Blockchain izstrādātāju alga pieaug!

Pieaugot blokķēdes tehnoloģiju popularitātei, pieaug arī pieprasījums pēc blokķēdes izstrādātājiem. Šis raksts piedāvā skaidru ideju par blokķēdes izstrādātāja algu un to, kā tā laika gaitā pieaug.

Blockchain izstrādātāju alga pakāpeniski pieaug un kļūst par vienu no visu laiku vislabāk apmaksātajām algām! Parasti, pieaugot blokķēdes tehnoloģijai, daudzas darba iespējas drīz pārņem tirgu. Tagad viss uzņēmuma uzņēmums, kas meklē kvalificētus profesionāļus, ir gatavs maksāt arī lielu algu.

Tādējādi blokķēdes izstrādātājs ir viens no visvairāk vēlamajiem darba amatiem, kā arī nāk ar lielisku blokķēdes izstrādātāja algu.

Tomēr ir daži specifiski faktori, kas kontrolē blockchain izstrādātāja algas lielumu no uzņēmuma uz uzņēmumu. Ja vēlaties uzzināt par ieguvumiem, ko dod šī profesija, jums veicas. Šodien jūs sapratīsit faktorus un scenārijus, kas izlemj par blokķēdes izstrādātāja algas lielumu.

Jūs saņemsiet arī norādes par to, kā jūs varat atrast arī labi apmaksātus izstrādātāju darbus.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Contents

Kāds ir Blockchain izstrādātāja algu diapazons?

Pirms mēs pāriet uz to, kā jūs varat izstrādāt savu CV par augstu algotu blockchain izstrādātāju algu, parunāsim par to, kāds diapazons ir tipisks.

Patiesībā pieprasījums pēc talantiem, kuru pamatā ir blockchain, turpina pieaugt. Vēl jo vairāk, tas tieši veicina arī augsto algu diapazonu. Parasti vidējā blokķēdes piegāde katru gadu ir no 150 000 USD līdz 175 000 USD!

No otras puses, šķiet, ka tipiskais programmatūras inženieris katru gadu saņem $ 137k. Tātad, jūs redzat, kā blockchain izstrādātāja alga ir daudz lielāka nekā vidējais programmatūras inženieris vai izstrādātājs.

Ja esat pieredzējis un tirgū ir lielāks pieprasījums, tad katru gadu varat nopelnīt līdz 200 000 USD!

Zemāk esošajā tabulā varat pārbaudīt, kā mainās blokķēdes izstrādātāja alga, pamatojoties uz apgabalu.

AreaBlockchain izstrādātāju alga

SF līča apgabals 168 248 ASV dolāri
Ņujorka 161 862 ASV dolāri
Sandjego 158 333 USD
Sietla 154 241 USD
Bostona 153 933 USD
Losandželosa 152 045 USD
Filadelfija 150 000 USD
Vašingtona DC. 149 956 ASV dolāri
Ostina 147 421 USD
Dalasa / Ft vērta 142 800 USD
Atlanta 141 666 ASV dolāri
Denverā 132 500 USD
Čikāga 127 769 ASV dolāri
Londona 113 368 USD (81 414 GBP)
Toronto 96 540 USD (122 964 USD)
Francija 72 281 USD (59 875 EUR)

Avots: nolīgts

Kā redzat, šķiet, ka vidējā maksimālā blokķēdes izstrādātāja alga ir Sanfrancisko. Tomēr daudzi uzņēmumi var maksāt pat lielāku par šo, jo tas ir tikai vidējais skaitlis.

Specializācijas: Speciāls Blockchain platformas speciālists

No otras puses, konkrēts blockchain platformas speciālists var pat saņemt lielāku algu. Piemēram, Ethereum vai Hyperledger blockchain izstrādātāji var iegūt lielāku blockchain izstrādātāja algu nekā citi platformas eksperti.

