Blockchain vadītāju apmācībai

Ja esat izpilddirektors, jums vajadzētu zināt, cik svarīgi ir uzzināt par blokķēdi.

Šajā rakstā jūs uzzināsiet par blokķēdi. Tas ir ievadkurss, kas paredzēts vadītājiem, “vadītāju apmācības blokķēde”.

Pašreizējā konkurences tirgū ir svarīgi uzzināt par blokķēdi. Lai palīdzētu jums meklējumos, apmeklēsim mūsu vadītāju darba kārtības blokķēdes apmācību.

Kāpēc jums jāzina par blokķēdi?

Blockchain ir pilsētas saruna. Ja esat vecākā vadītāja amatā, jūs atradīsit ļoti bieži apspriestu blokķēdes tēmu.

Kā vadītājam jums ir labi jāpārzina blokķēdes pamatjēdzieni. Tas ļaus jums pārliecināties par sarunām un palīdzēs arī pieņemt lēmumus, pamatojoties uz tiem. Tas ir galvenais bloku ķēdes vadītāju kursa mērķis.

Ja jūs jau esat bloķēšanas ķēdes augstākā līmeņa vadības loceklis, pamatu atsvaidzināšana var dot jums nepieciešamo pārliecību, lai pieņemtu smagus lēmumus, kuriem nepieciešamas zināšanas un zināšanas.

Kādas tēmas būtu jāiekļauj vadītāju apmācības kursā? Un kāpēc?

Apskatīsim tēmas, kuras tiks apspriestas mūsu vadītāju apmācības blokķēdē.

 1. Blockchain ievads – Lai iegūtu pareizu izpratni par blokķēdi
 2. Blockchain ietekme ir līdzīga internetam – Lai uzzinātu, kā blokķēde ir identiska internetam pēc ietekmes un funkcionalitātes
 3. Blockchain ietekme uz dažādām nozarēm – Iepazīšanās ar pašreizējiem lietošanas gadījumiem
 1. Bankas un finanses
 2. Piegādes ķēde
 3. Vieglās automašīnas
 4. Valsts dienesti
 • Digitālā uzticība: galvenais ieguvums Izpratne par digitālās uzticības nozīmi un to, kā blokķēde uzlabo digitālo uzticēšanos lietotāju vidū
 • Kā darbojas blokķēde? – Uzziniet, kā darbojas blokķēde
  1. Pielāgota virsgrāmata
  2. Spēja kaut ko uzglabāt
  3. Mācīšanās par kriptovalūtām: Kriptoekonomika 101 – Uzziniet, kā darbojas kriptogrāfi, lai jūs ekonomiku ap blockchain
  4. Riska vadība – Uzziniet, kā veikt blokķēdes riska pārvaldību
  5. Uzņēmumu sistēmas, par kurām jāzina – Uzziniet par uzņēmuma ietvariem, lai tos varētu izmantot savā organizācijā
  6. Secinājums
  7. Kāpēc vadītāju kursa blokķēdei tiek izvēlētas tēmas?

   Vadītāju apmācības blokķēde ir paredzēta vadītājiem, kuri nav pazīstami ar blokķēdi. Tēmas tiek izvēlētas, lai iegūtu pamatus pareizi, lai jūs varētu apgūt intensīvākus bloku ķēdes vadītāju kursus.

   Iepazīšanās kurss ļaus jums iepazīties ar ideju par blokķēdi, tās lietošanas gadījumiem un citām svarīgām lietām. Kursa beigās jūs varēsiet veikt šādas darbības:

   • Izskaidrojiet blokķēdi
   • Paskaidrojiet blockchain ietekmi uz mūsu pašreizējām nozarēm
   • Izprot lietošanas gadījumus, kas saistīti ar piegādes ķēdi, bankām un finansēm, valdības pakalpojumiem un automašīnām
   • Izprotiet digitālās uzticības nozīmi un to, kā blokķēde to var nodrošināt.
   • Iepazīstiet, kā blockchain darbojas iekšēji
   • Uzziniet par ekonomiku ap blokķēdi, t.i., kriptovalūtām un žetoniem
   • Izprotiet blokķēdes riska pārvaldību

   Mūsu ieteicamais kurss Blockchain vadītāju apmācībai

   Ievads: Blockchain

   Blockchain ir mainījis pasauli. Tās decentralizētā pieeja ir nepārspējama. Ar to vienaudži var pārsūtīt informāciju caur tīklu bez centrālas iestādes nepieciešamības.

