Kā kļūt par Blockchain Professional

Kā karjeras blokķēdes profesionālis ir lieliska izvēle. Tomēr, veidojot karjeru, blokķēdes profesionālis var būt prasīgs. Ja jums nav pienācīgas izpratnes par to, kādas prasmes viņiem piemīt, jums būs grūti par tādu kļūt. Ir daudz blockchain profesionālu sertifikācijas programmu, kas jums palīdzēs, bet vai tās ir likumīgas?

To saprast var būt patiešām grūti. Bet neuztraucieties, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

Blokķēdes industrija ir pilna ar iespējām, taču tai trūkst inovāciju un radošu cilvēku, lai vadītu vilci. Tātad, ko tas jums nozīmē? Tas nozīmē, ka, mazliet vadoties un interesējoties par blokķēdi, jūs varat sevi veidot, lai aizpildītu dažas no svarīgākajām pozīcijām tirgū.

Tāpēc netērēsim vairāk laika. Šajā ceļvedī jūs saņemsiet padziļinātas zināšanas par to, kādas prasmes jums jāveido un kādi būtu jūsu pienākumi attiecībā uz blokķēdes profesionālo pozīciju.

Jebkurā gadījumā, cerams, jūs varat izmantot šos padomus un attiecīgi noformēt savus nākotnes plānus.

Tātad, sāksim!

 

Kas ir Blockchain profesionālis?

Vispirms sāksim ar pamatiem. Kas vispār ir profesionālis, vai ne? Nu, tehniski, blockchain profesionālis ir tas, kurš ir ārkārtīgi kvalificēts noteiktā blockchain jomā. Patiesībā blokķēdes profesionālis ir tāds, kurš var koncentrēties uz noteiktu jomu, bet strādātu uzņēmuma vidē.

Ja jūs vēl nezināt, profesionālie bloku ķēdes darbi galvenokārt prasīja, lai jūs koncentrētos uz vienu risinājuma aspektu, piemēram, izveicību vai biznesa rezultātiem. Tātad, lai sauktu sevi par blokķēdes profesionāli, jums ir jābūt ārkārtīgi zinošam vienā nišā. Vēl jo vairāk, jums ir jābūt arī praktiskai zināšanu bāzei.

Tāpēc ir jākoncentrējas uz daudzām īpašām prasmēm, taču, pamatojoties uz nākotnes plāniem, jūs varat vairāk vai mazāk izlaist vienu vai divas.

No otras puses, blokķēdes profesionālie darbi prasītu, lai jūs būtu ārkārtīgi eksperts šajā jautājumā. Tātad karjeras sākumposmā jūs nevarat iegūt profesionālus blokķēdes darbus. Jums jāiegūst vismaz pieredze vai jābūt ārkārtīgi ekspertam, lai saņemtu pieprasījumu kā viens.

Kādas tehniskās prasmes vajadzētu būt Blockchain Professional?

Lai kļūtu par sertificētu blokķēdes profesionāli un nolemtu sev blokķēdes profesionālos darbus, jums ir ļoti smagi jāstrādā, lai iegūtu šīs tehniskās prasmes. Izņemot to, ka esat pārzinājis blokķēdes tehnoloģiju, jums ir jāizceļas arī uzņēmuma biznesa perspektīvā.

Bez tā jūs saskarsieties ar grūtībām šāda veida vidē. Tātad, pārbaudīsim, kādas tehniskās prasmes jums ir nepieciešamas blokķēdes profesionālim.

 

Eksperts populārajās programmēšanas valodās

Pirmais acīmredzami ir eksperts dažādās populārās programmēšanas valodās. Lai veiktu profesionālu apmācību blokķēdē, jums jābūt kodēšanas ekspertam. Bez tā jūs varētu saskarties ar grūtībām, veicot šo karjeru.

Vēl jo vairāk, pat ja jūs izvēlaties citu profesionālo jomu, jums joprojām ir jāapgūst šīs valodas. Tā kā ir daudz bloku ķēdes tehnoloģiju versiju, jūs nezināt, kura no tām būtu nepieciešama jūsu konkrētajam bloku ķēdes risinājumam.

Piemēram, Python, JavaScript, Java vai Solidity ir dažas no valodām, kas ir piemērotas blokķēdes platformām. Tātad, ja jums nav nekādas zināšanas, būtu grūti kļūt par profesionāli blokķēdē.

