Blockchain in Payment: Maksājumu pakalpojumu paātrināšana

Blockchain tehnoloģija ir ideāla tehnoloģija, kas piemērota maksājumu sistēmām. Šodien mēs tuvāk aplūkosim iespējamos blokķēdes ieguvumus maksājumu nozarēs.

Blockchain tehnoloģija piedāvā ātrākus, lētus, drošus maksājumu pakalpojumus kopā ar izplatītu virsgrāmatu, kas var nodrošināt dalībnieku uzticību. Lai gan blokķēde sāka darboties kā sākotnējā digitālo valūtu atbalsta platforma, tā tagad ir integrēta dažādās nozarēs, ieskaitot maksājumus.

Patiesībā mūsu maksājumu sistēma ir pilna ar jautājumiem, un šobrīd tās ir jāmaina. Daudzos gadījumos var paiet dienas, lai apstrādātu darījumu ar papildu maksu un zemu drošību. Tas ir iemesls, kāpēc patērētāji izvairās no maksājuma veidu izmantošanas, lai uzglabātu vai darītu naudu.

Lielai daļai iedzīvotāju pat nav piekļuves pareiziem banku un maksājumu kanāliem. Blockchain šajā ziņā patiešām var mainīt. Tas var piedāvāt viņiem pelnīto iespēju un arī ievērojami samazināt visus šīs nozares jautājumus.

Tātad šajā rokasgrāmatā mēs pievērsīsimies bloku ķēdes lomai maksājumu sistēmās. Jebkuram iesācējam, kurš interesējas par blokķēdes sekām maksājumu nozarē, jāizmanto šī rokasgrāmata, lai iegūtu dziļāku tēmu.

Reģistrēties tūlīt:Bezmaksas Blockchain kurss

Blockchain in Payment: Kāpēc mums ir vajadzīga šī tehnoloģija?

Daudzi no jums var būt skeptiski par blokķēdes vai jebkuras izplatītas tehnoloģijas izmantošanu maksājumu sektoros. Tomēr nozare ir pilna ar jautājumiem, un pašreizējos laikos ir nepieciešama realitātes pārbaude. Apskatīsim, kādi šobrīd ir galvenie jautājumi vai šī nozare!

blockchain apmaksas metodes

Maksājumu krāpšana un atmaksa

Maksājumu zādzību un krāpšanu pieaugošā summa šobrīd ir diezgan satraucoša. Patiesībā e-komercijas nozares paplašināšanās dēļ iespēja patērētāju informācijas ļaunprātīgai izmantošanai vai karšu zādzības notiek agresīvāk.

Arī atmaksa ir patiešām dārga, un tā pati par sevi var kaitēt uzņēmuma reputācijai. Vēl jo vairāk, pieaugošais atmaksas skaits var nogalināt arī biznesu. Daudzos gadījumos maksājumi netiek atmaksāti likumīga iemesla dēļ. Tātad krāpnieciskās darbības sakrājas un apgrūtina uzņēmējdarbību ilgtermiņā.

Vēl jo vairāk, zādzību problēmas rada milzīgas problēmas klienta galā, kurš pēc tam zaudē interesi par zīmolu.

Aizkavēti pārrobežu darījumi

Mūsdienās pārrobežu maksājuma apstrāde prasa daudz laika. Pat ja darījumu apstrādei neizmantojat bankas kanālu, tā apstrāde joprojām var ilgt līdz 6 dienām. Patiesībā tas var negatīvi ietekmēt biznesa pasauli. Uzņēmumam ir jādara nauda katru dienu. Arī šiem darījumiem ir termiņš, līdz kuram jāsatiekas.

Tātad jebkura kavēšanās ar šo termiņu ievērošanu radītu milzīgus zaudējumus. Tādēļ tas padara biznesa procesu diezgan neefektīvu. Arī ikdienā daudzi cilvēki patiešām sūta naudu no ārzemēm savām ģimenēm.

Tomēr, kad rodas ārkārtas situācija, cilvēkiem nav iespējas nekavējoties nosūtīt naudu. Tādējādi tas rada arī daudz nelaimes.

Zema karšu datu drošība

Tirgotājam būs nepieciešama maksājumu karšu nozares datu drošības standartu sertifikācija, lai pieņemtu debetkartes vai kredītkartes. Tomēr daudzos gadījumos tirgotāji neievēro visas šīs sertifikācijas vajadzības. Vairumā gadījumu viņi mēdz ignorēt faktu, ka karšu datu drošībai jābūt visaugstākajai prioritātei.

