Blockchain naftas un gāzes nozarē

Blockchain ir topoša tehnoloģija daudzās nozarēs, tostarp arī naftas un gāzes nozarē. Šeit mēs rūpīgāk aplūkosim, kā blokķēde var sagraut naftas un gāzes nozari un padarīt to ilgtspējīgāku ilgtermiņā.

Blockchain ātri izaug no kriptogrāfijas taga, lai kļūtu par automatizētu un gudru līgumu veicinātāju. Ne tikai šo, bet arī blokķēdi uzskata arī par ķieģeļu sienu, kurai gandrīz nav iespējams izlauzties.

Papildus starpnieka vai starpnieku noņemšanai blokķēde tagad darbojas kā uzticams avots, kur tas veicina vislielāko privātumu. Bet ko par tā ietekmi naftas un gāzes nozarē. Patiesībā šī nozare ir nomocīta ar daudziem jautājumiem, un tai ir nepieciešamas izmaiņas. Bet vai blockchain var būt šīs nozares glābējs?

Vai tas tiešām šeit var būt noderīgs? Mēs sadalīsim un palīdzēsim iesācējiem saprast blokķēdes ietekmi šajā nišā. Tātad, šeit jūs varat ātri uzzināt par blokķēdes izmantošanu naftas un gāzes nozarē un izmantot šo zināšanu bāzi savā labā.

Reģistrēties tūlīt:Bezmaksas Blockchain kurss

Naftas un gāzes blokķēde: vai ir kādi jautājumi?

Šajā nozarē ir daudz jautājumu. Un bloku ķēde naftas un gāzes nozarē patiešām var palīdzēt šajā ziņā. Apskatīsim iespējamos šīs nozares jautājumus tieši tagad!

blockchain lietošanas gadījumi naftas un gāzes nozarē

Pasliktinoši fiskālie noteikumi

Jautājumi ir tādi, ka fiskālajām administrācijām nav pienācīgas stabilitātes. Tāpēc naftas un gāzes nozare saskaras ar galvenajiem jautājumiem, jo ​​viņiem visu laiku ir jārisina regulējumu maiņa. Vēl jo vairāk, katrai valstij ir dažāda veida noteikumi. Sekot tam visam praktiski ir diezgan grūti.

Nozares līderi šajā nozarē uzskata, ka ir tikai acīmredzams, ka šis jautājums viņus ilgtermiņā pārņems, ja fiskālajai pārvaldei nebūs stabilitātes. Vēl jo vairāk, nestabilitāte vien nozarei samazināja ieņēmumus par vairāk nekā 2,3 miljardiem USD. Tādējādi šobrīd ir jāmaina, ja šī nozare var pienācīgi uzziedēt.

Kaitīgi netradicionāli resursi

Netradicionāliem resursiem ir diezgan grūti piekļūt. Turklāt iepriekš tie nebija tik populāri kā mūsdienās. Izmantojot progresīvas tehnoloģijas, uzņēmumi tagad var izmantot šos resursus. Patiesībā tie galvenokārt ietver slānekļa gāzi, naftas smiltis un metālus. Lai gan šie resursi paver jaunas iespējas šai nozarei, to izmantošanas sekas ilgtermiņā var nodarīt lielāku kaitējumu.

Daudzi eksperti ir diezgan noraizējušies par hidraulisko sašķelšanu, lai piekļūtu šiem resursiem. Tas var saindēt ūdens resursus vai pat izraisīt vides nestabilitāti. Tātad, tas ir arī plašs jautājums, kuru pašlaik nevarat nepamanīt.

Pieaugošais patērētāju pieprasījums

Patērētāju prasības strauji pieaug. Lai gan daudzi uzņēmumi jau veic ieguldījumus, lai palielinātu izaugsmi, joprojām nav pietiekami, lai uzturētu stabilu naftas un gāzes plūsmu, lai apmierinātu visas prasības.

Mums ir jārisina arī fakts, ka šie resursi nav neierobežoti. Turklāt piekļuve tiem un to uzlabošana ir arī ļoti dārga. Tāpēc uzņēmumiem šajā ziņā ir grūti visu laiku apmierināt pieprasījumu.

