrāfijas aktīviem?

Galvenās iezīmes:

 • Nopelniet līdz 8,6% APY no kriptogrāfijas saimniecībām
 • Uzkrātie procenti tiek maksāti mēnesī un savienojumi
 • Augstākas procentu likmes nekā tradicionālajai bankai
 • Aizņemieties fiat, izmantojot aizdevumu, kas nodrošināts ar kriptogrāfiju
 • Uzlabota kriptogrāfijas tirdzniecības platforma
 • Iegādājieties stablīnus, izmantojot pārskaitījumu
 • Regulēta un licencēta finanšu platforma

kopumā

4,7 / 5 Apmeklējiet BlockFi

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Kas ir BlockFi?

BlockFi ir digitālo aktīvu finanšu uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Ņūdžersijā, ASV profesionāli finanšu pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē. Uzņēmums tika dibināts 2017. gadā un tiek regulēts federālā un štata līmenī Amerikas Savienotajās Valstīs (48 štatos).

blockfi vietne

BlockFi atbalsta pasaules klases un novatoriski partneri, piemēram, Galaxy Digital, Susquehanna, Fidelity, pieņem darbā stratēģiskos partnerus, Arrington XRP Capital, ConsenSys Ventures, SoFi, Coinbase Ventures, CMT Digital un Morgan Creek Digital.

Kas izveidoja BlockFi?

BlockFi 2017. gadā dibināja Zaks Prinss un Flori Markess. Pāris ir ļoti pieredzējis un ir ieņēmis līdera lomu vairākos veiksmīgos tehnoloģiju uzņēmumos un portfeļa pārvaldībā lielās finanšu iestādēs, piemēram, Goldman Sachs.

blockfi komanda

BlockFi salīdzinājumā

BlockFi ir populārs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot BlockFi procentu kontu un kreditēšanas platformu. Šeit ir dažas citas ievērojamas kriptogrāfijas nozares platformas, piemēram, BlockFi, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju vai ņemtu ar kriptogrāfijas palīdzību atbalstītus aizdevumus.

Ir BlockFi Legit?

BlockFi ir likumīgs un uzticams uzņēmums, kas ir federālā un štata līmenī regulē 48 štatos ASV. Uzņēmuma galvenais glabātājs Gemini ir licencēta Ņujorkas trasta kompānija, uz kuru attiecas kiberdrošības noteikumi, ko izsludinājusi Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departaments..

Vai BlockFi ir drošs?

BlockFi ietver vairākus mehānismus, kas ir bijuši izstrādāta, lai uzturētu “bankām līdzīgu” drošību tās kontrolēto aktīvu drošai glabāšanai. Platforma glabā tikai nelielu daļu klientu līdzekļu izņemšanas nolūkos ar trešām personām, piemēram, Gemini, BitGo un Coinbase. Pārējie līdzekļi tiek glabāti saldētavās, un konti var būt aizsargāti ar divu faktoru autentifikāciju (2FA).

Ir uzlauzts BlockFi?

BlockFi bija iesaistīts uzlaušanas mēģinājums 2020. gada maijā, kas saistīts ar SIM kartes nomaiņas gadījumu, kurā iesaistīts kāds darbinieks to nedaudz mazāk par 90 minūtēm apdraudēja platformas drošības sistēmas. Saskaņā ar ziņojumiem, klienta līdzekļi netika zaudēti uzlaušanā un glabātajā informācijā, piemēram "lietotāju paroles, sociālās apdrošināšanas numuri, nodokļu identifikācijas numuri, pases, licences, informācija par bankas kontu vai līdzīga informācija, kas nav publiska identifikācijas informācija" netika pakļauti.

Produkti & Pakalpojumi

BlockFi dod iespēju cilvēkiem visā pasaulē paveikt vairāk ar savu naudu un kriptovalūtas ieguldījumiem, piedāvājot vismodernākos finanšu pakalpojumus. Galvenie produkti, kas jāizmanto BlockFi, ir:

 • Nopelniet interesi par kriptogrāfiju (nopelnīt līdz 8,6% APY bez slēptām maksām un maksājumiem, kas sākas uzreiz un savienojumi mēnesī)
 • Aizdodiet kriptogrāfiju un aizņemieties skaidru naudu (piesaistiet kriptovalūtas aktīvus un aizņemieties tādu valūtu kā USD, lai tērētu katru dienu vai iegādātos vairāk kriptogrāfijas)
 • Tirdzniecības kriptonauda (spekulēt tirgū, izmantojot tūlītēju tirdzniecību, vienlaikus nopelnot procentus pēc darījuma veikšanas)

BlockFi procentu konts

BlockFi procentu konts (BSA) ļauj lietotājiem pārskaitīt un noguldīt savus kriptovalūtas ieguldījumus, piemēram, Bitcoin un Ethereum, lai nopelnītu procentus par ieguldīto kapitālu ar platformu. Uzņēmums rada procentus par uzglabātajiem aktīviem, aizdodot līdzekļus uzticamiem institucionāliem un korporatīviem aizņēmējiem.

