Nekustamā īpašuma blokķēde: kā tas izjauc tirgu

Ņemot vērā to, kā bloku ķēde masveidā izjauc banku un finanšu sektorus, ir diezgan grūti atrast nozari, kuru šī tehnoloģija joprojām neskar. Patiesībā pat nekustamais īpašums nevarēja izvairīties no traucējumiem. Tātad, mēs rūpīgāk aplūkosim, kā un kāpēc nekustamā īpašuma blokķēde var kļūt par šīs nozares pagrieziena punktu.

Patiesībā komerciālajam nekustamajam īpašumam ir nozīmīga loma pasaules ekonomikā. Saskaņā ar MSCI datiem pasaules nekustamā īpašuma tirgus palielinājās no 8,9 triljoniem USD 2018. gadā līdz 9,6 triljoniem USD 2019. Kaut arī šķiet, ka nozarei klājas diezgan labi, tas faktiski sastāv no daudzām berzes un likviditātes problēmām.

Tirgus tagad ir pārāk nepastāvīgs, lai tajā varētu ieguldīt, un pieejams tikai augstajai klasei. Interesanti, ka gadu gaitā parādījās vairākas bloku ķēdē balstītas nekustamā īpašuma kompānijas, un tagad viņi plāno izjaukt šīs nozares darbību.

Draudi ir reāli, ietekmējot tradicionālos nekustamā īpašuma veidus, kas drīz kļūs novecojuši. Tāpēc vienīgais veids, kā šī nozare var izdzīvot, ir blokķēdes integrēšana viņu biznesa modeļos.

Tāpēc šajā rokasgrāmatā es sekošu tam, kā šī tehnoloģija traucē nekustamo īpašumu un kā šobrīd ir labākā pieeja nekustamā īpašuma iniciatīvu blokķēdei..

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

Nekustamā īpašuma bloķēšanas ķēde: kādas ir lielākās nekustamā īpašuma problēmas?

Nav atvērts visiem

Nu, atklāti sakot, nekustamā īpašuma nozare vienmēr ir bijusi investīciju izvēle tikai bagātajiem. Tomēr iepriekš vidusšķira varēja mēģināt to izmantot kā iespēju, taču tas viņiem nav pieejams. Nav daudz aktīvu, kas vidusšķirai varētu būt alternatīva nekustamajam īpašumam. Bet kāpēc tagad situācija ir tik skarba?

Patiesībā ir daudz šķēršļu, kas neļauj lielākajai daļai iedzīvotāju piekļūt nekustamajam īpašumam. Piemēram, kredītreitingi, starptautiskie bankas konti, akreditācija, pilsonība, finansējums, piekļuve pareizajam sponsoram, skaidras naudas prasības un fondu pārvaldnieki ir daži no galvenajiem šķēršļiem.

Arī šī nozare nodarbojas ar daudziem starpniekiem, kas paaugstina grūtības līmeni visiem iedzīvotājiem.

Pārredzamības trūkums

Negodīguma un korupcijas līmenis ļoti nomoka šo nozari. Tā kā uzņēmējdarbības procesā nav pārredzamības jēdziena, tas attiecas uz izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, krāpšanu, naudas atmazgāšanu utt..

Katru gadu globāli tiek atmazgāti 800 līdz 2 triljoni dolāru. Un ievērojama tā daļa notiek, izmantojot nekustamā īpašuma shēmas. Vēl jo vairāk, aplēses par naudas atmazgāšanu nekustamajā īpašumā ir aptuveni 1,6 triljoni USD.

Acīmredzot tas ir milzīgs jautājums, ar kuru valdībai ir grūtības tikt galā. Tātad, ja biznesa modelis sāk ietvert pārredzamību, tas var apkarot korupciju.

