30+ Corda intervijas jautājumi un atbildes

Gatavojaties Korda intervijai? Šeit mēs piedāvājam ekspertu ceļvedi, kas aptvers top blockchain arhitekta intervijas jautājumus jūsu sagatavošanai!

Ir bijis milzīgs pieprasījums pēc ar blokķēdi saistītām darbavietām. Tas netieši nozīmē, ka arī tādas blokķēdes tehnoloģijas kā Corda būs pieprasītas. Raksts ir paredzēts blokķēdes apguvējiem, kuri mēģina sagatavoties intervijai. Mēs pārdzīvosim lielu daudzumu intervijas jautājumu par Corda.

Drīzumā: Corda attīstības kursa iesācējiem ceļvedis

Contents

Kāpēc Korda? Izpratne par tās pieprasījumu

Uzņēmumiem ir pieņemams atvērtā koda risinājumus savam biznesam. Tas viņiem dod iespēju izmantot risinājumu atbilstoši viņu prasībām.

Pašlaik Corda blockchain ekosistēma ir spēcīga, ar lielu skaitu izstrādātāju strādā, lai padarītu to stabilāku un standartizētāku nozares dalībnieku vidū. Corda platformā izstrādātāji var izveidot CorDapps. Arī bloku ķēdes platforma ir pazīstama ar savu privāto dzīvi un samazinot ar darījumiem un lietvedību saistītās izmaksas. Gala rezultāts ir racionalizēta uzņēmējdarbība.

Kā sagatavoties Blockchain intervijai?

Sagatavoties intervijai nekad nav viegli! Bet tam nevajadzētu jūs atturēt. Jums jāpārliecinās, vai jūs labi pārzināt mācību priekšmetu pamatus, kā arī jums ir spējas un prasmes mācīties par progresīvām tēmām. Blokķēdes intervijas jautājumu iziešana arī sniegs jums priekšrocības intervijas laikā.

Šajā rakstā mēs esam apskatījuši visas svarīgās lietas, kas jums būs nepieciešamas, lai sagatavotos uz blockchain balstītai intervijai, piemēram, Corda intervijai. Vienīgais, kas jums jāpārliecinās, ir modificēt mācīšanos, pamatojoties uz uzņēmumu, kura mērķauditoriju vēlaties uzlauzt.

Lomas un to prasības

Ir daudz lomu, uz kurām varat pieteikties, dodoties uz Kordas interviju. Lielākā daļa uzņēmumu nemeklē tieši Corda izstrādātāju, bet gan tādu, kuram ir laba prasmju kopa, kad runa ir par blokķēdi.

Piemēram, viņi, iespējams, meklē speciālistu vai blokķēdes arhitektu. Abiem ir atšķirīga loma pārvaldībā un, lai gūtu panākumus, ir nepieciešamas nedaudz atšķirīgas prasmes.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekta (CEBA) kurss

30+ Corda intervijas jautājumi un atbildes

Sāksim ar R3 Corda intervijas jautājumiem.

Kordas intervijas pamata jautājumi

1. Kas ir Korda?

Atbilde: Corda ir populārs blokķēdes projekts, kas paredzēts uzņēmumiem. Tas ir atvērtā koda kods, kur uzņēmumi var attīstīt, veidot un uzturēt sadarbspējīgu blokķēdes tīklu, kur viņi var pārvaldīt stingru privātumu. Korda spīd, kad runa ir par viedo līgumu tehnoloģiju. Tas rada tiešu vērtību biznesam, jo ​​uzņēmumi var veikt tiešus darījumus. Vēl jo vairāk, uzņēmumi vēlas izmantot Corda lietošanas gadījumus, jo tie tagad ir vairāk orientēti uz nozari.

2. Kādi ir Kordas pamatmērķi?

Atbilde: Korda ir atšķirīga, un to var saprast pēc Kordas pamatmērķiem. Tie ir veidoti ilgmūžībai un biznesam. Piedaloties vairāk nekā 300 Corda ekosistēmas dalībniekiem, tā biznesa ekosistēmā strauji pieaug.

