Kā kļūt par Blockchain arhitektu?

Vēlaties kļūt par blokķēdes arhitektu? Mācieties no mūsu rūpīgās rokasgrāmatas, kad mēs apspriežam svarīgās prasmes un sertifikātus, kas jums būs nepieciešami, lai par tiem kļūtu.

Blockchain arhitekts var būt viena no ienesīgākajām karjeras izvēlēm līdz šim. Blockchain ir bijis diezgan ilgu laiku, un tagad daudzi no jums redz arī jauna veida karjeras iespējas.

Tā kā daudzi uzņēmumi meklē tehnoloģiju, viņi arī pieņem darbā kvalificētu personālu, lai palīdzētu viņiem izstrādāt arī novatoriskus risinājumus. Tā rezultātā visā pasaulē ir liels pieprasījums pēc blokķēdes ekspertiem.

Tomēr šķiet, ka daudzi no jums tiek sajaukti ar blokķēdes arhitektu kā karjeru. Vissvarīgākais ir tas, ka daudzi no jums nezina, kādas prasmes jums varētu būt vajadzīgas, lai turpinātu šo karjeru. Arī daži no jums jauc blockchain izstrādātājus vai inženierus ar blockchain arhitektu darbiem.

Tātad, lai palīdzētu jums turpināt karjeru un palīdzētu uzzināt atšķirību starp blokķēdes izstrādātāju un arhitektu, es izklāstīšu visu šajā ceļvedī.

Tātad, paņemiet kafiju un lasiet tālāk!

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts uzņēmuma Blockchain Architect (CEBA) kurss

Kas ir Blockchain arhitekts?

Pirmkārt, pirms mēs sākam to, kā kļūt par blokķēdes arhitekta ceļvedi, redzēsim, kurš patiesībā ir blokķēdes arhitekts.

Patiesībā blockchain arhitekts ir atbildīgs par darbu ar R&D komandas un palīdz ievadīt blokķēdi, veidojot un izstrādājot risinājumus, kas izmanto dažādu aktīvu ietvarus un koncepcijas.

Vēl jo vairāk, jūs arī strādāsit pie jaunajiem jauninājumiem un izveidosiet veiktspējas standartus, lai spriestu par visiem jaunajiem risinājumiem. Izņemot to, blockchain arhitektu prasmes ietver lielu pieredzi blockchain arhitektūras ietvaros un krātuves risinājumu izveidē.

Jebkurā gadījumā galvenais faktors ir tas, ka pozīcija faktiski atrodas virs blockchain izstrādātāju un inženieru darbiem. Tā rezultātā arhitekts būs atbildīgs par jebkuru uz blokķēdi balstītu projektu vadīšanu un komandas kopīgā ceļveža ievērošanu.

Vislabākais šajā karjerā ir tas, ka jūs ne tikai kodēsiet vai attīstīsit sistēmu, bet arī ņemsiet vērā biznesa perspektīvas.

Ļaujiet ņemt vērā arī citus ar to saistītos riskus. Parasti blockchain arhitekta sertifikācija būtu veids, kā iet. Tā kā ir daudz lielisku platformu, kas piedāvā šāda veida sertifikāciju un palīdz tām pilnībā izmantot savu potenciālu.

Jebkurā gadījumā jums ir jābūt citām sociālajām prasmēm, lai tiktu galā arī ar potenciālajiem klientiem. Tātad, kā redzat, galu galā jūs būsiet atbildīgs par gandrīz visu, kas ir risinājums.

Blockchain arhitekts

Atšķirība ar Blockchain izstrādātāju un inženieri

Šeit lietas kļūst mazliet sarežģītākas. Gan blokķēdes izstrādātājam, gan inženierim ir dažas kopīgas lomas, taču tām ir arī atšķirības. Patiesībā šīs kopīgās lomas sakrīt arī ar blockchain arhitektu darbu lomām.

Tāpēc šķiet, ka daudzi cilvēki viņus mulsina un var savstarpēji apmainīties. Jebkurā gadījumā bloku ķēdes arhitekta darbiem ir nepieciešama persona, kas zina, kā sistēma darbojas un kā viņš var vizualizēt sistēmu, samazinot visus riskus.

Acīmredzot ir nepieciešamas augstākas kodēšanas prasmes, pretējā gadījumā viņš / viņa varētu nezināt, vai uzņēmums to var izvilkt. Vēl jo vairāk, viņš / viņa izskatīs arī tehnisko kvalitāti un galvenokārt pieņems augstākā līmeņa lēmumus projektā.

