Blockchain darba alga: iegūstiet savu sapņu darbu!

Blockchain darba alga var ievērojami atšķirties atkarībā no tā, kāda veida amats tas ir. Vēl jo vairāk, ir arī citi mainīgie, kas var tieši mainīt blokķēdes darba algas diapazonu, piemēram, atrašanās vieta, pieprasījums, trūkums, valsts, uzņēmuma profils utt..

Jebkurā gadījumā ir tikai likumsakarīgi, ja visi blokķēdes profesionāļi saņem mazliet lielāku algu, nekā paredzēts. Kāpēc gan? Nu, tāpēc, ka blokķēde ir ļoti sarežģīta tēma, un visiem darba veidiem par to ir jābūt zināmām zināšanām.

Piemēram, bloķēšanas ķēdes izstrādātājam ir jāzina, kā attīstīt šādu tehnoloģiju bez problēmām, taču bloku ķēdes tehniskajam vervētājam nebūs jābūt tādam zināšanu bāzes līmenim.

Tātad, jūs redzat, kaut arī vervētājs, iespējams, nezina, kā programmēt, bet tomēr viņam / viņai būs jāsaprot, kā tas darbojas, un jāizvērtē kandidāti pēc šī nopelna.

Jebkurā gadījumā alga par blokķēdes darbu ir visu laiku augstākā. Tātad, vislabāk ir pieteikties uz blockchain darbiem tieši tagad! Bet kā iegūt darbu blokķēdē?

Lai palīdzētu jums, šajā ceļvedī es izklāstīšu visu, kas jums jāzina.

Tātad, sāksim!

Contents

Blockchain tehnoloģiju darbs un alga

Pirms es ieniršu, kā iegūt darbu blokķēdē, apskatīsim dažādas darba iespējas un to algu diapazonu. Sāksim!

Blockchain Professional

Praktiski blockchain profesionāļiem parasti ir lielākas darba algas blockchain, salīdzinot ar citiem kolēģiem. Patiesībā darba pieprasījums pēc blokķēdes profesionāļiem mēdz būt augstāks. Galvenokārt tāpēc, ka nav daudz cilvēku ar pietiekamām prasmēm, lai bez kļūdām izstrādātu blokķēdes platformas.

Turklāt šeit jūs galvenokārt strādājat kā pilnas kaudzes izstrādātājs. Tātad, jums jāzina, kā kodēt. Jebkurā gadījumā jums būs jābūt prasmīgam C, C ++, SDL, .NET, MVC, SOAP, FTP, REST, XCOD, AJAX, Python, Solidity, JavaScript un tā tālāk..

Jebkurā gadījumā šeit jūs galvenokārt izveidosiet mezglus, izveidosiet tīklus, izveidosiet viedus līgumus utt.

Algu diapazons

Blockchain tehnoloģiju darba alga šajā konkrētajā darba pozīcijā ir augsta, sākot no $ 68k līdz $ 200k katru gadu! Tā ir ļoti liela alga par amatu, par kuru ikviens var sapņot.

Jebkurā gadījumā blokķēdes profesionāļa tipiskais vidējais atalgojuma diapazons ir no 150 000 līdz 175 000 USD. Tātad, jūs varat redzēt, ka diapazons var ievērojami atšķirties.

Salīdzinājumam šķiet, ka parastās programmatūras inženiera darba vietas katru gadu saņem $ 137k. Tātad, jūs redzat, kā tikai izstrādātāji iegūst daudz augstāk nekā parasti programmatūras eksperti jebkurā citā jomā.

Bet jums ir jābūt prasmīgam, un par to jūs varat prasīt algu 200 000 ASV dolāru apmērā no uzņēmuma pretī.

Saskaņā ar a aptauja Nomāta forma blockchain profesionāļu algu diapazons var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas. Apskatīsim tālāk esošo tabulu, lai uzzinātu vairāk par šo problēmu –

Atrašanās vieta

Blockchain profesionālā alga

Ostina

140 817 USD

Denverā

142 615 USD

Losandželosa

147 541 USD

SF līča apgabals

167 975 USD

Bostona

149 144 USD

Londona

79 048 mārciņas

Ņujorka

158 451 USD

Čikāga

134 161 USD

Dalasa

135 000 USD

Francija

60 495 eiro

Vašingtona DC.