Tāpēc šiem kanāliem ir ļoti ierobežota klienta kartes informācijas drošība. To kibernoziedznieki var viegli izmantot un izmantot, kad vien vēlas. Tādēļ bez atbilstoša drošības protokola šāda veida datu zādzība turpinās notikt.

Lasiet arī:Blockchain Technology Explained: Decentralizēta ekosistēma

Valūtas konvertēšanas grūtības

Starptautiskajai vai globālajai e-komercijai ir jāpieņem dažādas valūtas un maksājuma veidi. Turklāt elektroniskajiem maksājumiem, piemēram, debetkartēm / kredītkartēm, mobilajiem maksājumiem vai e-makiem, efektīvi jāpiedāvā valūtas konvertēšana. Tomēr daudzos gadījumos šie pakalpojumi nespēj piedāvāt atbalstu noteiktām vietējām valūtām, kas ierobežo lietotāja iespējas iepirkties no jebkuras vietas.

Atkal, dažādi maksājumu pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādus pakalpojumus, kuriem ir arī liela maksa. Kopumā pieredze var būt diezgan apgrūtinoša gan tirgotājam, gan klientiem. Valūtas konvertēšanas process netiek pienācīgi racionalizēts, tāpēc tas prasa arī laiku. Tātad tirgotājs nespēj izmantot daudz potenciālu vairāk uzņēmējdarbības.

Pareizas tehniskās integrācijas trūkums

Vēl viens svarīgs šīs nozares jautājums ir pienācīgas tehnoloģiju integrācijas trūkums. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka arī tagad maksājumu pakalpojumu sniedzēji izmanto mantotos tīklus, lai veiktu ikdienas darbības. Diemžēl šie mantotie tīkli nespēj tikt galā ar pieaugošo klientu un uzņēmumu pieprasījumu.

Tāpēc notiek daudz kļūdu, un darījumu vai jebkuru maksājumu pakalpojumu apstrāde var ilgt vairākas dienas. Nemaz nerunājot par šo tehnoloģiju neaizsargātību, palielinās identitātes vai naudas zādzības risks. Tomēr šīs organizācijas joprojām nevēlas mainīt vai integrēt jaunas tehnoloģijas.

Augsta apstrādes maksa

Ne katrs uzņēmums uzskata, ka apstrādes maksa ir galvenā problēma. Tomēr tas ir arī viens no šīs nozares izaicinājumiem. Patiesībā apstrādes maksa vienmēr pieaug ar katru gadu, un daudzos gadījumos apstrādes maksas variācijas ir diezgan sarežģītas. Tāpēc ir diezgan grūti izsekot apstrādes maksām un to, cik tās maksātu ilgtermiņā.

Nesaprotot, kā šie darbojas, jūs jau agri varat saskarties ar uzņēmējdarbības jautājumiem. Patērētājiem šīs ir diezgan nevajadzīgas maksas, jo dažos gadījumos tas ilgtermiņā var maksāt daudz, īpaši par starptautiskiem darījumiem.

Komplekss finanšu regulējums teritorijās

Katrai valstij ir savi noteikumi, kas attiecas uz finansēšanas vai maksājumu procesiem. Tomēr katru reizi, kad bizness paplašinās uz jaunām teritorijām, viņiem ir jārisina jauna veida noteikumi. Tas nozīmē, ka viņiem ir jāsāk vai jāmaina uzņēmējdarbības modeļi katrai jaunai valstij. Tādēļ process kļūst daudz sarežģīts, un to ir grūtāk izsekot.

Bet, pienācīgi neievērojot vadlīnijas, uzņēmumiem, iespējams, būs jāmaksā soda naudas vai pat soda naudas, pamatojoties uz to pārkāptajiem likumiem. Šī situācija var būt smaga maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo ​​tā var mazināt viņu zīmola vērtību.

Lasīt līdzīgu tēmu: Blockchain nozīme apdrošināšanas nozarē

Zema klientu apmierinātība

Pieaugot problēmām maksājumu nozarē, klientu apmierinātības līmenis strauji pazeminās. Un kāpēc gan tā nebūtu? Pieaugošā naudas zādzību summa, identitātes zādzības un lēni pakalpojumi liek patērētājiem novērsties no maksājumu pakalpojumu sniedzējiem. Piemēram, pieņemsim, ka maksājumu pakalpojumu sniedzējs pārtrauc pakalpojumu piedāvāšanu kiberuzbrukuma vai viņu sistēmas neatbilstību dēļ. Tādā gadījumā cena būs jāmaksā klientam.

