BTC Markets Review: SVARĪGI – izlasiet pirms lietošanas

BTC Markets ir populāra kriptogrāfijas birža Austrālijā, kas ļauj personām tirgoties ar Bitcoin, izmantojot AUD. Birža bija viena no pirmajām kriptogrāfijas biržām, kas sāka darboties Austrālijā 2013. gadā un ko plaši izmantoja iesācēji un pieredzējuši investori. Izlasiet mūsu rakstu par labākajām Bitcoin apmaiņām Austrālijā, lai uzzinātu, vai BTC Markets ir iekļuvis mūsu top 10.

Apmeklējiet BTC Markets

Šajā BTC Markets pārskatā mēs sniegsim pārskatu un novērtējumu par mūsu pieredzi, izmantojot biržu, tās funkcijas, lietotāja saskarni, depozīta metodes un tirdzniecības maksas. Lai gan mūsu mērķis ir vienmēr sniegt jums precīzu informāciju, iesakām jums to darīt apmeklējiet viņu vietni laiku pa laikam, ja pēc tam tiek veikti daži atjauninājumi.

Kas ir BTC tirgi?

BTC Markets ir populāra Austrālijas kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas atrodas Melburnā un nodrošina viegli lietojama, droša un uzticama Bitcoin apmaiņa iesācējiem un profesionāliem investoriem. Platforma piedāvā 13 dažādus kriptovalūtu pārus, kurus var tirgot, izmantojot uzlabotu tirdzniecības sistēmu, kas piemērota aktīviem investoriem.

btc tirgus vietne

Ātrais kopsavilkums

BTC tirgi salīdzinājumā

PayID ir viena no populārākajām metodēm AUD noguldīšanai BTC Markets. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas populāras Austrālijas kriptovalūtas biržas, piemēram, BTC Markets, kas ļauj veikt bankas pārskaitījumus, izmantojot PayID, lai tirgotos ar Bitcoin.

Vai BTC tirgi ir droši?

BTC Markets, šķiet, ir a droša kriptovalūtas tirdzniecības birža, kas ietver vairākus drošības elementus, lai nodrošinātu klientu naudas drošību. Dibināts 2013. gadā, nav ziņots par uzlaušanu vai klientu līdzekļu zādzību. Tomēr 2020. gada decembrī BTC Markets e-pastā atklāja tūkstošiem lietotāju vārdus un e-pasta adreses kas palika neatklāts. Informācijas drošības incidents skāra visus platformas tirgotājus.

Iespējas & Ieguvumi

BTC Markets piedāvā stabilu un drošu platformu kriptogrāfijas pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai. Turklāt tirdzniecības platforma piedāvā šādas funkcijas un priekšrocības:

 • Intuitīva un viegli lietojama tirdzniecības platforma, kas piemērota iesācējiem un starpnieku tirgotājiem
 • Vienkārša pirkšanas / pārdošanas funkcija, lai ātri sāktu darbu ar digitālajām valūtām
 • 20 altkoīni pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai pret AUD vai BTC
 • Reālā laika tirgus dati un diagrammas, lai tirgotu populārus altkīnus
 • Dolāru izmaksu vidējās aprēķināšanas rīki atkārtotiem darījumiem
 • Papildu pasūtījumu veidi, ieskaitot stop-limit, peļņas un spēkā esamības laiku
 • Pasaules klases kartēšanas un tehniskās analīzes rīki ar Trading View
 • Iemaksājiet AUD, izmantojot PayID, BPAY un Osko
 • Drošs maks, kurā vairāk nekā 98% līdzekļu tiek glabāti bezsaistes aukstajos maciņos, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus
 • Divu faktoru autentifikācija, lai aizsargātu lietotāju kontus
 • Visaptveroša apmācība, izglītības ceļveži un FAQ

Konta izveide ar BTC tirgiem

Izveidojiet kontu BTC Markets, rīkojieties šādi:

Kad esat izveidojis kontu, piesakieties BTC Markets un aizpildiet savu lietotāja profilu. Šeit jums būs jānorāda personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, dzimšanas datums un mobilā tālruņa numurs.

BTC Markets lietotāja profils

Konta verifikācija

Lai veiktu bankas depozītu vai izmaksu no sava BTC Markets konta vai no tā, vispirms jums būs jāveic KYC (Pazīstiet savu klientu) verifikācijas process. Tas ir, lai apstiprinātu jūsu identitāti lai mazinātu krāpšanu saskaņā ar Austrālijas likumiem un noteikumiem.

