Tokenize apskats: apmaiņas iespējas, maksas un daudz kas cits

Kriptogrāfijas apmaiņas fiat izvēle var būt sarežģīts uzdevums. Ir vairāki apsvērumi, piemēram, pieejamās funkcijas, atbalstītās fiat valūtas un depozīta metodes, tirdzniecības pāri, maksas, drošība un klientu atbalsts.

Aizraujoša digitālo aktīvu platforma Singapūrā, kas piedāvā daudzveidīgu kriptovalūtu izvēli pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai Tokenize Exchange.

Apmeklējiet Tokenize Exchange

Kaut arī mūsu mērķis ir sniegt precīzu un jaunāko informāciju šajā Tokenize pārskatā, mēs iesakām jums to darīt apmeklējiet vietni regulāri sekot līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam.

Galvenās iezīmes:

  • Ātri un viegli izveidot kontu
  • 20 pirkt / pārdot kriptovalūtas aktīvi
  • Konkurētspējīgas tirdzniecības maksas ir tik zemas kā 0,1% par pasūtījumu
  • Iemaksājiet SGD, izmantojot Xfers un bankas pārskaitījumu
  • Spēja nopelnīt procentus par kriptogrāfiju
  • Apdrošināšana līdz USD 100 miljoniem
  • Žetonu metrika un detalizēta analīze

kopumā

3.9 / 5 Apmeklējiet Tokenize Exchange

Lietošanas ērtums

Lietotāja interfeiss

Maksas

Drošība

Pirms ienirt šajā pārskatā, ļoti ieteicams izmantot aparatūras maku, piemēram, Virsgrāmata Nano X pērkot kriptovalūtas. Kriptogrāfijas īpašumtiesības paliek ieguldītāja rīcībā un kontrolē, nevis apmaiņa. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ceļvedi par populārākajiem kriptogrāfijas makiem.

Kas ir Tokenize Exchange?

Tokenize Exchange ir kriptovalūtas platforma, kas atrodas Singapūrā un tika uzsākta 2018. gada sākumā. Birža nodrošina viegli lietojams un vienkāršs lietotāja interfeiss privātpersonām iegādāties digitālos aktīvus, piemēram, Bitcoin un Ethereum, ar Singapūras dolāriem (SGD), izmantojot Xfers. Kopš dibināšanas Tokenize Exchange ir strauji pieaudzis līdz ar vairāk nekā 100 000 klientu, kas izmanto savus produktus un pakalpojumus.

Tokenize Exchange salīdzinājumā

Mūsdienīgi drošības pasākumi, intuitīvs lietotāja interfeiss un mobilā tirdzniecības lietotne ir svarīgas Tokenize Exchange funkcijas. Šajā salīdzināšanas tabulā ir norādītas alternatīvas kriptogrāfijas tirdzniecības platformas, piemēram, Tokenize Exchange.

Galvenās iezīmes & Pakalpojumi

Pieejama kriptovalūta

Tokenize Exchange piedāvā saviem klientiem iespēju ieguldīt 20 no populārākie un likvīdākie digitālie aktīvi un tirdzniecības pāri. Izmantojot biržu, katru monētu var tirgot pret SGD, USD, BTC un ETH.

marķēt apmaiņas monētas

Konkurētspējīgas cenas

Zema tirdzniecības maksa ir svarīgs apsvērums, lietojot biržu kriptogrāfijas iegādei. Tokenize Exchange piedāvā maksu, pamatojoties uz līmeņiem ar maksa par Premium dalībniekiem ir tik maza kā 0,1%, kas ir ļoti konkurētspējīga kriptovalūtu biržām, kas atrodas Singapūrā.

Apdrošināšanas aizsardzība

Līdzekļi, kas tiek turēti Tokenize Exchange karstajos makos, ir apdrošināts līdz USD 100 miljoniem ko veic pasaulē slavens glabātājs BitGo. Lai gan ir ieteicams arī kriptovalūtas pārsūtīt uz aparatūras maku, apdrošināšanas programma nodrošina zināmu mieru klientiem, kuri izmanto platformu.

Žetonu veikals

Tokenize birža piedāvā visaptverošus ceļvežus un informāciju, kas palīdzētu jaunajiem investoriem kriptovalūtas telpā. Lietotājiem platformā ir piekļuve “Token Store”, kas nodrošina padziļināta analīze un metrika uz katras atbalstītās monētas. Ir arī apkopots tirgus noskaņojums, kas var būt noderīgs investoriem.

apzīmēt apmaiņas signālus

Nopelniet mēneša procentus

Līdzīgi populārām kreditēšanas un aizņemšanās platformām, piemēram, BlockFi un Nexo, lietotāji, kuri kriptovalūtas aktīvus glabā Tokenize makā, var nopelnīt procentu maksājumus no 4% līdz 12% APY par 18 digitālo valūtu atlasi.

apzīmē maiņas procentus

Vai Tokenize Exchange ir droša?

