Drošības žetons: jauna tendence kā ICO alternatīva

Kopējie investori vienmēr baidījās ieguldīt blokķēdes tehnoloģijā. Iemesls ir diezgan vienkāršs un saprotams – svārstīgums. Pat daži investori uzskata, ka blockchain ieguldījumu pasaule ir pārāk neparedzama un neskaidra. Interesanta daļa ir – viņi nav pilnīgi nepareizi! Varbūt tas ir galvenais iemesls ICO ieguldījumu krasajam samazinājumam 2018. gada pēdējā ceturksnī. Tātad, kāds varētu būt šīs viltīgās problēmas risinājums? Nu, pie horizonta ir jauns risinājums – drošības žetons.

Drošības marķiera platformas ideja ir diezgan jauna. Tā kā drošības komisijas, piemēram, SEC, ir pārāk noraizējušās par nesenajiem incidentiem, mēs zināmā mērā prognozējām, ka spēlē būs modernākas tehnoloģijas. Būtībā drošības žetoni sakārto dažas tradicionālo SIO pamatproblēmas.

Mēs visi labi zinām par DAO incidentiem, un daži citi augstas oktāna skaitļa SIO neizdodas. Investori krāpniecisko SIO dēļ ir daudz zaudējuši. Tagad SEC pārāk stingri atļauj ICO. Pamazām parādījās drošības žetonu kriptogrāfijas, emisijas uzņēmumu un drošības apmaiņas saraksts.

Mēs uzskatām, ka drošības žetoniem būs liela loma bloku ķēdes scenārijā, un drīz mēs būsim liecinieki pat pozitīviem investīciju gradientiem.

Tā kā visa drošības marķiera platformas koncepcija masu cilvēkiem ir diezgan jauna, mēs domājām izstrādāt galīgu ceļvedi, kas palīdzētu jums izprast visu koncepciju.

Tātad, paņemiet tasi kafijas, apsēdieties un izbaudiet šo ceļvedi.

 

Contents

1. nodaļa: SEC pret Blockchain
2. nodaļa: Kas ir drošības marķieris?
3. nodaļa: Kas padara drošības žetonus tik vēlamus?
4. nodaļa: Drošības žetoni: tirgus veida maiņa
5. nodaļa: Drošības žetonu izsniegšanas platformas
6. nodaļa: 4 galvenie esošie vērtspapīri
7. nodaļa: Populāras drošības marķieru apmaiņas un gaidāmie projekti
8. nodaļa: Drošības žetonu ierobežojumi: vai ir kādi?
9. nodaļa: Secinājums

 

DROŠĪBAS TOKEN INFOGRAFIKA

1. nodaļa: SEC pret Blockchain

Pirms pārejam pie drošības žetonu kriptogrāfijas saraksta, parunāsim mazliet par to, kas ir SEC, un par viņu pienākumiem. SEC arī zina, ka ASV Vērtspapīru un biržu komisija ir viena no neatkarīgajām aģentūrām, kas darbojas Amerikas Savienoto Valstu federālās valdības pakļautībā.

Viņu galvenie pienākumi ir – īstenot federālos likumus un vērtspapīrus, rūpnieciskās drošības noteikumus, ierosināt dažādus drošības noteikumus, uzturēt biržas un citas organizācijas. Viņi piedāvā arī elektroniskos vērtspapīrus.

Tomēr viņu galvenās rūpes ir nodrošināt investoru aizsardzību, uzturēt efektīvu un godīgu tirgu.

Ar blokķēdes tehnoloģijas un žetonu ekonomikas integrāciju visur ir brīnums, kāpēc SEC nav iepriekš klasificējuši šos žetonus kā vērtspapīrus. Šķiet, ka 2016. gadā SEC neuztraucās izskatīt SIO un ieviest noteikumus.

Tomēr šis scenārijs pilnībā mainījās, sabrūkot Ethereum vēlāk tajā pašā gadā.

 

DAO krišana

Tajā laikā DAO bija visgrūtāk finansētais projekts bloku ķēdes vēsturē. Viņi gandrīz katru mēnesi pārspēja rekordus, un viņi savāca 150 miljonus dolāru, kas ir diezgan pārsteidzoši. Tas ir tāpēc, ka daudzi bija noraizējušies par sistēmu un domāja, ka to varētu uzlauzt. Bet tomēr investori savu naudu savā ICO ielēja viens pēc otra.

Tajā laikā dibinātāji vairākkārt pārliecināja kritiķus, sakot, ka viņiem viss ir kontrolēts un katrs piesaistītais fonds ir ārkārtīgi drošs. Diemžēl hakeris atrada algoritmisku nepilnību un nozaga ieguldīto naudu 50 miljonu ASV dolāru apmērā, un Ethereum ieguva lielu rezultātu, nokrītot līdz 50%.

Daudzi investori bija pilnīgi vīlušies un sazinājās ar SEC. Tas bija tad, kad SEC pirmo reizi sāka rūpēties par kriptogrāfiju un blokķēdi. Viņi publicēja ziņojumu par kriptovalūtu piemērošanu, ievērojot jaunās paradigmas pamatprincipus. Jaunais standarts tās definēja kā digitālas organizācijas, kas naudas vai kapitāla piesaistei izmanto jebkāda veida blokķēdes tehnoloģiju vai izplatītu virsgrāmatu.

Ar šo jauno likumu spēkā kriptonauda vairs nebūtu tā neregulētā digitālā valūta, kāda tā bija iepriekš. Ja viņi vēlas pastāvēt, tie būtu jādefinē kā drošības marķiera platforma. Pēc tam, kad DAO incidents, tā tika ļoti ātri iekļauta drošības marķiera platformā. Tātad, nākotnē mēs varētu redzēt daudz jaunu spēlētāju ar drošības žetonu kriptogrāfijas sarakstu.

 

Kā noteikumi var ietekmēt kriptogrāfiju?

Pēc tam, kad SEC iesaistījās, daudzi ICO (Initial Coin Offerings) cenšas visu iespējamo nebūt saistīti ar vērtspapīriem. Turklāt jūs atradīsit cita veida uzņēmumu izaugsmi, kas jums pateiks, kā izvairīties no drošības un tādā veidā to saglabāt.

Bet kāpēc uzņēmumi tik izmisīgi cenšas izvairīties no drošības marķiera platformas? Vai ierobežojumi patiešām var ietekmēt kriptogrāfiju sliktā nozīmē?

Daži no iespējamiem iemesliem var būt SEC ierobežojumi un noteikumi. Ja parasts marķieris kļūst par drošības marķiera platformu, pēc noklusējuma uzņēmumam būtu jātiek galā ar visiem noteikumiem. Tas sedz arī maksu samaksu, lai kompensētu ieguldītājus, ja viss neizdodas tā, kā vajadzētu.

Daudzi uzņēmumi mēģina izvairīties no šī iemesla – lai izvairītos no jebkādām juridiskām sekām. Un citos gadījumos jautājums ir nedaudz aktuāls. Viņi nicina valdības iesaistīšanos. Tas ir viens no nozīmīgākajiem jautājumiem, kas saistīti ar kriptogrāfijas regulēšanu.

Kriptovalūtu raksturs prasa decentralizētu platformu bez valdības līdzdalības. Bet, ja SEC iesaistīsies, noteikta decentralizācija nebūs iespējama, un tas būtu pretrunā ar blokķēdes centrālo filozofiju.

Blokķēdes tīklam ir savvaļas tirgus raksturs, un daudzi pielāgoties spējīgi investori īsā laikā var nopelnīt daudz naudas. Tāpēc šāda veida investori cenšas saglabāt tīklu tādā veidā, lai viņi varētu turpināt gūt peļņu jebkurā veidā.

 

Ne katrs marķieris var būt drošība

No otras puses, SEC drošības marķierus definē mazliet savādāk. Tā kā katram marķierim ir atšķirīgs raksturs, ne visi marķieri spēj iet blakus noteikumiem. Šim nolūkam daudzus marķierus nekad nevar definēt kā drošības marķierus.

Taktiskā atšķirība starp šiem diviem sāncenšiem ir galvenais iemesls, kāpēc kriptogrāfijas nav tik aizraujošas ar noteikumiem.