Apskatiet zemāk –

LocationLow EndHigh EndAverage alga

ASV. 80 000 USD 180 000 USD 127 500 USD
Āzija 100 000 USD 150 000 USD 125 000 USD
Tālvadības pults 100 000 USD 200 000 USD 145 000 USD

Avots: cryptocurrencyjobs.co

Tātad, jūs varat redzēt, ka, ņemot vērā tikai atrašanās vietu un arī specializāciju, attīstītāju algu diapazons mainīsies. Šeit blokķēdes attālinātie darbi attiecas uz ārpakalpojumiem vai uzņēmumiem, kas piedāvā funkciju no mājas.

Lasīt vairāk: Kā piesaistīt Blockchain izstrādātāja darbu?

Kādi faktori ietekmē Blockchain izstrādātāju algu?

Ir daži faktori, kas var viegli ietekmēt jūsu blockchain izstrādātāja algu. Vēl jo vairāk, šie faktori ir ārkārtīgi svarīgi, jo, ja jūs par tiem zināt, jūs varat viegli stratēģēt arī savu nākotnes karjeru. Šie ir –

Darba vieta

Darba vieta ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, lai iegūtu lielu blokķēdes izstrādātāja algu. Patiesībā, ja atrašanās vieta nav tehnoloģijai draudzīga vai progresīva, galvenokārt blokķēdes izstrādātāju algas ir zemas.

Tādējādi pārcelšanās uz vietu, kur jūsu kvalifikācija iegūtu lielāku ekspozīciju, būtu jūsu pirmais zvans.

Parasti Eiropā daudzās vietās joprojām nav vajadzība pēc blokķēdes. Tā rezultātā blockchain izstrādātāju algas nav tik augstas, salīdzinot ar Āzijas vai ASV atrašanās vietām.

Cerams, ka tuvākajā nākotnē, kad katra vieta novērtēs blokķēdi, palielināsies arī algas summa.

LocationLow EndHigh EndAverage alga

ASV. 70 000 USD 200 000 USD 136 000 USD
Āzija 60 000 USD 120 000 USD 87 500 USD
Eiropa 55 000 USD 91 000 USD 73 300 USD
Tālvadības pults 70 000 USD 200 000 USD 123 750 USD

Avots: cryptocurrencyjobs.co

Kā redzat, blockchain izstrādātāja kopējais algu diapazons var ievērojami atšķirties atkarībā no atrašanās vietas.

Pieredze ir svarīga

Nu, tas nav šokētājs. Patiesībā pieredzei acīmredzami ir nozīme un nozīme. Vēl jo vairāk, ja jūs jau esat strādājis pie vairākiem blokķēdes projektiem, tad varat sagaidīt, ka saņemsiet skaistu blokķēdes izstrādātāja algu.

No otras puses, iesācēji, kuri tikai nesen iemācījās attīstīt blokķēdi, jau pašā sākumā saņems zemu apmaksātas algas. Kad sāksit strādāt pie noteiktiem blokķēdes projektiem vai augstas vērtības uzņēmumos, jūsu pieprasījums sāks pieaugt.

Vecums

Daudzos gadījumos darba stāžs ietekmēs to, cik daudz jūs saņemat algu. Patiesībā, jo vairāk jūs iegūstat pieredzi, jo vairāk jūs varat ieņemt augstākus amatus. Šeit darba stāžs nav balstīts uz vecumu, bet gan uz rangu jūsu uzņēmumā.

Vēl jo vairāk, jo augstāks rangs, jo pieredzējušāks un zinošāks ir izstrādātājs. Tādējādi ir normāli, ka viņiem maksā vairāk nekā viņa / viņas pakļautajiem. Tātad, kad jūs tiksiet paaugstināts augstākā amatā, jūs noteikti varat sagaidīt lielāku samaksu.