Šajā gadījumā klienti, kuri ikdienā lieto kartes, nevar piekļūt viņu rīcībā esošajai naudai, un viņiem būtu daudz nepatikšanas. Tas var arī aizņemt daudz laika, lai atrisinātu problēmu; visu šo laiku visiem patērētājiem būs jāmeklē cita iespēja, lai atgūtu naudu.

Kiberuzbrukumu palielināšana

Kiberuzbrukumu skaits maksājumu pakalpojumu sniedzējiem ir satraucošs. Maksājumu nodrošinātāji ir viņu pirmais mērķis, kad runa ir par kiberuzbrukumiem. Tikai kiberuzbrukumi katru gadu var zaudēt līdz pat 6 triljoniem ASV dolāru. Iedomājieties zaudējumu apjomu, kas rodas gan no patērētāja, gan no uzņēmuma mērķiem.

Tā kā jūs jau zināt, ka uzņēmumi nepiedāvā atbilstošus noteikumus vai drošības protokolus, ir diezgan viegli ielauzties sistēmā un no tās nozagt naudu vai patērētāja datus. Tādēļ šai nozarei nepieciešama jauna tehnoloģija, kas var palīdzēt bez problēmām risināt visus jautājumus.

Atkārtotas KYC procedūras

Procedūras “Zini savu klientu” vai KYC ir paredzētas sava iemesla dēļ. Mēs zinām, ka tas ir paredzēts, lai pasargātu maksājumu nodrošinātājus un patērētājus no jebkādām ar identitāti saistītām problēmām. Tomēr šis process nav tik viegls, kā izklausās. Patiesībā tas prasa daudz dokumentu un tā pārbaudei ir nepieciešama daudz oficiālu dokumentu.

Tomēr pieņemsim, ka klients nolemj izmantot citu maksājumu nodrošinātāju. Tādā gadījumā viņam / viņai ir jādara viens un tas pats process no jauna. Tā kā bankām nav iespējas izmantot citu banku informāciju, lai to pārbaudītu, patērētājam ir jārisina tas pats process laikietilpīgā veidā. Ilgtermiņā tas ir milzīgs apgrūtinājums gan bankai, gan patērētājam.

Lasīt vairāk:Bloķēšanas ķēde ražošanā: ceļvedis rūpniecības iespēju palielināšanai

Kādi ir ieguvumi no Blockchain izmantošanas maksājumos?

Tagad, kad jūs zināt par maksājumu nozares jautājumiem, ir pienācis laiks saprast, kā blokķēde to var pozitīvi ietekmēt. Nu, blockchain joprojām nav ideāls, taču tas joprojām var piedāvāt daudz funkciju šai nozarei.

Pirmkārt, blockchain var piedāvāt drošāku platformu darījumu procesiem. Patiesībā blokķēdes izmantošana maksājumu apstrādei var pavērt jaunas iespējas gan patērētājam, gan uzņēmumam. Kriptogrāfiskā jaucējfunkcija nodrošinās, ka neviens nevar uzlauzt sistēmu un mainīt tās datus pēc savas izvēles.

Tātad, blokķēde var aizsargāt tīklu gan no uzbrukumiem, gan no iekšpuses.

Atkal, blockchain maksājumu platforma seko izplatītam dabiskam tīklam. Tātad centrālās pārvaldes iestādes nav. Tas faktiski var būt diezgan pozitīvi, jo centrālās pārvaldes iestādes tagad ir pilnas ar korupciju. Pieņemsim, ka centrālās iestādes nekontrolē sistēmas. Tādā gadījumā patērētāji beidzot var uzticēties sistēmai, kas piedāvā visu viņu pelnīto drošību.

Pārredzamība ir vēl viena no blockchain priekšrocībām šajā nozarē. Pašlaik šī nozare nepiedāvā nekādu pārredzamību sistēmā. Tātad klienti nezina, kā uzņēmumi apstrādā savu naudu vai kā to izmanto. Tomēr blokķēde var klientiem atgriezt viņu tiesības.

Tādējādi, izmantojot blokķēdē balstītas norēķinu sistēmas, uzņēmumi un to klientu bāze faktiski var radīt daudz priekšrocību.

Blockchain piedāvā daudz priekšrocību dažādām nozarēm. Lai uzzinātu vairāk par to, skatiet mūsu ceļvedi par blokķēdes tehnoloģijas priekšrocībām.