Pieņemsim, piemēram, bitcoin. Bitcoin nenāk kopā ar attīstības komandu un nepiedāvā investoriem arī nekādus solījumus par peļņu. No otras puses, Ethereum ir daudz sarežģītāks. Tomēr tam ir lietderības marķieris. Bet Ethereum īpašnieki faktiski neko negaida no komandas. Viņi necer uz peļņu no attīstības grupas, un cilvēkiem tas ir kārtībā, tad tā tā arī jāsaglabā.

Attiecībā uz citiem marķieriem rezultāti ir sava veida mulsinoši. Ko darīt, ja jauna mākoņkrātuves platforma nodrošina ICO solījumu sadalīt peļņu investoriem un nodrošināt viņiem arī krātuves vietu? Vai vieta tiks iekļauta lietderībā vai labumā, ko viņi solīja? Kā viņi nošķir šīs divas iespējas?

Tātad, ciktāl tas notiek, situācija joprojām ir diezgan sarežģīta, un mums būtu jāpievērš tikpat liela uzmanība SEC un iznākumam. Tomēr lietas sāk mainīties, un tirgus pāriet uz drošības marķiera platformu, nevis paliek pie parastajiem ICO. Apskatīsim statistikas datus šeit.

 

Vai drošības marķiera piedāvājums aizstāj ICO? – Statistika

Ļaujiet man sākt ar atgriešanos tur, kur sākās pirmais ICO trakums. Tas sākās 2017. gada maijā, kur ICO ieguva aptuveni 200 miljonus ASV dolāru, un tas turpināja augt un augt. Nākamo divu mēnešu laikā ICO savāca vairāk nekā dubultu summu – 650 miljonus ASV dolāru! Tomēr augustā tirgus laukums nedaudz samazinājās. Bet pēc augusta tas atkal sāka pieaugt, un līdz decembrim tas palielināja vairāk nekā $ 1.7B.

2018. gada pirmajā ceturksnī ICO palielināja apmēram 7B USD, un satraukums bija ļoti intensīvs. Tomēr nākamajās divās ceturtdaļās galvaspilsētas guva milzīgu triecienu un kopš tā laika kritās. Bet tomēr tam izdevās piesaistīt naudu, un kopējā summa sasniedz USD 12,3 miljardus.

Tātad, kaut arī SIO 2017. gadā savāca 5,6 miljonus ASV dolāru, traka viņu 2018. gadā noveda citā augstumā. Ja mēs aprēķinām katra marķiera vidējo kapitālu, mēs saņemsim 29,7 miljonus ASV dolāru.

Bet 2018. gadā gandrīz 58% no simboliskā kopfinansējuma neizdevās, un tikai 42% izdevās piesaistīt naudu.

 

Tātad, kāpēc ICO neizdevās vai sāka zaudēt visus procentus?

Nu, ir daži jautājumi, kāpēc viņi izgāzās. Galvenajam jautājumam jābūt produkta vērtības trūkumam. Jā, katrā marķieru tirdzniecībā tika ieviesti daudz aizraujošu produktu; tomēr tikai daži varēja saglabāt to, ko piedāvāja saviem investoriem.

Otrkārt, lielākā daļa SIO neiztērēja daudz mārketinga kampaņām, un to trūkums galu galā nolēma viņu produktu.

Vēl viens būtisks jautājums ir pieaugošā scam ICO. Visā ICO trakumā ir saņemti vairāki ziņojumi par ICO izkrāpšanu, un daudzi investori zaudēja naudu, jo SIO viņiem nesniedz nekādus juridiskus dublējumus. No otras puses, daudzi investori nebija pārliecināti par jaunpienācēju vai nepieredzējušu izstrādes komandu, lai ieguldītu viņu simboliskajā pārdošanā.

Rezultātā sekoja SEC un pārņēma situāciju. Noteikumu un drošības pasākumu pārliecināšana piesaistīja investorus, un drošības žetonu kriptogrāfijas saraksts sāka iegūt popularitāti.

Tātad, 2018. gada beigās, ICO zaudē auditoriju, no otras puses, drošības žetonu platforma tos iegūst.

 

2. nodaļa: Kas ir drošības marķieris?

Drošības žetons ir žetons, uz kuru attiecas noteikumi un vērtspapīri. Vienkārši sakot, šie blokķēdes marķieri iegūs savu vērtību no ārējiem un tirgojamiem avotiem. Tāpēc viņiem vienmēr būs federālie noteikumi, kas padarīs to par drošāku izvēli.

No cita viedokļa drošības marķieris ir viena veida tirgojami aktīvi, piemēram, akcijas, obligācijas, parādzīmes, balsstiesības, opcijas, parādzīmes un garantijas. Ja jūs domājat par akcijām, jūs varētu iegūt ideju skaidrāk.

Ja jums pieder akcijas vai akcijas, jums piederētu daļa uzņēmuma, faktiski nepieņemot no tā reālo īpašumu.

Daudzi uzņēmumi un valdība jau izmanto šo metodi, lai piesaistītu naudu no dažādiem ieguldītāju veidiem, lai uzlabotu vai veicinātu projektus. Bet ko ieguldītāji par to saņem? Viņi saņems solījumu par interesi vai daļu no uzņēmuma peļņas gūšanas jebkāda veida formā.

Kad jūs rīkojaties ar šiem scenārijiem kriptogrāfiskā veidā, to sauc par drošības marķieri.

 

Padarīt lietas vieglāk

Galvenokārt, salīdzinot ar tipiskajiem SIO vai lietderības žetoniem, investoriem vienmēr būs drošs solījums par peļņu. Tā kā ICO peļņa ir sava veida azarts. Šis drošības marķieris ieguldīs jebkura veida aktīvos vai žetonos, lai nodrošinātu piedāvāto peļņu. Un tas rūpējas par likviditātes jautājumu.

Vēl senākos laikos, kad cilvēki savās akcijās vai obligācijās ieguva rezerves kopijas papīra formātā, likviditāte kļūst par milzīgām bažām, taču tagad, kriptogrāfijai integrējot šo jautājumu, jums nebūs jārisina problēma.

Vienkārši iedomājieties scenāriju, kurā jūs saņemat samaksu par jebkuru īpašu noteikumu vai nosacījumu izpildi, automātiski izmantojot viedos līgumus bloku ķēdes platformā. Vai tas neko daudz neatvieglos?

Tātad visas šīs drošības marķiera ekosistēmas programmēšanas spējas var paātrināt procesu un var pāriet no tipiskas formas uz daudzām citām. Tāpat kā uzņēmums pieaugs, pieaugs arī jūsu peļņa un funkcijas palielināsies katram marķierim.

Ja kāds no uzņēmumiem nevar nodrošināt vai nenodrošina funkcijas, kuras viņi apgalvo, ka jums sniedz; viņiem būs jāsaskaras ar juridiskiem jautājumiem. Tātad, jūs netiksit turēts gaisā.

 

Kāda atšķirība?

Praktiskos gadījumos to var salīdzināt ar ICO. Tāpat kā SIO, arī šie nāk ar investoriem. Bet līdzības šeit nedaudz beidzas. ICO gadījumā, ja jūs tajā ieguldīsit, jūs varētu sagaidīt labumu no simboliskā veiksmes līmeņa vai brīvi izmantot pašu platformu. Lai piedāvātu ICO, jums būs nepieciešams marķieris, lai pareizi uzturētu vai izmantotu tīklu. Tomēr pati platforma varētu būt veiksmīga, un žetonu cena varētu pieaugt. Bet tas ir azarts.

No otras puses, ieguldītāji drošības žetonu ekosistēmā ieguldīs līdzekļus, cerot nākotnē saņemt tiesības vai skaidru naudu vai obligācijas, kas ir tieši saistītas ar marķieriem.

Turklāt drošības marķiera ekosistēma ir saderīga ar likumiem un noteikumiem, tāpēc ieguldītāji no visas pasaules var piedalīties, ja viņiem izdodas ievērot noteikumus. Tas var pavērt daudz iespēju, kur likumi ir salīdzinoši stingri, piemēram, ASV.