Kompanijas profils

Vēl viens lielisks faktors, kas ietekmē blokķēdes izstrādātāju algas, ir uzņēmuma profils. Ja jūs dodaties tikai uz jauniem uzņēmumiem, viņi savas uzņēmējdarbības sākumā nevar jums piedāvāt tik lielu samaksu. Bet, ja jūsu mērķis ir augsta līmeņa uzņēmumi, jūs varat sagaidīt, ka saņemsiet skaistu summu.

Patiesībā augsta līmeņa uzņēmumi vienmēr ir gatavi ieguldīt naudu blokķēdes tehnoloģijā. Tādējādi viņi ir gatavi pieņemt darbā arī profesionāļus un pretī maksāt labu algu.

Darbinieku trūkums

Arī darbinieku trūkums var ietekmēt veidu, kā uzņēmumi piešķir savas blockchain izstrādātāju algas. Tā kā blokķēde ir jauna tehnoloģija, nav daudz profesionāļu, kas pilnībā izprastu jēdzienus. Tā rezultātā vienmēr ir pastāvīgi vajadzīgi darbinieki.

Tādējādi arī atalgojuma diapazons turpina pieaugt, pamatojoties uz to. Vēl jo vairāk, ja kādā vietā nav darbinieku trūkuma, tad var samazināties arī alga. Tātad, pat ja jūs tikko uzzinājāt, kā attīstīt blokķēdi, jūs joprojām varat saņemt labu algu.

Lasīt vairāk: Kā kļūt par Blockchain izstrādātāju?

Blockchain sertifikāti nodrošina lielāku Blockchain izstrādātāju algu

Sertificēts blokķēdes izstrādātājs vienmēr saņems lielāku algu salīdzinājumā ar to, kurš nepabeidza blokķēdes izstrādātāju kursus. Kāpēc? Ja šajā jomā esat tikai iesācējs, sertifikāts var patiešām parādīt jūsu patieso pieredzi.

Tādējādi jūs saņemsiet vairāk piedāvājumu un ienesīgākas pozīcijas uzņēmumos. Tādējādi jums vajadzētu apsvērt iespēju kļūt par sertificētu blokķēdes izstrādātāju jau pašā karjeras sākumā. Lielas karjeras iespējas blokķēdē ar laiku tikai palielinās.

Visiem vecākajiem izstrādātājiem vajadzētu saņemt arī sertifikātus.

Kā jūs varat palielināt savu algu?

Blockchain izstrādātāja algas paaugstināšana jau pašā sākumā var šķist grūts uzdevums. Bet, kad jūs sākat strādāt ar augstākajām blokķēdes prasmēm, jūs saņemsiet piedāvājumus par augstām blokķēdes izstrādātāju algām. Tādējādi es esmu izveidojis norāžu sarakstu, kas palīdzēs jums viegli iegūt savu sapņu darbu.

Piemīt kalibrs uzņēmumu uzņēmējdarbībā un tehnikā

Jūs zināt, ja vēlaties iegūt lielu blockchain izstrādātāja algu, jums noteikti vajadzētu strādāt pie sava uzņēmuma biznesa prasmēm. Patiesībā ir tikai nedaudz profesionāļu, kuri zina, kā apvienot gan uzņēmuma biznesu, gan uzņēmuma tehnoloģiju blokķēdi.

Ja jūs varat pierādīt, ka esat eksperts, to darot, jūs noteikti palielināsiet savas izredzes iegūt lielu blockchain izstrādātāja algu.

Iegūt grādu

Grāda iegūšana, iespējams, ir lielisks veids, kā bagātināt savu CV. Jums vajadzētu mēģināt pabeigt datorzinātņu bakalaura grādu vai iegūt vismaz diplomu. Patiesībā, lai cik eksperts jūs arī nebūtu, lielie uzņēmumi vēlas pieņemt darbā kādu, kuram ir derīga izcelsme.

Iegūstiet milzīgu pieredzi

Pieredze, pieredze un pieredze! Jūsu CV nav nekas pievilcīgāks, izņemot faktu, ja jums ir stabila pieredze, strādājot pie blokķēdes tehnoloģijas.