3. Vai Corda ir atvērtais kods?

Atbilde: Jā, Corda ir blockchain atvērtā koda projekts. Tas nozīmē, ka uzņēmumi to var izmantot un pielāgot atbilstoši savām prasībām.

4. Vai Korda ir atļauta?

Atbilde: Atšķirībā no citām tirgū populārām platformām, Corda ir pilnībā atļauta blokķēde, un katrs tīkla lietotājs ir zināms. Tāpēc šī platforma ir vairāk piemērota lietošanai uzņēmumā.

5. Pastāstiet mums par R3 vēsturi īsumā.

Atbilde: R3 izstrādāja Corda un izlaida pirmo versiju 2016. gada aprīlī. Tajā laikā tai bija 200 nozares un tehnoloģiju partneru. Sākotnējās izlaišanas laikā tas nebija atvērts avots. Atvērtais kods tika atvērts 2016. gada novembrī.

Nākamais lielais pavērsiens ir Corda 2 izlaišana 2017. gada novembrī. Jaunākā šobrīd pieejamā versija ir Corda 4 2014. gada februārī. Pašlaik tai ir vairāk nekā 1800 saistību.

6. Pastāstiet mums par Corda ceļvedi

Atbilde: Korda vēlas iegūt kopienas atsauksmes un strādāt pie tās, lai uzlabotu atvērtā koda projektu. Šobrīd viņi ir izlaiduši Corda 4 un sazinās ar biedriem par svarīgo atjauninājumu ieviešanu tiešraides versijā.

7. Kas ir CorDapps?

Atbilde: CorDapps ir pazīstams kā Corda Distribution Applications. Viņi skrien uz Kordas platformas. Viņu mērķis ir strādāt saskaņā ar vienošanos, kas ir noteikta starp mezgliem, lai virsgrāmatu varētu atjaunināt.

8. Kādas ir CorDapp sastāvdaļas?

Atbilde: CorDapp komponentos ietilpst plūsmas, stāvokļi, līgumi, pakalpojumi un sērijveidošana.

9. Kādas ir Corda Blockchain iezīmes? Kas padara to tik atšķirīgu?

Atbilde: Corda nāk ar daudzām blockchain funkcijām. Piemēram, tas ir atvērtā koda kods, kas pats par sevi ir liela iezīme. Citas galvenās funkcijas ietver šādas.

 • Konfidencialitāte: Tas ļauj uzņēmumiem izveidot uz privātumu vērstus atļauju tīklus, kas uzlabo privātumu.
 • Savietojamība: Tas piedāvā savietojamību Corda tīklā, kas nozīmē, ka ikviens var mijiedarboties savā starpā, neskatoties uz viņu versiju. Viņi var droši un nevainojami veikt darījumus.
 • Elastīgs un veikls: Corda atbalsta veiklu attīstību, kas atbilst uzņēmējdarbības prasībām. Uzņēmumi var ātri sākt darbu un pielāgot to atbilstoši savām prasībām.
 • Atvērts dizains: Tas nodrošina sadarbības vidi, kuras rezultātā tiek uzlabota platforma un uzlabota blokķēdes tehnoloģiju integrācija uzņēmumos.
 • Atvērta attīstība: Tas piedāvā spēcīgu kopienu, kas, izmantojot Corda, strādā uz progresīvu blokķēdes tehnoloģiju.

10. Paskaidrojiet Oracle

Atbilde: Oracle atrodas Corda platformā, lai nodrošinātu, ka darījumi tiek parakstīti tikai tad, ja tajā esošie fakti ir patiesi.

Vai vēlaties kļūt par Kordas ekspertu? Šeit ir R3 Corda sertifikācijas ceļvedis, kas palīdzēs jums veikt sertifikācijas procesu.