Arī to cenas var strauji pazemināties vides katastrofas gadījumā vai pat pieaugt, ja pieprasījums ir liels, bet piedāvājums ir zems.

Sociālā un vides atbildība

Šobrīd tas ir galvenais jautājums. Šeit uzņēmumiem ir jārisina dažādi sociālie jautājumi, piemēram, ieinteresētās puses, drošības problēmas un darbinieku veselības problēmas. Arī kopējās kopienas attiecības var radīt nodevu. Naftas un gāzes nozarei ir jācīnās ar korupciju un kaitējumu videi, jo šo resursu ieguves process ir kaitīgs pašai zemei..

Vēl viena liela problēma ir sašķelšanas ietekme uz vidi. Patiesībā plaisāšana daudzās valstīs tiek uzskatīta par nelikumīgu, jo tā var saindēt apkārtējās zemes kopā ar to ūdens avotu. Tātad cilvēkiem, kas dzīvo šajās zemēs, būs lielas problēmas. Ilgtermiņā šīs zemes kļūst pamestas un neapdzīvojamas, kas arī rada lielas bažas.

Lasiet arī:Blockchain Technology Explained: Decentralizēta ekosistēma

Palielināts pieprasījums pēc atjaunojamiem enerģijas avotiem

Šis jautājums rodas vides spiediena dēļ. Patiesībā daudzus patērētājus uztrauc ietekme uz vidi, un viņi pieprasa labāku atjaunojamās enerģijas risinājumu šai problēmai. Tāpat jāpārtrauc pieaugošais piesārņojuma daudzums. Tomēr uzņēmumiem ir grūti piedāvāt pilnībā atjaunojamu risinājumu.

Tieši šeit viņiem būs nepieciešama papildu palīdzība, lai atrastu un koordinētu visu savu uzņēmējdarbības shēmu bez atbilstoša risinājuma šajā nišā. Ja viņi nekavējoties neatrisinās šo problēmu, viņi ilgtermiņā var saskarties ar lielām problēmām.

Palielināt uzturēšanas izmaksas

Arī šo rūpnīcu uzturēšana ir cits jautājums šajā nozarē. Patiesībā visiem augiem regulāri jāpārbauda, ​​kā augi darbojas. Turklāt nozarei ir jākoncentrējas arī uz videi draudzīgu komunālo pakalpojumu attīstību. Tātad, lai pārliecinātos, ka viņi strādā nevainojami, viņiem regulāri jāveic pārbaudes.

Bet visi šie procesi patiešām palielina uzturēšanas izmaksas. Rezultātā uzņēmuma kopējā efektivitāte iegūst triecienu un samazinās. Tāpēc ir ļoti svarīgi sabalansēt abus šos nosacījumus un nodrošināt labāku apkopi ar zemākām izmaksām.

Veiktspējas samazināšanās

Kad plantācijas dzīves mūžs nobriest, šīs auga kopējais sniegums samazinās. Tomēr došanās uz pilnīgi jaunu plantāciju ir ļoti dārgs process. Tāpēc tagad ir prasība saglabāt efektivitāti pat tad, ja plantācija noveco ar laiku. Tātad naftas un gāzes nozarei ir jāgarantē, ka šīs rūpnīcas ir uzticamas, lai tiktu galā ar prasībām.

No šodienas šai problēmai nav stabila risinājuma. Tāpēc tā kļūst arī par milzīgu problēmu gan investoriem, gan pašam uzņēmumam.

Lasīt vairāk: Blokķēde lauksaimniecībā: izmantojiet gadījumus un piemērus

Neefektīva piegādes ķēde

Vēl viena milzīga problēma šajā nozarē ir pienācīgas piegādes ķēdes pārvaldības trūkums. Patiesībā katrai atsevišķai naftas vai gāzes rūpnīcai ir milzīgs izmērs, un tām ir vajadzīgi daudz cilvēkresursu, lai koordinētu visas instances vai elementus.

Bet saiknes uzturēšana vai uzturēšana starp šiem elementiem ir sarežģīts un izaicinošs uzdevums. Bez pienācīgas piegādes ķēdes pārvaldības viņi nekādā gadījumā nevar tikt galā ar visiem elementiem vienlaikus. Vēl jo vairāk, nav arī iespēju izsekot procesu reāllaikā. Viņu šobrīd izmantotā tehnoloģija nav atbilstoša un darbojas uz mantotās sistēmas, kas mēdz būt kļūdas.