Tātad, pirmā lieta, kas jums jādara, ir lēnām veidot savu tīklu un strādāt pie augsta ranga bloku ķēdes projektiem, lai iegūtu labu bloku ķēdes izstrādātāja algu.

Esi speciālists dažādās programmēšanas valodās

Programmēšanas valodas ir būtiskas, veidojot blokķēdi. Tādējādi, jo vairāk jūs saprotat programmēšanas valodu, jo lielāka būs jūsu bloku ķēdes izstrādātāja alga.

Izmantojiet savu brīvo laiku, lai iemācītos jaunu programmēšanas valodu, piemēram, DAML, C ++, Solidity, Java, Python utt..

Know-how sazināties ar vērtību

Labi, tāpēc jūs zināt, kā attīstīt blokķēdi, bet vai jūs patiešām varat pareizi domāt savām idejām ieinteresētajām personām? Ja jūs neesat tik vokāls, sāciet pie tā strādāt. Pārliecinieties, ka zināt, kā komikss novērtēja vienaudžus un klientus.

Patiesībā tas pievērsīs uzmanību jums, un jūs drīz saņemsit augstas blockchain algas darba piedāvājumus.

Pabeigt Blockchain kursus

Blockchain izstrādātāju algas var būt atkarīgas arī no tā, vai esat pabeidzis visus blokķēdes kursus vai nē. Tas ir lielisks veids, kā bagātināt savu CV un iepriecināt intervētājus.

Izdaliet dažādas Blockchain platformas

Ja jūs joprojām nesaprotat, kā darbojas dažādas blokķēdes platformas, tas var izraisīt jūsu zemo blokķēdes algu. Patiesībā zināšanai tikai par vienu no diviem vairs nepietiek. Tātad, noteikti koncentrējieties uz visiem pašreizējiem populārajiem tirgū.

Pārzināt uzņēmuma biznesa procesus

Vai nezināt, kā uzņēmumi strādā vai palielina ieņēmumus? Tad sāciet uzzināt par viņiem jau tūlīt! Bez šīm zināšanām jūs nevarat palielināt savu vērtību.

Iemācieties stratēģiski izveidot blokķēdes ceļvežus

Ātri un stratēģiskāk jūs varat atrisināt problēmu, jo labāk jūsu uzņēmumam un jūsu pozīcijām. Tāpat jums vajadzētu iemācīties izveidot blokķēdes ceļvežus, pamatojoties uz jūsu uzņēmumu, un padarīt to unikālu.

Tas faktiski ir lielisks veids, kā izcelties no pūļa.

Jebkurā gadījumā pārbaudīsim nākamo prasmi, kā kļūt par blokķēdes izstrādātāju ceļvedi.

Kļūsti par Blockchain ekosistēmu un standartu ekspertu

Nu, kā redzat, nav citu iespēju, kā kļūt par ekspertu standartu un ekosistēmu jautājumos. Patiesībā blokķēdē ir daudz dažādu ekosistēmu. Vēl jo vairāk, zinot, kā tos izveidot, tas tikai bagātinās jūsu CV.

Iemācieties izmantot darbināmas veidnes vai rīkus

Darbināmas veidnes vai rīki palīdz pabeigt projektu diezgan ātri, nekā parasti. Tā rezultātā jūs varat uzņemties vairākus projektus un īsā laikā ieviest blokķēdi. Tātad, jūsu darba laiks mainīsies, un jūs saņemsiet augstu blockchain izstrādātāja algu.

Iegūstiet uzņēmuma Blockchain sertifikātu

Jūs zināt, ka kļūšana par sertificētu blokķēdes izstrādātāju var patiešām palielināt jūsu algas cerības. Patiesībā uzņēmumi bieži meklē atbilstošu sertifikātu, lai tos pieņemtu darbā.

