20 un vairāk uzņēmumi, kas ievieš Blockchain tehnoloģiju

Korporācijas, organizācijas, uzņēmumi, kā arī privātpersonas arvien vairāk ievieš blokķēdes tehnoloģiju, cenšoties izmantot tās iespējas. Šajā ceļvedī mēs koncentrēsimies uz uzņēmumiem, kas īsteno blokķēdes risinājumus.

Blockchain tehnoloģija nav viss kriptonauda. Patiesībā decentralizētā virsgrāmatu tehnoloģija turpina atrast pielietojumu dažādās nozarēs, cenšoties mainīt to, kā tiek darīts, un uzlabot cilvēku dzīvi.

Papildus maksājumu apstrādes sistēmu uzlabošanai blokķēdes ieviešana turpina atrast ceļu dažādās nozarēs, sākot no piegādes ķēdes līdz valdībai. Daži cilvēki un organizācijas šo tehnoloģiju izmanto arī mazumtirdzniecības un lojalitātes atlīdzības programmu, kā arī digitālo ID nodrošināšanai un nemainīgai datu dublēšanai.

Tāpēc blokķēdes tehnoloģija ir atnesusi sev jaunu biznesa ideju kopumu, kā arī modeļus, kurus uzņēmumi arvien vairāk izmanto. Uzņēmumi izmanto tehnoloģiju, lai ieviestu jaunus produktus, kā arī uzlabotu esošo produktu un pakalpojumu sniegšanas efektivitāti.

Tātad, šajā rokasgrāmatā mēs apskatīsim labākos uzņēmumu uzņēmumus, kuri izmanto blokķēdi sevis pilnveidošanai.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain kurss

Top 20 uzņēmumi, kas ievieš Blockchain tehnoloģiju

 1. Walmart: Produktu izsekošana

Mazumtirdzniecības gigants Walmart ir viens no starptautiskajiem uzņēmumiem, kas ir uzņēmies vadību Blockchain ieviešanā. Uzņēmums izmanto digitālās virsgrāmatas tehnoloģiju, lai uzlabotu datu izsekošanas un pārvaldības procesu ikdienas darbā. Vēl vairāk, Walmart sadarbojas ar IBM, kas tiek uzskatīts par perfektu blokķēdes ieviešanas piemēru gaļas un mājputnu produktu izsekošanas biznesā, kas tiek pārdoti tās tirdzniecības vietās..

Šis ir ideāls piemērs augsta līmeņa uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi.

Vēl jo vairāk, uzņēmums jau ir ieviesis blokķēdes sistēmu, kas spēj izsekot informāciju tieši no lauksaimnieka līdz brokerim, izplatītājam un mazumtirgotājam.

Walmart darbinieki un patērētāji tagad var izsekot produktiem līdz saknēm, pateicoties blokķēdes tehnoloģiju integrācijai.

 1. British Airways: Blockchain uzraudzības sistēma

Lielbritānijas lielākā aviokompānija British Airways ir vēl viens piemērs uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi. Patiesībā tā ir arī ieviesusi blokķēdes tehnoloģiju, lai pārvaldītu informāciju par datu lidojumiem starp galvenajām lidostām Londonā, Ženēvā un Maiami. Vēl jo vairāk, aviokompānija testē arī jaunu ar blokķēdi darbināmu VChain verifikācijas pakalpojumu, kas var mainīt reģistrācijas procesu.

Izmantojot jauno sistēmu, aviosabiedrības un lidostu iestādes varēs pārbaudīt to personu identitāti, kuras ceļo, izmantojot datu bāzi, kas atrodas blokķēdē. Sistēma novērsīs ceļošanas dokumentu derīgumu, nedalot personisko informāciju ar trešajām pusēm.

 1. Maersk: Blockchain kuģniecības platforma

Maersk, vēl viens piemērs uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes, ir apvienojies ar tehnoloģiju gigantu IBM, lai palaistu platformu kravu pārvadājumu uzraudzībai. Tādējādi TradeLens ir ieviesta blokķēdes platforma, kas jāizmanto, lai izsekotu sūtījumus, kad tie pārvietojas no vienas ostas uz otru.

