Hyperledger kaktuss: jauns Hyperledger ietvars

Nesen Hyperledger savā emuārā izlaida jaunu informāciju par savu jauno gaidāmo projektu Hyperledger Cactus.

Tehniskā vadības komiteja (TSC) beidzot apstiprināja Hyperledger Cactus projektu pēc tam, kad tā bija palikusi darbā pēdējos sešus mēnešus. Sākotnēji tas tika nosaukts kā Blockchain Integration Framework, bet vēlāk tas mainījās uz Hyperledger Cactus.

Kā jūs jau zināt, Hyperledger Cactus ir atvērtā koda projekts. Labākie termini, kas raksturo projektu, ir iepriekšējais projekta nosaukums, t.i., Blockchain Integration Framework. Projektu veicina Fujitsu un Accenture. Ar tā iekļaušanu Hyperledger ekosistēmā projekts tagad tiks pārvaldīts atbilstoši Hyperledger standartiem. Iekļaušana arī lika TSC mainīt nosaukumu, lai atbilstu citiem Hyperledger projektiem, un tāpēc to nosauca par “Hyperledger Cactus”

Piezīme: Šī nav Hyperledger Cactus apmācība

Lasiet arī par citiem Hyperledger ekosistēmas ietvariem.

  • Hyperledger Fabric 2.0: nākamās paaudzes blokķēde
  • Hyperledger apmācība: galvenā rokasgrāmata

Kas ir Hyperledger Cactus un kāpēc mums tas ir vajadzīgs?

Hyperledger projekts liek jaunu uzmanību pievērst blokķēdes tehnoloģiju visiem. Šobrīd ir vairāki projekti, kas strādā, lai uzlabotu blokķēdes tehnoloģiju. Tomēr tie ir sadrumstaloti un faktiski var palēnināt masveida blokķēdes pieņemšanu uzņēmumu un galalietotāju vidū.

Hyperledger kaktuss, kas pazīstams arī kā Blockchain Integration Framework, ir protokols, kura mērķis ir atrisināt sadrumstalotības problēmu vai vismaz mēģināt to atrisināt ar neviendabīgas sistēmas arhitektūras palīdzību.

Uzņēmumu blokķēdēs un uzņēmumos, kas tos pieņem, ir straujš pieaugums. Tas nozīmē, ka ir nepieciešama dažādu ieviešanu savietojamība. Mijiedarbība var būt starp dažādām nozarēm, izmantojot uzņēmuma blokķēdes tehnoloģiju vai platformas, kas optimizētas viņu vajadzībām.

Viņu problēma ir sadarbspējas problēmas risināšana, un Hyperledger Cactus var izmantot, lai problēmu atrisinātu. Tādā veidā datus var koplietot dažādās sistēmās, bez vajadzības izveidot pielāgotus risinājumus katram tur esošajam infrastruktūras veidam.

Viens labs piemērs ir piegādes ķēde. Piegādes ķēdē ir nepieciešams, lai preces pārvietotos pa dažādiem blokķēdes tīkliem. Tas nozīmē, ka dati jāpārvieto no viena tīkla uz otru, saglabājot informāciju neskartu. Vēl viens izmantošanas gadījums ir tokenizētas digitālās naudas pārsūtīšana no viena tīkla uz otru.

Hyperledger kaktuss

Lai labāk izprastu, apskatīsim tālāk aprakstītos Hyperledger Cactus lietošanas gadījumus.

Hyperledger kaktusu lietošanas gadījumi

Labākais iespējamais veids, kā saprast Hyperledger Cactus, ir iziet cauri tā lietošanas gadījumiem.

Ethereum līdz kvoruma aktīvu nodošana

Viens no labākajiem Hyperledger Cactus lietošanas gadījumiem ir piedāvāt vērtības pārsūtīšanu starp divām dažādām blokķēdes virsgrāmatas tehnoloģijām. Piemēram, lietotājam var būt aktīvi, kas tiek glabāti Ethereum virsgrāmatā. Bet tagad viņš vēlas to apmainīt pret aktīviem Kvoruma virsgrāmatā. Parasti bez apmaiņas risinājuma lietotājam jāpārdod Ethereum aktīvi un pēc tam jāpērk Quorum aktīvi, izmantojot naudu. Bet tas nav iespējams visu veidu aktīviem.

