10+ jāzina uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumi

Vai jūs domājat, kādi ir labākie uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumi? Ja jūs to darāt, tad esat nonācis īstajā vietā.

Šodien mēs iziesim uzņēmumu lietojuma blokķēdes un uzzināsim par tiem.

Uzņēmumu bloku ķēde pēdējos gados ir kļuvusi liela, un uzņēmumiem ir liela interese par blokķēdes tehnoloģiju.

Tātad, kas padara blokķēdi tik lielisku?

Blokķēde vai plaši izplatīta virsgrāmatas tehnoloģija ir visa efektivitātes uzlabošana. Tas ļauj uzņēmumiem koncentrēties uz svarīgiem sava biznesa aspektiem.

Pat Fortune 500 uzņēmumi lec uz kuģa ātrāk, nekā paredzēts. Kā paziņoja eksperti, ir noteikta priekšrocība, ka agri pieņem adopcijas blokķēdi. Šie 500 Fortune uzņēmumi nemaz nevēlas zaudēt priekšrocības. Papildus tam šīm lielajām korporācijām un uzņēmumiem ir izdevīgi faktiski pieņemt blokķēdi.

Uzņēmuma blokķēdes izmantošanai ir daudz priekšrocību. Tie ietver sekojošo.

 • Uzlabo uzticību un komunikāciju starp iekšējām un ārējām pusēm
 • Samazina kopējo biznesa procesu izmaksas
 • Atbrīvojiet jaunas iespējas, izmantojot jaunus biznesa modeļus.
 • Tas uzlabo darbības efektivitāti un tīkla pārskatatbildību.
 • Bizness nākotnei

Blockchain rūpniecībā šodien

Pēdējo divu gadu laikā no 2017. līdz 2018. gadam strauji attīstījās blokķēdes izpēte un izstrāde. Mēs redzējām vairākus koncepcijas pierādījumus (PoC) un daudzas citas izmēģinājuma programmas. Pētniecība un izaugsme ir saistīta ar vairākām nozarēm.

Izmantojot PoC (agrīnu programmatūras ieviešanu), ir skaidrs, ka visi vēlas kļūt par daļu no blokķēdes revolūcijas. Galu galā, blockchain ir jauna tehnoloģija ar masveida izaugsmes jomu. PoCs ļauj pētniekam uzzināt par tā praktiskumu un iespējamību reālajā pasaulē.

Tātad, kāpēc mēs par viņiem runājam?

Tā kā tie veido lielu uzņēmuma R daļu&D spektru, un, ņemot vērā mazākus spēlētājus, viss izskatās pavisam savādāk, nekā uztver.

Pašlaik ir vairāk nekā 300 uzņēmumu, kas paši veic pētījumu saskaņā ar Outlier Ventures. Viņi izseko uzņēmumus, kas strādā pie blokķēdes tehnoloģijas. Gandrīz puse no viņiem vada PoC, daži no viņiem izstrādā patentus un citi strādā pie pilnvērtīgiem risinājumiem.

Bet patiesībā jaunie uzņēmumi ir atšķirīgi. Pēc viņu domām, 99% no blokķēdes jaunajiem uzņēmumiem nav īstas. Viņi strādā pie lietām, kas nav nekas būtisks.

Ir daudz uzņēmumu blokķēdes izmantošanas gadījumu, kurus mēs uzskaitīsim raksta nākamajā sadaļā.

Kāpēc 2019. gads var kļūt par uzņēmuma blokķēdes gadu?

Katru gadu attiecībā uz blokķēdi notiek krasas izmaiņas. Pēc State of Blockchains Q2 2019 pārskats Autors: Outlier Ventures, Enterprise blockchains virzās uz atvērtā koda.

2019. gadā mēs redzējām, kā lielie spēlētāji atver savu kodu pasaulei. JP Morgan un EY abi vienojās atbrīvot savu atvērto kodu.

Facebook izlaida pasaulei arī savu Svaru digitālās platformas ideju. Ja Svari veiksmīgi atbrīvos, tas padarīs Facebook par finanšu pakalpojumu tirgu no vienkāršas sociālo mediju platformas.

Ar valdības iesaistīšanos uzņēmumu blokķēdei būs viegli uzplaukt un augt 2019. gadā un pēc tam.