Izmantojiet Blockchain gadījumus maksājumu sektorā

Blokķēde maksājumu nozarē var piedāvāt daudz lietojuma gadījumu. Pārbaudīsim, kas tie ir –

Digitālās identitātes pārbaude

Kā jūs jau zināt, identitātes pārbaude ir ilgs process, un tas arī nepiedāvā 100% drošību. Tāpēc daudzi patērētāji skeptiski vērtē savas informācijas veidošanu vai koplietošanu digitālās verifikācijas vajadzībām. Vēl viens būtisks punkts ir laiks, kas nepieciešams katrai atsevišķai pārbaudei. Patiesībā katra dokumenta pārbaude prasa daudz laika.

Tomēr uz blokķēdes balstītas maksājumu metodes var piedāvāt automatizētus identitātes pārbaudes procesus. Vēl vairāk, kopējais verifikācijas process paātrinās, salīdzinot ar tradicionālajiem. Šeit jūs varat augšupielādēt visus savus dokumentus, un tas tos pārbaudīs un izveidos jums digitālo identitāti. Acīmredzot šajā gadījumā jums piederēs jūsu digitālā identitāte un jums tā būs jāuztur pašiem.

Augsta datu drošība

Vēl viens lielisks blockchain izmantošanas gadījums maksājumu apstrādei ir augsta drošība, ko tā piedāvā datiem. Kā jūs jau zināt, tirgotāji neievēro visas šīs sertifikācijas vajadzības. Vairumā gadījumu viņi mēdz ignorēt faktu, ka karšu datu drošībai jābūt visaugstākajai prioritātei.

Tāpēc šiem kanāliem ir ļoti ierobežota klienta kartes informācijas drošība. Tomēr ar blokķēdes norēķinu sistēmu scenārijs var krasi mainīties. Patiesībā blokķēde piedāvā drošu tīkla procesu, kurā tirgotāji var uzglabāt klientu informāciju, un neviens tam nevarēs piekļūt.

Šis process faktiski var pilnībā atbrīvoties no jebkāda veida datu drošības problēmām.

Labāki naudas atmazgāšanas apkarošanas (AML) protokoli

Tā kā trūkst naudas atmazgāšanas (AML) un pretterorisma finansēšanas (CTF) protokolu, daudzas bankas vai maksājumu nodrošinātāji kļūst par šo nelikumīgo darbību upuriem. Piemēram, HSBC bankai 2012. gadā bija jāmaksā naudas sods 1,9 miljardu ASV dolāru apmērā par iesaistīšanos Kolumbijas Norte del Valle karteļa un Meksikas Sinaloa karteļa naudas atmazgāšanas shēmā..

Šāda veida scenāriji notiek daudz, tad mēs varam domāt. Tas, ka esošais modelis nespēj tikt galā ar situāciju, nenozīmē, ka tam būtu jāturpinās šādi.

Tomēr maksājumu apstrādes shēmu blokķēde faktiski var pilnībā mainīt scenāriju. Blockchain norēķinu sistēmas izmantošana palīdzēs godīgām bankām labāk sekot līdzi atbilstībai. Vēl jo vairāk, viņi var viegli atklāt jebkāda veida nelikumīgas darbības, kas var notikt ilgtermiņā.

Automatizētie klienta (KYC) procesi

Kā jūs jau zināt, KYC process nav tik viegls, kā izklausās. Patiesībā tas prasa daudz dokumentu un tā pārbaudei ir nepieciešama daudz oficiālu dokumentu.

Tomēr pieņemsim, ka klients nolemj izmantot citu maksājumu nodrošinātāju. Tādā gadījumā viņam / viņai ir jādara viens un tas pats process no jauna. Tā kā bankām nav iespējas izmantot citu banku informāciju, lai to pārbaudītu, patērētājam ir jāatkārto viens un tas pats process.

Bet, izmantojot uz blockchain balstītas maksājuma metodes, patērētājam process būs jāiziet tikai vienu reizi. Pēc tam visi procesi tiks automatizēti. Patiesībā blokķēde ir koplietojams, bet nodrošināts virsgrāmatu sistēmas veids. Tātad bankas var sazināties savā starpā un izmantot KYC datus no vienas bankas uz otru.

Vienkārši padomājiet, cik daudz laika un papīra tas ietaupīs!

Vai vēlaties pārbaudīt vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu? Pārbaudiet 20 un vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu šobrīd!