Kāda ir procentu likme?

BlockFi procentu likmes svārstās no 3,6% līdz 8,6% atkarībā no kriptovalūtas aktīviem ko īpašnieks nodod un tur uz platformas. Izmaksātie procenti ir šādi.

Cik bieži tiek maksāti procenti?

Klienti, kas noguldīs līdzekļus kriptogrāfijas uzkrājumu un procentu kontā, to sāks procenti tiek uzkrāti uzreiz ar katru kalendārā mēneša sākumā izmaksāto peļņu. Izmaksātie procenti tiek apvienoti ar sākotnējo depozītu, kas konta īpašniekam ļauj nopelnīt saliktus procentus.

BlockFi piedāvā arī unikālu funkciju, lai investoram sniegtu iespēju samaksāt procentus citā kriptovalūtā nekā kriptogrāfijas krājkontā esošais aktīvs. The Blockfi procentu maksājumu elastība ļauj lietotājiem izmaksāt vēlamajā valūtā, izvēloties dažādot portfeli, nepērkot jaunu kriptogrāfiju ar fiat.

Vai BlockFi procenti ir savienoti?

Procenti, kas nopelnīti par kriptonauda un stablecoins BlockFi kontā, katru mēnesi tiek izmaksāti konta turētāju tiešsaistes makā un atjauno atlikumu. Tas nozīmē nopelnītie procenti par jaunajiem bilances savienojumiem, kas palielināja ieguldītāja gada ienesīgumu.

Piemēram, lietotājam, kurš nopelna procentus 1. mēnesī, nākamā procentu summa tiks aprēķināta no jaunā kopējā atlikuma (vecā bilance + procentu maksājums no 1. mēneša). Zemāk ir parādīts 12 mēnešu perspektīvas piemērs 1 BTC depozītam, kas tiek apvienots katru mēnesi, izmantojot BlockFi procentu kontu.

blockfi saliktie procenti

Kas var pieteikties uz BlockFi procentu kontu?

Lai varētu saņemt procentu maksājumu, lietotājs jāpārskaita, jāiemaksā un jāglabā kriptonauda ar BlockFi glabāšanai. Pretī klientam tiks maksāti ikmēneša procenti pie katra mēneša iesācēja, kas uzkrāsies nākamajā dienā pēc depozīta.

Vai ir minimālā depozīta summa?

BlockFi ir nav minimālās vai maksimālās depozīta summas, lai sāktu pelnīt procentus par kriptovalūtas aktīviem. Tas ir ideāli iesācējiem, kuri var noguldīt BTC, ETH, LTC vai citu digitālo valūtu daļu, ko atbalsta BlockFi.

Kripto nodrošināti aizdevumi

BlockFi aizdevums ļauj lietotājiem noguldīt kriptogrāfijas aktīvus kā nodrošinājumu un saņemt ASV dolārus tieši uz jūsu pašu bankas kontu. Kriptogrāfijas kā nodrošinājuma izmantošanas priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajiem finanšu aizdevējiem ir tā, ka jūs varat piekļūt naudai no sava kriptogrāfiskā ieguldījuma, nepārdodot un neizraisot ar nodokli apliekamu notikumu.

Pieņemtie kriptogrāfijas aktīvi, kurus var izmantot, lai pieteiktos aizdevumam, ir Bitcoin, Ether un Litecoin.

Bitcoin aizdevums

BlockFi procentu likme ir atkarīga no izvēlētās aizdevuma un vērtības attiecības. To nosaka nodrošinājuma summa, kas jums jāiemaksā, lai ņemtu aizdevumu. Piemēram, 50% LVR par USD 25 000 USD aizdevumu ir vienāds ar 12,5% procentu likmi.

