Kas ir Blockchain projektu vadītājs un kā par tādu kļūt?

Blockchain projekta vadītājs šobrīd ir viena no ienesīgākajām karjeras izvēlēm. Lai palīdzētu jums izkļūt no karjeras, mēs dziļāk iegremdēsimies prasmju izklāstā, kas jums būs nepieciešamas, lai par to kļūtu. Tātad, paņemiet tasi kafijas un lasiet tālāk!

Blockchain tehnoloģija izjauc visas nozares un rada jaunas iespējas cilvēku piesaistīšanai, uzdevumu veikšanai un uzņēmējdarbībai. Tomēr nav svarīgi, cik daudz šī tehnoloģija automatizē procesus, jo dienas beigās cilvēki vienmēr uzņemsies iniciatīvu biznesa vai personiskajām vajadzībām.

Tāpēc viens no vissvarīgākajiem blokķēdes izstrādes dzīves cikla posmiem ir projekta uzsākšanas posms, kurā vienmēr būs projekta vadītāji, klienti un ieinteresētās personas. Viņi ir atbildīgi par mērķu, mērķa, plāna un rezultātu izklāstu. Tātad nepieciešamība pēc blockchain projekta vadītāja nekad nebeigs pastāvēt.

Jūs varat izmantot šo iespēju un nodrošināt drošu karjeru šajā jomā. Tomēr, lai kļūtu par projekta vadītāju, jums būs jāapgūst noteiktas prasmes. Šajā rokasgrāmatā tiks aprakstītas kādas prasmes vai izglītības kvalifikācijas, kas jums būs nepieciešamas, lai iegūtu darbu kā blokķēdes projekta vadītājs.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kas ir Blockchain projektu vadītājs?

Katra decentralizēta virsgrāmatas projekta vadībā ir projektu vadītāji, kas darbojas kā saikne starp izstrādātājiem un klientiem. Būtībā jūs pārliecināsieties, ka izstrādātāji precīzi orientējas uz katra projekta darbības jomu, un nodrošināsiet, ka jūs varat izpildīt klienta cerības.

Patiesībā par komandas vadību ir atbildīgs blockchain projekta vadītājs. Kopā ar komandu jūs galvenokārt strādājat ar datu bāzu sistēmu, apstrādes sistēmām un projekta simbolisko ekonomiku. Ja projekts nav balstīts uz simbolisku ekonomiku, jūs pārraudzīsit visu blokķēdes infrastruktūras procesu.

Būtībā blockchain projekta vadītāja amata apraksts ietver resursu uzraudzību un pārskatu sniegšanu, drošības protokolu, darījumu pārvaldības sistēmu ignorēšanu un jebkuru specializētu funkciju izstrādi.

Patiesībā vadītājs var tikt galā pat ar problēmu, kas rodas no blokķēdes procesiem.

Kā jūs zināt, virsgrāmatu sistēma un apstrādes vienības ir katra blokķēdes tehnoloģijā balstītā projekta pamatā. Tāpēc ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka šīm sistēmām ir visaugstākā veiktspēja un uzticamība. Tādēļ jums būs jāpārliecinās, ka šīs apstrādes darbības vienmēr ir maksimāli efektīvas un uzticamas.

Patiesībā blockchain projektu vadība aptver visu, sākot no ceļvežu izstrādes līdz risinājuma ieviešanai. Un tā pamatā ir blockchain projekta vadītājs. Neatkarīgi no nozares, kurā strādājat, jūs esat vienīgais, kas garantē projekta panākumus.

Tātad, redziet, šai karjerai ir liela nozīme un pienākumi. Tāpēc šis darbs ir vērts.

Lasiet arī:Bloķēšanas ķēdes iesācējiem ceļvedis

Kādas prasmes jums ir nepieciešamas, lai kļūtu par Blockchain projektu vadītāju?

