Blockchain nozīme apdrošināšanas nozarē

Mūsdienās milzīgā apdrošināšanas nozares sarežģītība rada dažas redzamas nepilnības, kuras var viegli izmantot. Tomēr bloku ķēdes spēja piedāvāt pārredzamību, augstu drošību un nemainīgumu maina ainavu. Apskatīsim, kā blokķēde var kļūt par graujošu spēku apdrošināšanas nozarē.

Amerikas Savienotajās Valstīs apdrošināšanai ir izšķiroša loma, it īpaši ekonomikas nozarē, kā arī ģimeņu un cilvēku labklājībā. ASV un citur pasaulē dažādi apdrošināšanas veidi ir arī galvenie zobrati. Katru gadu šī nozare ir atbildīga par miljardiem dolāru lieliem ieņēmumiem.

Tomēr apdrošināšanas nozarē ne vienmēr ir saule un varavīksnes. Patiesībā lielākā daļa apdrošināšanas sabiedrību atpaliek, kad pārējā pasaule kāpj uz jaunu ēru. Krāpnieciskās darbības, dārgās prēmijas ietekmē šīs nozares popularitāti.

Bet, blockchain var mainīt scenāriju šeit. Tiek prognozēts, ka ar blokķēdi apdrošināšanas nozare līdz 2023. gadam pieaugs no 64,5 miljoniem līdz 1,39 miljardiem dolāru. Tātad, tā vietā, lai skatītu blokķēdi kā ienaidnieku, apdrošināšanas nozare var izmantot šīs tehnoloģijas graujošo raksturu, lai atgūtu savu slavu..

Tāpēc šajā rokasgrāmatā es galvenokārt koncentrēšos uz to, kā blokķēde var izjaukt šo nozari un kāpēc jums vajadzētu ieviest blokķēdi apdrošināšanā.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

Blockchain apdrošināšanā: kādas ir galvenās apdrošināšanas nozares problēmas?

Apdrošināšanas nozare noteikti nav perfekta. Tātad, ja iegūsiet karjeru šajā nozarē, pamanīsit, kā tradicionālie apdrošināšanas procesi ir pilni ar nepilnībām un drošības jautājumiem. Apskatīsim, ar kādām problēmām šī nozare šobrīd nodarbojas.

Ierobežota tirgus izaugsme

Pēdējā desmitgadē tirgus izaugsme apdrošināšanas nozarei nebija tik liela. Patiesībā 2006. gadā izaugsmes temps bija 12,5%, bet 2010. gadā tas lēnām samazinājās līdz 1%. Kaut arī tas atjaunojās, tomēr tas ir diezgan zems.

Patiesībā šis pieaugums ir nedaudz lielāks nekā pasaules IKP, taču tas ir jāmaina. Aģentiem ir jābūt gudrākiem attiecībā uz viņu stratēģijām un viņi nevar uzskatīt šo izaugsmi par pašsaprotamu, jo tā var samazināties jebkurā brīdī. Tā kā ekonomika atpaliek, daudziem uzņēmumiem vai privātpersonām nav naudas, ko tērēt apdrošināšanai.

Neefektīva datu apmaiņa

Bēdīgā realitāte ir tāda, ka dati, ar kuriem apmainās visos apdrošināšanas nozares elementos, ir pilns ar kļūdām. Tā kā nozare mazliet pārāk paļaujas uz papīra dokumentiem, ir daudz cilvēku pieļautu kļūdu. Daudzas reizes nepareizās puses var vienkārši mainīt dokumentu saturu, lai apkrāptu sistēmu.

Tāpēc daudzos gadījumos cilvēki nonāk nepareizā informācijā, kas noved pie viņu apdrošināšanas atlīdzību kavēšanās. Vēl jo vairāk, uzņēmumiem pat ir jācīnās ar nepatiesu informāciju par jauniem klientiem. Kopumā tas kopumā nozarei rada daudz zaudējumu. Ja tas turpināsies, šis sektors lēnām sāks izmirt.

