Margex apskats: kriptogrāfija, tirdzniecība un maksas

Spekulēšana ar digitālajām valūtām, izmantojot piesaistītās tirdzniecības biržas, pēdējos gados ir kļuvusi populārāka. Tas ļauj tirgotājiem pagarināt vai saīsināt kriptogrāfijas tirgu ar sviras līdz 100: 1, lai maksimāli palielinātu iespējamo peļņu.

Ir sākusies jauna kriptovalūtas birža, kas piedāvā Bitcoin atvasinājumu tirdzniecību, ir Margex.

Apmeklējiet Margex

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju šajā Margex pārskatā, iesakām apmeklēt vietni, lai sekotu līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Viegli lietojams un draudzīgs iesācējiem
 • Tirgot USD kriptogrāfijas pārus, izmantojot nodrošinājumu BTC
 • Līdz 100x izolētas maržas tirdzniecība
 • Kombinētā likviditāte 12+

  apmaiņas vienā vietā

 • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas
 • Aizsardzība pret cenu manipulācijām
 • 2 Faktora konta drošība
 • Dāsna 40% saistītā programma

kopumā

4.0 / 5 Apmeklējiet Margex

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Pirms ienirt šajā pārskatā, tā ir ļoti ieteicams izmantot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X pērkot Bitcoin, Ethereum, Litecoin vai citas monētas. Kriptogrāfijas aktīvu īpašumtiesības paliek ieguldītāja rīcībā un kontrolē, nevis apmaiņa. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem Bitcoin makiem.

Kas ir Margex?

Margex ir jauna digitālo aktīvu un ieguldījumu platforma, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu godīgu, pārredzamu un drošu apmaiņu tirdzniecībai. Kriptovalūtas tirdzniecības biržas primārais piedāvājums ir atvasināto instrumentu tirgus uz Bitcoin bāzes, kas ļauj tā lietotājiem tirgoties ar gariem (pirkt) vai īsiem (pārdot) kriptovalūtu pārus sviras līdz 100: 1.

margex vietne

Margex birža darbojas, apvienojot 12 citu populāru sviras biržu likviditāti vienā vietā, tādējādi radot dziļu likviditāti un to 40 miljonu dolāru pasūtījumu grāmatas dziļums. Lietotāji var tirgot populāras nākotnes nākotnes monētas, izmantojot a mūsdienīgs, lietotājam draudzīgs interfeiss un konkurētspējīga maksa.

Māržeks salīdzinājumā

Uzlabotas funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un augsta kredītplecu tirdzniecība ir svarīgas Margex funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, piemēram, Margex, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Iespējas & Pakalpojumi

Viegli izmantot

Margex piedāvā lietotāja interfeisu, kas ir vienkāršs, elegants un viegli sekojams. Kaut arī maržas tirdzniecība ne vienmēr ir vislabākā iesācējiem, atvasināto instrumentu birža ir piemērota daudziem cilvēkiem ar dažādu pieredzes līmeni, lai varētu izveidot kontu un sākt spekulēt ar digitālajām valūtām..

margex izveidot kontu

Nav nepieciešama KYC

Margex ir atvasināto instrumentu birža, kas pieņem kriptovalūtas noguldījumus tikai Bitcoin. Tā kā platforma neļauj pārsūtīt fiat naudu, ir nav jāiesniedz informācija par personālu, augšupielādējiet personu apliecinošus dokumentus vai pabeidziet “Iepazīstiet savu klientu” (KYC) procesu.

100x sviras tirdzniecība

Margex specializējas tirdzniecībā ar svirām un piedāvā līdz pat 100: 1 izolētas maržas pozīcijas, lai maksimāli palielinātu iespējamo peļņu. Birža izmanto izolētu rezervi, kas informē tirgotāju par likvidācijas cenu un riska darījumu apjoms pirms tirdzniecības uzsākšanas. Piezīme: nav piemērots visiem.

Aizsardzība pret cenu manipulācijām

Tirdzniecības kriptogrāfija ar sviru var būt riskanta ļoti svārstīgo aktīvu klases dēļ, kas var izraisīt pēkšņas cenu kustības svārstības un arī cenu manipulācijas ar zemu likviditāti tirdzniecības pāriem. Cenu manipulācijas bija izplatīta problēma tādās biržās kā BitMEX. Margex atrisina šo risku, nepiedāvājot nelikvīdus aktīvus un savu cenu manipulācijas sistēmu, lai uzraudzītu cenu konsekvenci, izmantojot sava uzņēmuma algoritmus. 12 likviditātes partneri.

manipulācija ar margex

Vai Margex ir drošs?

