Easy Crypto Review: vai tas ir droši? (Atjaunināts 2021. gadā)

Bitcoin vai Ethereum pirkšana var būt izaicinoša izredzes iesācējiem, kuri vēlas veikt savus pirmos ieguldījumus. Pastāv vairākas globālas kriptovalūtu biržas, kas pieņem fiat depozītus apmaiņā pret kriptovalūtu. Bet šīs biržas ne vienmēr piedāvā labākās iespējas, depozīta metodes vai maksas vietējiem investoriem.

Apmeklējiet Easy Crypto (AU) Apmeklējiet Easy Crypto (NZ)

Šajā Easy Crypto pārskatā mēs novērtēsim platformas iespējas, lietošanas ērtumu, tirdzniecības maksu un digitālās valūtas maiņas drošību. Easy Crypto palīdz atbalstīt globālās kriptovalūtu nozares izaugsmi, ļaujot lietotājiem iegādāties kriptogrāfiju Austrālijā, Jaunzēlandē un Dienvidāfrikā.

vienkārša kriptogrāfija NZ

Kas ir viegla kriptogrāfija?

Easy Crypto ir licencēta un regulēta Austrālijā bāzēta kriptovalūtas maiņa kuras mērķis ir panākt vienkāršs un draudzīgs iesācējiem tiešsaistes platforma, lai atvieglotu Bitcoin iegādi Austrālijā un ieguldījumus digitālajās valūtās. Birža nodrošina dažādas izplatītas depozīta metodes, lai iegādātos 44 kriptovalūtas, izmantojot AUD, ieskaitot Bitcoin.

Platformai ir eleganta lietotāja saskarne un var nosūtīt kriptovalūtu tieši uz esošu maku, valūtas maiņas kontu vai uz saldētavas aparatūru, piemēram, Ledger Nano S.

Viegla kriptogrāfija salīdzinājumā

Zemas maksas ir kopīgs faktors investoriem, kuri meklē apmaiņu, lai nopirktu Bitcoin, izmantojot AUD vai NZD. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas Austrālijas kriptovalūtu biržas, piemēram, Easy Crypto, kas piedāvā zemas tirdzniecības maksas.

Jūs varētu interesēt arī:

 • Labākās biržas, lai nopirktu Bitcoin Austrālijā
 • 7 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar skaidru naudu Austrālijā
 • Plus500 apskats: CFD tirdzniecība, funkcijas & Maksas
 • Labākās Coinspot alternatīvas pirkšanai & Pārdod Bitcoin
 • Labākās vietnes, lai pārdotu Bitcoin skaidrā naudā Austrālijā [tūlīt]

Vieglas kriptogrāfijas vēsture

Easy Crypto tika dibināts Jaunzēlandē, lai būtu ērta vieta kriptovalūtas iegādei, pamatojoties uz tiešu pieredzi un neapmierinātību, izmantojot citus pakalpojumus. Komanda solīja izveidot vienkāršāko digitālās valūtas nodrošinātāju. Pēc Jaunzēlandes Easy Crypto panākumiem dibinātāji uzsāka Easy Crypto Australia, lai sniegtu līdzīgu pakalpojumu Austrālijas tirgum.

Ir viegli regulējama šifrēšana?

Easy Crypto ir a reģistrēta ziņošanas apmaiņa ar AUSTRAC kas īsteno finanšu likumus, lai mazinātu noziedznieku risku, izmantojot kriptovalūtas apmaiņu naudas atmazgāšanai, terorisma finansēšanai un kibernoziegumiem.

The Likums par naudas atmazgāšanu un pretterorisma finansēšanu 2006. gadā pieprasa, lai regulētās vienības vāktu informāciju, lai noteiktu klienta identitāti, uzraudzītu finanšu aktivitātes un ziņotu AUSTRAC par aizdomīgiem darījumiem vai darbībām, kas saistītas ar lielu naudas summu, kas pārsniedz USD 10 000.

Ir viegli kriptogrāfiski drošs?

