ZipMex apskats – vai tas ir likumīgs vai krāpnieks? (2021)

Zipmex ir digitāla aktīvu apmaiņa, kas vērsta uz to, lai nodrošinātu privātiem un institucionāliem investoriem iespēju droši ieguldīt kriptovalūtās. Apmaiņa nodrošina platformu Bitcoin lietotājiem Austrālijā un plašākā Āzijas un Klusā okeāna reģionā, piemēram, Singapūrā, kas arī atbalsta globālās kriptovalūtas nozares izaugsmi..

Apmeklējiet Zipmex

Lai gan mūsu mērķis ir sniegt visprecīzāko informāciju šajā Zipmex pārskatā, mēs iesakām laiku pa laikam apmeklēt viņu vietni, lai sekotu līdzi visām izmaiņām, kas var notikt pēc tam..

Kas ir ZipMEX?

Zipmex ir a regulēts digitālās valūtas maiņas nodrošinātājs kuras mērķis ir kļūt par tirgus līderi, piedāvājot ātrus darījumus, augstu likviditāti un plašu kriptogrāfisko aktīvu izvēli. Birža saviem lietotājiem nodrošina uzlabotu tirdzniecības funkciju un kartēšanas rīku komplektu, ko var izmantot, lai uzzīmētu plašu kriptovalūtu izvēli, kuras var tirgot visu diennakti..

zipmex

Zipmex salīdzinājumā

Zemas maksas ir kopīgs faktors investoriem, kuri meklē apmaiņu, lai nopirktu Bitcoin, izmantojot AUD. Šajā salīdzināšanas tabulā ir uzskaitīti citi populārākās Austrālijas kriptovalūtu biržas kas piedāvā zemas tirdzniecības maksas.

Zipmex pārskats

Zipmex ir a licencēta un regulēta kriptovalūtas maiņa Singapūrā kuras mērķis ir nodrošināt uzlabotu tirdzniecības funkciju un kartēšanas rīku komplektu kriptovalūtu tirgotājiem un likviditātes nodrošinātājiem. Platformai ir eleganta lietotāja saskarne, un tā nodrošina darījumus ar vienmērīgu pieredzi, lai lietotāji varētu bez piepūles pirkt un pārdot aktīvus.

zipmex funkcijas

Kā darbojas ZipMEX?

Zipmex nav ierasta apmaiņa un darbojas kā brokeris, lai atrastu labākās BTC cenas, apkopojot apjomu no dažām pasaules lielākajām biržām un ārpusbiržas galdiem lai nodrošinātu ievērojami lielāku likviditāti. Tas ļauj Zipmex tikt galā ar lieliem darījumu apjomiem un tāpēc var piedāvāt saviem klientiem ar zemāku starpību starp pircējiem & pārdevēji un mazāk slīdēšanas, salīdzinot ar citām kriptogrāfijas biržām Austrālijā.

Darba sākšana ar Zipmex

1. solis – reģistrējieties & Pārbaudiet e-pastu

Reģistrēšanās Zipmex procesā ir neticami vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt vietni, noklikšķiniet uz ‘Pierakstīties’ pēc tam turpiniet aizpildīt savu lietotājvārdu, e-pasta adresi un iestatiet paroli.

zipmex reģistrs

2. solis – aktivizējiet divu faktoru autentifikāciju

Jūsu digitālo monētu drošībai vajadzētu būt visaugstākajai vērtībai, un, iesakot aktivizēt 2 faktoru autentifikāciju, pirmo reizi piesakoties. Iet uz ‘Iestatījumi’ augšējā izvēlnes joslā un ieslēdziet 2FA. Tālrunī būs jālejupielādē divu faktoru autentifikācijas lietotne, piemēram, Authy vai Google Authenticator. Kad esat to izdarījis, izmantojiet lietotni, lai skenētu Zipmex redzamo QR kodu un ierakstītu kodu no sava tālruņa.

3. solis – noguldīt līdzekļus

Lai finansētu savu kontu, dodieties uz ‘Konts’, pēc tam atlasiet “Finansējums” un pēc tam dodieties uz “Depozīts” un izvēlieties vēlamo depozīta metodi.

