StormGain apskats: SVARĪGI – izlasiet to, pirms tirgojat kriptogrāfiju

StormGain sniedz jaunu, aizraujošu un jaunu tirdzniecības pieredzi. Birža ir izmantojusi labāko investīciju un kriptovalūtu tirgu, lai piedāvātu novatorisku platformu kriptogrāfijas nākotnes līgumu tirdzniecībai.

Tirgotāji var gūt labumu no gaistošajiem kriptogrāfijas tirgiem ar vispopulārākajiem kriptogrāfijas pāriem un izmantojot lielu aizņemto līdzekļu līdz 200x. Jūs pat varat iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti.

Apmeklējiet StormGain

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt jums precīzu un jaunāko informāciju šajā StormGain pārskatā, mēs iesakām apmeklēt viņu vietni, lai būtu informēts par visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

 • Ātra reģistrēšanās un reģistrēšanās process
 • Līdz 200 reižu sviras
 • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas
 • Pērciet kriptogrāfiju ar kredītkarti vai debetkarti
 • Atbalsta kriptovalūtas ieguvi
 • 4.4 zvaigžņu vērtējums balstīts uz 557 atsauksmes
 • Demo konts, lai praktizētu tirdzniecību

kopumā

4.1 / 5 Apmeklējiet StormGain

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Pirms kriptovalūtas tirdzniecības mēs iesakām izmantot Bitcoin aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem..

stormgain vietne

Kas ir StormGain?

StormGain ir viena no populārākajām kriptogrāfijas biržām Lielbritānijā, kas ir pieejams vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē ar vairāk nekā 120 000 klientu. Platforma piedāvā līdz pat 200x lielāku tirdzniecības iespēju ar digitālajām valūtām. Kriptovalūtu tirdzniecības un investīciju platformā ir mūsdienīgi diagrammu veidošanas un tirdzniecības rīki.

gūt 15% bezmaksas bonuss pirmajā depozītā ar vētra.

Saņemiet 15% bonusu

StormGain ir labi pazīstams ar līguma piedāvājumu norēķins stablecoin Tether (USDT). USDT norēķins par līgumiem ir piemērots personām, kuras dod priekšroku samazināt portfeļa risku un ierobežot valūtas kursa risku, kas raksturīgs augstas svārstības kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum..

StormGain salīdzinājumā

Papildu funkcijas, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas StormGain funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir norādītas alternatīvas kriptogrāfiskās tirdzniecības biržas, piemēram, StormGain, kas piedāvā pasaules klases funkcijas.

StormGain funkcijas

Ar savu moderno saskarni, drošu maku, divu faktoru autentifikāciju, tirdzniecības signāliem un lielisku lietotāja pieredzi StormGain ir nopietna kriptogrāfijas tirdzniecības platforma. Šeit ir citas ievērojamas funkcijas.

Ātrā verifikācija (nav KYC)

StormGain lietotāji var sākt tirdzniecību platformā, izmantojot pamatinformāciju, piemēram, vārdu, e-pasta adresi un mobilā tālruņa numuru. Tur ir nav nepieciešama ID verifikācijas pabeigšana vai KYC (Pazīstiet savus klientus) un iesniedziet personāla dokumentāciju. Tas būs pievilcīgs dažiem tirgotājiem, kuri izvēlas palikt anonīmi.

Advanced Charting

StormGain piedāvā iespaidīgu lietotāja saskarni, kas ietver a jauda un vienkārša kriptovalūtu tirdzniecības platforma tirgotājam analizēt cenu diagrammas. Kartēšanas sistēma ir aprīkota ar moderniem kriptogrāfijas tirdzniecības rīkiem, indikatoriem un pilnekrāna režīmu. StormGain elegantā un atsaucīgā lietotāja saskarne ir izstrādāta ar vienkāršību, ko ir viegli izmantot iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem.

stormgain tirdzniecības logs

Augsts sviras efekts & USDT norēķins

StormGain ir viena no nedaudzajām tirdzniecības platformām pasaulē, kas piesaistīja kriptogrāfijas tirdzniecību līdz 200x reizinātājs. Lai gan sviras tirdzniecība ar starpību var būt ārkārtīgi riskanta, profesionāli tirgotāji var maksimāli palielināt savu potenciālo peļņu no savām pozīcijām. Mums jābrīdina, ka tirdzniecība ar augstu maržu nav piemērota iesācējiem.

