StealthEX apskats: kriptogrāfija, tūlītēji mijmaiņas darījumi un maksas

Vairāku kontu izveide ar dažādām kriptovalūtu tirdzniecības platformām var būt sarežģīta tirdzniecība ar altcoin. Labāks risinājums ir izmantot tūlītējās mijmaiņas pakalpojumu, kas integrējas ar daudzām apmaiņām.

Viena no populārākajām ar brīvības atņemšanu nesaistītām mijmaiņas platformām ir StealthEX.

Apmeklējiet StealthEx

Kaut arī mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju šajā StealthEX pārskatā, mēs iesakām jums to darīt apmeklējiet vietni regulāri sekot līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

  • Bezmaksas lietošana, nereģistrējot kontu
  • KYC nav nepieciešams
  • Partneri ar augstu likviditāti, lai iegūtu labākās cenas
  • 300+ atbalstītie aktīvi
  • Ar brīvības atņemšanu nesaistīta apmaiņa

  • Nav maksimālo robežu
  • Pārsūtīta kriptogrāfija nosūtīta tieši uz aparatūras maku
  • Nekādas papildu tirdzniecības maksas vai maksas

kopumā

4/5 Apmeklējiet StealthEX

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Pirms ienirt šajā pārskatā, tā ir ļoti ieteicams izmantot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X mainot kriptovalūtas. Kriptogrāfijas īpašumtiesības paliek ieguldītāja, nevis biržas īpašumā. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptogrāfijas makiem.

Kas ir StealthEX?

StealthEX.io ir a tūlītējas mijmaiņas pakalpojums, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu kas tika izveidots 2018. gadā, lai ļautu personām anonīmi apmainīties ar vienu kriptogrāfiju citā. Platforma atbalsta vairāk nekā 300 atbalstītas monētas un integrējas ar populārākajām kriptovalūtu tirdzniecības biržām pasaulē, lai iegūtu labākās cenas un likmes. StealthEX ir izstrādāts tā, lai tam nebūtu ierobežojumu, kas nozīmē, ka tā lietotāji var nomainīt jebkādu kriptogrāfijas daudzumu, izmantojot iesācējiem draudzīgu lietotāja saskarni.

stealthex vietne

StealthEX salīdzinājumā

StealthEX svarīgas iezīmes ir draudzīgums iesācējiem un plašs atbalstīto monētu klāsts. Šajā salīdzināšanas tabulā ir norādītas citas populārākās tūlītējās mijmaiņas kriptogrāfijas platformas.

Iespējas & Pakalpojumi

Lietošanas ērtums

StealthEX ir īpaši izstrādāts lietotājiem, lai konvertētu kriptogrāfiju, izmantojot vienkāršu un minimālu tīmekļa saskarni, lai apmainītu kriptogrāfijas valūtas. Digitālo aktīvu apmaiņu var pabeigt dažu minūšu laikā, neizjaucot cenu grafikus un pasūtījumu veidus.

stealthex funkcijas

Ar brīvības atņemšanu nesaistīts

StealthEX ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža, kas ļauj nekavējoties apmainīt kriptonauda, ​​nenorādot nekādu personisku informāciju. Nav nepieciešams izveidot kontu vai pabeigt KYC. Samainīts līdzekļi tiek nosūtīti tieši uz aparatūras maku un netiek glabāti biržā.

Atbalstītās monētas

StealthEX integrējas ar lielākajām kriptovalūtu biržām pasaulē, piemēram, Binance, KuCoin un Okex, lai piedāvātu 300+ kriptovalūtas aktīvi. Platforma spēj atrast labākās cenas un likmes katrā biržā.

Kā darbojas StealthEX

Kad lietotājs ievadīs aktīvu, lai nomainītu nolaižamo sarakstu un saņemamo monētu, platforma izveidos savienojumu un meklēs vairākus apmaiņas partnerus. StealthEX algoritmi atradīs vislabāko cenu un likmes tirdzniecības pārim un parādīs labāko konversijas likmi tirdzniecībai ar kriptogrāfiju. Kad pasūtījums ir apstiprināts, mijmaiņa tiek veikta ar apmaiņu. Klienti nav nepieciešams nodot savus aktīvus StealthEX.

Apmaiņas ātrums var ņemiet no 5 līdz 30 minūtēm atkarībā no kriptovalūtas un blokķēdes tīkla izmantošanas darījuma laikā. Pēc pabeigšanas monētas tiek nosūtītas tieši uz norādīto aparatūras seifa adresi.

Vai StealthEX ir drošs?

Tādas tūlītējas mijmaiņas platformas, kas nav ar brīvības atņemšanu saistītas, piemēram, StealthEX, ir viena no drošākajām biržām, ko izmantot digitālo aktīvu, piemēram, Bitcoin, Ethereum un XRP, pārvēršanai citās monētās. Apmaiņa neapkopo nekādu personisko informāciju vai uzglabā aktīvus, tātad ir gandrīz nulles identitātes krāpšanas un līdzekļu zādzības risks izmantojot StealthEX.