Turklāt ar drošības marķieru ekosistēmas palīdzību visi uzņēmumi var izveidot melnos un baltos sarakstus. Šie saraksti atbilst AML (Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas) un KYC (Pazīstiet savu klientu) ziņojumiem. Uzņēmumi darbosies pārredzamāk un būs vērīgāki pret piesaistītajiem līdzekļiem un uzņēmuma neveiksmēm.

Tātad, ja ICO nav nodrošinājuma par jūsu līdzekļiem, drošības zīmē jūsu līdzekļi ir drošāki nekā jebkad agrāk.

 

Kā tas darbojas?

Labi, tagad, kad jūs zināt visu par drošības marķiera ekosistēmu, apskatīsim tuvāk, kā tā darbojas. Tas ievēro to pašu noteikumu, ko ievēro visa marķēšanas kompānija. Pirmkārt, emitents izdos drošības marķieri, kas pārstāv jebkuru uzņēmumu daļu vai daļu. Pēc tam emitents izveidos balto sarakstu, un šajā sarakstā tam būs to ieguldītāju maka adreses, kuri var piedalīties žetonu tirdzniecībā. Pašlaik parasti maciņa adrese parasti ir Ethereum.

Baltajā sarakstā iekļautajiem ieguldītājiem būtu jāpierāda, ka tie atbilst emitenta noteiktajiem noteikumiem. Likumi atšķiras atkarībā no katras drošības marķiera ekosistēmas, tāpēc, ja ieguldāt daudzos populārākajos drošības marķieros, iespējams, redzēsit daudz variāciju.

Tas ir cieši saistīts ar AML un KYC noteikumiem, kā arī apliecina jūsu identifikāciju ar ticamiem avotiem. Ne tas, ka katru drošības marķieri ICO atbalsta simtiem noteikumu. Tomēr emitents to varēja ievērot ar lielu skaitu, lai vieglāk filtrētu investorus.

Varbūt dažos gadījumos, lai piedalītos, jums ir nepieciešama noteikta izcelsme vai karjeras stāvoklis.

 

Ārpakalpojumi ieguldītājiem

Emitents varētu arī nosūtīt ārpakalpojumus ieguldītājiem, lai veiktu pēdējo zvanu. Viņi to var izdarīt, izmantojot trešo personu pakalpojumus, piemēram, centralizētas biržas, lai uzzinātu, kāda veida investori parasti iegulda uzņēmumos. Tad šie saraksti kļūst par likviditātes grupu. Šeit visi sarakstā esošie varēs tirgot drošības marķieri, ja vēlas.

Bet kas notiek, ja kāds cits mēģina iekļūt baltajā sarakstā, kad viņš nav izveidojis pirmo sarakstu?

Nu, tādā gadījumā emitents jums palīdzēs. Uzņēmums var atļaut trešajai pusei sekot KYC / AML noteikumam un vienlaikus pievienot jaunus investorus baltajā sarakstā. Tādā veidā trešajai pusei nebūs jādodas pie emitenta katru reizi, kad kāds vēlas ieguldīt drošības žetonā.

Ilgtermiņā šī shēma patiešām palielina sistēmas likviditāti, padarot tās nākotnē vērtīgākas.

Drošības marķiera tirdzniecībai nav ierobežojumu, taču jums jāiekļauj baltajā sarakstā. Tagad daudzas biržas, piemēram, Open Finance vai tZERO, ļaus tirgot vērtspapīrus viņu platformā tāpat kā tipiskas kriptogrāfijas biržas.

Ja emitents ir salīdzinoši jauns un nezina, kā sākt drošības žetonu pārdošanu, tad ir uzņēmumi, kas viņiem palīdzēs. Daži no tīkliem, piemēram, Harbour network vai Polymath network, ir ārkārtīgi populāri. Šie uzņēmumi palīdz emitentu uzņēmumiem apzīmēt drošības aktīvus. Viņi ņem reālās dzīves vērtības un pārvērš tās par programmējamu marķieri blokķēdē.

 

Nevar uzlauzt

Vēl viens jautrs fakts par drošības marķiera ekosistēmu ir tas, ka tie nav daži instrumenti, kurus kāds varētu viegli no jums nozagt. Tipiskos gadījumos, ja kāds no blokķēdes saņem jūsu privāto atslēgu, viņš / viņa var iztērēt jūsu kriptonauda, ​​jums neko nedarot..

Tāda veida kā jūs zaudējāt 100 USD, tad kāds to varēja vienkārši paņemt un iztērēt. Jūs faktiski neko nevarat darīt, vai ne? Bet drošības labad viņi nevar vienkārši pārsūtīt jūsu žetonu uz savu maku, lai to izmantotu.

Viņiem būtu arī jāatbilst KYC / AML, lai tiktu iekļauti baltajā sarakstā. Tātad, ja kāds tomēr ielaužas un uzlauž savu ceļu uz jūsu maku, jūs varētu to izsekot līdz viņa baltajam sarakstam pievienotajam maciņam un pēc tam veikt pret viņu tiesiskas darbības..

Tātad galu galā kripto drošības žetonu saraksts nodrošina daudz vērtspapīru tāpat kā viņu vārds.

 

STO pret ICO: kā noteikt, vai marķieris ir drošība?

Lai ieguldītu drošībā, jums jāzina, ar ko tas atšķiras no ICO. Ja vēlaties uzzināt, vai marķieris ir drošība attiecībā uz STO un ICO debatēm, jums vajadzētu uzzināt vairāk par Hovija testu.

Apskatīsim, kas ir Hovija tests un kā šis tests ļaus jums spriest par marķieri.

 

Hovija tests

Ļaujiet man sākt ar to, kā Hovija tests vispirms radās. Vēl 1946. gadā Augstākajai tiesai bija jāsaskaras ar dīvainiem apstākļiem. Šis gadījums bija starp Hoviju un SEC, un tas bija laiks, kad radās Hovija testa pamats.

Lietas iznākums bija tāds, ka Augstākā tiesa noraidīja pārbaudi. Šajā pārbaudē var noteikt, vai konkrēts projekts tiks uzskatīts par ieguldījumu līgumu vai nē.

Īsāk sakot, stāsts ir līdzīgs šim; divi Floridā dzīvojošie korporatīvie atbildētāji nodrošināja nekustamā īpašuma daļas citrusaugu birzīs. Pircēji piedāvāja investoriem iespēju iegūt daļu zemes no viņiem. Un viņi uzturētu īpašumu, ražu un citrusaugļu tirdzniecību un gūtu no tā peļņu.

Lielākā daļa investoru nebija lauksaimnieki, tāpēc viņiem faktiski nebija zināšanu par lauksaimniecību. Bet priekšlikums bija pietiekami labs, lai liktu viņiem tajā ieguldīt.

Tomēr SEC mēģināja padarīt apsūdzēto projektu nelikumīgu, norādot, ka viņi nesniedza nekādus drošības dublējumus. Pēc tam viņus par to iesūdzēja tiesā.

SEC uzskatīja, ka apsūdzētie savu projektu nereģistrēja kā drošības paziņojumu, tāpēc viņi pārkāpa likumu. Tomēr pēc izmeklēšanas un nomas dokumentiem Augstākā tiesa uzzināja, ka projekts patiešām ir drošība, un viņi nepārkāpa nevienu likumu.

 

Jauns priekšlikums

Lai pārliecinātos, šī situācija neatkārtojas; tiesa izdeva testu, lai noteiktu, vai uz kādu projektu vai jaunu uzņēmumu attiecas drošības reģistrācijas prasība.

Tātad, lai uzzinātu, vai tas ir ieguldījumu līgums, tam jāatbilst trim galvenajiem kritērijiem –

 • Jums būtu jāiegulda ar naudu.
 • Investīcijas notiks tikai kopējā uzņēmumā, nevis vairākos uzņēmumos.
 • Visi ieguldītāji gūs labumu no projekta vai uzņēmuma rezultātiem.

Šeit “kopīgs uzņēmums” varētu būt daudzas lietas. Bet lielākā daļa federālo tiesu to definē kā telpu uzņēmumā, kur investori var apvienot visu savu naudu uzreiz un tieši ieguldīt projektā.