No otras puses, izstrādātāji var arī pieņemt lēmumus, taču galvenokārt tie ir balstīti uz viņu darbu. Parasti projektā vairāki blokķēdes izstrādātāji strādā pie dažādām risinājuma daļām. Tātad viņš / viņa var pieņemt lēmumus par ieviešanu tikai no viņu puses.

Blockchain inženieri var iedomāties arī infrastruktūras struktūru. Bet viņiem nebūs autoritātes vai arī risinājuma uzņēmējdarbības perspektīvas.

Būtībā tas viss būs atkarīgs no autoritātes un vadības. Tas ir brīdis, kad blockchain arhitektu darbi atšķiras no pārējiem.

Jebkurā gadījumā apskatīsim nākamo daļu, kā kļūt par blokķēdes arhitekta ceļvedi.

Kas jums nepieciešams, lai kļūtu par Blockchain arhitektu

Ir dažas prasmes, kas jums būtu nepieciešamas, lai kļūtu par blokķēdes arhitektu. Esmu apkopojis visas prasmes, kas nepieciešamas tieši zemāk esošajam amatam. Pārbaudiet tos un uzziniet, kas jums būtu jāapgūst.

Iegūstiet pamatīgas zināšanas par Blockchain Fundamentals

Pirms ķerties pie jebkura stingra tehniskā aspekta, vispirms jāsāk ar blokķēdes pamatiem. Blockchain risinājumu arhitekta sertifikāta iegūšana šajā gadījumā jums ļoti palīdzētu. Būtībā jūs uzzināsiet par katru terminu blokķēdes pasaulē, sākot no blokķēdes definīcijas līdz viedajiem līgumiem.

Arī citiem faktoriem, piemēram, noteiktām blokķēdes funkcijām, vajadzētu būt jūsu lasīšanas sarakstā. Ja jūs nesāktu ar šiem pamatiem, jums būtu grūti pievērsties citiem aspektiem. Es ieteiktu pārbaudīt mūsu uzņēmuma Blockchain sertifikācijas kursu, jo mēs piedāvājam šīs tehnoloģijas izklāstu vienkāršā veidā.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Spodriniet savas līdera prasmes

Šī ir nākamā lielā lieta, kas jums jādara. Patiesībā blockchain arhitekta prasmes prasīs, lai jūs koncentrētos arī uz vadības un vadības prasmēm. Kāpēc gan? Nu, viens no jūsu galvenajiem pienākumiem būtu vadīt profesionāļu komandu, lai izstrādātu bloku ķēdes risinājumu, kas nāktu par labu biznesa sektoram.

Tātad, jums vajadzētu uzlabot savas līdera prasmes, lai sniegtu savai komandai atbilstošu ceļvedi, lai jebkurš risinājums būtu milzīgs panākums. Bez pienācīgas koordinācijas starp visiem komandas locekļiem būtu grūti kaut ko paveikt vispirms.

Arī gudrs līderis zina par savas komandas biedru stiprajām un vājajām pusēm. Tas palīdz viņiem piešķirt noteiktus uzdevumus, kuros viņi var izcili darboties.

Zināšanas, kā darbojas Blockchain arhitektūra

Kā norāda nosaukums, jūs noteikti redzējāt to nākam. Blokķēdes arhitektam vienmēr jābūt atjauninātam ar visiem jaunākajiem blokķēdes arhitektūras modeļiem. Vēl jo vairāk, jums vajadzētu saprast arī tādus jēdzienus kā hash funkcijas un vienprātību.

Es iesaku jums iziet cauri visiem uzņēmuma bloku ķēdes platformu dokumentiem. Tas sniegs jums skaidru ieskatu par to, kā viņi ir strukturējuši savas platformas. Vēl jo vairāk, jūs iegūsiet citas novatoriskas idejas, lai arī jūsu risinājums atšķirtos no tiem.

Tomēr man ir jābrīdina, jācenšas veltīt daudz laika un jāattīsta šī prasme. Tā kā tā būs viena no jūsu augstākajām prasmēm jūsu karjerā.

Ir plašas zināšanas un lietišķā izpratne par datu struktūrām

Tālāk seko uzlabota izpratne par datu struktūrām. Patiesībā blokķēdei ir ļoti unikāla datu struktūras forma. Vēl jo vairāk, maz cilvēku tur var pilnībā saprast tā sarežģīto raksturu.