Stormgain funkcijas

Vēl viena piezīmes iezīme ir norēķins ar stabilu monētu piesaisti (USDT), kas ir piesaistīts ASV dolāram (USD). Tas ļauj lietotājiem tirgoties ar svārstīgo digitālo valūtu tirgu, nepārliekot savu kapitāla ekspozīciju, un nodrošinot savu portfeli pret pēkšņām cenu izmaiņām.

Pērciet kriptogrāfiju ar kredītkarti

StormGain ļauj platformas lietotājiem iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot kredītkarti, lai finansētu kontu, nepārsūtot naudu no kriptogrāfijas biržas. StormGain atbalsta VISA un Mastercard kredītkartes. Tur ir plakans 5% maksa attiecas uz visiem kredītkaršu pirkumiem vai USD 10 USD (atkarībā no tā, kurš ir lielāks), kas ir saprātīgi salīdzinājumā ar citām tirdzniecības platformām, piemēram, Coinbase.

Praktizējiet demonstrācijas konta izmantošanu

Ir simtiem kriptovalūtu biržu, tomēr ne visām ir demonstrācijas konts, lai praktizētu tirdzniecību ar virtuālajiem līdzekļiem. StormGain demonstrācijas režīmā tiek izmantoti reāli, piemēram, kriptogrāfijas dati, lai lietotāji varētu simulēt tirdzniecības riska maksu un iepazīties ar platformu pirms reāla konta finansēšanas..

Vai StormGain Legit?

StormGain, šķiet, ir likumīga kriptovalūtu tirdzniecības birža, pamatojoties uz mūsu pētījumu. Birža ir Blockchain asociācija Finanšu komisijā. StormGain, kas dibināts 2019. gadā, ir Oficiālā populārā Lielbritānijas futbola kluba Newcastle United piedurkņu partneris.

StormGain reģistrācija & Pārbaude

Lai atvērtu kontu StormGain, process notiek tieši un aizņem tikai dažas minūtes. Lai sāktu tirgot digitālās valūtas, tirgotājiem būs jānorāda derīga e-pasta adrese. Tur ir nav nepieciešama ID dokumentācijas iesniegšana tirgot kriptogrāfiju ar starpību vai iegādāties altkīnus ar Bitcoin.

Tirdzniecība ar StormGain

Atšķirībā no tradicionālajām kriptovalūtu biržām, kas savās diagrammās saskarsies ar TradingView, StormGain piedāvā unikālu un pielāgotu tirdzniecības pieredzi. Lietotāja saskarnē ir visas paredzamās tirdzniecības funkcijas un funkcijas a minimāls un elegants izkārtojums. Lietotāji var ātri apskatīt kriptogrāfijas tirdzniecības pārus, tiešo cenu diagrammas, seifa atlikumus un atvērtās pozīcijas no viena loga.

stormgain lietotāja saskarne

Monētu izvēles josla augšpusē ir diezgan noderīga, jo īpaši labākie ieguvēji un zaudētāji. Ārkārtas kustības tirgos var piedāvāt tirdzniecības iespējas, tāpēc šī funkcija patiks noteiktiem lietotājiem. Pretējā gadījumā jūs varat pievienot savas iecienītās monētas vai izmantot populāro sarakstu.