BlockFi aizdevums, kas nodrošināts ar kriptām, piesaistītu ilgtermiņa kriptogrāfijas investoru, kurš nevēlas pārdot savus ieguldījumus, pirms cena sasniedz termiņu, gūtu labumu no BlockFi. Jūs varat izmantot savus kriptogrāfijas krājumus, lai aizņemtos fiat valūtas un izmantotu citiem mērķiem, piemēram, ieguldījumu dažādošanai, parādu un izdevumu nomaksai vai jauna biznesa uzsākšanai..

blockfi kriptogrāfijas aizdevums

Lai pieteiktos kriptogrāfiski atbalstītam aizdevumam ar BlockFi, rīkojieties šādi:

blockfi aizdevums

Tirdzniecības platforma

BlockFi ir sava kriptovalūtu tirdzniecības birža, kas ir pieejama tās lietotājiem, kuri reģistrē kontu. Tas ļauj platformas investoriem pārslēgties starp kriptovalūtu pāriem. Vislabāk ir tas, ka jūs joprojām nopelnāt saliktus procentus, kamēr kriptogrāfiskā tirdzniecība notiek starp aktīviem!

blockfi tirdzniecības kriptogrāfija

Lai reģistrētos BlockFi tirdzniecības kontam un tirdzniecības kriptogrāfijai, rīkojieties šādi:

Iegādājieties USD Stablecoins, izmantojot depozītu

BlockFi ir ieviesis jaunu funkciju, kas ļauj lietotājiem nosūtīt skaidras naudas iemaksas, izmantojot pārskaitījumu uz platformu. Tas ietver USD pārskaitījumu pirkšanai stablecoins tieši platformā, lai izveidotu BlockFi procentu kontu.

Tas atvieglo kriptogrāfijas iesācējus, kuri nekad iepriekš nav iegādājušies kriptovalūtas. Viņi var reģistrēties BlockFi, noguldīt ASV dolārus, izmantojot pārskaitījumu, un saņemt līdz 8,6% BlockFi procentu kontā.

blockfi nopirkt stablecoins

USD noguldījumi tiek automātiski mainīti uz Dvīņu dolāri (GUSD) kuru var pārveidot par kriptogrāfiju, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin un USDC, izmantojot BlockFi tirdzniecības platformu (un joprojām nopelnīt saliktus procentus).

Lai iegādātos USD stablecoins ar BlockFi, rīkojieties šādi:

Maksas

Lietotājiem, kas izveido BlockFi procentu kontu, ir noteikti izņemšanas ierobežojumi, kas atšķiras no kriptonauda, ​​kas tiek pārskaitīta no BlockFi maka. Nav minimālās atlikuma summas, lai nopelnītu procentus ar BlockFi.

Drošība

BlockFi platformā uzglabātos klientu līdzekļus pārvalda viņu galvenais glabātājs Dvīņi. Birža ir licencēta depozitārija trasta un pasaulē pirmā kriptogrāfijas birža un glabātājs, kuram ir sasniegts SOC 2 2. tipa pārbaude drošības ievērošana klientu datu un līdzekļu aizsardzībai.

BlockFi fondos, kas tiek turēti kopā ar Dvīņiem, tiek izmantots aukstā seifa risinājums ar daudzslāņu šifrēšanu, kas ir sasniedzis a FIPS 140-2 3. līmenis reitings vai augstāks saskaņā ar vietni. Turklāt tiek izmantota daudzparakstu digitālā paraksta shēma, lai novērstu atsevišķus kļūmes punktus un uzlabotu noturību pret jebkuras privātās atslēgas nozaudēšanu vai kompromitēšanu..

Gemini kā klienta aktīvu aizsardzībai izmanto un numurē drošības protokolus, kas paskaidroti nākamajā sadaļā. Dvīņiem ir arī komerciālo noziegumu apdrošināšana, kas pārsniedz aktīvu vērtību, kas viņu klientu vārdā glabājas tiešsaistes karstajos makos.

Apkopojot, BlockFi izmanto šādus drošības pasākumus, lai saglabātu savu klientu drošību un drošību, vienlaikus iegūstot interesi par krājkontu:

 • Divu faktoru autentifikācija (2FA), lai pieteiktos un izņemtu
 • Aparatūras drošības atslēgas un WebAuthn konta drošībai
 • Baltā saraksta pievienošana, lai izņemšanas darbības ierobežotu tikai ar norādītajām adresēm
 • Šifrēšana, lai aizsargātu paroles, personisko informāciju un citu sensitīvu informāciju

Klientu apkalpošana

BlockFi piedāvā a visaptveroša klientu atbalsta un palīdzības sadaļa jauniem lietotājiem, lai atrastu atbildes problēmu novēršanai. Palīdzības sadaļā ir šādas galvenās kategorijas, kas ietver detalizētus rakstus un norādījumus.

blockfi atbalsts

 • Vispārīgi (uzziniet vairāk par BlockFi, konta izveidi, drošību utt.)
 • BlockFi procentu konts (procentu konta izveidošana, tirdzniecība un izņemšana)
 • BlockFi aizdevumi (aizdevuma saņemšana, līdzekļu noguldīšana, atmaksas un atbalstītā valūta)
 • BlockFi Rewards Bitcoin kredītkarte (kā reģistrēties, jaunas funkcijas)

BlockFi klients, kurš palīdzības sadaļā neatrod atbilstošu informāciju, var sazinieties ar BlockFi, izmantojot sociālo mediju kanālus, vai iesniedziet biļeti. Biļešu sistēmai nepieciešama standarta informācija, piemēram, vārds, e-pasta adrese un vaicājuma apraksts. Saskaņā ar mūsu pieredzi 24 stundu laikā mēs saņēmām atbildi, kas ir piemērots laiks klientu atbalsta komandai.

bieži uzdotie jautājumi

Vai BlockFi ir maks?