Citi iemesli, kāpēc 2019. gads ir uzņēmuma blokķēdes gads, ir šādi.

 • Galvenie pārdevēji, tostarp IBM, Oracle un Amazon, tagad ir gatavi ar savu programmatūru.
 • Paaugstināta savietojamība
 • Labāks noskaņojums ap blokķēdi kā tehnoloģiju

Vēlaties uzzināt vairāk par Blockchain Proof of Concept: Enterprise POC Guide.

Kas ir Enterprise Blockchain?

Pirms mēs turpinām pāriet uz uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumiem, mums ir jāsaprot uzņēmuma bloku ķēde.

Blokķēde ir vienādranga risinājums, kas balstās uz decentralizāciju, veidojot uzticību, pārredzamību un nemaināmību.

Jūs varat domāt par blokķēdi kā bloku sarakstu, kas ir savienoti viens ar otru. Tas tiek darīts, izmantojot saistītos sarakstus un norādes. Abi šie termini ir tehniski. Ja jūs nekad neesat ieprogrammējis vai nekad neesat nodarbojies ar kādu datorzinību stundu, jūs noteikti nezināt, ko tās nozīmē.

Ja jūs interesē, varat apskatīt tālāk minētos jēdzienus:

Tātad, kas padara blokķēdes uzņēmumu?

Uzņēmuma blokķēde piedāvā galvenās funkcijas, kas ļauj tai darboties uzņēmuma mērogā. Uzņēmumiem ir pilnīgi atšķirīgas prasības. Viņiem ir nepieciešams blokķēdes risinājums, kas ne tikai nodrošina blokķēdes funkcijas, bet arī efektīvi to dara.

Lai iegūtu labu ideju, apskatīsim galvenās uzņēmuma bloku ķēdes funkcijas zemāk

Obligātās Enterprise Blockchains funkcijas

Ar uzņēmuma blokķēdi lielu uzņēmumu mērķis ir atrisināt pārpilnību dažādu problēmu. Viņi vēlas to izdarīt, izmantojot funkcijas, kuras piedāvā blockchain.

Šīs funkcijas ir būtiskas, lai nodrošinātu uzņēmuma efektīvu darbību. Kādas ir tās funkcijas? Apskatīsim tālāk.

 1. Decentralizācija

Decentralizācija ir obligāta blockchain funkcija. Tas ir acīmredzami, taču decentralizācijas būtībai jābūt pielāgojamai.

Centralizētie serveri ir pagātne. Tie piedāvā labu darbību, bet dažos aspektos ir ierobežoti. Piemēram, centralizētie serveri ir vairāk pakļauti uzlaušanai no ārējiem avotiem. Administrators var arī kļūt negodīgs un nogāzt visu sistēmu.

Uzņēmumam ir nepieciešama vienādranga iespējota datu bāze, kurā katram vienaudžam ir izšķiroša loma datu integritātes un nemaināmības uzturēšanā..

 1. Nemainīgums

Vēl viena nozīmīga iezīme, no kuras var gūt labumu uzņēmuma blokķēde, ir nemainīgums.

Tātad, ko nozīmē nemainīgums?

Nemainīgums blokķēdē nozīmē, ka pēc tam, kad dati ir uzrakstīti, tos nevar mainīt par katru cenu. Tas ir process, kas nodrošina, ka uzglabātie dati vai informācija ir aizsargāta pret jebkāda veida ļaunprātīgām izmaiņām.

Tam ir savas priekšrocības, un uzņēmumi to var izmantot savā labā. Uzņēmuma apstākļos lielākais vērtīgais aktīvs ir dati. Jebkurš uzņēmums katru dienu ģenerē daudz datu. Izmantojot šos datus, viņi var uzzināt vairāk par savu biznesu un to uzlabot. Ja viņi glabā datus nemaināmus, viņi var būt pārliecināti, ka neviens iekšējs vai ārējs ar viņiem manipulē.

Daudzi biznesa procesi prasa arī tādu datu izmantošanu, kurus pārvalda vairāki cilvēki. Lai nodrošinātu, ka sistēmā nevar notikt krāpšana.

