CEX.IO apskats: 5 lietas, kas jāzina pirms lietošanas

CEX.IO lepojas ar stabilitāti, nodrošinot bez traucējumiem pakalpojumus, kurus atbalsta uzticama sistēma un lietotāja kontu drošība, naudas līdzekļu droša glabāšana, finansiālā dzīvotspēja un padziļināta juridiskā atbilstība. Tas ir cienījama un droša kriptovalūtas maiņa kopš tā darbības uzsākšanas 2013. gadā nav uzlauztu kontu vai līdzekļu zādzības.

Apmeklējiet vietni CEX.IO

CEX.IO ir populāra apmaiņa ar nopērciet Bitcoins uzreiz, izmantojot tās vietni vai mobilo lietotni kas ir pieejams iOS un Android. Pateicoties vairākiem maksājumu veidiem, tostarp kredītkartēm, debetkartēm, bankas pārskaitījumiem, Skrill un citiem, CEX.IO tiek uzskatīts par vienu no labākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē.

Galvenās iezīmes:

 • Ātri un viegli pirkt un pārdot kriptogrāfiju
 • Atbalsta kredītkartes / debetkartes, bankas pārskaitījumu un Skrill
 • Pieņem tādas valūtas kā USD, GBP, EUR un RUB
 • Uz apjomu balstīta maksas struktūra, sākot no 0,25% + 0,16%
 • Nekavējoties izņemiet savu fiat peļņu VISA vai Mastercard
 • Atbalsta lietotājus ASV un Lielbritānijā
 • 24 stundas diennaktī atsaucīgs klientu atbalsts

kopumā

4.2 / 5 Apmeklējiet CEX.IO

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Lai gan šajā CEX.IO pārskatā mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju par tā funkcijām, lietotāja saskarni un maksām, kā arī citu informāciju, iesakām apmeklēt viņu vietni, lai būtu informēts par visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam..

Tāpat ir laba drošības prakse, pirms sākat tirgot kriptonauda, ​​izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptogrāfijas makiem.

CEX vietne

Kas ir CEX.IO?

CEX.IO ir kriptovalūtas birža, kas tika izveidota, lai apmierinātu privātpersonas visā pasaulē, nodrošinot investoriem viegli lietojamu platformu, lai pārvērstu fiat naudu digitālās valūtās. Tas ir ļoti piemērots iesācējiem un apdomīgiem investoriem un piedāvā plašu produktu un tirdzniecības rīku klāstu tādiem populārākajiem kriptogrāfijas aktīviem kā Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), XRP, Stellar (XLM), Litecoin (LTC), Tron (TRX) un daudzi citi.

CEX.io iegādes kriptogrāfija

CEX.IO salīdzinājumā

Papildu funkcijas, lietotājam draudzīgs interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas CEX.IO funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Ir CEX.IO Legit?

CEX.IO ir a likumīgu un uzticamu kriptovalūtas apmaiņu, kas ir reģistrēta vairākās jurisdikcijās visā pasaulē piemēram, Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Singapūra un Austrālija. Platforma, kas tika izveidota 2013. gadā, ir izveidojusi uzticamu reputāciju, lai nekavējoties veiktu kriptovalūtas, izmantojot kredītkarti / debetkarti vai pārskaitījumu..

Vai CEX.IO ir droša lietošana?

CEX.IO, šķiet, ir a droša kriptovalūtas maiņa, kurā tiek izmantoti vairāki pasākumi lai aizsargātu lietotāju informāciju un līdzekļus no zādzībām un krāpnieciskām darbībām. Šie pasākumi ietver AML / KYC un divu faktoru autentifikāciju. Saskaņā ar CEX.IO vietni, nulle procenti klientu līdzekļu ir pazaudēti vai nozagti.

