Primebit apskats: vai tas ir likumīgs? (Mums ir atbildes)

PrimeBit ir vienādranga kriptogrāfiskās rezerves tirdzniecības birža, kas lietotājiem ļauj tirgot mūžīgos līgumus Bitcoin, Ethereum un Litecoin ar līdz pat 200x lielāku sviru. Platforma ir integrēta ar MetaTrader 5, kas daudzus gadus ir bijusi izvēlēta tirdzniecības programma pieredzējušiem un iesācējiem tirgotājiem.

Apmeklējiet PrimeBit

Tā kā Primebit ir salīdzinoši jauna apmaiņa, jūs varētu uztraukties par dažām lietām, piemēram, vai tā ir droša un likumīga kriptogrāfijas apmaiņa. Šajā pārskatā tiks pārbaudīta platformas drošība un citi svarīgi faktori, piemēram, tirdzniecības maksas, kartēšanas saskarne, depozīta metodes un klientu atbalsts.

primebit

Kas ir PrimeBit?

PrimeBit ir a peer-to-peer kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas tika izveidota 2019. gadā, kur jūs varat tirgot mūžīgos līgumus starp citiem kriptogrāfijas kopienas lietotājiem.

Tā ir iesācējiem draudzīga tirdzniecības platforma un pirmā šāda veida apmaiņa, kas integrēta ar MetaTrader 5. Birža piedāvā tirgot Bitcoin, Ethereum un Litecoin pārus. Katru digitālo līdzekli var tirgot ar lielu sviru līdz 200x, izmantojot mobilajām ierīcēm paredzētās lietotnes Primebit darbvirsmas Webtrader..

Ātrais kopsavilkums

PrimeBit salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas PrimeBit funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitītas citas visaugstāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

Jūs varētu interesēt arī:

 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • Kāpēc es turpinu zaudēt naudu Bitmex? Izvairieties no šīm 5 kļūdām
 • 4 labākais Bitcoin Cashback & Apbalvojumu lietotne (BEZMAKSAS nauda)
 • 3 labākās kriptogrāfiskās kartēšanas vietnes Altcoin tirgotājiem
 • Bybit uzsāk savu globālo BTC Brawl Trading konkursu

Vai PrimeBit ir drošs?

Līdz šim par Primebit nav ziņots par uzlaušanu vai zādzībām. Tas ir saistīts ar platformas augsto drošības kontroles standartu, kas nodrošina lietotāja fonda drošību un drošību. Primebit ir likumīga apmaiņa, kas ir ātri atdalījusies no citām kriptogrāfijas platformām, piedāvājot vienādranga tirdzniecību un integrāciju ar MT5.

Kā reģistrēties PrimeBit

Lai izveidotu kontu vietnē PrimeBit, rīkojieties šādi:

primebit reģistrs

Kā noguldīt līdzekļus PrimeBit

PrimeBit pieņem noguldījumus tikai Bitcoin. Ir divas iespējas, kā finansēt savu PrimeBit kontu ar Bitcoin:

 • Iemaksājiet Bitcoin no aparatūras maka vai citas apmaiņas tieši kontā
 • Iegādājieties Bitcoin ar bankas pārskaitījumu, izmantojot Match2Pay

Alternatīvi, jums būs jāiemaksā līdzekļi, izmantojot cienījamu fiat-to-crypto apmaiņu, un pēc tam pārsūtiet iegādāto Bitcoin uz Primebit.

Pārsūtīt BTC uz PrimeBit

Lai noguldītu līdzekļus no cita maka, konta kopsavilkuma lapā noklikšķiniet uz “Noguldījumu fondi” lai atvērtu PrimeBit depozītu uztvērēju. Lai nosūtītu BTC, tiks parādīta konta BTC maka adrese un QR kods.

primebit depozīts

Iegādājieties BTC vietnē PrimeBit

Jaunajiem lietotājiem, kuriem Bitcoin vēl nepieder, bet vēlas sākt tirdzniecību platformā, PrimeBit biržai ir saskarne ar Match2Pay, kas ļauj iegādāties Bitcoin, izmantojot bankas pārskaitījumu ar USD. Match2Pay ir labi pazīstams un uzticams kriptogrāfijas nodrošinātājs, kas atbalsta populāras apmaiņas, piemēram:

 • Monētu bāze
 • Krakena
 • Dvīņi

primebit nopirkt bitcoin

Tirdzniecība vietnē PrimeBit

Visiem tirgotājiem chartinga saskarne ir viens no vissvarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties kriptogrāfijas apmaiņu. Īpaši tirgotājiem, kuri paļaujas uz tehnisko analīzi, lai atrastu priekšrocības tirgū.

