Mine Digital Review: Sīkāka informācija, funkcijas un maksas

Digitālās valūtas kļūst arvien populārākas un tiek meklētas kā alternatīvs līdzeklis tradicionālajiem banku aktīviem, parādoties kriptovalūtu tirdzniecības platformām un DeFi produktiem, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju. Austrālijas pilsoņi var piedalīties šajā globālajā tendencē iegādāties Bitcoin Austrālijā.

Jauna un gaidāma Austrālijas kriptovalūtas maiņa ir Mine Digital.

Apmeklējiet vietni Mine Digital

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt visprecīzāko informāciju šajā Mine Digital pārskatā, iesakām apmeklēt viņu vietni, lai sekotu līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

mana digitālā vietne

Tirgojot kriptonauda, ​​bieži ieteicams izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem.

Kas ir mans digitālais?

Mine Digital ir AAustrālijas kriptovalūtas maiņas un brokeru firma kas lietotājiem nodrošina pirkšanu un pārdošanu digitālos aktīvos ar fiat valūtu. Lietotāji var pirkt, tirgot un pārdot Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash pret AUD, USD un USDT.

Digitālā platforma ir tikai Austrālijā esoša kriptogrāfijas birža, kas nodrošina bezmaksas apdrošināšanu pret zādzību, iznīcināšanu, nozaudēšanu vai bojāšanu. Mine Digital mērķis ir būt viena no galvenajām biržām Austrālijā un plašākā APAC reģionā, un tā attīsta dažādus atvasināto instrumentu tirgus gan privātiem, gan profesionāliem ieguldītājiem..

Mine Digital Salīdzinot

Salīdzinot ar citām Austrālijas biržām, kas lietotājiem ļauj iegādāties Bitcoin, Mine Digital piedāvā ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības maksas, lai pirktu, tirgotu un pārdotu tādus populārus digitālos aktīvus kā Bitcoin, Ethereum un XRP.

Iespējas & Ieguvumi

Mine Digital ir jauna kriptonauda birža Austrālijā, kas piedāvā fiksētas zemu izmaksu darījumu maksas lai pievilinātu vietējos tirgotājus un investorus, kuri vēlas palielināt savu ieguldījumu atdevi. Citas ievērojamas Mine Digital funkcijas un priekšrocības ir:

 • Zemas maksas un stingras starpības Austrālijā no 0,1% līdz 0,2% (maks.)
 • Piedāvā apdrošināšanu lai pasargātu no zādzībām, iznīcināšanas, nozaudēšanas vai bojājumiem
 • Viens no Austrālijas lielākajiem ārpusbiržas galdiem pēc apjoma
 • Piedāvā AUD, USD un Tether pārus pret Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP un Bitcoin Cash
 • Piekļuve globālā likviditāte, lai apstrādātu lielus pirkšanas vai pārdošanas pasūtījumus ar minimālu nobīdi
 • Augstas veiktspējas tirdzniecības platforma, kas ir ērti lietojama un orientējama
 • Mobilā tirdzniecības lietotne pieejams pirkt, tirgot un pārdot kriptogrāfiju visu diennakti

Vai raktuves ir digitāli drošas?

Mine Digital Exchange, šķiet, ir droša platforma, kas ietver vietnes drošība un informācijas protokoli, lai nodrošinātu klientu informācijas drošību. Kopš uzņēmuma darbības sākuma 2014. gadā, nav ziņots par drošības pārkāpumiem vai uzlaušanu.

Drošības pasākumi, kas norādīti vietnē, lai aizsargātu Mine Digital makā glabātos lietotāju līdzekļus, ir divfaktoru autentifikācija, aukstā seifa glabāšana, droša fiziskās glabātuves glabāšana un atbilstība KYC un AML / CTF standartiem.

Ir Mine Digital Legit?

Mine Digital Exchange, šķiet, ir likumīga kriptovalūtas apmaiņa, kas ir uzņēmuma korporatīvais pilnvarotais pārstāvis Everforex Financial Pty Ltd. Apmaiņa atbilst likumiem “Pazīst savu klientu” (KYC) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) likumiem. Lietotāji, kas izveidojiet kontu vietnē Mine Digital pirms iemaksāt fiat valūtu, jāatbilst verifikācijas prasībām un jāiesniedz dokumenti, kas apliecina identitāti.

