Hyperledger projekts: 15 projekti, par kuriem jums vajadzētu zināt

Šobrīd blokķēdes nišā ir tik daudz populāru uzņēmumu blokķēdes projektu, un Hyperledger, šķiet, ir viens no tiem. Tomēr Hyperledger nav vienots ietvars, bet gan jumta projekts, kurā ir citi Hyperledger projekti.

Patiesībā Hyperledger var būt lieliska izvēle, ja vēlaties ieviest uz blockchain balstītu risinājumu.

Tāpēc šodien es runāšu par Hyperledger projektiem, lai palīdzētu jums izlemt, kurš no tiem ir piemērots jūsu risinājumam. Tomēr vispirms pirms ieniršanas dziļāk mēs ātri apskatīsim Hyperledger pamatus.

Tātad, pārbaudīsim tos!

Contents

Kas ir Hyperledger?

Hyperledger faktiski ir atvērtā koda projekts, kuru atbalsta Linux Foundation. Vēl jo vairāk, tas nāk ar plašu ietvaru, bibliotēku, rīku un daudz ko citu izvēli. Būtībā jūs to varat saukt par blokķēdes siltumnīcu.

Hyperledger projekta dalībnieki palīdzēt uzņēmumiem nākt klajā ar unikāliem blokķēdes risinājumiem, kā arī palīdzēt viņiem pielāgoties risinājumiem.

Hyperledger sāka darboties 2015. gadā, lai uzlabotu uzņēmumu blokķēdi. Tomēr, lai to izdarītu, uzņēmums izveidoja daudzu augstas klases uzņēmumu konsorciju.

Kāpēc tas ir Open Source?

Jūs varētu domāt, kāpēc Hyperledger projekts ir atvērts avots. Būtībā tipiskai ražotāja licencētai programmatūrai ir daudz ierobežojumu. Pirmkārt, tas nāk ar piegādātāja bloķēšanu, un vēl vairāk, tas neļaus jums mainīt nevienu no kodiem.

Tomēr atvērtā koda gadījumā jūs saņemat lielāku brīvību mainīt, lejupielādēt kodu.

Arī atvērtā koda platformas aug eksponenciāli, kas ir jēga uzņēmuma videi.

Visbeidzot, tā kā Hyperledger projekts patiešām vēlas palīdzēt uzlabot uzņēmuma bloku ķēdes ieviešanu, vislabāk ir turēt to pieejamu ikvienam.

Hyperledger projekti

Kādi ir Hyperledger projekta ieguvumi?

 • Sekojiet līdzi attīstībai

Ir diezgan grūti sekot līdzi atvērtā koda platformu attīstībai. Tāpēc daudzi uzņēmumi varētu vēlēties no tā atteikties. Bet ar Hyperledger projekta dalībniekiem jūs iegūsiet sadarbības vidi.

Tātad galu galā jūs saņemsiet pilnu atbalstu risinājuma izstrādē no Hyperledger projekta dalībniekiem.

 • Palielināta produktivitāte

Saskaņā ar Hyperledger projekta wiki, strādājot ar projekta dalībniekiem, jūs pamanīsit, ka viņi neļauj katram cilvēkam strādāt pēc savas izvēles. Vēl jo vairāk, viņi mēdz ievērot specializāciju, kad pamet darbaspēku. Šajā Hyperledger projekta dalībnieki ņem tikai to, kas viņiem vislabāk padodas, un strādā pie tā.

Tā rezultātā, strādājot pie sava projekta, jūs iegūsiet efektīvu, produktīvu līniju.

 • Sadarbības pieeja

Tas ir viens no labākajiem Hyperledger projektu ieguvumiem. Patiesībā visi Hyperledger projekta dalībnieki strādā sadarbības vidē. Parasti, kad parādās jauna tehnoloģija, uzņēmumi mēdz dublēt viens otra attīstību.