   Tehniski jūs varat domāt par blokķēdi kā par bloku ķēdi. Katrā blokā ir informācija par darījumiem, kas tiek saglabāta un nodrošināta, izmantojot spēcīgas kriptogrāfijas metodes. Tātad, ja vienaudžs nolemj nosūtīt informāciju citam vienaudžam, tas var pārraidīt informāciju visiem vienaudžiem. Tas jāiekļauj blokā un pēc tam jāpārbauda, ​​izmantojot vienprātības metodi.

   Blockchain ir izplatīta virsgrāmatas tehnoloģija (DLT), kas nozīmē, ka katrs vienaudžs saglabā virsgrāmatas vai datu bāzes kopiju. To darot, tiek pilnībā novērsta nepieciešamība pēc centralizācijas.

   Šī DLT pieeja uzņēmumiem paver jaunas iespējas izpētīt. Tagad viņi var padarīt savas sistēmas izveidotas kā nekad agrāk – ieviešot drošāku un privātu decentralizētu sistēmu. Tas arī ieaudzina caurspīdīgumu, nemainīgumu un mērogojamību visai platformai.

   Tas ir labs sākums vadītāju apmācības blokķēdei.

   Blockchain ietekme ir līdzīga internetam

   Lai labāk izprastu blokķēdi, sapratīsim, cik liela ir līdzība starp blokķēdi un internetu

   Internets bija revolucionāra tehnoloģija. Tas mainīja mūsu dzīvi. Tas nesa tik daudz jauninājumu, un tas joprojām ietekmē mūsu dzīvi arī tagad. Izmantojot blokķēdi, mūsu digitalizācija kļūs vairāk mainstream.

   Blokķēdei ir daudz priekšrocību. Lai iegūtu ieskatu, apskatīsim tālāk norādītās priekšrocības:

   • Informācija tagad var kļūt pieejamāka nekā iepriekš. Izmantojot blokķēdi, nebūtu vajadzīga centralizēta iestāde, lai uzglabātu, apmainītos un izplatītu ierakstus.
   • Visa blockchain risinājuma pārvaldības izmaksas būs labākas, salīdzinot ar centralizēto iestādi. Tomēr vienprātības metodes izvēle nosaka izmaksas. Vairumā gadījumu blockchain izmantošana ir izdevīga, ja runa ir par izmaksām.
   • Arī nozares, kuras netraucē internets, sāks redzēt pārmaiņas. Tas ir saistīts ar to, kā datus var izveidot, saglabāt un izgūt.
   • Pakalpojumi, kas interneta laikmetā bija neaizsargāti, redzēs izmaiņas. Piemēram, mūzikas koplietošana var kļūt pārredzamāka nekā jebkad agrāk, noņemot centralizētās platformas. Jaunajiem mūziķiem būs lielākas iespējas sasniegt klausītājus nekā jebkad agrāk.
   • Nepieciešamība pēc tvertnēm medicīnas jomā tiks lēnām novērsta – uzlabojot pacienta medicīnisko datu uzglabāšanas veidu. Tas uzlabos ārstu darbu un mainīs arī pētījumu veikšanu, izmantojot publiski glabātus medicīniskos datus.

