DueDEX pārskats: kriptogrāfija, tirdzniecība un maksas (2021)

DueDEX ir globāla birža, kas piedāvā Bitcoin sviras tirdzniecības platformu. Tā ātri kļūst par populāru kriptogrāfiskās tirdzniecības biržu tirgotājiem, kuri vēlas tirgot Bitcoin 24/7 un ar rezervi līdz 100x.

Apmeklējiet DueDEX

Apkārtējā vidē, kur tirgotāji meklē jaunas platformas tirdzniecībai un BTC kapitāla daļu palielināšanai, mēs pārskatīsim DueDEX biržu, lai novērtētu tās funkcijas, tirdzniecības maksas, drošību un uzticamību (tāpēc jums tas nav jādara!)

Lietotāju pārskatīšana parasti ir laba ideja, pirms reģistrējaties kriptogrāfijas biržā un noguldāt līdzekļus, vai ne? Tāpēc bez papildu domām šeit ir mūsu DueDEX pārskats.

duedekss

Kas ir DueDEX?

DueDEX ir a Tikai Bitcoin maržas tirdzniecības platforma kas rodas no vārdu “Due”, “Derivāti” un “Exchange” kombinācijas. Vārds “Due” nozīmē visu, kas ir piemērots, adekvāts, regulārs un likumīgs. Tā kā reģistrēta birža Belizā, DueDEX mērķis ir panākt godīgumu un pārredzamību digitālo aktīvu apmaiņā.

DueDEX salīdzinājumā

Advanced funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas DueDEX funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Jūs varētu interesēt arī:

 • OKEx apskats: novērtējot, vai tas ir drošs & Uzticama?
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • Instars apskats: vai tas ir likumīgs? Kā nopelnīt BEZMAKSAS kriptogrāfiju
 • BlockFi apskats: 3 lietas, kas jāzina pirms lietošanas
 • 10 labākās kriptovalūtu biržas Austrālijā

DueDEX funkcijas

duedex funkcijas

Šeit ir apkopojums par DueDEX labākajām funkcijām (ar mūsu komentāru):

 • Bitcoin maržas tirdzniecība ar līdz pat 100x pārsvaru
 • Apsveikuma tirdzniecības bonuss līdz 70 USD, kas piemērots visiem jaunajiem lietotājiem
 • Izolēta un krusta starpība
 • 100 000 TPS par līgumu, zems latentums ir mazāks par 10 ms
 • Godīgas cenas marķēšanas mehānisms (lai novērstu lietotāju manipulācijas ar tirgu)
 • Apdrošināšanas fonds & ADL piesaistīšana
 • Demonstrācijas tirdzniecības konts (testnet)
 • Nav KYC prasību

DueDEX reģistrācija & Pieslēgties

Lai reģistrētu kontu DueDEX, process ir diezgan vienkāršs. Jums tiks lūgts pieteikties uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Nav nepieciešams ievadīt personāla informāciju vai augšupielādēt identifikācijas dokumentus. Tā kā DueDEX ir tikai Bitcoin tirdzniecības platforma un nepiedāvā fiat-to-crypto rampu, nav KYC procesa.

duedex reģistrs

Kad esat reģistrējies, varat pieteikties DueDEX, izmantojot savu e-pasta ID un paroli. Uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts verifikācijas kods, tāpēc, ja to nesaņemat, noteikti pārbaudiet nevēlamo pastu.

Tāpat kā visās šifrēšanas tirdzniecības biržās, mēs vienmēr iesakām lietotājiem iestatīt un aktivizēt 2FA un SMS autentifikāciju (ļoti ieteicams), lai nodrošinātu papildu drošību. Lai to izdarītu, sadaļā Profils dodieties uz sadaļu “Konta drošība”. Tas aizņem tikai dažas minūtes.

Jūsu DueDEX konta finansēšana

DueDEX ir tikai Bitcoin kriptogrāfijas platforma. Tāpēc tā pieņem noguldījumus tikai BTC. Lai noguldītu BTC savā DueDEX kontā, dodieties uz kreisajā pusē esošo izvēlni ‘Depozīts’. Šeit jūs varat noguldīt Bitcoins tieši no aparatūras maka vai no citas biržas.