Pārredzamības trūkums

Vēl viena milzīga problēma ir pārredzamības trūkums šajā nozarē. Viens no galvenajiem jautājumiem ir pieaugošā korupcija, kas nozari sagaida no iekšpuses. Patiesībā ir pārāk daudz cilvēku, kas ļaunprātīgi izmanto savu nostāju un gūst labumu no uzņēmumiem, nevienam pat nemanot. Tas ir milzīgs slogs, ar kuru jāsaskaras nozarei, un tas nespēj apturēt visu korupciju.

Turklāt katrā uzņēmuma posmā nav pārredzamības. Tātad, šī ir lieliska iespēja sliktajam spēlētājam viegli mainīt dokumentāciju. Tādējādi šim jautājumam nepieciešama ārēja palīdzība, lai uz visiem laikiem pilnībā atbrīvotos no korupcijas.

Pareiza audita un uzturēšanas trūkums

Naftas un gāzes nozarē nav ieviestas pienācīgas uzturēšanas un revīzijas shēmas. Tāpēc ir dabiski visu laiku saskarties ar tehniskām grūtībām. Šo grūtību dēļ nozare katru gadu zaudē daudz ieņēmumu. Nemaz nerunājot par pieaugošo risku skaitu pašā plantācijā. Iedomājieties, ja notiek cauruļvada tehniski bojājumi, un tas netiek nekavējoties novērsts, tas var plīst jebkurā brīdī.

Bez ikdienas revīzijas procesa un ātras šo problēmu uzturēšanas situācija tikai pasliktināsies. Bet šo tehnisko apkopju audits un koordinēšana ir arī dārgs process, un uzņēmumi dažkārt tos nelabprāt veic..

Slikta atkritumu apsaimniekošana

Šausmas par atkritumu apsaimniekošanu šajā nozarē ir satraucošas. Lielākajai daļai lielo uzņēmumu nav izveidoti atbilstoši atkritumu apsaimniekošanas protokoli. Tomēr visi šie uzņēmumi rada milzīgu daudzumu atkritumu, kas ir pareizi jāuztur. Patiesībā šie atkritumi ir bīstami kaitīgi videi un cilvēkiem.

Bet jūs redzēsiet, ka daži uzņēmumi savus atkritumus var izmest visur, kur vēlas, tādējādi nodarot grūtāk videi. Patiesībā valdībām ir stingri noteikumi, lai sniegtu sliktu rezultātu, taču tikai nedaudzie ievēro drošības protokolu.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Blockchain izmantošanas priekšrocības naftas un gāzes nozarē

Ir dažas priekšrocības, kas rodas kopā ar blokķēdes izmantošanu šajā nozarē. Patiesībā blockchain piedāvā dažas ļoti lieliskas funkcijas, kas faktiski var palīdzēt šai nozarei vairāk spīdēt. Piemēram, jūs varat izmantot viedos līgumus naftas un gāzes iepirkumu automatizēšanai.

Vēl jo vairāk, jūs varat to izmantot arī, lai atvieglotu visus līgumus, ar kuriem uzņēmums nodarbojas. Tas ne tikai ietaupīs laiku, bet arī būs rentabls.

Vēl viena galvenā iezīme ir pārredzamība. Jā, blockchain piedāvā pilnu pārredzamības virsgrāmatu sistēmu, kas ir atvērta ikvienam, lai to redzētu.

Tāpēc tā ir lieliska iespēja beidzot atgriezties pie korupcijas, kas šo nozari iznīcina no iekšpuses. Kad žurnāli ir atvērti visiem, lai jūs tos redzētu, jebkurā laikā varat noteikt visas neatbilstības.

Tomēr vissvarīgākā daļa ir fakts, ka tam vispār nebūs nepieciešama nekāda atklāšana, jo visi šīs virsgrāmatas ieraksti ir nemainīgi. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka neviens to vairs nevar mainīt vai izdzēst, kad ieraksts atrodas virsgrāmatā. Tātad sliktam spēlētājam vairs nav iespējas mainīt dokumentāciju.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, blockchain var padarīt šo nozari izplatītu un decentralizētu. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka šai nozarei vairs nebūs centrālās varas, kuru pārvaldīt.