Ļoti augstas maksas

Tas galvenokārt uztrauc ieguldītājus, kuri ir ieinteresēti ieguldīt starptautiskajā nekustamajā īpašumā. Bet, lai to izdarītu, viņiem dažādos posmos ir jāmaksā milzīga maksa. Piemēram, ir brokera maksa, apmaiņas maksa, nodokļi, advokāta maksa, pārskaitījuma maksa, ieguldījumu maksa utt.

Tā kā starpnieku skaits šajā nozarē ir diezgan pārliecinošs, viņi visi veic savus samazinājumus, palielinot jūsu kopējo ieguldījumu budžetu. Vēl jo vairāk, jums jāpatur prātā arī tas, ka jums būs jāizmanto grāmatveži un jākonsultējas ar juristiem, lai arī nodokļu uzskaite būtu tīra..

Tātad kopumā tas kļūst par dārgu ieguldījumu iespēju.

Zemi likviditātes līmeņi

Nu, es domāju, ka visi zina, cik grūti ir likvidēt nekustamā īpašuma aktīvus. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šai nozarei patiešām ir jāmainās. Šeit ar likviditāti es domāju, cik ātri jūs varat pārvērst savu nekustamā īpašuma aktīvu skaidrā naudā. Nekustamā īpašuma aktīvu augsto maksu un augstās vērtības dēļ apkārtnē nav daudz pircēju, kas palīdzētu jums pārdot aktīvu, kad tas nepieciešams..

Tātad atrast pircēju tam ir daudz grūtāk nekā cita veida aktīviem. Problēmas ir šķēršļi iekļūšanai, zema pieejamība, pārāk daudz noteikumu, ilgstoši procesi utt.

Visas šīs problēmas attur potenciālos pircējus no ieguldījumiem nekustamajā īpašumā.

Saistības ar augstām cenām

Tas ir vēl viens jautājums, kas neļauj vidusšķirai jebkad uzskatīt nekustamo īpašumu par labu iespēju. Patiesībā šāda veida ieguldījumiem jau iepriekš ir vajadzīgs liels kapitāls. Ne daudzi cilvēki to var atļauties. Vēl jo vairāk, tikai nedaudzas augstākas klases var parādīt tik lielu kapitālu jau iepriekš.

Daudzos gadījumos ieguldītājiem ir jāmeklē citas dārgas alternatīvas, lai panāktu cenu saistības. Turklāt, tā kā tirgus ir nepastāvīgs, ir ievērojams risks likt tik daudz naudas uz aktīvu. Lai gan jūsu valstī var būt izcils kredītreitings, to nevar izmantot starptautiskajos tirgos.

Lēns darījumu ātrums

Nekustamā īpašuma pirkšanas šausmas sākas ar nenormāli lēniem darījumu procesiem. Šī nozare lielākoties ir masveidā neefektīva, bet arī šajā procesā pieļauj daudz kļūdu. Arī pareizā īpašuma atrašana prasa daudz laika.

Acīmredzot, lai atrastu īpašumu, vidēji nepieciešami apmēram 6 mēneši, bet pēc tam vēl 6 mēneši, lai veiktu visas procedūras, lai to iegūtu. Tas ir milzīgs laika patēriņš ieguldījumu shēmās.

Ja visu to paturēsit prātā, redzēsit, kāpēc šai nozarei šobrīd ir vajadzīgs traucējošs spēks.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kādi ir blokķēdes ieguvumi nekustamajā īpašumā?

 

Blokķēdes izmantošanai nekustamā īpašuma nozarē ir dažas priekšrocības. Pārbaudīsim, kas tie ir –

Palielināta pārredzamība

Nav šaubu blockchain lieliski spēj piedāvāt pārredzamību, kas tik ļoti nepieciešama nekustamo īpašumu sektoram. Kā jūs jau zināt, nekustamā īpašuma sektors nodarbojas ar lielu korupciju. Bet ar caurspīdīgu sistēmu palīdzību tas beidzot var apstāties. Ja nekustamā īpašuma kompānijas saviem risinājumiem sāk izmantot blokķēdi, klienti var redzēt, kurp iet nauda.