Bet ne Hyperledger. Šeit visi strādās kopā, lai piedāvātu unikālu risinājumu un racionalizētu kopējo attīstību.

 • Augstas kvalitātes kods

Hyperledger projektos ir augstas kvalitātes kods visās to platformās. Būtībā, saskaņā ar Hyperledger projekta wiki, projekta dalībnieki rūpīgi novēro katru atsevišķo koda bāzi, pirms tie tiek laisti tirgū.

Arī šī uzņēmuma tehniskā sabiedrība ir ļoti profesionāla, jo viņi pārskata katru līniju un enerģiski pārbauda tās pirms palaišanas.

 • Intelektuālā īpašuma apstrāde

Hiperkoders nodrošina, ka viņu sistēmā tiek rūpēts par intelektuālo īpašumu. Pēc noklusējuma visam viņu sistēmas saturam ir licencēti īpašumi. Tā rezultātā jebkura veida intelektuālais īpašums sistēmā ir drošs.

Hyperledger projekti: 15 pārbaudāmie projekti

Hyperledger pašlaik ir 15 projekti. Visi šie projekti ir īpaši izstrādāti, lai apmierinātu uzņēmumu prasības. Jebkurā gadījumā pārbaudīsim tos pa vienam un redzēsim, ko katrs no viņiem piedāvā.

Izplatītās Ledgers

Hiperkedžers Burovs

Statuss: inkubācija

Hyperledger Burrow ir ietvars, kas galvenokārt piemērots izstrādātājiem. Patiesībā tas galvenokārt ir optimizēts publiski atļautai blokķēdei; tomēr jūs varat to izmantot arī kā privātus vai konsorcija blokķēdes.

Turklāt tas atbalsta EVM un viedos līgumus.

Nozīmīgi Hiperadžera urbuma komponenti

Vienprātības dzinējs

Saskaņā ar Hyperledger projekta wiki, Burovs tiek piegādāts ar Bizantijas bojājumu tolerantu Tendermint protokolu. Patiesībā tas ir jauna veida protokols, kas piedāvā lielāku darījumu līmeni. Tomēr jūs nevarat atbalstīt šo ietvaru.

Lietojumprogrammas binārā saskarne (ABI)

Tas nāk ar daudziem lieliskiem rīkiem, kas ļaus jums izvietot, apkopot un pat izveidot saites ar citiem uz stingrību balstītiem viedajiem līgumiem tīklā.

Ethereum virtuālā mašīna (atļauta)

Saskaņā ar Hyperledger projekta wiki, tā izmanto EVM ar atļauju, lai novērotu, vai tīklam ir pareizais atļauju līmenis. Tātad tas kaut kā atšķir dažādus atļaujas slāņus.

Viedās līgumu lietojumprogrammas

Hyperledger Burrow darījuma procesā varat izsaukt viedo līgumu. Būtībā virtuālā mašīna izpildīs viedos līgumus, kas izsaukti darījuma ietvaros.

Lietojumprogrammu bloku ķēdes saskarne (ABCI)

ABCI ir atbildīga par vienprātības motora savienošanu ar viedo līgumu lietojuma slāni. Tādējādi tas nodrošina vienprātības motora agnostiku viedo līgumu lietojumu ziņā.

Hyperledger audums

Statuss: aktīvs

Hyperledger Fabric projekts ir viens no populārākajiem moduļu projektiem Hyperledger vadībā. Patiesībā platforma ir pilnībā optimizējama. Tādējādi jūs varat to izmantot jebkura veida lietošanai. Turklāt, izmantojot Hyperledger Fabric projektu, jūs iegūsiet konfidencialitāti, elastību, elastību, mērogojamību un daudz ko citu..

Jebkurā gadījumā Hyperledger Fabric projekts darbojas vispārējas nozīmes programmēšanas valodā. Rezultātā tam nav neviena vietējā marķiera.