Ātrāki pārrobežu darījumi

Pārrobežu maksājumi ir neatņemama uzņēmumu uzņēmējdarbības sastāvdaļa. Bet mūsdienās pārrobežu maksājuma apstrāde prasa daudz laika. Pat ja darījumu apstrādei neizmantojat bankas kanālu, tā apstrāde joprojām var ilgt līdz 6 dienām. Patiesībā tas var negatīvi ietekmēt biznesa pasauli.

No otras puses, uz blockchain balstītas maksājumu metodes faktiski var piedāvāt ātrāku darījumu laiku. Faktiski darījumu var apstrādāt dažu sekunžu laikā, nevis dienas! Vai varat iedomāties šīs funkcijas sekas? Tas var ietaupīt tik reižu un palielinātu tik daudzu uzņēmumu efektivitāti.

Peer to Peer (P2P) pārsūtīšana

Vēl viens nozīmīgs blockchain norēķinu platformas izmantošanas gadījums ir vienādranga pārskaitījumi. Patiesībā blokķēdes tehnoloģijas izmantošana palīdzēs tieši veikt darījumus ar citu lietotāju. Lai to izdarītu, jums nebūs jāiet caur starpnieku vai centrālo iestādi.

Lai gan P2P pārsūtīšanas lietojumprogrammas jau ir tirgū, tās nespēj jums piedāvāt pilnīgu brīvību, jo tām visām ir sava veida ierobežojumi. Piemēram, viņi varēja atbalstīt tikai vienu ģeogrāfisko atrašanās vietu vai arī tiem bija noteikta zona.

Bet blokķēdē nav iespēju izvēlēties nekādus ierobežojumus. Jūs varat veikt darījumus ar naudu no jebkuras vietas pasaulē.

Samazinātas apstrādes maksas

Apstrādes maksa ir liela problēma, kad runa ir par maksājumu pakalpojumu sniedzējiem. Patiesībā slogs ir gan patērētājiem, gan uzņēmumiem. Daudzos gadījumos apstrādes maksa vienmēr pieaug ar katru gadu, un daudzos gadījumos apstrādes maksas variācijas ir diezgan sarežģītas. Tāpēc ir diezgan grūti izsekot apstrādes maksām un to, cik tās maksātu ilgtermiņā.

Bet, izmantojot uz blockchain balstītu maksājumu platformu, starpnieks nebūs vajadzīgs. Tātad arī par to nebūs jāmaksā apstrādes maksa. Tas ievērojami samazina darījumu maksu skaitu gan uzņēmumiem, gan patērētājiem.

Aizsardzība pret kibernoziegumiem

Vēl viena būtiska problēma, ar kuru nodarbojas maksājumu sektors, ir kibernoziegumu pieaugošā likme. Tas notiek tāpēc, ka uzņēmumi nepieciešamības gadījumā nepiedāvā atbilstošus noteikumus vai drošības protokolus. Tādējādi kļūst diezgan viegli ielauzties sistēmā un no tās nozagt naudu vai patērētāja datus.

Tomēr, izmantojot blokķēdes maksājumu sistēmu, jums vairs nekad nebūs jāuztraucas par kiberuzbrukumiem. Blockchain ir lieliski piemērots jebkura veida kiberuzbrukumu risināšanai. Vēl jo vairāk, ir pat anti-DDoS uzbrukuma lietojumprogrammas, kuru pamatā ir bloku ķēde, kas var palīdzēt jums atvairīt jebkuru DDoS uzbrukumu. Vai tas var būt kaut kas labāks par to?

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Uzņēmumi, kas maksājumu blokos izmanto Blockchain tehnoloģiju

BBVA

BBVA ir viens no maksājumu uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi. Vēlāk, nesen viņi pabeidza sindicēto aizdevumu ar Red Electrica Corporation, izmantojot šo brīnišķīgo tehnoloģiju. Labākais ir tas, ka, pēc viņu domām, darījumu process bija tik ātrs, ka BBVA platformā tas bija rekordliels ātrums.

Intesa Sanpaolo

Intesa Sanpaolo ir arī vēl viena no maksājumu kompānijām, kas savām lietojumprogrammām izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Patiesībā viņi izmanto šo tehnoloģiju tirdzniecības datu apstiprināšanai. Nesen citi dalībnieki, piemēram, Eternity Wall un Deloitte, sāka izmēģināt tehnoloģiju, lai redzētu to priekšrocības.