Lai atrisinātu šo konkrēto problēmu, Hyperledger Cactus var piedāvāt Escrowed Asset Transfer sociālo mijiedarbību. Šī mijiedarbība ir svarīga, jo tā sniegs lietotājam elastību izvēlēties bloka ķēdes virsgrāmatu pēc savas izvēles.

Šajā Hyperledger Cactus lietošanas gadījumā lietotājs, pārsūtot aktīvus no Ethereum, tos no turienes zaudēs. Tomēr aktīvs tagad būs pieejams Kvoruma virsgrāmatā. Lai tas darbotos, ir jānodrošina grāmatiņas, un pirms apmaiņas notiek apmaiņas personāla identitāte..

Darījuma darījumu pārdošana monētām

Hyperledger Cactus var arī atvieglot darījumu darījumu pārdošanu monētām. Tas nozīmē, ka tas var piedāvāt vienādranga apmaiņu starp diviem lietotājiem, izmantojot darījumu starp divām dažādām apmaiņas vai virsgrāmatu sistēmām..

Dati, kas tiek koplietoti starp lietotājiem, var būt jebkas, ieskaitot reklāmu tehnoloģiju datu bāzi, mašīnmācīšanās modeli, digitalizētu mākslu utt.!

Darījumus sāk viens lietotājs, kura rīcībā ir dati. Gan dati, gan līdzekļi tiek veikti ar Hyperledger Cactus darījumu, izmantojot darījumu. Darījums tiek veikts, izmantojot atomu mijmaiņas darījumu, nodrošinot, ka visu laiku tiek aizsargātas abu pušu intereses.

Lai paveiktu visu šo darbu, abām pusēm ir jāapmainās ar kritisko informāciju, tostarp piegādes adresēm, darījuma nodrošinātājiem, kuriem uzticas, un pašreizējo.

Naudas maiņa

Hyperledger Cactus ir efektīvs arī tad, ja runa ir par stabilu monētu piesaistīšanu citām kriptovalūtām. Šajā lietošanas gadījumā viens lietotājs faktiski var ieviest un izmantot Hyperledger Cactus, lai iestatītu vidi un izmantotu nepieciešamos spraudņus, lai virsgrāmata darbotos žetonu kalšanā, darījumos un dedzināšanā.

Šo izmantošanas gadījumu vislabāk raksturo kā programmatūras ieviešanas projektu, kurā izveidota monēta var izmantot piesaistīšanu stabilai monētai kā veidu, kā iegūt lietotāja uzticību. Lietotāji parasti neuzticas monētām, kuras netiek atbalstītas. Īstenošana var palīdzēt šiem lietotājiem iegādāties monētu, kad tā ir piesaistīta Bitcoin vai USD.

Veselības aprūpes datu koplietošana ar piekļuves kontroli

Vēl viens populārs Hyperledger Cactus lietošanas gadījums ir veselības aprūpe. Veselības aprūpes nozare ir cīnījusies ar datu koplietošanu. Blockchain tehnoloģijas izmantošana tomēr ļauj viņiem koplietot datus savā starpā. Tomēr dažādu blokķēdes tehnoloģiju izmantošana nozīmē vajadzību pēc pareizas datu apmaiņas un savietojamības.

Hyperledger Cactus var palīdzēt atrisināt problēmu, izmantojot vienaudžu datu kopīgu sociālo mijiedarbību. Arī šī mijiedarbība gūst labumu pacientam. Viņi var izlemt, vai viņi vēlas, lai veselības aprūpes sniedzējs glabā pacienta datus, ieskaitot viņu medicīnisko vēsturi. Veselības aprūpes sniedzējs var lūgt pacienta atļauju, un pēc atļaujas piešķiršanas pacienta dati tagad tiek glabāti, pamatojoties uz lietotāja iestatītajām privātuma funkcijām / piekļuves kontroli.

Tas arī nozīmē, ka lietotājs kontrolē datus, kas tiek koplietoti starp dažādiem veselības aprūpes sniedzējiem, jo ​​viņi paši ir iestatījuši piekļuves kontroli. Lietas panākumi ir atkarīgi no tā, kā darbojas blokķēdes tehnoloģija. Kriptogrāfiskais pierādījums nodrošinās, ka neviens no veselības aprūpes sniedzējiem nepārkāpj pacienta datu glabāšanu un koplietošanu.

