Blockchain sertifikāta vērtība

Ar nepārtraukti pieaugošo blokķēdes tehnoloģiju popularitāti neizbēgami jābrīnās par iespējām ar blokķēdes sertifikāciju. Vai sertificēts blokķēdes profesionālis var nodrošināt labāku karjeras priekšrocību? No otras puses, jums var būt bažas, ka sertifikācija ir veltība.

Tā kā blokķēde ir salīdzinoši jauns papildinājums mūsdienu tehnoloģiskajai ainavai, obligāti jāatrod dažādas diskusijas par pozitīvajiem un negatīvajiem aspektiem, kas saistīti ar blokķēdes sertifikātu iegūšanu. Parasti jūs saskartos ar viedokļiem par blokķēdes sertifikātiem, pamatojoties uz karjeras pabalstiem un ar tiem saistītajām algām.

Tomēr, ja jūs vēlaties izmantot sava uzņēmuma blokķēdes funkcijas, iepriekš minētie faktori nedarbojas nekādā citā mērķī. Ir svarīgi uzzināt vērtību, ko jūsu uzņēmumam rada blockchain sertifikācija. Pēc tam ir svarīgi arī atrast iemeslus ieguldījumiem blokķēdes apmācībā un sertifikācijā.

Šajā e-grāmatā tiks izpētīti svarīgi iemesli, kā panākt augstāko blokķēdes sertifikātu iegūšanu atbilstoši jūsu karjeras mērķiem. Turklāt jūs varat arī pārdomāt visproduktīvākos iemeslus, kāpēc izvēlēties sertifikāciju vēlamajā blokķēdes specializācijā.

Vai esat jauns Blockchain lietotājs? Sāciet savu Blockchain karjeru ar bezmaksas Blockchain Fundamentals kursu un lieciet pamatu spilgtai Blockchain karjerai.

Kas īsti ir Blockchain sertifikāts?

Pirms virzīties uz diskusiju par pieejamajām blokķēdes sertifikācijas eksāmena iespējām, ir svarīgi saprast, kas tas īsti ir! Pārdomāsim par blokķēdes sertifikācijas definīciju visvienkāršākajā nozīmē, ņemot vērā sertifikācijas vispārējo skaidrojumu. Blokķēdes sertifikāti ir taustāms pierādījums personu iespējām piesaistīt blokķēdes tehnoloģijas biznesa mērķu sasniegšanai.

Turklāt blokķēdes sertifikāti var kalpot arī kā daudzsološi pierādījumi par profesionāļu brīvību prasmīgajās prasmēs konkrētām uz blokķēdi balstītām darba lomām. Sertifikāti blokķēdes tehnoloģijā varētu palīdzēt pierādīt biznesa pārveidošanas spējas ar blokķēdes tehnoloģiju. Tātad, blokķēdes sertifikācija būtībā ir pierādījums par noteiktu prasmju un zināšanu līmeni blokķēdē.

Vissvarīgākais ir zināt, ka sertifikāts nesniedz garantiju par izvietošanu ienesīgos darbos. Tomēr sertifikācijā pierādītās prasmes un zināšanas var nodrošināt daudzsološu vērtību dažāda lieluma uzņēmumiem.

Kur es varu atrast Blockchain prasmes?

Uzņēmumi var izvēlēties apmācību un esošo darbinieku blokķēdes prasmju attīstību vai piesaistīt jaunus darbiniekus ar vēlamo talantu. Blokķēdes gadījumā uzņēmumiem ir šaubas par blokķēdes talantu veidošanu vai pirkšanu. Tomēr lielākā daļa uzņēmumu dod priekšroku bloka ķēdes talantu iegādei, lai nodrošinātu, ka viņi izvēlas pareizo kandidātu saviem biznesa mērķiem.