4. solis – pirkšana, tirdzniecība & Tirdzniecības kriptonauda

Kad jūsu līdzekļi ir ieskaitīti kontā, jūs varat sākt tirdzniecību ar Zipmex.

Zipmex pārbaude

Pēc reģistrēšanās kontā jums būs jāiesniedz pārbaude, pirms varat izmantot finansēšanas metodes vai sākt tirdzniecību. Likumi un noteikumi pieprasa, lai Zipmex verificētu tirdzniecības kontu, lai novērstu krāpšanu un pilnībā atbilstu KYC un AML noteikumiem par digitālo aktīvu tirdzniecību..

Saskaņā ar vietni pamata pārbaude ilgst mazāk nekā 1 stundu. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni FAQ sadaļa. Kripto noguldījumiem un tirdzniecībai ir nepieciešams tikai apstiprinājums pa e-pastu.

Lai pabeigtu KYC procesu, Zipmex ir nepieciešams:

 • Identitātes apliecinājums – jūsu derīgs valsts izsniegts personas apliecība
 • Autovadītāja apliecība VAI pase

Zipmex lietotāja saskarne

Zipmex biržas tirdzniecības panelis ir vienkāršs, tīrs un viegli orientējams. Gar augšējo joslu Bitcoin tiešā cena AUD, pirkšanas un pārdošanas BTC cena un aktīva 24 stundu apjoms. Diagrammas apgabals un izvēlne kreisajā pusē nopietniem kriptogrāfijas tirgotājiem izskatīsies pazīstama.

Zipmex kartēšanas saskarni nodrošina Tradingview, kas ir slavena ar vienmērīgām, intuitīvām un tīrām diagrammām.

Tirgotāji varēs izmantot uzlabotus tirdzniecības rīkus un rādītājus, ko nodrošina TradingView, lai uzlabotu savas tirdzniecības priekšrocības, lai palielinātu peļņu un samazinātu risku. Zipmex diagrammas piedāvā plašu laika grafiku un rīku klāstu, lai uzzīmētu tendenču līnijas, pievienotu rādītājus un diagrammu modeļus, lai precīzi noregulētu tirdzniecības pasūtījumu, izmantojot tirgus, ierobežojuma vai apturēšanas rīkojumu..

zipmex diagramma

Lai pirktu vai pārdotu kriptovalūtu, ir vienkārša pasūtījuma veidlapa, kas sniedz aprēķinu par 1 BTC – AUD cenu un summu, par kuru jāmaksā apmaiņā. Lieliska iezīme ir dažādi pieejamo pasūtījumu veidi:

 • Tirgus
 • Ierobežot
 • Limits: Labi atcelti (GTC)
 • Limits: tūlītēja vai atcelta (SOK)
 • Ierobežojums: aizpildīt vai nogalināt (FOK)

Lielisks papildinājums Zipmex būtu One Cancel the Other (OCO) pasūtījumi un peļņas un zaudējumu kalkulators.

Reklāma

monētas monēta

PIRKT BITCOIN ar Austrālijas mīļākais kriptogrāfijas apmaiņa

VĒRTĒJUMS

4.3 / 5

Apmeklējiet Coinspot

Zipmex tirdzniecības aktīvi

Zipmex atbalsta virkni kriptovalūtas aktīvu, kurus var tirgot pret AUD vai BTC:

Fiat – kriptogrāfijas pāri:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • LTC / USD
 • XRP / USD
 • EOS / USD

Kriptovalūtu pāri:

 • ETH / BTC
 • LTC / BTC
 • XRP / BTC
 • EOS / BTC
 • EOS / ETH

Depozīta metodes

Zipmex atbalsta bankas pārskaitījums, POLi un kriptonauda noguldījumi. Depozīta metodes ātrums būs atkarīgs no kriptogrāfijas monētas un izvēlētās bankas. Parasti bankas pārskaitījumi var ilgt no 1 līdz 3 darba dienām, savukārt kriptovalūtas noguldījumi var aizņemt tikai dažas minūtes.