Turklāt, tā kā galvenā datu bāze paliks publiska, neviens nevar mainīt vai pat noņemt jebkādus darījumus, kad tas nonāk blokķēdē.

Mēs uzskatām, ka tas ir labākais risinājums šobrīd.

Nav datu silos

Dati tiek izkaisīti pa nekustamā īpašuma aģentūrām. Tāpēc jūs nekad neatradīsit nevienu viena punkta avotu, kurā jūs varētu piekļūt visai informācijai, kas nepieciešama jūsu pirkumam. Tas ir vēl svarīgāk uzņēmumu uzņēmumiem. Ja ir tikai viena datubāze, kurā ir visa dažādu ieinteresēto personu informācija, tad uzņēmuma efektivitāte ievērojami palielināsies.

Blockchain to var piedāvāt. Patiesībā blokķēde var piedāvāt drošus koplietošanas žurnālus, kas var apkopot katru informāciju par īpašumu. Tātad, izmantojot blokķēdi nekustamajā īpašumā, var ātri atrisināt lielu problēmu un palielināt arī kopējos ieņēmumus.

Efektīvi darījumu procesi

Patiesībā darījumi, kas katru dienu notiek ar nekustamo īpašumu, tiek veikti, izmantojot pārskaitījumus, un tiem nepieciešams daudz laika. Vēl jo vairāk, daudzos gadījumos KYC verifikācija vai cita dokumentācija prasa daudz naudas. Bet ar blokķēdi darījumi var notikt dažu minūšu laikā.

Pat visnelabvēlīgākajā gadījumā tas var pabeigt procesu vienas dienas laikā, turpretim iepriekš tas prasīja vairākas dienas. Tātad, investori vai klienti kļūs vēlīgāki ieguldīt un nevairīsies no tā.

Bet jums jānodrošina, lai jūsu bloku ķēdes risinājums atbilstu jūsu uzņēmuma ikdienas pieprasījumam. Ja tas nevar, tad jums būs lēna sistēma.

Ierobežoti starpnieki

Labākais ieguvums no blokķēdes izmantošanas nekustamajā īpašumā ir milzīgo starpnieku samazināšana. Patiesībā pārāk daudz starpnieku rada sarežģītību un papildu izmaksas. Blokķēde efektīvi izslēdz starpniekus no vienādojuma. Tātad, pārejot pilnībā uz digitālo saturu, jums nebūs jārisina nevajadzīgie starpnieku griezumi.

Arī visi jaunie platformas ieraksti tiks rūpīgi pārbaudīti. Tātad nozarē nav iespējas izkrāpšanai vai krāpnieciskām darbībām. Tas ir efektīvāks ne tikai ieguldītājiem, bet arī lielajām nekustamā īpašuma kompānijām.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par blokķēdes tehnoloģijas priekšrocībām? Kāpēc jūs neizskatāt mūsu ceļvedi par blockchain tehnoloģijas priekšrocībām?

Blokķēdes iespējamie lietošanas gadījumi nekustamajā īpašumā

Likviditātes palielināšanās

Viens no labākajiem blockchain izmantošanas gadījumiem šajā nozarē ir paaugstināta likviditāte. Patiesībā, izmantojot blokķēdi, var izveidot platformu, kur nekustamā īpašuma kompānijas var piedāvāt savus pakalpojumus un īpašumus pirkšanai un pārdošanai.

Vēl vairāk, personas, kas iegulda nekustamā īpašuma aktīvos, var arī uzskaitīt savus īpašumus, lai labāk sasniegtu. Publiskās bloku ķēdes platformas var uzņemt ikvienu, kurš uzskaita savus aktīvus. Tomēr viņiem būs jāveic autentifikācijas process, lai pārbaudītu viņu izcelsmi un novērstu jebkādas krāpniecības.