Ievērojamākie iemesli, kāpēc tiek izmantotas blokķēdes prasmes, nav saistīti tikai ar pieaugošajiem blokķēdes tehnoloģiju pielietojumiem. Laika posmā no 2017. līdz 2020. gadam blokķēdes pieprasījums pamatīgi palielinājās par gandrīz 2000%. Tādas valstis kā Lielbritānija, Austrālija, Francija un Vācija ir dažas no populārākajām vietām, kur blokķēde ir viena no pieprasītākajām prasmēm.

Saskaņā ar LinkedIn jaunāko darba apsekojuma ziņojumu par 2020. gadu blokķēde kļuva par vienu no pieprasītākajām prasmēm. 

Turklāt pieprasījums pēc blokķēdes prasmēm paplašinās ārpus parasto lomu, piemēram, izstrādātāja, arhitekta un drošības, darbības jomas. Tagad nozare ir orientēta uz produktu ieviešanu tirgū līdzās rentabilitātei. Tā rezultātā pieprasījums pēc blokķēdes prasmēm lielā mērā ir vērsts uz dizaina, pārdošanas un mārketinga lomām.

Kriptogrāfijas valūtas maiņa šobrīd ir dominējošākais darba devējs bloku ķēdes ainavā. Gandrīz 42% darbinieku blokķēdes darba tirgū strādā kriptogrāfijas valūtas maiņas jomā. No otras puses, atlikušie 10% šobrīd strādā ar aparatūras ražotājiem un kalnrūpniecībā. Vissvarīgākais ir tas, ka ir svarīgi meklēt bloku ķēdes sertifikāciju kā iespējamo iespēju iekļūt lielos korporatīvajos gigantos, piemēram, Microsoft, American Express, IBM, JP Morgan Chase, Amazon un Oracle.

Turklāt top blockchain sertifikāti var arī izskaidrot daudzsološas iespējas iegūt darbu dažādās nozarēs. Dažas no ievērojamākajām nozarēm, kas meklē talantīgus blokķēdes, ir spēles, lauksaimniecība, veselības aprūpe, izklaide, kuģniecība un pārtikas nekaitīgums.

Tāpēc nepārtraukti attīstītā blokķēdes ekosistēmas dinamika uzņēmumiem noteikti rada daudz izaicinājumu talantu atlasē. Blockchain nav tik sena tehnoloģija, un mazākā kļūda var izraisīt kaskādes efektu, kā rezultātā neizdoties. Tāpēc uzņēmumiem precīzi jāizvēlas blokķēdes profesionāļi viņu uzņēmējdarbības mērķiem.

Iemesli izvēlēties Blockchain sertifikātus

Nav šaubu, ka blockchain sertifikācija dod jums papildu priekšrocības, lai sasniegtu savu karjeru blockchain. Apskatīsim izplatītākos iemeslus, kāpēc izvēlēties blokķēdes sertifikātus.

 • Blockchain sertifikāti uzlabo jūsu pievilcību

Blockchain sertifikācija var palīdzēt jums apstiprināt savas prasmes jaunajās tehnoloģijās. Vissvarīgākais ir tas, ka blokķēde pašlaik ir dažāda lieluma uzņēmumu iecienīta. Daudzi uzņēmumi pašlaik izmanto blokķēdi, lai nodrošinātu biznesa komunikāciju un darījumus ar labāku drošību un pārredzamību. Tā rezultātā blokķēdes sertifikācija var palīdzēt izmantot dažādas pieprasītās darba lomas.

Ievērojamās darba lomas, kuras varat veikt, izmantojot augstākos blokķēdes sertifikātus, ir pilnas kaudzes bloku ķēdes izstrādātājs, sistēmu inženieris, kriptovalūtu tirgotājs un citi. Turklāt blokķēdes sertifikāti uzlabo arī profesionālo profesionāļu portfeli datu bāzu administratoru, risinājumu arhitektu un sistēmu administratoru lomās..

Blockchain tehnoloģija kļūst populāra ar savām jaunākajām un jaunākajām tendencēm. Šeit ir populārākās Blockchain tendences 2021. gadam.