Lai iegūtu darbu kā projekta vadītājs, jums būs jāapgūst noteiktas prasmes. Vēl jo vairāk, mūsdienās uzņēmums meklē tikai ekspertus. Tātad, jums jāpārliecinās, vai jūsu CV ir pietiekami bagātināts.

blockchain projekta vadītāja prasmes

Iegūstiet pamatīgas zināšanas par Blockchain Essentials

Blockchain projekta vadītāja darbos jums būs jāzina par blockchain tehnoloģiju. Tas var ietvert vispārēju vai ekspertu līmeņa zināšanu bāzi par šo tēmu. Tātad, pirms ienirt blokķēdes tehniskajā daļā, vispirms ir jāsaprot, kā tehnoloģija faktiski darbojas.

Parasti pamatos ir ideja par to, kas ir tehnoloģija, kā tā darbojas, kā darbojas katrs no galvenajiem elementiem utt. Tātad, sāciet ar blokķēdes definīcijas apgūšanu un pēc tam lēnām virzieties uz sarežģītām tēmām, piemēram, viedajiem līgumiem.

Parasti ir ieteicams sākt ar blokķēdes projektu vadītāju kursiem, lai uzzinātu par tehnoloģiju no profesionāla trenera. Tādā veidā jūs noteikti ātri izkopsiet.

Iemācieties savienot biznesu ar Blockchain

Kā projektu vadītājam ir ļoti svarīgi zināt, kā jūs varat savienot blokķēdi ar biznesu. Piemēram, jūsu uzņēmums var vēlēties integrēt blokķēdes risinājumu esošajā sistēmā (vairumā gadījumu, lai palielinātu procesu efektivitāti). Bet, ja jūs nezināt, kā blokķēde ir saderīga ar jūsu uzņēmuma biznesa modeli, to nekad nevar izvilkt.

Patiesībā tas ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem, kas jums noteikti jāapgūst. Tātad, es iesaku jums sākt mēģināt savienot blokķēdi ar esošajiem biznesa modeļiem. Kad esat spējis to izvilkt, varat pāriet uz blokķēdes augšdaļu, lai izveidotu jaunus uzņēmējdarbības modeļus.

Patiesībā šī prasme var dot jums ļoti apmaksātus darbus, jo lielākā daļa uzņēmumu nemaz nezina, kā tehnoloģija var strādāt ar viņu biznesu.

Iemācieties izstrādāt Blockchain ieviešanas stratēģiju

Protams, jums būs jābūt ekspertam, izstrādājot blokķēdes ieviešanas stratēģijas. Ja jums nav domāta skaidra stratēģija no paša sākuma, tad būs grūti izveidot risinājumu. Jebkurā gadījumā, ja jums nav iepriekšējas zināšanas vai zināšanas par šo tēmu, tad vislabāk ir izpētīt jau veiksmīgus blokķēdes ieviešanas gadījumus.

Ko tas dos labumu? Iesācējiem tas palīdzēs jums analizēt, kā citi uzņēmumi stratēģiski izmantoja savus blokķēdes risinājumus. Kad jūs sākat redzēt viņu attieksmi pret šo jautājumu, jūs drīz panāksit īpašu taktiku.

Vēl jo vairāk, jūs varat pievienoties konsorcijam vai kopienai, lai labāk izprastu citu darbu. Patiesībā blokķēdes kopiena ir plaša un atbalsta. Tātad, jūs varat iegūt labu pieredzi no šīm kopienām.

Spodriniet savas līderības un vadības prasmes

Jūsu atbildība par darbu būs ļoti atkarīga no šīs prasmes. Tādēļ jums jāpārliecinās, ka jūs varat kļūt par šīs prasmes meistaru. Patiesībā jums jābūt cilvēku personai. Blockchain projekta vadītāja darbos jūs vadīsit profesionāļu komandu visā blockchain projekta izstrādes ciklā. Bez jūsu norādījumiem jūsu komanda to nevar izvilkt.

Tātad, jums tas ir nepieciešams. Tāpēc noteikti nostipriniet savas līdera prasmes. Bez jūsu galvenā uzdevuma ir grūti nodrošināt risinājuma panākumus.

Kā vadītājam jums ir jāsaskaņo arī ar komandas locekļiem. Gudrs vadītājs vienmēr izdomās savas stiprās un vājās puses un, pamatojoties uz to, piešķirs uzdevumus. Vēl jo vairāk, jums ir jālīdzsvaro arī jūsu nūja un draudzīgā persona.

Pārspīlējiet visu, un jūsu komanda var sabrukt.