Konta izveide ar

Uz izveidojiet kontu Digital Mine, jaunajiem lietotājiem būs jāpabeidz reģistrācijas process, kas aizņem dažas minūtes. Apmaiņa prasīs lietotājvārdu un e-pasta adresi. Kad adresētais e-pasts ir pārbaudīts, lietotāji var pieteikties apmaiņas centrā un apskatīt informācijas paneli, kā parādīts zemāk. Šeit lietotāji var apskatīt kriptovalūtas aktīvu sadalījumu, jaunāko vēsturi, noguldīt līdzekļus un virzīties uz biržu.

mans digitālais maks

Līdzekļu noguldīšana

Pirms lietotāji var noguldīt līdzekļus Mine Digital Exchange, lai sāktu tirdzniecību ar valūtas noguldījumiem, ir jāpabeidz identitātes pārbaudes process. Šis process ir obligāts, un tas attiecas uz lielāko daļu pasaules valūtas apmaiņas fiat-to-cryptocurrency.

Kad ID pārbaudes ir pabeigtas, tirgotāji var iemaksāt platformā fiat valūtu, izmantojot bankas pārskaitījumu. Fiat valūtas noguldīšana ir bez maksas. Alternatīvi lietotāji var finansēt Mine Digital maku, izmantojot kriptovalūtu, par kuru nav jāmaksā depozīta maksa.

Reklāma

monētas monēta

PIRKT BITCOIN ar Austrālijas mīļākais kriptogrāfijas apmaiņa

VĒRTĒJUMS

4.3 / 5

Apmeklējiet Coinspot

Lietotāja interfeiss

Mine Digital ir vieta, kur tirgot digitālos aktīvus, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Lai sāktu tirdzniecību, lietotājiem ir jāizveido konts un jāapstiprina sava identitāte atbilstoši KYC prasībām. Pēc verifikācijas līdzekļus var ieskaitīt kontā vai nu ar fiat valūtu, vai ar kriptonauda.

Lietotāji ar finansētu kontu var veikt pasūtījumus un veikt darījumus biržā, kā parādīts zemāk. The lietotāja saskarne ir gluda, labi izkārtota un piemērota iesācējiem vai profesionāliem tirgotājiem.

raktuvju digitālā tirdzniecība

Tirdzniecības pāri ir sakārtoti pa kreisi ar ieejas rīkojumu lodziņu zemāk. Mine Digital piedāvā trīs veidu pasūtījumi, ieskaitot limitu, tirgu un Fill-And-Kill (FAK). Salīdzinot ar tādām platformām kā populārās kriptovalūtas maržas tirdzniecības biržas, tirdzniecības riska pārvaldīšanai ir ierobežoti nosacīti rīkojumi, piemēram, stop orderi un One-Cancel-the-Other (OCO), kas, mūsuprāt, ir būtiski.

Labajā pusē esošā tirgus dziļuma diagramma ir parādīta pieredzējušiem tirgotājiem, kuri saprot, kā lasīt biržā esošo piedāvājumu un piedāvājumu sarakstu. Pasūtījumu grāmatās parādītais apjoms ir nedaudz mazs, kas ir sagaidāms jaunai kriptogrāfijas valūtas maiņai.

Kartēšana & Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kartēšanas pieredze un rīki ir svarīgi apsvērumi attiecībā uz kriptovalūtu tirdzniecību. Rūpīgāk aplūkojot Mine Digital kartēšanas saskarni, ir iespējas parādīt tirgus datus, izmantojot apgabalu diagrammas vai svečturu modeļus. Tomēr mēs to atzīmējām diagrammas iekšējais laiks ir ierobežots līdz minūtēm, stundām un ikdienas diagrammām. Šis nav ideāls svārstību un pozīciju tirgotājiem, kuri paļaujas uz ilgtermiņa grafikiem, lai noteiktu cenu tendences un modeļus.

Ne visas kriptogrāfijas valūtas maiņas Austrālijā ir vienādas.

SALĪDZINĀT MANU DIGITĀLO AR CITIEM

Salīdziniet tūlīt!

