Kā ieviest blokķēdi, lai veicinātu jūsu biznesu?

Daudzi no jums domā, kā izmantot blokķēdi savam biznesam un izmantot tā priekšrocības. Mēs veiksim procesu, kā ieviest blokķēdes tehnoloģiju uzņēmumiem un palīdzēsim jums labāk izprast šo koncepciju.

Blockchain tehnoloģija sākotnēji tika izveidota, lai rūpētos par digitālās valūtas tirdzniecību. Tomēr tehnoloģiju pārzinošā pasaule drīz saprata, ka ir arī citi veidi, kā izmantot blokķēdi.

Blockchain tehnoloģija ir lieliski piemērota uzņēmumiem, kas strādā dažādās nozarēs, lai ieviestu blockchain. Ja jūs joprojām domājat par to, kā blokķēde ir piemērota jūsu biznesa vajadzībām, šeit ir lielisks ceļvedis, kas var palīdzēt jums pieņemt apzinātu lēmumu.

Pagaidām jūs varat domāt par to, kā izmantot blokķēdi savam biznesam un kā izmantot tās priekšrocības. Šādas problēmas vienmēr ir saistītas ar jaunajām tehnoloģijām, tāpēc neuztraucieties, jūs neesat viens. Tieši tāpēc mēs esam šeit, lai detalizēti iepazīstinātu jūs ar blokķēdes ieviešanas procesu.

Reģistrēties tūlīt:Bezmaksas Blockchain kurss

Kā ieviest Blockchain?

Pirms uzņēmumi ievieš blokķēdes tehnoloģiju, vispirms ir obligāti jānosaka, kāds ir labākais un visatbilstošākais cementa blokķēdes izmantošanas veids kā rentabls aktīvs, nevis dārgas saistības.

Tomēr kā biznesa vadītājam vispirms jāatzīst, ka blokķēde ir šeit, lai paliktu. Jūs to vienkārši vairs nevarat ignorēt. Papildus tam, tas sniedz praktiskus risinājumus daudziem jūsu ikdienas biznesa funkcionālajiem jautājumiem.

Labākais iespējamais solis ir ieviest blokķēdi. Sāksim ar to!

Izpētiet iespējas

Vai jums nav vajadzīga iedvesma, lai sāktu? Pašlaik ir diezgan daudz bloku ķēdes ieviešanas piemēru un izmantošanas veidu, kas var jūs iedvesmot.

Tāpēc ikvienam jaunam lietotājam ir obligāti jānovērtē pašreizējo lietojumu efektivitāte un jāizvēlas vislabākā veidne ieviešanai savā uzņēmumā. Jums vajadzētu izpētīt izmēģinājuma blokķēdes lietošanas gadījumus, kas pašlaik tiek izmantoti tirgū.

Banku darbība

Vadošais blokķēdes ieviešanas piemērs ir banku sektors.

Sakarā ar tiešsaistes banku sistēmu drošības pārkāpumu skaitu un to, ka viens no ievērojamākajiem blokķēdes tehnoloģijas aspektiem ir augstākā līmeņa drošība, blokķēdes ieviešana bija lieliska alternatīva tiešsaistes banku sistēmām.

Tāpēc dažas bankas ir gandrīz spiestas ieviest blokķēdes tehnoloģiju, lai saglabātu klientu uzticību. Tas savukārt ir palielinājis darījumu un tiešsaistes banku darbības precizitāti, ātrumu un drošību. Savukārt tas palīdz bankām arī revīzijas laikā.

Vienkārši sakot, bloku ķēdes ieviešana finanšu iestādēm nodrošina pārredzamību un skaidrību. Tāpēc lielākā daļa banku ir iemīlējušās blokķēdē.

Kā ieviest Blockchain infografiku

Apdrošināšana

Šis ir ievērojams bloku ķēdes ieviešanas lietojuma piemērs jūsu biznesam.