 

Spēj izstrādāt uz blokķēdes balstītus risinājumus

Kad esat ieguvis profesionālu sertifikātu par blockchain, jums vajadzētu būt prasmei izstrādāt vai attīstīt jebkāda veida blokķēdes balstītu risinājumu. Šīs jomas profesionāļiem ir jāapgūst programmatūras izstrāde, jo jūs izstrādājat daudzus produktus savam uzņēmumam.

Uzņēmums to var izmantot iekšējiem mērķiem, bet var arī komercializēt.

Jebkurā gadījumā es ieteiktu ļoti labi pārzināt Node.js vai pakalpojumu integrāciju vai JVM lūgšanas programmēšanai. Vēl viens lielisks padoms jums – mēģiniet aptvert arī datu bāzu konfigurāciju.

Kāpēc gan? Nu, mūsu biznesa modeļi faktiski ir diezgan novecojuši. Tātad, lietojot jauno tehnoloģiju, tā jāintegrē vecajā modelī un jāliek tai atbalstīt arī jauno modeli.

Tas galvenokārt paredzēts daudz vienmērīgākai pārejai.

 

Maģistrs blokķēdes infrastruktūras konfigurācijā un attīstībā

Vēl viena lieliska prasme, kas jums jāmācās, ir tā, ka pirms jūsu blokķēdes profesionālā sertifikāta iegūšanas ir ideāla zināšanu bāze par infrastruktūru. Es zinu, ka dažos gadījumos tas var kļūt mazliet sarežģīts. Bet tas ir viens no visu laiku svarīgākajiem aspektiem.

Patiesībā blokķēdes infrastruktūras ir diezgan sarežģītas, un maz cilvēku tur var saprast, kā tā darbojas. Tātad, vadot komandu blockchain risinājumu projektam, jums jāzina, kā jūs varat veidot infrastruktūru. Bet kā jūs to varat izdarīt, neko nezinot par populārām blokķēdes platformām?

Tāpēc vispirms uzziniet par šīm infrastruktūrām un izklāstiet, kā viņi to izmanto, un pēc tam mēģiniet ieviest savu bloku ķēdes risinājumu.

 

Pieredzējis ar Blockchain platformām

Profesionālajā blokķēdes apmācībā jums noteikti jāpievieno arī blokķēdes platformas. Viens no galvenajiem iemesliem kļūt par kapteini blokķēdes platformās ir tas, ka tas var jums zināt par dažādiem blokķēdes aspektiem.

Patiesībā visā populārajā blokķēdes tehnoloģijā tiek izmantoti dažādi paņēmieni, lai padarītu to izplatītu un decentralizētu. Tāpēc arī rezultāts ir atšķirīgs. Jebkurā gadījumā es iesaku pārbaudīt Hyperledger Fabric, DAML, R3 Corda, Enterprise Ethereum un tā tālāk..

Jūs varat arī sagaidīt lielu algu, ja varat to izvilkt vai jums ir pierādījums, ka jums ir pieredze šajās platformās.

 

Spēj izstrādāt viedus līgumus

Viedie līgumi ir ārkārtīgi populāri uzņēmumu vidū. Kāpēc? Izmantojot tos, viņi var viegli apstrādāt līgumu, neprasot daudz dokumentu.

Turklāt, tā kā tīkls pārbauda, ​​vai dokumenti ir likumīgi, tas ir pilnīgs pierādījums. Jums nav iespēju iekrist krāpšanās vai citās nepatikšanās starptautiskajā tirdzniecībā.

Kā blokķēdes tehnoloģiju profesionālim jums jāzina, kā izstrādāt viedus līgumus. Kaut arī jūs, iespējams, nepiedalāties kodēšanas fāzē, tomēr jūsu komandas biedri var nākt pie jums pēc iespējamiem padomiem.

Vēl viena lieta ir tā, ka, iespējams, jums būs jāpārbauda kvalitāte, pirms izlaižat risinājumu ar viedu līgumu. Ja ir kaut mazākā kļūda, tā var beigties ar katastrofu.

 

Eksperts blokķēdes mezglos

Blokķēdes mezgli ir būtiski blokķēdes risinājumam. Patiesībā mezgli ir faktiski atbildīgi par platformas padarīšanu par godīgu platformu. Tātad, lai iegūtu blokķēdes profesionālo apmācību, jums jāapgūst tēžu mezgli.