Iepazīstieties ar Blockchain projektu pārvaldības rīkiem

Ir daudz projektu vadības rīku, kuru pamatā ir blokķēdes tehnoloģija. Patiesībā jūs varat izmantot šos rīkus, lai paātrinātu sava projekta izstrādes procesu. Turklāt tie ļauj efektīvi ietaupīt jūsu laiku un resursus. Testēšana ir arī vienkārša. Vai tie nav lieliski!

Bet jā, jums jāzina, kā tos izmantot, un šie rīki jāiekļauj jūsu izstrādes procesā. Šobrīd daudzi uzņēmumu uzņēmumi vēlas profesionāļus, kuriem ir ērti izmantot šos rīkus un kuri var paveikt lietas ātrāk.

Tātad jūsu pārvaldības procesam tā faktiski ir nepieciešamība. Tātad, pārliecinieties, ka zināt par šiem blokķēdes projektu vadības rīkiem un pareizi tos izmantojat.

Izstrādātāji izmanto daudz blokķēdes rīku, lai ietaupītu laiku un resursus. Pārbaudiet labākos blokķēdes rīkus, kurus izstrādātāji mīl!

Esiet efektīvs Blockchain riska pārvaldībā

Vēl viena no blokķēdes projektu vadītāja prasmēm, kas jums nepieciešama, ir efektīvi pārvaldīt risku. Līdz ar blokķēdes projektu nāk milzīgs risks. Patiesībā likmes neaprobežojas tikai ar tehnisko aspektu, bet arī ar uzņēmējdarbības rezultātiem.

Tātad, redzat, ja jums nav riska pārvaldības prasmju, jūs nevarat paredzēt, ar ko jūsu klientam vai uzņēmumam var nākties saskarties nākotnē. Vēl jo vairāk, lielākoties jums būs jāpieliek unikālas pūles, kas nāks ar nezīmētām teritorijām.

Ja jūs varat kontrolēt riskus neatkarīgi no tā, cik tie ir unikāli, tas parāda, ka jūs esat savas spēles augšgalā. Šī ir lieliska iespēja iegūt prēmijas un ātri pakāpties uz augšu.

Ir zināšanas par to, kā darbojas standarti un ekosistēmas

Blockchain projekta vadītāja apmācība var palīdzēt jums iegūt zināšanas par izpratni par ekosistēmas un standartu darbību. Pašlaik atšķirības starp katras ekosistēmas standartiem ir milzīgas, un tāpēc ir diezgan neiespējami panākt to savstarpēju savietojamību.

Bet, tā kā šķiet, ka standarti atšķiras, jums vajadzētu uzzināt, kā tie darbojas un kurš ceļš jums jāiet. Piemēram, Hyperledger un Ethereum ir mainīgi standarti. Vēl jo vairāk, Hyperledger koncentrējas uz piekļuvi ar atļauju un Ethereum publisko piekļuvi.

Tātad, jums jābūt kompetencei izvēlēties, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu projektam. Es iesaku jums apskatīt Corda, Hyperledger, Quorum un Ethereum, lai uzzinātu par tiem.

Ir stratēģiskas prasmes ātrākai problēmu risināšanai

Blokķēdes projekta vadītājam jābūt stratēģiskam. Stratēģiskās prasmes ir neticami svarīgas, lai jūs kļūtu par projekta vadītāju. Patiesībā darbs pie jauna projekta uzņēmuma vidē var radīt daudz problēmu.

Tādēļ jums būs jāuzņemas atbildība par to risināšanu, un tas jādara pēc iespējas ātrāk. Bet pārliecinieties, ka, to darot, nekļūdāties, jo tas var izraisīt zaudējumus. Tātad, pirms jūs pat varat pieteikties darbā, jums ir jāsaslīpē savas stratēģiskās prasmes līdz pilnībai.

Es domāju, ka tam ļoti noderīga ir gadījumu izpēte par sistemātiskiem jautājumiem. Tomēr atcerieties, ka lielākoties jūs saskaraties ar unikālām problēmām. Un tāpēc jums ir jānāk klajā ar unikāliem risinājumiem, lai tos atrisinātu.