Easy Crypto, šķiet, ir droša apmaiņa Austrālijā, lai iegādātos kriptovalūtu. Platforma ir veikusi vairākus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu klientu līdzekļu drošību, piemēram:

 • Regulu. Easy Crypto apmaiņa ir reģistrēta AUSTRAC un atbilst AML / KYC prasībām.
 • Pārbaudes process. Ievēro KYC procesus atbilstoši noteikumiem par valūtas noguldījumiem, izņemšanu un tirdzniecību.
 • Aparatūras maks. Easy Crypto nodrošina iespēju noguldīt digitālo valūtu tieši lietotāja saldētavas aparatūras makā, kas saistīts ar kontu. Tas nozīmē, ka biržā netiks glabāti klienta līdzekļi, kas var būt neaizsargāti pret uzlaušanu un zādzībām.
 • Drošības funkcijas. Easy Crypto papildus verificētai e-pasta adresei, kas saistīta ar kontu, ir iekļauta 2 faktoru autentifikācija. Tas papildina kontu ar papildu drošības līmeni, kas kibernoziedzniekiem ļoti apgrūtina klientu kontu kompromitēšanu un naudas izņemšanu. Viņiem būtu jāzina jūsu pieteikšanās informācija un jābūt jūsu mobilā tālruņa īpašumā (un jāspēj to atbloķēt).
 • Zādzība & uzlaušana. Nav zināmi Easy Crypto uzlaušanas gadījumi.

Atbalstītās valstis

Easy Crypto ir pieejams Austrālijā un Jaunzēlandē, tomēr vietnes ir atsevišķi pārvaldītas vienības. Jaunzēlandes vietne Easy Crypto Jaunzēlandes iedzīvotājiem, kuri vēlas ieguldīt kriptogrāfijā.

Kā nopirkt kriptogrāfiju ar vienkāršu kriptogrāfiju

1. Pierakstieties & Apstiprini epastu

Reģistrēšanās ar Easy Crypto process ir neticami vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt vietni, noklikšķiniet uz ‘Izveidot kontu’ pēc tam atlasiet vienu no iespējām, lai sāktu:

 • Pierakstieties, izmantojot Google
 • Pierakstieties ar Facebook
 • Pierakstieties, izmantojot e-pastu

2. Iesniedziet verifikācijas dokumentus

Tā kā Easy Crypto ir regulēta apmaiņa, pirms varat veikt AUD iemaksu, jums būs jāiesniedz verifikācijas dokumentācija, lai tā atbilstu KYC protokolam. Jums ir nepieciešama tikai Austrālijas autovadītāja apliecība vai pases informācija. Lai pārbaudītu, dodieties uz augšējo izvēlni un dodieties uz ‘Mans Konts’ un pēc tam atlasiet ‘Pārbaude’.

Kad būsiet verificējis savu kontu, varēsit finansēt savu kontu ar Austrālijas dolāriem.

3. Noguldiet līdzekļus

Lietotājs var noguldīt līdzekļus Easy Crypto, izmantojot bankas pārskaitījumu vai POLi, kas ir tūlītējs maksājuma veids. Šī opcija savieno apmaiņu tieši ar atbalstītu bankas kontu. Tas darbojas tāpat kā jūs parasti apmeklētu savu tiešsaistes bankas vietni, lai veiktu maksājumu. POLi maksājumi ir neticami vienkārši, un to izpilde aizņem tikai dažas minūtes, un līdzekļi tiek pārskaitīti tieši uz apmaiņu.

4. Tirdzniecības kriptonauda

Kad jūsu līdzekļi ir noguldīti kontā, jūs varat sākt tirdzniecību ar Easy Crypto. Lai iegādātos kriptogrāfiju:

Viegla kriptogrāfijas pārbaude

Easy Crypto izmanto daudzpakāpju verifikācijas procesu, lai ievērotu likumus un aizsargātu savus klientus, novēršot krāpšanu. Tiek prasīts arī, lai tā pilnībā atbilstu KYC un AML noteikumi digitālo aktīvu tirdzniecībai.

Pamata verifikācijai būs nepieciešams derīgs identifikācijas dokuments ar fotogrāfiju, piemēram, a Autovadītāja apliecība vai Pase. Jums būs jāaugšupielādē arī pašbilde, lai pārliecinātos, ka esat faktiskā persona, kas verificē kontu. Pamata verifikācija palielina dienas ierobežojumu līdz USD 10 000 līdz konta maksimālajai summai līdz USD 25 000. Lai konta ierobežojumu palielinātu līdz 100 000 USD, jums būs jāpabeidz uzlabotās verifikācijas process.