Bet īpašuma pirkšanas un pārdošanas platformas izmantošana palīdzēs efektīvāk savienot potenciālos pircējus ar pārdevējiem.

Labāks īpašuma meklēšanas process

Ideāla īpašuma meklēšana ir īsta neērtība, jo nav daudz platformu, kas piedāvā likumīgas iespējas. Mūsdienās cilvēki vairāk interesējas par meklēšanu tiešsaistē, nevis dodas tur personīgi. Tāpēc ir tikai saprātīgi meklēt platformas, kas piedāvā šo funkciju.

Bet vairumā gadījumu šīs platformas piedāvā minimālu piekļuvi īpašumiem. Vēl jo vairāk, daudzos gadījumos viņiem ir dārgas abonēšanas maksas. Vēl viens šāda veida platformas jautājums ir atjaunināta satura trūkums. Vairumā gadījumu tie pat neatjaunina, vai īpašums jau ir pārdots vai nē.

Tādēļ blokķēdes izmantošana var ārkārtīgi palīdzēt, jo brokeri var tieši kontrolēt datus, un patērētājiem nebūs jārisina trešās personas. Tāpēc bloku ķēde nekustamajam īpašumam var piedāvāt labākas īpašuma meklēšanas iespējas.

Pilnīga pārredzamība nosaukumu nodošanā

Ap māju pirkšanu ir tik daudz šausmu stāstu. Sākot ar īpašuma vēsturi un beidzot ar bloķēšanu, katrā solī ir pārāk daudz kļūdu kļūdu. Pateicoties tam visam, mājas pirkums var atgriezties un radīt daudz problēmu jaunajam mājas īpašniekam. Patiesībā, bez pilnīgas virsrakstu nodošanas procesa pārredzamības, daudzi, iegādājoties jaunu māju, saskaras pat ar juridiskām problēmām.

Šeit patiešām var noderēt blokķēde. Izmantojot viedos līgumus nekustamajā īpašumā, viņi var pilnveidot īpašumtiesību nodošanas procesu. Gan pircējs, gan pārdevējs pats var redzēt, kurš ir īpašuma pašreizējais īpašnieks, un nākamie pircēji var arī redzēt, kam īpašums gadu gaitā piederēja!

Automatizētā īpašuma pirkšana un pārdošana

Atkal īpašumu pirkšanas un pārdošanas process aizņem daudz laika. Šajā laikā cena var mainīties, kā arī maksa par brokeriem. Ar visiem jautājumiem nozare krasi atpaliek. Tātad viedo līgumu izmantošana nekustamajā īpašumā var atvieglot īpašumu pirkšanas un pārdošanas procesu.

Patiesībā blokķēde var automatizēt visu mājas iegādes procesu. Patērētāji var doties uz platformu, kur potenciālie pārdevēji parādīs savus aktīvus. Kad viņi izvēlas vienu, viņi var pāriet, lai fiziski apskatītu vai virtuāli iegūtu ceļojumu. Pēc tam viņiem atliek tikai iestatīt parametrus un apstrādāt maksājumu, un tie ir izdarīti.

Tas viss var aizņemt tikai dažas dienas.

Īpašumtiesību un dokumentu krāpšanas novēršana

Vēl viens no blokķēdes nekustamā īpašuma lietošanas gadījumiem ir darbību un īpašumtiesību krāpšanas novēršana. Jūs neticēsiet, cik daudz krāpšanās ar aktiem rada pēdējās desmitgades laikā. Patiesībā šāda veida krāpnieciska darbība strauji pieaug, īpaši interneta īpašumu pārdošanā.

Vēl jo vairāk, cilvēki bez jūsu ziņas var pārdot savus aktīvus citai pusei, ar ko sākt ir diezgan biedējoši. Bet, tā kā bloku ķēde var saglabāt visu informāciju par īpašumu un īpašnieku, kā arī juridiskos dokumentus virsgrāmatā, trešā puse nekādā veidā nevar kontrolēt jūsu aktīvus.

