HotBit apskats: vai tas ir drošs un likumīgs? (2021)

Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības biržas izvēle var būt sarežģīts uzdevums. Jāņem vērā vairāki apsvērumi, piemēram, tirdzniecības pāri, kartēšanas funkcijas, lietošanas ērtums, maksas, drošība un klientu atbalsts.

HOTBIT atrisina šo problēmu, piedāvājot vismodernāko tirdzniecības platformu lietotājiem visā pasaulē.

Apmeklējiet HOTBIT

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju šajā HOTBIT pārskatā, iesakām apmeklēt vietni, lai tiktu informēts par visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Kriptovalūtu tirdzniecības platforma ar vairāk nekā 1,5 miljoniem lietotāju
 • Spot un ETF tirgi

 • 150 + tirdzniecības pāri
 • Zema un konkurētspējīga tirdzniecības maksa
 • Mūžīgā kriptogrāfiskā tirdzniecība ar sviru
 • Uzlabota lietotāja saskarne tirdzniecībai galddatoros vai mobilajās ierīcēs

kopumā

4/5 Apmeklējiet HOTBIT

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Tirgojot kriptonauda, ​​bieži ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem digitālās valūtas aparatūras makiem.

Kas ir HOTBIT?

HOTBIT ir kriptonauda tirdzniecības birža, kas tika dibināta 2018. gada janvārī un ir reģistrēta Honkongā un Igaunijā. HOTBIT birža pašlaik atrodas Šanhajā un Taipejā ar galveno vadības komandu no Ķīnas, ASV un Taivānas.

hotbit vietne

HOTBIT salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas HOTBIT funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, piemēram, HOTBIT, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Funkcijas, produkti & Pakalpojumi

Šeit ir dažas ievērojamas HOTBIT funkcijas:

 • Globāla apmaiņa ar vairāk nekā 1,5 miljoniem lietotāju
 • Tirgot līdz 156 kriptopāriem ar dažādiem altkoīniem
 • ETF un pastāvīgais tirgus, lai tirgotu kriptogrāfiju ar starpību
 • Uzlabotas tirdzniecības funkcijas un kartēšanas rīki
 • Mobilā tirdzniecības lietotne ir pieejama Android un iOS ierīcēs

HOTBIT iepriekš ir bijis 3. vietā starp visām biržām attiecībā uz uzskaitīto kriptovalūtas projektu veidu skaitu. Biržā ir plašs altkoīnu tirdzniecības pāru skaits ar vairākām unikālām monētām un DeFi žetoniem.

Vai HOTBIT ir drošs?

Cik mums zināms, tādi ir bijuši nav lielu drošības incidentu, uzlaušanas vai līdzekļu zaudēšanas vietnē HOTBIT apmaiņas ievainojamības dēļ. Saskaņā ar Mozilla sniegtajiem datiem HOTBIT vietnei ir drošības klasifikācija B + (kas ir tāda pati kā Binance). Tomēr vietne pieprasa B + vērtējumu, bet ziņojums no Mozilla observatorija ir F.

Ir HOTBIT Legit?

HOTBIT, šķiet, ir a likumīga šifrēšanas birža, kurā ir uzkrāti 1,5 miljoni reģistrētu lietotāju 170 valstīs un apgabalos visā pasaulē. Kopš tās oficiālās atvēršanas HotBit.io ir kļuvis par vienu no visstraujāk augošajiem biržas tirgiem, ņemot vērā ikdienas tirgoto apjomu saskaņā ar Monētu tirgus vāciņš.

Tirdzniecība ar HOTBIT

Visiem tirgotājiem kartēšanas saskarne ir viens no vissvarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties kriptogrāfijas biržu Bitcoins tirdzniecībai. Nozīme ir nozīmīgāka tiem tirgotājiem, kuri paļaujas uz tehnisko analīzi, lai atrastu priekšrocības tirgū. Izvēloties kriptogrāfijas valūtas maiņu, jums ir jābūt apmierinātam ar diagrammu paketi, jo šeit jūs identificēsiet tirdzniecības iestatījumus un pārvaldīsiet savas pozīcijas.

hotbit apmaiņa

Pirmo reizi piesakoties HOTBIT Exchange kriptogrāfijas platformā, vispirms pamanīsit, ka kopējais interfeiss ir tīrs, labi izkārtots un draudzīgs iesācējiem. Diagrammas nodrošina TradingView, kas ir labi pazīstamas ar gludām, intuitīvām un tīrām diagrammām. Tas ļauj tirgotājiem izmantot uzlabotus tirdzniecības rīkus un rādītājus, lai uzlabotu savas tirdzniecības priekšrocības, lai palielinātu peļņu un samazinātu risku.

Reklāma

BYBIT

nopelnīt atlīdzības līdz t0 600 USD ar bitcoin noguldjumiem

VĒRTĒJUMS

4.7 / 5

Pieprasiet 600 USD

HOTBIT tirdzniecības aktīvi

HOTBIT Exchange piedāvā vairāk nekā 156 pārus, kurus lietotāji var tirgot, izmantojot drošu, stabilu un uzticamu platformu. Digitālās monētas var tirgot pret šādiem pāriem:

 • USDT
 • BTC
 • ETH
 • HTB
 • EOS
 • ATOM
 • BHD

Birža regulāri pievieno jaunus monētu piedāvājumus, kas tirgū varētu nodrošināt konkurences priekšrocības pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem. Pilnu tirdzniecības pāru sarakstu var apskatīt HOTBIT vietnē, kā parādīts zemāk.

hotbit atbalstītas monētas

HOTBIT maksas

Maiņas maksa ir svarīgs apsvērums, izvēloties kriptovalūtas tirdzniecības biržu digitālo aktīvu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai. Darījumu izmaksas kļūst vēl kritiskākas, tirgojot lielākus pozīciju lielumus.