Vienkāršākais un ātrākais veids, kā pabeigt BTC Markets pārbaudi, ir iesniegt Austrālijas pasi vai autovadītāja apliecību. Jums būs jāpārbauda arī jūsu pašreizējā dzīvesvietas adrese, izmantojot dokumentu, piemēram, bankas izrakstu, komunālo pakalpojumu rēķinu vai īres līgumu, kurā norādīts jūsu vārds un uzvārds. Lai verificētu savu kontu, noklikšķiniet uz "Konts" augšējā izvēlnē un pēc tam "ID pārbaude" un veiciet katru soli.

Pieejamās depozīta metodes

BTC Markets Australia ļauj lietotājiem finansēt savu kontu, izmantojot šādas depozīta metodes:

 • Pay ID: Maksājuma veidu atbalsta lielākā daļa Austrālijas banku. Noguldījumi parasti tiek apstrādāti nekavējoties, un tie uzreiz tiks ieskaitīti jūsu BTC Markets kontā, un papildu maksas nav.
 • BPAY: Drošs un uzticams konta finansēšanas veids. Visi noguldījumi, kas veikti, izmantojot BPAY, tomēr var paiet no 1 līdz 3 darba dienām, līdz līdzekļi nonāk BTC Markets. Lai nosūtītu līdzekļus, izmantojot BPAY, nav papildu izmaksu.

Tirdzniecība ar kriptogrāfiju, izmantojot BTC tirgus

Birža ir pazīstama ar mērķtiecīgi izveidotu tirdzniecības sistēmu, kas nodrošina pašu kapitālu, liela apjoma darījumu apstrādi un automatizētas tirdzniecības sistēmas. Tas ietver uzlabotu kriptovalūtu tirdzniecības platformu, lai lietotājiem piedāvātu iespēju pirkt un pārdot digitālos aktīvus un izmantot ikdienas cenu kustības priekšrocības..

BTC Markets Trading

Tirgotāji platformā var pagarināt vai saīsināt tirgu, lai ierobežotu cenu svārstības, ņemot vērā tā elastīgumu, lai pārvaldītu viņu ieguldījumu risku. Diagrammas nodrošina TradingView, kas ir labi pazīstama kriptogrāfisko kartēšanas un tirdzniecības programmatūra, kurā ir vairāki rīki, indikatori un zīmēšanas modeļi.

Reklāma

monētas monēta

PIRKT BITCOIN ar Austrālijas mīļākais kriptogrāfijas apmaiņa

VĒRTĒJUMS

4.3 / 5

Apmeklējiet Coinspot

Lai veiktu pasūtījumu, izmantojiet pasūtījumu logu, kas atrodas zem diagrammām. Ir vairāki pasūtījumu veidi, no kuriem izvēlēties, pamatojoties uz ievadīšanas un iziešanas stratēģiju.

Piemēram, lai nopirktu 1 Bitcoin, izmantojot tirgus pasūtījumu:

BTC Markets pasūtījums

Atbalstītās kriptovalūtas

BTC tirgi atbalsta 20 digitālos aktīvus, kurus var tirgot pret Bitcoin vai Austrālijas dolāriem (AUD). Pieejamās kriptovalūtas ietver Bitcoin, XRP, Ethereum, Stella Lumens, Chainlink, Litecoin, OmeseGo, PowerLedger, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Basic Attention Coin, Compound, Algorand, Enjin, Meld Gold un Golem.

btc tirgo monētas

Tirdzniecības maksas

BTC Markets izmanto a daudzpakāpju struktūra AUD pāriem, kas svārstās no 0,10% līdz 0,85% atkarībā no tirgotā apjoma. Tirdzniecības maksa ir diezgan pieņemama tikai ieguldītājiem ar lielu neto vērtību. Lielākajai daļai iesācēju, kuri vēlas veikt pirmo kriptogrāfijas iegādi, maksa ir saprātīga. Lietotājiem, kuri vēlas palielināt depozītu, jāapsver lētāka iespēja, piemēram, Swyftx.

BTC Markets izmanto tirgus veidotāja un piesaistītāja modeli tirgotājiem biržā, kuri maina digitālos aktīvus pret kriptonauda pāri, piemēram, Bitcoin, Litecoin, Ethereum un XRP. Tirdzniecība maksa par kriptogrāfijas tirdzniecību ar BTC Markets ir -0,05% un 0,2% attiecīgi.