Krāpniecisku prasījumu skaita pieaugums

Šis ir viens no lielākajiem jautājumiem, ar kuriem apdrošināšanas nozare šobrīd nodarbojas. Jūs pat nevarat iedomāties, cik ilgi cilvēki dosies, lai tikai iegūtu apdrošināšanas naudu. Viens no visizplatītākajiem ir nepatiesi apgalvojumi par nelaimes gadījumiem, kad puse apgalvo, ka ir nonākusi nelaimes gadījumā, taču tas nekad nav noticis. Tāpat puse pat var sarīkot nelaimes gadījumu paši.

Patiesībā šāda veida krāpnieciski mēģinājumi mēģina izmantot apdrošināšanas līgumu būtību, un lielākoties tas tiek prom. Nav izveidots pareizs noteikšanas process; uzņēmumam ir pienākums maksāt par ballīti.

Tomēr tas notiek arī abos virzienos. Ir arī daudz apdrošināšanas veida izkrāpšanu, kur vainīgais ir uzņēmums. Patiesībā sistēma nav caurspīdīga, tāpēc uzņēmumi var izkrāpt cilvēkus apdrošināties, bet atstājot daudz nepilnību, kas neļauj viņiem nekad atgūt naudu.

Slikta datu apstrāde

Vēl viens būtisks jautājums ir datu apstrāde apdrošināšanas nozarē. Patiesībā lielākā daļa apdrošināšanas sabiedrības nav aprīkotas, lai efektīvi apstrādātu tik sensitīvus datus. Rezultātā ir daudz datu zādzību un identitātes zādzību problēmu.

Vairumā gadījumu KYC protokoli apkopo sensitīvu informāciju par saviem klientiem, un bez pienācīgas uzraudzības vai drošības dati tiek nozagti.

Tā ir nopietna problēma, un, pieaugot kibernoziegumiem, tā nezūd tik drīz. Tādējādi, neizveidojot atbilstošu tīkla kanālu, uzņēmumi nevar piedāvāt aizsardzību datu vākšanai.

Novecojusi tehnoloģiju infrastruktūra

Nozare darbojas ar novecojušu vai mantotu tīkla sistēmu. Turklāt šāda veida infrastruktūra noteikti nespēj tikt galā ar palielinātu darba slodzi ar lielu jaudu. Lielāko daļu laika tas kavē apdrošinātāja izaugsmi.

Turklāt tas arī nevar piedāvāt regulētas darbības izmaksas, apmierināt klientu apmierinātību un biznesa prasības. Pasaule virzās uz priekšu un kļūst arvien atkarīgāka no progresīvām tehnoloģijām. Šajā scenārijā mantoto tīklu izmantošana ietekmēs tikai negatīvi.

Bez pienācīgiem dublēšanas un drošības protokoliem uzņēmumi nekādā gadījumā nevar sekot līdzi klientu prasībām.

Operāciju izmaksu pieaugums

Tas ir tieši saistīts ar mantoto tīklu izmantošanu. Patiesībā, tā kā apdrošināšanas nozare turpina izmantot novecojušas tehnoloģijas, tām ir vajadzīgi vairāk resursu, lai viss tiktu paveikts. Tādējādi viņi nonāk pie sarežģītāka rakstura biznesa modeļa, kas aizņem laiku, naudu un resursus. Arī šiem uzņēmumiem ir jāatjaunina un jāsadarbojas arī ar valsts aģentūrām.

Tērējot tik daudz naudas tikai cilvēkresursiem, rodas kļūdas un lēna produkcija. Labākais veids šajā gadījumā ir sākt izmantot tehnoloģijas, kas var uzņemties slogu un paveikt lietas tīrā un efektīvā veidā..

Pārāk daudz regulējumu

Laika gaitā apdrošināšanas nozare kļūst arvien grūtāk un grūtāk tikt galā. Daudzos gadījumos visu spēkā esošo noteikumu dēļ lielajiem uzņēmumiem ir grūti iegūt apdrošināšanu. Patiesībā, ja noteikumi apgrūtina saziņu ar klientiem, kāpēc gan uzņēmumi varētu ievērot noteikumus?