Hyperledger Fabric projekta iezīmes

Modularitāte

Tas ir aprīkots ar modulāru dizainu. Tātad, jūs varat vienkārši pievienot jebkuru funkciju un vienkārši sākt to izmantot. Ir jau pieejami daži moduļi, piemēram, pakalpojumu pasūtīšana, dalības pakalpojumu sniedzēji, tenkas pakalpojumi, viedie līgumi utt.

Viedie līgumi

Hyperledger Fabric projektā viedos līgumus sauc par ķēdes kodiem. Patiesībā tas ir nedaudz atšķirīgs no tipiskiem viedajiem līgumiem, jo ​​tas var iegūt visas nepieciešamās funkcijas no blokķēdes tīkla. Vēl jo vairāk, tas seko trim darbībām – izpildei, pasūtīšanai un apstiprināšanai.

Pluggable Hyperledger auduma konsensa protokoli

Tas ir neapšaubāmi labākās Fabric īpašības. Viss sistēmas vienprātības mehānisms ir pilnībā pieslēdzams. Tātad, kad vien vēlaties, varat izmantot plašu vienprātību. Tajā nav ierobežojumu.

Hiperkedžers Indijs

Statuss: aktīvs

Hyperledger Indy projekts ir vēl viens populārs Hyperledger projekts. Būtībā tā ir sistēma, kas skaidri izveidota decentralizētai identitātei. Vēl jo vairāk, tas ir aprīkots ar daudzām sastāvdaļām, rīkkopām un bibliotēkām, kuras varat izmantot.

Vislabāk ir tas, ka tas dod lietotājiem pilnvaras, jo lietotāji iegūst tikai viņu pašu identitātes īpašumtiesības.

Hyperledger Indy projekta galvenās iezīmes

Pašsuverenitāte

Projektā Hyperledger Indy visu savu identitāti balstošo dokumentāciju varat saglabāt tīklā.

Būtībā visam saturam būs kriptogrāfijas šifrējumi, eksistences pierādījums, privātā un publiskā atslēga un daudz kas cits. Tikai jūs varat mainīt vai veikt izmaiņas šajos dokumentos.

Privātums

Hyperledger Indy projektam ir nodrošināts konfidencialitātes slānis, lai aizsargātu visus jūsu vērtīgos dokumentus. Viss paliks tikai virsgrāmatā, un neviens pat nevar izsekot jūsu identitāti no citas saites vai virsgrāmatas.

Pārbaudāmas pretenzijas

Daudzos gadījumos, lai to pierādītu, jums, iespējams, būs jāuzrāda kāda veida identitātes dokumenti, piemēram, dzimšanas apliecība vai vadītāja apliecība. Bet daudzos gadījumos cilvēki var arī ļaunprātīgi izmantot šos dokumentus. Tādējādi jūs varat izvēlēties atklāt tikai atsevišķas dokumenta daļas, lai pierādītu savu identitāti.

Hyperledger Iroha

Statuss: aktīvs

Hyperledger Iroha ir vēl viens stabils bloku ķēdes ietvars. Izmantojot šo sistēmu, to ir ļoti viegli integrēt visos esošajos uzņēmumu tīklos. Projekts nāca pēc Fabric and Sawtooth. Jebkurā gadījumā jūs varat izmantot šo platformu veselības aprūpei, izglītībai, pārrobežu maksājumiem, finanšu pakalpojumiem, DID un daudziem citiem.

Hyperledger Iroha galvenās iezīmes

 • Platformas izvietošana ir ļoti vienkārša un vienkārša. Nav sarežģītu iespēju vai neskaidru atribūtu. Arī jūs varat veikt mājas uzturēšanu, nedaudz apmācot.
 • Jūs arī iegūsit piekļuvi daudzām bibliotēkām, un tās galvenokārt ir piemērotas izstrādātājiem.
 • Piekļuves kontrole šajā platformā ir balstīta uz lomām.
 • Turklāt Hyperledger Iroha dizaina struktūra ir modulāra tāpat kā citi Hyperledger projekti.
 • Tas nāk arī ar komandu vaicājumiem.
 • Turklāt jūs saņemsiet arī līdzekļu un identitātes pārvaldību.