Kordas intervijas jautājumi: vidēja grūtība

11. Paskaidrojiet, kā darbojas Corda?

Atbilde: Corda ir atšķirīgs, salīdzinot ar tradicionālajiem uzņēmuma blokķēdes risinājumiem. Tas nemēģina pārbaudīt darījumu, sazinoties ar visiem citiem vienaudžiem un pēc tam pabeidzot darījumu. Tāpēc Corda tiek saukta par izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju. Tas drīzāk ir grafiks, nevis vienaudžu bloks. Darījumu dati galvenokārt tiek koplietoti starp pusēm, izmantojot trešo personu risinājumus, lai vajadzības gadījumā pārbaudītu datus vai darījumu. Tas paver daudz mērogojamības problēmu.

12. Kas ir Kordas tīkla ekonomiskais modelis?

Atbilde: Kordas tīkla ekonomikas modelis ir atkarīgs no tā tīkla dalībniekiem, tostarp ar biznesa tīkliem saistītiem dizaineriem, pārvaldēm, lietotājiem. Infrastruktūras nodrošinātāji un Oracle pakalpojumi arī piedalās tīklā, un tiem ir vai nu jāmaksā, vai arī jāmaksā. Tīkls atbalsta arī fiat naudas digitālo attēlojumu. Tas dod ikvienam piekļuvi Corda blokķēdei ar fiat naudu – bet pārvaldes struktūras to regulē. Lai to pārvarētu, Kordai ir jāatbalsta vietēja līmeņa aktīvs, kuru pārvaldes iestādes var labāk regulēt un pieņemt.

13. Kā Corda atšķiras salīdzinājumā ar publiskajām blokķēdēm? 

Atbilde: Publiskie blokķēdes ir lieli tīkli, kur katram vienaudžam ir sava loma. Ja ņemat vērā Ethereum un Bitcoin, tad pamanīsit, ka, ja notiek darījums, tā izpildei ir jāpiedalās lielam skaitam mezglu.

Lai arī tas ir revolucionārs, tam ir trūkumi, tostarp mērogojamība, privātums un efektivitāte. Tieši šeit ienāk Corda un nodrošina izplatītu virsgrāmatu tehnoloģiju, kas nepaļaujas uz katra vienaudža informēšanu par darījuma veikšanu.

14. Kā Corda atšķiras no Bitcoin?

Atbilde: Korda daudzos veidos ir līdzīgs Bitcoin. Piemēram, abi piedāvā nemainīgus stāvokļus, kurus rada un patērē darījumi. Turklāt abiem ir arī savi darījumu rezultāti un ievadi. Bitcoin gadījumā tiek izmantots UTXO komplekts, kas nozīmē neiztērētu darījumu izvades kopu. Kordā lietas ir vispārinātākas, taču tas atbalsta sarežģītus datu modeļus.

Viena liela atšķirība ir tā, kā dati tiek glabāti atsevišķos bitcoin darījumos. Tam ir stingrs datu formāts. Turpretī Korda norāda, ka tiek atbalstīti patvaļīgi tipēti dati, kas ir elastīgāki salīdzinājumā ar citiem formātiem.

15. Norādiet atšķirības starp Corda un Ethereum.

Atbilde: Runājot par Enterprise Ethereum, ir daudz līdzību, tostarp iespēja palaist CorDapp kodu jaudīgā virtuālā mašīnā. Turklāt abos DLT viedo līgumu rakstīšanai var izmantot nesamontētas programmēšanas valodas.

Lielākā atšķirība ir tā, kā līgumi tiek īstenoti gan Ethereum, gan Corda. Ethereum līgumi būtībā ir programmas eksemplārs, kuru uztur un atkārto iesaistītais mezgls. Tas ir ļoti līdzīgs objektorientētajai programmēšanai. Turpretī Korda viedos līgumus traktē kā funkciju kopumu. Galvenais uzsvars ir vienkārši saglabāt sistēmas sinhronizāciju, izmantojot verifikācijas funkciju – bezvalstnieku un tīru funkciju.