Esi eksperts budžeta pārvaldībā

Budžeta vadība ir viena no svarīgākajām bloku ķēdes projekta vadītāja daļām. Nu, matemātikā jums nebūs jābūt sīkumam, taču laba budžeta izjūta var dot tālu. Viens no jūsu svarīgākajiem uzdevumiem būs nodrošināt, lai projekta budžets tiktu izmantots pēc iespējas efektīvāk.

Tas ir labi, ja dažreiz iet tikai nedaudz pāri, bet jums jāpārliecinās, ka lielākā daļa jūsu projektu tiek veikti budžeta ietvaros.

Ja esat izmaksu pārvaldības eksperts, varat izvilkt jebkuru projektu, pat ja budžets ir pārāk ierobežots. Vēl viena svarīga lieta, kas jāpatur prātā, ir dažādas stratēģijas, kuras varat ieviest, lai samazinātu izmaksas, neapdraudot kvalitāti.

Zināšanas, kā darbojas Blockchain arhitektūra

Tas ir vēl viens darba amata tehniskais aspekts, kas jums jāizcieš. Blockchain projekta vadītāja prasmes ietver zināšanas par to, kā darbojas blockchain arhitektūra. Jums ir jāatjaunina visi jaunākie arhitektūras atklājumi šajā nišā.

Atkal izpratne par hash funkciju vai vienprātības darbību ir plus punkts.

Pro padoms: Iet cauri visiem populāro uzņēmumu bloku ķēdes platformu dokumentiem. Tas palīdzēs jums saprast, kā darbojas blokķēdes infrastruktūra.

Patiesībā tā ir arī lieliska prakse, lai palielinātu savas inovācijas prasmes. Bet šīs prasmes izmantošanai jums jāvelta daudz laika. Jūs varat arī iegūt blockchain projekta vadītāja sertifikātu, lai pienācīgi apmācītu kvalificētu instruktoru.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekta (CEBA) kurss

Ir padziļināta izpratne par dažādām Blockchain platformām

Jūs zināt, ka pastāv dažādi blokķēdes platformu veidi, un ne katrs no tiem ir piemērots jebkura veida projektam. Tātad, lai izstrādātu projekta POC, jums jāapgūst, kā darbojas šie dažādie platformu veidi.

Būtībā ir trīs blokķēdes veidi – privāta, publiska un federāla blokķēde. Jūs varat redzēt arī hibrīda blokķēdes. Patiesībā tiem visiem ir atšķirīgas iezīmes, stiprās un vājās puses.

Tātad, pārliecinieties, lai uzzinātu par tiem rūpīgi. Nezinot viņus, jūs nevarat pieņemt izglītojošu lēmumu par to, kura platforma atbilst jūsu klienta vajadzībām.

Iemācieties veikt operatīvu ilgtermiņa stratēģisko plānošanu

Operatīvas ilgtermiņa stratēģiskās plānošanas veikšana ir nepieciešama bloku ķēdes projektu vadītājiem. Tātad, arī šajā ziņā jums ir jāizceļas. Patiesībā jūs varat sākt ar projekta darbības jomas un mērķu noteikšanu. Tālāk jums jāparedz, cik daudz resursu jums būs nepieciešams mērķa sasniegšanai, un tos visefektīvāk un efektīvāk pārvaldīt.

Patiesībā, izveidojot katra uzdevuma grafiku un pārvaldot darba plānu, lietas tiks ātri paveiktas. Tātad, kad jūs varat tos definēt, jūs varat bloķēt savu ilgtermiņa plānošanu bez jebkādām problēmām. Es uzskatu, ka šī ir viena no tām lieliskajām īpašībām, kādām vajadzētu būt projekta vadītājam.

Apgūt viedo līgumu izstrādi un pārvaldību

Jūs domājat, ka jums šī prasme nebūs jāapgūst, bet patiesībā jums būs jāuztur kontakti ar klientiem. Un ar blokķēdi nāk viedie līgumi, tāpēc ir jāzina, kā tos izmantot.

Daļa jūsu pienākumu ietvers piegādātāju vadību. Bet bez prasmēm gudros līgumos to nevar izdarīt. Līgumu vadība koncentrēsies uz šo iepirkumu vadību.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir doties uz blockchain projekta vadītāja apmācību, kas ietver viedus līgumus. Patiesībā jūs varat izmantot šāda veida apmācību, lai uzzinātu par attīstības procesu un apmācītu to vadību.