Nopietni kriptogrāfijas tirgotāji, iespējams, meklē saskarni un domā, vai tā ir? Noteikti nē.

vētru tirdzniecība

Noklikšķiniet uz “Pilnekrāna” režīma, kas atver pilnu diagrammu logu, kurā varat pievienot rādītājus, uzzīmēt tendenču līnijas un modeļus, ar peles labo pogu noklikšķinot uz diagrammas. Pēc diagrammu izmantošanas kādu laiku tas ir vienmērīgs, intuitīvs un atsaucīgs. Visi diagrammas tehniskie zīmēšanas rīki paliks, kad atstājat pilnekrāna režīmu un pārslēdzaties uz citiem noderīgiem kriptovalūtu pāriem..

vētras atklātā tirdzniecība

Lai veiktu pirkšanu vai pārdošanu, vienkārši noklikšķiniet uz zaļās pogas “Atvērt tirdzniecību”, kas atvērs pasūtījuma logu. Zem ekrānuzņēmuma zem diagrammas redzams, ka blakus pasūtījuma lodziņam tiek parādīta tehniskā analīze. Šī funkcija ļauj lietotājiem pārskatot diagrammas, ievadot pasūtījumu kas ir noderīgi, lai redzētu tehnisko analīzi un galvenos līmeņus utt.

Lietotāji var mainīt laika periodus pasūtījuma logā, lai pārliecinātos, ka jūsu analīze atbilst noteiktiem kritērijiem augstākajos (vai zemākajos) laika periodos. Šeit jūs varat atlasīt šādu pasūtījuma informāciju:

 • Rīkojuma veids (tirgus vai ierobežojums)
 • Amata lielums
 • Maržas summa (līdz 200x)
 • Veikt peļņas un apturēt zaudējumu līmeni

Komisijas informācija tiek parādīta arī jūsu informācijai, kas ir noderīga.

Nekavējoties nomainiet kriptogrāfiju

StormGain ļauj lietotājiem nekavējoties nomainīt kriptogrāfiju uz citu. Tā vietā, lai izmantotu tūlītējās mijmaiņas platformas, piemēram, Changelly, ChangeNOW, SimpleSwap un SwapSpace, lietotāji var veikt kriptogrāfijas mijmaiņas darījumus StormGain ietvaros, izmantojot tūlītējo apmaiņu. Maiņas kursa komisijas likme tiek parādīta apakšdaļā, kuru mēs novērtēsim maksas sadaļā.

Stormgain apmaiņas kriptogrāfija

Iegādājieties kriptogrāfiju, izmantojot kredītkarti

StormGain piedāvā iespēju iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot kredītkarti (VISA vai Mastercard), sadarbojoties ar Vienkāršs. A plakans 5% maksa attiecas uz visiem kredītkaršu pirkumiem vai USD 10 USD (atkarībā no tā, kurš ir lielāks). Lai nopirktu kriptogrāfiju ar kredītkarti, izmantojot StormGain, rīkojieties šādi:

Reklāma

BYBIT

nopelnīt atlīdzības līdz t0 600 USD ar bitcoin noguldjumiem

VĒRTĒJUMS

4.7 / 5

Pieprasiet 600 USD

StormGain maks

Platforma ietver savu vairāku valūtu maku, lai lietotāji varētu uzglabāt savus kriptogrāfijas aktīvus, kamēr tiek tirgotas rezerves, vai apmainīt aktīvus biržā vai uzglabāt iegādāto kriptogrāfiju. Iebūvētais kriptogrāfijas maks var nodrošināt līdz pat 6 populāriem kriptogrāfijas aktīviem, piemēram:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • XRP
 • Bitcoin Cash
 • Piesaistīt USDT

stormgain maku

StormGain maku aizsargā vairāki drošības pasākumi, piemēram, šifrēšana un 2 faktoru autentifikācija, lai jūsu līdzekļi būtu droši. Seifa lietotni var izmantot gan iOS, gan Andriod ierīcēs. Lai lejupielādētu bezmaksas StormGain maku no apmeklējiet viņu vietni un pabeidz īsu reģistrācijas procesu.

Svarīgi, ka tur Vietnē nav minēts, ja līdzekļi tiek glabāti aukstajos maciņos. Klientu līdzekļu bezsaistes krātuve ir kļuvusi par kriptovalūtas apmaiņas standartu, un tā jānodrošina, lai platformā piedāvātu visaugstāko drošības līmeni.