Jebkurā gadījumā viņiem ir arī vadības modelis, kur viņi rūpīgi strādā ar šiem modeļiem –

 • Izrāde: Šeit Hyperledger Iroha strādā pie sava laika un resursu izmantošanas, nodrošinot jums ātrāko rezultātu.
 • Uzticamība: Patiesībā tie piedāvā arī kļūdu toleranci un atlabšanu jebkuras neveiksmīgas situācijas gadījumā.
 • Lietojamība: Šeit Hyperledger Iroha var atturēt lietotāju kļūdas un mācīties, kad platforma attīstās, uzlabojot sevi, lai būtu labāka.

Hiperskadra zāģa zobs

Statuss: aktīvs

Hyperledger Sawtooth faktiski ir blockchain uzvalks izplatītu virsgrāmatu izvietošanai, skriešanai un veidošanai. Daudziem uzņēmumiem ir grūti strādāt ar blokķēdes tehnoloģijas sarežģīto raksturu. Tāpēc Sawtooth piedāvā ideālu risinājumu, jo tas padara blokķēdes risinājumu ieviešanu par vieglu uzdevumu.

Hyperledger zāģa īpatnības

Dinamiskā vienprātība

Šeit ikviens var mainīt vienprātību dzīvā blokķēdes tīklā. Vēl jo vairāk, jūs to varat izdarīt pat darījumu procesā. Bet tam jums jāizvēlas pieejamie vienprātības spraudņi.

Pierādījums par pagājušo laiku (PoET)

Tas ir jauna veida vienprātības algoritms. Galvenokārt tas ir ieslēgts pēc noklusējuma, taču, ja nepieciešams, varat to mainīt. Patiesībā darba process ir diezgan unikāls, un tas patērē ļoti mazāk enerģijas.

Darījumu ģimenes

Viedus līgumus var rakstīt jebkurā valodā, tajā nebūs nekādu ierobežojumu.

Ethereum līgumu savietojamība

Vēl viena labākā Hyperledger Sawtooth īpašība ir tā, ka tā ir 100% saderīga ar Ethereum viedajiem līgumiem. Tātad, ja vēlaties to izmantot, varat to izdarīt, pievienojot EVM.

Paralēlā darījuma izpilde

Tas nāk arī ar paralēlu darījumu izpildi, kas ļauj ietaupīt daudz laika.

Privāti darījumi

Jūs varat izveidot atsevišķas ķēdes, kur viegli saglabāt visus savus konfidenciālos darījumus.

Hiperkoders Besu

Statuss: inkubācija

Hyperledger Besu faktiski ir atvērtā koda Ethereum klients. Patiesībā projekts ir rakstīts Java valodā un izmanto Apache 2.0 licenci. To var palaist arī uz jebkuras privātas platformas, kurai atļauts piekļūt, vai arī Ethereum publiskajā tīklā.

Besu iezīmes

Ethereum virtuālā mašīna (EVM)

EVM izmantošana sistēmā ļauj izpildīt viedos līgumus, kuru pamatā ir Ethereum, un daudzas citas funkcijas.

Vienprātības algoritmi

Hyperledger Besu nāk ar plašu vienprātības algoritmu klāstu, lai validētu blokus. Šie ir –

 • Autoritātes apliecinājums ir piemērots, ja vienaudži sistēmā pazīst viens otru un uzticas viens otram. Tas ir lielisks protokols, kas izmanto ļoti mazu jaudu.
 • IBFT 2.0 versijā validatori apstiprina blokus un darījumus. Tas ir kļūdām tolerants vienprātības protokols.
 • Clique ir unikāls vienprātības algoritms, jo tas ir divreiz izturīgāks pret kļūdām nekā IBF 2.0.
 • Darba pierādījums nav primārais vienprātība, bet tiek izmantots tikai Ethereum mainnet.