Viedie līgumi ir viens no blokķēdes projekta pamatelementiem. Uzziniet vairāk par to mūsu tūlītējā viedo līgumu ceļvedī!

Iegūstiet pieredzi ar Blockchain projektu izstrādes dzīves ciklu

Būtībā blockchain projekta izstrādes dzīves cikls var ietvert 8-10 soļus. Sākumā tiks identificēts POC mērogošanas un produkta palaišanas jautājums un mērķis. Tomēr labākais veids, kā uzzināt par to, aktīvi piedaloties tajā.

Ja esat tikai iesācējs, tad dodieties uz praktikantu darbiem, kas koncentrējas uz attīstību. Kā praktikants jūs varat redzēt, kā vadītājs rīkojas ar produktu un veiksmīgi to palaiž. Turklāt, ja jūs jau esat eksperts, jums jau vajadzētu būt iespējai veiksmīgi izvilkt visu projektu.

Bet jebkurā gadījumā, ja jums tas nav, tad darbam bloku ķēdes programmatūras izstrādes firmā un gūstiet pieredzi. Tas uzlabos jūsu CV, un lielie uzņēmumi vēlēsies jūs pieņemt darbā ar labu algu.

Esi eksperts uz blokķēdes balstītas programmatūras izstrādē

Tas ir pluss punkts, kad runa ir par projektu vadītājiem. Tā kā jūs strādājat tikai ar tehnoloģiju un IT nišu, jūs nevarat vadīt savus komandas locekļus pareizajā virzienā, ja jums nav pienācīgas zināšanas par programmatūras izstrādi.

Piemēram, komandā būs izstrādātāji un inženieri. Tātad, kad viņi nokļūst raupjā plāksterī, jums jāpalīdz viņiem pareizi atrisināt problēmu. Bet, ja nezināt, kā darbojas blokķēdes programmatūras izstrāde, vai nezināt, kā programmēt, tad nekādā veidā nevarat viņiem palīdzēt.

Atklāti sakot, bez tā jūs nebūsiet kvalificēts darbam. Tāpēc pārliecinieties, ka pilnveidojat šo prasmi līdz pilnībai, praktizējot katru dienu.

Reģistrējieties uzņēmuma bloku ķēdes sertifikācijas programmā

Neliels slepens padoms jums – uzņēmuma blokķēžu sertifikācija patiešām ir tāls ceļš. Tas patiesībā ir viens no labākajiem veidiem, kā sākt darbu savā blokķēdes ceļojumā. Pašlaik tirgū ir daudz kursu.

Bet jums ir jāpārliecinās, lai iegūtu labāko tirgū. Būtībā lielākā daļa kursu nepiedāvā patieso nepieciešamo naudas vērtību, ko tiem iztērējat. Izmantojot šos kursus, jūs varat ātri saprast blokķēdes pamatus, kā darbojas dažādas arhitektūras un galvenie riski, kas saistīti ar tehnoloģiju.

Blockchain projekta vadītāja kurss var arī palīdzēt jums uzzināt par populārām platformām, piemēram, Ethereum, Hiperskats, un Korda. Kā jūs jau zināt, par to ir svarīgi uzzināt jūsu karjerā.

Patiesībā ar blockchain projektu vadītāja sertifikācijas palīdzību jūs varat bagātināt savu CV un ātri iegūt amatu ar augstām algām. Es domāju, ka uzņēmumi meklē ekspertus, un, ja viņiem ir sertifikāts, tas patiešām parāda jūsu vērtību.

Kāpēc jums vajadzētu kļūt par Blockchain projektu vadītāju?

Augsts pieprasījums un nākotnes perspektīvas

Pieprasījums pēc blockchain projektu vadītājiem strauji pieaug. Tagad, kad blokķēde lēnām kļūst par izveidotu nišu, daudzi uzņēmumi strādā pie risinājumiem. Tātad tas rada pieprasījumu, bet kvalificētu cilvēku piedāvājums joprojām nav pietiekams.

Jūs varat viegli izmantot šo iespēju savā labā.