Depozīta maksa

Pašlaik birža ļauj veikt noguldījumus 22 dažādās kriptovalūtās. HOTBIT neiekasē maksu par jebkura veida žetonu iemaksu platformā.

Izstāšanās maksa

HOTBIT izņemšanas maksu par kriptovalūtas monētām un žetoniem nosaka blokķēdes tīkla izmaksas, nevis platforma. HOTBIT nav īpašas izmaksas par kriptovalūtas līdzekļu izņemšanu no biržas.

Tirdzniecības maksas

HOTBIT tirdzniecības maksas pamatā ir veidotāja un ņēmēja modelis tirdzniecības maksu noteikšanai, kas ir 0,1% (veidotājs) un 0,01% (veidotājs). Tirdzniecības maksas ir nedaudz augstākas, salīdzinot ar citām kriptovalūtu tirdzniecības nozares biržām.

Lietotāji, kas izmanto platformu vietējo HTB marķieri, var samazināt jebkura ražotāja un (vai) pircēja pasūtījumu darījumu maksu tikai līdz 0,05%.

HOTBIT apsardze

HOTBIT vietnē ir minēts, ka tā nodrošina visaugstākā līmeņa drošības funkcijas, lai aizsargātu tās lietotāju līdzekļus no kompromisiem, kurus varat izlasīt FAQ sadaļa. Apmaiņā tiek minēti šādi drošības pasākumi:

 • Daudzlīmeņu ugunsmūra sistēma, lai uzraudzītu sistēmas datus
 • Aukstā seifa glabāšanas risinājums klientu līdzekļu aizsardzībai
 • 2 faktoru autentifikācija, lai palielinātu lietotāju drošību

Mēs nevarējām atrast citu informāciju par aukstā maka glabāšanas risinājumu un izņemšanas verifikācijas procesu. Kopumā informācija par platformas drošību ir īsa salīdzinājumā ar citām kriptogrāfijas biržām, kas sniedz rūpīgu paskaidrojumu par tās drošības pasākumiem, lai uzturētu drošu tirdzniecības vidi.

Ne visas kriptovalūtas apmaiņas ir vienādas.

Salīdziniet HOTBIT ar citiem

Salīdziniet tūlīt!

Mobilā lietotne

HOTBIT apmaiņai ir mobilā tirdzniecības lietotne, kuru var lejupielādēt no vietnes un kas atbalsta iOS un Android ierīces. Kripto tirgotāji var pilnībā izmantot lietotnes priekšrocības, lai pārbaudītu atvērtās pozīcijas un uzraudzītu tirgus.

bieži uzdotie jautājumi

Vai ASV tirgotājiem ir atļauts izmantot HOTBIT?

ASV klientiem stingru noteikumu dēļ nav atļauts tirgot kriptovalūtu HOTBIT biržā. Kriptogrāfijas apmaiņa to nevar kontrolēt. ASV tirgotājiem būs jāatrod cienījama kriptovalūtas birža Amerikas Savienotajās Valstīs, piemēram, Coinbase, Gemini un eToro.

Vai Hotbit nepieciešama KYC?

HOTBIT neprasa KYC reģistrēt kontu, tirgot, noguldīt vai izņemt līdzekļus. Lietotāji var sākt tirgot kriptovalūtas tūlīt pēc tam, kad līdzekļi ir noguldīti platformā.

Kuri maki atbalsta HTB žetonus?

HTB ir a ERC20 marķieris kuru atbalsta MyEtherWallet un imToken.

Vai Hotbit ir demonstrācijas konts?

HOTBIT nepiedāvā testnet vai demo kontu kriptogrāfijas tirdzniecībai bez depozīta. Lai tirgotu kriptonaudu, lietotājiem ir jāiemaksā naudas līdzekļi biržā.

Vai ir saistīta programma?

HOTBIT nav saistīta programmas, kas piedāvātu novirzīšanas prēmijas kā atlīdzību par jaunu lietotāju piesaistīšanu platformai. Vietne norāda, ka drīzumā tiks izveidota saistīta programma.

Secinājums

Noslēdzot šo HOTBIT pārskatu, šī kripto apmaiņa ir laba iespēja, kas jāapsver, ja vēlaties tirgot visdažādākos altkoīnus. Birža atbalsta plašu tirdzniecības pāru sarakstu un dod lietotājiem priekšrocības, kad runa ir par jauniem digitālajiem aktīviem un marķieru piedāvājumiem.

Apmeklējiet HOTBIT

HOTBIT apmaiņas platforma piedāvā intuitīvu platformu un organizētu tirdzniecības saskarni, kas ir labi izstrādāta galddatoriem un mobilajām lietotnēm kriptogrāfijas tirgotājiem.

Jūs varētu interesēt arī:

 • Labākās Fiat to Crypto biržas pasaulē
 • Kāpēc es turpinu zaudēt naudu Bitmex? Izvairieties no šīm 5 kļūdām
 • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • Garneles pārskats: automātiski līdzsvarojiet savu šifrēšanas portfeli

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet HotBit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me