136 541 USD

Toronto

124 459 USD

Sietla

154 144 USD

Sandjego

152 500 USD

Tātad, kā redzat, alga sanāk visaugstākā Sanfrancisko līča apgabalā, salīdzinot ar citām pasaules vietām.

blockchain darba alga

Blockchain konsultants

Blokķēdes konsultants / padomdevējs ir nākamais ar augstu darba algu blokķēdē. Bet ko padomnieki patiesībā dara mūsdienās? Nu, viņi faktiski izstrādā ideālas stratēģijas un plānu uzņēmumiem, kas meklē blokķēdes, lai palielinātu savus ieņēmumus.

Jebkurā gadījumā, lai to izdarītu, jums ir jāanalizē uzņēmums un jāsaprot, kā darbojas viņu bizness. Vēl jo vairāk, jums jāzina, kas un kā darbojas blokķēdes tehnoloģija, lai piedāvātu perfektu biznesa stratēģiju visiem laikiem.

Es iesaku izmantot blokķēdes sertifikācijas programmu, lai šajā gadījumā izmantotu savas prasmes.

Algu diapazons

Blokķēdes konsultantu algas diena nav tālu aiz muguras. Jūs varat sagaidīt, ka katru gadu kaut ko iegūsit 69–179 000 USD robežās. Jebkurā gadījumā, kā redzat, zemāks rangs galvenokārt nāk no vietām, kur blokķēdes tehnoloģija joprojām nav tik atzīta.

Bet, ja jūs varat pārvarēt visus šķēršļus vai ātrāk apgūt prasmes, tad jau no paša sākuma varat sagaidīt lielu summu.

Blockchain arhitekts

Uzņēmumi vairāk nekā ļoti vēlas algot blokķēdes arhitektus viņu internetā orientētajai klātesošajai vietnei. Es domāju, kā gan citādi uzņēmums koncentrēsies uz savu lietotāju klātbūtni, neizmantojot pievilcīgu vietni vai tā? Izņemot ienesīgu vietņu veidošanu, jūs arī izstrādāsit lietotāja interfeisu katram sava uzņēmuma risinājumam.

Tātad, padarot to pievilcīgu, ir galvenā izvēle, jo tas ir lielisks veids, kā piesaistīt patērētājus risinājuma iegūšanai. Izņemot to, jūs varat arī izstrādāt blokķēdes risinājuma galveno infrastruktūru.

Turklāt es piebildīšu, ka šeit jūs saņemsiet lielu darba algu par blockchain, salīdzinot ar tipiskiem dizaineriem.

Algu diapazons

Patiesībā algu diapazons blockchain arhitektam ļoti mainās, pateicoties blockchain kompetencei. Tomēr tas var ievērojami atšķirties atkarībā no uzņēmuma. Ir daudzi uzņēmumi, kas ir gatavi maksāt labu algu par infrastruktūras projektētāju algošanu tieši blokķēdes risinājumiem.

Tātad, jūs varat sagaidīt, ka tas katru gadu svārstīsies no $ 31k līdz $ 140k. Šī pozīcija ir dāsna samaksas summa. Vēl jo vairāk, jūs varat sagaidīt, ka saņemsiet vairāk, ja esat vecākais arhitekts.

Blockchain projekta vadītājs

Kā projekta vadītājam jums būs jābūt arī augsta līmeņa analītiskajām prasmēm, komunikatīvās prasmēm un problēmu risināšanas prasmēm. Ja jūs pieņemsit darbā, jums būs jāizpilda viss projekts no sākuma līdz beigām.

Daudzos gadījumos jums var būt nepieciešamas papildu prasmes, piemēram, uzlabotas kodēšanas prasmes vai citas metodes. Kāpēc gan? Nu, jo atbildība par šo amatu ir diezgan liela.

Vēl jo vairāk, jūs būsiet tieša saikne starp netehnisko komandu un tehnisko komandu. Tādējādi šeit ir absolūti normāli iegūt lielāku algu bloku ķēdē.

Algu diapazons

Jums patiks dzirdēt par algu diapazonu blockchain projektu vadītājiem. Parasti tā ir no 38 000 līdz 111 000 USD.