Pārtikas izsekojamības integrācija

Blockchain tehnoloģija ir guvusi panākumus pārtikas integrācijā. IBM Food Trust ir viens no tiem projektiem, kas vēlas pārveidot pārtikas ekosistēmu, nodrošinot gudrāku, drošāku un ilgtspējīgāku vidi.

Hyperledger Cactus var papildināt IBM pārtikas uzticību, nodrošinot programmatūras ieviešanas projekta līdzekļus. Šajā lietošanas gadījumā visizdevīgākais galalietotājs ir patērētājs, jo viņš var novērtēt pārtiku fiziskā veikalā, uzdodot vaicājumu lietojumprogrammai, kas saglabā pārtikas pēdas. Kad viņš ir pārliecināts par ēdienu un tā izcelsmi, viņš var pirkt ar pilnīgu mieru.

Organizācijas, kas apstrādā pārtiku, var labāk sadarboties, nodrošinot, ka atsevišķi pakalpojumi / produkti joprojām var sinhronizēt un pārbaudīt mazumtirdzniecības vietās pārdoto pārtikas produktu izcelsmi. Tas nozīmē, ka pārtikas ražotājs var dalīties informācijā ar citiem pārtikas aprites dalībniekiem, neradot tam atsevišķu risinājumu, jo to var atrisināt Kaktuss. Mazumtirgotājam ir jāintegrē Cactus kā arhitektūras sastāvdaļa un jānodrošina patērētājam saskarne pārtikas izsekošanai piegādes ķēdes laikā.

Identitātes pārvaldība: galalietotāja maka autorizācija un autentifikācija

Pēdējais Hyperledger Cactus lietošanas gadījuma piemērs, kuru mēs apspriedīsim, ir Maka autorizācija un autentifikācija.

Šis konkrētais izmantošanas gadījums ir saistīts ar iespēju lietotājam pārvaldīt un mijiedarboties ar seifiem dažādās bez atļaujas un atļautās grāmatās. Vienkāršiem vārdiem sakot, galalietotājs tagad varēs izveidot savienojumu ar dažādiem tīkliem bez atļaujas vai atļaujas, izmantojot vienu saskarni.

Hyperledger kaktuss vs audums

Ja jūs sekojat Hyperledger ekosistēmai, jūs uzzinātu par Hyperledger Fabric. Tas ir viens no populārākajiem Hyperledger ietvariem. Nav šaubu, ka Cactus ir jauns, taču tas nav paredzēts, lai mainītu blokķēdes tehnoloģiju ainavu, bet gan lai to labāk veidotu pašreizējiem risinājumiem, piemēram, Fabric.

Hyperledger Fabric ir pilnvērtīgs ietvars, kas izstrādātājiem dod iespēju radīt risinājumus vai lietojumprogrammas ar modulārās arhitektūras palīdzību.

Būtībā Hyperdeger Fabric ir ietvars, un Cactus ir protokols, kas ļauj dažādām virsgrāmatu sistēmām labāk savienoties un apmainīties ar informāciju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par viņiem? Pēc tam skatiet Hyperledger Tutorial: The Ultimate Guide. Drīz mēs aplūkosim Hyperledger Cactus apmācību.

Hyperledger kaktusu principi

Šajā sadaļā mēs esam Hyperledger Cactus pamatprincipi. Šie principi regulē Hyperledger Cactus projektu.

Plašs atbalsts

Projekts vēlas savstarpēji savienot dažādas ekosistēmas neatkarīgi no tehnoloģijai piemītošajiem ierobežojumiem.

Spraudņu arhitektūra

Kaktuss nodrošina vienmērīgu integrāciju sev apkārt esošajos pakalpojumos. Tādā veidā tā vēlas nodrošināt, ka tā patiešām nodrošina savietojamību un līdz minimumam samazina uzskatu integrāciju. Turklāt viņi strādās arī ar PR un atgriezenisko saiti, lai nodrošinātu, ka Hyperledger Cactus kods tiek ievietots spraudņos. Visbeidzot, viņi vēlas arī nodrošināt, lai turpmāko protokolu un lietošanas gadījumu pievienošana būtu pēc iespējas vienmērīgāka.

Nav dubultu izdevumu

Vēl viens Hyperledger Cactus princips ir novērst dubultu tēriņu dažādās ekosistēmās jebkurā laikā.

