Kā kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu (CBSE)?

Vēlaties kļūt par Blockchain drošības ekspertu? Šeit ir visaptverošs ceļvedis, kā kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu (CBSE)

Blockchain – neatkarīgi no tā, vai tā ir nākotnes tehnoloģija, vai tikai kārtējā iedoma, ir pārspējusi sākotnējos šaubu šķēršļus. Tas ir pārveidojis parastos priekšstatus un pieejas informācijas apmaiņai starp uzņēmumiem iekšējā un ārējā kontekstā. Uzņēmumi apzinās blokķēdes nozīmi uzņēmējdarbības vērtības uzturēšanā un uzlabošanā ilgtermiņā. Viens no lielajiem blokķēdes tehnoloģijas aspektiem, kas veicina tā plašu ieviešanu, ir drošība.

Blockchain ir kļuvis par daudzsološu iejaukšanos, lai uzlabotu uzņēmuma iekšējo un ārējo darījumu un komunikāciju aizsardzības pasākumu kvalitāti. Tādēļ uzņēmumi saskaras ar nepieciešamību pēc prasmīgiem blokķēdes drošības speciālistiem, lai stiprinātu savus bloku ķēdes risinājumus un infrastruktūru. Ja vēlaties kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, tad 101 Blockchains CBSE sertifikācija varētu būt tikai ideāla iespēja, kuru meklējāt. Šī diskusija palīdz jums izprast pieprasījumu pēc blokķēdes prasmēm esošajā darba tirgū.

Reģistrēties tūlīt: sertificēts Blockchain drošības ekspertu sertifikāts

Turklāt jūs varat izpētīt informāciju par Certified Blockchain Security Expert sertifikāciju, ko piedāvā 101 Blockchains, piemēram, eksāmena mērķus un mērķauditoriju. Turklāt kandidāti var iegūt detalizētu pārskatu par dažādiem moduļiem un tēmām, kas nepieciešami 101 Blockchains CBSE sertifikāta iegūšanai. Tomēr visspilgtākais šīs diskusijas akcents būtu ieteicamās norādes, lai bez grūtībām iegūtu CBSE sertifikātu.

Pieprasījums pēc Blockchain drošības darbiem

Pirms apspriest, kā kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, ir svarīgi zināt pieprasījumu pēc blockchain. Acīmredzamais pieprasījums pēc drošības profesionāļiem, īpaši kiberdrošības jomā, rada ticamu potenciālu dažādu ar drošību saistītu darba lomu veikšanai. Arī drošības inženiera loma ir viena no pieprasītākajām darba lomām ar ienesīgu algu paketi, kas ir vienāda ar blokķēdes izstrādātāju lomu.

Tātad, kāpēc jums vajadzētu turpināt karjeru blokķēdes drošībā? Blockchain nav traucējoša tehnoloģija, taču pašlaik ir grūti novērot skaidru blockchain ieviešanu dažādās nozarēs. Tāpēc uzņēmuma bloku ķēdes risinājumiem ir jāievēro obligātie pienākumi, sākot no nulles, pirms tie kļūst par pilntiesīgu infrastruktūru.

Saskaņā ar Hired ziņojumu vidējā gada alga programmatūras izstrādātājiem ar pieredzi blokķēdē svārstās līdz 157 000 USD. Ziņojumā arī norādīts, ka drošības inženieru vidējā gada alga ASV ir gandrīz 156 000 USD. Tādēļ blokķēdes izstrādātāji ar drošības zināšanām var kalpot kā daudzsološi aktīvi dažādiem uzņēmumiem.

Blokķēdes drošības pārzināšana paver labvēlīgu ceļu kandidātiem kļūt par sertificētu blokķēdes ekspertu ar visaptverošām prasmēm attīstībā un drošībā. Atzīstot blokķēdes kā vienu no vadošajām pieprasītajām prasmēm 2020. gadā un pieaugošo pieprasījumu pēc blokķēdes inženieriem kā vienu no jaunajām darba lomām 2021. gadā, ir neizbēgami apstiprināt pieprasījumu pēc blokķēdes drošības darba lomām.