Tomēr tas var mainīties atkarībā no uzņēmuma vai atrašanās vietas, tāpat kā bloku ķēdes izstrādātāji. Patiesībā blockchain projekta vadītāja sākumpunkts var būt zemāks par $ 50K.

Turklāt, ja esat vecāks bloku ķēdes izstrādātājs vai kāds, kura kalibrs ir lielāks nekā pārējiem komandas locekļiem, līdz 200 000 ASV dolāru palielināšana ir viegls uzdevums.

Bet, ja jūs varat pierādīt, ka jūs patiešām esat spējīgs tikt galā ar visiem pienākumiem, nekā jūs droši varat sagaidīt, ka saņemsiet lielāku algu no jebkuriem augstas klases uzņēmumiem.

Tomēr iesācēji, iespējams, nav tik dāsni, lai sāktu.

Blockchain inženieris

Vēl viena lieliska šīs nišas darba pozīcija ir blockchain inženieris. Alga par šo blokķēdes darbu ir arī augstākajā līmenī. Patiesībā tā ir laba iespēja, kuru varat izmantot, lai nodrošinātu sev labu algas dienu.

Vēl jo vairāk, jau tagad ir liels pieprasījums arī pēc blokķēdes inženieru pieņemšanas darbā.

Šeit jums būs jāizstrādā risinājumu arhitektūra, jāizveido infrastruktūra utt. Vēl jo vairāk, jums ir jāsaprot, kā darbojas Hyperledger, Corda, Ethereum, un jums jāzina par Python, Oracle un Java.

Algu diapazons

Jums patiks dzirdēt par bloku inženieru algu diapazonu. Parasti tā ir no USD 104–186 000 USD. Tomēr tas var mainīties atkarībā no uzņēmuma vai atrašanās vietas, tāpat kā bloku ķēdes izstrādātāji. Patiesībā bloka ķēdes inženiera sākumpunkts var būt zemāks par $ 50K.

Bet, ja jūs varat pierādīt, ka jūs patiešām esat spējīgs tikt galā ar visiem pienākumiem, nekā jūs droši varat sagaidīt, ka saņemsiet lielāku algu no jebkuriem augstas klases uzņēmumiem.

Tomēr iesācēji, iespējams, nav tik dāsni, lai sāktu.

Blockchain mārketinga speciālists

Kā jūs kādreiz varat mēģināt kļūt par blokķēdes mārketinga speciālistu, ja nezināt, kā tehnoloģija darbojas? Patiesībā, šķiet, ka blockchain mārketinga speciālistiem ir liela darba alga par blockchain, kā arī viņu prasmes.

Šeit jums būs jāzina, kā izmantot uzņēmuma tehnoloģiju un piesaistīt tai iespējamos patērētājus. Vēl jo vairāk, jums, iespējams, būs jāmāca patērētājiem, kas ir arī šī tehnoloģija.

Bet šī darba pozīcija galvenokārt paredzēta tiem uzņēmumiem, kuri vēlas ražot masveida risinājumus lietotāju galamērķiem, nevis kā savu iekšējo tīklu sistēmu.

Algu diapazons

Parastais vidējais atalgojums, ko jūs varētu sagaidīt, iegūstot no šī amata, ir no 34 līdz 72 tūkstošiem ASV dolāru. Tas faktiski ir ļoti dāsna summa mārketinga speciālista algošanai. Patiesībā tikai augstas klases uzņēmumi var sagaidīt, ka jums maksās šo augsto rangu.

Tomēr, pamatojoties uz jūsu prasmēm, jūs varat lūgt vairāk, ja jūs varat pareizi parādīt visu savu potenciālu.

Jebkurā gadījumā pāriesim pie nākamā punkta, kā iegūt blokķēdes darba rokasgrāmatu.

Blockchain kvalitātes inženieris

Blockchain kvalitātes inženieriem ir jāstrādā pie blockchain inženiera vai vienkārši jāstrādā līdzīgā stāvoklī kā viņiem. Praktiski, pirms tā tiek izlaista, jums būs jāanalizē risinājuma kvalitāte.