Acīmredzot jums būs nepieciešami noteikumi apdrošināšanas telpā, lai vadītu nozari. Bet pārāk daudz noteikumu uzlikšana var iet abos virzienos. Jebkurā gadījumā, ja normatīvie akti sāk pieprasīt pārāk daudz kapitāla, tad uzņēmumi riskēs ārzemēs.

Turklāt tā nav labākā uzņēmējdarbības piesaistīšanas prakse.

Gausa apdrošināšanas inspekcija

Cits jautājums ir lēns un apgrūtinošs apdrošināšanas pārbaužu process. Ir inspektori, kuri pārbauda, ​​vai prasība ir autentiska, vai nav kādas apdrošināšanas prasības. Bet kopējais process ir patiešām lēns. Daudzos gadījumos situācijas pilnīgai pārbaudei un revīzijai var būt vajadzīgs pat mēnesis.

Tas ne tikai pazemina klientu apmierinātības līmeni, bet arī uzņēmums ievērojami atpaliek. Vēl jo vairāk, cilvēcisku kļūdu dēļ pārbaudes rezultātā daudzas reizes neizdodas, un klientam ir jāpieprasa pārvērtēšana. Diemžēl bez pienācīgiem kanāliem šis jautājums turpinās pastāvēt.

Lēns apdrošināšanas atlīdzības process

Lai kļūdītos apdrošināšanas atlīdzībā, ir vienkārši pārāk daudz darbību. Pirmkārt, tas sākas ar daudzu dokumentu aizpildīšanu, iekļūšanu rindā un iesniegšanu. Tad uzņēmums to pārskatīs un pēc tam sāks pārbaudes procesu. Bet lielākoties apdrošināšanas kompānijām trūkst darbaspēka vai automatizētu procesu, lai tiktu galā ar klientu milzīgajām prasībām.

Tā rezultātā var paiet daudz laika, lai nonāktu līdz prasībai un pēc tam piešķirtu cilvēkresursus, kas jums palīdzētu. Vairumā gadījumu tas emocionāli ietekmē arī patērētājus, kad viņi cenšas iegūt apdrošināto naudu pēc tam, kad ir zaudējuši kādu no saviem tuviniekiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par blockchain ietekmi apdrošināšanas nozarē? Apskatiet mūsu ceļvedi par blockchain par apdrošināšanas lietām un lietojumprogrammām tagad!

Galvenie Blockchain lietošanas gadījumi apdrošināšanā

Blockchain apdrošināšanā ir savs privilēģiju komplekts. Kaut arī šī tehnoloģija joprojām ir attīstības sākumposmā, tā jau var atrisināt daudzus apdrošināšanas jautājumus. Apskatīsim, kas tie ir –

Krāpniecisku prasību atklāšana

Kā jūs zināt, krāpnieciskas prasības ilgu laiku nomoka nozari. Tas nav tā, ka apdrošinātāji neko nedara, lai apturētu krāpšanu. Viņi izmanto progresīvas tehnoloģijas, lai to apkarotu, taču diemžēl tas vispār nepalīdz.

Tomēr kaut kā procentuālais daudzums turpina pieaugt. Patiesībā lielākā daļa šo krāpšanu notiek veselības / dzīvības apdrošināšanā. Arī citiem apdrošināšanas veidiem ir problēmas ar krāpnieciskām prasībām, taču šiem diviem veidiem to ir visaugstāk.

Konkrēti, dzīvības apdrošināšanas vai veselības apdrošināšanas blokķēde var palīdzēt samazināt krāpnieciskas prasības. Tā kā bloķēšanas ķēde seko līdzi visai informācijai, neatstājot korumpētai pusei izsekojamību, tā palīdz atklāt krāpnieciskas pretenzijas.

Tātad, jūs varat izmantot blockchain jūsu uzņēmumam, lai samazinātu krāpniecisko darbību kraso daudzumu.