Cīņa ar vadu un e-pasta krāpšanu

Vai zinājāt, ka ar nekustamo īpašumu saistītās vadu un e-pasta veida krāpšanās katru gadu pieaug par 480%? Tas ir pārāk daudz upuru ar nozīmīgākiem zaudējumiem katru gadu. Vēl jo vairāk, šis sektors ir diezgan dārgs risinājums, lai sāktu, un tad šāda veida noziegumi liek cilvēkiem vairāk nevēlēties tajā ieguldīt. Patiesībā noziedznieki var izvirzīties kā aģenti vai uzņēmumi, lai krāptu cilvēkus par naudas piešķiršanu.

Tā kā nav neviena pienācīga drošības protokola, daudzi aģenti pat nozog viņu identitāti un pēc tam nokļūst kriminālapsūdzībās. Bet blokķēde var krasi samazināt šo skaitli. Mēs nezinām, vai tas var pilnībā atbrīvoties no problēmas, bet tas noteikti var nopietni cīnīties pret to.

Lasīt vairāk: 20 un vairāk Blockchain tehnoloģiju izmantošanas gadījumu saraksts

Vairāku sarakstu pakalpojumu decentralizēšana

Vēl viens no lielākajiem blokķēdes nekustamā īpašuma lietošanas gadījumiem ir decentralizētas MLS izmantošana. Parasti MLS korporatīvie brokeri apvienojas, veidojot īpašumu datu bāzi. Šeit viņi var dalīties savā starpā ar informāciju, lai veiktu potenciālo pārdošanu. Tātad, kad īpašums tiek pārdots, komisija tiek sadalīta starpniekiem.

Šis ir gatavs tirgus, taču, ja nav izveidota atbilstoša tīkla bāze, noziedznieki var ielauzties arī šajā sistēmā. Vēl jo vairāk, izmantojot blokķēdi MLS, process var tikt decentralizēts, padarot to neiespējamu manipulēt.

Daļējs ieguldījums vai īpašumtiesības

Tas ir vēl viens radošs pārskats par blokķēdes lietošanas gadījumiem. Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, nekustamā īpašuma kompānijas var piedāvāt daļējas ieguldījumu iespējas. Parasti tas nozīmē, ka vairākiem īpašniekiem var piederēt daļa no īpašuma, kas individuāli nav pieejams. Tātad, ja vidusšķiras vēlas ieguldīt īpašumā ar augstu cenu, viņi var dalīties īpašumā ar citiem.

Patiesībā tas ir lielisks risinājums reālu valsts aktīvu pirkšanai un pārdošanai, jo tajā var būt vairāk cilvēku nekā parasti, palielinot kopējās likviditātes iespējas.

Jūs varat izmantot viedos līgumus nekustamajam īpašumam, lai atvieglotu darījumus un ietaupītu laiku.

Žetonu īpašumtiesības

Šis ir viens no izcilajiem blokķēdes nekustamā īpašuma lietošanas gadījumiem. Patiesībā tas attiecas uz visiem nekustamā īpašuma aktīviem atšķirīgi. Piemēram, jūs varat ieguldīt daudzos aktīvos, izmantojot žetonus. Tātad, šeit marķieri atspoguļos aktīvu vērtību. Tātad nav tā, ka jums piederēs īpašums, nevis ieguldīsit žetonos, kas pārstāvēs minētā īpašuma kolektīvu.

Tādējādi tas ir vairāk līdzīgs ieguldījumiem zeltā, kam ir ļoti mazs risks. Faktiski šāda veida lietojumiem jau ir izveidoti vairāki projekti.

Hipotēku krāpšanas novēršana

Hipotēku krāpšana ir viena no galvenajām nekustamā īpašuma nozares bažām. Faktiski īpašuma vērtības pieaugums tikai palielina šāda veida krāpšanu procentos. Tātad nozarei turpināsies zaudējumi, kas var sasniegt miljardus. Tikai ASV šī krāpšana katru gadu rada zaudējumus 2,5 miljardu ASV dolāru apmērā! Vai jūs to varat iedomāties?