Depozīts & Izstāšanās maksa

BTC Markets neiekasē maksu par AUD vai kriptovalūtas noguldīšanu biržā vai AUD izņemšanu no jūsu maka Austrālijas bankas kontā. Ja izņemat kriptovalūtas aktīvu, tiks iekasēta standarta darījuma (ieguves) maksa, kuras pamatā ir konkrētās monētas blokķēdes tīkla slodze..

Vai BTC Markets ir likumīgs?

BTC Markets, šķiet, ir likumīga kriptovalūtas apmaiņa, pamatojoties uz tās stingru atbilstību Austrālijas likumi un noteikumi. Tirdzniecības platforma ir izveidota kopš 2013. gada, un tajā ir iekļauti stingri “Know-Your-Client” (KYC) protokoli, lai samazinātu krāpniecisku darbību risku.

BTC tirgus alternatīvas

Šīs BTC Markets alternatīvas ir cienījamas kriptovalūtu apmaiņas Austrālijā.

bieži uzdotie jautājumi

Vai BTC tirgiem ir nepieciešama konta verifikācija?

Lietotājiem, kuri plāno pirkt vai pārdot kriptovalūtu BTC tirgos, vispirms būs jāpierāda sava identitāte saskaņā ar “Know-Your-Client” (KYC) protokoliem. Lai verificētu savu kontu, var augšupielādēt šādus dokumentus:

 • Starptautiskā pase
 • Valsts ID karte
 • Autovadītāja apliecība

Vai BTC tirgiem ir saistīta programma??

BTC Markets, šķiet, nepiedāvā novirzīšanas bonusu jaunu draugu vai saistīto programmu uzaicināšanai.

Vai es varu tirgot kriptovalūtu ar savu SMSF?

BTC Markets ļauj austrāliešiem izmantot savu Super Fund (SMSF), lai iegādātos digitālo valūtu, piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un citas kriptogrāfijas valūtas. Daudzpakāpju maksas struktūra būs piemērota investoriem, lai Austrālijā nopirktu kriptogrāfiju ar SMSF. Lai dotu atļauju izveidot kontu, superfondam ir nepieciešama pilnvarojuma vēstule.

Vai BTC tirgiem ir lietotne?

BTC tirgi šķiet, ka nav mobilās tirdzniecības lietotnes iOS un Android ierīcēm, lai ļautu tās lietotājiem tirgot kriptonauda. Vietne ir piemērota mobilajām ierīcēm, taču tā nav ideāla, lai izvietotu, uzraudzītu vai pārvaldītu tiešās pozīcijas.

Mūsu galīgais spriedums

Noslēdzot mūsu BTC Markets Austrālija pārskatīšana, birža nodrošina pilnīgu un drošu kriptogrāfijas tirdzniecības apmaiņu austrāliešiem, lai pirktu un pārdotu populāras kriptovalūtas. Kartēšanas pieredze jūtas kā profesionāla kriptogrāfijas platforma, bez sarežģītām izvēlnēm vai traucējošiem faktoriem.

Apmeklējiet BTC Markets

AUD noguldīšanai pieejamās iespējas ir ierobežotas, un BTC Markets vajadzētu apsvērt iespēju paplašināt, iekļaujot tajā parastos maksājuma veidus, kā nopirkt Bitcoin, izmantojot skaidras naudas iemaksu un POLi. Tomēr maksas ir ļoti pieņemamas augstas neto privātpersonām vai SMSF ieguldītājiem.

Tirgojot ar kriptovalūtu, iesakām izmantot arī Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem, ko iegādāties.

Jūs varētu interesēt arī:

 • 10 FAQ par kriptogrāfijas nodokli Austrālijā (tas varētu ietaupīt naudu)
 • 7 labākās kriptogrāfiskās apmaiņas platformas (ātras, drošas & Drošs)
 • 8 labākās kriptovalūtu biržas Jaunzēlandē
 • ChangeNOW apskats: Kripto mijmaiņas darījumi, Tirdzniecības maksas & Vairāk
 • 5 Coinspot alternatīvas ar zemāku tirdzniecības maksu

digitālais pieaugums

Maksa par maiņu ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šīs biržas papildus iepriekš minētajai biržai nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas ar visdažādākajām depozīta metodēm, kas būs piemērotas visu veidu investoriem Austrālijā.

Apmeklējiet BTC Markets

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me