Vēlaties kļūt par Blockchain profesionāli? Pārbaudiet labākos padomus, lai eksperti sāktu Blockchain karjeru.

Iemesli izvēlēties 101 blokķēdi

Kandidātam, kurš vēlas kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, ir pamatoti domāt par ideālu sertifikāciju, kas viņiem var palīdzēt. 101 Blockchains ir pirmais vārds, kas šajā gadījumā parādās, it īpaši ar tā lomu balstīto sertificēto Blockchain drošības ekspertu sertifikātu. Tāpēc topošajiem blokķēdes drošības speciālistiem nav jāuztraucas par instrumenta atrašanu, lai pierādītu viņu zināšanas par blokķēdes drošību.

Nākamās šaubas jūsu prātā, iespējams, varētu kļūt par 101 Blockchains uzticamību. Jūs varat atrast atbildi uz savām šaubām par 101 Blockchains, izmantojot pārskatu par dažādiem materiāliem, ko tie sniedz, lai veicinātu izglītību un pētījumus par blockchain tehnoloģijām. Arī 101 Blockchains visos sertifikātos un saistītajos apmācības kursos seko trim dominējošām tēmām.

101 blokķēdes nodrošina uzticamu izglītību un apmācību blokķēdes sertifikātiem un apmācības kursiem. Nozares ekspertu un tehnoloģiju līderu komanda, kas atrodas 101 Blockchains apmācības kursos un blokķēdes sertifikātos, nodrošina “uzticības” elementu visiem kandidātiem. Nākamais izšķirošais aspekts, kas veicina 101 Blockchains uzticamību, ir stratēģiskā pieeja bloku ķēdes sertifikātu mācību materiāliem.

Blokķēdes sertifikāti 101 blokķēdē koncentrējas uz pamata un uzlabotas koncepcijas aptveršanu, kas nepieciešamas katrai uz bloku ķēdi balstītai darba lomai. Tā rezultātā topošie blokķēdes profesionāļi varētu iegūt specializāciju pareizajā prasmju komplektā, lai veicinātu viņu karjeras izaugsmi blokķēdē. Pēdējais un dominējošākais aspekts 101 Blockchain sertificēšanas un apmācības materiālos ir praktiskums.

Kandidāti varētu paļauties uz 101 Blockchains, lai attīstītu savas zināšanas par profesionālām uzņēmuma blockchain drošības lomām. Praktisku demonstrāciju un interaktīvu, praktisku vingrinājumu izmantošana, ko nodrošina 101 Blockchains, var radīt spēcīgu pamatu kandidātu karjerai. Tādēļ jūs varat atzīmēt, kā 101 Blockchains ir jūsu labākā iespēja kļūt par sertificētu blockchain ekspertu drošības jomā. Tātad, ļaujiet mums apskatīt 101 Blockchains sertifikātu, kas var palīdzēt jums kļūt par sertificētu blockchain drošības ekspertu. 

Sāciet tūlīt ar bezmaksas Blockchain pamata kursu!

Kļūstiet par sertificētu Blockchain drošības ekspertu (CBSE)

101 Blockchains sertificētais Blockchain drošības eksperts vai CBSE sertifikāts ir viens no trim ievērojamākajiem uz blockchain lomu balstītajiem sertifikātiem platformā. Sertifikācija nav paredzēta tikai tam, lai kļūtu par sertificētu blokķēdes drošības ekspertu, un tā nodrošina milzīgu prasmju uzlabošanu blokķēdes drošības teorētiskajos un praktiskajos aspektos.

Sertifikācija uzsver visaptverošu draudu pārskatu katram blokķēdes ekosistēmas slānim. Turklāt tas arī pietiekami koncentrējas uz praktiskiem piemēriem un dažādu lietojumu pētījumiem, lai labāk izprastu visus blokķēdes drošības draudus. Kandidāti, kas kvalificējas CBSE sertifikātam, var arī demonstrēt tekošību, izmantojot nepieciešamos rīkus, lai novērtētu blokķēdes sistēmas drošību.