Atklāšana

Jūs iegūsiet uz UDP balstītu protokolu, lai tīklā atrastu jebkuru vienaudžu.

Lietotājam paredzētas API

Izmantojot Besu, jūs iegūsiet EEA JSON-RPC API, nevis HTTP, mainnet Ethereum, GraphQL API un WebSocket protokolus..

Uzraudzība

Sistēma uzrauga tīkla un mezglu veiktspēju. Tas arī nodrošina privātumu un piekļuvi ar atļauju.

Rīki

Hyperledger kalibrs

Statuss: inkubācija

Hyperledger Caliper ir unikāls projekta veids. Patiesībā tas ir etalonu rīks citām platformām, kuru pamatā ir blokķēdes. Patiesībā, izstrādājot risinājumus, uzņēmumiem patiesībā nav ideāla modeļa, ar kuru to salīdzināt. Tā rezultātā lielākā daļa uzņēmumu nezina, vai risinājums ir pietiekams vai nē.

Tāpēc Caliper jūs varat iepriekš definēt lietošanas gadījumus, un Caliper var pateikt, vai tas tam ir gatavs.

Vēl jo vairāk, vislabākais ir tas, ka tam nav pievienots neviens iepriekš noteikts standarts. Kāpēc? Nu, tas ir tāpēc, ka visas bloku ķēdes ieviešanas ir atšķirīgas. Tātad, vērtējot tos pēc vieniem un tiem pašiem kritērijiem, nedos pareizo rezultātu.

Tāpēc uzņēmumi var izklāstīt nepieciešamo produkciju un, pamatojoties uz to, izmēģināt savu risinājumu. Būtībā tas ir lielisks rīks izstrādātājiem un uzņēmumiem.

Hyperledger čells

Statuss: inkubācija

Hyperledger cello ir vēl viens lielisks rīku komplekts Blockchain kā pakalpojums. Izmantojot šo, jūs varat viegli izveidot, pārtraukt vai pat pārvaldīt visus savus blokķēdes pakalpojumus. Būtībā galvenais mērķis ir radīt novatorisku pieeju blokķēdes ekosistēmai. Tāpat šķiet, ka uzņēmumi vairāk vēlas BAAS, jo tas ietaupa viņiem laiku un naudu.

Tādējādi šis rīks ir vairāk piemērots pārdevējiem, kuri vēlas piedāvāt BAAS uzņēmumiem. Tas ļaus viņiem izveidot platformas diezgan efektīvi. No šī rīka informācijas paneļa varat pārbaudīt tīkla statusu, skatīt ķēdes koda veiktspēju, iegūt analītiskos datus un daudz ko citu..

Pašlaik tas atbalsta tikai Hyperledger Fabric. Bet drīzumā būs jāiekļauj arī vairāk ietvaru. Jebkurā gadījumā arhitektūra ir arī modulāra, tāpēc varat izbaudīt arī pievienojamās iespējas.

Hyperledger Explorer

Statuss: inkubācija

Hyperledger Explorer ir vēl viens lielisks projekts Hyperledger vadībā. Galvenokārt tas piedāvā tīmeklim draudzīgu skatu uz blokķēdes tīklu. Patiesībā ar šo jūs varat pārbaudīt mezglus, darījumus, statistiku, blokus, viedos līgumus un daudz ko citu.

Bet kāpēc to izmantot? Tas ir ērtāk, ka jūs varat pārbaudīt visus šos datus no vienas vietas. Izstrādātājiem arī jāpārbauda, ​​kā darbojas sistēma, pirms to izlaist tirgū. Tādējādi Explorer ir ideāls risinājums tam.

Tas arī ļaus jums veikt izmaiņas kodā, ja atrodat kādas problēmas. Turklāt, ja jums ir iekšēja tīkla tīkla komanda, tad, izmantojot šo rīku, tas ir diezgan vienkārši.