Platformā jau ir vairāk nekā 175 dalībnieki. Arī digitālā elektroniskā nosūtīšanas virsgrāmata ir paredzēta, lai reģistrētu sīkāku informāciju par kravas sūtījumiem, kad tie atstāj kuģu būvētavas, līdz nonāk galamērķī..

Piegādes procesā piegādes ķēdē iesaistītās puses varēs izsekot informāciju, piemēram, sūtījumu pienākšanas laikus un dokumentus, piemēram, muitas izlaidumus un faktūrrēķinus. Pēc kuģniecības giganta domām, blokķēdes ieviešana var pilnveidot un uzlabot drošību, kad runa ir par starptautisko kuģošanu.

Vai vēlaties uzzināt, kā blokķēde var mainīt piegādes ķēdes sektoru? Apskatiet mūsu ceļvedi blockchain piegādes ķēdē tieši tagad!

 1. UPS bloku ķēde: loģistikas sistēma

United Parcel Services ir pievienojies Blockchain in Trucking Alliance, lai ieviestu blokķēdes risinājumus vairāku miljardu dolāru kravu pārvadājumu nozarē. Alianse plāno stimulēt kuģniecības nozares standartu izstrādi, ieviešot drošu blokķēdes sistēmu.

Alianses ietvaros viņi plāno izstrādāt jaunus jauninājumus, kas var piedāvāt efektīvu un lētāku loģistikas vadības sistēmu. Liels skaits brokeru, kā arī slēpta informācija sarežģītās piegādes ķēdēs ir daži no izaicinājumiem, kurus blokķēdes tehnoloģija atrisinās nozarē kā daļu no jaunākajiem virzieniem.

 1. FedEx: Blockchain strīdu izšķiršanai

FedEx ir vēl viens kuģniecības gigants, kas ir atraisījis labu blokķēdes ieviešanas piemēru. Blockchain ieviešana ļāva uzņēmumam uzlabot strīdu izšķiršanas procesu, iesaistot klientus

Uzņēmums ievieš blokķēdes risinājumus, lai identificētu datu veidu, kas jāuzglabā blokķēdē, kas ir ideāli piemērots klientu jautājumu risināšanai. Turklāt tehnoloģija ir jāizmanto arī, lai ierakstus glabātu turpmākai izmantošanai.

 1. BHP Billiton: Blokķēde piegādes ķēžu pārvaldībai

Kalnrūpniecības gigants BHP Billiton arī ievieš blokķēdes tehnoloģiju, jo tā vēlas uzlabot piegādes ķēdes procesus. Uzņēmums plāno izmantot izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju, lai reģistrētu un izsekotu urbuma iežu un šķidrumu paraugu kustības. Izmantojot tehnoloģiju iespējas, uzņēmumam jāspēj nodrošināt reāllaika datus, kas ģenerēti piegādes laikā.

Blokķēdes sistēmai vajadzētu ļaut uzņēmumam uzlabot iekšējo efektivitāti, tādējādi ļaujot cieši sadarboties ar partneriem. Uzņēmums arī pieprasa, lai pārdevēji izmantotu blokķēdes tehnoloģiju, izmantojot tādus risinājumus kā BlockApps un ConsenSys, piemēram, lai apkopotu reālus datus.

Turklāt uzņēmums vada mezglus Starpplanētu failu sistēmā, kas darbojas kā vienādranga failu koplietošanas protokols kopā ar blokķēdes sistēmām.

 1. Alibaba: luksusa preču izsekošana

Neskatoties uz to, ka ir viens no lielākajiem kriptovalūtu kritiķiem, Alibaba līdzdibinātājs Džeks Ma joprojām ir bullish par blokķēdes tehnoloģiju. Uzņēmums spēlē visvairāk blokķēdes patentu pasaulē, uzsverot, cik koncentrēts ir tā izmantojums, lai uzlabotu savu darbību.