Tāpēc jums ir jābūt plašām zināšanām par to, kā datu struktūras veido blokķēdi. Tāpēc jums vajadzētu izpētīt Merkles kokus vai Patrīcijas kokus. Vēl viens aspekts, kas jums jāpārbauda, ​​ir tā piemērotība jūsu risinājumam. Daudzos gadījumos īpašas datu struktūras var palīdzēt sasniegt mērķus ātrāk.

Tādējādi jums tas jāpatur prātā, kamēr sākumā izstrādājat savas komandas ceļvedi.

Pārejam uz nākamo prasmi šajā jautājumā, kā kļūt par blokķēdes arhitekta ceļvedi.

Esiet prasmīgs kriptogrāfijā

Vēl viena no labākajām blokķēdes arhitekta prasmēm ir kriptogrāfijas apguve. Jaukšana kriptogrāfijā ir milzīga daļa no blokķēdes tehnoloģijas. Nelietojot kriptogrāfiju, viss drošības pamats sabruktu. Tātad jums tas būs jāizmanto, lai sistēmai piedāvātu papildu drošību un nemaināmību.

Bet esiet ļoti uzmanīgs, kamēr nodarbojaties ar kriptogrāfiju. Patiesībā pat neliela kļūda var izraisīt milzīgus riska faktorus. Tātad, pārliecinieties, lai uzzinātu visu, kas ir efektīvs kriptogrāfijai.

To pilnībā neizprotot, nekad nevar cerēt, ka pilnveidosiet savus risinājumus.

Esiet eksperts tīmekļa vietņu front-end un back-end izstrādē

Jūs to nevarat atrast tipiskā blockchain arhitektu kursā. To var iemācīties no institūta vai apmācības programmas. Daudzos gadījumos to var izpētīt arī pats. Bet būt front-end un back-end tīmekļa attīstībai ir ļoti svarīgi.

Iespējams, ka ilgtermiņā jums tas nebūs jākodē pats, taču, nezinot, kā to izdarīt, jūs nevarat pareizi kartēt savus dizainus.

Jebkurā gadījumā šajā jums būs jāiemācās izstrādāt lietotāja saskarnes, API un tā tālāk. Jūsu projekta ieguvums būs arī norāde par lietotāja saskarnes izskatu.

Apgūt dažādas programmēšanas valodas

Šī ir labā daļa. Kā blokķēdes risinājumu arhitektam jums jāapgūst dažādas programmēšanas valodas. Vēl jo vairāk, jums ir nepieciešama arī augstāka līmeņa zināšanas. Būtībā tā ir viena no primārajām prasībām arhitektu amatiem uzņēmumos.

Vēl jo vairāk, jūsu loma var likt jums kodēt noteiktas sarežģītas projekta daļas, uz kurām neviens cits nav spējīgs. Tātad, sāciet ar C ++, Python un Java apgūšanu. Turklāt, kad esat pabeidzis ar viņiem, sāciet mācīties Solidity. Pēc tam jums jāapgūst, kā izstrādāt blokķēdes lietotni, lai pilnībā izprastu koncepciju.

Šī prasme noteikti noderēs arī tad, kad sēžat uz interviju.

Padziļināti izprotiet dažādas blokķēdes platformas

Blockchain risinājumu arhitektu sertifikācijas programmas var jums palīdzēt ar šo. Viena no jūsu prasmēm ir saprast, kā darbojas visas platformas. Tātad, lai saprastu atšķirību starp privātajām, federālajām / konsorcija un publiskajām platformām, ir obligāti.

Tas palīdzēs jums izvēlēties labāko, pirms strādājat pie jebkura projekta.

Esiet prasmīgs viedo līgumu izstrādē

Viedais līgums ir absolūti nepieciešams bloku ķēdes arhitektiem. Jebkuram blokķēdes risinājumu arhitektam ir jāzina, kā izstrādāt viedus līgumus. Vēl jo vairāk, tā kā tā ir viena no pieprasītākajām uzņēmuma uzņēmumu īpašībām, to nevar izlaist.

Būtībā vispirms mācieties, kā darbojas biznesa loģika, un pēc tam izveidojiet savu ceļu uz viedajiem līgumiem.

Ir zināšanas par to, kā darbojas standarti un ekosistēmas

Lai sāktu karjeru kā blokķēdes arhitekts, jums vajadzētu uzzināt, kā darbojas dažādi standarti. Vēl jo vairāk, jums vajadzētu izpētīt arī visas dažādās blokķēdes ekosistēmas, kā arī izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju.