Izvēloties kriptovalūtas tirdzniecības biržu, jums ir jābūt apmierinātam ar tirdzniecības saskarni, rīkojumu veidiem un kartēšanas rīkiem. Tam jājūtas pareizi, jo tieši šeit tiks pavadīta lielākā daļa laika!

Pirmo reizi piesakoties PrimeBit biržā, vispirms pamanīsit, ka kartēšanas sistēma ir balstīta uz TradingView dzinēju. Kā zinās vairums tirgotāju veterānu, TradingView diagrammas ir slavenas ar vienmērīgām, intuitīvām un ļoti funkcionālām diagrammām. Tas ir daudz labāk nekā iepriekšējā lietotāja saskarne, kuras pamatā bija MetaTrader 5.

primebit diagrammas

Primebit lietotāji gūs labumu no uzlabotajiem TradingView nodrošinātajiem tirdzniecības rīkiem un rādītājiem, kurus var izmantot, lai analizētu reālās kriptogrāfijas cenas saskaņā ar viņu tirdzniecības stratēģiju. Varat pievienot vairākus tehniskos rādītājus, lai pārklātu reālās cenas, un izmantot zīmēšanas rīkus, lai analizētu cenu uzvedību.

Pasūtījumu logs labajā pusē, šķiet, ir diezgan vienkāršs. Lai gan tas ietver visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no cienījamas kriptogrāfiskās rezerves tirdzniecības platformas. Izmantojot pasūtījumu logu, jūs varat izvietot tirgus, apturēt un ierobežot pasūtījumus, kurus mēs sedzam nākamajā sadaļā.

primebit pasūtījumu grāmata

Kā tirgoties, izmantojot PrimeBit

Lai ievadītu tirdzniecību ar Primebit, dodieties uz ‘Kalkulators ikona tirdzniecības loga augšējā labajā stūrī. Tas parādīs dažas dažādas iespējas:

 • Līgums: Parādiet līguma informāciju par izvēlēto aktīvu, piemēram, pēdējo cenu, finansējuma likmes un 24 stundu apjomu
 • Amats: Parādīt visas atvērtās pozīcijas un gaidošos pasūtījumus (limits)
 • Jauns pasūtījums: Lai ievadītu jaunu pozīciju vai iestatītu gaidošu pasūtījumu

primebit aprēķināts

Izmantojot logu Jauns pasūtījums, lietotāji var izvēlēties kriptogrāfisko aktīvu tirdzniecībai, izvēlēties PIRKT vai PĀRDOT, izvēlēties tirgus pasūtījuma veidu un iestatīt pozīcijas lielumu. PrimeBit aprēķinās aprēķināto likvidācijas cenu, pamatojoties uz sākotnējo rezervi, un parādīs pieejamo atlikumu, ja darījums tiek veikts.

Divi dažādi tirgus rīkojumi, kas pieejami PrimeBit, ir:

 • A Ierobežot Pasūtījums ļauj pirkt vai pārdot aktīvu par noteiktu cenu. Piemēram, ja vēlaties iegādāties BTC līgumus par cenu 200 USD vai mazāk, varat iestatīt ierobežotu pirkšanas pasūtījumu, kas netiks aizpildīts, ja vien tirgus nesasniegs jūsu norādīto cenu.
 • A Tirgus kārtība ļauj pirkt vai pārdot aktīvu par labāko pieejamo cenu šajā pāru pasūtījumu grāmatā. Šāda veida pasūtījumi jāizmanto piesardzīgi, jo tas var izraisīt sliktas aizpildīšanas cenas mazāk šķidros pāros.