 • Blockchain sertifikāti neierobežo jūsu iespējas

Tā kā jūs varat piekļūt plaša spektra ar bloku ķēdi saistītām darba lomām ar augstākajiem blokķēdes sertifikātiem, jūs būsiet pārliecināts par pozitīviem ieguvumiem karjerā, saņemot sertifikātus blokķēdes tehnoloģijā. No otras puses, blokķēdes apmācība un sertifikācija arī stiprina kandidātu brīvību izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijā vai DLT. Blockchain sertifikāti pierāda, ka kandidātiem ir iespēja ieviest blockchain infrastruktūru visos esošajos procesos un sistēmās organizācijā.

 • Blockchain ir sagatavots nākotnei

Nākamais svarīgais faktors, kas piesaista kandidātus blokķēdes sertifikācijai, tieši attiecas uz blokķēdes futūristisko potenciālu. Blockchain ir nākotnes tehnoloģija. Zināmā daļa aprēķinu nozīmē, ka aptuveni 0,5% pasaules iedzīvotāju izmanto blokķēdi. Tomēr interneta lietošanas statistika norāda, ka tīklā ir gandrīz 3,77 miljardi cilvēku visā pasaulē.

Tā rezultātā sertifikāti nodrošina izšķirošus instrumentus, lai pārspētu konkurenci, vienlaikus apgūstot blokķēdi. Vissvarīgākais ir tas, ka blokķēdes sertifikāti piedāvā arī elastīgu piekļuvi nozīmīgiem resursiem, kas saistīti ar blokķēdes izstrādi. Turklāt jūs varat apgūt Blockchain, uzzinot par attiecīgo resursu efektīvu izmantošanu un uzlabojot savas zināšanas. Tātad sertifikāti noteikti var piedāvāt izdevīgu iespēju visiem profesionāļiem piedalīties revolucionārā tehnoloģiju maiņā.

 • Blockchain efektīvi apvienojas ar citām tehnoloģijām

Elastība integrēt blokķēdi ar mūsdienu tehnoloģijām, piemēram, IoT, ir arī vēl viens daudzsološs iemesls izvēlēties sertifikātus. Blockchain sertifikācija var palīdzēt profesionāļiem izpētīt iespējas izmantot blockchain preču tirdzniecībā, nekustamajā īpašumā un balsošanas sistēmās.

Tomēr organizācijas, kas iesaistītas masveida blokķēdes pieņemšanas pasākumos līdzās lietiskajam internetam, ir izcēlušas uzmanību. Kandidāti varētu izpētīt vēlamās iespējas lomās, kas vērstas uz drošas infrastruktūras ar funkcionalitāti izveidi autonomai sadarbībai.

 • Sertifikāti palīdz jums atjaunoties

Kā jau tika apspriests, jūs varat turpināt blokķēdes sertifikāciju, lai pierādītu savas prasmes un zināšanas konkrētām darba lomām. Tomēr blokķēdes ekosistēma radikāli pārveidojas. Tāpēc katru dienu parādās jauni jēdzieni un funkcionalitāte. Tāpēc visiem kandidātiem ir svarīgi nodrošināt, lai viņi tiktu atjaunināti ar jaunākajām prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas viņu profesionālo pienākumu veikšanai.

Slavenu blokķēdes sertifikācijas pakalpojumu sniedzēju iespējas atjaunināt eksāmenu mērķus atbilstoši jaunākajām nozares tendencēm var palīdzēt blokķēdes profesionāļiem palikt nozīmīgiem darba tirgū. Tajā pašā laikā bloku ķēdes sertifikātu atkārtotas sertifikācijas prasības uzņēmumiem sniedz arī skaidras iespējas nodrošināt efektīvas talantu pārveidošanas iniciatīvas.