Pēc daudziem gadiem termins “nauda” tika vairāk paplašināts, un cilvēki tagad var ieguldīt, izmantojot aktīvus vai citas metodes.

Vēl viens aspekts ir tas, vai investori kontrolē peļņu vai nē. Ja kontrole nav ieguldītāju rokās, projekts jau ir nodrošinājums.

Tātad, šeit digitālie marķieri būs drošība, ja marķieris ievēros trīs Hovija testa noteikumus. Ja tas nespēj uzturēt kādu no noteikumiem, tad tas nebūtu drošības marķieris ICO.

 

Drošības žetonu noteikumi

Ir daži noteikti noteikumi, kas jāievēro katrai drošības marķiera ekosistēmai, lai paliktu iekļauta žanrā. Federālie noteikumi sāksies jau no pirmās dienas; tomēr saskaņā ar to federālajiem likumiem dažādās valstīs tas var atšķirties.

ASV drošības marķierim ir jāievēro daži noteikti noteikumi –

 • Noteikumi
 • Noteikums-A+
 • Noteikums-D

 

 • D noteikums

Šī regula ļaus uzņēmumam sniegt konkrētus piedāvājumus, bet viņiem ir jāiesniedz D veidlapa pēc tam, kad tiek pārdoti visi viņu vērtspapīri. Uzņēmums vai privātpersona, kas piedāvātu drošības marķieri ICO, varētu lūgt ieguldītājus ieguldīt tajos, ja uzņēmums atbilst 506.C sadaļai.

Bet kāda ir sadaļa 506C?

Sadaļā 506C būs jāpārbauda visi ieguldītāji, un tā piedāvās sevi piedāvājuma laikā. Tas nozīmē, ka katrs uzņēmuma sniegtais paziņojums ir derīgs un par to nav maldinošas informācijas.

 

 • A noteikums+

Šāda veida regulējums ļaus uzņēmumam nodrošināt SEC apstiprinātu drošību nepārbaudītiem investoriem. Bet viņiem būtu jāpieprasa, izmantojot vispārīgus kanālus, un viņi var ļaut katram ieguldītājam ieguldīt līdz USD 50 miljoniem.

Tomēr šai regulai emisija var aizņemt daudz vairāk laika nekā citas, un šī iemesla dēļ tā ir dārgāka.

 

 • Noteikumi

Šāda veida regulējums rodas, ja uzņēmums izpilda savu drošības marķiera piedāvājumu sarakstu citā valstī, nevis ASV. Tāpēc uz to neattieksies reģistrācijas prasības, kas ietilpst 1993. gada akta 5. sadaļā. Tomēr uzņēmumam joprojām ir jāievēro tās valsts noteikumi, kurā viņi veic savu drošības marķiera ICO pārdošanu.

Piezīme: Man jāsaka, iepriekš minētie noteikumi ir tikai interpretācija. Jums nevajadzētu to uzskatīt par juridisku padomu. Tātad, pirms sākat drošības žetonu piedāvājuma sarakstu, vienmēr konsultējieties ar savu advokātu, lai to izmeklētu sīkāk.

 

3. nodaļa: Kas padara drošības žetonus tik vēlamus?

 • Pamatvērtības

Drošības žetonu kripto saraksts piedāvā tādas pamatvērtības kā balsstiesības, peļņas daļas, parāda kontrole, tiesiskā drošība un daudzas citas. Legalizācija ir galvenā marķieru sistēmas galvenā peļņa.

To neatradīsit parastajos lietderības marķieros. Lietotnes marķierī pie jūsu žetoniem var būt piesaistītas tikai minimālas vērtības, piemēram, ar savu marķieri jūs varētu piekļūt pakalpojumam vai produktam. Bet, izmantojot drošības marķieri, jums būtu daudz vērtību, kas ir tieši saistītas ar jūsu turēto drošības marķieri. Un jūs no tā iegūtu visu labumu.

Drošības marķieris jums nodrošinās likumīgas tiesības, ar to starpniecību jums pieder emisijas uzņēmuma patiesā vērtība. Tiem būs augstāki vērtības nosacījumi, un tādējādi tas ievērojami samazinātu risku. Jūs varat aprēķināt pamatvērtību, izmantojot dažādus līdzekļus.

Lai to aprēķinātu, varat izmantot diskontēto naudas plūsmu, atlikušo ienākumu arhitektūru un dalītās atlaides metodi. Vienkārši sakot, drošības marķierim ar pamatvērtību jau ir vērtība no dienas, kad tajā ieguldījāt.

Vēlāk tas var palielināties vai palikt nemainīgs, taču jūs jau no paša sākuma saņemsiet drošības marķiera priekšrocības.

Turklāt drošības marķieris ir derīgs ieguldījumu veids, jo tiem ir vienkāršāka un pamata arhitektūra. Piemēram, tZERO saviem ieguldītājiem nodrošina 10% peļņas, un jūs to iegūtu jau no paša sākuma.

 

 • Caurspīdīga sistēma

Sistēma lietotājiem nodrošina papildu pārredzamības slāni. Tādā veidā lietotāji bez šaubām var viegli uzticēties sistēmai.

Drošības žetons ļaus visiem investoriem izpētīt viņu piedāvājumu ticamību. Pirms ieguldīšanas ieguldītāji var apkopot informāciju, neko neslēpjot. Tātad visi pārbaudīto drošības žetonu kriptogrāfijas saraksti būs atvērti ikvienam.

Drošības marķiera galvenās prioritātes ir trīs pamatkritēriju ievērošana –

Veselīgs kapitāla veidošanas veids.

Pasargājiet investorus no kļūdām un pasargājiet viņus no ārējām krāpšanas darbībām.

Pareiza kanāla nolīgšana, lai saglabātu sistēmas taisnīgumu un nodrošinātu kārtību tirgū.

Drošības marķiera ICO arhitektūra ir redzama visiem; tomēr pats tīkls ir nemainīgs. Lai gan tas ir ļoti caurspīdīgs, nē var vienkārši ielauzties sistēmā ar šo informāciju. Tāpēc drošības marķieris ICO var saglabāt visus trīs mērķus un piedāvāt investoriem labāku ainavu.

 

 • Noteikumi

Noteikumi par tīklu ir ienesīgāki visiem ieguldītājiem, kuri vēlas ieguldīt digitalizētajā marķieru sistēmā. Tas lietotājiem nodrošina efektivitāti un augstāku apdrošināšanu.

Drošības žetonu kriptogrāfijas saraksts, kas ir vairāk saistīts ar vienošanos ar likumu, iegūst daudz lielāku popularitāti izsmalcinātu investoru vidū. Tiem ir lielāka efektivitāte, tie nodrošina vienmērīgu tempu un pārredzamību salīdzinājumā ar tipiskām kriptovalūtām.

ICO dominēja 2017. un 2018. gadā. Bet pēc tam, kad SEC parādījās, viņi daudzus ICO paziņoja par drošības žetoniem. Tomēr klasifikācija nolēma ICO, jo lielākā daļa uzņēmumu ir vērtspapīri, bet nav reģistrējušies vai nespēj uzturēt ar to saistītos noteikumus.

Tāpēc SEC veica daudzas juridiskas darbības pret šiem ICO, un ICO pārdošanas apjomu samazināšanās sāka notikt. Tātad, lai nesaskartos ar šādām problēmām, drošības marķierim būtu jāreģistrējas no paša sākuma.

Ja viņiem ir iepriekšējs sākums, ir daudz vieglāk izdarīt likuma līniju un blokķēdi kopā. To darot, daudziem drošības marķieriem būs priekšrocības salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem, kas nāca pēc tiem.

 

 • Atkopšanas īpašums

Virtuālajiem aktīviem vienmēr ir bailes pazaudēt visus aktīvus. Tomēr šiem marķieriem ir atkopšanas protokoli, kas nodrošinās jūsu aktīvu drošību. Ja jūs to kaut kā pazaudējat, to var jums atkārtoti izsniegt.

Es domāju, ka mēs visi zinām, kā katrs digitālo aktīvu investors baidās no savas virtuālās valūtas zaudēšanas. Es domāju, to pazaudēt ir daudz vieglāk nekā fiziskos aktīvus. Tomēr, pieaugot kriptovalūtām, atkopšanas protokolu trūkums ir viens no galvenajiem šī jaunā tirgus trūkumiem.