PrimeBit tirdzniecības aktīvi

Primebit piedāvā pastāvīgus līgumus, kas ļauj spekulēt par to, vai aktīva cena virzīsies uz augšu vai uz leju, izmantojot sviras un bez nepieciešamības piederēt aktīvam. Katram pastāvīgajam līgumam nav derīguma termiņa, kas nozīmē, ka jūsu peļņai nav ierobežojumu.

Primebit piedāvā pastāvīgus līgumus par:

 • Bitcoin (BTC / USD)
 • Ēteris (ETH / USD)
 • Litecoin (LTC / USD)

primebit sviras

Primebit sviras

Primebit piedāvā līdz 200x lielāka ietekme uz Bitcoin, Ethereum un Litecoin līgumiem. Pieejamā starpība būs atkarīga no pozīcijas lieluma un valūtu pāra. Tirdzniecībai ir pieejami 9 dažādi sviras iestatījumi pirkšanas un pārdošanas līgumiem, kas ir 1x, 2x, 5x, 10x, 25x, 50x, 100x, 150x un 200x. Šķita, ka tādu nav šķērsmala vietnē Primebit.

Reklāma

BYBIT

nopelnīt atlīdzības līdz t0 600 USD ar bitcoin noguldjumiem

VĒRTĒJUMS

4.7 / 5

Pieprasiet 600 USD

Mums ir jāpievērš uzmanība, ka sviras tirdzniecība var būt spēcīgs tirgotāja rīks. Jūs to varat izmantot, lai tsalīdzinoši nelielu cenu kustību priekšrocība lai jūsu līdzsvars augtu ātrāk.

Tas darbojas, iemaksājot daļu no visas jūsu darījuma vērtības – un birža nodrošina atlikušo depozītu, lai atvieglotu daudz lielāku pozīciju lielumu, nesaistot jūsu kapitālu. Tam var būt arī pretējs efekts un palielināt zaudējumu apjomu.

Primebit maksas

Maiņas maksa ir svarīgs apsvērums, izvēloties kriptovalūtas tirdzniecības biržu. Tas kļūst vēl kritiskāks, tirgojot lielākus pozīciju lielumus un biržā ar aizņemto kredītu, kur maksājat maksu par pozīcijām, kas ir daudz lielākas par jūsu rezervi.

Depozīts / izņemšana

Primebit dara neiekasējiet depozītu vai izņemšanas maksu. Ir minimālā Bitcoin tīkla maksa, kas tiek iekasēta, izņemot Bitcoin no Primebit, ko nosaka blokķēdes slodze. Blokķēdes maksa ir 0,0005 BTC.

Tirdzniecības maksas

Primebit tirdzniecības maksas ir taisnīgas salīdzinājumā ar citām kriptovalūtu tirdzniecības nozares biržām. Apmaiņā tiek izmantots a veidotāja un ņēmēja modelis lai noteiktu tirdzniecības maksu, kas vienāda BTC, ETH un LTC. Atkarībā no veiktā rīkojuma veida Primebit noteiks piemērojamo tirdzniecības maksu.

Primebit’s tirdzniecības maksa ir 0,075% (ņēmējs) un -0,025% (izgatavotājs). Tirdzniecības maksa tiek atskaitīta no konta atlikuma, un tā neietekmēs pasūtījuma sākotnējo starpību.

Lai palīdzētu izskaidrot dažādas Primebit maksas un kad tās tiks piemērotas:

 • A veidotājs ir kāds, kurš veic ierobežotu pasūtījumu vai nosacītu pasūtījumu kas nonāk pasūtījumu grāmatā un papildina tirgus dziļumu neatkarīgi no tā, vai tirgotājs izvēlas iet garu vai īsu. Šie tirgotāji palīdz izveidot tirgu un tādējādi tiek nosaukti par veidotājiem.
 • A ņēmējs ir kāds, kurš veic tirgus pasūtījumus kas tiek izpildīti uzreiz, pirms tie nonāk pasūtījumu grāmatā, un samazina tirgus dziļumu, ņemot rīkojumus no pasūtījumu grāmatas.

Primebit Security

Primebit ir iekļāvis vairākas drošības funkcijas, lai aizsargātu tās lietotāju līdzekļus un vietni. Līdz šim atvasinājumu kriptogrāfijas biržā nav bijuši nopietni uzlaušanas gadījumi vai līdzekļu zādzība.