Patiesībā tas veicinās taisnīgumu un uzticēšanos starp pusēm, kuras kopīgi strādās biznesā. Tāpēc šis ir viens no blokķēdes eļļas un gāzes izmantošanas gadījumiem.

Blockchain piedāvā daudz priekšrocību dažādām nozarēm. Lai uzzinātu vairāk par to, skatiet mūsu ceļvedi par blokķēdes tehnoloģijas priekšrocībām.

Blockchain lietošanas gadījumi naftas un gāzes rūpniecībā

Šajā nozarē ir tik daudz blockchain lietošanas gadījumu. Tomēr mēs pievērsīsimies dažiem svarīgākajiem šodien. Pārbaudīsim, kas tie ir šobrīd.

Jēlnaftas darījumu digitalizēšana

Viens no spilgtākajiem blokķēdes naftas un gāzes izmantošanas gadījumiem ir jēlnaftas darījumu digitalizācijas process. Patiesībā jēlnafta šobrīd ir ekonomiski nobriedis preču tirgus. Tomēr tikai neliels skaits uzņēmumu mēdz ražot jēlnaftu tirdzniecībai. Vēl jo vairāk, tas notika nomaļās vietās, kur nepieciešams transportēt. Gandrīz 80% pasaules jēlnaftas darījumu notiek pa ūdensceļiem.

Izmantojot blokķēdi, šis process beidzot var iegūt nepieciešamo darījumu. Piemēram, izmantojot blokķēdi, šis darījums iegūs lielāku drošību un efektivitāti. Turklāt, uzlabojoties pārredzamībai, jūs varat viegli izsekot procesam no platformas.

Nafta un gāze ar kriptogrāfiju

Blockchain var pavērt tik daudz jaunu iespēju šai nozarei. Iesācējiem tas var piedāvāt patērētājiem kriptonauda ar naftu un gāzi. Patiesībā tā var būt patiešām liela iespēja apzīmēt šo nozari un vairāk iespēju investoriem. Investoru tirgi šobrīd ir diezgan gaiši, tāpēc vairāk iespēju pievienošana nāks tikai par labu abām nozarēm.

Vēl jo vairāk, tas var kļūt par lielisku ieguldījumu avotu un labu ienākumu avotu daudziem cilvēkiem. Arī dažādas partijas varētu izmantot šo marķieri, lai pārsūtītu vērtību tajos, nekad neprasot nevienu banku kā starpnieku. Tādēļ tā ir patiešām lieliska pieeja, lai kriptonauda būtu ar naftu un gāzi atbalstīta.

Labāka regulatīvā pārvaldība

Kā jūs jau zināt, naftas un gāzes nozare saskaras ar lielām problēmām, jo ​​tām visu laiku jārisina regulējumu maiņa. Vēl jo vairāk, katrai valstij ir dažāda veida noteikumi. Sekot tam visam praktiski ir diezgan grūti.

Vēl jo vairāk, tā kā valdības turpina mainīt regulējumu un nodokļu summu, uzņēmumiem ir grūti izdomāt, kā ievērot noteikumus un turpināt biznesu.

Tāpēc viedo līgumu izmantošana naftas un gāzes rūpniecībai šajā ziņā var palīdzēt. Regulatīvās iestādes var izmantot šo līgumu, lai automatizētu nodokļu nomaksas procesu. Turklāt, tā kā līgumiem vienmēr jābūt atjauninātiem un pašiem jāuztur, jūs diezgan viegli varat sekot līdzi visām izmaiņām.

Uzlabota zemesgrāmatu pārvaldība

Viens no galvenajiem blokķēdes izmantošanas gadījumiem naftas un gāzes nozarē ir uzlabota zemes ierakstu pārvaldība. Patiesībā uzņēmumiem ir jāpārvalda visa zemesgrāmata, jo tā ir miljoniem dolāru ieguldījumu rezultāts.