Jebkurā gadījumā tas patiesībā ir mēģinājums padarīt blokķēdes risinājumu daudz vieglāku un pieejamāku visiem.

Hiperbraucējs Avalons

Statuss: inkubācija

Iepriekš Hyperledger Avalon tika uzticams Compute Framework. Bet sadarbības fāzē viņi to nosauca Avalonam. Tas ir EEA, Hyperledger un mākoņpakalpojumu sniedzēju sadarbības produkts. Būtībā šis rīks palīdz nodrošināt blokķēdes kustības no galvenās ķēdes, lai saglabātu skaitļošanas resursus.

Vēl vairāk, tas nodrošina visiem izstrādātājiem iespēju gūt visas priekšrocības no skaitļošanas uzticības un ierobežot visus trūkumus.

Jebkurā gadījumā tā uzturēs uzticamu darbinieku reģistru. Tas klientiem piedāvās arī procesu, kā klientiem iesniegt pasūtījumus.

Patiesībā Avalons saglabās arī žurnālu par grāmatā veikto darbu.

Bibliotēkas

Hyperledger sega

Statuss: inkubācija

Galvenokārt tas ir biznesa blokķēdes rīks izplatītajām grāmatām. Bet ar Quilt jūs iegūstat savietojamību starp grāmatām. Patiesībā sadarbspēja ir tikai spekulācija, un neviena cita blokķēdes platforma to nevarēja izvilkt. Bet Quiltā viņi mēģina to izdarīt.

Tātad, izmantojot šo rīku, bez problēmām varat sazināties ar citām virsgrāmatu sistēmām. Vislabāk ir tas, ka jūs varat nosūtīt naudu no citas valsts bez vienas platformas. Būtībā šeit darījums tiek paketēts un novirzīts uz galamērķi.

Jebkurā gadījumā jūs saņemsiet ietvarus šīs struktūras ieviešanai, kā arī savietojamības noteikumu kopumu, kas jums jāievēro.

Sega vēl joprojām nav aktīva, tā pašlaik ir inkubācijas fāze un tā izpildei nepieciešams vairāk laika.

Hiperbraucējs Ursa

Statuss: inkubācija

Hyperledger Ursa nesen pievienojas projektu sarakstam. Tā faktiski ir koplietojama kriptogrāfijas bibliotēka. Šajā vienā tas izseko visus kriptogrāfiskos darbus. Bet kāpēc to izmantot? Nu, jūs noteikti nevēlaties dublēt darbu virsgrāmatā, vai ne? Izmantojot Ursa, jūs viegli varat no tā izvairīties.

Tā kā tas izsekos visus iepriekšējos ierakstus, tas novērsīs jebkādu dublēšanos vēlāk nākotnē. Vislabāk ir tas, ka tas ir pilnīgi modulārs un atbalsta arī visus citus Hyperledger balstītos projektus.

Patiesībā ar Ursa jūs saņemat augstu drošības līmeni. Tā ir atvērta ekosistēma, tāpēc eksperti komentēs kriptogrāfiju, palīdzot jaunpienācējiem labāk izstrādāt savus kriptogrāfijas modeļus.

Turklāt tas piedāvā arī savietojamību. Jebkurā gadījumā tas ir arī inkubācijas fāzē, un mēs precīzi nezinām, kad tas būs pieejams.

Hiperkoders Auns

Statuss: inkubācija

Hyperledger Auns faktiski ir vienādranga blokķēdes darījumu infrastruktūra. Tomēr tas nav ietvars vai lietojumprogramma. Jebkurā gadījumā galvenais mērķis ir piedāvāt kodu noslēpumu pārvaldībai, vienaudžu mijiedarbībai, drošai ziņojumapmaiņai un pārbaudāmai informācijas apmaiņai vairākās decentralizētās vidēs..