Margex ir jauna sviras birža, un ir pārāk agri zvanīt, vai tā ir droša vieta kriptovalūtu tirdzniecībai. Tomēr šķiet, ka klienta informācijas un līdzekļu drošībai ir vairāki drošības elementi, kas ietver vairāku sigu izņemšanas procesa izmantošanu, bezsaistes aukstā seifa glabāšanu un divu faktoru autentifikāciju. Pamatojoties uz mūsu pētījumu, tur nav bijuši lieli drošības incidenti, uzlaušanas vai sistēmas kompromisi kas notikuši līdz šim.

Konta izveide

Lai izveidotu kontu Margex, lietotājiem būs jāveic reģistrācijas process, lai izveidotu tirdzniecības kontu. Margex apmaiņa pieprasīs norādīt derīgu e-pasta adresi, kas būs jāapstiprina. Pēc pabeigšanas tirgotāji var pieteikties biržā un izpētīt tirdzniecības saskarni. Tur ir nav jāaizpilda KYC naudas noguldīšanai.

Līdzekļu noguldīšana

Tirgotāji var finansēt Margex maku ar kriptogrāfiju, pārsūtot Bitcoin no aparatūras maka vai fiat-to-crypto apmaiņas, piemēram, Coinbase, kas pieņem fiat valūtu. Šis ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā noguldīt naudu Margex, nokopējot QR kodu vai BTC adresi, lai nosūtītu līdzekļus uz.

margex depozīta līdzekļi

Lietotājiem, kuriem nepieder neviens Bitcoin un kuri vēlas nekavējoties sākt tirdzniecību, Margex nodrošina iespēju iegādājieties Bitcoin tieši platformā. Šo funkciju nodrošina integrācija ar Changelly, kas ir populāra kriptogrāfijas apmaiņas un tūlītējās mijmaiņas platforma.

Spēja iegādāties Bitcoin, izmantojot kredītkarti (VISA vai Mastercard), ir noderīga funkcija, lai ātri papildinātu tirdzniecības kontu, lai izpildītu minimālās maržas prasības. Minimālais pirkums ir USD 100 vai ekvivalenta summa eiro.

Lietotāja interfeiss

Kartēšanas lietotāja saskarne ir svarīgs aspekts jebkurai atvasināto instrumentu biržai, jo šeit tirgotāji pavadīs lielāko daļu sava laika. Padziļināti apskatot Margex, šķiet, ka kartēšanas pakete ir bijusi paredzēts iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem. Lai skatītu tiešraides tirdzniecības pieredzes demonstrāciju, noklikšķiniet šeit.

margex tirdzniecības saskarne

Kartēšanas funkcijas, piemēram, zīmēšanas rīkus un indikatorus, nodrošina TradingView, kas ir viena no labākajām kriptogrāfisko kartēšanas vietnēm nozarē. Integrācija ļauj Margex lietotājam ar peles labo pogu noklikšķināt uz diagrammas, lai mainītu laika grafiku, pievienotu indikatorus un pielāgotu mērogu.

Rādītāju piemēri, kurus var pievienot, ir mainīgie vidējie rādītāji, stohastika, Bollingera lentes un daudzi citi. Pārslēgšanās starp pāriem nenoņem diagrammas analīzi, kas ir neapmierinātība citās kriptovalūtu tirdzniecības biržās.

margx pozīcijas

Margex piedāvā standarta rīkojumu veidu piedāvājumu, lai pārvaldītu limitu, tirgus un stop-limit rīkojumu risku. Lieliska iezīme ir spēja vienlaicīgi ievietojiet pieturas zaudējumus un veiciet peļņas pasūtījumu katram darījumam kas netiek piedāvāts dažās tirdzniecības platformās.

Cenu diagramma, pasūtījumu grāmata, pasūtījumu ievadīšana, pozīcijas un gaidāmie pasūtījumu logi ir labi izkārtoti. Atbalstītie kriptogrāfijas pāri atrodas augšpusē, lai ātri pārslēgtos starp tirdzniecības pāriem ar diagrammu vidū.

Tirdzniecības pāri

Margex atvasinājumu birža atbalsta 5 galveno kriptogrāfijas aktīvu, piemēram, tirdzniecību BTC, ETH, LTC, XRP, EOS un YFI. Katrs nākotnes līgums tiek tirgots pret USD pāri, kā nodrošinājumu izmantojot Bitcoin. Pāru skaits ir diezgan ierobežots, tomēr šobrīd tie ir vispopulārākie tirdzniecībā esošie atvasinājumu pāri.