Alternatīvi, jūs vienmēr varat iegādāties līdzekļus, izmantojot cienījamu fiat-to-crypto apmaiņu, un pēc tam nopirkto Bitcoin pārskaitīt uz DueDEX.

duedex depozīts

DueDEX lietotāja saskarne

Šī ir svarīga sadaļa, jo tehniskie tirgotāji daudz laika pavadīs, aplūkojot diagrammas un analizējot viņu īpašās tirdzniecības stratēģijas. Tirdzniecības saskarne, kā parādīts zemāk, ir gluda, intuitīva un vienkārši lietojama.

Atvērtos pasūtījumus un pozīcijas var ātri apskatīt apakšā. Tas ir diezgan tradicionāli, bet, mūsuprāt, ļauj vislabāk maksimizēt diagrammas lielumu. Pa labi pasūtījumu grāmata, jaunākie darījumi, BTCUSD līguma informācija un pasūtījuma logs ir kārtīgi izvietoti.

duedex interfeiss

Katrs tirdzniecības logs šķiet fiksēts savā pozīcijā, tomēr, kā minēts, lietotāja saskarnes izkārtojums ir standarta un nomierinās lielāko daļu kriptogrāfijas tirgotāju. Ja nodarbojaties ar tehnisko analīzi un jums ir nepieciešami sarežģīti tirdzniecības rīki, DueDEX diagrammas nodrošina TradingView, kas nodrošina pilnīgu tirdzniecības paketi iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem.

Kā lielākā daļa zinās, TradingView diagrammas, kas slavena ar vienmērīgu, intuitīvu un tīru vizuālo materiālu, izmantojot dažādus uzlabotus tirdzniecības rīkus un rādītājus, kurus var ievietot diagrammās.

Reklāma

BYBIT

nopelnīt atlīdzības līdz t0 600 USD ar bitcoin noguldjumiem

VĒRTĒJUMS

4.7 / 5

Pieprasiet 600 USD

DueDEX ietver vairākus rīkojumu veidus, kas atbilst dažādām kriptogrāfiskās tirdzniecības stratēģijām, piemēram:

 • Ierobežot pasūtījumu
 • Papildu ierobežojums (tikai pēc ziņas, laba atcelšana, aizpildīšana vai nogalināšana, tūlītēja atcelšana vai atcelšana)
 • Tirgus kārtība
 • Stop Limit

Izmantojot pasūtījuma logu, varat iestatīt sviras, riska limitu, pasūtījuma cenu un daudzumu. Sviras apjomu kontrolē, izmantojot slīdni, kā parādīts zemāk, kuru var mainīt esošajā stāvoklī.

duedex pasūtījums

DueDEX riska pārvaldnieks

DueDEX palīdz tirgotājiem pārvaldīt tirdzniecības risku un novērst likvidāciju, izmantojot savu patentēto Risku pārvaldnieku.

Tas ļauj lietotājiem pielāgot konta pašu kapitāla risku, sākot no 0,25% vienā darījumā. Rīks automātiski pielāgojas "Apstājies" un "Pozīcijas lielums" atbilstoši jūsu noteiktajam riska procentam (vai punktiem).

Varat arī iestatīt "Paņemiet peļņu" lai nodrošinātu jūsu pielāgoto risku & Atalgojuma koeficients un vizualizējiet tirdzniecību pirms izpildes.

Šis rīks būs noderīgs iesācēju kriptogrāfijas tirgotājiem, lai noteiktu jūsu tirdzniecības parametrus pirms tā izpildes. Ja tas tiek izmantots pareizi (un konsekventi), tas palīdzēs jums plānot un attēlot iespējamo tirdzniecības iestatījumu un palīdzēs samazināt zaudētos darījumus kriptogrāfijas tirgū.

duedex riska menedžeris

Ir pieejama pilna rokasgrāmata par DueDEX lietotāja saskarnes izmantošanu lasiet šeit.

DueDEX sviras

DueDEX piedāvā maržinālo tirdzniecību ar savu Bitcoin atvasinājumu produktu ar lielu aizņemto līdzekļu līdz 100x. Platforma var noteikt tikai vienu sviras summu tāda paša veida pasūtījumiem. Lietotājiem ir arī iespēja izvēlēties starp izolēta un šķērsām.

DueDEX nodevas

Pirms tiek nolemts tirgoties kriptovalūtas biržā, ir jāizvērtē apmaiņas maksa. Tas ir vēl kritiskāk, tirgojot lielākus pozīciju lielumus ar starpību vai veicot vairākus darījumus vienā dienā (t.i., dienas tirgotāji), kas var ēst jūsu peļņā.