Reklāma

monētas monēta

PIRKT BITCOIN ar Austrālijas mīļākais kriptogrāfijas apmaiņa

VĒRTĒJUMS

4.3 / 5

Apmeklējiet Coinspot

Viegla kriptogrāfijas aktīvu tirdzniecība

Easy Crypto Australia atbalsta galvenās kriptovalūtas un vairākus altkoīnus. Kopumā biržā, izmantojot AUD, var iegādāties 44 kriptovalūtas aktīvus. Pilnu Easy Crypto pieejamo digitālo līdzekļu sarakstu vietnē var apskatīt, noklikšķinot uz ‘Likmes’.

viegli kriptogrāfijas aktīvi

Depozīta metodes

Easy Crypto atbalsta bankas pārskaitījums un POLi noguldījumi Austrālijas dolāros. Depozīta metodes ātrums būs atkarīgs no kriptogrāfijas monētas un izvēlētās bankas. Bankas pārskaitījumi var ilgt no 1 līdz 3 darba dienām. Kad depozīts ir sasniedzis Easy Crypto, pasūtījums tiks piegādāts apmēram 5 minūtēs, saskaņā ar vietni.

Atbalstītās valūtas

Easy Crypto atbalsta tikai fiat noguldījumus Austrālijas dolāros (AUD). Saskaņā ar vietni, birža tuvākajā laikā vēlas atļaut kriptovalūtas noguldījumus, kas lietotājiem ļaus mijmaiņu starp digitālajiem aktīviem. Ja vēlaties tirgoties starp kriptovalūtām, jums būs jāatrod cienījama kriptogrāfijas tirdzniecības birža.

Viegla kriptogrāfijas maksa

Maiņas maksa ir svarīgs apsvērums, izvēloties fiat-to-crypto apmaiņu. Tas kļūst vēl kritiskāks, pērkot lielākas summas. Easy Crypto ir pārredzami ar to maksu, kas ir norādīta vietnē.

Tirdzniecības maksas

Easy Crypto uzlādē dzīvokli tirdzniecības maksa 1% visiem pirkšanas un pārdošanas pasūtījumiem.

Depozīts & Izstāšanās maksa

Easy Crypto neiekasē depozītu vai izņemšanas maksu.

Viegla kriptogrāfijas drošība

Birža neuzglabā nevienu no tā lietotāja līdzekļiem vai privātās atslēgas. Viss visu laiku paliek lietotāja pilnīgā kontrolē. Tas novērš zādzību un hakeru risku.

Easy Crypto nodrošina iespēju nogādāt kriptonauda tieši uz esošu maku, citu apmaiņas kontu vai uz aparatūras ierīci. Easy Crypto ir pat garantējis 100% klienta naudas drošību, kad AUD depozīts ir sasniedzis apmaiņu saskaņā ar vietne.

Vieglas kriptogrāfijas alternatīvas

bieži uzdotie jautājumi

Vai ir mobilā lietotne?

Easy Crypto lietotājiem nepiedāvā mobilās tirdzniecības lietotni digitālo valūtu pirkšanai un pārdošanai. Vietnes datora versija ir piemērota mobilajām ierīcēm, un to var izmantot viedierīcēs.

Vai Easy Crypto ir piesaistījis tirdzniecību

Easy Crypto nav atvasinājumu vai nākotnes līgumu tirgus kriptovalūtas tirdzniecībai ar starpību vai lielu aizņemto līdzekļu. Tirgotājiem būs jāatrod sviras maiņa, kas atbalsta kripto pārus.

Secinājums

Noslēdzot mūsu Easy Crypto pārskatu, mēs varam teikt, ka birža, šķiet, ir cienījams pakalpojums, kas radies Jaunzēlandē un ir paplašinājis savu piedāvājumu, lai apmierinātu Austrālijas tirgu. Salīdzinot ar citām kriptogrāfijas valūtas maiņām Austrālijā, tirdzniecības maksas ir augstas, tomēr Jaunzēlandē tās ir diezgan konkurētspējīgas.

Apmeklējiet Easy Crypto (AU) Apmeklējiet Easy Crypto (NZ)

Kopumā Easy Crypto ir tieša un vienkārša apmaiņa, kas atbalsta vairākas fiat valūtas, lai palīdzētu ikdienas austrāliešiem un jaunzēlandiešiem sākt darbu digitālajās valūtās.

digitālais pieaugums

Maksa par maiņu ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šīs biržas papildus iepriekš minētajai biržai nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas (bez slēptām maksām) ar plašu depozīta metožu klāstu, kas būs piemērotas visu veidu investoriem Austrālijā.

Apmeklējiet Easy Crypto

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me