CEX.IO funkcijas

Platformas CEX.IO lietotājiem ir piekļuve vairākām funkcijām, kas ietver tūlītējus kriptogrāfijas pirkumus ar kredītkarti, maržas tirdzniecības platformu un iecienītāko monētu ievietošanu, lai nopelnītu atlīdzību. Citas platformas funkcijas ietver:

 • Lietotājam draudzīgs interfeiss
 • Ātri un viegli iegādāties un pārdot kriptogrāfiju
 • Vairāki maksājuma veidi, piemēram, kredītkarte / debetkarte, bankas pārskaitījums un Skrill
 • Pieņem tādas valūtas kā USD, GBP, EUR un RUB
 • Augstas likviditātes pasūtījumu grāmata ar zemām starpībām
 • Maržas platforma kriptogrāfisko CFD tirdzniecībai
 • Uzlaboti pasūtījumu saskaņošanas algoritmi
 • Starpplatformu tirdzniecība, izmantojot vietni, lietotni un API
 • Drošs seifs, izmantojot bezsaistes aukstās uzglabāšanas pasākumus
 • Mobilā lietotne ar Instant Exchange un Instant Sell pakalpojumiem. Vēlākais ir unikāls platformai, kas ļauj lietotājiem pārdot monētas uzreiz atsaukt fiat peļņu VISA vai Mastercard vai līdz CEX.IO bilancei
 • Ļauj ASV iedzīvotājiem iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkartēm
 • Saistītā programma, kas atalgo jūs par to, ka uz platformu piesaista vairāk lietotāju
 • CEX.IO Staking, kur jūs varat palieliniet savu krājumu, uzglabājot monētas savā CEX.IO kontā
 • Diennakts klientu atbalsta komanda

Konta reģistrācija & Pieslēgties

Lai izveidotu kontu ar CEX.IO apmaiņu, process ir ļoti vienkāršs un aizņem dažas minūtes. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

CEX.IO pārbaude

Jauni CEX.IO lietotāji var veikt depozītu vai izņemt līdz USD 100 dienā, nepabeidzot “Zini savu klientu” (KYC) verifikācijas procesu. Uz palielināt dienas depozīta un izņemšanas ierobežojumus CEX.IO, lietotājiem būs jāiesniedz personas informācija un identifikācijas dokumenti piemēram, pase, autovadītāja apliecība un komunālie maksājumi, kas parāda pašreizējo adresi.

CEX.IO izmanto četru posmu verifikāciju, lai palielinātu katru ierobežojumu (aprēķināts katru dienu).

Līdzekļu noguldīšana

Lietotāji var ātri un ērti pārskaitīt līdzekļus uz CEX.IO, izmantojot vairākas depozīta metodes, piemēram, kredītkarte vai debetkarte, starptautiskais pārskaitījums, Skrill un vietējais bankas pārskaitījums, kā arī kriptonauda. Līdzekļi tiek droši glabāti CEX.IO makā, ko var izmantot, lai pirktu, tirgotu, pārdotu vai izņemtu aparatūras maku..

Laiks, kas vajadzīgs, lai depozīts sasniegtu CEX.IO, ir atkarīgs no kriptogrāfijas aktīva, nepieciešamo apstiprinājumu skaita un blokķēdes tīkla slodzes. Verificētie konti var palielināt depozīta dienas limitu no 3000 USD, izmantot starptautisku maksājumu vai bankas konta pārskaitījumu.

CEX.IO seifs

Lai noguldītu līdzekļus CEX.IO, rīkojieties šādi:

 • Piesakieties savā CEX.IO tirdzniecības kontā
 • Augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz saites Finanses
 • Meklējiet vēlamo maksājuma valūtu (piemēram, USD, EUR, GBP)
 • Noklikšķiniet uz pogas Depozīts blakus izvēlētajai valūtai
 • Izvēlieties maksājuma veidu (piemēram, kredītkarte, Skrill vai bankas pārskaitījums)
 • Ievadiet pirktās kriptogrāfijas daudzumu
 • Pārskatiet pasūtījumu un apstipriniet pirkumu

Kā uzreiz nopirkt kriptogrāfiju, izmantojot CEX.IO

CEX.IO piedāvā drošu vietu kriptovalūtu pirkšanai, pārdošanai un tirdzniecībai ar tādu valūtu kā USD, EUR, GBP vai RUB. Kad esat reģistrējis kontu, jūs varat uzreiz iegādāties kriptogrāfiju ar savu debetkarti / kredītkarti.

Lai uzreiz nopirktu kriptogrāfiju, piesakieties savā kontā un dodieties uz lapu Pirkt / Pārdot, izmantojot augšējā izvēlnē esošo saiti. Izmantojot zemāk redzamo logrīku, izvēlieties pirkšanas kriptovalūtu un izvēlieties valūtu, ar kuru norēķināties.