Jebkurai apdrošināšanas sabiedrībai datu pārredzamība ir obligāta. Blockchain tehnoloģiju ieviešana kalpo, lai racionalizētu šādu datu apmaiņu un nodrošinātu, ka tā paliek caurspīdīga.

To veic viedie līgumi. Tas autentificē līguma noteikumus un nosaka, vai uz konkrētu gadījumu / situāciju attiecas minētā viedā līguma nosacījumi.

Tā rezultātā klients ātri saņem pieprasīto summu pēc nopelniem. Pēc tam ieraksti tiek uzturēti un atjaunoti ar milzīgu ātrumu.

Lieki piebilst, ka blokķēde nodrošina arī to, ka viss process ir drošs un izturīgs pret nelegāliem hakeriem. Tāpēc pēdējā gada laikā ir ievērojami pieaudzis blockchain apdrošināšanas pieteikumu skaits, kā arī vispārējā ieviešana dzīves, veselības aprūpes, īpašumtiesību un auto apdrošināšanas nozarē.

Dažas no labi atzītajām blockchain balstītajām apdrošināšanas kompānijām ietver:

  1. Kasko2Go
  2. FidentiaX
  3. Mūžīgais
  4. Ēteriska

Jūs varat atrast daudz vairāk, jo daudzas apdrošināšanas sabiedrības pieņem blokķēdes tehnoloģiju.

Vai vēlaties zināt, vai blockchain ietekmē apdrošināšanu? Šobrīd skatiet mūsu ceļvedi par blokķēdi apdrošināšanā!

Veselības aprūpe

Ir svarīgi atcerēties, ka veselības aprūpes nozarei ir nepieciešama rūpīga uzskaite. Turklāt šādos pacientu reģistros var būt konfidenciāla informācija, un tāpēc to drošībai ir ārkārtīgi liela nozīme. Tātad, lai ieviestu blokķēdi veselības aprūpes piegādes ķēdē, jums ir jākoncentrējas uz farmaceitiskajiem produktiem.

Kaut arī blokķēdes tehnoloģija efektīvi atbilst šīm prasībām, tā sniedz arī iespēju iekļaut tiešsaistes norēķinu metodes.

Tas var arī palīdzēt slimnīcām un medicīnas pakalpojumu sniedzējiem sazināties ar veselības apdrošināšanas firmām, lai paātrinātu apdrošināšanas maksājumus. Jau tagad ir daudz farmācijas uzņēmumu, kas ieguldīja naudu, lai piegādes ķēdē ieviestu blokķēdi.

Tādēļ izvēle ieviest blokķēdes tehnoloģiju izrādīsies izdevīga gan īstenotājam, gan klientiem.

Vai vēlaties uzzināt par blokķēdes ietekmi uz veselības aprūpi? Pārbaudiet mūsu ceļvedi par blokķēdi veselības aprūpē tieši tagad!

Nekustamais īpašums

Šis ir vēl viens brīnišķīgs bloku ķēdes ieviešanas izmantošanas piemērs. Sākoties digitālajai lietvedībai nekustamo īpašumu nozarē, pastāv ievērojams hakeru risks.

Tie ietver izmaiņas ierakstu detaļās, kā arī elementāras kļūdas, piemēram, nepareiza lietvedība, neprecīzi dokumenti utt.

Tas var nodarīt pārmērīgu zaudējumu skaitu nenojaušam vienkāršam cilvēkam.

Par laimi, blockchain ieviešana kalpo, lai noņemtu vai vismaz samazinātu kļūdu robežu. Tas savukārt palīdz gan lietotāja biznesa reputācijai, gan klientiem.

Vai vēlaties uzzināt par blokķēdes ietekmi uz nekustamo īpašumu? Šobrīd skatiet mūsu ceļvedi par nekustamā īpašuma bloku ķēdi!

Blockchain ieviešana: soļi

Šeit ir galvenie soļi, kas jums jāveic, lai ieviestu blokķēdi.