Kad izstrādātājs vai inženieris pabeidz kodēšanu, jums tas būs jāiet cauri pa rindai, lai uzzinātu visas neatbilstības. Tātad, jūsu galvenais mērķis ir izmēģināt jauno risinājumu, līdz atrodat jebkāda veida kļūdas vai kaut ko citu.

Tādējādi jums ir jāsaprot daudz arhitektūras un blokķēdes ietvaru. Jūs varat sagaidīt arī lielu darba algas algu.

Algu diapazons

Blokķēdes kvalitātes inženiera algas diena arī nav tālu. Jūs varat sagaidīt, ka katru gadu kaut ko iegūsit robežās no $ 51k līdz $ 94k. Jebkurā gadījumā, kā redzat, zemāks rangs galvenokārt nāk no vietām, kur blokķēdes tehnoloģija joprojām nav tik atzīta.

Bet, ja jūs varat pārvarēt visus šķēršļus vai spējat apgūt ātrāk, nekā jūs varat sagaidīt, ka no paša sākuma saņemsiet lielu summu.

Bet pārliecinieties, ka arī par to iegūstat sertifikātu.

Blockchain juridiskais konsultants

Nu, blokķēde ir salīdzinoši jauna, un tās struktūras dēļ ir diezgan normāli, ka ir juridiskas problēmas. Patiesībā tas tiek decentralizēts tik reižu, ka tas var neatbilst 100% tradicionālajiem likumiem. Šeit jūs ienākat kā blokķēdes juridiskais konsultants.

Tātad uzņēmumi izmantos jūsu zināšanas, lai pienācīgi ievērotu noteikumus vai pat izstrādātu gadījumu izpēti, kas slikti neietekmētu viņu uzņēmumu..

Tā ir liela atbildība. Jums acīmredzot būs jābūt juristam un jāsaprot tehnoloģija, lai noskaidrotu arī neatbilstības tajos.

Jebkurā gadījumā blockchain juridiskajiem konsultantiem ir arī augsta algu blockchain darba samaksa.

Algu diapazons

Parastais vidējais atalgojums, kuru jūs varētu sagaidīt, iegūstot no šī amata, ir no 23 000 līdz 176 000 USD. Tas faktiski ir ļoti dāsna summa juridiskā konsultanta algošanai. Patiesībā tikai augstas klases uzņēmumi var sagaidīt, ka jums maksās šo augsto rangu.

Tomēr, pamatojoties uz jūsu prasmēm, jūs varat lūgt vairāk, ja jūs varat pienācīgi parādīt visu savu potenciālu.

Blockchain tehniskais vervētājs

Pieņemt darbā potenciālo blokķēdi, kvalificētu darbinieku, ir milzīgs uzdevums. Ja jūs nevarat pieņemt darbā īsto cilvēku, tad uzņēmuma liktenis tiek sagrozīts. Daudzos gadījumos tehniskajiem darbiniekiem nebūs jāizmanto tehniskās pamatzināšanas.

Bet blokķēdē jums būs jāapgūst tehnoloģija. Nesaprotot tehnoloģiju, pieņemt darbā cilvēkus, kuri to var izvilkt, būs grūti.

Tātad, pat ja jūs esat HR pozīcijā, jums būs jābūt augstākai zināšanu bāzei. Bez tā jūs nevarat identificēt īstās personas.

Jebkurā gadījumā šī ir arī lieliska iespēja iegūt lielu darba algas algu blokķēdē.

Algu diapazons

Patiesībā algu diapazons blokķēdes tehniskajam vervētājam ir diezgan daudz. Kāpēc? Nu, jo jums ir jāsaprot, kā darbojas blokķēde. Tāpēc tam ir jāiegulda vairāk laika un resursu.

Pieņemt potenciāli labu kandidātu citu kvalificētu kandidātu vidū ir arī diezgan grūti. Tātad, jūs varat sagaidīt kaut ko starp $ 37k – $ 98k katru gadu!

Blockchain datu zinātnieks

Vēl viena augsti apmaksāta darba grupa “blockchain” ir datu zinātnieku amati. Jums var rasties jautājums, ko šeit vispār dara datu zinātnieks? Nu, patiesībā blokķēde ir milzīga virsgrāmatu sistēma, kurai laiku pa laikam būs nepieciešama papildu palīdzība.