Bankas pārskaitījumiem Zipmex atbalsta šādas fiat valūtas:

 • Singapūras dolārs
 • ASV dolārs
 • Austrālijas dolārs
 • Indonēzija Rupija

Zipmex maksas

Maiņas maksa ir svarīgs apsvērums, izvēloties kriptovalūtas tirdzniecības biržu. Tas kļūst vēl kritiskāks, tirgojot lielākus pozīciju lielumus un biržā ar aizņemto kredītu, kur jūs maksājat maksu par pozīcijām, kas ir daudz lielākas par jūsu rezervi.

Zipmex ir pārredzami ar maksu, kas ir norādīta vietnē.

Tirdzniecības maksas

Zipmex iekasē vienotu tirdzniecības maksu 0,2% pirkšanas un pārdošanas darījumiem. Tas ir ļoti konkurētspējīgs tirgū.

Depozīta maksa

Fiat izņemšanas maksa

Kriptogrāfijas izņemšanas maksa

Zipmex maks

Zipmex apmaiņai ir savs tiešsaistes maks, kurā klienti var glabāt kriptogrāfijas valūtas, augšējā izvēlnē pārejot uz sadaļu “Maki”. Šī lapa ļauj jums noguldīt un izņemt līdzekļus no Zipmex.

Kriptovalūtu pārskaitīšanu no sava Zipmex konta uz ārējo maku vai apmaiņu var sākt tikai konta īpašnieks. Pēc uzsākšanas jums tiks piedāvāts ievadīt a "Galamērķa adrese" (to nodrošina jūsu ārējais aparatūras seifs vai valūtas maiņas punkts) un summa, kuru vēlaties izņemt. Lai atsauktu BTC, jums būs jāpārliecinās, ka esat ievadījis citu BTC adresi.

Ne visas kriptovalūtas apmaiņas ir vienādas.

Salīdziniet ZIPMEX ar citiem

Salīdziniet tūlīt!

Vai Zipmex ir drošs?

Zipmex piedāvā vairākus drošības un drošības pasākumus, lai aizsargātu lietotāju informāciju un līdzekļus, tostarp:

 • Regulu. Zipmex birža ir reģistrēta AUSTRAC un atbilst AML / KYC prasībām.
 • Pārbaudes process. Ievēro KYC procesus saskaņā ar noteikumiem valūtas noguldījumiem, naudas izņemšanai un tirdzniecībai. Kriptogrāfijas – kriptogrāfijas noguldījumus, izņemšanu un tirdzniecību var veikt tikai ar pamata e-pasta verifikāciju.
 • Drošības funkcijas. Zipmex papildus verificētai e-pasta adresei, kas saistīta ar kontu, ir iekļauta 2 faktoru autentifikācija. Tas papildina kontu ar papildu drošības līmeni, kas kibernoziedzniekiem ļoti apgrūtina klientu kontu kompromitēšanu un naudas izņemšanu. Viņiem būtu jāzina jūsu pieteikšanās informācija un jābūt jūsu mobilā tālruņa īpašumā (un jāspēj to atbloķēt).
 • Zādzība & uzlaušana. Nav zināmi Zipmex uzlaušanas gadījumi.

Zipmex alternatīvas

swyftx

Swyftx

Swyftx ir vismodernākā platforma, kas ļauj ātri un viegli iegādāties kriptonauda. Reģistrācijas process ir neticami vienkāršs ar ātru reģistrēšanos un pārbaudi, kas aizņem mazāk nekā divas minūtes.

Apmeklējiet vietni neatkarīga rezerve

Neatkarīgā rezerve

Neatkarīgā rezerve ir populāra birža starp kriptovalūtu tirgotājiem visā pasaulē, kas piedāvā tirdzniecības konkurētspējīgas maksas un atbalstu tradicionālajām fiat valūtām, piemēram, Austrālijas dolāram, Jaunzēlandes dolāram un ASV dolāram.

Apmeklējiet vietni monētas monēta

Naudas monēta

CoinSpot apmaiņa ir labi ievērota vietējā Bitcoin sabiedrībā un ir vērsta uz to, lai palīdzētu jaunpienācējiem nopirkt Bitcoin un kriptonauda Austrālijā ar Austrālijas dolāriem.