Identificējiet lietošanas gadījumu

Pirmais dabiskais solis ir identificēt lietošanas gadījumu. Tas ir process, kurā tiek identificētas, noskaidrotas un organizētas jūsu vajadzības pēc blokķēdes. Lietošanas gadījums atbild, kāpēc jūsu biznesam ir nepieciešama blokķēde? Par ko jums ir nepieciešama blokķēde? Un kādus mērķus jūs mēģināt sasniegt, izmantojot blokķēdes ieviešanu?

Tas vienkārši pievieno skaidrību jūsu mērķiem, kas saistīti ar blokķēdi. Jūs identificējat lietošanas gadījumu un pēc tam izveidojat nākamos soļus.

Vislabāk ir sākt ar mazumiņu. Sāciet ar dažiem izmēģinājuma blokķēdes lietošanas gadījumiem. Izpētiet tos, pārbaudiet tos, izmantojiet tos, analizējiet rezultātus un pēc tam īstenojiet blokķēdi plašākā mērogā.

Lasīt vairāk: Blockchain lietošana: 20 un vairāk Blockchain tehnoloģiju izmantošanas gadījumu saraksts

Koncepcijas pierādījuma (POC) izstrāde

Kad esat pārskatījis dažādus veidus, kā blokķēdes ieviešana var dot labumu jūsu biznesam, varat pāriet uz POC.

Vairākas Fortune 500 vienības jau ir saskatījušas potenciālu blokķēdes ieviešanā un dod naudu, lai izstrādātu koncepcijas pierādījumu. Šajā daļā jums, iespējams, būs jāievieš blokķēde Java vai jebkurās piemērotās programmēšanas valodās.

Kas ir POC?

Tas ir process, kas nosaka blockchain projekta praktisko potenciālu un iespējamību jūsu biznesam.

POC izstrādes posmi

POC izstrāde sākas kā jebkura uzņēmējdarbība; ar stabilu plānošanu. Process sāktos ar virkni jautājumu, kas attiecas uz jūsu projektu. Šie jautājumi savukārt palīdz pakāpeniski attīstīt POC.

Jautājumi risinās par uzņēmējdarbības būtību un prasībām. Tas var ietvert arī jautājumus par mērķa tirgu, it īpaši, ja tirgus raksturs ir niša.

Pēc tam, kad uz jautājumiem ir atbildēts, jūs esat gatavs likt pamatprincipus savam blokķēdes koncepcijas pierādījumam. Ideālā gadījumā jums vajadzētu labāk izprast savu virzienu. Tas ļaus izvairīties no nevajadzīgas sarežģītības POK izstrādes laikā. Turklāt sarežģītības novēršana novērsīs pārmērīgu laika un naudas tērēšanu POC izstrādei, kurai nav virziena. Šis ir izšķirošs posms, jo jums, iespējams, būs jāievieš blokķēde Java. Vēl jo vairāk, ja nepieciešams, jums, iespējams, būs jādodas arī uz blokķēdes ieviešanu arī pitonā.

Veicamie soļi

Tālāk ir norādītas darbības, kas jums jāievēro.

Teorētiskā uzbūve: Vadlīniju kopa, kas izskaidro jūsu projekta parametru.

Prototips: Prototips, kas satur kodu, skices, arhitektūru, dizainu un maketus.

MVP: To sauc arī par minimāli dzīvotspējīgu produktu ar minimālu labāko īpašību kopumu.

Izstrādājot koncepcijas blokķēdes pierādījumu, obligāti jāpatur prātā šādi padomi.

Jums jāidentificē rezultāts, ko jūsu bizness vēlas sasniegt, vai problēma, kas jāatrisina, izmantojot blokķēdi. Turklāt nemēģiniet mainīt riteni. Pārbaudiet, vai jūs varat izmantot riteni, kas jau griežas.

Ar to mēs domājam teikt, ka izvairieties no savas dzīves pārliekas sarežģīšanas, mēģinot revolucionizēt pašu blokķēdi un tā vietā mainīt savu biznesu, izmantojot blokķēdi. Ir ļoti svarīgi pārbaudīt paraugu vai prototipu. Tas var nozīmēt starpību starp zaudētajiem miljoniem vai nopelnītajiem miljoniem.