Primebit programmatūra

PrimeBit serveris tiek mitināts Amazon tīmekļa pakalpojumi (AWS), kas ir visplašākā un visplašāk pieņemtā mākoņu platforma.

Primebit maks

Platformas pamatā ir a aukstā maka sistēma uzglabāt 99% no visiem digitālajiem aktīviem lietotāju. Tas nozīmē, ka milzīgs daudzums klienta līdzekļu tiek glabāts bezsaistes aparatūras makā, un katra lietotājiem piešķirtā depozīta adrese faktiski ir auksta maka adrese.

Sistēmas kompromisa gadījumā uzbrucējam joprojām nebūtu pilnīgas piekļuves visām nepieciešamajām atslēgām, lai nozagtu līdzekļus. Nevienā mākoņa serverī netiek turēta privātā atslēga, kas ievērojami samazina kiberriskus, piemēram, hakerus.

Primebit izņemšana

Primebit izņemšana tiek apstrādāta manuāli pēc lietotāja verifikācijas. Tas ļauj Primebit komandai rūpīgi pārbaudīt izņemšanas informāciju, lai pārliecinātos, ka darījums ir likumīgs un likumīgajam aktīva īpašniekam.

Divu faktoru autentifikācija

Cits nozīmīgs drošības pasākums ir Divu faktoru autentifikācija. Pirms līdzekļu izņemšanas no MT5, Primebit lietotājiem ir jāiestata lietotne Primebit 2FA. Tas nozīmē, ka lietotājiem ir jāizmanto a parole UN reģistrēts mobilais tālrunis lai autentificētu kontu pēc pieteikšanās un izņemtu naudas līdzekļus no biržas.

Primebit atsauksmes & Klientu atbalsts

Tā kā apmaiņa ir diezgan jauna, internetā vai Reddit nav pārāk daudz Primebit klientu atsauksmju. Atsauksmes par sociālo mediju profiliem ir pozitīvas.

Viena lieta, kas patiešām izceļas, ir plašs ceļvežu un rakstu komplekts sadaļā Primebit Support. Tas aptver pilnīgi visu, piemēram:

 • Primebit saistītā programma
 • Primebit tīmekļa tirgotājs
 • Primebit Metatrader 5 lietotne
 • Primebit Perpetual līgumi
 • Primebit pārskaitījums / maksājumi

Jauni apmaiņas lietotāji, kuri atbalsta lapā nevar atrast atbildi uz jautājumu, lietotāji var sazināties ar Primebit komandu, izmantojot zendesk live chat bot. To var atrast apakšējā kreisajā stūrī un visu diennakti pieejams vairākās valodās. Mēs to pārbaudījām un gandrīz nekavējoties saņēmām atbildi. Citi saziņas līdzekļi ir e-pasta vai sociālo mediju kanāli.

Primebit alternatīvas

BYBIT

Bybit

ByBit ir atvasināto kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kurā uzsvars tiek likts uz sviras tirdzniecību ar līdz pat 100x lielāku sviru Bitcoin un Etherium tirdzniecības pāriem. Bybit ir kļuvis par vienu no labākajām kriptogrāfijas biržām pasaulē.

Apmeklējiet vietni plus500

Plus500

Plus500 ir CFD nodrošinātāji, kas piedāvā savu milzīgo klientu loku, lai tirgotu pasaulē populārākos kriptogrāfijas aktīvus ar līdz pat 30x lielāku sviru, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron un Monero.

Atruna: jūsu kapitāls ir apdraudēts

Apmeklējiet vietni binance

Binance

Binance ir lielākā kriptovalūtas birža pēc tirdzniecības apjoma un viena no ātrākajām bloku ķēdes ekosistēmas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējām. Birža ir piedzīvojusi astronomisku izaugsmi, un tā ir augstākā līmeņa kriptogrāfijas tirdzniecības platforma.

Apmeklējiet vietni

bieži uzdotie jautājumi

Cik daudz es varu nopelnīt, lai tirgotu kriptonauda?

Peļņa būs atkarīga no jūsu pacietības, lēmumiem par tirdzniecību un tirdzniecības stratēģiju panākumiem. Tirgos tirgojot, nav svēta graila tirdzniecības stratēģiju vai peļņas gūšanas garantiju.

Kur atrodas PrimeBit?