 1. Pārredzamība

Pārredzamība var arī būtiski ietekmēt uzņēmumus.

Blockchain jau no paša sākuma piedāvā pārredzamību. Tomēr to ir viegli sajaukt ar privātumu. Ne viss blokķēdē ir caurspīdīgs.

Ar pārredzamību tas nozīmē, ka tikai darījumu aspekti būs publiski, kas neietekmē personas vai organizācijas privātumu.

Izmantojot uzņēmuma bloku ķēdi, uzņēmumi var izlemt, kurus datus viņi vēlas padarīt pārredzamus visiem lietotājiem.

 1. Lētāk

Blockchain tehnoloģija padarīs visu procesu lētāku. Neatkarīgi no sākotnējām iestatīšanas izmaksām, blockchain samazina biznesa procesa izmaksas, padarot tās efektīvākas.

Pirmkārt, tas samazina izmaksas, noņemot nevajadzīgos spēlētājus. Piemēram, KYC atbilstība ir viens no dārgākajiem jebkuras bankas procesiem. Tas viņiem var radīt vairāk nekā 300 miljonus mārciņu gadā. Tas ir daudz! Lai racionalizētu procesu, bankas gadu no gada strādā tūkstošiem cilvēku, lai pieņemtu jaunus KYC pieteikumus, bet arī uzturētu un pārvaldītu vecos.

Viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc KYC process var maksāt tik dārgi, ir regulējumu dēļ, kas finanšu pasaulē pastāvīgi mainās.

Blokķēdes mazina visus šos jautājumus un ievieš sevis KYC procesu, kurā lietotājs gandrīz visu var izdarīt pats. Tas noņem starpniekus un ietaupa banku vai organizāciju, kas KYC izdara daudz naudas. Šis ir tikai viens piemērs tam, kā blokķēde padara lietas lētākas.

 1. Ātrāk

Uzņēmuma blokķēdei jānodrošina ātrāki risinājumi. Ir skaidrs, ka kriptonauda nav mērogojama salīdzinājumā ar citiem maksājuma veidiem, īpaši vīzu, taču šeit mēs runājam par uzņēmumu ekosistēmām, kur mezglu skaits ir ierobežots – uzlabojot mērogojamību un laiku, kas nepieciešams darījuma veikšanai.

Īsāk sakot, ideālai uzņēmuma blokķēdei vajadzētu būt šādai

 • Augsta veiktspēja ar vismaz 10000-100 000 TPS. Tam arī jāspēj veikt sarežģītu skaitļošanas uzdevumu ar izcilu efektivitāti. Izņemot to, tai arī jāspēj apstrādāt vienprātības protokolus un asinhronās plūsmas.
 • Esiet ļoti izturīgs tur, kur tam nevajadzētu būt dīkstāvei. Pat ja tas notiek, tam jāsākas no tā paša stāvokļa, kad tas tiek izslēgts, bez iespējama datu vai informācijas zuduma.
 • Uzņēmumu blokķēdēm vajadzētu būt arī ar pienācīgu privātumu un drošību. Tam jāatbilst uzņēmuma līmeņa standartiem ar vairākiem līmeņiem.

Uzņēmumu bloku ķēdes lietošanas gadījumi

Lieliski! Mēs esam izgājuši pareizu izpratni par uzņēmuma blokķēdi; mēs tagad esam gatavi uzskaitīt uzņēmuma blokķēdes lietošanas gadījumus. Šie uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumi ļaus jums ieskatīties bloku ķēdes jaudā un tās piemērošanā.

Bankas un finanses

Finanšu nozare visvairāk ir pieņēmusi, kad runa ir par uzņēmumu blokķēdi. Ir daudz uzņēmumu bloku ķēdes, tostarp Quorum, kas nodrošina finanšu sektoram nepieciešamo bloku ķēdes risinājumu.

Vairāki projekti pašlaik tiek konceptuāli vai tiek testēti, lai darbotos reālajā pasaulē, izmantojot izmēģinājuma ieviešanu. Pārveidošanā piedalās daudzas lielas tirdzniecības finanšu kompānijas. Piemēram, finanšu institūti, piemēram, American Express, Visa, Citibank, JPMorgan uc, nepārtraukti strādā pie labāka blokķēdes risinājuma, lai profesionāļi un neatņemamas darba grupas varētu strādāt kopā.