Lietotāja saskarnē nav tādu indikatoru kā mainīgie vidējie rādītāji, stohastika vai apjoms. Pieredzējušiem tehniskajiem tirgotājiem būs grūti analizēt cenu darbību bez šiem rīkiem, kas tiek uzskatīti par pamatfunkciju citās tirdzniecības platformās. Kopumā Mine Digital kartēšanas platforma un rīki ir ļoti vienkārši un piemēroti tikai iesācējiem. Ņemot vērā to, ka apmaiņa joprojām ir diezgan jauna, mēs paredzam turpmāku attīstību un atjauninājumus, kas tiks izlaisti, lai lietotājiem sniegtu uzlabotu kriptovalūtu kartēšanas programmatūru un rīkus.

Tirdzniecības maksas

Tirdzniecības maksas ir svarīgs apsvērums, meklējot jaunu biržu kriptovalūtas pirkšanai un pārdošanai. Tikpat svarīgi ir starpības un paslīdēšanas izmaksas. Mine Digital mērķis ir piesaistīt jaunu Austrālijas investoru daļu ar ļoti zemas tirdzniecības maksas no 0,1% līdz 0,2% pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus. Maksa ietver Austrālijas ieguldītāju GST.

Tirdzniecības maksa ir balstīta uz ražotāja un piesaistītāja struktūru šādi.

 • Ja Jums ir izgatavošana cena (izmantojiet limita rīkojumu), tirdzniecības maksa ir 0,1%.
 • Ja Jums ir Ņemot cena (izmantojiet tirgus rīkojumu), tirdzniecības maksa ir 0,2%.

Pieejamās kriptovalūtas

Tirgotāji Mine Digital Exchange var pirkt un pārdot 5 dažādas digitālās valūtas, kas ietver Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) & Bitcoin Cash (BCH). Kopumā ir 15 pāri, jo katru aktīvu var tirgot pret Austrālijas dolāru, ASV dolāru un saiti (USDT).

raktuves digitālās monētas

Salīdzinot ar citām populārām kriptovalūtu tirdzniecības platformām, Mine Digital Exchange tirdzniecības pāru skaits ir ierobežots. Tirgotājiem, kuri vēlas spekulēt ar citiem altkoīniem vai eksotiskiem žetoniem, būs jāatrod alternatīva birža.

Mīnu digitālā apdrošināšana

Mine Digital piedāvā glabāšanas un apdrošināšanas risinājumus investoriem un tirgotājiem, kuri izmanto kriptogrāfijas valūtas maiņu. Tas darbojas kā apdrošināšanas polise, lai aizsargātu lietotāja līdzekļus pret zādzībām, iznīcināšanu, nozaudēšanu vai bojājumiem. Vietne nenorāda nekādu informāciju par segto summu, izņemot to, ka tā papildina tās lietotājus. Tiek ziņots, ka Mine Digital ir vienīgā Austrālijas šifrēšanas birža, kas saviem klientiem piedāvā šo unikālo iespēju.

raktuves digitālā apdrošināšana

Klientu atbalsts & Atsauksmes

Tā kā ir jauna digitālās valūtas maiņas sistēma, tiešsaistē ir maz Mine Digital Exchange atsauksmju. Biržai ir Facebook lapa ar vairākām pozitīvām atsauksmēm. Tiklīdz platforma palielinās savu lietotāju loku, mēs ceram redzēt vairāk godīgu klientu atsauksmes par platformas lietotāju pieredzi un atjaunināsim šo rakstu.

bieži uzdotie jautājumi

Vai ir pieejams ārpusbiržas (OTC) pakalpojums?

Privātpersonas ar lielu neto vērtību spēj tirgot lielus apjomus, izmantojot Mine Digital ārpusbiržas pakalpojumu. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni vai sazinieties ar Mine Digital atbalsta e-pasta adresi par to, kā veikt lielus kriptogrāfijas valūtas darījumus.

Vai Mine Digital piedāvā demonstrācijas kontu vai Testnet?

Vietnē norādīts, ka jaunie lietotāji var izveidot demonstrācijas kontu, lai praktizētu kriptovalūtu tirdzniecību, izmantojot diagrammu saskarni un vispārējo tirdzniecības pieredzi vai iepazītos ar to. Mēs nevarējām atrast iespēju tirgoties ar virtuālajiem līdzekļiem, tāpēc lietotājiem par to būs jājautā Digital Mine.

Vai Mine Digital ir novirzīšanas vai saistītā programma?