 • Investējiet Blockchain talanta attīstīšanā

“Sertifikāti ir tikai vērtības rādītāji. Cilvēki to sasniedz. ”

Vienmēr ir svarīgi atzīmēt, ka blokķēdes sertifikācijas eksāmena nokārtošana nedod tiesības kvalificētiem kandidātiem uz labi apmaksātu darbu. Faktiski sertifikāti kalpo kā jūsu blockchain prasmju aizstājējs. Tāpēc blokķēdes sertifikācija pati par sevi nespēj sniegt uzņēmumam nekādu vērtību. Personas, kurām ir sertifikāts, ir atbildīgas par uzņēmuma vēlamās vērtības radīšanu.

Sertifikāti ir tikai vēl viena metode, kā izmērīt individuālā blokķēdes profesionāļa prasmes par blokķēdi. Tā rezultātā blokķēdes sertifikāti var kalpot kā uzticami instrumenti mērķu noteikšanai, prasmju novērtēšanai komandās un progresa izsekošanai. Tomēr labāko blokķēdes sertifikātu izskatīšana kā vienīgais etalons darbinieku blokķēdes ekspertīzei neliecina par uzticamu pamatu.

Tāpēc ir pamatoti aplūkot blokķēdes sertifikāciju kā vienu no blokķēdes apmācības un izglītības rezultātiem. Blokķēdes talantu pārveidošanas programmās būtu jāņem vērā arī papildu metrika, piemēram, laiks, līdz laiž tirgū, vai laiks līdz jauninājumiem, lai mērītu blokķēdes prasmju attīstības rezultātus. Šie faktori sniegtu skaidru priekšstatu par blokķēdes profesionāļu iespējām sniegt uzņēmumiem vēlamo vērtību.

Blockchain sertifikāta izmaksas

Nākamais svarīgais faktors efektīvu blokķēdes talantu pārveidošanas iniciatīvu radīšanai attiecas uz blokķēdes sertifikācijas izmaksām. Jums jābūt visaptveroši pārredzamam priekšstatam par izmaksām, kas būtu saistītas ar darbinieku vai kandidātu sertifikāciju jūsu darba vietā. Blokķēdes apmācības un sertifikācijas kopējās izmaksas dažādos uzņēmumos un nozarēs var būt ļoti atšķirīgas.

Tomēr, domājot par blokķēdes apmācību un sertifikāciju, ir daudz citu svarīgu izmaksu. Pirmkārt, jums jāņem vērā vēlamās blokķēdes sertifikācijas pamatizmaksas.

Piemēram, jūs varat atrast Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP sertifikātu) par cenu USD 397 USD, kas ietver apmācības, eksāmenu reģistrācijas, kā arī sertifikācijas izmaksas. Turklāt uzņēmumiem jāņem vērā arī to kursu cenas, kurus viņi vēlas iekļaut blokķēdes apmācības un izglītības iniciatīvās.

 • Lai gan jūs varat atrast apmācības un atbalsta materiālus ar CEBP sertifikātu par fiksētu cenu, jums var nākties izpētīt citas iespējamās izmaksas. Ja vēlaties izvēlēties blokķēdes apmācību uz vietas, papildus ceļa izdevumiem jums jārisina arī ēdināšanas un norises vietas izmaksas. Tomēr jūs varat izvairīties no loģistikas izmaksām, izmantojot tiešsaistes apmācības un sertifikācijas platformas blokķēdē.               
 • Nākamās izmaksas, iespējams, ir visjutīgākais un nozīmīgākais aspekts budžeta plānošanā blokķēdes apmācībai un talantu attīstībai. Darbinieku apmācība blokķēdes sertifikācijai rada arī dīkstāvi, jo darbinieki nevar strādāt, kad viņi mācās. Tāpēc uzņēmumiem jābūt gataviem uzņemties masveida sākotnējās izmaksas, cerot virzīt uzņēmējdarbības mērķus ar pieredzi blokķēdē.
 • Vēl viens svarīgs aspekts ir izmaksu faktors par blokķēdes sertifikāciju attiecas uz administratīvajām izmaksām. Uzņēmumiem būtu jāiegulda blokķēdes talantu attīstības un izglītības iniciatīvu organizēšanā. Mērķtiecīgi ieguldījumi apmācības risinājumu izpētei un darbinieku sadale var palīdzēt saglabāt vienmērīgu talantu attīstības rutīnu.