Pārliecinieties, vai esat ieguvis sertifikātu par blokķēdi. Pārbaudiet mūsu kursus un sertifikātus 101 Blockchains akadēmijā tieši tagad!

Blockchain kursi jūsu izstrādātāja karjeras ceļam

Izmantojot mūsu augstākās klases blokķēdes izstrādātāju kursus, jūs drīz varat pilnveidot savas prasmes. Rezultātā jūs saņemsiet augstas blockchain izstrādātāja algas pozīcijas piedāvājumus. Vienkārši izpildiet mūsu norādījumus un izmantojiet savu zināšanu bāzi, lai izveidotu novatoriskus projektus.

Jebkurā gadījumā mums pašlaik ir četri dažādi kursi. Šie ir –

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Pārskats

Šis ir viens no mūsu blockchain izstrādātāju kursiem, kas palīdzēs jums kļūt par sertificētu blockchain izstrādātāju. Vēl jo vairāk, tiklīdz esat pabeidzis uzņēmuma blokķēdes kursu, jūs zināt, kā kļūt par blokķēdes izstrādātāju.

Jebkurā gadījumā sākumā mūsu kurss sāksies ar pamatiem. Tātad, jūs zināt visu par pašu tehnoloģiju. Vēlāk mēs pāriet uz īpašām platformām, kuras daudzi uzņēmumi pašlaik izmanto savos biznesos.

Šis kurss noteikti palīdzēs jums apmācīties par perfekcionistu, un pēc tam jūs varat pāriet uz augstu blockchain izstrādātāja algu.

Ko kurss aptvers?

Ievads Blockchain tehnoloģijā

 • Blokķēdes pamatelementi
 • Kā blokķēde rada blokus
 • Dažādi blokķēdes veidi – privāti un publiski
 • Gudra līguma būtība
 • Darba pierādījums

Izplatot pašlaik populārās uzņēmumu bloku ķēdes platformas

 • Hyperledger audums
 • Ethereum
 • Corda

Kā Blockchain ietekmē tirdzniecības finansēšanu

 • Pašreizējie bloku ķēdes projekti tirdzniecības finanšu nozarē
 • Uzņēmumu platformas Ripple fundamentālais elements
 • Kas ir kriptonauda un kriptogrāfijas aktīvi?

Uzņēmumu nozares izmantotās blokķēdes lietojumprogrammas

 • Blokķēde piegādes ķēdes pārvaldībā
 • Piegādes ķēde, izmantojot blokķēdi dažādās jomās
 • Blockchain digitālā pārveidošana piegādes ķēdes nozarēs

Blockchain lietošanas gadījumi

 • Blockchain sarakstā tiek izmantoti gadījumi katrai nozarei

Šis kurss ietver arī citus ekskluzīvus bonusa materiālus jums!

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldība

Pārskats

Ja vēlaties iegūt darbu ar augstu blokķēdes izstrādātāja algu blokķēdē piegādes ķēdes nozarēm, tad šis kurss tam ir lieliski piemērots. Faktiski, pabeidzot kursu, jūs zināt, kā biznesa procesi darbojas šajā nozarē.

Vēl jo vairāk, jūs zināt, kā izmantot savu zināšanu bāzi, veidojot sev vēl vienu novatorisku risinājumu.

Patiesībā mēs varam jums apliecināt, ka mūsu kurss ir vairāk nekā spējīgs palīdzēt jums iegūt šo augsto blockchain izstrādātāja algas pozīciju jebkurā uzņēmumā.

Viss, kas jums jādara, ir sekot kursam līdz punktam. Šajā kursā mēs pievērsīsimies tam, kā darbojas piegādes ķēdes pārvaldība, jautājumi, kā jūs varat radīt vērtību un kā blokķēdes izmantošana palīdzēs.

Vēl jo vairāk, mēs pat aplūkosim, kā kļūt par blockchain izstrādātāju arī šajā nozarē.