Pieaugošā bloku ķēdes drošības ieviešana uzņēmuma lietošanā ir pievērsusi uzmanību vērtīgu datu un funkcionalitātes ievainojamībai bloku ķēdes sistēmās. CBSE sertifikāts nodrošina lielu pamatu topošajiem blokķēdes profesionāļiem, lai integrētu blokķēdes drošību dažādos procesos.

Kandidāti ar CBSE sertifikātu var nodrošināt efektīvu drošības integrāciju dažādos posmos, piemēram, biznesa plānošanā, programmatūras izstrādē un arhitektūras projektēšanā. CBSE sertifikāts sniedz arī efektīvu ieskatu par blokķēdes tehnoloģiju risinājumu drošības, darbības efektivitātes un uzticamības uzlabošanu. CBSE sertifikāts ne tikai palīdz jums kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, bet arī veido spēcīgu izpratni par blockchain drošības draudiem un apsvērumiem par blockchain drošības dizainu.

Tā rezultātā kandidāti varētu arī uzlabot savas iespējas, lai pieņemtu ideālus lēmumus par blokķēdes risinājumu izvēli, dizainu un ieviešanu. Interesanti, ka 101 Blockchains nodrošina elastīgu sertifikācijas apmācības kursu CBSE sertifikācijai, kas ilgst vairāk nekā 4 nedēļas. Elastīgajā apmācības kursā katru nedēļu būtu jāapmāca apmēram trīs līdz četras stundas, lai kandidātiem būtu vieglāk mācīties.

Ja esat iesācējs, tad ar šo vajadzētu sākt savu karjeru Blockchain iesācējiem ceļvedis.

CBSE sertifikāta mērķauditorija

Nākamās kritiskās rūpes par jebkuru kandidātu, kurš vēlas iegūt CBSE sertifikātu, ir ideāla auditorija sertifikācijas eksāmenam. CBSE sertifikācijas eksāmena mērķauditorijas iespaids palīdz identificēt dažādas karjeras lomas, kuras viņi var veikt. Šeit ir izklāstītas dažādas lomas, uz kurām sertificēts Blockchain drošības eksperts var veidot savu karjeru.

 1. Blockchain risinājumu arhitekti
 2. Blockchain tehnoloģiju inženieri
 3. Blockchain mākoņu arhitekti
 4. Galvenie informācijas virsnieki
 5. IT vadītāji
 6. Blockchain risinājumu izstrādātāji
 7. Blockchain risinājumu analītiķi un inovāciju vadītāji
 8. Vecākie lēmumu pieņēmēji blokķēdes tehnoloģijā

CBSE sertifikācijas eksāmena mērķi

Kandidātiem, kuri vēlas kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, arī rūpīgi jāsaprot eksāmena mērķi. Zināšanas par CBSE sertifikācijas eksāmena mērķiem varētu palīdzēt jums formulēt priekšstatu par sertifikācijas efektivitāti. Šeit ir eksāmena mērķu izklāsts ar Certified Blockchain Security Expert sertifikātu,

 1. Padziļināta izpratne par blokķēdes drošības draudiem
 2. Prasmju attīstīšana draudu modelēšanas veikšanai & ievainojamības novērtējumi
 3. Blokķēdes sistēmu projektēšana un izstrāde & izplatītas lietojumprogrammas ar drošu drošības līmeni

CBSE sertifikācijas eksāmena moduļi un tēmas

Vissvarīgākais rādītājs visiem kandidātiem, kuri vēlas kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, lai stiprinātu viņu sagatavošanos, ir detalizēts visu eksāmenu moduļu un tēmu iespaids. Zināšanas par CBSE sertifikācijas eksāmenu moduļiem un tēmām var dot pārliecību kandidātiem, jo ​​viņi zina, kuras tēmas studēt sertifikācijas eksāmenam. Vissvarīgākais ir tas, ka zināšanas par eksāmenu tēmām var palīdzēt uzzināt, kā CBSE sertifikāts var veicināt jūsu kā blokķēdes drošības profesionāļa karjeras izaugsmi. Šeit ir 101 Blockchains CBSE sertifikācijas moduļu izklāsts un katra moduļa nodaļas.