16. Salīdziniet Corda ar populārajiem uzņēmumu blokķēdēm.

Atbilde: Ir daudz dažādu populāru uzņēmumu blokķēžu, tostarp Hyperledger Fabric un Enterprise Ethereum. Katrs no šiem uz uzņēmumu balstītajiem risinājumiem ir lielisks un nodrošina uzņēmumiem derīgu veidu, kā izmantot izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas. Tomēr viņu pieeja vai redzējums ir ļoti ierobežots. Tie ir vislabākie, lai izveidotu atsevišķu vai neatkarīgu tīklu, kas nedarbosies ar citām izplatītajām virsgrāmatu tehnoloģijām. Piemēram, tīklā nopelnītie aktīvi netiks izmantoti citā.

Vai vēlaties zināt atšķirības starp uzņēmuma platformām? Šis ir ceļvedis, lai salīdzinātu Hyperledger vs Corda vs Ethereum.

17. Kas ir Corda tīkls?

Atbilde: Tīkls ir mezglu kolekcija, kur katrs mezgls spēj palaist Corda instanci kopā ar CorDapps. Kordas tīklā komunikācija mezglā tiek veikta kā punkts uz punktu. Tas nozīmē, ka Corda tīklā nav globālas apraides. Lai kartētu mezglus, Corda izmanto sertifikātu, kas viegli kartē mezglus un pārbauda to tīkla identitāti.

18. Kā Kordas virsgrāmata atšķiras?

Atbilde: Virsgrāmata Kordā darbojas atšķirīgi. Šeit virsgrāmata ir atkarīga no vienaudža perspektīvas. Piemēram, ja divi vienaudži sazinās savā starpā, viņi redzēs precīzu virsgrāmatas versiju vai to, ka viņi kopīgi kopīgo. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu tīkla elastību un mērogojamību. Būtībā virsgrāmata nav viens centrālais datu krājums.

19. Kas ir līgumi Kordā?

Atbilde: Līgumi ir juridiski kodeksi, kas tiek definēti atbilstoši pušu prasībām. Viedie līgumi Kordā tiek sastādīti, izmantojot Kotlin un Java. Arī līgumi tiek izpildīti deterministiskā veidā, lai nevarētu veikt dubultu tēriņu.

20. Kādi ir darījumi Kordā?

Atbilde: Darījums Kordas tīklā notiek, kad starp vienaudžiem tiek nosūtīta skaidra nauda vai cita informācija. Corda, tāpat kā Bitcoin, izmanto UTXO, t.i., neizlietoto darījumu izvadi. Būtībā virsgrāmatas atjaunināšanas process tiek veikts, izmantojot priekšlikumu.

Kordas intervijas jautājumi: ekspertu līmenis

21. Kādi ir divi vienprātības veidi Kordā?

Atbilde: Divi vienprātības algoritmu veidi Kordā ietver sekojošo.

 • Derīguma konsenss → Šajā vienprātībā nepieciešamais parakstītājs pirms darījuma parakstīšanas pārbauda datu vai darījumu pareizību.
 • Vienotības vienprātība: unikalitātes vienprātību veic notāru dienests.

22. Paskaidrojiet notārus

Atbilde: Corda tīkla notāri ir klāt, lai panāktu unikālu vienprātību. Tas ir tīkla pakalpojums, kuram ir maz galveno pienākumu, tostarp divkāršu tēriņu novēršana. Lai tas būtu funkcionāls, notāru kopās ir laika zīmoga iestādes, kas nosaka periodu, kurā darījums jāapstiprina notariāli.

23. Ko jūs zināt par Vault?

Atbilde: Velve ir krātuve, kurā tiek glabāti svarīgā mezgla īpašnieka dati. Tas var saturēt neizmantotos un patērētos stāvokļus. Neizmantotais stāvoklis ir pēdējais Vault stāvoklis, turpretī patērētājām valstīm ir vēsturisks raksturs un tās jau ir patērētas darījuma laikā.