Klientu līdzekļi, kas tiek pārskaitīti vai iegādāti tieši, izmantojot platformu, ir ko BlockFi makā glabā primārā glabātāja Gemini apmaiņa. Platforma ievēro stingrus drošības protokolus un procedūras, lai nodrošinātu līdzekļu drošu glabāšanu BlockFi makā.

Vai BlockFi nepieciešama KYC?

BlockFi ir jāatbilst finanšu noteikumiem saskaņā ar Banku slepenības likumu, kā arī jāīsteno politika un procedūras, lai klientu līdzekļi būtu drošībā, atklātu un novērstu naudas atmazgāšanu un teroristu finansēšanu. Tāpēc, klientiem, kuri vēlas atvērt krājkontu, izmantojot BlockFi, vai aizdot viņu kriptogrāfiju, ir jāpabeidz “Zini savu klientu” (KYC) process.

Vai es varu izmantot BlockFi Lielbritānijā?

BlockFi atbalsta klientus no visas pasaules, ieskaitot Lielbritāniju, noguldīt līdzekļus, lai iegūtu naudas aizdevumu GBP vai nopelnītu procentus. Iedzīvotāji var pārskaitīt digitālās valūtas no Lielbritānijas kriptogrāfijas biržas un iemaksāt BlockFi, lai sāktu nopelnīt procentus.

Vai BlockFi ir mobilā lietotne?

BlockFi klientiem piedāvā ļoti intuitīvu, ērti lietojamu un drošu mobilo lietotni, lai piekļūtu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Lietotni var izmantot, lai pārvaldītu BlockFi procentu kontu, aizņemtos naudu pret kriptogrāfijas krājumiem vai pārskaitītu līdzekļus tieši no kriptogrāfijas maka. Mobilo lietotni BlockFi atbalsta Android un iOS ierīces.

Secinājums

Noslēdzot mūsu BlockFi pārskatu, platforma ir labi piemērota ilgtermiņa kriptovalūtu turētājiem ar ievērojamu portfeļa lielumu, lai izmantotu BlockFi piedāvātos produktus un pakalpojumus..

Apmeklējiet BlockFi

Lai gan, ieviešot USD pārskaitījumus, kriptogrāfijas iesācējiem un jaunajiem investoriem ir atvērtas durvis izmantot BlockFi produktus un nekavējoties nopelnīt interesi par viņu digitālo aktīvu portfeli. Apkopojot, šeit ir mūsu viedoklis par BlockFi izmantošanas plusi un mīnusi:

Plusi

 • Kripto investoriem piedāvā mainīgus, kvalitatīvus finanšu pakalpojumus
 • Ļauj ikdienas investoriem nopelnīt vairāk kripto un palielināt savu ilgtermiņa kripto portfeli
 • BlockFi procentu likmes ir nepārspējamas salīdzinājumā ar tradicionālo banku sektoru
 • Procenti tiek maksāti katru mēnesi, ļaujot kriptogrāfijas peļņai laika gaitā palielināties
 • Kriptogrāfijas nodrošināti aizdevumi var atbrīvot kapitālu, nepārdodot savus aktīvus (piemēram, neizraisot ar nodokli apliekamu notikumu)
 • Nopelniet saliktos procentus par savu portfeli, tirgojot aktīvus

Cons

 • Procentu likme nav noteikta
 • Ierobežots kriptovalūtu skaits

Lūdzu, kopīgojiet šo rakstu ar savu tīklu, ja tas jums šķiet noderīgs!

Ja ir citas kriptovalūtas platformas, pakalpojumi vai biržas, kuras vēlaties, lai mēs pārskatītu, lūdzu, informējiet mūs un sazinieties ar mums ar savu pieprasījumu.

Šeit ir vēl daži ar rokām izvēlēti raksti, kurus varat lasīt tālāk:

 • 10 labākās kriptovalūtu biržas Austrālijā
 • 7 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • Plus500 apskats: Kripto CFD tirdzniecība, funkcijas & Maksas
 • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
 • 5 vietnes, lai demonstrētu tirdzniecību ar virtuālo naudu

Apmeklējiet BlockFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me