 • Blockchain ievads

Lai specializētos blokķēdes drošībā, ir svarīgi izprast blokķēdes tehnoloģiju. Lai iegūtu CBSE sertifikātu, kandidātiem ir jāietver šīs nodaļas.

 1. Blokķēdes pamati
 2. Blockchain struktūra
 3. Bloki blokķēdē
 4. Ķēžu jēdziens, skatīts blokķēdē
 • Blockchain draudu modelēšana

Draudu modelēšanas nozīme ir svarīga, lai klasificētu un izprastu draudus kiberdrošībā. Kandidāti varētu izmantot šo moduli, lai izprastu draudu modeļa izstrādi, kas piemērots blokķēdes drošības draudiem. Lai kļūtu par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, kandidātiem ir jāpierāda savas prasmes, zināšanas un spējas turpmākajās šī moduļa nodaļās..

 1. Draudu modelēšanas priekšrocības kiberdrošībā
 2. Blockchain daudzslāņu ekosistēma
 3. STRIDE ietvara pamati draudu modelēšanai
 4. Blokķēdes draudu modeļa izstrāde
 • Blockchain kriptogrāfijas pamati

Kandidātiem, kuri vēlas iegūt CBSE sertifikātu, vajadzētu arī uzlabot viņu izpratni par kriptogrāfisko algoritmu darbību. Šis modulis koncentrējas uz kriptogrāfisko algoritmu darbību, kā arī uzticamu drošības pieņēmumu izveidi, lai izprastu drošības precedentus blokķēdes ekosistēmās. Kandidātiem ir jāpierāda savas prasmes, zināšanas un spējas turpmākajās šī moduļa nodaļās, lai veiksmīgi iegūtu CBSE sertifikātu,

 1. Blockchain kriptogrāfijas pamati
 2. Ievads publiskās atslēgas kriptogrāfijai
 3. Publiskās atslēgas kriptogrāfija, kas saistīta ar blokķēdes tehnoloģiju
 4. Publiskās atslēgas kriptogrāfijas drošības apsvērumi
 5. Ievads par hash funkcijām
 6. Blockchain hash funkcijas
 7. Drošības apsvērumi hash funkcijās
 • Saskaņas algoritmu drošība

Šim CBSE sertifikācijas modulim ir arī nozīmīga loma, palīdzot jums kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu. Vienprātības algoritmiem ir izšķiroša nozīme kopīgu, decentralizētu un izplatītu virsgrāmatu uzturēšanā digitālajās platformās. Vienprātības algoritmu un to ievainojamības zināšanas var ievērojami uzlabot jūsu profesionālās iespējas. Kandidātiem CBSE sertifikāta iegūšanai jāiekļauj prasmes un zināšanas turpmākajās šī moduļa nodaļās,

 1. Blockchain konsensa algoritmu pamati
 2. Darba pierādīšanas pamati
 3. Uzbrukumi darba pierādīšanai
 4. Likmes pierādīšanas pamati
 5. Uzbrukumi likmju pierādīšanai
 • Blockchain mezgla un tīkla drošība

Piektais CBSE sertifikācijas modulis koncentrējas uz bloku ķēdes sistēmu reālās un teorētiskās drošības precedentu norobežošanu. Blokķēdes vides ieviešana tīklos un datoros ievieš jaunus drošības jautājumus un uzbrukumu vektorus. Tāpēc kandidātiem ir jāpierāda savas prasmes, zināšanas un spējas turpmākajās šī moduļa nodaļās,

 1. Blockchain ieviešana
 2. Uzbrukumi blokķēdes mezgliem
 3. Uzbrukumi blokķēdes tīklos
 • Viedo līgumu drošība

Viedie līgumi ir viena no izšķirošajām prasībām, lai izstrādātu uz blockchain balstītas programmas. Kandidātiem būtu jākoncentrējas uz izpratni par vispārējām ievainojamībām, kas acīmredzamas viedo līgumu gadījumā. Lai pierādītu savas prasmes un zināšanas, lai kļūtu par sertificētu blokķēdes drošības ekspertu, jums ir jāaptver šīs nodaļas..