Lietojumprogrammu priekšā e-komercijas gigants ir atklājis uz blokķēdes balstītu risinājumu, kas ļauj izsekot luksusa precēm, kas tiek pārdotas tās e-komercijas vietnēs, piemēram, Tmall. Pārrobežu piegādes ķēžu uzlabošana ir vēl viens e-komercijas giganta blokshēmas ieviešanas piemērs.

Uzņēmuma Austrālijas nodaļa ir izstrādājusi arī blokķēdes platformu pārtikas kustības izsekošanai ar partneriem.

 1. Tencent: Blockchain likumīgai rēķinu sagatavošanai un nodokļu uzlikšanai

Tencent ievieš blokķēdes tehnoloģiju, lai uzlabotu likumīgos rēķinus un nodokļus Ķīnas pilsētā Šeņdžeņā. Patiesībā daudznacionālais uzņēmums pēta uzņēmumu lietojumprogrammu bloku ķēdi, kas izmanto tehnoloģiju, lai palīdzētu apkarot viltotus rēķinus, kā arī samazināt uzņēmumu skaitu pilsētā, izmantojot nodokļu trūkumus.

Sadarbībā ar Šendženas pilsētas Valsts nodokļu administrāciju uzņēmums cer izmantot jauno tehnoloģiju, lai pārbaudītu rēķinu autentiskumu. Piedāvātais blokķēdes risinājums ir jāiekļauj uzņēmuma ziņojumapmaiņas mēroga multivides lietotnes WeChat platformā.

Lasīt vairāk: 6 galvenās blokķēdes funkcijas, par kurām jums jāzina

 1. Baidu: Intelektuālo tiesību pārvaldība

Baidu ir vēl viena ķīniešu daudznacionāla sabiedrība, kas ir sniegusi labu blokķēdes ieviešanas piemēru. Meklēšanas gigants ir izlaidis attēlu tiesību pārvaldības sistēmu, kuras darbību nodrošina blokķēdes tehnoloģija.

Patiesībā sistēma nodrošina iespēju fotogrāfiem, kā arī foto aģentūrām izveidot profilus un spēt pieprasīt viņu attēlu autortiesības. Šķiet, ka comptECH ir aizņēmies lapu no Kodak fotoattēlu izsekošanas sistēmas KodakOne.

Uzņēmums ir arī atklājis labu bloku ķēdes ieviešanas piemēru spēļu nozarē. Leci Gou ir uzņēmuma jaunā mājdzīvnieku audzēšanas spēle, kas darbojas ar blokķēdes palīdzību, kas kaut kā līdzinās CryptoKitties. Spēle kalpo kā mārketinga un lojalitātes programma, jo spēlētāji var nopelnīt kriptogrāfijas kucēnus, kā arī spēļu kredītus, iegādājoties Baidu produktus.

Turklāt Baidu ir uzsācis atvērtu platformu, kas ļauj uzņēmumu izstrādātājiem veidot uz blokķēdes balstītas lietojumprogrammas, koncentrējoties uz digitālo rēķinu un banku kredītu pārvaldības jomām..

 1. AIA grupa: Blockchain iespējota banku apdrošināšana

Viena no finanšu kompānijām, kas izmanto blokķēdi, ir AIA grupa. Patiesībā tā ir ieviesusi blokķēdes tehnoloģiju un šajā procesā uzsāka pirmo blokķēdes iespējoto Bancassurance. Risinājums ļaus uzņēmumam un tā bankas partneriem reāllaikā koplietot politikas datus, kā arī dokumentāciju. Risinājumam vajadzētu arī palielināt pārredzamību, kā arī samazināt apstrādes laiku

Apdrošinātāju IT sistēmu un mantoto banku sistēmu integrācija vienmēr ir bijusi liela problēma. Tomēr, digitalizējot banku apdrošināšanas kanālu, bankām vajadzētu būt iespējai izvēlēties un izmantot izvēlēto programmatūru.