Šeit spēlē datu zinātnieki. Viņiem ir jāiziet visi šie dati un tie jāanalizē, noskaidrojot visas neatbilstības.

Acīmredzot privātie dati no tā ir pasargāti, taču ir arī citi svarīgi dati, kas regulāri jāpārbauda.

Algu diapazons

Patiesībā algu diapazons blokķēdes datu zinātniekam daudz nemainās, pateicoties blokķēdes kompetencei. Tomēr tas var ievērojami atšķirties atkarībā no uzņēmuma. Ir daudzi uzņēmumi, kuri ir gatavi maksāt labu algu par datu zinātnieku pieņemšanu darbā tieši par blokķēdes risinājumiem.

Tātad, jūs varat sagaidīt, ka tas katru gadu svārstīsies no 65 000 līdz 154 000 USD. Šī pozīcija ir dāsna samaksas summa. Vēl jo vairāk, jūs varat sagaidīt, ka saņemsiet vairāk, ja esat vecākais datu zinātnieks.

Jebkurā gadījumā redzēsim nākamo daļu, kā iegūt blockchain darba rokasgrāmatu.

Kādas prasmes jums nepieciešamas, lai iegūtu lielu Blockchain darba algu?

Ir dažas prasmes, kas jums jāapgūst, ja vēlaties iegūt pienācīgu atalgojumu par jebkuru amatu. Pārbaudīsim, kas tie ir –

Uzziniet par pamatiem un pamatiem

Šī ir viena no svarīgākajām prasmēm, lai saņemtu lielu darba algas algu. Patiesībā šeit jums ir jāapgūst blokķēdes tehnoloģijas pamati un jāpārliecinās, vai pareizi saprotat katru aspektu.

Sāciet attīstīt savas starpdisciplīnu plašās prasmes

Vēl viena svarīga prasme ir izmantot starpdisciplīnu dēļa prasmes. Kāpēc? Tas jums būs vajadzīgs, lai jūsu stratēģiskās prasmes netiktu pieļautas. Vēl jo vairāk, šīs prasmes ir nepieciešamas, lai ieviestu blokķēdes risinājumu. Tātad, to saņemšana noteikti palīdzēs jums iegūt vēlamo algu par blockchain darbiem.

Izprotiet, kā darbojas atšķirīga Blockchain platforma

Tas patiešām ir svarīgs faktors jūsu augstajai algai par blokķēdes darbu. Nezinot, kā darbojas platformas, jūs nevarat cerēt uz daudz paveikto. Patiesībā, jo vairāk jūs saprotat, ka viņi strādā, jo vairāk darba iespēju jums būs.

Esi tehnoloģiju un biznesa saprāts

Mēģiniet kļūt par cilvēku, kurš vispār var integrēt gan biznesu, gan blokķēdi. Patiesībā, jo vairāk jūs varat savienot šos divus, jo vairāk jūs varat sagaidīt, lai saņemtu labu algu par blockchain darbiem. Jebkurā gadījumā es iesaku pārbaudīt blokķēdes kursu, lai uzzinātu sīkāku informāciju gan par uzņēmumu, gan par blokķēdi.

Iegūstiet zināšanas par decentralizētām un izplatītām grāmatām

Mācīšanās par dažādām decentralizētām un izplatītām virsgrāmatām ir absolūti nepieciešama, lai iegūtu lielu algu par blokķēdes darbu. Tātad, pārliecinieties, ka pilnībā saprotat, kā darbojas visi blokķēdes tehnoloģiju veidi.

Uzziniet par uzņēmuma biznesa procesiem

Jūs zināt, ka tikai tehnisko zināšanu bāzes izmantošana nepalīdzēs iegūt labu algu par blokķēdes darbu. Ja jūs varat saprast, kā darbojas jūsu uzņēmuma biznesa procesi, jūs būsiet ideāls šim amatam.

Jums ir jāparāda sava vērtība un pēc tam jāgaida laba alga apmaiņā pret jūsu vērtību.

Jebkurā gadījumā redzēsim nākamo prasmi šajā jautājumā, kā iegūt blokķēdes darba rokasgrāmatu.