 1. Gudra līguma drošības ieviešana
 2. Kopējās programmēšanas ievainojamības
 3. Uz blokķēdi vērstas ievainojamības
 4. Uz platformas balstītas ievainojamības
 • Blockchain sistēmu testēšana

Šis CBSE sertifikācijas modulis koncentrējas uz būtiskiem apsvērumiem, lai efektīvi novērtētu blokķēdes sistēmas. Kandidāti atrastu reālus gadījuma pētījumus, lai noteiktu dažādu faktoru ietekmi uz blokķēdes platformas uzlaušanu. Kandidātiem jāpierāda savas prasmes, zināšanas un spējas šādās šī moduļa jomās,

 1. Blockchain testēšanas pamati
 2. Arhitektūras apsvērumi
 3. Dizaina apsvērumi
 4. Kļūdas blokķēdes ieviešanā
 • Uzņēmuma blokķēdes drošība

CBSE sertifikāta pēdējais modulis, lai kļūtu par sertificētu blokķēdes drošības ekspertu, koncentrējas uz dažādu uzņēmumu blokķēdes platformu, piemēram, Hyperledger un Corda, ieviešanu. Šis modulis ir nozīmīgs, lai veicinātu uzņēmuma līmeņa blokķēdes drošības iespējas kandidātiem.

Jums būs jārisina padziļinātas izpratnes prasības par uzņēmumu blokķēdes platformām un to dizainu. Tāpat kandidātiem ir jāatspoguļo svarīgās iezīmes šajās uzņēmumu blokķēdes platformās, kas var potenciāli ietekmēt blokķēdes drošību. Kandidātiem jāspēj pierādīt savas zināšanas turpmākajās šī moduļa nodaļās CBSE sertifikācijai,

 1. Uzņēmumu bloku ķēdes platformu ieviešana
 2. Corda pamati
 3. Drošības apsvērumi saistībā ar Kordu
 4. Hyperledger pamati
 5. Drošības apsvērumi, kas saistīti ar Hyperledger

Papildus visaptverošai pamatjēdzienu un progresīvu koncepciju par bloku ķēdes drošību aptveršanai, Certified Blockchain Security Expert sertifikāts, ko nodrošina 101 Blockchains, sniedz daudzas citas priekšrocības. Pirmkārt, jūs saņemat viegli pieejamu apmācības kursu, kas palīdzēs efektīvi sagatavoties CBSE sertifikātam.

Pēc tam CBSE sertifikācijas kurss nodrošina arī papildu mācību resursus un mācību materiālus, lai atbalstītu jūsu sagatavošanos. Kandidāti var arī izmantot iknedēļas izklājlapu pārskatus par apmācības gaitu un personalizētus norādījumus pa e-pastu. Turklāt 101 bloķēšanas ķēde nodrošina arī atbilstošu atbalstu karjeras virzībā, lai kandidāti varētu noteikt labākās karjeras lomas, kuras viņi var veikt ar CBSE sertifikātu.

Lasiet arī: Kā darbojas Blockchain?

Ideāla prakse, lai sagatavotos CBSE sertifikācijai

Gandrīz katrs kandidāts, kurš vēlas kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, varētu cerēt viegli kvalificēties CBSE sertifikātam. Tomēr ir pamatoti jautāt, vai ir viegli pretendēt uz CBSE sertifikātu. Tātad, lai efektīvi sagatavotos CBSE sertifikācijai ar lielākām izredzes gūt panākumus, kandidātiem vajadzētu paļauties uz šo labāko praksi.