Pretenziju un politikas veidošanas procesu atvieglošana

Nu, apdrošināšanas nozare ir galvenais piemērs tam, kā neefektivitāte un kļūdas notiek atlīdzību un politikas veidošanas procesu laikā. Patiesībā tas var ievērojami palielināt izmaksas, kas kļūst par traucēkli klientam un uzņēmumam.

Tas ir tikai laika jautājums, kad cilvēku starpniekiem jāpielāgojas vai jāaizstāj ar tehnoloģijām, kas nepieļauj visas šīs kļūdas. Tāpēc šajā ziņā var palīdzēt blokķēde. Izmantojot viedās līguma funkcijas, tā var ātri pārskatīt noteikumu kopumu, pirms vai nu izmaksāt, vai noraidīt prasību. Tas ir efektīvāks un laika ietaupījums abām pusēm.

Īpaši veselības apdrošināšanas blokķēde var palīdzēt racionalizēt procesu, tādējādi pēc iespējas ātrāk palīdzot pacientiem.

Rutinošu pārbaužu pilnveidošana

Apdrošināšanas sabiedrībām katru dienu jāpārbauda dažādi aspekti, piemēram, dokumenti, īpašumi un aktīvi, lai neatpaliktu no atlīdzību iesniegšanas procesa. Bez pienācīgas izmeklēšanas krāpnieciskas darbības sāk strauji pieaugt. Tomēr šai apdrošināšanas nozarei ir šausmīgi nepietiekams personāls. Patiesībā nozare nav aprīkota, lai pilnveidotu pārbaudes procesu, un daudzas reizes tā pat pieļauj dažādas kļūdas.

Tāpēc ir tikai loģiski sākt izmantot blokķēdi veselības apdrošināšanā vai jebkura cita veida apdrošināšanā, lai pareizi racionalizētu ikdienas pārbaudes procesus. Tātad, ja kāda informācija tiek glabāta datu bāzē un tā tiek atjaunināta katru reizi, kad notiek izmaiņas, vai ne??

Tas ir tas, kā blockchain var patiesi palīdzēt.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kiberrisku novēršana

Šī ir vēl viena no blockchain priekšrocībām apdrošināšanā. Patiesībā nozare joprojām ir pārāk atkarīga no vecās paaudzes tehnoloģijām. Tāpēc viņi nevar cīnīties pret kiberuzbrukumiem, kad tas patiešām nepieciešams, jo viņiem nav tam piemērotu rīku. Patiesībā datu zādzība un informācijas zādzība uzņēmumiem var maksāt miljardus un miljardus dolāru.

Tomēr ar blokķēdi maisījumā kiberrisku novēršana ir patiešām vienkārša. Turklāt blokķēde var piedāvāt vismodernāko tehnoloģiju, kas nepieciešama kiberuzbrukumu apturēšanai. Blockchain jau pierādīja, ka tas var piedāvāt labāku drošību, kā arī var novērst daudz plaša mēroga kiberuzbrukumu.

Pēc pieprasījuma apdrošināšana

Apdrošināšana pēc pieprasījuma šobrīd ir jauna veida iespēja, un tā iegūst pelnīto impulsu. Šeit lietotāji var saņemt apdrošināšanu tieši no savām mobilajām ierīcēm vai pat datoriem, kad vien tas nepieciešams. Lai gan tas jau ir izveidots, virtuālo pieredzi var ievērojami uzlabot, ja uzņēmumi sāk izmantot blokķēdi.

Zīmīgi, ka veselības apdrošināšanas blokķēde var palīdzēt efektīvāk automatizēt visu procesu. Piemēram, uzņēmumi to sākotnējo papīra formu vietā var salikt viedus līgumus ar pamatnoteikumiem. Lietotāji var tieši piekļūt viedajiem līgumiem, iziet visus nepieciešamos un pēc tam izvēlēties vajadzīgo.

Labākajā gadījumā tas prasīs tikai dažas minūtes!

Reāllaika aktīvu izsekošana

Apdrošināšanas sabiedrībām ir daudz prēmiju par īpašuma vai nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Tomēr tos ir mazliet grūtāk izsekot vai pārvaldīt. Tomēr visas informācijas apkopošana par īpašumiem, aktīviem vai personām ir laikietilpīga un dārga pieeja.