Šajā gadījumā blockchain arhitektu kurss jums ļoti palīdzēs. Tādas ekosistēmas kā Corda, Quorum, Ethereum un Hyperledger jums ir obligātas.

Master Blockchain savietojamība

Blockchain savietojamība ir milzīgs faktors jebkura veida projektam. Lai gan daudzi augstas klases uzņēmumi joprojām nevarēja nodrošināt pareizu savietojamību. Bet, tā kā tā nākotnē kļūs par vienu no pieprasītākajām funkcijām, jums jāpēta, kā tā darbojas.

Ja jūs varat apgūt šo prasmi un ieviest blokķēdi sava uzņēmuma risinājumos, ir skaidrs, ka jūs varat ievietot darbu šajā nišā. Jebkurā gadījumā pamatideja ir koncentrēties uz kopīgiem standartiem, nevis izmantot jaunus.

Iemācieties izstrādāt Blockchain produktu specifikāciju

Tas būs viens no jūsu kā blokķēdes arhitekta galvenajiem pienākumiem. Tāpēc jums jāiemācās izstrādāt blokķēdes produktu specifikācijas. Būtībā jums būtu jāsaprot, kā bloku ķēdes produkti tiek iepakoti vai pārdoti.

Vēl jo vairāk, jums būs jāņem vērā arī klienta prasības, kā arī jūsu uzņēmuma patērētāju prasības. Ja jūs nevarat skaidri definēt specifikāciju, patērētāji nesaprastu jūsu piedāvāto.

Jebkurā gadījumā pareizas produkta vadlīnijas sniegšana palīdz arī citiem komandas locekļiem efektīvi strādāt pie risinājuma.

Iegūt zināšanas par Blockchain ieviešanas stratēģijas izstrādi

Es domāju, ka nav labāka veida, kā būt ekspertam šajā jautājumā, bet drīzāk pieredzei citos projektos. Ja jūs esat tikai iesācējs šajā jomā, tad vislabāk būtu izpētīt veiksmīgas blockchain ieviešanas tendences pagātnē.

Kā tas palīdzētu? Tas palīdzēs jums saprast, kā viņi stratēģiski izstrādāja savus produktus, lai tie būtu veiksmīgi. Arī pievienošanās kopienai vai konsorcija blokķēdei var palīdzēt arī šādā veidā. Konsorcijiem ir sadarbības vide, un jūs vienmēr varat būt informēts par to, kā viņi uzsāk katru no saviem blokķēdes produktiem.

Esiet eksperts Blockchain izstrādes rīkos

Blockchain izstrādes rīki palīdzēs jums paātrināt jūsu projektu. Būtībā šie blokķēdes rīki ir šeit, lai ietaupītu laiku un resursus. Vēl jo vairāk, neizmantojot melnraksta risinājumu, jūs vienmēr varat to pārbaudīt, izmantojot rīkus.

Jebkurā gadījumā izstrādātājiem patīk blockchain izstrādes rīki. Tātad, kā arhitektam, jums jāzina arī par viņiem. Konkrēti, jums jāizlemj, kurš rīks ir vislabāk piemērots konkrētam projektam. Tātad, kad jūs zināt par blockchain pamatiem, sāciet izmantot šos rīkus, lai tos apgūtu.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmuma Blockchains Templates kurss

Iemācieties savienot blokķēdi ar biznesu

Tas ir vēl viens no jūsu kā arhitekta pienākumiem blokķēdes nišā. Savā blokķēdes arhitektu apmācībā sāciet uzzināt, kā jūs varat savienot tehnoloģiju ar esošajiem biznesa modeļiem. Acīmredzot jums būtu jāveic dažas izmaiņas tipiskajā uzņēmējdarbības modelī. Bet tam nevajadzētu būt uz ieņēmumu rēķina.

Patiesībā šī ārkārtīgi izšķirošā prasme, jo projekta neveiksme vai veiksme būs ļoti atkarīga no tā. Turklāt, tā kā uzņēmumi nezina, kā izmantot šo tehnoloģiju savā labā, tie būtu atkarīgi no jūsu lēmumiem. Tādēļ jums būs jānāk klajā ar blockchain biznesa modeļiem.