 • Sāciet ar eksāmenu pamatiem

Visiem kandidātiem, kuri vēlas iegūt CBSE sertifikātu, jāsāk gatavošanās ar padziļinātu eksāmenu tēmu novērtēšanu. Eksāmena tēmas ne tikai palīdz uzzināt, ko mācīties eksāmenam, bet arī vairo pārliecību, lai stātos pretī sagatavošanās brauciena problēmām. Zināšanas par eksāmenu tēmām un mērķiem, kā arī formālās detaļas var vēl vairāk uzlabot kandidātu iespējas. Vissvarīgākais ir tas, ka kandidāti, kuri zina eksāmenu tēmas, var izvēlēties ideālus mācību resursus un mācību rokasgrāmatas sagatavošanās darbiem.

 • Apmācībai izvēlieties 101Blockchains

Nākamais kritiskais rādītājs kandidātiem, kuri vēlas kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, izvēlas 101 Blockchains apmācības resursus. Kandidātiem vajadzētu efektīvi izmantot 101 Blockchains CBSE sertifikācijas apmācības kursu, lai uzlabotu viņu sagatavošanos. 101 Blockchains mācību materiāls īpaši koncentrējas uz eksāmenu mērķiem CBSE sertifikācijā, tādējādi nodrošinot labāku sagatavošanos. Arī personalizētās vadīšanas priekšrocības ar apmācības resursiem 101 blokķēdē kalpo konkurētspējīgai vērtībai kandidātu sagatavošanai.

 • Sagatavošanas plāna izstrāde

Viena no vissvarīgākajām sagatavošanās metodēm, kuru kandidāti bieži ignorē, ir precīza sagatavošanās grafika izstrāde. Kandidātiem jābūt detalizētam studiju plānam, kas aptver visas eksāmenu tēmas un moduļus noteiktā laika posmā. Atskaites punktu izmantošana mācību plānā var palīdzēt kandidātiem sasniegt visus eksāmena mērķus pirms sertifikācijas eksāmena. Studiju plāns atbalsta arī elastīgu sagatavošanos visiem kandidātiem, jo ​​viņi kontrolē sagatavošanās grafiku.

 • Atbildībai ir liela nozīme

Pēdējais ieteikums kandidātiem efektīvi sagatavoties, lai kļūtu par sertificētu blokķēdes drošības ekspertu, ir atbildība. Neatkarīgi no tā, kas notiek, visiem kandidātiem precīzi un bez kļūdām jāievēro CBSE sertifikācijas sagatavošanas plāns. Ģimenes loceklis, draugs vai vēl labāk, studiju partneris var būt ideāla izvēle, lai pārliecinātos, ka nevienā posmā nenovirzāties no sagatavošanās darbiem.

Sertifikācija nodrošina jūsu prasmju pārbaudi un paaugstina jūsu Blockchain karjeru nākamajā līmenī. Tātad, iegūstiet savu Blockchain ekspertu sertifikātu un veiciet savu Blockchain karjeru uz priekšu.

Apakšējā līnija

Visbeidzot, kandidātiem jāatrod Certified Blockchain Security Expert sertifikāts, ko izdevusi 101Blockchains, vieglāk nekā citi blockchain drošības sertifikāti. Turklāt stratēģiskā tēmu organizēšana CBSE sertifikācijas eksāmenu moduļos un praktiskās atziņas par reālās pasaules blokķēdes drošību rada daudzsološas priekšrocības blokķēdes drošības profesionāļu karjeras attīstībā.

Ja vēlaties kļūt par sertificētu Blockchain drošības ekspertu, tad 101 Blockchains var būt daudzsološs pamats, lai sāktu. Ilgtermiņā blokķēdes drošība būtu viena no obligātajām prasībām gandrīz visu veidu blokķēdē balstītām lomām. Sāciet pirmo soli, lai šobrīd kļūtu par sertificētu blokķēdes ekspertu ar drošības prasmēm!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me