Jebkurā gadījumā gandrīz visas platformas mezglus faktiski izmanto citādi. Piemēram, Hyperledger redzēsit dažādas darījumu saimes. Būtībā tur esošajiem mezgliem ir dažādi uzdevumi, lai piedāvātu jums šāda veida funkciju.

Tātad, iespējams, jums būs jānāk klajā ar savu lietošanas versiju, kad runa ir par blokķēdes mezgliem. Tādējādi, ja jūs nezināt, kā viņi strādā, jums būtu grūti izstrādāt risinājumu.

 

Izprotiet Blockchain datu struktūras

Blockchain datu struktūras mēdz atšķirties viena no otras. Bet kāpēc? Nu, patiesībā, blockchain tehnoloģija ir diezgan sarežģīta, un daudzos tās atkārtojumos izstrādātāji izmantoja dažādas metodes, lai to izvilktu. Nesaprotot datu struktūras, jūs nevarat perfekti izvilkt risinājumu.

Piemēram, Merkle Tree vai Merkle-Patricia Tree ir ārkārtīgi populāri blokķēdē. Tātad, lai jūsu risinājumi būtu veiksmīgi, jums jāpārliecinās, ka varat ar tiem eksperimentēt. Tādējādi, zinot, kā tas darbojas, jūs varat palīdzēt.

Tā kā īpašas datu struktūras ir atbildīgas par īpašām funkcijām, ir skaidrs, ka šo prasmi nekādā gadījumā nevar izlaist.

Tātad, pārliecinieties, ka par katru cenu apgūstat datu struktūras.

 

Kriptogrāfijas meistars

Vai jūs zināt, kā blokķēde arhivē savu nemainīgo statusu? Tas notiek ar kriptogrāfijas palīdzību. Bez kriptogrāfijas blokķēdē nebūtu nemaināmības. Patiesībā blokķēdes platformas pārliecinās, ka tad, kad blokķēde nokļūst virsgrāmatā, neviens to nevar mainīt.

Un tas tiek darīts, izmantojot citu kriptogrāfijas formu. Kā blokķēdes tehnoloģiju profesionālis kriptogrāfija palīdzēs jums aizsargāt savu platformu no ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Neatkarīgi no tā, kā kāds mēģina uzlauzt blokus, viņi to nevar izdarīt.

Uzņēmuma vidē ir ārkārtīgi nepieciešams, lai jūsu risinājumi būtu pēc iespējas drošāki. Tātad, jums tas ir obligāti.

 

Ir tehniska izpratne par savietojamību

Savietojamība ir nākotnes lieta. Lai gan daudzas platformas mēģina to ieviest, to var piedāvāt tikai dažas. Arī šie piedāvājumi ir diezgan ierobežoti. Bet, ja mēs vēlamies, lai blokķēde zeltu nākotnē, tad tai tas ir jāpiedāvā.

Labākais scenārijs ir tāds, ka visas platformas ir savstarpēji savienotas caur centru, un cilvēki tam var piekļūt, ja viņiem ir noteikta uzticamība. Tātad, lai iegūtu blokķēdes profesionālo apmācību, jums jāapgūst savietojamība, jo jūsu uzņēmumam tā nākotnē būtu nepieciešama.

Jebkurā gadījumā, tā kā tas pēc būtības var kļūt nedaudz sarežģīts, jums tas jāapgūst, iegūstot pieredzi uzņēmuma vidē.

 

Izprotiet decentralizētas un izplatītas grāmatas

Jūs zināt, ka ir arī citi izplatīto platformu veidi, izņemot arī blockchain. Lai gan jūs sagaidāt, ka būsiet profesionāls tikai blokķēdē, zināšanu iegūšana par citām izplatītām virsgrāmatu tehnoloģijām ir milzīgs plus punkts.

Būtībā jūs varat izmantot šīs platformas, lai izveidotu savus risinājumus. Vēl jo vairāk, ja jums ir tendence atgriezties arī no blokķēdes, tas jums ārkārtīgi palīdzētu.

Jebkurā gadījumā uzņēmumi sagaidīs, ka jums būs zināšanas par šīm platformām. Tātad, pārliecinieties, ka iemācījāties pēc iespējas vairāk.