Īstenotajai bloku ķēdes nodrošinātajai banku apdrošināšanai vajadzētu nodrošināt ievērojamus ienākumus dzīvības apdrošinātājiem. Tam vajadzētu arī palīdzēt apdrošinātājiem efektīvāk sazināties ar patērētājiem, vienlaikus uzlabojot apgrozījuma laiku.

Pārbaudiet tagad blockchain nozīmi apdrošināšanas nozarē!

 1. Metlife: Blockchain darbināms automatizēts apdrošināšanas risinājums

Vēl viena no finanšu kompānijām, kas izmanto blokķēdi, ir Metlife. Tomēr viņi to izmanto, izmantojot Singapūras inovāciju centru Lumen Lab. Patiesībā tas ir atklājis blockchain ieviešanas piemēru veselības nozarē.

Tādēļ uzņēmums šobrīd testē pasaulē pirmo ar blokķēdi darbināmo automatizēto apdrošināšanas risinājumu, lai sievietēm piedāvātu finansiālu aizsardzību grūtnieces diabēta slimniekiem.

Vitana ir piemērs blokķēdes ieviešanas platformai, kuras mērķis ir apmierināt katras piektās Singapūrā gaidošās sievietes vajadzības. Ieviešot blokķēdes risinājumu, Metlife varēs reāllaikā savienot klienta elektroniskos medicīniskos ierakstus un dažu minūšu laikā izdot politikas..

Risinājums izsniedz arī automātisku izmaksu pēc diagnozes noteikšanas bez vajadzības, lai cilvēki iesniegtu prasības.

 1. Facebook: Blockchain digitālajiem maksājumiem

Reaģējot uz Cambridge Analytica skandālu, Facebook ir nācies izdomāt jaunus veidus, kā nodrošināt labāku cilvēku datu aizsardzību. Blokķēdes tehnoloģijas ieviešana, lai rūpētos par milzīgo datu daudzumu, šķiet, ir uzņēmuma jaunākais virziens.

Vēl viens populārs projekts, pie kura viņi strādā, ir Svaru kriptovalūtas projekts. Iepriekš tas vairāk koncentrējās tikai uz Svaru marķiera atbalstīšanu. Bet tagad platformā tiks iekļautas arī valdības atbalstītās valūtas.

Patiesībā šis projekts faktiski var kļūt par pirmo platformu digitālā dolāra ieviešanai. Tātad tas ir liels solis starptautiskajai sabiedrībai.

 1. Walt Disney: Blockchain, lai izsekotu krājumus

Bloku ķēdes ieviešana tematisko parku gigantā Volta Disnejā arī veidojas. Visskaidrākais tehnoloģijas izmantošanas gadījums uzņēmuma darbībā ir krājumu, kā arī pārdošanas un sūtījumu izsekošana parkos.

Uzņēmums arī pēta tehnoloģiju izmantošanu, lai cilvēkiem būtu viegli uzzināt, vai darījums ir apstiprināts vai noraidīts. Dragonchain ir ierosinātais bloku ķēdes risinājums, ar kuru uzņēmums strādā, jo tas apvienojas ar citiem uzņēmumiem, veicot savas iespējas, izmantojot savas iespējas..

 1. Ford: Blockchain, lai atbalstītu mobilitātes tehnoloģijas

Ford ir pievienojies arvien pieaugošajam automobiļu uzņēmumu sarakstam, kas nozarē ievieš blokķēdes tehnoloģiju. Uzņēmums plāno ieviest blokķēdes tehnoloģiju, lai mobilitātes tehnoloģijas varētu atbalstīt tās viedās mobilitātes risinājumus.

Nesen piešķirtais patents liecina, ka uzņēmums drīz varētu izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai automašīnām būtu viegli sazināties savā starpā, lai samazinātu satiksmi. Transportlīdzekļa un transportlīdzekļa patents sīki apraksta sistēmu, kas mēģinās mazināt satiksmes sastrēgumus, koordinējot automašīnu ātrumu uz ceļa..