Barclays

Barclays ir Lielbritānijas 2. lielākā banka šobrīd, un tā atrodas arī blokķēdes ekosistēmā. Pašlaik tie ir vieni no ievērojamākajiem un aktīvākajiem maksājumu uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi, lai pilnveidotu savus KYC protokolus un līdzekļu pārskaitījumus. Viņiem pat ir patenti pret šīm divām funkcijām, kuras viņi ieviesa savā platformā.

HSBC

HSBC maksājumu nozarē izmanto arī blokķēdi. Patiesībā banka jau strādā pie daudziem projektiem, kas var atvieglot to līdzekļu pārskaitījumus un dokumentāciju bez papīra. Tātad viņu investori platformā var izsekot visu savu naudu.

Tāpat nesen HSBC Bangladeša sacentās par pašu pirmo pārrobežu akreditīva izsniegšanu.

Visa

Visa jau kādu laiku strādā pie šīs tehnoloģijas. Patiesībā uzņēmums izmanto bloku ķēdi arī maksājumu nozarē, lai risinātu savus maksājumu pakalpojumus starp uzņēmumiem. Pašlaik projekts joprojām ir dzīvs un plaukstošs.

Paturot prātā atbilstošu uzņēmējdarbības modeli, ir grūti izmantot blokķēdi kā sviru. Pārbaudiet mūsu galveno blokķēdes ieviešanas stratēģiju, lai uzzinātu vairāk par blokķēdes izstrādi.

Banco Santander

Banco Santander maksājumu blokā izmanto blokķēdi, lai pilnveidotu savu digitālās identitātes projektu. Kopā ar citiem dalībniekiem uzņēmums strādā pie automatizētas digitālās identitātes sistēmas. Vēl jo vairāk, šis projekts var dot tā lietotājam lielāku kontroli pār saviem datiem un to, kā viņi vēlas tos izmantot.

MasterCard

MasterCard ir viens no maksājumu apstrādes uzņēmumiem, kas izmanto arī blockchain. Viņiem ir digitālās valūtas testēšanas platforma, kas var palīdzēt bankām tikt galā ar CBDC (centrālās bankas digitālās valūtas) iniciatīvu. Vēl jo vairāk, šī platforma parādīs, kā klients var izmantot valūtas, lai maksātu ikdienas dzīvē.

PayPal

PayPal ir vēl viens no maksājumu apstrādes uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdi, lai iegūtu lielāku uzņēmējdarbības efektivitāti. Patiesībā šis uzņēmums lietotājiem piedāvā pirkt, pārdot un pat glabāt kriptovalūtas vai digitālos marķierus no sava PayPal maka. Tas acīmredzami pavērs jaunas iespējas uzņēmumiem nākotnē.

Citibank

Citibank izmanto blockchain maksājumu sistēmu, lai modernizētu preču tirdzniecības procesus. Patiesībā viņi izmantos blokķēdi, lai piedāvātu labāku izejvielu tirdzniecības finansēšanas risinājumu. Tas nozīmē, ka viņi racionalizēs visus finanšu darījumus vai līgumus tirdzniecībā, izmantojot savu platformu.

ING banka

ING banka izmanto arī blokķēdes norēķinu sistēmu, lai pārbaudītu savu privātuma tehnoloģiju, kas pazīstama kā necaurlaidīga. Tas paslēps summu visos darījumos, izmantojot bitcoin. Tas nodrošinās, ka visa klienta informācija vienmēr ir drošībā un netiek nodarīts kaitējums privātumam.

Daudzi uzņēmumi visā pasaulē ir ieinteresēti blokķēdes tehnoloģijā. Lai uzzinātu vairāk par to, apskatiet 50 labākos uzņēmumus, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Secinājums

Galu galā blokķēdes izmantošana maksājumu nozarēs faktiski var palīdzēt bez problēmām atbrīvoties no daudziem jautājumiem. Jūs varat uzlabot darījumu apstrādi, lielāku datu drošību un digitālās identitātes īpašumtiesības. Mēs uzskatām, ka blokķēdes ieviešana var patiešām piedāvāt priekšrocības gan uzņēmumiem, gan klientiem.

Ja jūs interesē blokķēdes ieviešana maksājumu sistēmās, jums jāsāk rūpīgāk apgūt tehnoloģiju. Pirms sākat savu projektu, iesakām sākt ar bezmaksas blokķēdes kursu, lai apgūtu blokķēdes pamatelementus. Tātad, kāpēc gaidīt? Izmantojiet intuitīvo tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me