Digitālā dolāra maks: vienkārši izskaidrojams

Šajā rakstā ir runāts par digitālā dolāra maka pamatjēdzieniem, lietošanas metodi, uzturēšanas procedūrām un priekšrocībām.

Digitālais dolārs un digitālais dolāra maks ir divas lietas, kas internetu pārņem vētrā. Tehnoloģija patiešām nāk uz mūsu pusi, un drīz mēs redzēsim milzīgas pārmaiņas mūsu ekonomikā. Patiesībā vajadzība pēc šāda veida tehnoloģijām ir lielāka nekā jebkad agrāk, kad pasaule sāk nodarboties ar pandēmijām.

Bet ne tikai pandēmijas ir galvenais to izmantošanas iemesls. Patiesībā mēs jau saskārāmies ar daudziem jautājumiem, kas saistīti ar papīra valūtām un zemākām banku metodēm.

Ja jūs lasāt mūsu ceļvedi, varat droši teikt, ka arī jūs interesējaties par to, kas ir digitālā dolāra maks un kā pareizi lietot digitālā dolāra maku..

Tāpēc, lai jums palīdzētu, šajā rokasgrāmatā es iekļaušu visu informāciju par digitālo dolāru, ko līdz šim zinu par šo tehnoloģiju.

Sāksim mūsu digitālā dolāra maka pārskatu tieši tagad!

Reģistrēties tagad: Enterprise Blockchains Fundamentals kurss

Kas ir digitālais dolāra maks?

Pirms mēs pārietam uz to, kas ir digitālā dolāra maks, es vispirms paskaidrošu, kas ir digitālais dolārs.

Digitālais dolārs ir digitāla valūta, kuras darbībai tiek izmantota izplatīta virsgrāmatas tehnoloģija. Vēl vairāk, šī dolāra vērtības elektroniskā vienība ir izpērkama no atbilstošās finanšu iestādes.

Vienkārši sakot, domājiet par to kā parastā ASV dolāra digitālo versiju, kuru izmantojat šobrīd. Tomēr pašlaik tas vēl tiešā veidā neaizstās dolāru, bet nākotnē tas varētu notikt.

Tātad šai valūtai būs līdzīga vērtība, un to var izmantot pirkumu veikšanai tāpat kā jebkuram citam dolāram.

Jebkurā gadījumā tagad nāk atbilde uz jūsu jautājumu – kas ir digitālais dolāra maks?

Šeit digitālais dolāra maks nozīmē digitālo kontu vai maku, kuru federālā rezervju banka jums uzturēs. Patiesībā digitālā dolāra maka lietojumprogramma tajā glabās visus jūsu digitālā dolāra kredītus.

Tātad, tā ir tikai jūsu tipiskā konta digitālā forma, kuru pašlaik izmantojat bankās. Bet tā izmanto blokķēdi, lai to dublētu.

Šī gada sākumā digitālā dolāra fonds un Accenture jau ieviesa a digitālā dolāra projekts. Un viņi izmantos blokķēdi, lai to dublētu. Patiesībā ir daudz izmantojamu blokķēdes platformu – Ethereum, R3 Corda, Hyperledger utt..

Tomēr mēs šobrīd par to nerunājam. Sakarā ar neseno koronavīrusu problēmu, jauns projekts nāca klajā ar priekšlikumu par digitālā dolāra un digitālā dolāra maku lietojumprogrammu.

Tātad, mēs uzzinājām, kā tas patiesībā var izskatīties reālās situācijās. Bet šis elektroniskās naudas projekts var notikt vai var notikt nākotnē. Bet drīz notiks pirmais projekts, ko es varu droši pateikt.

Pāriet uz šī projekta digitālās valūtas versiju, kā arī vēlāk šajā ceļvedī.

Kā lietot digitālo dolāru maku?

Daudzi no jums domā, kā izmantot digitālo dolāra maku. Pašlaik mums ir tikai ierobežota informācija par digitālo dolāru maku, taču tas sniegs jums vislabāko scenāriju par tā darbību.