Ir stratēģiskas prasmes ātrākai problēmu risināšanai

Stratēģiskās prasmes ir ārkārtīgi nepieciešamas, lai jūs kļūtu par arhitektu. Strādājot uzņēmuma vidē pie pilnīgi jauna projekta, jūs saskaraties ar daudziem jautājumiem. Tātad jums būtu jāuzņemas atbildība un jāatrisina tā cik ātri vien iespējams.

Tomēr jums jāpārliecinās, ka arī jūsu uzņēmumam neradīsies zaudējumi. Tādējādi, lai visu turpinātu, jums ir jābūt augstākām stratēģiskām prasmēm. Jebkurā gadījumā pārliecinieties, ka esat izkopis šo prasmi, lai iegūtu darbu kā blockchain arhitekts.

Apskatīsim nākamo, kā kļūt par blokķēdes arhitekta ceļvedi.

Iegūstiet datorzinātņu grādu vai diplomu

Es domāju, ka tas ir pats vienkāršākais, ko jūs varat darīt savā blokķēdes arhitektu apmācībā. Kāds var būt labākais veids, kā parādīt savus nopelnus uzņēmumu priekšā, izņemot grāda iegūšanu? Datorzinātņu inženierzinātņu grāds palīdzētu jums parādīt darba devējam, ka esat pilnīgi kvalificēts, lai pieņemtu darbā.

Vēl vairāk – kamēr jūs uzņemat diplomu vai grādu, jūs uzzināsiet visu par programmatūras izstrādi. Tas vēl vairāk palīdzēs jums labāk izprast visus jūsu bloku ķēdes projektu programmēšanas rezultātus.

Turklāt, ja, izstrādājot blokķēdes risinājumu, jūs saskaras ar jebkāda veida problēmu, jūs varat arī viegli identificēt kļūdu.

Reģistrējieties uzņēmuma bloku ķēdes sertifikācijas programmā

Vai vēlaties uzzināt nelielu noslēpumu? Uzņēmuma bloķēšanas ķēdes sertifikācijas programma faktiski ir labākais veids, kā sākt savu ceļu, kļūstot par blokķēdes arhitektu. Šobrīd tiešsaistē ir daudz kursu, taču es ļoti iesaku jums apskatīt mūsu programmas.

Būtībā mūsu blockchain arhitektu kurss palīdzēs jums labāk izprast blockchain tehnoloģijas pamatus.

Turklāt, tā kā mūsu bloku ķēdes arhitektu kurss aptver visas potenciālās augstas klases bloku ķēdes platformas, piemēram, Ethereum, Hyperledger un Corda, jūs varat viegli uzzināt, kā šīs platformas darbojas. Turklāt uzņēmējdarbības viedokļa iegūšana katrā gadījumā palīdzētu arī jums.

Ar blockchain arhitektu apmācības palīdzību jūs varat pāriet uz priekšu, lai iegūtu augstāko vietu. Tomēr mēs piedāvājam savus kursus tikai lēmumu pieņēmējiem, vecākajiem vadītājiem, inženieriem, izstrādātājiem, arhitektiem, biznesa analītiķiem, inovāciju vadītājiem, konsultantiem un daudziem citiem.

Vai meklējat blokķēdes sertifikācijas kursus, kas var dot jums labu darbu? Pārbaudiet mūsu plašo blokķēdes kursu kolekciju tieši tagad!

Vai Blockchain arhitekts ir pareizais ceļš?

Nu, tas ir diezgan dabiski, ja pret to izturas skeptiski. Mēs domājam, ka blokķēde ir diezgan jauna tehnoloģija. Neviens nevar būt pilnīgi pārliecināts, kā tas galu galā traucēs vai pat traucēs. Bet, spriežot pēc visa satraukuma un gandrīz apsēstības līmeņa uzņēmumu aizraušanās ar tehnoloģiju, man liek domāt citādi.

Tātad, šeit mēs sniedzam dažus nepārprotamus ieguvumus, kas varētu jūs ieinteresēt vairāk, nekā jūs domājat.

  • Ekskluzīvas algas iespējas

Tehnoloģija ir jauna, un, godīgi sakot, gandrīz visas pozīcijas blokķēdē jau no paša sākuma saņem lielu algu. Tirgū ir daudz visvairāk apmaksātu blokķēdes darbu. Un blockchain arhitektu darbi neatšķiras no tā.