Cenu noteikšana & Maksas

Par konta izveidošanu Margex vai seifa uzturēšanu nav jāmaksā. Birža iekasē tirdzniecības maksu par pirkšanas un pārdošanas pozīcijām, kuras pamatā ir veidotāja un piesaistītāja modelis maksa attiecīgi 0,19% un 0,060%. Tirdzniecības maksa ir konkurētspējīga salīdzinājumā ar citu sviras tirdzniecības biržu.

Margex nepiedāvā maksas atlaides, kas tiek piedāvātas, pamatojoties uz tirdzniecības apjomu vai tirdzniecību ar platformas vietējo marķieri, piemēram, Binance, Bybit un FTX. Tomēr lietotāji var piedalīties mārketinga kampaņās nopelnīt prēmijas ko var izmantot, lai samaksātu tirdzniecības nodevas un finansējumu.

Mārdžeks iekasē arī vienas dienas finansēšanas maksa (saukts arī par finansējumu), lai ieņemtu amatu 24 stundu laikā. Finansējuma maksa mainās garām un īsām pozīcijām, pamatojoties uz tirgus apstākļiem. Izmaksas tiek pievienotas kontam par amata ieņemšanu ik pēc 8 stundām. Apmeklējiet vietni par katra tirdzniecības pāra finansēšanas maksu sarakstu.

Drošība

Margex vietne sniedz informāciju par to drošības elementu skaitu, kas tiek ieviesti, lai aizsargātu klienta informāciju un līdzekļus. A daudzslāņu drošības pieeja tiek izmantots, lai mazinātu uzlaušanas, zādzības un krāpnieciskas darbības risku. Daži no uzskaitītajiem aizsardzības pasākumiem ietver:

 • 2 faktoru autentifikācija (2FA)
 • 100% aktīvu tiek glabāti daudzzīmju aukstajos maciņos
 • E-pasts apstiprinājumam par izņemšanas pieprasījumiem
 • Izņemšana tiek apstrādāta reizi dienā
 • Reāllaika uzraudzība un aktīvu brīdinājumi
 • SSL šifrēšana, lai aizsargātu lietotāja informāciju

Atbalstītās valstis

Mārdžeks ir pieejams visā pasaulē tādās valstīs kā Lielbritānija, Austrālija, Singapūra un Jaunzēlande, lai lietotāji varētu tirgot kriptovalūtas nākotnes līgumus ar sviru.

Netiek atbalstītas šādas valstis, piemēram, Amerikas Savienotās Valstis (tostarp Puertoriko un ASV Virdžīnu salas), Ontario province Kanādā, Kvebekas province Kanādā, Honkongas Tautas Republikas Īpašais administratīvais reģions Ķīna, Seišelu Salu Republika, Bermudu salas, Kuba, Krima un Sevastopole, Irāna, Sīrija, Ziemeļkoreja vai Sudāna un Afganistāna.

bieži uzdotie jautājumi

Vai Margex ir novirzīšanas programma?

Esošie Margex tirgotāji var nopelnīt 40% no novirzīto lietotāju tirdzniecības komisijām kopīgojot unikālu novirzīšanas saiti ar ģimeni un draugiem. Jebkurš lietotājs var būt Margex filiāle un sākt nopelnīt bezmaksas kriptogrāfiju.

Vai jūs varat demonstrēt tirdzniecību ar Margex?

Tur ir nav demo konta jaunajiem lietotājiem praktizēt tirdzniecību ar svirām, izmantojot virtuālos līdzekļus. Tirgotājiem būs jāatrod demonstrācijas platforma, kas ļauj veikt kriptovalūtu tirdzniecību, piemēram, eToro un Plus500.

Vai Margex ir pieejams ASV?

Mārdžeks neatbalsta lietotājus no Amerikas Savienotajām Valstīm normatīvo ierobežojumu dēļ. Šī reģiona tirgotājiem būs jāatrod kriptovalūtas birža ASV.

Secinājums

Lai pabeigtu mūsu Margex pārskatu, platforma piedāvā a vienkārša, tomēr spēcīga tirdzniecības birža lai piesaistītu populāru digitālo valūtu pārus. Lietotāji var palielināt savu peļņas potenciālu, izmantojot 100 reižu lielu sviru, lai pagarinātu vai saīsinātu tirgu.

Apmeklējiet Margex

Kopumā Margex ir stabila apmaiņa iesācējiem, kuri vēlas iemācīties tirgoties ar svirām. Nav sarežģītu funkciju vai traucējumu. Tomēr plašākai tirdzniecības pāru izvēlei var izmantot uzlabotas tirdzniecības iespējas, tāpēc lietotāji var apsvērt iespēju izmantot Binance vai FTX.

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet Margex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me