No otras puses, ja drošības marķieris ir pareizi izveidots, jūs varētu izbaudīt atkārtotas izsniegšanas funkciju. Tomēr, lai izmantotu šo funkciju, jums jāsniedz pierādījumi par to, ka jums jau sākotnēji ir drošības marķieris.

Varētu būt vairāki veidi, kā pārbaudīt vai sniegt pierādījumus. Tas galvenokārt ir izklāstīts no uzņēmuma iepriekš.

 

 • Izceļ KYC / AML

Ziniet, ka jūsu klients (KYC) un naudas atmazgāšanas apkarošana (AML) vienmēr ir visu galveno drošības žetonu prioritāte. Šī struktūra lietotājiem nodrošina lielāku uzticamību.

Šie divi protokoli ir galveno drošības žetonu lieldatora pamatā. Tomēr pastāvīgā revīzijas un ziņojumu iesniegšanas prasība var kļūt par apgrūtinājumu; tomēr drošības marķierim tas ir jārisina.

Ir diezgan viegli integrēt AML tipiskās biržās, kur jums ir darīšana ar parasto banku sistēmu. Bet, kas attiecas uz izplatīto virsgrāmatu, tas kļūst daudz sarežģītāks. Tā kā adreses ir anonīmi investori, to pārbaude ir neliela problēma.

Bet drošības marķējumā uzņēmums varēs izsekot un uzraudzīt darījumus, lai nodrošinātu, ka visi ievēro noteikumus. Tas arī ļauj veidotājiem piedāvāt klientiem labākas vērtības, pamatojoties uz rezultātu.

Arī lieldators neļauj nevienam tirgoties ārpus baltajā sarakstā norādītajām adresēm. Tas nodrošina lielāku tiesībaizsardzības efektivitāti, jo jebkurš ieguldītājs var tieši vērsties tiesā pret citu adresi, ja viņš / viņa mēģina iejaukties citos kontos.

 

4. nodaļa: Drošības žetoni: tirgus veida maiņa

 • Likviditātes atbrīvošana

Augšējie drošības žetoni var piedāvāt pievilcīgu daudzumu tradicionālajām finanšu sistēmām.

Vēl senākos laikos tipiskām banku sistēmām darījuma apstrāde prasīja krietnu laiku. Bet process gadu gaitā paātrinājās; tomēr tam vajag vairāk degvielas. Pirms tam bija vajadzīgas piecas dienas pēc tirdzniecības datuma, un tagad tas aizņem tikai divas dienas.

Bet nedēļas nogalēs daudzi nespēj vienkārši uzreiz nosūtīt naudu, izmantojot to nepieciešamības gadījumos. Tā kā katru dienu notiek tik daudz darījumu, katru dienu notiek katra maksājuma dzēšanas process. Un šāda veida situācija atceļ finanšu sektoru likviditāti.

No otras puses, ja jūs varat atbrīvoties no parastajām tipiskās banku sistēmas robežām, tad jūs viegli varēsiet paātrināt procesu. Vienkārši iedomājieties scenāriju, kurā jūs varēsiet uzreiz nosūtīt naudu citam, negaidot apstrādes laiku.

2018. gada drošības žetonu piemēri to var izdarīt viegli, un darījumi var būt daudz ātrāki un drošāki. Tāpēc drošības marķieris var veidot tipiskās finanšu nozares un veidot to par kaut ko jaunu.

 

 • Paplašināšanās uz globālajiem tirgiem

Legalizētie marķieri var pavērt jaunu vietu pasaules tirgū. Tas parasti ir atkarīgs no dažādiem drošības marķieru veidiem vai no tā, kā uzņēmums ļauj lietotājiem tajā ieguldīt. Piemēram, persona, kas dzīvo ASV, varētu iegādāties īpašumtiesības uz nelielu baristu Ķīnā vai citās valstīs. Un tas var šķist pretēji.

Bet cik tālu pasaules tirgus faktiski var nodrošināt izlaidi? Ir daži noteikti gadījumi, kad stablecoin žetons piesaistīja investorus no vairāk nekā 50 valstīm un vairāk. Tātad, tas varētu būt labākais variants citām valstīm iegūt daļu, kuru patiešām ir grūti saprast.

Tas apvieno visu pasauli, nevis tos atšķir, un var augt globāli efektīvāk.

 

 • Tirdzniecība bez pārtraukuma (24/7/365)

Parastajās tradicionālajās apmaiņās jūs atradīsit, ka viņi strādā 6-7 stundas dienā un būs atvērti tikai darba dienās. Tas ir nedaudz traucējošs parastajiem investoriem, jo ​​viņi nevar pārbaudīt savus krājumus vai tos pārdot, kad cenas pazeminās.

Tomēr drošības marķieris piedāvā tirdzniecību visu diennakti visu diennakti, atšķirībā no tradicionālajām biržām. Investori no tā var gūt lielu labumu. Tādā veidā neviens uzņēmums nevar vērsties pret ieguldītājiem vai izmantot to cenu paaugstināšanai.

Ikviens katru dienu un katru sekundi varēs viegli tirgoties un uzraudzīt savus drošības marķierus.

 

 • Aktīvu integrācija

Tuvākajā nākotnē šāda veida žetoni var nodrošināt gandrīz jebkura īpašuma marķēšanu. Populārākie drošības marķieri nākotnē pavērs jauna veida tirgu. Ar tās palīdzību var apzīmēt visu, kas ir mūsu ikdienas dzīvē. Tikai to izmantojot, lietotāji var iegūt aktīvus no saviem īpašumiem un piedāvāt peļņu vai citus ieguvumus investoriem vai akcionāriem.

Tādējādi lietotāji visā pasaulē paplašināsies no tipiskajiem ierobežojumiem. Tas varētu nozīmēt, ka ekosistēma var pilnībā mainīties, pamatojoties uz drošības marķieri. Investors, iespējams, varēs ieguldīt dažādos augstākajos drošības žetonos un turēt tos vienā un tajā pašā maka adresē kopā.

Būs daudz vieglāk tos vienlaikus pārvaldīt, bet tas noteikti būs arī daudz automatizētu procesu. To darot, globālais likviditātes fonds pakāpeniski palielināsies.

 

 • Atbilst tirgus vietām

Dažreiz tas kļūst par šķērsli, lai tipiskos aktīvus iekļautu katrā tirgus scenārijā. Dažādās tirdzniecības vietās ir savi noteikumi un noteikumi. Tā kā tipiski juridiskie aktīvi ir jāintegrē ar katru likumu, tas kļūst diezgan sarežģīts.

Ja ir daudz dokumentu un mainās aktīvu īpašības, lai rīkotos noteiktā veidā, ir nepieciešami lielāki ieguldījumi nekā peļņa. Tomēr ir ļoti viegli integrēt drošības marķierus dažādās tirgus vietās. Viņiem ir iespēja ievērot dažādus noteikumus dažādiem tīkliem.

Tā kā jūs varat vienkārši ieprogrammēt drošības marķieri ICO, lai rīkotos noteiktā veidā, tas prasa mazāk laika un minimālu dokumentu noformēšanu. Daudzi uzskata, ka top drošības žetoni tuvākajā nākotnē pārņems tipiskos vērtspapīrus.

 

 • Programmējamas drošības izpildes

Tā kā šie marķieri ir programmējami, to saistīšana ar noteikumiem vai papildu drošības palielināšana ir pilnīgi vienkārša.

Piedāvājot dividendes

Dividenžu piedāvāšana pēdējās dienās bija nedaudz tipiska un sava veida negodīga. Tā kā trūkst dokumentu vai automatizācijas, daudzi uzņēmumi nedos papildu dividendes personām, kuras ļoti ilgi turēja savas akcijas.

Piemēram, iedomājieties, ka jums un Maikam pieder vienas un tās pašas akcijas. Tomēr jums tas piederēja pēdējos trīs gados, un Maiks tikai pirms pāris dienām sāka tajos ieguldīt. Ja uzņēmums piedāvā dividendes, nebūs taisnīgi, ja gan jūs, gan Maiks saņemsiet vienu un to pašu, pareizi?