Bet, ja jūs sākat izmantot blokķēdi nekustamajam īpašumam, tad jau no paša sākuma varat novērst šāda veida krāpšanu. Tā kā viss tiks uzraudzīts tiešsaistē, neviens nevar ielīst sistēmā bez atklāšanas.

Pārredzama īpašuma pārbaude

Īpašuma pārbaudē ir daudz problēmu. Patiesībā īpašuma pārbaude pircējiem rada vairāk zaudējumu nekā pārdevēji. Piemēram, daudzas krāpšanās nekustamo īpašumu uzņēmumos parāda pircējam viltotu īpašumu. Daudzos gadījumos pircēji iegulda īpašumu tikai nevis lai to izmantotu, bet lai pārdotu, kad cena paaugstinās. Tātad viņi, iespējams, pat nezina, ka īpašums, kurā viņi ieguldījuši, pat nepastāv.

Bet, pārvēršot nekustamā īpašuma blokķēdē, īpašuma pārbaudē var iegūt pārredzamību. Viņiem šeit nav iespējas apkrāpt sistēmu, un jūs redzēsiet pareizo īpašumu, kurā ieguldīsit. Turklāt, izmantojot platformu, varat redzēt arī jebkādus jautājumus saistībā ar iepriekšējo vēsturi..

Nekustamā īpašuma izmaksu samazināšana

Tas ir neapšaubāmi labākais blockchain izmantošanas gadījums. Kad uzņēmumi sāk iekļaut blokķēdi savā tīkla sistēmā, viņi var padarīt visu procesu automatizētu un pēc tam krasi samazināt izmaksas. Vēl jo vairāk, tas neaprobežosies tikai ar organizatorisko līmeni, bet tas palīdzēs arī patērētājiem.

Kad bloku ķēde ieņem starpnieku vietu, jums nebūs jāmaksā papildu maksa, lai iegādātos īpašumus. Starpnieka modeļa krasās izmaiņas nodrošinās zemākus griezumus, un tas arī ietaupīs daudz laika.

Vai vēlaties ieviest blokķēdes tehnoloģiju nekustamajā īpašumā? Sāciet savu ceļojumu ar mūsu galveno bloku ķēdes ieviešanas stratēģiju jau tagad!

Kā organizācijas izmanto blokķēdi nekustamajam īpašumam

Lantmäteriet

Lantmäteriet ir Zviedrijas valdības nekustamā īpašuma aģentūra, kas strādā ar blokķēdes tehnoloģiju. Pašlaik tā strādā pie jauna risinājuma, kas atvieglos viņu zemesgrāmatu procesu. Vēl jo vairāk, tas arī atbrīvosies no jebkādām neatbilstībām un padarīs procesu vienmērīgāku.

Brukfīldas aktīvu pārvaldība

Nu, Brookfield Asset Management šobrīd ir viena no lielākajām nekustamo īpašumu uzņēmumu kompānijām pasaulē. Pašlaik viņi ir ļoti interesējušies par blokķēdi, un viņi plāno strādāt pie risinājuma, lai to integrētu iekšējā tīkla sistēmā. Viņi uzskata, ka var krasi samazināt savas izmaksas, izmantojot blokķēdi komerciālam nekustamam īpašumam.

Saite REIT, Honkonga

Link REIT Honkongā strādā ar Allinfra par blokķēdes projektu nekustamajā īpašumā. Tomēr tas drīzāk ir izmēģinājuma projekts, kurā viņi pārbauda, ​​kā šajā nozarē šobrīd darbojas blokķēde.