Nopelniet procentus, izmantojot StormGain maku

StormGain ir ieviesis jaunu funkciju, lai mudinātu savus tirgotājus pirkt un turēt savus līdzekļus valūtas maciņā, lai nopelnītu procentus par savām digitālajām valūtām. Platforma piedāvā līdz 12% GPL procenti par līdzekļiem, kas tiek noguldīti StormGain makā. Tirgotāji var pārvērst savu portfeli veselīgā peļņā ilgtermiņā, uzglabājot aktīvus StormGain makā bez tirdzniecības.

Lai sasniegtu pilnu aktīvu procentu likmi 12% apmērā, tirgotājiem jāatklāj augstāks lojalitātes statusa līmenis. StormGain ļauj nopelnītos procentus izņemt kā USDT pēc 30 dienām.

StormGain maksa, starpība & Limiti

Lielākā daļa tirgotāju zinās, ka tirdzniecības maksas ir svarīgs apsvērums, lietojot kriptovalūtas tirdzniecības biržu. Īpaši aktīvo dienu tirgotājiem, kuri var veikt vairākus darījumus dienā ar lielu kredītplecu. StormGain maksas ir šādas, vai arī varat apmeklēt viņu vietni, lai to pilnībā apskatītu.

Tirdzniecības maksas

Lai pirktu un pārdotu kriptogrāfiju, izmantojot StormGain margin tirdzniecības platformu, tiks piemērotas šādas maksas. Salīdzinājumā ar citām biržām maksa ir saprātīga un konkurētspējīga tirgū.

Maiņas maksa

Lai uzreiz nomainītu kriptogrāfiju uz citu kriptogrāfiju, izmantojot StormGain, tiek iekasēta komisijas maksa atkarībā no tirgotā aktīva. Piemēram, maiņas maksa BTC / USDT pārī ir 0,095% par katru darījumu kas tiek salīdzināts ar Binance, kas par darījumiem iekasē 0,1%.

Depozīts & Izstāšanās

Kriptogrāfijas pārsūtīšanai uz StormGain platformu nav jāveic depozīta maksa. Tur ir Nosūtot kriptogrāfiju uz citu platformu, tiek piemērota 0,1% maksa par izņemšanu vai aparatūras maku. Atkarībā no kriptogrāfiskā īpašuma tiek piemēroti minimālie un maksimālie ierobežojumi, un iesakām pārbaudīt vietni. Maksa par izņemšanu ir neparasta, jo lielākā daļa biržu iekasēs tikai standarta blokķēdes tīkla ieguves maksu.

Klientu atbalsts

Svarīgs faktors, lemjot par konkrētas kriptovalūtas apmaiņas izmantošanu, ir klientu apkalpošana. Mēs pamanījām, ka StormGain ir visu diennakti strādājošs tērzēšanas robots, lai uzdotu jautājumus. Mēs tiešām izmantojām tiešsaistes tērzēšanu un 5 minūšu laikā saņēmām atbildi no operatora, kas bija diezgan labi.

StormGain ir arī zināšanu bāze, kas sniedz noderīgas rokasgrāmatas un problēmu novēršanu bieži uzdotajiem jautājumiem. Sadaļas ir sadalītas kategorijās, lai jūs varētu pārlūkot un apskatīt citas tēmas, kas varētu interesēt. Tā kā StormGain ir salīdzinoši jauna kripto tirdzniecības birža, palīdzības sadaļa nav tik rūpīga kā citas biržas, taču mēs sagaidām, ka tas tiks aizpildīts nākotnē, kad pieaug lietotāju loks.

Atsauksmes & Atsauksmes

StormGain platformai ir saņēma 4,5 zvaigznes no 5 ievērojamā pārskata vietnē Trustpilot. Komentāri un atsauksmju vērtējumi tiek sajaukti ar diezgan daudziem negatīviem komentāriem. Tāpat kā visās biržās, arī jaunajiem tirgotājiem jāpiemēro sava uzticamības pārbaude, riska pārvaldības prakse un jāturpina pastāvīgi informēt par apmaiņas pārskatiem, piemēram, šo.

bieži uzdotie jautājumi

Vai StormGain ir drošs?