Bet labākā daļa par šo darba lomu ir tā, ka jūs būsiet blokķēdes risinājuma vadītājs, tāpēc jūs varat sagaidīt daudz vairāk nekā citas pašreiz tirgū esošās pozīcijas. Arī uzņēmumi ir gatavi maksāt vairāk, ja jums ir arī iepriekšēja pieredze.

Uz galda ir arī papildu bloku ķēdes arhitektu apmācības iegūšana, lai palīdzētu jums pierast pie viņu uzņēmuma politikas. Pamatojoties uz savu nostāju, jūs, iespējams, saņemsiet vairāk atvaļinājumu laiku ar stimuliem.

  • Liels pieprasījums pēc Blockchain arhitekta

Pašlaik ir liels pieprasījums pēc blockchain arhitekta. Bet kāpēc gan? Nu, ir tikai nedaudz cilvēku, kas spēj izvilkt blokķēdes risinājuma dizainu. No otras puses, kvalificēts personāls, kas var izpildīt arhitektu pienākumus, ir vēl retāk.

Jums vajadzētu būt izņēmuma kārtā domājošam, lai palielinātu uzņēmuma ieņēmumus, pamatojoties uz risinājumu dizainu. Tāpēc, ja esat pienācīgi kvalificēts, jūs noteikti pieņemtu darbā toreiz un tur.

  • Iegūstiet lielāku elastību

Uzņēmumi ir gatavi padarīt jūs ērti, tāpat kā jūs vēlētos. Lai arī jūs strādātu viņu pakļautībā, pret jūsu prasmju personu darbavietā izturētos ļoti augstu. Tādējādi draudzīgas vides iegūšana ar savu un citu objektu komandu šķiet sapņu darbs, vai ne?

Daudzos gadījumos, protams, jūs pat varat izvēlēties “strādāt mājās” ar noteiktiem nosacījumiem! Būt tiltam starp uzņēmuma nišu un blokķēdi ir jūsu galvenā prioritāte, un tāpēc uzņēmumi ir gatavi sniegt jums jebkādu nepieciešamo elastību.

  • Darbs pie tehnoloģiskās revolūcijas

Blockchain ir šī laikmeta tehnoloģiskā revolūcija. Tas patiešām var pārveidot visus mūsu biznesa modeļus un padarīt tos darboties vēl efektīvāk. Iedomājieties, ka jūs sākat strādāt pie pilnīgi jaunām tehnoloģijām. Es domāju, cik daudz cilvēku iegūst šo iespēju, pareizi?

Izmantojot savas blokķēdes arhitekta prasmes, jūs varat izpētīt jaunas iespējas un pat atklāt arī jaunas inovācijas arī šajā jomā. Vēl ir tik daudz iespēju, ko izpētīt. Tātad jūs pilnībā saņemat pilnu paketi.

  • Labāka pozīcija

Acīmredzot, blockchain arhitekta prasmes ļaus jums ienesīgu pozīciju komandā. Jūs noteikti galu galā vadīsit projektu kopumā. Lai arī blokķēdes izstrādātājiem un inženieriem joprojām ir augstākas pozīcijas, viņi strādātu zem jūsu spārniem.

Patiesībā šāda veida stāvokļa sasniegšana karjerā var aizņemt daudz dienu. Bet, ja jūs tiecaties uz augstāko pozīciju, varat to droši iegūt, ja vēlaties. Labākā daļa ir tā, ka ir arī blockchain arhitektu kurss, kas var palīdzēt jums ātri sasniegt savus mērķus.

Beigu piezīme

Šķiet, ka blokķēde pamazām pārņem pasauli. Tas var šķist mazliet traucējoši, taču tā sākumā jūtas jebkura jauna inovācija. Vai atceraties industrializācijas laikus? Lai gan tas atņēma dažas potenciālās karjeras iespējas, tas ieviesa arī jaunas.

Tas pats attiecas uz blokķēdes tehnoloģiju. Tādējādi cilvēkiem ir jaunas iespējas šajā jomā, kā arī blokķēdes arhitekti.

Tomēr, ja vēlaties turpināt šo karjeru pilnā sparā, tad vislabāk ir iegūt blokķēdes risinājuma arhitekta sertifikātu. Tas ne tikai piedāvās blockchain arhitektu apmācību, bet arī dos sviru pār citiem konkurentiem tirgū. Mēs iesakām sākt ar mūsu sertificēto uzņēmumu bloku ķēdes arhitekta (CEBA) kursu.

Ir jūsu laiks mirdzēt. Tātad, izmantojiet iespēju un sāciet savu ceļojumu tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me