JLL

JLL strādā arī ar nekustamā īpašuma blokķēdes projektiem. Izmantojot tehnoloģiju, viņi gatavojas novērtēt Spānijas komerciālo nekustamo īpašumu. Vēl jo vairāk, viņi uzskata, ka to var izmantot arī projektu būvēšanai un finansēšanai.

Vestfīlds

Vēl viens no labajiem blokķēdes nekustamo īpašumu projektu piemēriem ir Westfield risinājums. Viņi strādā pie risinājuma, kas ir vērsts uz nekustamā īpašuma bankas garantiju piedāvāšanu. Turklāt tas galvenokārt ieviesīs nomniekus mazumtirdzniecības nozarē.

Coldwell Banker

Coldwell Banker ir viens no nekustamā īpašuma gigantiem, kas strādā ar blokķēdes balstītiem risinājumiem. Patiesībā viņi izmanto blokķēdi, lai uzskaitītu aģentus, pārdevējus un piedāvātu darījumu procesus. Viņi arī vēlas vienkāršot savus darījumus un līgumus no vienas platformas.

Valsts reģistru valsts aģentūra

Gruzijas Valsts reģistra valsts aģentūra ir viens no blokķēdes izmantošanas piemēriem komerciālā nekustamā īpašuma lietošanai. Patiesībā Gruzija strādā pie risinājuma, kas uzlabos viņu nekustamā īpašuma pārredzamību, samazinās izmaksas un palielinās efektivitāti.

Prologis

Prologis strādā pie risinājuma, kas vērsts uz nekustamo īpašumu loģistiku. Tas ir vēl viens lielisks papildinājums blokķēdes nekustamo īpašumu projektu sarakstā. Pašlaik viņi ir apvienojuši spēkus ar Blockchain in Transport Alliance (BiTA), lai izstrādātu bezatlīdzības datu standartus loģistikas uzņēmumiem.

Mata Capital

Mata Capital ir Francijas nekustamā īpašuma fondu pārvaldīšanas kompānija. Viņi šobrīd strādā pie blokķēdes risinājumiem, kas koncentrēsies uz viņu ieguldītāju reģistra līdzekļu uzturēšanas un izplatīšanas procesa optimizēšanu un modernizēšanu.

Dubaijas zemes departaments

Dubaijas zemes departaments strādā pie komercķīlu iespēju blokķēdes. Patiesībā viņi strādā pie risinājuma, kas koncentrēsies uz visu viņu vietējo nekustamā īpašuma līgumu ierakstīšanu virsgrāmatā. Vēl jo vairāk, viņi plāno tajā glabāt arī visus saistītos valdības dokumentus.

Blockchain attiecas ne tikai uz nekustamā īpašuma kompānijām. Daudzi citi sektori arī izmanto blokķēdi, lai atvieglotu viņu biznesa procesus. Uzziniet vairāk no to 50 labāko uzņēmumu saraksta, kuri izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Secinājums

Nekustamā īpašuma bloķēšanas ķēde ir joma, kurai pasaulē ir nepieciešama lielāka iedarbība. Šī nozare ir pilna ar korupciju un noziedzīgām darbībām. Tomēr tagad šīs nozares nozīme ir visu laiku augsta. Tātad, ja nav ieviestas atbilstošas ​​vadlīnijas, šī nozare nekādi nevar efektīvi ziedēt un uz visiem laikiem atbrīvoties no korupcijas.

Tas ir jāmaina, un blokķēde noteikti ir uzdevuma ziņā. Tāpēc ir tikai laika jautājums, kad nekustamā īpašuma kompānijas redzēs blokķēdes vērtību un sāks masveidā integrēt tehnoloģiju.

Ja jūs nodarbojaties ar nekustamo īpašumu un vēlaties detalizēti izpētīt blokķēdi, iesakām pārbaudīt mūsu bezmaksas blokķēdes kursu.

Pasaule mainās. Tātad, kāpēc jums vajadzētu atpalikt no sacensībām, vai ne? Sāciet savu ceļojumu tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me