Apmeklējiet vietni

bieži uzdotie jautājumi

Kā Zipmex cenu kriptonauda?

Katras kriptovalūtas (Bitcoin, Ether, Litecoin, EOS, XRP) vērtību nosaka jaunākā tirdzniecība (“pēdējā cena”), kuru izpildījis attiecīgais saskaņošanas dzinējs. Visiem konta atlikumiem pakalpojumā Zipmex tiek noteikta šāda cena, ko sauc par “marķēšanu tirgū”.

Vai Zipmex ir mobilās tirdzniecības lietotne?

Zipmex pašlaik saviem lietotājiem nepiedāvā mobilo tirdzniecības tālruņu lietotni Android vai iOS ierīcēm. Vietnes datora versija ir mobilajām ierīcēm draudzīga un atsaucīga viedierīcēs.

Vai Zipmex piedāvā maržas tirdzniecību?

Zipmex nepiedāvā kriptovalūtu sviras tirdzniecību, tomēr saskaņā ar vietni Zipmex komanda izstrādā šo funkciju.

Ir Zipmex Legit?

Zipmex ir reģistrēta ziņojumu apmaiņa ar AUSTRAC kas īsteno finanšu likumus, lai mazinātu noziedznieku risku, izmantojot kriptovalūtas apmaiņu naudas atmazgāšanai, terorisma finansēšanai un kibernoziegumiem.

The Likums par naudas atmazgāšanu un pretterorisma finansēšanu 2006. gadā pieprasa, lai regulētās iestādes vāktu informāciju, lai noteiktu klienta identitāti, uzraudzītu darījumu darbības un ziņotu AUSTRAC par aizdomīgiem darījumiem vai darbībām, kas saistītas ar lielu skaidras naudas summu virs USD 10 000.

Vai es varu izņemt USD manu Zipmex kontu?

Ja jūsu kontā ir USD, kuru ir iespējams izņemt, varat uz sava vārda sākt pārskaitījumu uz saistīto bankas kontu.

Secinājums

Noslēdzot mūsu Zipmex pārskatu, birža, šķiet, ir uzticama birža, kas piedāvā ļoti zemas tirdzniecības maksas, atrodot labākās BTC cenas, apkopojot lielāko pasaules biržu un ārpusbiržas galdu apjomu..

Apmeklējiet Zipmex

Tā ir tieša un vienkārša platforma fiat to crypto, kas atbalsta vairākas fiat valūtas. Kopumā jums vajadzētu apsvērt iespēju tirgoties ar ZipMEX, ja:

 • Jums patīk birža, kas ir licencēta un regulēta
 • Jūs vēlaties zemas depozīta un tūlītējas pirkšanas tirdzniecības maksas
 • Jūs vēlaties izvēlēties dažādas depozīta metodes
 • Jums patīk vienkārši lietojama un iesācējiem draudzīga apmaiņa
 • Jūs vēlaties apmaiņu ar augstu likviditāti, lai iegūtu labākās cenas

Jūs varētu interesēt arī:

 • Plus500 apskats: CFD tirdzniecība, funkcijas & Maksa (2020. gads)
 • Kā nopirkt Ethereum (ETH) Austrālijā [iesācējiem]
 • Top 10 FAQ par kriptogrāfijas nodokli Austrālijā (tas varētu ietaupīt naudu)
 • 7 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar skaidru naudu Austrālijā
 • ChangeNOW apskats: Kripto mijmaiņas darījumi, Tirdzniecības maksas & Vairāk

digitālais pieaugums

Maksa par maiņu ir ļoti svarīgs apsvērums jebkuram potenciālajam kriptovalūtas investoram. Šīs biržas papildus iepriekš minētajai biržai nodrošina ļoti konkurētspējīgas tirdzniecības, depozīta un izņemšanas maksas ar visdažādākajām depozīta metodēm, kas būs piemērotas visu veidu investoriem Austrālijā.

Apmeklējiet vietni ZipMex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me