POC ir svarīga daļa no blokķēdes tehnoloģijas ieviešanas. Uzziniet vairāk par to mūsu pašreizējā koncepcijas ceļvedī.

Blockchain platformas izvēle

Jums vajadzētu izvēlēties platformu, kas atbilst jūsu budžetam, bet kurai ir arī konkrēta vēsture, ka tā ir efektīva jūsu izvēlētajā jomā. Bieži vien var maldināt, izmantojot iespaidīgu mārketinga taktiku, un izdarīt nepareizu izvēli. Tāpēc izpēte ir kritiska.

Izvēloties blokķēdes platformu, jums jāpārliecinās, vai viņiem ir atvērtā koda stacija. Būtu arī jānodrošina, lai viņu tehniskā komanda būtu pareizi organizēta.

Labs platformas efektivitātes rādītājs ir viņu tehniskie emuāri, jo lielākajai daļai jūsu naudas vērto platformu tāds būs.

Blockchain kā pakalpojums

Ja vēlaties ieviest blokķēdi biznesā, vislabāk ir izvēlēties blokķēdi kā pakalpojumu sniedzēju. Patiesībā šie pakalpojumu sniedzēji var palīdzēt jums ieviest blokķēdi savā biznesā un pārvaldīt to. Tā ir netraucēta pieeja ieviešanai.

Kaut arī Ethereum ir viena no populārākajām un visbiežāk izmantotajām blokķēdes platformām pasaulē, bet uzņēmumiem, kas tikai sāk darbu ar blokķēdi, visefektīvākais veids, kā virzīties uz priekšu, ir izmantot blokķēdi kā pakalpojumu.

Tādā veidā jums nav jāiegulda laiks infrastruktūras attīstībā, prasmīgāka cilvēkresursa atrašanā, bet vienkārši jāuzsāk, ieviešot iepriekš izstrādātu blokķēdi, kuru var pielāgot jūsu vajadzībām.

Labākais ir tas, ka ir daudz labu iespēju, no kurām izvēlēties kādu no visatzītākajiem tehnoloģiju gigantiem. Šīs iespējas ietver:

  • Amazon vai AWS (Amazon Web Services)
  • Microsoft Azure
  • Orākuls

Ja esat MVU, mēs iesakām sākt ar Amazon vai viņu Amazon Web Services (AWS) veidnēm. Šis “pay-as-you-go” pakalpojums ļauj ne tikai maksāt atbilstoši jūsu lietojumam, bet iepriekš izveidotās bloku ķēdes veidnes padara izvietošanu ātrāku. Jums ir arī iespēja izvēlēties starp platformu Ethereum un Hyperledger Fabric.

Microsoft Azure ir vēl viena izmaksu ziņā efektīva un ātra iespēja maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir arī daudz partneru. Tomēr, ja esat liels uzņēmums, iesakām Oracle Blockchain Solution (pieejams tikai ar Hyperledger Fabric).

Platformu ziņā varat izvēlēties starp populārām opcijām, piemēram, Ethereum, Hyperledger Fabric vai Hyperledger Sawtooth..

Lasīt vairāk:Blokķēde kā pakalpojums: uzņēmuma līmeņa BaaS risinājumi

Ēka & Blockchain risinājuma pārbaude

Ja esat jauns lietotājs, vispirms jums jāievēro pašreizējās blokķēdes tehnoloģijas. Atlasiet un ieviešiet tos, kurus var pārveidot atbilstoši jūsu vajadzībām. Piemēram, jums jāizpēta vairāki faktori, kas ietver:

  1. Tehnoloģijas dziļums nozīmē drošību un vienprātību, ko tā piedāvā, un, ja tā atbalsta gan publiskos, gan privātos blokķēdes.
  2. Tehnoloģijas plašums nozīmē, vai tā atbalsta daudzķēdes un vairākas platformas.