Pārbaudiet tūlīt: Ekspertu ceļvedis, lai iegūtu Blockchain sertifikātu

Populārākās Blockchain darba tendences

Blockchain lēnām ienāk gandrīz jebkurā biznesa nozarē ar labākām izredzēm uz elastību un drošību. Tomēr daudzi uzņēmumi dažādu iemeslu dēļ var ignorēt blokķēdes apmācības un sertifikācijas nozīmi. No otras puses, kriptogrāfijas valūtas izzušana ir arī viens no ievērojamākajiem iemesliem šaubām par blokķēdes apmācības iespējamību. Reālajā pasaulē pieprasījums pēc blockchain izstrādātājiem un blockchain darba tirgus vispārējais statuss norāda pretējo. Šeit ir dažas no ievērojamākajām darba tendencēm, kas šobrīd ir acīmredzamas blokķēdes ainavā.

 • Neatkarīgi no tirgus krituma 2018. gadā, pieprasījums pēc pilna laika bloku ķēdes izstrādātājiem 2019. gada jūnijā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu palielinājās par 13%
 • Aptuveni 80% no izstrādātāju zaudējumiem radās vienreiz mēnesī un nepilna laika izstrādātājiem, tādējādi norādot uz apmācības un sertifikācijas nozīmi.
 • Blokķēdes sertifikācija un apmācība tiek uztverta arī kā galvenā alternatīva, lai izmantotu tādu jēdzienu priekšrocības kā infrastruktūra, DeFi ekosistēmas un viedie līgumi.
 • Neatkarīgi no koda saistību apjoma konsekvences, kopējais aktīvo bloku ķēdes izstrādātāju īpatsvars katru mēnesi katru gadu samazinās par 10%. 
 • Tā kā kriptogrāfijas ekosistēmas lēnām paplašinās, lai sasniegtu tādu slavenu atvērtā pirmkoda projektu apjomu kā Apache, apmācības un izglītības iespējas ievērojami palielinājās.

Pārbaudiet arī: Blockchain Jobs Report 2020 nākotne, Worlds Economic

Darbaspēka apmācība ārpus biznesa mērķiem

Parasti uzņēmumi dažādu iemeslu dēļ nespēj gūt labumu no blokķēdes sertifikācijas un apmācības priekšrocībām. Daudzus uzņēmumus parasti nomoka bailes no pārmaiņām saistībā ar apmācības un attīstības iniciatīvām. Tomēr darbinieku apmācības un attīstības iespējas blokķēdes koncepcijās un specializācijās varētu palielināt uzticību darba devējiem.

Starp daudzajiem iemesliem, kuru dēļ darbinieki pamet uzņēmumus, galvenā uzmanība tiek pievērsta karjeras izaugsmei, apmācībai un attīstībai. Turklāt darbinieki uztver labākas iespējas palikt pie sava pašreizējā darba devēja ar piekļuvi karjeras attīstības iniciatīvām. Tātad uzņēmumi var gūt labumu no milzīgas atdeves no ieguldījumiem darbinieku apmācībā un attīstībā.

Izvairīšanās no ieguldījumiem darbinieku apmācībā un blokķēdes ekspertīzes attīstībā var rosināt apņemšanās trūkumu. Pēc tam darba devēju uztvertā neieinteresētība var izraisīt pakāpenisku paturēšanas likmju samazināšanos.

Kā jūs zināt, ka jums ir panākumi?