Tomēr tradicionāls vai uz papīra balstīts veids, kā uzturēt tik lielu ierakstu apjomu, ir apgrūtinošs. Nemaz nerunājot par to, ka tas var nonākt nepareizajā rokā, kurš to var izmantot.

Bet ar blokķēdi šis jautājums ir pilnībā pārvaldāms. Tā kā jums jau ir piekļuve nemainīgai virsgrāmatai, uzņēmumi var augšupielādēt informāciju kopā ar zemesgrāmatu dokumentāciju. Tātad jūs varat pilnībā aizsargāt dokumentus, jo neviens nekad tos nevar mainīt vai izdzēst no sistēmas.

Lasīt vairāk:Bloķēšanas ķēde ražošanā: Rūpniecisko iespēju palielināšanas ceļvedis

Droša lietiskā interneta datu glabāšana

Vēl viens no blokķēdes izmantošanas gadījumiem naftas un gāzes nozarē ir IoT ierīču datu glabāšana. Patiesībā, attīstoties tehnoloģijai, uzņēmumi tagad izmanto daudzas IoT ierīces, lai uzraudzītu to dažādās darbības.

Tomēr IoT ierīču apkopoto datu drošība gandrīz neeksistē. Parasti IoT ierīcēm nav decentralizētas struktūras, tāpēc tās ir pakļautas uzbrukumiem un ir ļoti neaizsargātas pret kiberhackiem..

Bet, ja uzņēmumi sāk izmantot blokķēdi kā primāro datu krātuvi, viņi visu informāciju var pasargāt no nepareizām rokām. Tas faktiski var piedāvāt drošu slāni ar kriptogrāfiju, lai šifrētu visus datus un padarītu tos par privātīpašumu.

Labāka pārstrāde un atkritumu apsaimniekošana

Šī ir milzīga iespēja blokķēdes balstītai lietojumprogrammai spīdēt šajā nozarē. Kā jūs zināt, lielākajai daļai lielo uzņēmumu nav izveidoti atbilstoši atkritumu apsaimniekošanas protokoli. Tomēr visi šie uzņēmumi rada milzīgu daudzumu atkritumu, kas ir pareizi jāuztur.

Patiesībā šie atkritumi ir bīstami kaitīgi videi un cilvēkiem. No otras puses, lielākā daļa uzņēmumu mēdz pasūtīt izejvielas lielos apjomos un pēc iespējas neizmanto šos produktus atkārtoti.

Tas arī palielina daudz atkritumu. Bet, ja maisījumā ir blokķēde, uzņēmumi var ātri atbrīvoties no problēmas. Patiesībā blokķēde var piedāvāt veidu, kā izsekot šiem produktiem un atkritumiem, kas rodas plantācijās.

Oglekļa pēdas izsekošana

Vēl viena populāra blokķēdes izmantošana naftas un gāzes nozarē ir oglekļa emisijas izsekošana. Ilgtermiņā visas šīs nozares plantācijas rada lielu piesārņojumu un vidē izdala daudz oglekļa. Tāpēc ir tikai praktiski ieviest ilgtspējīgāku uzņēmējdarbības modeli, kas vienreiz un uz visiem laikiem samazinās oglekļa dioksīda pēdas.

Šeit spēlē blokķēdes. Patiesībā blokķēde var viena pati izsekot visas oglekļa emisijas un piedāvāt labākas vadības sistēmas šai nozarei. Tātad, izmantojot šo tehnoloģiju, nozare beidzot var izsekot un samazināt oglekļa pēdas.

Uzlabota cauruļvadu pārbaude

Patiesībā cauruļvadu pārbaudei būs nepieciešama laba reģionālo uzņēmumu koordinācija, lai efektīvi pabeigtu darbu. Tāpat kā daudzos gadījumos, lai bizness darbotos, uzņēmumiem ir jāuzrāda informācija par pārbaudēm vai jāsaņem sertifikāts, pamatojoties uz datiem.

Tomēr koordinācija starp reģionālajiem uzņēmumiem nav viegls uzdevums. Daudzos gadījumos viņi nespēj koordinēt un dažreiz pat viltot datus, lai iegūtu sertifikātu.