Blokķēdes tehnoloģijas galvenais aspekts ir viedie līgumi. Tas ļauj cilvēkiem pārsūtīt svarīgus produktus, neprasot centrālu trešo personu. Līgumiem varat pievienot savus nepieciešamos noteikumus. Pārsvarā tie ir blokķēdes ieviešana pitonā.

Tas ļaus pārsūtīšanas procesu veikt automātiski. Tas arī nodrošina pārredzamību un nodrošina, ka visas puses ievēro līguma noteikumus. Patiesībā tieši pašnodrošinātais viedais līgums padara blokķēdi tik aizraujošu uzņēmējdarbībai. Izveidojiet viedus līgumus saviem biznesa procesiem visur, kur ir lietderīgi pievienot automatizāciju.

Lietotņu gadījumā vispirms pārbaudiet tās testa tīklā, lai pārliecinātos, ka tā darbojas tieši tā, kā vēlaties.

Iesaistīšanās partneri un integrācija

Ja vēlaties ieviest blokķēdi savā biznesā, jums jāņem vērā arī partneri un ieinteresētās personas.

Jums var rasties kārdinājums aizrauties un pilnībā pāriet uz blokķēdi. Kad esat ieguvis jauno tehnoloģiju priekšrocības, to ir viegli aizslaucīt. Jums joprojām būs nepieciešamas mantotās sistēmas un spēja integrēties tajās pašās.

Būs vairāki uzņēmumi vai firmas, kas nebūs iekļāvušas blokķēdes tehnoloģiju. Tādēļ jums laiku pa laikam būs jāsazinās ar viņiem. Tā rezultātā jums būs jāintegrē mantotās sistēmas nesen ieviestajā blokķēdes tehnoloģijā. Tas ļaus jums uzturēt biznesa attiecības ar ikvienu, kurš vēl nav mainījies.

Varbūt jūs lēnām kļūsiet par pārmaiņu simbolu. Uzņēmumi, kas nav veikuši pāreju, skatīsies uz jums kā piemēru. Ar laiku viņi var būt pārliecināti, ka pāreja uz blokķēdi ir risinājums.

Viņi pat var nākt pie jums un mēģināt ieviest jūsu prototipu. Savukārt tas jums atvērs jaunu uzņēmējdarbības ceļu. Jūs varat kļūt par blokķēdes pārdevēju.

Bet tas ir iespējams tikai tad, ja mantotās sistēmas ir integrētas jūsu blokķēdē. Ja tie ir, tas ļaus naysayers novērtēt jaunās tehnoloģijas elastību. Ja tie nav integrēti, tad tehnoloģija tikpat labi var būt sveša naysayers.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Darbināt un pārvaldīt tīklu ražošanā

Lai lietas ritētu, jūs varat vienkārši izveidot sākotnējo bloku pats. Tomēr šādā blokā jāiekļauj visi ķēdes atribūti.

Šim procesam ir nepieciešams arī sekundārs savienojums, lai tiktu nodrošināta blokķēdes iekšējā atbilstība. Padomājiet par to šādā veidā. Pirmajā posmā mēs ielikām pamatu mezglu informācijas sūtīšanai. Tagad mums būs jāliek pamats, lai viņi saņemtu informāciju.

Šeit tiek parādīts šifrēts marķieris vai, lajs, kriptonauda. To izmantos, lai izmantotu skaitļošanas jaudu, kas vajadzīga, lai nodrošinātu mezglu komunikācijas saglabāšanos.

Izvietošana

Nākamais ir izvietot lietojumprogrammu blokķēdes tīklā, kas ir sagatavots lietojumprogrammu serveris. Tas ir solis, kurā jūs izvietojat visas lietojumprogrammas galvenajā ķēdē. Ja jums ir lietotnes ar gan ķēdes, gan ārpus ķēdes entītijām, kas padara to par hibrīdu risinājumu, izvietojiet to mākoņa serverī.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par blokķēdes tehnoloģiju? Pārbaudiet mūsu galīgo blokķēdes definīciju ceļvedi jau tagad!