Izmantojot blokķēdes ieviešanu, banku un finanšu sektors var ievērojami ietaupīt. Piemēram, viņi var ietaupīt maksu, veicot pārrobežu norēķinus.

Tirdzniecības finanšu nākotne ir ļoti gaiša. Tas ietekmēs vairākus tirdzniecības finansēšanas aspektus. Lai gūtu labu izpratni, uzskaitīsim lietas, kuras tas ietekmēs.

 • Globālie maksājumi
 • Tirdzniecības finansēšana
 • Automatizēta atbilstība
 • Sindikētie aizdevumi
 • Apdrošināšana – P & C Pretenziju apstrāde

Lai iegūtu labāku ideju, varat iepazīties ar mūsu Blockchain In Trade Finance.

Pārtikas nekaitīgums

Pārtikas drošība ir viena no lielākajām bažām mūsu sabiedrībā. Mēs ēdam pārtiku, kas tiek ražota rūpnīcās. Pirms nonākt pie mums, tas arī iziet sarežģītu procesu. Tas ir viens no lielākajiem uzņēmuma blokķēdes lietošanas gadījumiem.

Ir daudz veidu, kā pārtiku var piesārņot vai mainīt.

Šobrīd mums ir bloķēšanas ķēde, kas var palīdzēt uzturēt pārtiku drošībā. Izmantojot uzņēmuma blokķēdi, uzņēmumi, kas nodarbojas ar pārtiku, var izmantot blokķēdi, lai palīdzētu veidot uzticību un pārredzamību.

Blokķēdi var izmantot, lai izsekotu visai piegādes ķēdei. Tas nozīmē, ka uzņēmumi var noteikt pārtikas avotu, kas un kur to pārstrādā, un kurš ir atbildīgs par pārtikas transportēšanu. Turklāt tā var izsekot arī visas citas svarīgas detaļas par pārtiku, ieskaitot vietas, kur tā tiek uzglabāta.

Tas var mainīt pārtikas rūpniecības darbību. IBM ir priekšgalā, nodrošinot uzņēmuma līmeņa platformu pārtikas nozares dalībniekiem. Spēlētāji var izmantot platformu un nodrošināt, ka tie var nodrošināt pārredzamību pārtikas nozarē.

IBM ceļojums uz pārtikas nekaitīgumu nav jauns. Viņi sadarbojās ar Walmart un radīja šo ideju, veicot izmēģinājumus ar meksikāņu mango un ķīniešu cūkgaļu. Tas darbojās lieliski, un tagad mums ir strādājoša uzņēmuma līmeņa blockchain platforma pārtikas rūpniecībai.

Blokķēdes izmantošanai pārtikas rūpniecībā būs vairākas priekšrocības. Nākotne kļūs ciešāka. Turklāt ilgtermiņā blokķēdes izmantošana būs lētāka un izdevīgāka pārtikas nozares dalībniekiem.

Piegādes ķēde

Piegādes ķēde ir jebkura biznesa pamatā, neatkarīgi no tā, vai tas notiek pasaules tirgū vai mazajā biznesā. Piegādes ķēde nosaka lielo uzņēmumu panākumus, jo tie maksimāli palielina peļņu un ļauj tiem ātrāk un uzticamāk sasniegt jaunu auditoriju..

Piegādes ķēdes vadības blokķēde to var pilnībā mainīt. Tas ne tikai uzlabo katru tā aspektu, bet arī sniedz labumu galalietotājiem, nodrošinot pārredzamību, izsekojamību un efektivitāti.

Īsāk sakot, blokķēde var pilnībā pārveidot globālās piegādes ķēdes mugurkaulu. Vēl viens liels ieguvums, izmantojot piegādes ķēdi, ir atbrīvošanās no dokumentiem. Pašlaik dokumenti sastāv no pusi no transporta izmaksām. Tas var notikt nepareizas marķēšanas, papīru zuduma vai pat tā pārvaldības izmaksu dēļ. Daudzos veidos lietas var noiet greizi, jo nav pārliecināta, kā rīkoties ar piegādes ķēdi un tās sarežģītajiem aspektiem.