Lai to apturētu, blockchain var ieviest savu platformu, lai pārvaldītu pāļu pārbaudes. Vēl jo vairāk, pārbaudes firmas var augšupielādēt verifikācijas datus kanālā, un tas notiks arī reāllaikā. Jebkura veida uzņēmums var redzēt pārbaudes datus reāllaikā.

Vai vēlaties pārbaudīt vairāk bloku ķēdes lietošanas gadījumu? Pārbaudiet 20 un vairāk blokķēdes lietošanas gadījumu šobrīd!

Labāka piegādes ķēdes vadība

Kā jūs jau zināt, katrai atsevišķai naftas vai gāzes rūpnīcai ir milzīgs izmērs, un tās koordinēšanai starp visiem gadījumiem vai elementiem ir vajadzīgi daudzi cilvēkresursi.

Bet saiknes uzturēšana vai uzturēšana starp šiem elementiem ir sarežģīts un izaicinošs uzdevums. Bez pienācīgas piegādes ķēdes pārvaldības viņi nekādā gadījumā nevar tikt galā ar visiem elementiem vienlaikus.

Tāpēc blokķēdes izmantošana naftas un gāzes nozarē var palīdzēt uzlabot piegādes ķēdes pārvaldību. Patiesībā blokķēde var palīdzēt uzraudzīt sistēmu 24/7/365. Tātad visus jautājumus vai problēmas ir viegli izsekot, izmantojot platformu.

Kļūdu samazināšana

Vēl viena liela problēma ar cilvēkresursiem ir to kļūdu skaits, kuras viņi pieļauj datu vākšanas laikā. Nu, tas ir kaut kas, no kura pat apmācība nevar atbrīvoties. Patiesībā cilvēki ir pakļauti kļūdām, un pat viena kļūda šajā sakarā var izraisīt milzīgus zaudējumus. Tomēr, tā kā šai nozarei nav iespējas atbrīvoties no visiem cilvēkresursiem, tai ir nepieciešama lielāka tehnoloģiskā palīdzība, cik vien iespējams.

Tātad, izmantojot blokķēdi, tas noteikti palīdzēs viņiem vienreiz un uz visiem laikiem samazināt cilvēku radītās kļūdas. Daudzos gadījumos uzņēmumi var automatizēt apkopes datu, lauka biļešu un tā tālāk datu vākšanu. Tas ievērojami samazinās kļūdu iespējamību.

Uzlabota apkope

Patiesībā uzturēšana plantācijā ir dārgs uzdevums. Bet visi šie procesi patiešām palielina uzturēšanas izmaksas. Rezultātā uzņēmuma kopējā efektivitāte iegūst triecienu un samazinās.

Tāpēc ir ļoti svarīgi līdzsvarot abus nosacījumus un nodrošināt labāku apkopi ar samazinātām izmaksām.

Tādēļ blokķēdes izmantošana naftas un gāzes nozarē šajā nozarē faktiski var palīdzēt uzlabot apkopes procesu. Tas būs regulāri, un drošība saglabāsies visos procesos.

Patiesībā šīs datu bāzes ir viegli automatizējamas, un šo datu bāzu uzturēšana ir zema. Tātad, īsāk sakot, tas ietaupīs naudu un ilgtermiņā piedāvās labāku rezultātu.

Finanšu samierināšana

Nozares augšupējais process ir diezgan sarežģīts. Tāpēc daudzi uzņēmumi var strādāt vienā un tajā pašā projektā vienlaikus. Tādējādi visu šo paturēšana reģistrā un pienācīga uzturēšana jau tagad ir grūts aicinājums. Tāpēc daudzi uzņēmumi var kopīgi sadoties ar to, ar ko strādā.

Tāpēc, izmantojot viedos līgumus, lai automatizētu visus naftas un gāzes nozares projektus, problēmas var faktiski atrisināt. Tātad visu pušu atvieglošana viena līguma ietvaros ilgtermiņā faktiski palīdzēs izklaidēt visus jautājumus vienlaikus.

Blockchain var palīdzēt uzlabot jūsu biznesu. Sāciet savu blockchain projektu, izmantojot mūsu galveno blockchain ieviešanas stratēģiju tūlīt!

Kuri uzņēmumi naftas un gāzes nozarē ievieš blokķēdes tehnoloģiju?