Atbalstītās apmaiņas

StealthEX integrējas ar 6 kriptovalūtu tirdzniecības platformām, kas ietver Binance, Bitfinex, Bittrex, HitBTC, KuCoin un OKEX. Katra birža ar savām tiesībām ir lielākais likviditātes nodrošinātājs, un tā pašlaik ir ierindota 15 labāko pasaules biržu starpā attiecībā uz satiksmi, likviditāti un tirdzniecības apjomiem atbilstoši Monētu tirgus vāciņš. Tādējādi StealthEX lietotāji var iegūt vislabāko cenu un likmes, lai apmainītu kriptogrāfijas kriptogrāfiju, neveidojot vairākus tirdzniecības kontus ar katru biržu.

stealthex apmaiņa

Lietotāja interfeiss

Kriptogrāfijas valūtas maiņas dizains ir svarīgs apsvērums, jo šeit tiks pavadīta lielākā daļa tirgotāja laika. StealthEX izmantošanas priekšrocība salīdzinājumā ar citām mijmaiņas platformām ir šim nolūkam izveidots lietotāja interfeiss paredzēts visiem cilvēkiem. Kriptovalūtu maiņas process ir vienkāršs, un to var pabeigt četrās darbībās.

Lai sāktu, process sākas ar nolaižamās izvēlnes izmantošanu un monētas izvēli, ko pārsūtīt un saņemt pretī. Kad summa būs ievadīta, StealthEX aprēķinās reklāmguvumu līmeni, izmantojot savu algoritmu, un priekšskatīs likmi.

stealthex

Stealthex arī piedāvā fiksētas likmes lai fiksētu konversijas cenu visā darījuma procesā. Tas nozīmē, ka likme paliks kotēta un tiks konvertēta kā parādītā cena, kad līdzekļi tiks pārskaitīti uz maku.

stealthex apstipriniet pasūtījumu

Maiņas maksa

Tūlītēja mijmaiņas, izmantojot StealthEX, izmaksas ir tīkla darījuma maksa papildus visām maksām, ko iekasē likviditātes partneri. Tāpēc kopējā maksa var atšķirties starp izvēlēto monētu. Piemēram, ja lietotājs vēlas konvertēt Bitcoin uz Ethereum un tirdzniecību veic Binance, maksa par darījumu būtu aptuveni 0,1% atkarībā no tirgotās summas.

Galīgā tirdzniecības maksa tiek parādīta pirms darījuma pabeigšanas. Lietotājiem jāapzinās, ka StealthEX neveic nekādas lojalitātes programmas maksas atlaides vai tirdzniecības atlaides, kas parasti būtu piemērojamas, lietojot faktisko kriptogrāfijas valūtas maiņu..

Apmainiet ierobežojumus

StealthEX ir minimālā mijmaiņas summa, lai nodrošinātu, ka darījums tiek apstrādāts blokķēdes tīklā, ieskaitot kalnraču nodevas. Minimālā summa katrai monētai ir atšķirīga, un tā tiks parādīta saskarnē. Tur ir nav maksimālās robežas lai uzreiz nomainītu kriptogrāfiju pret kriptogrāfiju.

bieži uzdotie jautājumi

Ir StealthEX Legit?

StealthEX ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts kriptovalūtas pakalpojums, kas piedāvā likumīgu platformu ieguldītājiem nekavējoties un pārveidot digitālos aktīvus citās monētās. Apmaiņa nerada tādus pašus riskus kā centralizēta apmaiņa, piemēram, krāpšanās ar identitāti un naudas līdzekļu zādzība no hakeriem.

Vai man ir nepieciešams aparatūras maks, lai izmantotu StealthEX?

Klientiem būs jānorāda seifa adrese, lai sūtītu un saņemtu kriptovalūtas, izmantojot StealthEX. Platforma neapstrādā un neglabā kriptovalūtas aktīvus. Labākā metode ir izmantot cienījamu aparatūras maku, lai veiktu mijmaiņu.

Secinājums

Lai noslēgtu mūsu StealthEX pārskatu, apmaiņa nodrošina tūlītējs, drošs un drošs serviss altcoin investoriem un tirgotājiem. Spēja ātri nomainīt monētas, neveidojot kontus vairākās kriptogrāfijas tirdzniecības platformās, lai konvertētu konkrētu monētu, ir liela priekšrocība.

Apmeklējiet StealthEX

Zemas tirdzniecības maksas ir ļoti svarīgas jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas papildus iepriekš minētajai biržai nodrošina zemas darījumu izmaksas pirkšanas un pārdošanas darījumiem:

Apmeklējiet StealthEX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me