To visu var mainīt ar blokķēdi, jo tas ieviesīs trīs kritiskos aspektus, tostarp izsekojamību, pārredzamību un izsekojamību.

Nākotne izskatās gaiša, un tā var tikai palīdzēt dažādām nozarēm efektīvi strādāt pie produktu atsaukšanas un viltošanas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar Blockchain for Supply Chain: Game Changer

Mazumtirdzniecība

Mazumtirdzniecība ir liela! Tomēr lielākā daļa mazumtirdzniecības gadījumu ir piegādes ķēde. Mēs jau detalizēti aplūkojām piegādes ķēdi, taču mazumtirdzniecībai ir dažas citas lietas.

Piemēram, Alibaba strādā pie sava iekšējā blokķēdes tīkla, kas viņiem palīdzēs aptvert blokķēdi atbilstoši viņu prasībām. Alibaba ir milzīgs, un viņu uzņēmuma blokķēde var būt piemērs citiem, kam sekot. Pašlaik viņu uzmanība ir vērsta uz piegādes ķēdes uzlabošanu un nodrošināšanu, ka viņi var izsekot produkta autentiskumam.

Arī citi mazumtirdzniecības dalībnieki, piemēram, Walmart vai De Beers, koncentrējas uz savu piegādes ķēdes uzlabošanu.

Vieglās automašīnas

Arī automobiļu ražotāji vēlas izmantot blokķēdes priekšrocības. Pieaugot autonomo transportlīdzekļu (AV), elektromobiļu un citu automobiļu tehnoloģiju attīstībai, ir skaidrs, ka uzņēmumi vēlas izmantot blokķēdi.

2017. gadā divi lielie auto spēlētāji Renault un Volkswagen Financial Services vadīja savu koncepcijas pierādījumu (PoC). Savos POC testēja telemātikas izsekošanu.

Tātad, par ko ir runa? Izmantojot telemātikas izsekošanu, visa transportlīdzekļa galvenā informācija tiks uztverta, saglabāta un nosūtīta galvenajiem dalībniekiem, piemēram, pircējiem, izplatītājiem, apdrošināšanas kompānijām utt. Tiks uzņemti transportlīdzekļa dati, kas ietver transportlīdzekļa motora lietošanas vēsturi, nobraukuma datus, apkopes vēsturi un citus kritiskus datus par transportlīdzekli. Tas palīdzēs visām procesā iesaistītajām pusēm. Bet tas visvairāk palīdzēs lietotājam, jo ​​tas var palīdzēt apdrošināties vai labāk izprast savus transportlīdzekļus.

Tas arī novērsīs krāpšanos tirgū, jo ikviens var pārbaudīt transportlīdzekļa lietošanu pirms tā pārdošanas. Ir izplatīta prakse manipulēt ar odometriem, lai pārdotu transportlīdzekļus ar lielāku vērtību.

Valsts dienesti

Valdības ļoti vēlas, kad runa ir par blokķēdi. Galu galā tas var pārveidot valdības darbību. Izmantojot blokķēdi, viņi var padarīt savas sistēmas efektīvākas, lai paveiktu pārpilnību, tostarp rūpētos par pilsoņa ID vienā drošā vietā. Ir arī citi pabalstu veidi, tostarp izmaksu samazināšana un darbietilpīgu procesu uzlabošana, atrodot optimālo piegādes veidu.

Valdība, izmantojot blokķēdi, var arī radīt uzticību, nodrošinot sistēmu pārredzamību. Īsāk sakot, ar blokķēdi darbināmā valdība var palīdzēt racionalizēt procesu, aizsargāt datus un nodrošināt sistēmu uzticību.

Digitālā valdība decentralizētā tīklā var reģistrēt personas, zemi, uzņēmējdarbību vai cita veida resursus. Tas uzlabo efektivitāti daudzos līmeņos.

Tātad, kāda būs nākotne valdībai, kas izmanto blokķēdi? Nu, daudzas lietas. Piemēram, jebkura valdība var izveidot savu GovChain Stack, kas aptver dažādas būtiskas valdības funkcijas, tostarp viedus noteikumus, identitātes pārvaldību, procesu vadību un finanšu & budžeta vadība.