CEX.IO nopirkt kriptogrāfiju

Lietotāji var arī izvēlēties iepriekš aprēķinātu paketi, kas ietver reklāmguvumu maksu, vai ievadīt konkrētu pirkuma summu. Noklikšķiniet uz pogas Pirkt un turpiniet ievadīt kartes numuru un kredītkartes vai debetkartes derīguma termiņu, lai to saistītu ar kontu. Ja jums jau ir līdzekļi CEX.IO atlikumā, varat izmantot arī līdzekļus, ar kuriem norēķināties.

Kad esat pārskatījis pasūtījumu, noklikšķiniet uz pogas Pirkt tūlīt, kas apstiprinās pirkumu. Pēc darījuma apstiprināšanas blokķēdē atlikums tiks parādīts jūsu CEX.IO seifā.

CEX.IO tirdzniecības platforma

CEX.IO piedāvā a vienkārša un viegli lietojama tirdzniecības platforma, kas derēs iesācējiem kuri izvēlas analizēt cenu diagrammas, lai pirktu, tirgotos vai pārdotu vēlamajā cenu punktā, izmantojot tirgus vai limita rīkojumu. Pirms tirdzniecības platformas izmantošanas, izmantojot šīs metodes, lietotājiem būs jāiemaksā līdzekļi CEX.IO seifā, lai finansētu kontu:

 • Debetkartes vai kredītkartes maksājums (Mastercard vai VISA)
 • Bankas pārskaitījums (SWIFT, SEPA, ACH, ātrāki maksājumi)
 • Kriptovalūtas depozīts (piemēram, BTC)

Kad CEX.IO seifs tiks finansēts, tirgotāji var atvērt logu Tirdzniecība, lai parādītu diagrammas, kuras tiek atbalstītas darbvirsmas un mobilo lietotņu versijās. Atbalstītie kriptogrāfijas tirdzniecības pāri tiek parādīti kreisajā pusē, un tos var izvēlēties, lai parādītu diagrammu, pēdējos darījumus un pasūtījumu vēsturi.

CEX.IO tirdzniecības platforma

Noklusējuma izkārtojums parāda cenu diagrammu, lai sniegtu ātru pārskatu par cenām, izmantojot svečturus. Lai arī tajā nav tehnisku indikatoru vai zīmēšanas rīku, lietotāji, kuri paļaujas uz tehniskajiem indikatoriem, lapas augšējā labajā stūrī var noklikšķināt uz pogas “Diagrammas”, lai atvērtu jaunu logu.

Šeit tirgotāji, kuri pārzina kriptogrāfisko diagrammu vietņu, piemēram, TradingView, lietošanu, varēs zīmēt līnijas, modeļus un pievienot rādītājus cenu diagrammām. Lai veiktu pasūtījumu, lietotāji var pārslēgties atpakaļ uz noklusējuma tirdzniecības lapu un izmantot “Pasūtījumu lodziņu”, kā parādīts zemāk, lai izpildītu pasūtījumu..

cex.io pasūtījumus

CEX.IO piedāvā tirgus un limita pasūtījumus, lai lietotāji platformā varētu izlemt, kā izpildīt pirkšanas vai pārdošanas pasūtījumu. Salīdzinot ar citām populārām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām, platformā pieejamie rīkojumu veidi ir ierobežoti un neietver uzlabotas riska pārvaldības funkcijas vai rīkus. Tomēr maržinālo tirdzniecības platformā ir pieejami vairāk rīkojumu veidi un riska pārvaldības instrumenti CEX.IO brokeris.

Ne visas kriptovalūtas apmaiņas ir vienādas.

Salīdziniet CEX.IO ar citiem

Salīdziniet tūlīt!

Kopumā CEX.IO tirdzniecības platforma, šķiet, ir laba izvēle iesācējiem, kuri vēlas pārvaldīt savus pasūtījumus atbilstoši tirgus apstākļiem. Tikmēr pro tirgotāji varētu atrast API un platformu tirdzniecībai ar uzcenojumu arī viņiem. Tas nozīmē, ka gan iesācēji, gan veterāni varētu izmantot CEX.IO funkcionalitāti savā labā.