Parasti Valsts kases sekretārs veiks maksājumus jūsu digitālā dolāra seifa lietotnē. Valsts kases sekretārs visu maksājumu veikšanai izmantos Iekšējo ieņēmumu dienesta komisāru.

Vēl jo vairāk, viņi to var izdarīt, izmantojot divus līdzekļus –

 1. Izmantojot tiešo deponēšanas metodi, jūs visus savus kredītus iegūsit digitālā dolāra maka lietotnē. Bet tas notiek tikai tad, ja komisāram ir pietiekami daudz informācijas par jums un jūsu digitālā dolāra seifa lietotni, lai veiktu maksājumu.
 2. Citos gadījumos viņi to var izdarīt, izmantojot čeku.

Kad digitālā seifa lietotne ir gatava palaišanai, viņi paziņos ikvienam par visas situācijas procesu. Būtībā viņi izveidos sistēmu, kurā, lai veiktu maksājumu, jums būs jāinformē viņi ar savu tieši noguldīto informāciju, piemēram, seifa adresi..

Kad esat saņēmis maksājumus savā digitālā dolāra maka lietojumprogrammā, varat to izmantot tieši no šī brīža. Tātad, lai sāktu izmantot kredītus, jums nebūs jāgaida papildu dienas. Jūs varat arī izņemt kredītus no visiem federālās bankas locekļiem.

Šeit bankas bankas ir Federālo rezervju sistēmas valdes locekles. Tātad, jūs varat izmantot šīs bankas tikai, lai noguldītu savu elektronisko digitālo dolāru skaidrā naudā.

Pagaidām tas ir viss, ko mēs zinām par digitālā dolāra maka lietojumprogrammu. Cerams, ka mēs atjaunināsim šo ceļvedi, kad iegūsim vairāk digitālā dolāra maka informācijas.

Apskatīsim nākamo sadaļu mūsu digitālā dolāra maka pārskata ceļvedī.

digitālais dolāra maks

Nodrošināt pietiekami daudz izņemamā digitālā dolāra

Kā jūs zināt, digitālais dolārs ir stingri digitāls. Bet vai tai būtu pietiekami daudz naudas uz papīra, lai izņemtu naudu? Tā kā šī versija ir tikai un vienīgi elektroniska skaidra nauda, ​​katru kredītu papildinās federālās bankas rezerve.

Pirms katra ikmēneša maksājuma veikšanas Valsts kases sekretārs paziņos, cik liels maksājums viņiem jāveic. Ja viņiem nav pietiekami daudz piezīmju, viņi izdos piezīmes un pārskaitīs tās federālajā rezervē, lai sāktu maksājumu procesu.

Tātad jums nevajadzētu saskarties ar problēmu, atsaucot summu no bankas.

Caurspīdīgais digitālā dolāra maks

Parasti tas nozīmē, ka dalībbankas jums uzturēs šos digitālos makus. Tātad, šie maki nodrošina, ka jūs saņemsiet kredītu bez grūtībām. Turklāt šie maki ir paredzēti, lai pasargātu jūsu maksājumus no jebkāda veida krāpšanas vai atmazgāšanas problēmām.

Turklāt, lai uzturētu šos kontus jums, jums nebūs jāmaksā digitālā dolāra maks.

Saskaņā ar digitālā dolāra maka informāciju visām dalībbankām ir jāuztur viss caurlaides digitālais maks, lai nodrošinātu, ka jums ir tiesības saņemt maksājumus tieši. Turklāt bankas, lai saglabātu visus aktīvus un saistības šajos makos, var izmantot atsevišķu vienību.

Šajā gadījumā aktīvi ir tikai digitālais dolārs, kas paskaidrots stimulēšanas rēķinā, ieskaitot galveno kontu federālajā rezervē.