Bet ar bloku ķēdi maisījumā viņi var reāllaikā izsekot aktīvus, lai redzētu izmaiņas īpašumtiesībās, apstākļos vai jebkuros citos standartos, kas viņiem jāuztur. Vēl jo vairāk, tā kā tiek pārbaudīta visa informācija par blokķēdi, tas uzņēmumiem ietaupa daudz laika un naudas.

Īpaši dzīvības apdrošināšanas blokķēde var ātrāk izsekot visām saistībām un pilnveidot apdrošināšanas atlīdzības procesu.

Blockchain tehnoloģija ir viena veida tehnoloģija, kas savu lietderību var piedāvāt gandrīz visām nozarēm. Pārbaudiet mūsu sarakstu ar vairāk nekā 20 blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas gadījumiem tieši tagad!

Dinamisku cenu nodrošināšana

Tas ir jauns apdrošināšanas paņēmiens, jo uzņēmumi cenšas paredzēt faktorus, kas maina patērētāju izturēšanos pret apdrošināšanu. Piemēram, tikai tad, ja vienmēr ir statisks vietturis, pat ja ekonomika ir briesmīga, cilvēki netiks apdrošināti.

Tātad, nosakot šo apdrošināšanas polišu cenu noteikšanu, milzīga loma ir sociālajiem un ekonomiskajiem faktoriem. Šī ir viena no bloķēšanas ķēdes priekšrocībām apdrošināšanā, jo tā vienmēr var prognozēt patērētāju uzvedības izmaiņas un tirgus vērtību.

Tātad apdrošināšanas sabiedrības var izmantot datus un veikt izmaiņas cenās, pamatojoties uz reālās situācijas scenāriju.

KYC izmaksu samazināšana

Nu, klients neturpinās apdrošināties vienā apdrošināšanas sabiedrībā. Parasti viņiem patīk izmantot savas iespējas un izvēlēties labākos no dažādiem uzņēmumiem. Tomēr katru reizi viņiem ir jāveic vienas un tās pašas KYC procedūras, kas prasa daudz laika.

Tā kā informācija katrā organizācijā ir vienāda, tā ir efektīvāka tikai tad, ja tās var apmainīties ar datiem no viena avota uz otru. Tātad, ja ir izveidota sadarbspēja, patērētājam informācija būs jāaizpilda tikai vienu reizi un pēc tam jāizmanto visiem citiem uzņēmumiem.

Patiesībā tas ietaupa daudz izmaksu arī no uzņēmumiem.

Nodrošināt vienādranga apdrošināšanas modeli

Tas ir cita veida modelis un daudz efektīvāks, ja vietā ir bloķēšanas ķēde. Patiesībā šeit dalībnieki var apvienot savu naudu un apdrošinātāju vietā paturēt prēmijas sev. Parasti dalībnieki var apvienot visus savus līdzekļus vienā digitālajā seifā un pēc tam izmantot šo naudu ieguldījumiem apdrošināšanas nozarē.

Ja kāds iesniedz prasību, tad ieguldījums tiek iztērēts, un, ja neviens nepretendē, visi līdzekļi tiek atdoti. Vēl jo vairāk, jau ir izveidotas daudzas lietojumprogrammas, īpaši šim nolūkam paredzētajā vietā Defi.

Tas ir vēl viens no konkrētajiem blockchain ieguvumiem apdrošināšanā.

Vai jūs interesē DeFi? Lai uzzinātu vairāk par to, iepazīstieties ar mūsu visaptverošo rokasgrāmatu par decentralizētajām finanšu tehnoloģijām.

Dažādi uzņēmumi, kas izmanto Blockchain apdrošināšanas nozarē

Daudzi reālās pasaules uzņēmumu uzņēmumi iegulda lielu naudu bloku ķēdē apdrošināšanas projektos. Apskatīsim dažus no tiem tūlīt.