Iemācieties vienkāršot

Ir nepieciešams vienkāršot risinājumu. Ja jūs to pārāk sarežģīsiet, tas var radīt daudz problēmu. Vēl jo vairāk, tas var arī samazināt jūsu uzņēmumu zīmola vērtību. Tātad, pārliecinieties, ka iemācījāties vienkāršot jebkura veida blokķēdes risinājumu.

Ja jūs varat parādīt tā potenciālu, jūs varat sagaidīt lielu algu par blokķēdes darbu.

Pievienojieties Blockchain kopienai

Mēģiniet kļūt par personu, kas var piedāvāt vērtību blokķēdes kopienā. Patiesībā blokķēdes kopienas ir vienkārši ideālas, lai uzzinātu par blokķēdes tehnoloģiju. Tātad, jūs varat sagaidīt, ka arī savas prasmes pilnveidosiet daudz ātrāk.

Kopumā integrējiet gan uzņēmējdarbību, gan blokķēdi. Patiesībā jūs varat sagaidīt labu algu arī par kvalifikācijas celšanu ātrāk. Jebkurā gadījumā es iesaku pārbaudīt blokķēdes kursu, lai uzzinātu sīkāku informāciju gan par uzņēmumu, gan par blokķēdi.

Izprotiet Blockchain arhitektūras modeļus, ekosistēmas un standartus

Tas tiešām ir svarīgs faktors jūsu augstajai blokķēdes tehnoloģiju darba algai. Nezinot par dažādiem blokķēdes arhitektūras modeļiem un ekosistēmu, jūs nevarat attīstīt blokķēdi. Patiesībā, jo vairāk jūs saprotat, ka viņi strādā, jo vairāk darba iespēju jums būs.

Iemācieties sazināties ar vērtību

Vēl viena svarīga prasme ir iemācīties sazināties ar vērtību. Patiesībā tas jums ļoti palīdzēs, jo jūs varat vieglāk nodot savas idejas saviem kolēģiem un klientiem.

Kāpēc? Tas jums būs vajadzīgs, lai jūsu stratēģiskās prasmes netiktu pieļautas. Vēl jo vairāk, šīs prasmes ir nepieciešamas, lai ieviestu blokķēdes risinājumu. Tātad, to saņemšana noteikti palīdzēs jums iegūt vēlamo algu par blockchain darbiem.

Pabeidziet Blockchain sertifikācijas programmu

Šī ir viena no svarīgākajām prasmēm, lai iegūtu lielu algu par blockchain tehnoloģiju. Patiesībā šeit jums jāiegūst zināšanas par dažādiem blokķēdes tehnoloģiju izstrādes procesiem un jāpārliecinās, vai pareizi saprotat katru aspektu.

Vēl jo vairāk, jums ir veiksmīgi jāpabeidz sertifikācijas programma, lai iegūtu lielāku darba algu. Tādējādi, lai palīdzētu jums, mums ir sertificēts Enterprise Blockchain profesionālais kurss. Tātad, noteikti pārbaudiet to!

Iziet Blockchain kursu, lai uzzinātu vairāk par Blockchain tehnoloģiju

Patiesībā sertifikāta iegūšana no blockchain kursa var būt jūsu labākais piedāvājums, lai iegūtu labu blockchain tehnoloģiju darba algu. Lai jums palīdzētu, mums ir labs daudzums blokķēdes kursu, kas ir bagāti ar informāciju un izveidoti, pamatojoties uz jūsu vēlmi.

Blokķēdes kursi, kas var palīdzēt ātrāk apgūt

Mums ir laba blokķēdes kursu kolekcija, kas palīdzēs jums iegūt lielu algu. Ja vēlaties uzzināt, kā iegūt darbu blokķēdē, tagad pārbaudiet mūsu kursu!

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Nu, atbilde uz jūsu jautājumu “kā iegūt darbu blokķēdes tehnoloģijā” ir mūsu kursi. Patiesībā šis kurss ir ļoti piemērots jebkura veida ar blokķēdi saistītiem darbiem.

Ko jūs uzzināsiet?