 

Ir daudznozaru plašas prasmes

Starpdisciplīnu plašās prasmes var nebūt tieši saistītas ar darbiem, kuru pamatā ir blokķēdes, taču tas var palīdzēt jums sasniegt tālu ceļu uzņēmumā. Būtībā uzņēmumi vienmēr vēlas kādu, kurš ir skaļš un daudzpusīgs. Tātad, lai veiktu šādu projektu, jums ir jābūt šīm prasmēm, lai spīdētu uzņēmuma vidē.

Prasmes, piemēram, DevOps, veiklība, ārpus izvēles domāšana, analītiskais prāts ir tas, ko visi uzņēmumi šobrīd meklē.

 

Blockchain standarti un ekosistēmas eksperts

Blockchain profesionālie pakalpojumi iekļaus jūs ekosistēmu un standartu izstrādē. Tātad, ja jums nav tehniskas zināšanas šajā tēmā, jūs nevarat redzēt sevi kā profesionāli. Jebkurā gadījumā es ļoti iesaku pievienoties kopienai, lai uzzinātu vairāk par pašu ekosistēmu.

Jūs varat arī reģistrēties blokķēdes sertifikācijas kursā, lai uzzinātu vairāk arī par standartiem. Būtībā šie kursi palīdzēs jums atpazīt dažādos modeļus un pastāstīs, kā tos var izmantot uzņēmējdarbības vajadzībām.

Tāpēc, ja vēlaties kļūt par profesionāli, vislabāk ir iestāties kursā.

 

Pro vietnē Blockchain DevOps Tools

Kā sertificētam blokķēdes profesionālim jums jāapgūst DevOps rīki. Patiesībā šie rīki var palīdzēt izstrādāt vai noformēt un pat pārbaudīt savus risinājumus pirms to ieviešanas. Jums jāatceras, ka kodēšana ir diezgan sarežģīta un, ja to nedarāt pareizi, var radīt daudz nepilnību.

Bet, tā kā šie blokķēdes rīki koncentrējas tikai uz to, lai jūsu dzīve kļūtu mazliet vieglāka, jūs varat tos vienkārši izmantot un padarīt savu kodēšanu perfektu. Tas arī ietaupa daudz laika, kā arī resursus, kurus uzņēmumi netērēs.

 

Izprotiet Blockchain arhitektūras

Blockchain arhitektūras ir nedaudz atšķirīgas no infrastruktūras. Tātad, kā jūs zināt, tikai zināšanas par infrastruktūru nenāks par labu. Kā blokķēdes tehnoloģiju profesionālim jums jāapgūst, kā šīs arhitektūras.

Ir praktiski trīs dažādi blokķēdes arhitektūras veidi, piemēram, federāla, privāta un publiska. Ja jūs nesaprotat būtisko atšķirību starp šiem, tad būs mazliet grūti izstrādāt savu risinājumu, vai ne?

Tātad jums ir ļoti svarīgi zināt par to.

 

Ko dara Blockchain Professional?

Sniedz administratīvu atbalstu projekta komandai

Blokķēdes profesionālie pakalpojumi prasītu, lai jūs kļūtu par administratīvo personālu projektā. Galvenokārt jūs vadīsit komandu un atbalstīsit viņus jebkurā veidā. Turklāt jums jāpieņem noteikti lēmumi, kas var mainīt arī jūsu komandas projektu gaitu.

Būtībā jums ir jāvada komandas locekļi, lai projekts gūtu milzīgus panākumus.

 

Vienkāršo Blockchain risinājumus

Sertificēts blokķēdes profesionālis galvenokārt vienkāršo blokķēdes risinājumus. Vienkārši sakot, jums ir jāsaprot, kad jūsu risinājumi kļūs pārāk sarežģīti. Būtībā, jo mazāk funkciju izmantojat, jo labāk.

Tomēr dažos gadījumos jums, iespējams, būs jāizmanto vairāk funkciju, taču pārliecinieties, ka tā ir patīkama arī patērētājiem.

 

Pārvalda Blockchain projektus

Patiesībā, iespējams, jums būs jāpārvalda arī blockchain projekti. Šķiet, ka daudzi uzņēmumi norāda uz šo atbildību, kad viņi runā par blokķēdes profesionālajiem pakalpojumiem. Jebkurā gadījumā bez atbilstošām vadības prasmēm jūs to sastapsiet ar grūtībām.

Kā vadītājs jūs arī izklāstīsit, kā un ar ko strādās citi dalībnieki.