Lietas, kas jāņem vērā, ieviešot blokķēdi

Šeit ir ātras lietas, kas jāņem vērā un jāpārbauda blokķēdes ieviešanas procesā.

Padariet to darbu

Ja vēlaties pārbaudīt, vai jūsu sistēma patiešām darbojas, tā ir pilnībā jāpārbauda. Vispirms ir svarīgi to pārbaudīt kontrolētā vidē. Tad jums tas jāpārbauda arī reālajā darbā. Jūs varat atrast unikālu mainīgo, kuru iepriekš neuzskatījāt. Jebkurš tāds faktors var ietekmēt jūsu blockchain ieviešanas rezultātus.

Neveiksme vienmēr ir iespēja

Visi jūsu bloku ķēdes ieviešanas protokola aspekti sākumā nedarbosies maksimāli. Izveidojiet visu problēmu un kļūmju kopijas, pēc tam mēģiniet tās novērst. Jūs atradīsit daudzas metodes, kā to izdarīt. Tomēr jums vajadzētu mēģināt pārliecināties, ka blokķēde paliek vienkārša

Izmēģinājumi un kļūdas šādos laikos būs jūsu labākais draugs. Pārliecinieties, ka esat veicis pietiekami daudz izmēģinājumu un neļaujiet nevienam zaudēt atkritumus. Izturieties pret katru izmēģinājumu kā daļu no mācīšanās līknes. Pārliecinieties, ka tas ļauj augt, nevis regresēt.

Koncentrējies

Kamēr veicat uzlabojumus un labojumus protokolā, jums jāpatur prātā sākotnējais mērķis. Dažādie aspekti var viegli sajaukt tajos.

Tas var kaitēt jūsu vispārējam plānam. Mēģiniet pārliecināties, ka jūs un jūsu organizācija turpina sekot tam, ko tā solīja saviem klientiem un ko viņi prasa. Sistēmas efektivitātes palielināšanai vajadzētu būt jūsu mērķim, nevis pilnībā mainīt to, atrodoties vidū.

Īsāk sakot, ir svarīgi, lai jūs saglabātu uzmanību un netiktu apjucis. Pretējā gadījumā viss vingrinājums jums varētu izrādīties neauglīgs.

Gatavojieties nākotnei

Kad varēsiet izveidot darbojošos blokķēdes ieviešanas protokolu, jums vajadzētu sagatavoties nākamajam. Izmēģiniet un pārbaudiet, vai dažas funkcijas ir jāuzlabo. Jums arī jāpārbauda, ​​vai blokķēde ir pielāgojama jūsu nākotnes izaugsmes vajadzībām.

Tas ir svarīgi, lai tehnoloģija netiktu stagnēta. Tādēļ jūs nevarat gulēt uz lauriem, un jums jāpieņem kaizen. Kaizen ir japāņu termins nepārtrauktai uzlabošanai. Nepārtraukti strādājiet pie pilnības nelielu uzlabojumu veidā.

Paturot prātā atbilstošu uzņēmējdarbības modeli, ir grūti izmantot blokķēdi kā sviru. Pārbaudiet mūsu galveno blokķēdes ieviešanas stratēģiju, lai uzzinātu vairāk par blokķēdes izstrādi.

Citi apsvērtie aspekti

Šeit ir daži citi svarīgi bloki mūsu Blockchain ieviešanas rokasgrāmatā, kas jums būtu nopietni jāapsver.

Atļaujas veids

Tas ir svarīgs blokshēmas ieviešanas aspekts un pašas tehnoloģijas izvēle. Ir 3 veidu atļaujas, proti, privāta, publiska un apvienota. Jums jāizlemj atbilstoši jau pieejamajiem blokķēdes sākotnējiem iestatījumiem. Tas ir, ja sākotnējais iestatījums ir publisks, bet jūs izvēlaties privātu sākotnējo iestatījumu, tas galu galā var radīt jums ievērojamus šķēršļus.