Abū Dabī Nacionālā naftas kompānija

Abū Dabī Nacionālā naftas kompānija naftas un gāzes nozarē ievieš blokķēdes tehnoloģiju, lai palielinātu pārredzamību uzņēmumu iekšienē. Vēl jo vairāk, viņi arī plāno paplašināt šo tehnoloģiju arī piegādes ķēdes pārvaldībā.

Apvalks

Shell ir vēl viens uzņēmums, kas naftas un gāzes nozarē ievieš blokķēdes tehnoloģiju jēlnaftas tirdzniecībai. Vēl jo vairāk, viņiem ir arī Macquarie kā investīciju banka projektā. Viņi plāno ieguldīt Sinochem projektā.

PetroĶīna

PetroChina pakārtotajos procesos izmanto blokķēdi eļļā un gāzē. Pašlaik viņi strādā pie projekta, kas palīdzēs efektīvāk tirgot naftu. Uzņēmums jau savāca projektam 15 miljonus dolāru.

Saūda Aramco

Saūda Aramco pakārtotajos procesos naftas un gāzes nozarē izmanto arī blokķēdi. Šobrīd viņi strādā ar VAKT tirdzniecībai. Patiesībā šī platforma ir vairāk piemērota pēcpārdošanas apstrādei.

BP

BP naftas un gāzes nozarē izmanto arī blokķēdi. Vēl jo vairāk, viņi strādā pie enerģijas preču tirdzniecības platformas, un naftas un gāzes nozare tieši tajā ietilpst. Viņi strādā arī ar VAKT.

ExxonMobil

ExxonMobil ir vēl viens spēlētājs bloku ķēdes nišā. Pašlaik pakārtotajos procesos viņi izmanto naftas un gāzes blokķēdi. Viņi nesen pabeidza izmēģinājumu par izdevumu autorizāciju, pamatojoties uz blokķēdi (AFE).

Chevron Corporation

Chevron Corporation ir viens no galvenajiem šīs nozares milžiem. Pašlaik viņi arī ir ieinteresēti izmantot šo tehnoloģiju naftas tirdzniecības mērķiem. Vēl jo vairāk, viņi pievienojās konsorcijam ar citiem vadošajiem tirgus dalībniekiem.

Kopā SE

Total SE izmanto blokķēdi naftas un gāzes jomā, lai palielinātu savu naftas tirdzniecības spēju efektivitāti. Viņi gaida lieliskus rezultātus no šīs tehnoloģijas un vēlas to pēc iespējas vairāk izmantot.

Lukoil

Lukoil šo tehnoloģiju izmanto citādi. Patiesībā viņi pieņem Bitcoin kā oficiālu veidu, kā norēķināties savās degvielas uzpildes stacijās. Viņu stacijas Igaunijā, Lietuvā un Latvijā jau dzīvo, pieņemot šo kriptogrāfiju.

Gazprom

Gazprom arī izmanto blokķēdi naftas un gāzes laukos. Patiesībā viņi vēlas izmantot šo tehnoloģiju, lai uzraudzītu un izpildītu savus ikdienas biznesa līgumus. Lai to izmantotu, viņi procesa automatizēšanai izmantos viedos līgumus.

Pārbaudiet 50 lielākos uzņēmumus, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai redzētu vairāk reālu piemēru ar blokķēdi balstītām lietām.

Beigu piezīme: Naftas un gāzes blokķēdes nākotne

Kā redzat, naftas un gāzes nozares blokķēdes nākotne ir diezgan gaiša. Ir tik daudz veidu, kā šī tehnoloģija var palīdzēt šajā nozarē. Spriežot no visiem lielajiem spēlētājiem, kuri jau uzņemas iniciatīvu šajā sakarā, mēs varam droši pieņemt, ka šeit ir palikt.

Lai gan daudzi joprojām ir skeptiski par blokķēdes nākotni naftas un gāzes nozarē, tomēr reālās pasaules piemēri jums saka citādi.

Ja esat tikai iesācējs, kurš arī vēlas šajā nozarē izmantot blokķēdi vai vēlaties uzzināt vairāk par tehnoloģiju, iesakām sākt ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu. Tas var būt pirmais solis ceļā uz savu mērķi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me