   Web 3.0 vienkārši izskaidrojams

   Blockchain ietekme uz dažādām nozarēm

   Blokķēdē ir daudz reālu lietojumu. Blokķēde vadītāju apmācībai aptvers arī nelielu ieskatu lietošanas gadījumos, lai jūs varētu gūt priekšstatu par blokķēdes patieso ietekmi. Pieminēsim dažus no tiem:

   Bankas un finanses: Sākotnēji lielākā nozare, kuras ietekmi jūs redzēsiet, būtu banku darbība un finanses. Jau tagad ir pieejamas daudzas ar uzņēmumiem saistītas sistēmas, tostarp Quorum. Šī sistēma piedāvā rīkus, funkcijas un funkcionalitāti, lai pārveidotu banku un finanšu pakalpojumus blokķēdes izmantošanai.

   Daudzi lieli spēlētāji, tostarp Visa, JPMorgan, American Express utt., Jau ir uzsākuši iekarošanu, lai ieviestu blokķēdi. Daudzi no tiem ir koncepcijas apliecinājums (POC), turpretī daži īsteno izmēģinājuma programmas.

   Piegādes ķēde: Piegādes ķēde ir vēl viena joma, kurā blokķēdei būs vislielākā ietekme. Tas nodrošinās, ka piegādes ķēde kļūst racionalizētāka – mazāk krāpšanas vai bez tās. Piegādes ķēdes uzņēmumi tagad var izsekot katram aktīvam, kas tiek pārsūtīts caur to. Gandrīz katru informāciju var izsekot, nodrošinot, ka nevar notikt krāpšanās. Tas arī nodrošina, ka sliktos produktus vai priekšmetus, kuru derīguma termiņš ir nokavēts, var izmest.

   Piegādes ķēdes blokķēdes ieviešana arī ietaupa izmaksas un laiku. IBM sadarbojās ar Walmart, lai ražotu tā pārtikas piegādes ķēdi.

   Vieglās automašīnas: Arī automobiļu rūpniecība var gūt labumu no blokķēdes. Pagaidām lielākā daļa spēlētāju šobrīd testē blokķēdi un atrodas PoC stadijā. Spēlētāji, piemēram, Volkswagen Financial Services un Renault, ir galvenie spēlētāji. Ford un Tesla arī izstrādā savu blokķēdi, kas viņiem palīdzēs testēt telemātikas izsekošanu.

   Veicot izsekošanu, viņi var uzlabot automātisko aprūpi, palīdzēt īpašniekiem uzņemties apdrošināšanas atlīdzības un citas priekšrocības, tostarp uzturēšanu utt..

   Valsts pakalpojumi: Valdības pakalpojumu izmantošanas gadījums ir īpašs, jo tas parāda blokķēdes ietekmi, nevis kriptonauda. Kriptovalūtas ir piedzīvojušas mežonīgus panākumus starp valdībām visā pasaulē – daudzi to tieši aizliedz. Savukārt blokķēde ir devusi valdībai iespēju efektīvāk rīkoties ar savām sistēmām.

   Blokķēdes izmantošana nozīmēs arī lielāku uzticēšanos sistēmām. Valdība var izmantot blokķēdi viedo pilsētu veidošanā, pienācīgā izglītībā, vakcināciju izsekošanā, aizdevumu izsniegšanā un algas aprēķinos. Ir bezgalīgas iespējas, un blokķēde var palīdzēt pārveidot valdības darbību un darbību.

   Ir arī citi sektori un lietošanas gadījumi, kad blokshēma spīd. Lai sniegtu jums labāku perspektīvu, uzskaitīsim vēl dažus no tiem:

   • Pārtikas nekaitīgums
   • Mazumtirdzniecība
   • Veselības aprūpe
   • Apdrošināšana
   • Nekustamais īpašums
   • Starptautiskā tirdzniecība un preces
   • Sports

   Un daudz vairāk!

   Digitālā uzticība: galvenais ieguvums

   Jums kā vadītājam ir jāsaprot digitālās uzticības nozīme. Visas līdz šim izlaistās tehnoloģijas nespēja atrisināt digitālās uzticēšanās problēmu.

   Centralizācija ir galvenais jēdziens, ko organizācijas izmanto tur. Paņemiet jebkuru korporāciju, un jūs atradīsit, ka tā ir liela daļa no tā, kā lietas darbojas. Centralizācija nav slikta, taču digitālās uzticības ziņā tā ir neveiksme.