Līdzekļu drošība biržā ir svarīga, izvēloties kriptovalūtas biržu. Pārskatot Tokenize Exchange drošības lapu, platforma ir ieviesusi stingras KYC procedūras saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Tur ir nav sniegta informācija nozares standarta drošības pasākumi piemēram, bezsaistes aukstā maka krātuve, tiek ieviesta adrešu iekļaušana baltajā sarakstā un vairāku parakstu izņemšana. Konta drošības ziņā lietotāji var aktivizēt divu faktoru autentifikāciju, lai samazinātu nesankcionētas piekļuves risku.

Kuras valstis tiek atbalstītas?

Tokenize Exchange ir pasaules mēroga kriptovalūtu tirdzniecības platforma, kurā lietotāji var apmainīt digitālās valūtas uz citiem aktīviem. Viņu fiat-to-crypto apmaiņa ir pieejama tikai Singapūras iedzīvotājiem, kuri izmanto SGD. Lietotāji no citiem atbalstītajiem reģioniem un jurisdikcijām var pārsūtīt kriptonauda uz biržu tirdzniecībai ar citiem kriptogrāfijas.

Konta izveide

Lai izveidotu kontu Tokenize Exchange, lietotājiem ir jābūt vismaz 18 gadus vecs. Konta reģistrēšana notiek tieši un aizņem dažas minūtes. Par Tokenize Exchange konta vai maka izveidošanu vai uzturēšanu nav jāmaksā. Lai sāktu reģistrāciju, būs nepieciešama derīga e-pasta adrese.

ID pārbaude

Pirms tirdzniecības Tokenize Exchange, lietotāji jāpabeidz identitātes pārbaudes process. Šai prasībai ir jāatbilst Singapūras Monetārās iestādes (MAS) noteiktajiem noteikumiem “Zini savu klientu” (KYC), Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un Terorisma finansēšanas apkarošanas (AML / CTF) noteikumiem. Apmeklējiet vietni, lai iegūtu papildinformāciju par KYC pārbaude.

Depozīta metodes

Tokenize Exchange pamata konts (bezmaksas) ietver trīs iespējas Singapūras iedzīvotājiem noguldīt līdzekļus un iegādāties Bitcoin, Ethereum un citas digitālās valūtas. Atbalstītās deponētās metodes Tokenize Exchange ietver iemaksa, pārskaitot, samainiet no XSGD maku un iemaksājiet bankā.

simbolizē maiņas depozītu

Lai iegūtu informāciju par to, kā saistīt Xfers kontu, lai iegādātos kriptogrāfiju, izlasi šo rakstu. Klienti, kuri nav reģistrējušies Xfers, var izvēlēties noguldīt līdzekļus, izmantojot bankas depozītu. Tas ietver bankas pārskaitījuma pieprasījuma veidlapas aizpildīšanu un tādas informācijas kā SWIFT kods, bankas nosaukums un konta numurs aizpildīšanu. Depozīts būs Apstrādāti dažu minūšu laikā pēc aizpildītas bankas pārskaitījuma veidlapas saņemšanas.

Premium un Platinum dalībnieki var iemaksāt fiat SGD lai finansētu Tokenize Exchange maku. Maksājuma veidi ir tādi paši kā Basic kontā. Kad konts ir finansēts ar fiat, lietotāji var pāriet uz cilni Tirgus, lai veiktu pirkšanas / pārdošanas rīkojumus.

Kriptovalūtas pirkšana

Tokenize Exchange ļauj Singapūras iedzīvotāji, lai iegūtu kriptovalūtu izmantojot Singapūras dolārus (SGD). Ir 20 dažādas kriptovalūtas, no kurām izvēlēties tādas galvenās monētas kā Bitcoin, Ethereum, Litecoin un XRP. Apmaiņa atbalsta arī populārus DeFi žetonus, piemēram, COMP, AAVA un Sushi, lai iegūtu ar fiat valūtu.

tokenize exchange buy crypto

Katrs īpašums tiek parādīts sarakstā, kuru var paplašināt līdz pilnekrāna svečturu diagrammai, lai pirms iegādes apskatītu vēsturisko cenu. Šķiet, ka diagrammas nodrošina TradingView, kas ir slavena ar uzlabotu kriptogrāfisko diagrammu iezīmju, zīmēšanas rīku un indikatoru nodrošināšanu. Pasūtījumus var veikt, izmantojot ievadīšanas lodziņu, kas ir līdzīgs kriptovalūtu tirdzniecības platformas izmantošanai.