 

Pāri Blockchain ar uzņēmuma biznesa procesiem

Jums ir jāsavieno arī blockchain ar uzņēmuma biznesa procesiem. Uzņēmumi paļaujas uz tehnoloģijām, lai palielinātu savus ieņēmumus. Tātad, neņemot vērā blokķēdi, jūs nevarat palielināt vai pat uzturēt ieņēmumu apjomu.

Daudzos gadījumos uzņēmumi ir gatavi ieguldīt lielu naudu, lai to paveiktu no profesionāļa.

 

Formulē biznesa modeļus, pamatojoties uz Blockchain

Uzņēmumi nolīgst profesionāļus, lai formulētu biznesa moduļus, pamatojoties uz blokķēdi. Kā jūs jau zināt, blockchain pārtrauc daudzus biznesa moduļus, kad mēs runājam. Tā rezultātā uzņēmumi meklē blokķēdes profesionālos pakalpojumus, kas nodrošinās viņu uzņēmējdarbības ieņēmumus.

Bet, lai to izdarītu, viņiem ir jāmaina visi viņu biznesa modeļi. Tātad viens no jūsu pienākumiem ir arī jaunu modeļu izstrāde, pamatojoties uz uzņēmuma prasībām.

 

Pārskata arhitektūras kvalitāti un sniedz pārliecību

Vēl viens no lieliskajiem profesionālajiem bloku ķēdes pakalpojumiem ir arhitektūras kvalitātes pārskatīšana un uzņēmuma pārliecināšana, ka tam nav problēmu.

Blokķēdes profesionāļi daudz zina par blokķēdes arhitektūru. Tātad, kad izstrādātāji ir izdarījuši risinājumu, jūs to pārskatīsit un dažos gadījumos risinājumā novērsīsit jebkāda veida problēmas.

 

Kā jūs varat kvalificēties kļūt par Blockchain Professional?

Iegūstiet pieredzi Blockchain attīstības dzīves ciklā

Vēl viena liela kvalifikācija, kas jums jāiegūst, ir iegūt pieredzi programmatūras izstrādes dzīves ciklā. Ja jums izdosies iegūt programmatūras izstrādes dzīves cikla pieredzi, kas arī palīdzēs. Tomēr labākais ir tas, ka blokķēdes izstrādes cikla pieredze jums ir milzīgs plus punkts.

Tas ir tāpēc, ka tikai daži cilvēki var būt liecinieki blokķēdes produktam, lai nokļūtu no projektēšanas fāzes līdz mārketinga fāzei. Tātad kā sertificētam blokķēdes profesionālim vislabāk ir gūt tik daudz pieredzes šajā, cik vien iespējams.

 

Turpiniet iegūt bakalaura grādu vai līdzvērtīgu darba pieredzi

Lai kļūtu par blokķēdes tehnoloģiju profesionāli, jums jāiegūst bakalaura grāds. Bez bakalaura grāda uzņēmumi nezinās, vai esat kvalificēts darbam vai nē. Arī grāds var palīdzēt apgūt programmēšanas pamatus un kļūt par izstrādātāju.

Jautājums ir tāds, ka iemācīties patstāvīgi attīstīt blokķēdi ir ārkārtīgi grūts uzdevums. Tāpēc grāda iegūšana pirms pieteikšanās darbā ir milzīgs plus punkts.

Bet jebkurā gadījumā, ja jūs varat pierādīt, ka jums ir pieredze darbā šajā jomā un varat to izvilkt, viņi jūs arī pieņems darbā. Tomēr jums ir jāuzrāda iepriekšējie darba pieredzes sertifikāti.

 

Iegūstiet uzņēmuma Blockchain sertifikātu

Lai kļūtu par sertificētu blokķēdes profesionāli, jums jāiegūst uzņēmuma bloku ķēdes sertifikāts. Bet kā jūs to varat izdarīt? Labākais veids, kā iegūt sertifikātu šajā jomā, ir iestāšanās blokķēdes sertifikācijas kursos.

Patiesībā, bloķējot ķēdes profesionālos darbus, jums būs jāuzrāda sertifikāta apliecinājums, lai jūs kļūtu par profesionāli. Bet, nepiedaloties blokķēdes sertifikācijas kursā, to ir diezgan grūti izdarīt.