   Šobrīd digitālā uzticība ir visdārgākais aktīvs šobrīd. Izmantojot blokķēdi, tas var kļūt pieejamāks ikvienam. Bez centrālās varas jums ir jāiegūst labāka uzticība no vienaudžiem, kas piedalās tīklā. Pakalpojumus un preces var tieši apmainīt. Nekādas informācijas vai krāpšanas nevar notikt vienas kontrolējošās puses trūkuma dēļ.

   Blokķēdes ir pazīstamas arī ar izcilu drošību. Turklāt ieraksti būs nemaināmi, kas nozīmē, ka pēc uzrakstīšanas datus nevar mainīt. Tas lieliski darbojas sistēmās, kuras paļaujas uz darījuma starp divām pusēm pierādījumiem.

   Samazināsies arī darījumu berze, uzlabojot vispārējo tirdzniecības finansējumu.

   Kā darbojas blokķēde?

   Blockchain galvenā ideja ir decentralizācija.

   Lai sasniegtu pamatideju, tā ķēdē izmanto blokus.

   Jūs to varat uzskatīt par vilcienu, kuru katrs nodalījums ir kā bloks. Tas ir vienvirziena saraksts, un tāpēc saraksta beigās varat pievienot tikai jaunu bloku.

   Blockchain neizmanto tradicionālo datu bāzi, bet paļaujas uz decentralizētām datu struktūrām. Tas sakārto datus decentralizētajā datu bāzē. Tradicionālās datu bāzes gadījumā jūs varat redzēt tabulu izmantošanu. Šajā gadījumā datu struktūras darbojas kā informācijas glabāšanas avots. Lai nodrošinātu tās iekšējo darbību, kriptonauda sasniedz vienprātības metodi.

   Šeit vienprātības metode ir vissvarīgākais jēdziens.

   Vienprātības metode palīdz sasniegt lēmumu vai vienprātību tīklā. Piemēram, ja tiek veikts darījums, dažādi vienaudži iekļaus vienprātībā un pēc tam to apstiprinās saskaņā ar izmantoto metodi. Ir daudz populāru vienprātības metožu.

   Daži no tiem ietver

   • Darba pierādījums (PoW)
   • Spēļu pierādījums (PoS)
   • Deleģētais derības apliecinājums (DPOS)
   • Jaudas pierādījums

   Šīs pieejas dēļ nav centralizētas iestādes, kas kontrolētu sistēmu. Piemēram, Paypal izmanto centralizētu pieeju. Tādēļ viņi var pārsniegt labu rezervi, pārskaitot minēto summu. Salīdzinājumam, blokķēde maksā tikai daļu.

   Pielāgotas grāmatas

   Kā vadītājam jums jāzina, ka nav stingru noteikumu. Blokķēde vadītājiem nozīmē saprast, ka ir patiešām iespējams pielāgot blokķēdi atbilstoši uzņēmuma vai biznesa prasībām.

   Virsgrāmata sastāv no dažādiem elementiem, kurus var vienlaikus pielāgot un uzturēt vienkāršus. Sarežģītie objekti mijiedarbojas viens ar otru – tie tiek definēti atbilstoši tiem iestatītajai uzvedībai.

   Būtībā ir trīs galvenie mezgli. Tie ietver

   • Darījumi
   • Bloki
   • Viedie līgumi

   Darījumi notiek, kad līdzinieks nosūta informāciju vai vērtīgu aktīvu citam vienaudžam. Tā ir visvienkāršākā skaitļošanas forma, kas notiek blokķēdē. Virsgrāmata, kas sastāv no blokiem, iegūst informāciju un pievieno to. Tomēr blokam ir jāpārbauda tīkls, izmantojot vienprātības metodes.

   Kad darījumi tiek apraidīti, tie tiek pievienoti blokiem. Pēc tam blokus var apstrādāt ar vienprātības metodi vai viedajiem līgumiem, kas tiek izmantoti bloku ķēdes tīklā.

   Kas ir gudri līgumi?