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

 1. Prudential: Blockchain tirdzniecības platforma

Singapūras apdrošināšanas gigants Prudential ir apvienojies ar Starhub par blokķēdes ieviešanu. Abi kopā strādā pie digitālās tirdzniecības platformas, kas paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Ātrā izsekošana ir platforma, kas darbojas ar blokķēdes palīdzību, un tā centīsies atvieglot uzņēmējiem partneru un izplatītāju atrašanu, kā arī iespēju veikt maksājumus un izsekot precēm. Prudential ir arī platformas izmantošana, lai piedāvātu apdrošināšanas produktus.

 1. Nestle: Bloku ķēde piegādes pārvaldībā

Nestle ievieš blokķēdes tehnoloģiju, izsekojot pārtikas produktus, īpaši tos, kurus lieto bērni, tieši no saimniecībām. Uzņēmums savā piegādes ķēdē ievieš blokķēdes tehnoloģiju atbilstoši tam, kas notiek kuģniecības nozarē.

Fakts, ka bērnu pārtika mēdz būt ļoti jutīga, liek izmantot tehnoloģiju, lai risinātu pārtikas atsaukšanu. Eksperimenta projekts, kura mērķis būs Gerber bērnu pārtika, ir daļa no nepārtrauktas partnerības, kurā piedalās Unilever Walmart un IBM.

 1. Toyota: Blockchain, lai uzlabotu autonomas braukšanas tehnoloģiju

Japānas autobūves gigants Toyota apsver iespēju ieviest blokķēdes tehnoloģiju, lai paātrinātu autonomas braukšanas tehnoloģiju. Uzņēmuma pētniecības vienība ir apvienojusies ar MIT Media Lab, lai veicinātu digitālo vidi, kurā cilvēki un uzņēmumi varēs dalīties ar autonomiem transportlīdzekļu datiem, kā arī pārvaldīt koplietošanas un koplietošanas darījumus.

Abi strādā ar citiem partneriem, lai izstrādātu lietojumprogrammas, kā arī koncepciju pierādījumus, lai uzlabotu mobilitāti auto nozarē. Saskaņā ar uzņēmuma teikto, blockchain ieviešana palīdzēs cilvēkiem ērtāk izmantot autonomās tehnoloģijas.

 1. UnitedHealthcare: Blockchain Ārstu direktoriju uzlabošanai

UnitedHealthcare, Humana, Optum un Quest Diagnostics ir apvienojušies, lai izpētītu, kā ieviest blokķēdes tehnoloģiju uzņēmējdarbībā. Patiesībā viņi vēlas to izmantot veselības aprūpes biznesam, kas koncentrēsies uz ārstu direktorijiem. Tādēļ veselības aprūpes uzņēmumi izmantos tehnoloģiju, lai nodrošinātu veselības aprūpes datus un izplatītu tos drošā veidā.

Blokķēdes ieviešanai vajadzētu ļaut uzņēmumiem uzlabot administratīvo izmaksu samazināšanu apdrošināšanas sabiedrībām nodoto datu kvalitāti. Digitālās virsgrāmatas tehnoloģijas izmantošanai vajadzētu izskaust pārāk bieži sastopamo problēmu, kas rodas apdrošinātāju iesniegtajā prasībā, vienlaikus neatbilstot veselības aprūpes sniedzēju sniegtajai informācijai.

Lasiet arī: Kā Blockchain varētu izjaukt veselības aprūpi?

 1. Samsung: Blockchain piegādes ķēžu pārvaldībai

Aparatūras gigants Samsung ir arī ieviesis blokķēdes tehnoloģiju, jo tā vēlas uzlabot piegādes ķēdes pārvaldību, kā arī loģistiku. Uzņēmumam, kas ir viens no lielākajiem elektroierīču ražotājiem pasaulē, ļoti nepieciešama sistēma, kas spētu pārvaldīt savu plašo piegādes ķēdi..