Nemainīgums

Būtībā nemainīgums ir tas, kas ļauj sistēmai pamanīt un pārbaudīt visus “dubultos tēriņus”. Interneta pašreizējā attīstības stadijā nevar nodrošināt nemainīgumu.

Blockchain jābūt spējai saglabāt nemainīgumu darījumos. Tas saglabās attiecīgo informāciju tīklā. Tas ļaus indivīdiem to izmantot ar atbilstošu identifikāciju. Tas rada tīkla nemainīgumu.

Tas nodrošinās papildu aizsardzības līmeni, ļaujot kombinētajai bloku ķēdes ieviešanai iegūt lielāku lokalizāciju.

Lasīt vairāk:50 labākie uzņēmumi, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Kopējie šķēršļi

Veidojot sistēmu ilgtermiņā, jūs varat saskarties ar dažām problēmām, piemēram, zemāk.

Neefektīva sistēma

Ja jauna tehnoloģija nedarbojas pilnā apjomā, vajadzīgā efektivitāte, tad tā nav ilga. Bitcoin bija līdzīgi jautājumi, kad tas sākās. Klienti nedrīkst ilgi izmantot jūsu bloku ķēdes ieviešanu, ja problēmas tās darbībā turpina pieaugt.

Ja jūsu blokķēde viņiem nodrošina tādas pašas funkcijas kā citām sistēmām, bet par lielākām izmaksām, tad klienti jums nepievienosies. Jums vienmēr jāveic daži tirgus pētījumi, lai uzzinātu, kuras funkcijas ir pieprasītas.

Sarežģīta lietotāja saskarne

Dažas bloku ķēdes ieviešanas kļūst pārāk sarežģītas, lai ar tām strādātu visu modifikāciju dēļ. Visi jūsu klienti ne pārāk labi izmanto tehnoloģiju. Tāpēc viņi nevēlēsies izmantot sistēmu, kurai ir pārāk grūti sekot.

Daudzi klienti iepriekš nebūs izmantojuši blokķēdes tehnoloģiju. Jūs varat uzrunāt maksimālu cilvēku skaitu, ja saglabājat savu sistēmu vienkāršu. Jūsu sistēmai nevajadzētu būt vienkāršiem noteikumiem, kurus lielākā daļa cilvēku var saprast.

Pārāk dārgi

Sistēmas palaišana no nulles prasa daudz naudas. Veicot modifikācijas, projekts var maksāt pat miljoniem dolāru. Ja esat jaunuzņēmums, jums būs grūti atrast tik lielus līdzekļus. Tāpēc vispirms jums vajadzētu apsvērt iespēju strādāt ar citiem, lielākiem uzņēmumiem.

Nepieaug

Klientu prasības visu laiku pieaug. Tur ir daudz dažādu prasību. Visas šīs prasības nevar izpildīt katrs blokķēdes bizness. Dažas sistēmas var novecot drīz pēc to palaišanas, ja tās nenodarbojas ar klientiem nepieciešamo.

Lasiet arī:Top 10 uzņēmumu bloku ķēdes ieviešanas izaicinājumi

Secinājums

Mēs esam pārliecināti, ka jums tagad ir skaidra ideja par to, kā ieviest blokķēdi. Ja vēlaties ieviest savu blokķēdi vai vienkārši vēlaties ieviest blokķēdes tehnoloģiju savā esošajā biznesā, šis raksts palīdzēs jums sasniegt mērķus.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka tā joprojām ir jauna tehnoloģija. Sākumā jūs varat viegli nomākt. Galvenais būs neatlaidība, jo tā patiešām ir tehnoloģiju un digitalizācijas nākotne.

Jebkurā gadījumā, ja esat tikai iesācējs un vēlaties uzzināt vairāk par tehnoloģiju, iesakām sākt ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me