Caurlaides digitālā dolāra maka noteikumi

Šajā gadījumā ir jāievēro noteikti noteikumi bankai, kas ir dalībniece. Šie ir –

 • Nevienam nebūs jāmaksā digitālā dolāra seifa nodeva vai jābūt minimālajam vai maksimālajam atlikuma limitam.
 • Turklāt viņiem ir jāmaksā nepieciešamie procenti, ja piemērojami, bet ne vairāk kā prasītā summa.
 • Visiem seifiem būs tipiskas bankas funkcijas, piemēram, – debetkartes, piekļuve tiešsaistes kontam, mobilā banku darbība, bankomāts, automātiska rēķinu apmaksa, naudas nosūtīšanas iespējas un daudzas citas..
 • Neviena banka nekādā gadījumā nevar ierobežot digitālo maku funkcionalitāti.
 • Tādējādi tikai pārejas digitālajam seifam nebūs overdrafta pārklājuma.
 • Bankas dalībnieces izmantos terminu “FedAccount” kā digitālā dolāra maka sistēmas primāro nosaukumu.
 • Ikviens no šiem kontiem var iegūt sava konta izrakstu vai citu mārketinga materiālu.
 • Turklāt dalībbankas izmantos KYC / AML protokolu, lai vispirms piešķirtu makus.
 • Neviena banka nevar ierobežot jebkuras personas funkcijas bez jebkāda iespējama iemesla.
 • Katrai bankai ir jāpiedāvā aizsardzība pret drošības pārkāpumiem un krāpnieciskām darbībām.
 • Federālo rezervju bankas vajadzības gadījumā var piedāvāt citām valsts bankām vai krājaizdevu sabiedrībām atļauju atvērt vai uzturēt caurlaides digitālos seifus.

Apskatīsim nākamo sadaļu mūsu digitālā dolāra maka pārskata ceļvedī.

Digitālo dolāru maku uzturēšana

Tikai federālā rezerves banka var izdot jebkāda veida autorizācijas ierobežojumus vai noteikumus, piemēram, digitālā dolāra maka maksu, procentu likmes utt. Tātad, visas izmaiņas jūsu maciņa funkcionalitātē notiks tikai no federālās rezerves.

Vēl jo vairāk, šīs elektroniskās skaidras naudas pieejamībai vajadzēja notikt 2021. gadā. Tomēr pašlaik mēs joprojām nezinām, vai viņi šajā datumā padarīs šo oficiālu vai ne. Tātad 2021. gada digitālā dolāra maciņa iespējamība joprojām ir pakļauta.

Jebkurā gadījumā, tajās jomās, kur federālo rezervju banku sasniedzamība ir ierobežota, tās sadarbosies ar citām Amerikas Savienoto Valstu pasta dienesta filiālēm, lai visiem iedzīvotājiem piedāvātu šo lielisko jauno tehnoloģiju.

Digitālā dolāra maka noteikumi

Šajā gadījumā ir jāievēro noteikti noteikumi bankai, kas ir dalībniece. Visi noteikumi ir līdzīgi caurlaidei caur digitālo maku.

Sods krāpniecisku darbību gadījumā

Neuztraucieties; jūsu nauda ir drošībā federālajā bankā. Viņi veic radikālus pasākumus, lai aizsargātu jūsu digitālos kredītus no jebkādas ietekmes. Jebkurā gadījumā, ja kāds no federālās bankas darbiniekiem nopludinās jebkādu informāciju, viņiem būs jāpiemēro sodi.

Tāpat arī jebkura nepiederoša persona, kas mēģina ielauzties uzņēmuma sistēmā, saņems sodus. Tātad jūsu kredītu drošībai šeit ir liela vērtība. Neviens nevar ņemt jūsu digitālo dolāru tāpat kā citus kriptovalūtu skandālus tirgū.

Tālāk apskatīsim priekšrocības mūsu digitālā dolāra maka pārskata ceļvedī.

Digitālā dolāra maka ieguvumi

Augstāka drošība

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, digitālajiem seifiem būs augstāks drošības līmenis. Patiesībā blokķēde izmanto kriptogrāfiju, lai palielinātu savus drošības protokolus, lai neviens nevarētu mainīt nevienu virsgrāmatas vērtību. Tātad jums nebūs problēmu ar digitālā dolāra vērtības nodrošināšanu neatkarīgi no tā.