Uzņēmums plāno izmantot tehnoloģiju, lai izsekotu neskaitāmus sūtījumus, kas sastāv no visu izmēru elektroniskām ierīcēm un ierīcēm. Uzņēmums sagaida, ka blokķēdes ieviešana veicinās digitālās transformācijas, uzlabojot darbības efektivitāti.

 1. Apple: Blockchain uz laika zīmoga datiem

Visilgāk Apple ir bijusi mamma par to, vai tā uzskata, ka blokķēdes tehnoloģija ir daļa no tās masveida impērijas. Jauna patenta aizpildīšana ir likusi debates atpūsties, jo ir parādījies, ka uzņēmums varētu plānot izmantot digitālās virsgrāmatas tehnoloģiju, lai izveidotu un pārbaudītu laika zīmogus.

Tātad pašlaik viņi joprojām pēta, kā ieviest blokķēdi biznesā.

 1. HSBC: Decentralizēta velvju platforma

HSBC jau izmanto platformu, kuras pamatā ir blockchain. Patiesībā viņi īsteno blokķēdi, lai digitalizētu savu glabāšanas sistēmu. Lai padarītu to drošāku un privātu, banka attālinās no papīra lietvedības. Tātad viņu investori tagad var izsekot visu savu naudu no platformas.

 1. Anheuser Busch InBev: piegādes ķēdes blokķēde

Šī ir viena no lielākajām alus darītavu kompānijām pasaulē. Pašlaik viņi izmanto blokķēdi savai piegādes ķēdei. Kopā ar BanQu viņi vēlas palielināt savu sistēmu vispārējo pārredzamību. Vēl jo vairāk, tas faktiski izsekos un palielinās viņu Cassava kultūraugu ķēdi. Tādējādi tas arī ļaus vairāk nekā 2000 lauksaimniekiem Zambijā.

 1. Pfizer: Farmācijas krājumu vadība

Pfizer arī ievieš blokķēdes tehnoloģiju. Biogen un Pfizer tikko pabeidza projekta koncepcijas pierādījumu. Šis projekts ir paredzēts farmaceitisko produktu uzskaites uzskaitei un digitālā krājuma pārvaldībai.

Reāli grupa nāk arī ar citiem spēlētājiem, piemēram, GlaxoSmithKline, Merck, AstraZeneca un Deloitte.

 1. Shell: Blockchain jēlnaftas tirdzniecībai

Shell ir viens no enerģijas uzņēmumiem, kas enerģētikas nozarē ievieš blokķēdi. Izmantojot šī uzņēmuma tehnoloģiju kopā ar Sinochem Energy Technology Co Ltd un Macquarie, Shell plāno izmantot blokķēdi jēlnaftas tirdzniecībai.

Viņi arī pēta tehnoloģiju citiem mērķiem naftas nozarē. Jebkurā gadījumā viņi plāno izmantot platformu, lai veicinātu pārredzamību un atbrīvotos no korupcijas.

 1. JLL: Spānijas komerciālo nekustamo īpašumu vērtēšana

JLL ir vēl viena kompānija, kas implantē blokķēdes tehnoloģiju. Pašlaik viņi izmanto šo tehnoloģiju Spānijas komerciālo nekustamo īpašumu vērtēšanas procesā. Vēl jo vairāk, viņi plāno izmantot šo tehnoloģiju nekustamā īpašuma nozares būvniecībai. Izmantojot lietojumprogrammu, jūs varat īrēt vai pat pārdot īpašumus. Šī iniciatīva galvenokārt ir vērsta uz JLL Japan.

Uzziniet vairāk par uzņēmuma bloku ķēdes platformām, lai saprastu, kā katra no tām darbojas.