Tā kā drošības žetonus var ieprogrammēt atbilstoši rīkoties, uzņēmums varētu izmantot algoritmu, lai izsekotu lojālos investorus un piedāvātu viņiem labāku risinājumu.

Ja ieguldītāji gūst lielāku peļņu par pārāk ilgu akciju turēšanu, cilvēki vairāk vēlas ieguldīt līdzekļus šajos uzņēmumos.

 

Balsošanas tiesības

Tas ir līdzīgi tam, kā drošības marķieris ICO var ieprogrammēt dividendes, lai efektīvāk sadalītu peļņu. Bet dividendes vietā viņi var izmantot balsstiesības, lai palielinātu peļņas piedāvājuma mainīgumu. Ja jums pieder akcijas trīs gadus, jūs acīmredzami iegūtu jebkādas balsošanas vai pārvaldības tiesības.

Lai gan tēma nav jauna, daudzi bloku ķēdes uzņēmumi jau nodrošina šo funkciju. Tomēr ar marķēto vērtspapīru palīdzību jūs varat viegli racionalizēt šo procesu. Tas nodrošina arī labāku arhitektūras valdības sistēmu tīklā.

 

Unikālas privilēģijas

Iedomājieties, ka jūs saņemat īpašu akciju par uzņēmuma produktiem vai īpašas atlaides par to akciju turēšanu ļoti ilgu laiku. Ja uzņēmums piedāvā lielāku atlaidi uz ilgāku laika periodu, investori būs vairāk ieinteresēti noturēties un paaugstināt cenas.

To var izdarīt, integrējot identifikācijas metodi, un tas vēl vairāk varētu būt jaunais filiāļu scenārijs. Tomēr daudzi uzņēmumi to jau dara, lai palielinātu savu popularitāti un pateiktu patiesību, kas tā darbojas.

 

 • Jauns tirgus skats un daļējas investīcijas

Aizraujošāks veids, kā tokenizēti vērtspapīri var ietekmēt tirgu. Tas var ieviest daļēju īpašumtiesības uz jebkuru produktu. Iedomājieties, ka vēlaties ieguldīt nekustamajā īpašumā, taču cenas ir pārāk augstas, lai jūs varētu ieguldīt. Jūs arī nevēlaties uzņemties lielu risku, iztērējot tik daudz naudas vienam īpašumam. Patiesību sakot, visa investīciju koncepcija ir azarts.

Tātad, ko jūs varat darīt šajā aspektā? Nu, marķēti vērtspapīri var ļaut lietotājam piederēt aktīvu daļai. Tas investoriem paver jaunu redzējumu. Tātad, runājot par konkrētu īpašumu, jūs varat vienkārši nopirkt nelielu daļu, ko varat atļauties kopā ar citiem cilvēkiem.

Tātad, kad īpašums tiks pārdots un jūs saņemsiet peļņu, tas tiks automātiski sadalīts, pamatojoties uz jūsu īpašumtiesību statusu. Jebkurā laikā varat rezervēt vai iegādāties jebkuru produktu. Jūs varat ieguldīt jebkura veida drošības marķierī.

Uzņēmums var izpildīt automatizācijas procesu, izmantojot viedus līgumus, un visi saņems savu taisnīgo peļņas daļu. Nevienam nav jātiek galā ar dokumentiem vai jāmeklē pircēji vai jāparāda cilvēkiem māja, lai to pārdotu. Tagad tas ir ļoti vienkārši.

 

5. nodaļa: Drošības žetonu izsniegšanas platformas

 • Polimāts

Tā ir brīnišķīga bloku ķēdes platforma, kas piedāvā jebkuru marķētu vērtspapīru emisijas pakalpojumus kopā ar SEC noteikumu integrāciju. Nozīmē, ka, ja vēlaties palaist savu drošības marķieri, Polymath tīkls noteikti palīdzēs jums izsniegt jūsu žetonu un izpildīt tos iepriekš spēkā esošajiem noteikumiem.

Polymath tīkla protokols pilnveidos jebkuru finanšu produktu palaišanas procesu bloku ķēdes platformā ar iegultiem finanšu pārskatiem.

Polymath tīkls piedāvā arī platformu, kurā investori var saņemt autentifikāciju tirdzniecības drošības marķiera tirdzniecībai, savienot savu uzņēmumu ar juridiskajiem konsultantiem un nodrošināt piekļuvi izstrādātāju tirgum. Lai izmantotu viņu platformu, jums būs jāizmanto viņu marķieris “Poly”, kas ir ERC20 marķieris.

Polymath tīkls ir ārkārtīgi populārs jauno emitentu vidū, un līdz šim viņi ir strādājuši ar dažādiem drošības marķieriem.

 

 • Harbour

Šī ir vēl viena platforma uzņēmumiem, kuri vēlas bez grūtībām pāriet uz tokenizēto vērtspapīru līniju. Harbour mūsdienās ir viena no populārākajām emisijas platformām, un daudzi uzņēmumi izmanto savus pakalpojumus, lai izveidotu savu drošības marķieri.

Šī sūdzība nodrošinās, ka katrs uzņēmums, kas migrē savus aktīvus uz blokķēdes sistēmu, saņem sūdzību par atbilstošiem noteikumiem.

Platforma nodrošina piekļuvi ICO, izmantojot Reg D, lai izpildītu marķieru pārdošanu. Viņu citas funkcijas ietver tādus standarta protokolus kā pārskati, auditi, sertifikācija, nodokļu noteikumi un KYC / AML integrācija ar katru jaunu marķieri, kas izmanto viņu platformu. Tātad Harbour var būt brīnišķīgs risinājums uzņēmumiem, kuri vēlas uzsākt savus simboliskos vērtspapīrus, bet kuriem šajā sakarā nepieciešama palīdzība.

 

 • Securitize

Šī ir vēl viena no populārākajām izvēlēm mūsdienās drošības marķiera izsniegšanai. Tie nodrošina normatīvajiem aktiem atbilstošu mākoņa risinājumu. Tomēr viņi ir eksperti, kas apzīmē dažādus fondus, uzņēmumus un citas struktūras, kas vēlas sākt savu drošības marķiera projektu no nulles..

Securitize piedāvā plašu pakalpojumu klāstu emitenta uzņēmumam. Pirmkārt, viņi pārliecinātos, ka emitents un izstrādes komanda pilnībā sinhronizējas ar noteikumiem. Viņi arī pilnveidos balto sarakstu veidošanas procesus, izmantojot KYC / AML autentifikāciju. Izņemot šos divus, viņi var arī pielāgot viedos līgumus, lai tie atbilstu emitenta shēmai.

Securitize jau ir sniegusi savus pakalpojumus daudziem populāriem uzņēmumiem, kas izmanto savu drošības marķiera piedāvājuma sarakstu shēmu līdz 500 miljoniem ASV dolāru. Projekti ir – Lottery.com, 22X Fund un daudzi citi.

 

 • Spietu fonds

Izmantojot SR20 protokolu, Swarm Fund ir vēl viena populārākā emisijas platforma, kas tagad ir tirgū. Tas ir kriptogrāfijas protokola standarts tikai drošības žetoniem un ļauj šim uzņēmumam marķēt visus reālās dzīves aktīvus blokķēdē.

Pēc reālās dzīves tokenizācijas drošības marķieru piedāvājuma saraksts kļūst par pārvaldītu, pārvaldītu un tirdzniecības marķieri spietu sistēmā. Jūs varat saņemt rokās SR20 žetonu, naudas vietā izmantojot citas kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Ethereum. Ieguldītājiem, kuri saņems SR20 marķieri, var būt papildu valsts tiesības, viņi var likumīgi tirgot drošības marķieri un gūt peļņu no paša marķiera..

Vislabāk par šo emisijas platformu ir tā, ka tie aptver plašu jomu loku, piemēram, nekustamo īpašumu, lauksaimniecību, tehnoloģiju nišu, riska ieguldījumu fondus, atjaunojamos, ietekmes ieguldījumus un daudz ko citu..