CEX.IO mobilā lietotne

CEX.IO piedāvā mobilo lietotni, kuru var lejupielādēt un izmantot iOS un Android ierīcēs. The mobilā saskarne ir tīra, viegli lietojama un ietver intuitīvu navigāciju, lai pirktu, pārdotu, tirgotu, pārvaldītu pasūtījumus un līdzekļus, atrodoties ceļā. CEX.IO mobilā lietotne ir bezmaksas ikvienam, un to var izmantot, lai:

 • Izveidojiet kontu vietnē CEX.IO
 • Pabeigt KYC identitātes verifikāciju
 • Iemaksājiet līdzekļus, izmantojot kredītkarti / debetkarti
 • Pērciet un pārdodiet kriptogrāfiju uzreiz, izmantojot CEX.IO lietotni
 • Tirdziet kriptogrāfijas aktīvus, izmantojot tirdzniecības platformu
 • Dažu klikšķu laikā izņemiet Fiat valūtas līdzekļus VISA, Mastercard, kā arī kriptogrāfijas izņemšanai

cex.io lietotne

CEX.IO tirdzniecības maksas

CEX.IO maksas struktūrā tiek izmantots ņēmēja un veidotāja modelis, pamatojoties uz 30 dienu tirdzniecības apjomu visiem pāriem. Tirgotājiem, kuru ikmēneša tirdzniecības apjoms pārsniedz 6000 BTC un nodrošina pasūtījumu grāmatas likviditāti (piemēram, izmantojot nosacītus pasūtījumus), būs jāmaksā nulle par kriptogrāfijas pirkšanu un pārdošanu tirdzniecības platformā.

CEX.IO depozīts & Izstāšanās maksa

CEX.IO komisijas naudas iemaksa un izņemšana biržā svārstās no 0 līdz 3,99% atkarībā no izvēlētās maksājuma metodes, piemēram, debetkarte / kredītkarte, Skrill, bankas pārskaitījums vai SEPA. Salīdzinājumā ar citām globālām apmaiņas fiat-to-crypto biržām, piemēram, OKEX un Coinmama, depozīta un izņemšanas maksa CEX.IO ir samērā saprātīga.

bieži uzdotie jautājumi

Kādas valstis atbalsta CEX.IO?

CEX.IO ir globāls fiat-to-crypto apmaiņas pakalpojumu sniedzējs, kas ļauj veikt kredītkaršu un bankas pārskaitījumu darījumus uz 99% pasaules valstu. Karšu ierobežojumu dēļ CEX.IO neatbalsta šādas valstis un ir ierobežotas izņemšanai:

 • Angola
 • Antarktīda
 • Butāna
 • Botsvāna
 • Bouvet sala
 • Burkinafaso
 • Kaboverde
 • Čada
 • Ziemassvētku sala
 • Kolumbija
 • Kokosa sala
 • Komoru salas
 • Kongo Republika
 • Kuka salas
 • Kotdivuāra
 • Džibutija
 • Ēģipte
 • Eritreja
 • Ekvatoriālā Gvineja
 • Folklendas salas
 • Fidži
 • Franču Gviāna
 • Francijas dienvidu teritorijas
 • Gvatemala
 • Gvineja
 • Gvineja-Bisava
 • Haiti
 • Dzirdētās un Makdonalda salas
 • Indonēzija
 • Libērija
 • Mali
 • Majota
 • Monserata
 • Mjanma
 • Nauru
 • Nigērija
 • Niue
 • Norfolkas sala
 • Marianas ziemeļu salas
 • Palestīna
 • Pitkērna
 • Puertoriko
 • Ruanda
 • Samoa
 • Santome un Prinsipi
 • Senpjēra un Mikelona
 • Svētā Helēna
 • Sjerraleone
 • Zālamana salas
 • Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas
 • Svazilenda
 • Austrumtimora
 • Tokelau
 • Tonga
 • Tunisija
 • Tuvalu
 • Apvienoto Nāciju Organizācijas Pagaidu administrācijas misija Kosovā (UNMIK)
 • Rietumsahāra
 • Voliss un Futuna

Vai ASV tirgotāji var izmantot CEX.IO?