Pievilcīga alga

Blockchain projekta vadītāja alga var svārstīties no 60 000 USD līdz 136 000 USD. Acīmredzot, jo vairāk jums ir pieredzes, jo vairāk algas jūs varat pieprasīt no uzņēmuma uzņēmumiem. Patiesībā, ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc šī amata, šķiet, ka blockchain projekta vadītāja alga kļūst pievilcīgāka. Ne tikai tas, bet arī jūs varat sagaidīt, ka saņemsiet daļu no projektiem, pie kuriem strādāsit. Tātad galu galā tā ir lieliska iespēja nodrošināt nākotni.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par citu blokķēdes darbu algām? Lai uzzinātu vairāk par to, apskatiet mūsu darba algu rokasgrāmatu par blokķēdes darbu.

Elastīgs darba laiks

Ja esat apskatījis kādu darba sludinājumu, kas attiecas uz šo amatu, iespējams, pamanījāt elastīgo darba stundas pabalstu. Gandrīz viss blockchain projekta vadītāja amata apraksts ietver to, ka viņi piedāvā elastīgu darba laiku.

Tas ir tāpēc, ka jūsu darbs galvenokārt attiecas uz katru projektu, un darbs, kas jums būs jādara, atkarībā no tā ievērojami atšķirsies. Bet uzņēmumu uzņēmumi ir gatavi jūs atbrīvot no āķa un nepieprasīt uzturēt 9-5 grafiku.

Iespējas dažādās nozarēs

Tagad, kad blokķēde ir izmantojama dažādās nozarēs, jūsu iespējas ir bezgalīgas. Ja vēlaties strādāt piegādes ķēdē, varat, bet varat strādāt arī finanšu jomā. Gandrīz visas nozares var gūt labumu no šīs tehnoloģijas, un tāpēc lielākā daļa šo uzņēmumu koncentrējas uz risinājumu izstrādi viņu labā.

Apmācība izpilddirektora līmenim

Praktiski izpilddirektora pienākumi sakrīt ar projektu vadītājiem. Patiesībā viņi abi pārvalda cilvēkus un biznesa modeļus. Tātad, jūs varat apsvērt iespēju ieņemt šo amatu, lai iegūtu apmācību par to, kā kļūt par izpilddirektoru.

Turklāt tā ir laba iespēja paaugstināties un uzzināt par augstajām autoritatīvajām pozīcijām.

Darbs pie unikāliem projektiem

Blockchain ir diezgan jauna tehnoloģija. Tātad jūs redzēsiet daudz unikālu projektu, kurus nekad iepriekš pat neiedomājāties. Izmantojot blokķēdi, jūs varat praktiski automatizēt jebko. Tātad inovācijas šeit nekad nevar ierobežot. Jūs pat darbosities kā pārmaiņu aģents, kurš piedalīsies jaunajā revolūcijā.

Iespēja mācīties

Ja jums patīk atjaunoties, šis darbs var jums palīdzēt to izdarīt. Projekta vadītāja loma dos jums iespēju katru dienu uzzināt jaunas lietas. Tātad jums ir iespēja uzzināt par pilnīgi jaunu tehnoloģiju, kas būs mūsu biznesa ekosistēmas nākotne.

Vai tas var būt kaut kas labāks par to?

Reģistrēties tūlīt:Kā veidot savu karjeru uzņēmumu blokķēdēs

Beigu piezīme

Visbeidzot, kā jūs pamanījāt, nepieciešamība pēc blockchain projekta vadītāja nekad nebeigs pastāvēt. Blockchain tehnoloģija ir šeit, lai paliktu, un tā ir laba iespēja veidot karjeru mūža garumā. Bet tam jums jākļūst par visu iespējamo darba pienākumu ekspertu.

Jūs varat spert pirmo soli, izmantojot mūsu uzņēmuma blokķēdes profesionālo kursu, ja vēlaties viegli uzzināt par blokķēdi.

Vēl jo vairāk, jūs varat arī pārbaudīt mūsu bezmaksas blokķēdes kursu, ja neesat pārliecināts, ka dodaties uz profesionālu kursu. Tātad, netērējiet laiku un sāciet savu blokķēdes ceļojumu tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me