 

6. nodaļa: 4 galvenie esošie tokenizētie vērtspapīri

Pašlaik labāko drošības žetonu sākumā jūs atradīsit nedaudzus emitentu uzņēmumus. Ir gatavi arī citi projekti, taču tiem būtu vajadzīgs zināms laiks, lai kļūtu par finanšu ieguldījumu robežu. Apskatīsim, kādi ir populārie, aizraujošie 2018. gada drošības žetonu piemēri.

 

 • Blockchain Capital vai BCap

Šis ir pirmais uzņēmums, kas ieviesa drošības žetonus ar publisko piedāvājumu saviem investoriem. Ar savu STO blokķēdes pārdošanu viņi vēlējās uzlabot tipisko žetonu pārdošanas scenāriju. Tā vietā, lai piedāvātu tādas pašas ierobežotās priekšrocības, viņi vēlējās piedāvāt investoriem drošu ieguldījumu ieguldījumu īpašumtiesībās.

Šis piedāvājums kļuva par šodienas drošības marķiera projektu. BCap ieguldīja citos potenciālajos SIO un ieguldījumus veica tikai no baltajā sarakstā iekļautajiem investoriem. Tikai sešu stundu laikā pēc atbrīvošanas viņi nopelnīja kapitālu USD 10 miljonu apmērā.

Katra peļņa, kas nāk no uzņēmuma, nonāk tieši viņu fondos. No turienes izklaides vadītāji ņem 2,5% par vadību un vēl 25% par maksu par sniegumu. Atlikušā peļņa tiek sadalīta visiem STO bloku ķēdes turētājiem.

 

 • Zinātnes blokķēde

Tas ir nedaudz atšķirīgs drošības marķiera izsniedzēja veids. Science Blockchain darbojas kā inkubators jauniem blokķēdes ieguldījumiem un savieno vairākus blokķēdes projektus kopā. Viņi uzskata, ka blokķēde ir nākotne, un viņi vēlas cilvēkiem dot iespēju gūt labumu no jauno žetonu plūsmas, ko viņi ieviestu.

Tas, ko viņi dara, ir tas, ka viņi iegulda naudu citos blokķēdes uzņēmumos un ļauj citiem investoriem ieguldīt caur tiem. Tādējādi inkubēto uzņēmumu radītā peļņa nāks par labu arī investoriem.

Sākotnēji viņi savāca naudu savam projektam, izmantojot drošības marķieru piedāvājumu sarakstu, un investoriem piedāvāja SCI marķieri. SCI marķieris ir tieši saistīts ar citu saskaņā ar tiem strādājošo uzņēmumu peļņu. No peļņas ieguldītāji iegūs līdz 70%. Bet vislabākais ir tas, ka tas uzlabo lielu likviditāti dažādās platformās.

Viņu STO blokķēdes pārdošana beidzās, un viņi savāca 12,3 miljonus ASV dolāru.

 

 • Loterija. com

Ja jums patīk labdarības organizācijas un vēlaties ieguldīt humanizācijas pakalpojumā, tad Lottery.com jūs pārsteigs. Šis uzņēmums ir mobilā loterijas spēļu platforma. Loterijas galvenais mērķis ir paplašināt pārredzamību, pārvarēt globālo barjeru un nodrošināt lielāku elastību tirgū.

Tomēr viņi vēlas iet mazliet citu ceļu nekā citi. Uzņēmums vāc naudu, lai palīdzētu atrisināt humānās vajadzības. Šī uzņēmuma STO blokķēdes pārdošana ir privāta, un tiek baumots, ka tās deviņu ciparu diapazons.

Lottery.com vīzija izskatās diezgan daudzsološa, un daudzi investori par tiem ir pilnīgi satraukti. Citi uzņēmumi, piemēram, Cashbet vai Securitize, ir viņu STO partneri un vēlas palīdzēt tam kļūt populārākam tirgū.

Viņiem joprojām notiek drošības marķieru piedāvājumu saraksts, tāpēc kopējā piesaistītā summa pagaidām nav skaidra.

 

 • SPICE VC

Iegūstot 40 miljonus ASV dolāru no viņu STO bloku ķēdes pārdošanas, SPiCE VC ir viens no vadošajiem spēkiem STO bloku ķēdes nišā. Venture Capitals ir vēl viena populāra reālās dzīves investīciju forma, un SPiCE VC mēdz pāriet uz nākamo līmeni.

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, viņi uzskata, ka triljoniem aktīvu varētu būt apzīmēti un izmantoti finanšu sektora uzlabošanai. Izmantojot SPiCE VC, jūs varēsiet ieguldīt tokenizētos riska kapitāla fondos un jebkurā laikā izbaudīt tūlītējās likviditātes funkciju.

Kāpēc viņi ir populāri? Nu, parastajā riska kapitāla fondā jums būs jāgaida vismaz septiņi līdz divpadsmit gadi, lai piekļūtu saviem fondiem. Bet SPiCE VC jūs uzreiz iegūsit piekļuvi un varēsit to tirgot ar citiem baltajā sarakstā iekļautajiem investoriem.

 

7. nodaļa: Tautas drošības marķieru apmaiņa un gaidāmie STO projekti

Apmaiņa:

Tagad redzēsim, kādas ir populārās drošības žetonu apmaiņas, kuras varat izmantot tirdzniecībai, visi 2018. gada drošības žetonu piemēri.

tZERO

Jūs noteikti esat dzirdējuši tZERO vārdu. Šis uzņēmums ir vislabāk pazīstams ar atbalstu daudziem blokķēdes risinājumiem, lai sasniegtu tirgu. Tomēr šobrīd uzņēmums piedāvā daudz pakalpojumu, kas galvenokārt vērsti uz drošības žetonu apmaiņas platformu. Daži no viņu pamatpakalpojumiem ietver krājumu uzskaites pārvaldības sistēmas, brokeru pakalpojumus, viedo maršrutēšanas risinājumu, kur tie piedāvā vairāk nekā 100 kvalificētus brokerus.

Izņemot šos, jūs arī iegūsit tirdzniecības platformu, kas katru dienu ir atvērta visu diennakti. tZERO joprojām vāc naudu, izmantojot savu drošības marķieri, kas piedāvā pārdošanas sarakstu, un vēlas paplašināt savu platformu, lai tajā ietilptu citi vērtspapīri. Investoriem ir jāpērk savs tZERO marķieris, lai iegūtu uzņēmuma daļu, un ar šo marķieri viņi saņems peļņu.

Pašlaik viņi savāca vairāk nekā 114 miljonus ASV dolāru, un tas joprojām notiek. Eksperti uzskata, ka tā ir viena no populārākajām drošības žetonu apmaiņām nākotnē.

 

Pasūtījumu grāmata

Vēl viena no populārākajām drošības marķieru apmaiņām ir Orderbook. Tajā tiek aplūkoti slaveni 2018. gada drošības žetonu piemēri viņu platformā. Izmantojot šo platformu, jūs varēsiet apmainīt drošības marķieri ar citiem investoriem. Tomēr Orderbook pārvalda platformu, izmantojot savu īpašo drošības marķieri, ko sauc par RAP. Šis marķieris nodrošina, ka investori platformā tiek pārbaudīti, kā arī pārbauda katru ieguldītāju pirms darījuma veikšanas.

Vienkārši sakot, ja lietotājam ir atļauja tirgot citu drošības marķieri tikai tad RAP apstrādās apmaiņu. Bet, ja ieguldītāji nav iekļauti citu drošības žetonu baltajā sarakstā, viņš nevarēs veikt darījumu.

Šāda veida sistēmas regulēšana var patiesi noteikt jaunu ceļu drošības marķiera ieguldītājiem un palīdzēt uzturēt SEC likumus. Daudzi investori vairāk nekā vēlas izmantot drošības žetonu apmaiņu.

 

OpenFinance tīkls

OFN jeb OpenFinance Network ir atvērtā pirmkoda platforma, kas nodarbojas ar aktīvu alternatīvās marķēšanas tirgu. Šī apmaiņas platforma pastāv no 2014. gada, un kopš tā laika viņi pierādīja tirdzniecības pakalpojumus kopā ar norēķinu procesiem.