DLT iezīmju iekļaušana

Izplatītajām virsgrāmatu tehnoloģijām ir sava arhitektūra. Tas nozīmē, ka katram DLT ir funkcijas, kas daļēji vai pilnīgi nav pieejamas no citiem DLT.

Hyperledger Cactus vēlas nodrošināt dizainu, kas ļauj šīm unikālajām funkcijām piekļūt, kad Cactus piekļūst DLT.

Zema ietekme

Hyperledger Cactus nevēlas no jauna definēt ekosistēmu, bet vēlas pārliecināties, ka starp tiem ir savietojamība. Šī zemā izplatība nodrošinās uzticības modeļa, pārvaldības un darbplūsmas saglabāšanu attiecīgajā ekosistēmā. Protokola rokasspiedienam, kas notiek starp ekosistēmu, jāpārliecinās, vai nesaderības tiek kopīgi izplatītas jau iepriekš, lai lietotājam būtu iespēja par to uzzināt. Pēc tam lietotājs var izlemt, vai viņš vēlas turpināt darījumus.

Pārredzamība

Būs pilnīga pārredzamība, kad runa ir par globālajām un vietējām pārsūtīšanas sekām. Arī Hyperledger Cactus nodrošinās, ka par kļūdām tiek pienācīgi paziņots dalībniekiem un tas arī savlaicīgi. Saziņa jāveic arī ar pierādījumiem, kurus var izmantot, lai vai nu novērstu problēmu, vai arī informēt lietotāju.

Automatizētas darbplūsmas

Darbplūsmas starp ekosistēmu var automātiski izveidot darbam. Tas nodrošinās ātru izpildi.

Augstākā drošība

Hyperledger Cactus nodrošinās plašu drošu iespēju klāstu, kas būs tikai stingra izvēles iespēja bez atteikšanās iespējas.

Darījumu protokola sarunas

Dalībniekiem būs rokasspiediena mehānisms. Rokasspiediena mehānismam vajadzētu būt protokoliem, lai nodrošinātu darījuma pareizu izpildi.

Prasība par hipergrāmatu kaktusu

Papildus principiem Hyperledger Cactus piedāvā arī dažas galvenās iezīmes, kuras mēs apspriedīsim tālāk.

Jauna protokola integrācija: Kaktuss nodrošinās, ka spraudņa arhitektūrai vienmēr ir veids, kā pievienot jaunus protokolus. Tas ļaus sazināties un ļaus viņiem ierosināt, pārbaudīt un attīstīt ieviešanu bez jebkādiem ierobežojumiem vai ierobežojumiem.

NAT / ugunsmūra / starpniekservera saderība: Tas ļaus protokoliem darboties, izmantojot NAT, ugunsmūrus un starpniekserverus.

Divvirzienu sakaru slānis: Divvirzienu sakaru kanāla atbalsts, izmantojot ugunsmūrus, starpniekserveri un NAT vai bez tā.

Konsorcija vadība: Kaktuss nāks ar atbalstu konsorcija vadībai. Tas nozīmē, ka sadarbības struktūras var izveidot konsorcijus un palīdzēt Kaktusa kopas darbībai, ieguldot tīkla resursus vai aparatūru. Kaktusa kopu veido API serveri, validatoru mezgli un tā tālāk.

Konsorcijs ir koncentrējies uz to, kā vadīt klasteri un nodrošināt, ka tajā nav kļūdu.

Hyperledger Cactus arhitektūra

Hyperledger Cactus arhitektūra sastāv no šādām galvenajām sastāvdaļām:

  • Sadarbības modeļi
  • Sadarbojas arhitektūra
  • Tehniskā arhitektūra
  • Darījumu protokola specifikācija
  • Spraudņa arhitektūra

Tas viss ir ārpus raksta darbības jomas, tāpēc mēs tos aplūkosim Hyperledger Cactus arhitektūrā, kuru mēs aplūkosim drīz! Mēs aplūkosim visus šos materiālus Hyperledger Cactus apmācībā arī mūsu turpmākajos rakstos.

Secinājums

Tas mūs noved pie Hyperledger Cactus raksta beigām. Šeit mēs centāmies uzzināt, ko piedāvā jaunais Hyperledger ietvars. Lietošanas gadījumi ir labs veids, kā saprast, kur Kaktuss var iekļauties.

Tātad, ko jūs domājat par Hyperledger Cactus? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me