Depozīts / izņemšana

DueDEX to dara iekasēt maksu par noguldījumiem vai izņemšanu. Izņemot kriptonaudu, tiek noteikta minimālā tīkla maksa, ko nosaka blokķēdes slodze.

Tirdzniecības maksas

DueDEX nosaka darījumu maksu noteikšanas un pieņemšanas modeli. Atkarībā no lietotāja veiktā rīkojuma veida birža noteiks piemērojamo tirdzniecības maksu šādi:

 • Tiek piemērota 0,075% maksa par ierobežotiem un nosacītiem rīkojumiem (ņēmējs)
 • -Tiek piemērota maksa 0,025% tirgus pasūtījumiem, kas aizpilda (veidotājs)

Salīdzinot ar citām kriptogrāfiskās drošības tirdzniecības platformām, DueDEX tirdzniecības maksas ir diezgan pieņemamas un konkurētspējīgas.

bieži uzdotie jautājumi

Ir DueDEX Legit & Droši?

DueDEX ir reģistrēts Belizā, cenšoties panākt taisnīgumu un pārredzamību digitālo aktīvu, piemēram, Bitcoin, tirdzniecībā biržā. Tīmekļa vietnē ir norādīti vairāki drošības pasākumi, lai nodrošinātu klientu naudas drošību, tirgojoties biržā, piemēram:

 • 100% aktīvu tiek glabāti saldētavā ar vairāku parakstu
 • Klientu izņemšanu pārbauda, ​​iesaistot daudzslāņu cilvēkus
 • Kontiem ir iespēja iespējot divfaktoru autentifikāciju
 • Vietne ir pilnībā šifrēta ar SSL

Vai DueDEX ir Testnet / Demo / Papīra tirdzniecības konts?

Jā. DueDue ir pieejams testnets, kas ļauj tā lietotājiem demonstrēt bitcoin tirdzniecību ar virtuālo naudu. Tas ļauj potenciālajiem tirgotājiem pirms līdzekļu noguldīšanas pieredzēt tirdzniecības platformas DueDEX izmantošanu.

Vai DueDEX ir saistītā / novirzīšanas programma?

Jā, DueDEX ir 2 līmeņu mūža novirzīšanas programma, kas ļauj saņemt 30% no saistītajām tirdzniecības nodevām, kā arī papildu 10% no 2. līmeņa saistītajām firmām..

duedex filiāle

Kādas valstis atbalsta DueDEX?

DueDEX ļauj klientiem izmantot savus pakalpojumus no visas pasaules, izņemot atsevišķu valstu grupu kriptovalūtu jurisdikcijas ierobežojumu dēļ. Valstis un teritorijas, kuras NEDRĪKST tirgoties ar DueDEX, ir šādas:

 • Honkonga
 • Kuba
 • Irāna
 • Ziemeļkoreja
 • Krima
 • Sudāna
 • Malaizija
 • Sīrija
 • Amerikas Savienotās Valstis (ieskaitot visas ASV teritorijas)
 • Bangladeša
 • Bolīvija
 • Ekvadora
 • Kirgizstāna

Tirgotājiem, kas atrodas ASV, stingru noteikumu dēļ nav atļauts tirgot kriptogrāfiju, izmantojot DueDEX. Šī reģiona lietotājiem būs jāatrod kriptovalūtas birža, kas atrodas ASV.

DueDEX pārskats: mūsu spriedums ir…

Lai pabeigtu mūsu pārskatu, DueDEX, šķiet, ir droša un uzticama platforma, lai tirgotu Bitcoin perpetuals ar lielu sviru. Lai gan tas nepiedāvā citus galvenos kriptogrāfijas pārus, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Ripple, apmaiņa to kompensē ar lieliskām funkcijām un lietotāja saskarni.

Apmeklējiet DueDEX

Mēs sagaidām, ka DueDEX tuvākajā laikā piesaistīs daudz lietotāju un likviditāti (pēc tam, kad viņi būs pievienojuši vairāk tirgu tirdzniecībai)

Patīk šis ieraksts? Neaizmirstiet to kopīgot!

Ja ir citas kriptovalūtu tirdzniecības biržas, kuras vēlaties, lai mēs pārskatītu, atstājiet mums komentāru.

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet DueDEX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me