Tomēr nesen šis uzņēmums modernizēja savu platformu un tagad nodarbojas arī ar 2018. gada drošības žetonu piemēriem. Ar viņu palīdzību jūs varat apmainīties ar drošības marķieri platformā, un jūs varat arī to izdot. Tātad, tie ir nedaudz visiem pakalpojumiem. OFN veica savu pirmo pat pārbaudīto drošības marķiera darījumu un tagad ar nepacietību gaida drošības žetonu izsniedzēju pieņemšanu.

No sērijas “A” marķiera pārdošanas viņiem izdevās piesaistīt 2,2 miljonus ASV dolāru.

 

Gaidāmie STO projekti:

Īpašuma monēta

Ienesīgi gaidāmie STO projekti ir tieši ap stūri, un Property Coin ir viens no tiem. Bet ko šī monēta nes pasaulē?

Nu, tie aptver vislielākās tirgus vietas – nekustamo īpašumu. Pēc viņu domām, viņi sniegs drošības žetonu piedāvājumus, kas 100% atbalsta viņu piedāvāto nekustamo īpašumu biznesu. Tātad, šī varētu būt jūsu labākā iespēja, ja vēlaties ieguldīt nekustamā īpašuma nišā. Drošības marķieru piedāvājumus pārvalda Aperture, un viņi vēlas sadalīt biznesu divās pusēs.

 • Pārvērst dzīvojamos īpašumus.
 • Aizdodiet īpašumus investoriem.

Katrs ieguldītājs savā tīklā iegūs 50% no kopējās peļņas, izmantojot savus ieguldījumus. Aperture uzskata, ka, izmantojot savu īpašuma monētas drošības marķieri, tiek savākti vairāk nekā 50 miljoni ASV dolāru. Tas ir viens no populārākajiem 2018. gada drošības žetonu piemēriem.

 

22X fonds

Vākšana startup uzņēmumiem ir diezgan grūta, jo investoriem patīk redzēt pazīstamas sejas, pirms viņi kaut ko iegulda. Un tāpēc pulcējās liela grupa jaunuzņēmumu un izveidoja slaveno 22X Fund projektu.

Šeit, izvēloties no 500 uzņēmumiem, tiks iegūta nauda savam biznesam, izmantojot drošības marķieru piedāvājumus. Uzņēmumos, kas izturējuši testus un tiek uzskatīti par tālu ejošiem, ietilpst 30 no tiem. Tātad sākumā viņi sāktu ar 30 uzņēmumiem un ieguldītu tajos.

Katrs uzņēmums saņems 2,5% – 10% naudas atbilstoši saviem projektiem, un, tiklīdz viņi sāks gūt peļņu ieguldītājos, gūs arī labumu. Tas varētu pavērt jaunas durvis, lai izveidotu likviditāti starp jaunajiem uzņēmumiem.

Pašlaik viņi savāca vairāk nekā 22 miljonus ASV dolāru, un viņu galvenais mērķis ir sasniegt 35 miljonus ASV dolāru. 22X Fund ir vēl viena gaidāmā STO, uz kuru ceram gaidīt.

 

Šķēle

Tā ir sava veida līdzīga niša, piemēram, Property Coin. Slice piedāvā pārrobežu platformu investoriem un pārkāpj globālo robežu. Galvenokārt tie ir komerciāla nekustamā īpašuma ieguldījumu platforma. Viņu galvenais mērķis ir darboties kā emitentam, izvietošanas aģentam un parakstītājam.

Izmantojot Slice, jūs varēsiet izveidot augstu neto investoru profilu, jo viņi uzskaita visus augsta profila investorus, liekot citiem nekustamo īpašumu darījumiem labprāt strādāt ar jums. Jūs iegūsiet izvēli, kur jūs varat izvēlēties ceturkšņa naudas plūsmas sadalījumu vai ieguldīt augstas cenas īpašumos ar lielām dividendēm.

Viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm. Slice pilnībā atbilst SEC noteiktajam regulējumam un vēlas turpināt darboties kā komerciālo nekustamo īpašumu biznesa likviditātes platforma.

Pašlaik viņi savāca vairāk nekā USD 2 miljonus un vēlējās piesaistīt vairāk no saviem gaidāmajiem drošības žetonu piedāvājumiem. Šķēle ir viens no populārākajiem 2018. gada drošības žetonu piemēriem.

 

Siafunds

Tas ir hibrīds tīkls, kurā sistēma izmanto gan utilītu, gan drošības marķieri, lai uzturētu blokķēdi. Decentralizētā mākoņu krātuve nomās tās krātuves investoriem. Divi žetoni uz platformas ir – Siacoin un Siafunds. Siacoin ir lietderības marķieris, un saimnieki un nomnieki izmantos šo monētu, lai noslēgtu darījumu.

Tomēr, lai izmantotu platformu, gan saimniekiem, gan nomniekiem būtu jāsniedz 3,9% no kopējās iztērētās summas. Ja jums ir īre rezerves krātuvē, tad to varat izdarīt, izmantojot viņu platformu, un kļuvāt par saimnieku. Lai samaksātu nodevu, jūs saņemsiet drošības marķieri Siafunds proporcionāli iepriekš norādītajai maksai.

Uzņēmums šobrīd piedāvā 750 Siafunds, un šis drošības marķieris ir reģistrēts saskaņā ar D regulu. Līdzekļu vākšana joprojām turpinās. Tas ir vēl viens gaidāmais STO.

 

 

8. nodaļa: Drošības žetonu ierobežojumi: vai ir kādi?

Ar katru jauno tehnoloģiju nāk dažas labas un sliktas puses. Drošības marķieris paver jaunas durvis investoriem, bet vai tam nav ierobežojumu? Apskatīsim, ar kādiem ierobežojumiem jūs varētu saskarties, risinot tos.

 

 • Noteikumi var būt arī lāsts:

Jā, viņi piedāvā daudz likumu un noteikumu. Šie noteikumi nodrošina ieguldītājiem papildu drošības līmeni, bet ar noteikumiem nāk ierobežojumi. Noteikumi dažreiz faktiski var ierobežot šo sistēmu pareizu izlaidi. Kāpēc? Nu, tas vienkārši tāpēc, ka blokķēde un likumi ne visai labi sader kopā.

Ieviešot noteikumus par blokķēdes platformu, tas atbrīvojas no decentralizētā aspekta un ir saistīts ar centralizēto tiesībaizsardzību. Tāpēc daudzi ICO mēģina izvairīties no drošības marķiera.

 

 • Likviditāte un tirdzniecība:

Kā jūs jau zināt, vērtspapīru tirdzniecība jau nav tik elastīga kā parastās kriptovalūtas. Lai tirgotu drošības marķieri abās pusēs, jums būs jāiekļauj baltajā sarakstā. Piemēram, ja jums ir “X” drošības marķieris un vēlaties to tirgot ar “Y” drošības marķieri. Gan “X”, gan “Y” uzņēmumiem ir jāiekļauj jūs savā baltajā sarakstā.

Ja jūsu vārds nav ierakstīts “Y” uzņēmumu sarakstā, jūs nevarēsiet to tirgot ar “X”. Šī funkcija var ierobežot ieguldītāju vispārējo likviditāti.

 

9. nodaļa: Secinājums

Drošības žetons var būt jauna revolūcija investīciju uzņēmumiem. Jā, ieviešot SIO un blokķēdes, cilvēki ieguva daudz iespēju ieguldīt. Tomēr pieaugošā nespēja nodrošināt solījumu par peļņu samazina SIO popularitāti.

Es domāju, kāpēc jums vajadzētu ieguldīt vienā, ja uzņēmums nenodrošina nekādu nodrošinājumu par jūsu ieguldīto naudu vai nespēj sniegt jums tādu sniegumu, kāds, viņuprāt, varētu būt.

Joprojām nav skaidrs, kā SEC ir sajaukumā, un drošības marķieru piedāvājumi varētu atrisināt visu problēmu. Šobrīd tas vēl ir nenobriedušā fāzē. Tomēr viss līdz šim izskatās daudzsološi. Tātad, mums jāgaida un jāskatās, kā tas izdosies.

 

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me