Ko kurss aptvers?

Piegādes ķēdes pārvaldības process

 • Piegādes ķēdes pareiza definīcija
 • Piegādes ķēdes vadītāja pienākumi

Kā vērtības radīšana darbojas piegādes ķēdes pārvaldībā

 • Apgrozāmā kapitāla salīdzināšana ar uzņēmuma vērtību
 • Izmantojot ekonomiskās pievienotās vērtības (EVA) modeli, lai novērtētu piegādes ķēdes pārvaldības modeļus
 • Kā darbojas apgrozāmais kapitāls un piegādes ķēdes pārvaldība

Blockchain izmantošanas piegādes ķēdē reālie ieguvumi

 • Kā blokķēde ietekmē šo nozari
 • Kā piegādes ķēdes platformas regulāri izmanto blokķēdi

Blockchain risinājumu ieviešana piegādes ķēžu nozarē

 • Palīdzēsim jums uzzināt, kā attīstīt blokķēdi piegādes ķēdes nozarēm

Šis kurss ietver arī citus ekskluzīvus bonusa materiālus jums!

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Pārskats

Šis kurss aptvers visas vissvarīgākās mācības, kas saistītas ar blokķēdi tirdzniecības finansēšanā. Pirmkārt, tas sāksies, aptverot dažādus tirdzniecības finansēšanas elementus. Vēlāk tā pāries pie jautājumiem, ar kuriem tirdzniecības finanšu nozare saskaras katru dienu.

Vēlāk mēs pievērsīsimies tam, kā jūs varat izmantot blokķēdi, lai patiesi koncentrētos uz šīm problēmām un attiecīgi tās atrisinātu.

Jebkurā gadījumā, lai palīdzētu jums uzzināt, kā uzņēmumi izmanto tehnoloģiju, mēs aplūkosim arī populāras iniciatīvas. Patiesībā šīs nodarbības ir lieliski piemērotas jūsu prasmēm. Tātad, jūs varat sagaidīt labu daudzumu blockchain izstrādātāju algas tirdzniecības finansēšanas blockchain nozarē.

Ko kurss aptvers?

Tirdzniecības finanšu nozares pamats

 • Tirdzniecības finansēšanas pamatelementi
 • Galvenās problēmas, ar kurām regulāri saskaras tirdzniecības finanšu nozares

Kā Blockchain ietekmē tirdzniecības finanšu procesu

 • Blockchain priekšrocības tirdzniecības finanšu procesā
 • Ieskats blockchain tirdzniecības finansēšanas iniciatīvās
 • Blockchain platformu sadalīšana tirdzniecībā

Tirdzniecības finanšu bloku ķēdes piemēri reālajā pasaulē

 • Pavadzīme (BoL)
 • Pārrobežu maksājumi
 • Kredītvēstule (LC)

Dažādas tirdzniecības finansēšanas platformas, izmantojot blokķēdi

 • Marko Polo
 • Tirdzniecība
 • Kontūra
 • TradeLens

Augsta profila blokķēdes attīstība tirdzniecības finansēšanā

 • TradeTrust
 • Digitālo standartu iniciatīva

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finanšu kurss

Enterprise Blockchains veidnes

Pēc savas attīstības pieredzes, iespējams, esat izmantojis rīkus, lai procesu padarītu vēl ātrāku nekā parasti. Tādējādi, lai palīdzētu jums ātrāk attīstīt blokķēdi, mēs esam šeit ar savu darbīgo veidņu komplektu. Šīs veidnes palīdzēs jums ātrāk paveikt lietas.

Un, ja jūs tikko uzzinājāt, kā attīstīt blokķēdi, tad izmantojiet mūsu veidnes, lai izmantotu arī savas stratēģiskās prasmes.