Uzņēmumu saraksts, kas īsteno Blockchain

CompanySectorBlockchain risinājums
Walmart Mazumtirdzniecība Izmantojot blockchain tehnoloģiju, lai izsekotu produktu pārvietošanos no lauksaimniekiem līdz veikaliem
British Airways Ceļojumu industrija Blokķēdes ieviešana lidojuma datu pārvaldīšanai, kā arī ceļotāja identitātes pārbaude
Maersk Piegāde Blockchain sistēma sūtījumu kustības izsekošanai starp ostām
BHP Billiton Kalnrūpniecība Izmantot blokķēdes tehnoloģiju piegādes ķēdes pārvaldībai
Tencents e-komercija / mazumtirdzniecība Risinājums rēķina autentiskuma pārbaudei un nodokļu atbilstības nodrošināšanai
Toyota Auto industrija Plānojat izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai uzlabotu autonomas braukšanas tehnoloģiju
UnitedHealthcare Veselības aprūpe Izmantojot blockchain tehnoloģiju, lai uzlabotu ārstu katalogus, lai nodrošinātu precīzu apdrošināšanas atlīdzību aizpildīšanu
UPS Piegāde Blockchain darbināms loģistikas uzraudzības un pārvaldības risinājums
Baidu Meklēšanas gigants Blokķēdes izmantošana intelektuālo tiesību pārvaldības uzlabošanai
Samsung Tech Plāno izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai uzlabotu piegādes ķēdes pārvaldību, kad runa ir par elektronikas sūtījumiem
FedEx Piegāde Darbs pie blokķēdes risinājuma klientu strīdu izšķiršanai
Alibaba e-komercija Blokķēdes tehnoloģijas izmantošana luksusa preču izsekošanai tās e-komercijas platformās
AIA grupa Apdrošināšana Uzsāka pirmo šāda veida bankas nodrošinājumu politikas datu koplietošanai
Metlife Veselības aprūpe Blockchain tehnoloģijas izmantošana pacientu medicīnisko dokumentu glabāšanai apdrošināšanas nolūkos
Facebook Tech Blokķēdes izmantošanas izpēte, lai uzlabotu datu drošību un lietotāju privātumu
Ford Automātiski Izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai uzlabotu mobilitātes tehnoloģijas
Piesardzīgs Apdrošināšana Tiek atklāta maziem un vidējiem uzņēmumiem paredzēta platforma, kas darbojas ar blokķēdi
Apple Tech Patentēta blokķēdes tehnoloģija laika apzīmogošanas datiem
Nestle Mazumtirdzniecība Blockchain tehnoloģijas izmantošana piegādes pārvaldībā, lai izsekotu bērnu pārtikas produktus
Google Tech Blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas izpēte, lai uzlabotu mākoņpakalpojumu drošību un datu aizsardzību
HSBC Banka Izmantojot blockchain tehnoloģiju, lai pilnībā digitalizētu viņu lietvedību un palielinātu velvju sistēmas drošību
Anheuser Busch InBev Dzēriens Blokķēdes izmantošana dzērienu piegādes ķēdē un pārredzamības palielināšana
Pfizer Farmācija Farmaceitisko produktu uzskaites uzskaite un digitālā krājuma pārvaldība
Apvalks Eļļa Plāno izmantot blokķēdi jēlnaftas tirdzniecībai, lai atbrīvotos no korupcijas
JLL Nekustamais īpašums Blokķēdes izpēte Spānijas komerciālā nekustamā īpašuma vērtēšanai

Beigās

Mēs iekļāvām vairāk nekā 20 uzņēmumus, kas ievieš blokķēdes tehnoloģijas, cenšoties uzlabot pakalpojumu sniegšanu un uzlabot darbības efektivitāti. Palielinātiem ieguldījumiem nozarē vajadzētu radīt labākus jauninājumus, kuru mērķis ir uzlabot cilvēku dzīvesveidu. Ja jūs interesē blockchain ieviešana jūsu nozarē, jums jau ir zināms ieskats, kā citi to dara.

Tomēr, ja vēlaties uzzināt par tehnoloģiju no jauna, tagad varat pārbaudīt mūsu bezmaksas blokķēdes kursu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me