Patiesībā tas nākotnē paplašinās pielietojamību Indijā, jo veicinās sadarbspējas atbalstu visos esošajos standartos. Tādējādi padarot to par efektīvu un vienota biznesa risinājumu.

Bibliotēkas bloku ķēdes saskarnes slānis vai atrisinātājs paraksta un izveido bloku ķēdes darījumus. Turklāt kriptogrāfiskais maks nodrošinās visus lietotāja slepenos dokumentus un aktīvus. Tas piedāvā arī šifrētu ziņojumapmaiņas sistēmu, lai vienaudži varētu sazināties, neuztraucoties par jebkādu drošību.

Tā kā tas nāk ar nulles zināšanu pierādījumu, jūs varat pārbaudīt darījumu, neatklājot šī darījuma saturu. Turklāt ir mehānisms, kas palīdzēs izveidot API un protokolus noteiktiem lietošanas gadījumiem.

Hyperledger darījums

Statuss: inkubācija

Tā ir izstrādātāju bibliotēka. Izmantojot Hyperledger Transact kodēšanu, jebkuras izplatītas virsgrāmatas programmatūras izstrāde būtu viegls uzdevums. Patiesībā bibliotēka var apstrādāt visu, kas saistīts ar viedajiem līgumiem, piemēram, darījumu nosūtīšanu, plānošanu, valsts pārvaldību un daudz ko citu.

Tātad, ja jūs izmantojat kādu Hyperledger ietvaru vai jums ir pielāgotas sadalītās grāmatas, tad kodu pievienošanas procesa vienkāršošanai varat pievienot darījuma stāvokļa pārvaldību un uzlabotu darījumu izpildi..

Jebkurā gadījumā ar šo bibliotēku jūs varat veikt darījumus daudzos veidos, jūs varat iegūt sērijveida un paralēlo izpildi, saņemt Merkle-Radix Tree atbalstu utt. Vēl vairāk, jūs varat arī ģenerēt notikumus no viedajiem līgumiem un izmantot tādas valodas kā JavaScript , Python, Rust, Swift un daudz ko citu.

Tas atbalsta arī EVM.

Īpaši domēnam

Hiperskadru režģis

Statuss: inkubācija

Režģis ir šeit, lai atrisinātu visus jūsu jautājumus piegādes ķēdē. Tas faktiski ir WebAssemble balstīts projekts. Tādēļ jūs saņemsiet piekļuvi daudzām bibliotēkām, datu modeļiem, SDK un daudzām citām. Tie visi ir piemēroti klientu saskarņu un viedo līgumu izstrādei.

Tajā nav tieši citēti nekādi ierobežojumi citu platformu izmantošanā; tomēr tas piedāvā drošību, ja to izmantojat kādā citā nišā, nevis piegādes ķēdē. Turklāt bibliotēkas var darboties arī citās platformās.

Tas var šķist lietojums, bet patiesībā tas tā nav. Tādējādi tas ir vairāk komplekts ar piekļuvi daudziem ietvariem un rīkiem.

Hyperledger Grid nevēlas ierobežot jauninājumus starpnozaru piegādes ķēdes pārvaldībā. Tātad, ja atrodaties šajā nišā, varat to izmēģināt.

Beigās

Hyperledger projekti ir šeit, lai padarītu blokķēdes izstrādi vieglāku un vienkāršāku. Katrs Hyperledger projekts ir sadarbības rezultāts. Šeit vairāki uzņēmumi izstrādāja risinājumu un padarīja to par atvērtu pirmkodu, lai ikviens to izmēģinātu.

Lai arī pašlaik viņiem ir tikai 4 aktīvi projekti, tomēr lielākā daļa pārējo projektu izskatās pietiekami daudzsološi. Ja jūs meklējat uzņēmuma blokķēdes, tad Hyperledger projekti noteikti var jums palīdzēt.

Jūs varat arī pievienoties viņu ekosistēmai, lai palīdzētu piedalīties citos atdzistos risinājumos un palielinātu blokķēdes pārveidošanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me