Valdība var izmantot blokķēdi vairākos veidos

 • Izglītība un profesionālā kvalifikācija
 • Gudras pilsētas
 • Aizdevumi
 • Vakcinācijas izsekošana
 • Algas nodokļu iekasēšana

Veselības aprūpe

Veselības aprūpes uzņēmumi vienmēr meklē labākus veidus, kā rīkoties ar savu procesu. Pašlaik veselības aprūpe ir satricināta. Viņi izmanto centralizētas datu bāzes, kas nozīmē neefektīvu datu, pacientu un ārstu apstrādi. Tāpat nav reālas saiknes starp dažādiem krātuvēm, kas tiek glabātas visā valstī vai noteiktā reģionā.

Cīņa šeit neapstājās, jo pacientiem ir jāuzņemas arī viņu dokumentu nasta. Nav universālas krātuves, kur ārsti varētu piekļūt visiem pacienta veselības aprūpes dokumentiem. Vēl viena liela cīņa ir nespēja nodrošināt zāļu autentiskumu. Tas pacientiem rada milzīgu problēmu, jo viņi cieš no viltotām zālēm, kas viņiem vairāk kaitē.

Uzņēmuma līmeņa blokķēde var atrisināt visas iepriekš minētās problēmas. Sākumā tas noņem centralizētos datu glabāšanas aspektus. Tas dod pacientiem iespēju uzglabāt medicīniskos dokumentus vai piekļūt tiem no jebkuras vietas. Piegādes ķēdes var arī pilnveidot, lai izmantotu blokķēdi, kas nozīmē, ka var atrisināt viltotu narkotiku problēmu.

Veselības aprūpes nākotni var krasi mainīt blokķēde. Tas var ietekmēt pacienta piekrišanas pārvaldību, datu drošību klīniskajos pētījumos, zāļu izsekojamību un daudz ko citu!

Nirt dziļi blokķēdes veselības aprūpē, iepazīstoties ar precīziem lietošanas gadījumiem un lietojumu šeit

Apdrošināšana

Apdrošināšanas sektors ir lielisks uzņēmuma blokķēdes izmantošanas gadījums. Apdrošināšanas nozari, tāpat kā citas nozares, arī cieš no daudzveidīgām centralizācijas radītajām problēmām. Apdrošināšanas sektors cieš no apdrošināšanas krāpšanas, kas viņiem gadā var maksāt miljoniem dolāru.

Apdrošināšanas sektors ir liels un aptver arī citas nozares. Uzņēmuma līmeņa blokķēdes ieviešana nozīmē vairākas priekšrocības, tostarp šādas

 • Veselības apdrošināšana
 • Krāpšanas atklāšana un risku novēršana
 • Pārapdrošināšana
 • Īpašums un cietušais (P&C) apdrošināšana

Enerģija

Ilgtspējīga enerģija ir nākotnes nepieciešamība. Galu galā tas iekļauj inovāciju katalizatoru. Visa vide ir atkarīga no atjaunojamās enerģijas vai citiem enerģijas veidiem. Izmantojot blokķēdi, enerģētikas nozare var kļūt efektīvāka un nodrošināt tās izaugsmi nākotnē.

Mantotajām sistēmām trūkst nepieciešamās spējas padarīt energoefektīvu. Paņemiet eļļu un gāzi; piemēram, tos nevar pareizi pārvaldīt, izmantojot vecās metodes. Bet, izmantojot blokķēdi, enerģijas uzņēmumi var izsekot to lietošanai un ražošanai.

Enerģijas nākotne ar blokķēdi izskatās gaiša, jo tā var mainīt pat indivīda savienojumu ar enerģijas tīklu. Tas novedīs pie vairumtirdzniecības elektroenerģijas izplatīšanas. Izmantojot IoT, ikvienam būs iespējams ģenerēt enerģiju un dalīties tajā ar citiem tīkla lietotājiem. Tas var samazināt rēķinus par elektrību līdz ievērojamām summām.

Citi uzlabojumi būs vienādranga enerģijas tirdzniecība, elektroenerģijas datu pārvaldība, komunālo pakalpojumu sniedzēji un preču tirdzniecība.