24. Kas plūst Kordā?

Atbilde: Plūsmas tiek izmantotas Corda, lai automatizētu vienojošās virsgrāmatas atjaunināšanas procesu. Tātad, ja divi mezgli sazinās viens ar otru, viņi to darīs caur plūsmu. Turklāt, ja plūsmas ir iebūvētas, tās tiks izmantotas, lai automatizētu kopīgus uzdevumus.

25. Paskaidrojiet deterministisko JVM?

Atbilde: Deterministiskais JVM ir Java virtuālā mašīna, kurai ir deterministisks raksturs. Šeit tiek veikti darījumi.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par JVM? Šeit ir pilnīga Corda apmācība, kuru varat izmantot, lai uzzinātu, kā pareizi attīstīt Corda.

26. Ko valstis nozīmē Kordā?

Atbilde: Kordā štati ir galvenie fakti. Štati atspoguļo faktus, kas konkrētā laikā saglabāti virsgrāmatā. Ja tiek mainīta kāda informācija, mainīsies arī stāvoklis, kas pārstāv jauno informāciju. Tas nozīmē, ka stāvokļi tiek attīstīti, pamatojoties uz izmaiņām. Arī vecākām valstīm nav vēsturiska rakstura. Lai saglabātu visus vēsturiskos štatus, katram mezglam ir savs velvējums, kur tas glabā šos štatus.

27. Kādi ir darījuma izpildes nosacījumi?

Atbilde: Darījums tiek veikts, ja:

 • Darījums ir spēkā pēc līguma
 • Obligātās puses paraksta darījumu
 • Darījums neveic dubultu tēriņus

28. Kāds ir CorDapp formāts?

Atbilde: CorDapp formāts ir pustauks JAR. Tajā ir visas CorDapp atkarības.

29. Kādi ir Corda izmantošanas ieguvumi uzņēmuma iestatījumos?

Atbilde: Korda izmantošanai uzņēmuma vidē ir daudz priekšrocību. Galvenās priekšrocības, ko sniedz blockchain tehnoloģiju risinājumi, kuru pamatā ir Corda, ir šādi:

 • Pierādīts sniegums: Corda tīkls var apstrādāt 600 TPS (transakcijas sekundē).
 • Ļoti pielāgojams: Tas ir ļoti pielāgojams un var darboties jebkurā ekosistēmā.
 • Uzņēmumu integrācija: Tas var lieliski strādāt ar misijai kritiskām misijām un datu bāzu tehnoloģijām.
 • Droša un privāta: Corda var konfigurēt darbam drošā un privātā veidā. Piemēram, informācija tiek kopīgota tikai tad, kad tas ir jāzina. Arī mezglus var mitināt aiz ugunsmūra, izmantojot HSM integrācijas iespēju.
 • Gatavs mākonim: Corda uzņēmumu var darbināt ar mākoņu risinājumiem. Piemēram, Docker var izmantot jaunu mezglu iestatīšanai.
 • Savietojamība: Tas ir savietojams un 100% savietojams ar citām Corda versijām, ieskaitot tā atvērtā koda versiju.

30. Kādi ir Corda skriešanas priekšnoteikumi?

Atbilde: Lai Corda sāktu darbu un strādātu izstrādes vidē, izstrādātājam ir jābūt šādam priekšnosacījumam.

 • Java 8 JVK
 • Git

Secinājums

Tas mūs noved pie mūsu Korda intervijas jautājumu un atbilžu beigām. Corda ir augstākā līmeņa uzņēmumu blokķēdes tehnoloģija. Tā kā Korda katru dienu uzņem lielāku impulsu, pieprasījums pēc Kordas ekspertiem strauji pieaug. Tāpēc tas ir tikai laika jautājums, kad konkurence kļūst intensīvāka nekā jebkad agrāk. Tāpēc jums noteikti jāapgūst mūsu Corda izstrādes kurss, lai tagad dotu interviju!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me