CEX.IO ir atbalstīta kriptovalūtas apmaiņa ASV, kas ļauj ASV investoriem un tirgotājiem platformā pirkt un pārdot digitālos aktīvus. Pirms darba sākšanas klientiem būs jāveic ID pārbaudes process, lai noguldītu un izņemtu līdzekļus.

Vai CEX.IO ir saistīta programma?

CEX.IO saistītā programma ļauj esošajiem lietotājiem uzaicināt jaunus klientus uz platformu, izmantojot unikālu novirzīšanas saiti, lai nopelnītu atlīdzību. Lietotāji maiņas darījumos var nopelnīt 30% no minēto lietotāju tirdzniecības maksas.

Vai CEX.IO ir demonstrācijas konts?

CEX.IO nav demo tirdzniecības konta, lai praktizētu kriptovalūtu tirdzniecību biržā. Iesācējiem, kuri vēlas iemācīties tirdzniecību, būs jāreģistrējas citā platformā.

Vai CEX.IO pieņem priekšapmaksas kartes?

CEX.IO iesaka neizmantot priekšapmaksas kartes, piemēram, Amazon git kartes, lai iegādātos kriptovalūtu biržā. Lai nodrošinātu ātru pirkumu, ieteicams izmantot kredītkarti vai debetkarti.

CEX.IO alternatīvas

crypto.com

Crypto.com

Crypto.com ir globāls digitālo aktīvu pakalpojums, kas piedāvā plašu produktu klāstu, lai paātrinātu blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu, uzlabojot finanšu maksājumu pakalpojumu lietojamību un pieejamību, izmantojot kriptonauda..

Apmeklējiet vietni plus500

Plus500

Plus500 ir CFD nodrošinātāji, kas piedāvā savu milzīgo klientu loku, lai tirgotu pasaulē populārākos kriptogrāfijas aktīvus ar līdz pat 30x lielāku sviru, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron un Monero.

Atruna: jūsu kapitāls ir apdraudēts

Apmeklējiet vietni binance

Binance

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma un viena no ātrākajām bloku ķēdes ekosistēmas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējām. Birža ir piedzīvojusi astronomisku izaugsmi, un tā ir augstākā līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības platforma.

Apmeklējiet vietni

Secinājums

Noslēdzot mūsu CEX.IO pārskatu, tas ir cienījama un uzticama kriptovalūtas apmaiņa, kas ir izstrādājusi plašu kriptogrāfijas produktu, funkciju un rīku klāstu ļaut personām visā pasaulē ātri un ērti piekļūt kriptovalūtas aktīviem, izmantojot tādas valūtas kā USD ar savu Visa vai Mastercard.

CEX.IO stiprums ir tajā normatīvo aktu ievērošanu vairākās jurisdikcijās. CEX.IO ir licencēts pakalpojumu sniegšanai ASV, reģistrēts Money Services Businesses (MSB) FinCEN, saņēmis GFSC izsniegto izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas (DLT) licenci un vēl vairāk.

Apmeklējiet vietni CEX.IO

Vienkāršs un viegli lietojams interfeiss, dažādi produkti, piemēram, tūlītēja pirkšana / pārdošana ar kredītkarti, starpības tirdzniecības birža, akciju platforma un funkcijām bagāta mobilās tirdzniecības lietotne padara CEX.IO neapšaubāmi par vienu no labākajām biržām pasaulē, pirkt un pārdot kriptonauda uzreiz.

Jūs varētu interesēt arī:

 • 6 labākās vietas, kur nopirkt Bitcoin Lielbritānijā (Lielbritānijā)
 • StormGain pārskats: IZLASIET ŠO, pirms reģistrējaties 2020. gadā
 • 5 labākās platformas, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
 • Garneles pārskats: automātiski līdzsvarojiet savu šifrēšanas portfeli
 • 10 labākās kriptovalūtu biržas Austrālijā

Bitcoin un kriptovalūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai ir svarīgi izmantot globālu un uzticamu šifrēšanas biržu. Ir vairākas biržas, kurās ir uzlauzts vai nozagti klientu līdzekļi. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – ir labi zināmas un uzticamas, lai iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem nodrošinātu drošu veidu, kā noguldīt fiat naudu un iegādāties digitālos aktīvus.

Apmeklējiet vietni CEX.IO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me