AIA grupa

AIA grupa strādā pie dažādiem apdrošināšanas bloku ķēdes projektiem, un viens no tiem ir paredzēts banku apdrošināšanas risinājumiem. Šeit viņi strādā ar citām partneru bankām, lai dalītos dokumentos tiešraidē.

MetLife

“Metlife” šobrīd strādā veselības apdrošināšanas nozarē. Vēl jo vairāk, viņu aiz muguras ir viņu inovāciju bāzes uzņēmums LumenLab. Patiesībā viņi piedāvā apdrošināšanas fondus mirušajiem tuviniekiem, un tas var arī noteikt, vai viņiem vispirms bija kāda dzīvības apdrošināšana.

Piesardzīgs finanšu

Tas ir viens no lielākajiem apdrošināšanas blokķēdes projektiem, kas drīz mainīs scenāriju. Patiesībā Prudential Financial vēlas izmantot šo tehnoloģiju, lai atbrīvotos no krāpnieciskām darbībām, piedāvātu labāku klientu pieredzi un apstrādātu dokumentāciju. Vēl jo vairāk, tā var izsekot arī līguma gaitu.

AIG

Sadarbojoties ar International Business Machines Corp, American International Group strādā pie risinājuma viedas apdrošināšanas platformas izstrādei. Tāpēc šī platforma ir lieliski aprīkota, lai risinātu starptautiskos apdrošināšanas jautājumus.

Aegon

Aegon strādā arī pie viena no apdrošināšanas bloku ķēdes projektiem. Patiesībā viņi piedalās B3i iniciatīvā, kas izmanto Corda, lai izmantotu blockchain apdrošināšanas nolūkos. Turklāt šis projekts spēj pārvarēt pārapdrošināšanas un apdrošināšanas procesa slodzi.

AXA

AXA ievieš vienu no izcilākajām bloku ķēdes lietojumprogrammām apdrošināšanā. Viņi iepazīstina ar Fizzy lietojumprogrammu, kas palīdzēs jums iegūt automatizētu un drošu apdrošināšanu nokavētajiem lidojumiem. Tātad šis uzņēmums pārsvarā piedāvā apdrošināšanu, kas attiecas uz aviācijas nozari.

Allianz SE

Apdrošināšanas gigants Allianz SE strādā pie risinājuma, kas atvieglos starptautiskos apdrošināšanas maksājumus visiem viņu korporatīvajiem klientiem. Jebkurā gadījumā sistēma pašlaik ir marķēta, un viņi šos žetonus piedāvā apdrošināšanas atlīdzību apmaksai.

Assicurazioni Generali

Generali ir arī vēl viena liela kompānija, kas strādā ar Accenture apdrošināšanas nozarē. Patiesībā viņi izstrādā risinājumu, kas piedāvās pārapdrošināšanas procesu piesaistītajiem apdrošināšanas pakalpojumiem. Vēl jo vairāk, līdzšinējā progresa dēļ tas kļūs par vienu no labākajiem blockchain lietojumiem apdrošināšanas nozarē.

Cīrihe

Cīrihe sadarbojas ar Accenture, lai izstrādātu risinājumu, kas pārvaldīs galvojuma obligācijas. Parasti šīs obligācijas ir nepieciešamas, lai garantētu sniegumu noteiktos uzņēmējdarbības darījumos. Tātad tie ir ārkārtīgi svarīgi apdrošināšanas tirgiem.

Brīvības savstarpējā

Liberty Mutual strādā arī pie dažāda veida blokķēdes lietojumiem apdrošināšanas nozarē. Pašlaik viņiem ir risinājums, lai palielinātu efektivitāti starp cedentu un pārapdrošinātāju datu pārvaldību.

Lasīt vairāk: Saraksts ar 50 lielākajiem uzņēmumiem, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Paredzami izaicinājumi

Konkurences ainava

Nu, blokķēde ir jauna tehnoloģija, un gadu gaitā tā pamazām iegūst vilces spēku. Tātad jebkura konkurence attiecībā uz apdrošināšanas tirgu sacentīsies par jaunu sfēru. Daudzi uzņēmumi jau iegulda līdzekļus blokķēdē, un viņi baidās, ka uzņēmumu uzņēmumi var uzņemties visu slavu.

