EOS VS Ethereum: potenciāls Ethereum slepkava!

EOS (EOS) daļēji tiek uzskatīts par Ethereum (ETH) slepkavu, jo paredzams, ka tas atbalstīs nākamās paaudzes viedās līgumu platformas ar lielāku darījumu ātrumu un labākām funkcijām. Uzsākot EOS.io mainnet, EOS pret Ethereum cīņa ir tikai sākusies, jo abi blokķēdes projekti ir lielgabals, lai izstrādātājs pievērstu uzmanību decentralizētu lietojumprogrammu radīšanai.

Paredzams, ka konkurence starp divām bloku ķēdes platformām veicinās inovācijas, kuru rezultātā būtu jāizveido viedās līgumu platformas, kas spēj pārspēt mērogojamības robežas.

Lai gan abi ir koncentrējušies uz decentralizētu lietojumprogrammu ražošanas atvieglošanu, tie ļoti atšķiras attiecībā uz galvenajiem darbības aspektiem.

Ethereum vs EOS: decentralizētu lietojumprogrammu veiklība

Ethereum ir iecienījis platformu viedo līgumu izpildei. Uzņēmumi arvien vairāk izmanto projektu blokķēdi, lai veiktu daudzus uzdevumus, sākot no informācijas ierakstīšanas līdz darījumu veikšanai.

EOS tagad plāno pārtraukt status quo, jo tas pārvietojas, lai izliektu ievērojamu tirgus daļu par DApps attīstību. EOS ir daudz līdzību ar Ethereum par to, kā tā apstrādā DApps attīstību.

Tomēr, ņemot vērā to, ka tas ir jauns projekts, tas ir pakāpies par pakāpienu augstāk un ir izmantojis nesenos tehnoloģiskos sasniegumus, jo tas vēlas iegūt konkurences priekšrocības. Jaunajai tehnoloģijai vajadzētu ļaut EOS apstrādāt lielāku darījumu apjomu salīdzinājumā ar Ethereum un daudz ātrāk.

EOS izmantos arī jaunas funkcijas, kuras, kā paredzēts, platformai nodrošinās raksturīgu elastību komunikācijas jomā.

Ethereum pret EOS: programmēšanas valoda

Ethereum ļauj izstrādātājiem izveidot lietojumprogrammas, izmantojot savu dzimto programmēšanas valodu Solidity. Prasība ir ievērojami apslāpējusi Ethereum pieņemšanu, ņemot vērā to, ka ne visi izstrādātāji ir iecienījuši programmēšanas valodu.

EOS vajadzētu būt vēlamam izstrādātāju galamērķim, ņemot vērā, ka tai nav ierobežojumu attiecībā uz programmēšanas valodas veidu, kuru cilvēki var izmantot lietojumprogrammu izstrādei.

Ethereum vs EOS: Mērķa tirgus

Ethereum ir izliekis sev nišas tirgu decentralizētu lietojumprogrammu izstrādē. Runā par to, ka platforma drīz varētu kļūt par vadošo viedo līgumu platformu organizācijām, kuras plāno būvēt DApps finanšu nozarē.

Iemesls, kāpēc EOS tiek dēvēts par Ethereum killer, ir saistīts ar faktu, ka tā darbojas, izmantojot pierādījumu par likmes vienprātības protokolu. Protokols padara platformu par mazāk centralizētu priekšrocību, kas tai ļauj strādāt efektīvāk nekā Ethereum.

Tas nozīmē, ka EOS joprojām ir labā stāvoklī, lai uzņemtu a daudzveidīgs DApps klāsts it īpaši tiem, kuriem nepieciešams liels resursu daudzums. Fakts, ka EOS nav darījumu maksas, arī nozīmē, ka tas varētu izraisīt lielu interesi no cilvēkiem, kuri cenšas izvairīties no Etherum blokķēdes izmaksām.

Ethereum vs EOS: tehniskās atšķirības.

Ethereum izmanto Proof-of-work consensus protokolu, kas ļauj tā blokķēdei apstrādāt 15 darījumus sekundē. Turklāt protokols apgrūtina Ethereum salaboto decentralizēto lietojumprogrammu labošanu tīklā.

Turpretī EOS izmanto pierādījumu par likmēm protokolu, kas novērš labu daļu Ethereum trūkumu. Iesācējiem protokols ļauj izstrādātājiem iesaldēt tīklu ikreiz, kad tiek atklāta bojāta lietojumprogramma. Darbību var veikt, neietekmējot citus kontus tīklā.

Ātrs darījumu ātrums ir vēl viens atribūts, kas saistīts ar DPOS protokolu, kas pēc izstrādātāju domām ļaus EOS blokķēdei apstrādāt vidēji 1000 darījumus sekundē.

Turklāt EOS vēlas pārspēt Ethereum, ļaujot savai blokķēdei vienlaikus apstrādāt darījumus un izpildīt darījumus

Pārbaudiet citus mūsu salīdzinājumus:

  • Bitcoin vs Ethereum? Kāda atšķirība?

  • Ethereum vs Litecoin: Kāpēc LTC ir paredzēts darījumiem un ETH – viedajiem līgumiem?

  • Ardor vs Ethereum: kādi ir plusi un mīnusi?

  • NEO vs Ethereum: kas ir labāks?

  • Ethereum pret Ripple: dziļuma salīdzinājums

Apakšējā līnija

EOS ir viss, kas nepieciešams, lai uzņemtos Ethereum, ja tam būtu jāatrod veids, kā ieviest visas ievērības cienīgās funkcijas. Lai gan Ethereum ir agrīna virzītāja priekšrocība, var būt laika jautājums, kad EOS pārtrauks savu sēriju kā vēlamo platformu viedajiem līgumiem un DApps.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me