Mīnu digitālā apmaiņa nav novirzīšanas vai saistīto programmu apbalvot esošos klientus par ģimenes vai draugu piesaistīšanu platformai. Lojalitātes programmas ļauj lietotājiem nopelnīt papildu ienākumus, veicinot apmaiņu. Apmaiņā apmaiņa kā bonusu izmaksās procentu no norādītajiem lietotāju tirdzniecības maksājumiem.

Vai jūs varat nopelnīt interesi ar Mine Digital?

Mīnu digitālā apmaiņa nepiedāvā krājkontu ar augstiem procentiem vai aizdevumus ar kriptogrāfijas palīdzību ļaut saviem lietotājiem nopelnīt procentus par kriptovalūtas aktīviem. Tas ir arvien populārāks pakalpojums, ko nodrošina pasaules lielākās kriptogrāfijas biržas.

Vai Mine Digital tiek atbalstīts Jaunzēlandē?

Mine Digital kriptonauda apmaiņa ļauj investoriem Jaunzēlandē pirkt, tirgot un pārdot Bitcoin pret fiat un altcoin pāriem. Šobrīd iedzīvotājiem NZ nav iespēju noguldīt NZD tieši platformā.

Maiņa, piemēram, Mine Digital

Šīs Mine Digital alternatīvas ir cienījamas, drošas un uzticamas kriptovalūtas apmaiņas, lai iegādātos Bitcoin Austrālijā – un citus lielākos altkoīnus, piemēram, Ethereum, XRP un Litecoin.

swyftx

Swyftx

Swyftx ir vismodernākā platforma, kas ļauj ātri un viegli iegādāties kriptonauda. Reģistrācijas process ir neticami vienkāršs ar ātru reģistrēšanos un pārbaudi, kas aizņem mazāk nekā divas minūtes.

Apmeklējiet vietni neatkarīga rezerve

Neatkarīgā rezerve

Neatkarīgā rezerve ir populāra birža starp kriptovalūtu tirgotājiem visā pasaulē, kas piedāvā tirdzniecības konkurētspējīgas maksas un atbalstu tradicionālajām fiat valūtām, piemēram, Austrālijas dolāram, Jaunzēlandes dolāram un ASV dolāram.

Apmeklējiet vietni monētas monēta

Naudas monēta

CoinSpot apmaiņa ir labi ievērota vietējā Bitcoin sabiedrībā un ir vērsta uz to, lai palīdzētu jaunpienācējiem nopirkt Bitcoin un kriptonauda Austrālijā ar Austrālijas dolāriem.

Apmeklējiet vietni

Secinājums

Noslēdzot mūsu pārskatu par Mine Digital, birža ļauj Austrālijas lietotājiem uzreiz pirkt un pārdot kriptovalūtu ar bankas pārskaitījumu. Būdama jauna birža, Mine Digital Exchange piedāvā tirgū unikālas iespējas, piemēram, glabāšanu, apdrošināšanu un zemas tirdzniecības maksas, lai piesaistītu esošos klientus no citām Austrālijas biržām..

Apmeklējiet vietni Mine Digital

Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ko komanda Mine Digital nesīs nākamajos gados un vai tā var kļūt par vienu no labākajām kriptogrāfijas valūtām Austrālijā.

Apkopojot, jums jāizmanto Mine Digital Exchange, ja:

 • Jums patīk Austrālijas kriptovalūtas birža, kas piedāvā glabāšanu un apdrošināšanu
 • Jums patīk apmaiņa ar tirdzniecības maksu starp 0,1% un 0,2%, ieskaitot GST
 • Jūs vēlaties apmaiņu, kas nodrošina AUD, USD un Tether pārus
 • Jūs meklējat regulētu kriptovalūtas maiņu Austrālijā
 • Jūs vēlaties drošu apmaiņu, lai noguldītu AUD, izmantojot bankas pārskaitījumu

Ar ļoti zemām tirdzniecības nodevām, ātru reģistrāciju un papildu apdrošināšanu mēs tuvākajā nākotnē sagaidām no Mine Digital lielas lietas. Īstermiņā mēs vēlētos, lai tiktu pievienoti daži nelieli uzlabojumi diagrammu saskarnē un riska pārvaldības rīkos.

digitālais pieaugums

Maksa par maiņu ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šīs biržas papildus iepriekš minētajai biržai nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas (bez slēptām maksām) ar plašu depozīta metožu klāstu, kas būs piemērotas visu veidu investoriem Austrālijā.

Apmeklējiet vietni Mine Digital

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me