Piemēram, lietotājs var izmantot tirgus vai ierobežotu uzdevumu iegādāties Bitcoin ar SGD. Kopējā maksa, kas jāmaksā fiat, tiek parādīta apakšā pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Tas pats process attiecas arī uz Bitcoin pārdošanu atpakaļ SGD.

marķēt apmaiņas pasūtījumu lodziņu

Iepriekšējais pasūtījumu ievadīšanas logs, mūsuprāt, ir labāk piemērots starpposma un pieredzējušiem tirgotājiem, kuri saprot terminus ierobežot pasūtījumu, tirgus pasūtījumu un saprot, kā lasīt cenu diagrammu. Iesācējiem būtu noderīga vienkārša logrīka vai tūlītējās mijmaiņas funkcija informācijas panelī vai mājas lapā, lai pārvērstu fiat par kriptonauda..

Dalības cena

Tokenize Exchange piedāvā dalības programmu pamata, augstākās klases un platīna lietotājiem. Jaunajiem lietotājiem, kuri izveido kontu ar Tokenize, automātiski tiks piešķirts bezmaksas bezmaksas konts. Ietver stimulus jaunināt uz Premium un Platinum dalību tirdzniecības maksu atlaides un samazinātas izņemšanas maksas.

Maksas

Tokenize Exchange maksas par digitālo valūtu tirdzniecību atšķiras atkarībā no dalības līmeņa. Lietotājam, kurš iegādājas kriptogrāfiju ar fiat valūtu, izmantojot bezmaksas kontu, būs jāmaksā 0,8% maksa par katru darījumu. The maksa var samazināt līdz 0,5% un 0,1% jauninot attiecīgi uz Premium un Platinum abonementiem.

Tirdzot kriptogrāfiju kriptogrāfijai, tiek izmantots līdzīgs maksas modelis, kas sākas ar 0,25% par darījumu, kuru var samazināt līdz 0,2% un 0,1%, uzlabojot dalību. Jauniem lietotājiem bezmaksas kontā sākuma maksa par kriptogrāfijas pirkšanu, tirdzniecību un pārdošanu ir lielāka, salīdzinot ar citām populārām tirdzniecības platformām. Jaunināšana uz Platinum programmu, lai saņemtu a 0,1% ir viena no zemākajām maksām tirgū.

Drošība

Tokenize Exchange ietver divu faktoru autentifikāciju (2FA), kas ir drošības etalons lietotāju kontu aizsardzībai. Ir pieminēti citi drošības pasākumi lai nodrošinātu visaugstāko drošo klientu naudu vai informāciju, taču tie netiek atklāti (un tiem vajadzētu būt), ja drošība ir galvenā apmaiņas prioritāte.

bieži uzdotie jautājumi

Ir Tokenize Exchange Legit?

Tokenize Exchange, šķiet, ir likumīga kriptovalūtas maiņa, kas tiek regulēta Singapūrā. Platforma atbilst KYC / AML likumiem nosaka Singapūras Monetārā iestāde (MAS). Ir ieviesti stingri ID verifikācijas procesi samazināt krāpnieciskas darbības un nelikumīgas terorisma finansēšanas risku saistītās darbības.

Vai Tokenize Exchange glabātie līdzekļi ir droši?

Vietne norāda, ka prēmiju dalībnieku līdzekļi tiek mierināti, lai tos droši izņemtu maz ticams, ka nenovēršami tiek slēgta viņu bankas konts, piemēram, regulējuma izmaiņu dēļ. Lai iegūtu vairāk informācijas par šo, apmeklējiet vietni.

Secinājums

Noslēgt mūsu pārskatu par Tokenize Exchange, platforma nodrošina viegli lietojamu un intuitīvu apmaiņu personām, kuras atrodas Singapūrā, lai pirktu un pārdotu kriptovalūtas, izmantojot vietējo fiat naudu. Apmaiņa atbalsta populārākās digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum, kuras var iegūt, izmantojot Xfers, kas būs piemērota vietējiem iedzīvotājiem.

Apmeklējiet Tokenize Exchange

Kopā ar konkurētspējīgām tirdzniecības maksām spēja nopelnīt procentus un detalizēta katras atbalstītās monētas Token veikalā analīze piedāvā unikālu pārdošanas punktu salīdzinājumā ar citām kriptogrāfijas biržām Singapūrā. Kopumā Tokenize Exchange ir stabila izvēle iegādāties kriptogrāfiju ar SGD.

Tirdzniecības maksas ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šādas biržas – papildus iepriekš minētajai biržai – nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas (bez slēptām maksām) ar plašu depozīta metožu klāstu, kas būs piemērotas visu veidu kriptovalūtas investoriem.

Apmeklējiet Tokenize Exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me