Veidņu saraksts

 • Vai jums ir nepieciešama blokķēde? – Šī veidne ir paredzēta, lai palīdzētu jums saprast, vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešama blokķēde vai nav. Tas, ka to īsteno citi uzņēmumi, nenozīmē, ka arī jūsu uzņēmumam tas būtu jādara. Tāpēc izmantojiet šo veidni, lai par to uzzinātu.
 • Blockchain projekta gatavība – Šī veidne ir paredzēta, lai palīdzētu jums izlemt, kad jūsu projekts būs gatavs. Vēl jo vairāk, jūs varat izmantot šo rīku, lai atbloķētu blokķēdes stratēģijas un palīdzētu izlemt, kad tirgot savu risinājumu.
 • Uzņēmuma Blockchain risinājuma prezentēšana – Jūs varat izmantot šo veidni, lai potenciālajiem klientiem vai ieinteresētajām personām prezentētu savas blokķēdes novatoriskas idejas. Patiesībā daudziem izstrādātājiem var nākties vadīt projektus, un tas prasa pienācīgu prezentāciju.
 • Piegādes ķēdes biznesa kartēšana Vs. Uzņēmuma blokķēde – Šis paziņos, kurai jūsu piegādes ķēdes modeļa daļai ir nepieciešama blokķēde. Tātad, jūs varat mainīt vai integrēt blokķēdi tikai šajās daļās.

Šis kurss ietver arī citus ekskluzīvus bonusa materiālus jums!

Reģistrēties tūlīt: Enterprise Blockchains veidnes

Palieliniet algu, izmantojot mūsu Blockchain izstrādātāju kursus

Patiesībā mēs piedāvājam virkni blokķēdes kursu, kas palīdzēs jums virzīties uz jūsu izstrādātāja karjeras ceļu. Mēs zinām, cik patiesībā svarīgi var būt blokķēdes izstrādātāju kursi. Tāpēc mēs piedāvājam visaugstākās kvalitātes kursus, lai tikai palīdzētu jums atrast labi apmaksātu darbu.

Patiesībā šie kursi noteikti jums pateiks, kā izstrādāt blokķēdes risinājumus uzņēmuma blokķēdes vidēm. Būtībā, tikai zinot izstrādāt blokķēdes risinājumu, tas netiks sagriezts.

Jums ir nepieciešamas milzīgas zināšanas par katra uzņēmuma darbību un jānosaka pareizais risinājums.

Tāpēc mēs ļoti iesakām savus kursus, jo tie ir nedaudz atšķirīgi no visām pārējām sertifikācijas programmām.

Kā?

Nu, mums ir tendence koncentrēties uz abām tehnoloģijām biznesa perspektīvā. Patiesībā tas ir kaut kas, ko mēdz meklēt uzņēmuma bizness.

Tomēr nav daudz cilvēku, kas patiešām zina, kā ar saviem risinājumiem palielināt biznesu.

Tāpēc mūsu kursi ir šeit, lai pilnībā palīdzētu jums. Turklāt mēs piedāvājam atjauninātas nodarbības katrā kursā. Tādējādi jūs vienmēr ievērosiet mainīgās tirgus vietas. Pat ja jūs pabeidzat mūsu kursus, jūs no mums saņemsit regulārus atjauninājumus.

Beigās

Blockchain izstrādātāja darbs ir lieliska karjeras izvēle ar tā piedāvātajiem finanšu vērtspapīriem. Pašlaik prasības ir augstas, un cilvēku ar profesionālām prasmēm nav daudz.

Tātad, šī ir lieliska iespēja sākt mainīt savu pieredzi un zināšanu bāzi. Acīmredzot, tā kā iegūsit vairāk pieredzes, jo vairāk algas varēsit sagaidīt. Īsāk sakot, jūsu prasmes apstiprinās jūsu finansiālo drošību.

Jebkurā gadījumā neaizmirstiet pārbaudīt mūsu Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursu, lai jūsu karjerai piešķirtu milzīgu impulsu tagad!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me