Tāpēc es iesaku pārbaudīt mūsu blokķēdes sertifikācijas kursu. Mums ir tendence koncentrēties uz stingri uzņēmuma izmantošanas gadījumiem. Tātad, tas jums palīdzēs ilgtermiņā. Vēl jo vairāk, šobrīd mums ir jāpabeidz seši galvenie kursi.

Mums ir arī īpaši piegādes ķēdes un tirdzniecības finansēšanas avoti. Tātad, izmantojot šos, jūs varat viegli koncentrēties uz noteiktu lauku blokķēdē.

Arī mūsu bloku ķēdes sertifikācijas kursi aptvers tādas populāras platformas sadaļas kā Uzņēmums Ethereum, R3 Corda, Hiperskats, un vēl daudz vairāk.

 

Esiet likumīgi pilnvarots strādāt

Uzņēmumi vēlas, lai jūs būtu likumīgi pilnvarots strādāt viņu uzņēmumos? Bet ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka, ja jūs meklējat darbu citā valstī, jums būs nepieciešama īpaša vīzu atļauja, lai tajā strādātu.

Tātad, ja jums nav atbilstošu iestāžu atļaujas, jūs nevarat tur strādāt. Daudzos gadījumos, ja jūs varat parādīt kalibru, uzņēmumi var pieteikties darba atļaujai jūsu vārdā. Bet tas ir diezgan rets scenārijs. Tā kā blokķēde pašlaik ir globāla parādība, pirms pieteikšanās darbā jums tas jāpatur prātā.

Nav svarīgi, vai jums ir bloķēšanas ķēdes profesionālā sertifikācija vai nē, ja neesat pilnvarots.

 

Ir pieredze ar tehnoloģiju uzņēmumiem

Es domāju, ka jūs varat pateikt, ka šis ir viens no labākajiem veidiem, kā nokļūt blokķēdes profesionālajā pozīcijā. Ja jums izdosies iegūt iepriekšēju pieredzi ar tehnoloģiju uzņēmumiem ar ilggadēju pieredzi, viņi noteikti jūs pieņems darbā.

Redzi, konkurence blokķēdē nav tik milzīga. Tomēr, ja esat iesācējs, jums būs grūtības atrast darbu lielos uzņēmumos, piemēram, Amazon vai IBM.

Bet, ja jūs iepriekš strādājāt tehnoloģiju uzņēmumā, tas nozīmē, ka esat kvalificēts strādāt arī uzņēmumos.

Tātad savas karjeras sākumā pārliecinieties, vai esat ieguvis darbu tehnoloģiju uzņēmumos.

 

Iegūstiet papildu zināšanas attiecīgajā jomā

Meklējot kvalifikāciju, lai iegūtu blokķēdes profesionālo sertifikāciju, jums jākļūst par ekspertu vienā vai divās attiecīgajās jomās. Ko tas nozīmē? Nu, tehniski profesionālis nepievērsīs uzmanību visiem blokķēdes projekta aspektiem.

Drīzāk viņš / viņa sniegs palīdzību tikai noteiktās projekta daļās. Tātad jums, iespējams, būs jāplāno vai jāattīsta platforma, vai pat jāintegrē jaunā biznesa modelī.

Jūs varat izvēlēties, kādam laukam vēlaties koncentrēties blokķēdes ekosistēmā. Bet jums ir jāapgūst šī joma par katru cenu.

Tā kā bez atbilstošas ​​kvalifikācijas uzņēmumi jūs nepieņems darbā.

 

Beigu piezīme

Blockchain tehnoloģiju profesionālis ir viena veida karjeras izvēle. Bet, lai par tādu kļūtu, ir jāprot. Labākie kandidāti, lai kļūtu par vienu, ir tie, kuri jau darbojas šajā jomā.

Tātad pieredzējuši izstrādātāji, inženieri, arhitekti, produktu vadītāji un tā tālāk pilnībā spēj pāriet uz blokķēdes profesionāļiem. Atkal, kā jau teicu iepriekš, bez pienācīgas sertifikācijas jūs nevarat kļūt par blokķēdes profesionāli.

Tāpēc pārliecinieties, ka esat reģistrējies sertifikācijas kursā un uzziniet visu, kas no tā iespējams. Ja vēlaties, varat pārbaudīt arī mūsu bezmaksas kursu, lai pārbaudītu mūsu programmas.

Turpiniet smagi strādāt, un arī jūs varat kļūt par blokķēdes profesionāli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me