Pilnīga privātums

Katram seifam būs sava privātuma iespēja. Tātad neviens nevar redzēt, kur izmantojat savu digitālo dolāru. Tomēr, ja federālā rezerve uztur galveno kontu, daļa jūsu informācijas var būt viņiem pieejama. Bet šo federālo banku pilnvaru ļaunprātīga izmantošana ir ļoti maz ticama.

Īss darījuma laiks

Tipiska banka prasa daudz laika naudas sūtīšanai starptautiskā mērogā. Bet, kad sākat izmantot digitalizētos seifus, varat nosūtīt naudu dažu sekunžu laikā! Tas noteikti ietaupīs daudz laika, galvenokārt piegādes ķēdē un uzņēmuma procesos.

Nav krāpniecisku darbību

Blockchain rakstura dēļ hakeri nevar piekļūt virsgrāmatu sistēmai. Arī izplatītās virsgrāmatas autentifikācijas process ir ārkārtīgi nodrošināts. Tādējādi, izmantojot digitālo dolāru maku, uz visiem laikiem tiks apturētas krāpnieciskas darbības.

Zema / nulles maksa

Atšķirībā no tipiskām bankām, jūs varat nosūtīt savu naudu, izmantojot ļoti zemu maksu vai bez maksas. Arī maka uzturēšana neliks jums tērēt papildu naudu.

Izaicinājumi digitālā dolāra nākotnē

Diezgan jauna tehnoloģija

Lai gan blokķēde ir bijusi jau kādu laiku, tā joprojām ir jauna tehnoloģija. Tādējādi, izmantojot digitālo maku, pēkšņi var šķist plašākas izmaiņas. Turklāt šīs tehnoloģijas ietekme uz mūsu ekonomiku joprojām nav tik skaidra.

Globālā integrācija

Šo maku integrēšana visā pasaulē būtu grūts aicinājums. Daudzos gadījumos citu reģionu bankas to joprojām skeptiski vērtē. Ir vajadzīgs arī laiks, lai mainītu arī mantotos tīklus. Tātad, lai pilnībā pieņemtu digitālo dolāru, pasaule var aizņemt daudz vairāk laika.

Bezšuvju pieredze

Vienmērīgas pieredzes uzturēšana var būt grūts. Faktiski blokķēdei ir mērogojamības problēmas, tāpat kā daudziem citiem blokķēdes trūkumiem. Tātad šī dolāra publiskošanas ietekme var kavēt sniegumu.

Atbilstība drošības standartiem

Ir bijuši daži slikti skandāli par blokķēdes izmantošanu. Tātad visu drošības vajadzību uzturēšana varētu būt grūtāka, nekā mēs domājam.

Savietojamība

Sākot lietot digitālo dolāru, maksājumi būs jāveic tiešsaistē. Tādējādi jums ir jābūt savietojamībai starp visiem tīkliem. Tomēr pašlaik nav daudz savietojamības funkciju.

Pārbaudiet Ķīnas digitālo valūtu – DCEP projektu.

Beigās,

Digitālā dolāra maks ir ārkārtas iespēja, kuru varat izmantot kopā ar digitālā dolāra kredītiem. Skaidrs, ka valūtas rakstura dēļ jūs nevarat izmantot tipiskus kontus, lai turētu savus kredītus. Tāpēc digitālā maka izmantošana ir absolūti nepieciešama.

Pašlaik seifs var palīdzēt racionalizēt visus maksājumus un pat izmantot viedās līguma funkcijas. Tomēr mēs joprojām nezinām, cik daudz funkciju jums var būt, vai cik daudz fonds ietvers.

Lieki piebilst, ka mēs ejam uz pilnīgi cita veida nākotni, nekā mēs gaidījām. Bet šķiet, ka tas viss ir cilvēku un biznesa labākajiem mērķiem. Ja vēlaties zināt, kā apgūt šādus jaunus tehnoloģiskos sasniegumus, pārliecinieties, vai esat reģistrējies mūsu bezmaksas blokķēdes kursā, lai sāktu darbu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me