   Viedie līgumi ir juridisks kods, kas tiek izpildīts, ja ir izpildīts noteikts nosacījums. Tie ir kodēti atbilstoši prasībām un darbojas kā veids, kā automatizēt lietas.

   Piemēram, pieņemsim divas puses, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu.

   Viena puse piekrīt pārdot savu īpašumu citam. Lai sāktu procesu, viena puse nosūta noteiktu summu īpašuma rezervēšanai. Viedais līgums reģistrē pieprasījumus un rezervē īpašumu uz pircēja vārda. Tad dokumenti tiek izstrādāti, izmantojot viedos līgumus, un dati tiek ierakstīti īpašajā blokķēdes risinājumā. Kad dokumenti ir gatavi, viedais līgums tagad var gaidīt atlikušās summas pārskaitījumu. Tiklīdz pārējā summa tiek pārskaitīta, viedie līgumi atkal tiek izpildīti, piešķirot pienācīgas īpašuma tiesības.

   Tādā veidā viedie līgumi automatizē vairākas lietas, tostarp

   • Rezervējot īpašumu
   • Dokumentu sagatavošana, ieskaitot pārbaudi
   • Īpašuma reģistrēšana
   • Īpašuma pabeigšana, ieskaitot verifikāciju

   Ja salīdzina to ar reālās situācijas scenāriju, procesa pabeigšana var ilgt mēnešus.

   Datu integritātei ir arī izšķiroša loma. Tā kā blokķēdē saglabātie dati ir nemaināmi, tie jau ir uzticami. Tas uzlabo saziņu un vienprātību.

   Lai pārbaudītu informāciju, tiek veikti divpakāpju soļi. Pirmais ir saziņa, kur jauna informācija tiek izplatīta no vienaudžiem uz otru. Otrais solis ir tīkla validācija, izmantojot vienprātību.

   • 1. solis: komunikācija starp vienaudžiem
   • 2. solis: Tīkla validācija, izmantojot vienprātību

   Blokķēdes tīklā izmantotie protokoli var būt dažādi, un tas var noteikt darījuma laiku, izmaksas un metodi. Pielāgota virsgrāmata piedāvā protokolu izmantošanu, kas pilnībā atkarīga no īstenotāja.

   Spēja kaut ko uzglabāt

   Blockchain piedāvā vērtīgus veikalus. Blokķēdē varat saglabāt visu, kas ietver identitāti, neapstrādātu informāciju, darījuma vērtību utt. Tas nozīmē arī to, ka to var izmantot sertifikātiem, tiesneša depozītam, aktīvu izsekošanai, saistītai identitātei, tiesai, piegādes ķēdei, nozīmēm utt.!

   Mācīšanās par kriptovalūtām: Kriptoekonomika 101. lpp

   Kriptovalūtas ir neatņemama blokķēdes ekosistēmas sastāvdaļa. Tas palīdzēs jums izprast blokshēmas ekonomiku.

   Kriptovalūtas ir decentralizētas valūtas, kuru vērtēšanai nav nepieciešama nekāda centrālā iestāde. Ikviens var brīvi izmantot kriptonauda vai tirgoties ar to.

   Bitcoin ir lielisks kriptovalūtu piemērs. Arī kriptonauda ir reāls pasaules blokķēdes izmantošanas gadījums. Tas ir pirmais blokķēdes lietošanas gadījums.

   Runājot par kriptovalūtām, jums jāapgūst šāda informācija:

   • Parakstus izmanto, lai identificētu sūtītāja ziņojumu.
   • Hash ir pieradis pie topoloģiskās kārtības
   • Consensus protokols nosaka, kā tiek pārbaudīti darījumi

   Runājot par kriptogrāfijas ekonomisko aspektu, jums jāzina par sekojošo:

   • Žetoni tika izmantoti kā stimuls vienaudžiem strādāt, lai pārvaldītu blokķēdi vai kriptovalūtu
   • Aktieriem piešķirtās privilēģijas lēmumu pieņemšanai

   Risku vadība

   Riski ir daļa no jebkuras tehnoloģijas. Blockchain ir savs risks. Kā vadītājam jums jāapgūst riski, kas saistīti ar blokķēdi.