Blokķēdes sertifikāti un ar katru no tiem saistītās mācības ir nozīmīgi uzņēmumu virzītājspēki. Blokķēdes sertifikācija parāda, ka indivīds spēj izmantot blokķēdi biznesa jautājumu risināšanai. Tajā pašā laikā viņi var arī nodrošināt profesionāļu vēlmi sasniegt rentabilitāti un produktivitāti.

Pēc tam visaptveroša apmācība, kas turpinās ar profesionāļu pienākumiem, var arī dot daudzsološas priekšrocības. Tā vietā, lai domātu par blokķēdes sertifikāciju kā vienīgo blokķēdes kompetences rādītāju, ir daudz citu metriku.

Tikai mācīšanās un nedarīšana ir kaut kas tāds, kas darbosies kā šķērslis, un jūs ar to nekad neiegūsiet panākumus. Ja vēlaties gūt panākumus savā Blockchain karjerā, jums jāpārbauda sava pieredze, izmantojot šos veiktspējas rādītājus. Šeit ir dažas no idejām, kuras varat uzzināt noderīgas, lai novērtētu blokķēdes talantu attīstības iniciatīvu rezultātus.

 • Uzņēmumiem būtu jāievēro atbalsta pieprasījumi organizācijā, īpaši tie, kas saistīti ar blokķēdi. Blockchain ekspertīzes attīstība visā organizācijā var palīdzēt nodrošināt zemāku atbalsta pieprasījumu.
 • Etaloni var kalpot arī kā ticami panākumu rādītāji, veicot objektīvus testus, lai noteiktu darbinieku brīvību blokķēdes koncepcijās. Kas ir labāks? Jūs varat mēģināt prognozēt iespējamos rezultātus un pēc tam novērtēt, cik lielā mērā jūs guvāt panākumus.
 • Laiks ir arī uzticams rādītājs par blokķēdes sertifikācijas un apmācības programmas efektivitāti. Ja darbinieki noteiktā laikā spēj atrisināt produktu vai funkciju problēmas ar blokķēdes pieredzi, viņi spēj piesaistīt blokķēdi biznesa mērķiem.
 • Nākamais svarīgais faktors, kas var palīdzēt definēt blokķēdes sertifikācijas un apmācības programmu panākumus, ir vidējais laiks problēmu risināšanai. Jums vajadzētu zināt, ka vismodernākās blokķēdes infrastruktūras var saskarties ar ievērojamām neveiksmēm. Tāpēc apmācītiem un sertificētiem profesionāļiem ir svarīgi panākt mazāku vidējo laiku problēmu risināšanai. Zemāks vidējais laiks skaidri norāda blokķēdes prasmju raitumu. Tajā pašā laikā tas sniedz detalizētu priekšstatu par indivīda spēju palielināt biznesa vērtību.

Visi šie rādītāji var jums ievērojami palīdzēt, mērot blokķēdes apmācības un sertifikācijas iniciatīvu rezultātus. Veiksmes metrikas definīciju var viegli uzskatīt par augstāku par sertifikātu iepirkumu.

Gatavojaties Blockchain intervijai? Izskatiet šos populārākos Blockchain intervijas jautājumus un sagatavojieties nākotnei.

Pēdējie vārdi

Noslēdzot piezīmi, jūs varat skaidri novērot blokķēdes sertifikācijas nepieciešamību mūsdienu IT ainavā. Daudzas organizācijas, īpaši ievērojamie tehnoloģiju giganti, iesaistās blokķēdes apmācības un sertifikācijas programmās. Tāpēc jūs varat arī izmantot sava uzņēmuma blockchain spēku, izmantojot augstākos blockchain sertifikātus.

Jūs varat izmantot trīs labākos blokķēdes sertifikātus 101 blokķēdē ar visaptverošu atbalstu un nozares pieredzi apmācībā. Tajā pašā laikā jūs varat arī izpētīt citus blokķēdes apmācības kursus 101 blokķēdē. Apmeklējiet savas iespējas blokķēdē tieši tagad!   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me