StormGain sniedz vairākus ieteikumus lietotājiem, kas jāpieņem, lai biržā saglabātu viņu kriptogrāfijas aktīvus. Šie pasākumi ietver stingras paroles izmantošanu, divfaktoru autentifikācijas aktivizēšanu un atsevišķa e-pasta konta izveidošanu.

Mēs pamanījām, ka ir maz informācijas par precīziem drošības pasākumiem, ko StormGain ir ieviesis, lai aizsargātu vietni un lietotāju makus. Mēs vēlētos, lai tas tiktu pievienots skaidrības labad un nodrošinātu lietotājiem pārredzamību.

Vai jūs varat demonstrēt tirdzniecību, izmantojot StormGain?

StormGain ir demo konta funkcija, kas ļauj tirgotājiem praktizēt kriptogrāfisko tirdzniecību, neveicot depozītu. Jaunie lietotāji var izmēģināt StormGrain lietotāja saskarni, lai iepazītos pirms līdzekļu noguldīšanas pirms sviras tirdzniecības uzsākšanas.

Vai StormGain ir novirzīšanas programma?

StormGain ir novirzīšanas programma, kas darbojas kā lojalitātes programma, lai apbalvotu esošos lietotājus par jaunu klientu piesaistīšanu, izmantojot viņu unikālo novirzīšanas saiti. The novirzīšanas bonuss ir 15% no minēto lietotāju tirdzniecības maksām. Novirzīšanas gadījumu skaits vai derīguma termiņš nav ierobežots.

Vai ir mobilā lietotne?

StormGain platforma piedāvā tirdzniecības lietotni, kuru var lejupielādēt iOS un Android ierīcēm. StormGain lietotne ļauj lietotājiem savienot savu tirdzniecības kontu, izmantojot API, lai veiktu darījumus, veiktu pasūtījumus un pārbaudītu aktīvās pozīcijas no mobilās ierīces.

Secinājums

Noslēdzot mūsu StormGain pārskatu, platforma ir viegli lietojams un iepakots ar izcilām īpašībām tirgotājiem kas vēlas tirgoties ar lielu kredītplecu. Jaunākās lietotāja saskarnes un tirdzniecības diagrammas ir vienas no labākajām, ko esam redzējuši, un vienkārši jūtamies pareizi.

Maksa par kriptogrāfijas tirdzniecību vai maiņu tieši biržā ir ļoti pieņemama, salīdzinot ar citām populārām kriptogrāfiskās rezerves platformām. Tomēr ir bažas par atsauksmēm par citiem forumiem, kas jārisina un skaidrības trūkums par drošības pasākumiem, piemēram, maka uzglabāšanu aukstumā.

Apmeklējiet StormGain

Tātad, kāds ir mūsu galīgais spriedums?

Ir pāragri izsaukt, vai tas iekļauj mūsu labāko kriptovalūtu tirdzniecības platformu sarakstu. Mēs gaidīsim dažus mēnešus un turpināsim uzraudzīt apmaiņu, lai saņemtu jaunus atjauninājumus un jaunumus.

Lai gan, ja meklējat jaunu kriptogrāfijas tirdzniecības biržu, jums jāizveido konts StormGain, lai pārbaudītu tā pasaules klases funkcijas (vai pat izmantotu demonstrācijas kontu)..

Jūs varētu interesēt arī šie ar roku izvēlētie raksti:

 • Garneles pārskats: automātiski līdzsvarojiet savu šifrēšanas portfeli
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
 • Plus500 apskats: CFD tirdzniecība, funkcijas & Maksa (2021. gads)
 • Bitit Exchange: Pirms reģistrējaties, izlasiet šo pārskatu
 • eToro apskats: veiksmīgi kopiju tirdzniecība ar kriptogrāfijas tirgotājiem

Riska pārvaldības rīki un platformas funkcijas ir ļoti svarīgi jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas kriptovalūtu tirdzniecības biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina uzlabotas tirdzniecības funkcijas, tehniskos rādītājus un vienmērīgu, mobilajām ierīcēm piemērotu diagrammu veidošanas saskarni, kas būs piemērota iesācējiem un profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem..

Apmeklējiet StormGain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me