PrimeBit ir reģistrēts Sentvinsencā un Grenadīnās.

Vai man jāiesniedz KYC dokumenti, lai sāktu tirdzniecību?

Nē, lai sāktu tirdzniecību ar Primebit, nav KYC procedūru vai ir jāaugšupielādē informācija par personālu.

Vai Primebit ir Testnet / Demo / Papīra tirdzniecības konts?

Jā, Primebit piedāvā testnet, lai ļautu bezriska kriptogrāfijas tirdzniecībai, izmantojot demonstrācijas vietni, iepazīties ar Primebit tīmekļa tirgotāja vai MT5 lietošanu. Testnet kriptogrāfijas cenas ir paredzētas tiešā tirgus atkārtošanai.

Vai ir PrimeBit mobilā lietotne?

Primebit ir integrējies Metatrader 5, lai lietotāji varētu savienot savu Primebit kontu ar MT5 lietotni un tirgot savu tiešraides vai demonstrācijas kontu..

Vai PrimeBit ir saistīta programma??

Jā, PrimeBit piedāvā saistīto programmu ar visa mūža ieņēmumu daļu. PrimeBit ienākumi rodas no ņēmēja maksas. Jūs varat nopelnīt līdz 20% no visas Taker Maksa, kuru radījis konts, kas reģistrēts, izmantojot jūsu novirzīšanas saiti. Saistītā programma ir daudzlīmeņu, kas nozīmē, ka jūs varat arī nopelnīt ieņēmumu daļu no katra konta, kas reģistrēts, izmantojot saistītā uzņēmuma novirzīšanas saites.

Vai ASV klienti var tirgoties ar Primebit?

ASV klientiem nav atļauts tirgoties ar Primebit stingru noteikumu dēļ, kas ir ārpus biržas kontroles. Iedzīvotājiem ASV būs jāatrod kriptovalūtas birža, kuru regulē vietējie likumi un noteikumi.

Kādas valstis tiek atbalstītas Primebit?

Primebit ir kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kas klientiem ļauj izmantot savus pakalpojumus no visas pasaules. Indivīdiem no atbalstītām valstīm, piemēram, Lielbritānijas, Kanādas, Singapūras, Austrālijas un Jaunzēlandes, ir atļauts pirkt un pārdot kriptovalūtu biržā. Tomēr ir noteikta valstu grupa kriptovalūtu jurisdikcijas ierobežojumu dēļ. Valstis, kuras nedrīkst tirgot ar Primebit, ietver:

 • Amerikas Savienotās Valstis
 • Kuba
 • Krima un Sevastopole
 • Irāna
 • Sīrija
 • Pakistāna
 • Ziemeļkoreja
 • Sudāna
 • Gana
 • Etiopija
 • Tunisija
 • Jemena

Secinājums

Noslēdzot mūsu Primebit pārskatu, tirdzniecības birža ir viena veida peer-to-peer tirdzniecības platforma kas ļauj tirgotājiem spekulēt par Bitcoin, Ethereum un Litecoin ar augstākām piesaistīšanas iespējām salīdzinājumā ar citām kriptogrāfijas biržām.

Integrācija ar MetaTrader 5 diagrammām ir lieliska funkcija, kas derēs privātpersonām un institucionāliem klientiem. Tīmekļa tirgotājs un mobilā lietotne ļauj lietotājiem tirgoties, atrodoties ceļā, un uzraudzīt pozīcijas. Tas ir ļoti draudzīgs iesācējiem un nodrošina visus kartēšanas rīkus kriptogrāfijas tirgotājiem.

Jums vajadzētu tirgoties ar Primebit, ja:

 • Jūs esat noguris maksāt pārmērīgas tirdzniecības maksas citās sviras biržās
 • Jūs vēlaties a droša kriptogrāfijas platforma ar 99% klientu līdzekļu atrodas saldētavā
 • Jums patīk kartēšanas platforma, kas ir atsaucīga, izmantojot uzlabotus tirdzniecības rīkus
 • Jūs vēlaties tirgoties biržā ar augsta sviras līdz 200x
 • Jums patīk un notiek apmaiņa, ar kuru var tirgoties galddatorā vai mobilajā lietotnē

Apmeklējiet Primebit

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me