Blockchain tehnoloģiju pamati

 • Blokķēdes pamatelementi
 • Privātie un publiskie blokķēdes
 • Kā blokķēde rada blokus
 • Gudrs līgums

Detalizēta dažādu uzņēmumu blokķēdes platformu analīze

 • Ethereum
 • Hyperledger audums
 • Corda

Blockchain tirdzniecības finanšu nozarēs

 • Blockchain risinājumi tirdzniecības finansēšanā
 • Ripple pamati
 • Kriptovalūtu un kriptogrāfijas aktīvu pamati

Uzņēmējdarbības nozares Blockchain lietotnes

 • Piegādes ķēdes process un blokķēde
 • Blockchain-digital-transformācija
 • Blockchain piegādes ķēdes reālas izmantošanas gadījumi

Būtiski blokķēdes lietošanas gadījumi

 • Reālās pasaules uzņēmumi, kas izmanto blokķēdi

Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldība

Šī ir vēl viena mūsu populārā sadaļa. Izmantojot šo kursu, jūs uzzināsiet, kā iegūt darbu blokķēdes tehnoloģijā un kā jūs varat saņemt arī lielāku algu.

Ko jūs uzzināsiet?

Piegādes ķēdes pārvaldības process

 • Piegādes ķēdes process ir izskaidrots
 • Piegādes ķēdes vadītāja pienākumi

Vērtības radīšana SCM

 • Apgrozāmā kapitāla salīdzināšana ar uzņēmuma vērtību
 • Jūsu SCM modeļu analīze ar ekonomiskās pievienotās vērtības (EVA) modeli
 • Piegādes ķēdes vadības process un apgrozāmais kapitāls

Piegādes ķēdes blokķēdes lietošanas gadījumi

 • Piegādes ķēdes lietojumi, izmantojot blokķēdi
 • Kā piegādes ķēdes platformas darbojas ar blokķēdi

Jūsu sapņu piegādes ķēdes projekta īstenošana

 • Kā jūs attīstīsit šādu projektu?

Apskatīsim nākamo kursu šajā ceļvedī “Kā iegūt darbu blokķēdē”.

Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Šis kurss ir īpaši paredzēts tirdzniecības finanšu nozarēm. Tātad, ja jūs interesē darbs tirdzniecības finanšu sektorā, pārbaudiet šo kursu tūlīt!

Ko jūs uzzināsiet?

Kā darbojas tirdzniecības finansēšana?

 • Tirdzniecības finansēšanas pamatelementi
 • Tirdzniecības finanšu nozares jautājumi

Blockchains ietekme tirdzniecības finanšu procesā

 • Tirdzniecības finansēšanas blokķēdes priekšrocības
 • Ieskats blockchain tirdzniecības finansēšanas iniciatīvās
 • Izpratne par dažādu blokķēdes platformu pamatiem tirdzniecības finansēšanā

Tirdzniecības finanšu bloku ķēdes piemēri reālajā pasaulē

 • Pārrobežu maksājumi
 • Akreditīvs (LC)
 • Pavadzīme (BoL)

Dažādas uz Blockchain balstītas tirdzniecības finanšu platformas

 • TradeLens
 • Kontūra
 • Tirdzniecība
 • Marko Polo

Augsta profila blokķēdes progress tirdzniecības finansēšanā

 • TradeTrust
 • Digitālo standartu iniciatīva

Enterprise Blockchains veidnes

Tas ir viens no svarīgākajiem blokķēdes kursiem mūsu ceļvedī “Kā iegūt darbu blokķēdes tehnoloģijā”. Izmantojot šīs veidnes, jūs varat viegli noformēt savus blokķēdes risinājumus bez problēmām.

Veidņu diapazons –

 • Vai jums ir nepieciešama blokķēde?
 • Blockchain projekta gatavība
 • Uzņēmuma Blockchain projekta prezentēšana
 • Piegādes ķēdes biznesa kartēšana Vs. Uzņēmuma blokķēde

Secinājums

Ja jūs nezināt, kā to izdarīt, var būt grūti iegūt lielu algu ķēdes tehnoloģiju algu. Patiesībā darbu var iegūt tikai ļoti specifisku prasmju apguve. Tāpēc noteikti ievērojiet ieteikumu sarakstu.

Attiecībā uz amatu jūs varat redzēt, ka katra darba iespēja piedāvā labu algu. Tātad, neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, jūs jau varat nodrošināt savus nākotnes plānus.

Jebkurā gadījumā neaizmirstiet apskatīt arī mūsu kursus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me