Lasiet par Corda Blockchain.

Nekustamais īpašums

Nekustamais īpašums ir arvien pieaugoša nozare. Šobrīd tā cieš no centralizācijas. Daudz dokumentu, kas padara nekustamo īpašumu par ilgu procesu. Nav arī pareiza veida, kā pārbaudīt dokumentus vai uzzināt, vai kādam pieder īpašums vai nē.

Nekustamajā īpašumā ir nepārprotama vajadzība pēc blokķēdes. Tā kā gada laikā arvien pieaug nekustamā īpašuma novērtējums, nav šaubu, ka tas var izmantot pavisam jaunu tehnoloģiju, lai palīdzētu tikt galā ar pieaugošo izaugsmi. Jebkuram uzņēmuma blokķēdim vajadzētu būt pareizam nekustamo īpašumu funkciju kopumam ar spēju uzturēt decentralizētu datu bāzi.

Blokķēdes lietošanas gadījumi lietošanas gadījumā ietver pareizu zemes īpašumtiesību un aktu ierakstus, tokenizāciju, nekustamā īpašuma fondus un aktīvu pārvaldību, ieguldītāju un īrnieku identitāti, reāllaika grāmatvedību un visbeidzot līzingu un maksājumus.

Starp visiem lietošanas gadījumiem marķēšana var būt lielākais traucētājs. Tas ļaus emitentiem nodrošināt, ka izplatīšana notiek saskaņā ar noteiktu nosacījumu. Turklāt tas samazinās izmaksas, uzlabojot izpildes ātrumu, inovācijas, labāku administrēšanu utt.

No otras puses, darbiem var piekļūt arī caur izplatītām grāmatām, jo ​​blokķēde nav maināma. Tas nozīmē, ka neviens nevar mainīt vai kavēt informāciju bez pienācīgas piekļuves tiesībām.

Starptautiskā tirdzniecība un preces

Starptautiskā tirdzniecība arī ievērojami palielinās uzņēmumu blokķēdes izmantošanu. Starptautiskajai tirdzniecībai ir savas problēmas. Tas var būt noteikumu maiņa uz kuģošanu vai pat sertifikāti. Šis ir viens no labākajiem uzņēmuma blokķēdes lietošanas gadījumiem.

Izmantojot uzņēmuma blokķēdi, visu procesu var pilnveidot. Pirmkārt, tas atvieglos risinājumu bez papīra. Tas samazina izmaksas. Turklāt tas arī nodrošina vienmērīgu datu apmaiņu starp pusēm un uzlabo KYC procesu.

Sports

Sports var izmantot arī uzņēmuma blokķēdes risinājumus. Viss sākas ar blokķēdes izmantošanu dažādu sporta sadaļu uzlabošanai.

Arī ietekme var būt atkarīga no sporta veida, taču no tā noteikti gūs labumu galvenās vienības, tostarp komandas, sportisti, līdzjutēji un līgas..

Lielākā ietekme būtu uz fanu identitāti. Izmantojot blokķēdi, fani tagad var iesaistīties izsmalcinātākā veidā. Blockchain var palīdzēt jebkuram fanam tieši ietekmēt savu komandu, veicot pūļa finansēšanu. Viņi var arī piekļūt digitālajiem kolekcionējamiem priekšmetiem.

Citas galvenās ietekmīgās uzņēmuma bloku ķēdes jomas ietver atlīdzību par fanu mijiedarbību, piemiņlietu autentifikāciju, esporta uzlabošanu, sportistu kopēju finansēšanu un komandu marķēšanu.

Vai jūs interesē vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu? Pārbaudiet reālās pasaules blokķēdes lietošanas gadījumus

Secinājums

Tas noved mūs pie mūsu uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumu beigām. Mēs uzskaitījām labākos uzņēmuma lietošanas gadījumus, kas var palīdzēt saprast blokķēdes ietekmi uz uzņēmējdarbības nozari. Mēs sākām ar izpratni par to, kas ir uzņēmuma blokķēde un kādas funkcijas ir nepieciešamas, lai blokķēdi sauktu par uzņēmuma bloku.

Tātad, ko jūs domājat par uzņēmumu izmantošanas gadījumiem blockchain? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me