Tātad šajā ziņā iesācējiem nebūs citas izvēles, kā ieguldīt dārgos blokķēdes risinājumos. Bet, ja šie risinājumi nedarbojas pietiekami labi, tie var pat bankrotēt. Tātad, redzat, jo vairāk uzņēmums mēģinās integrēt blokķēdi, jo konkurētspējīgāks tirgus kļūs.

Uzturēšana un pārvaldība

Tas ir viens no blockchain ierobežojumiem apdrošināšanā. Patiesībā blokķēde nenāk ar pārvaldības sistēmu. Tas ir decentralizēts un izplatīts pēc būtības, tāpēc nav nepieciešama pārvaldības sistēma. Bet uzņēmumu uzņēmumi nevar strādāt bez jebkādiem pārvaldības modeļiem.

Viņu uzņēmējdarbības procesi vai modeļi šādā veidā nevar darboties. Vēl jo vairāk, blokķēdes uzturēšana ir arī liela problēma, jo uzņēmumiem būs nepieciešami eksperti, lai uzturētu šo jauno tehnoloģiju. Tāpēc nav iespējams apiet abus šos parametrus un joprojām izmantot tehnoloģiju.

Tiesiskā regulējuma trūkums

Vēl viens no galvenajiem blokķēdes ierobežojumiem apdrošināšanā ir noteikumu trūkums. Precīzāk, juridiskie termini. Nu, visa apdrošināšanas koncepcija ir saistīta ar tiesisko vidi. Bez pienācīgiem noteikumiem vai likumiem sistēma nevar darboties. Piemēram, patērētājiem un uzņēmumiem ir nepieciešama iespēja meklēt palīdzību no tiesām un juristiem.

Kā viņi var atrisināt jautājumu jebkāda veida strīdos, ja nav likuma vai regulējuma jēdziena? Bet blockchain nepiedāvā šāda veida funkcijas. Tātad tas ir arī milzīgs izaicinājums, kas nozarei jāpārvar.

Zema mērogojamība

Es uzskatu, ka tas ir viens no galvenajiem blokķēdes ierobežojumiem apdrošināšanā. Patiesībā blokķēde joprojām ir attīstības sākumposmā. Lai gan pašlaik vairumā gadījumu ir pieejami daudzi risinājumi, tie nevar atbrīvoties no mērogojamības problēmas.

Tātad, ja tīklā ir pārāk daudz dalībnieku, šī tīkla veiktspēja krasi samazināsies. Tas novedīs pie lēnākas produkcijas izlaides un darījumiem. Skaidrs, ka neviens uzņēmums to nevēlas. Bet pašlaik nav daudz iespēju izvēlēties. Tātad, ja blokķēde vēlas iegūt globālu atpazīstamību, tai ir jāatrisina mērogojamības problēma uz visiem laikiem.

Lai ieviestu uz blokķēdes tehnoloģijām balstītus risinājumus, jums ir jāsaprot pamatā esošās problēmas. Uzziniet vairāk no mūsu top 10 uzņēmumu bloku ķēdes ieviešanas problēmu saraksta.

Beigu piezīme

Blokķēde apdrošināšanā var pavērt jaunas iespējas un inovācijas. Ekonomikas stabilitātes sacīkstēs šī nozare ir atpalikusi. Tāpēc tagad ir pienācis laiks šai nozarei izmantot šīs tehnoloģijas iezīmes.

Kad uzņēmumi sāks ieviest blokķēdi apdrošināšanā, viņi lēnām mainīs scenāriju no sliktāka uz labāku. Ja vēlaties turpināt uzzināt par blokķēdes tehnoloģiju vai vēlaties sākt strādāt ar projektu, iesakām pārbaudīt mūsu bezmaksas blokķēdes kursu.

Kāpēc jāgaida? Uzņemieties iniciatīvu un tagad ienirstiet radošuma sfērā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me