   Vispārējie blokķēdi aptverošie riski ietver šādus

   • Grūti integrēt blokķēdes protokolus
   • Standartizācijas trūkums
   • Slikta kriptovalūtu novērtēšana

   Šie riski ir izplatīti gandrīz visos jūsu veiktajos blokķēdes projektos. Uzzinot šos riskus, jūs tagad esat gatavs tos novērst.

   Ja esat izstrādes komandā, ir saistīti arī citi riski. Blokķēdes attīstības riski ietver sekojošo

   • Nepietiekami attīstīti standarti
   • Liels enerģijas pieprasījums
   • Datu privātuma likumdošana
   • Uzticība starp izstrādātājiem un blokķēdes pārvaldniekiem
   • Darījumu ātrums
   • Lietotāja loma
   • Ļaunprātīgi lietotāji

   Ja jūs interesē uzzināt vairāk par Blockchain riskiem, skatiet detalizētu rakstu par Blockchain Risks

   Blockchain riski

   Uzņēmumu sistēmas, par kurām jāzina

   Veidot savu blokķēdi no jauna, nav praktiski. Tāpēc jums jāizmanto uzņēmuma bloku ķēdes ietvari.

   Blokķēdes platformu izmantošanai ir daudz priekšrocību. Iesācējiem jūs saņemsiet pamatus tieši no kastes. Jau tiks nodrošināta pamata blokķēde, kuru varat pielāgot atbilstoši savām prasībām.

   Citas priekšrocības ir uzlabota efektivitāte, gudri līgumi, krāpšanas novēršana, pārredzamība, darbības pārskats un dzirdamība.

   Jūs varat pārbaudīt populārās blockchain platformas, kā norādīts zemāk:

   • Hyperledger – labākā blockchain platforma. Tas ir jumta projekts, un tā ietvaros tiek izstrādāti vairāki pamatprojekti.
   • R3 Corda – R3 Corda ir atvērtā koda blokķēdes platforma, kurai ir atšķirīga pieeja ar blokķēdi saistītu problēmu risināšanā.
   • Ethereum – populāra atvērtā koda blokķēde, kuru varat izmantot, lai iestatītu savu blokķēdi
   • Enterprise Ethereum – Enterprise Ethereum blokķēde ir uzņēmuma risinājums
   • Kvorums – Kvorums ir uzņēmuma blokķēdes risinājums, kas koncentrējas uz finanšu institūtiem.

   Turklāt ir arī blockchain platformas, kuras varat palīdzēt pārvaldīt savu blockchain. Tie ir šādi

   • IBM
   • AWS
   • Orākuls

   Pilnu rokasgrāmatu par uzņēmuma sistēmu varat izlasīt šeit: https: //101blockchains.com/blockchain-platforms/

   Personīgās apmācības un kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju to izmantot

   Ja jūs nopietni domājat par blokķēdes apgūšanu, varat pārbaudīt arī apmācības sesiju klātienē.

   Apmācot klātienē apmācību, jūs iegūsiet iespēju daudz labāk izprast blokķēdi. Turklāt jūs varat arī uzdot jautājumus un novērst savas šaubas pilntiesīgā vadītāju apmācības blokķēdē.

   Secinājums

   Blockchain vadītāju apmācībai ir aktuāla tēma, un, ja jūs to izveidojāt līdz šim, tad jums vajadzētu pārbaudīt personīgās apmācības, kas tiek piedāvātas vietnē 101Blockchains.com. Pārbaudiet arī uzņēmumu Blockchain Workshop, kurā jūs un jūsu komanda var apmeklēt un paplašināt savas zināšanas par reālās pasaules blockchain ieviešanu. Būs arī personīga / instruktora vadīta, lai jūs varētu novērst savas šaubas un maksimāli palielināt mācīšanos.

   Tātad, ko jūs domājat par vadītāju apmācības blokķēdi? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me