Novi Wallet: Calibra tika pārdēvēts

Facebook Svaru projekts parādīja ziņas, kad tas parādījās.

Tagad, kad viss ir nokārtots, Facebook ir gatavs jaunām lietām.

Iepazīstieties ar Novi – jauno Calibra maka nosaukumu, kas tiek izmantots Svaru digitālo valūtu glabāšanai. Seifs kalpo mērķim ekosistēmā, ļaujot cilvēkiem uzglabāt un nosūtīt Svaru digitālās valūtas. Viņi to paziņoja ar viņu starpniecību emuāra ziņa.

Šis solis ir solis, lai nodrošinātu, ka Calibra joprojām piedāvā veidu, kā atbalstīt ilgtermiņa saistības pret cilvēkiem.

Jaunais nosaukums Novi ir atvasināts no latīņu vārdiem “via” nozīmē “way” un “novus” – “new”.

Īsāk sakot, viņi domā teikt, ka tas ir a jauns veids nosūtīt naudu. Līdz ar izmaiņām viņi arī ieviesa savu jauno vizuālo identitāti, kas ļaus digitālajām valūtām plūstoši pārvietoties. Turklāt tajā ietilpst arī Svaru ikonas pamājieni. Šī iekļaušana zīmola logotipā nozīmē, ka viņi joprojām ir uzticīgi Svaru tīklam.

Ko dara Novi?

Novi ir izveidots, lai nodrošinātu vienkāršu naudas sūtīšanas veidu, līdzīgi kā sūtīt ziņojumus tīklā. Turklāt tā ir atsevišķa lietotne. Tas nozīmē, ka jums nav jāinstalē atkarības, lai tā darbotos. Tas darbosies līdzīgi kā citas Facebook populārās komunikācijas lietojumprogrammas, tostarp WhatsApp un Messenger.

Lasiet vairāk par Peer To Peer Network izpratni

Lai veiktu visu šo darbu, vispirms jāpārbauda Novi klienti. Pārbaude tiks veikta, pamatojoties uz valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu. Tas nodrošinās, ka, izmantojot lietojumprogrammu, krāpšana nevar notikt. Šis solis ir nedaudz apstrīdams, ņemot vērā, ka kriptonauda vai digitālā nauda attiecas arī uz anonimitāti. Tomēr Facebook mērķis ir atrisināt digitālās valūtas problēmu un vēlas arī nodrošināt, ka ar sistēmas starpniecību nevar notikt krāpšanās.

Viņi arī ir izdomājuši savu jauno vietni Novi šeit: https://novi.com/

Spēja strādāt Facebook ekosistēmā nozīmē arī to, ka tā darbosies dažādās lietojumprogrammās, piemēram, WhatsApp vai Messenger. Skaidrs, ka tas palīdzēs daudziem cilvēkiem, jo ​​abas lietojumprogrammas jau ir populāras, un tām nav nepieciešams papildu mārketings vai sasniedzamība. Jo vairāk cilvēku izmanto Facebook balstītus pakalpojumus, jo labāk Svaru ekosistēma uzplauks.

Vēl viens fakts, kas padara Novi apbrīnojamu, ir tas, ka ar to nav saistītas slēptas maksas. Jūs varēsiet dalīties ar naudu, kā jūs to redzat. Viņi nemazinās nekādas maksas, lai visi cilvēki visā pasaulē to varētu izmantot, nemaksājot nekādas maksas.

novi maks

Novi joprojām strādā. Tas tiks atbrīvots, kad Svaru tīkls būs gatavs lietošanai.

Novi Features

Novi ir vairākas funkcijas. Apspriedīsim tos tālāk.

  • Pieejams → Novi ir pieejams līdz galam. Jūs varat to izmantot, lai savam maciņam pievienotu naudu. Turklāt digitālo valūtu varat nosūtīt arī paziņām visā pasaulē. Viss, kas jums jādara, ir vienkārši atlasīt personu, kurai vēlaties nosūtīt summu, pēc tam ievadiet summu un pēc tam noklikšķiniet uz nosūtīt! Lietotne rūpēsies par maiņas kursu un veiks pārskaitījumu jūsu vietā.
  • Informatīvs → Lietotne sniedz pēc iespējas vairāk informācijas jūsu atsaucei. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet izsekot katram darījuma aspektam, neatstājot lietotni.
  • Personiskās piezīmes → Nosūtot naudu, varat arī nosūtīt personīgas piezīmes savam paziņam. Tas palīdzēs saglabāt cilni, kāpēc nosūtījāt naudu, vai vienkārši uzrakstiet mīļu un īsu ziņojumu personai, kura to saņem. Galu galā daži vārdi vienmēr var pievienot nepieciešamo savienojumu kopā ar pārsūtīšanu!
  • Tūlītēja → Tā kā Novi izmanto Svaru bloku ķēdes tīklu, darījumi netiks kavēti. Vienkārši pieskarieties un nosūtiet naudu. Saņēmējam tā jāsaņem uzreiz un jāglabā nauda vietējā valūtā.
  • Drošs → Viss naudas glabāšanas un nosūtīšanas process ir drošs. Tie nodrošina, ka visi tiek verificēti, izmantojot valdības ID. Viņiem ir arī aizsardzība pret krāpšanu, kas lietotājiem ļaus ziņot par jebkādām ļaunprātīgām darbībām. Ja notiek krāpšana, lietotājs varēs saņemt pilnu atmaksu.
  • Privāts → Kopā ar drošību tā piedāvā arī privātu vidi naudas glabāšanai, nosūtīšanai vai saņemšanai. Tas nozīmē, ka Novi neplūst un netiek droši un konfidenciāli glabāta informācija. Visbeidzot, jūs esat vienīgā persona, kas var redzēt darījumu vēsturi.

Kāda ir Novi motivācija?

Novi Financial mērķis ir nodrošināt ikvienam labāku veidu, kā pelnīt naudu tā, kā paredzēts. Ar to cilvēkiem būs vienlīdzīga piekļuve finanšu pakalpojumiem. Tas ir viens no viņu pirmajiem produktiem, kas netraucēti darbosies ar Svaru ekosistēmu – jaunu maksājumu sistēmu, kurā tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija.

Vai uzņēmumi varēs izmantot Novi?

Novi ir ideāls risinājums biznesam, jo ​​tas ir integrēts ar Facebook saziņas lietotni. Turklāt tā atdalīs lietotni, kas lietotājam sniegs pilnīgu elastību. Seifu var brīvi izmantot, kas nozīmē, ka uzņēmumi vai finanšu pakalpojumi var izmantot seifu, lai piedāvātu savus e-komercijas pakalpojumus. Tas nozīmē, ka jebkurš uzņēmums, kas vēlas izmantot Novi maku, to var izdarīt, izveidojot digitālos seifus un integrējot to kā maksājumu sistēmu savā biznesā..

Tā kā ar Novi nav saistītas nekādas izmaksas, uzņēmumi, apstrādājot līdzekļus, var ietaupīt laiku un izmaksas. Viņi var arī pieaugt, izmantojot Novi, jo arvien vairāk klientu to sāks lietot, tiklīdz tā tiks izlaista. Tas var savienot ikvienu, tostarp tiešsaistes mazumtirgotājus, mazus veikalus vai globālu platformu.

Tas arī atbalstīs vietējās valūtas, konvertējot tās uz Svariem un pēc tam veicot darījumus. Lietotājam nepieciešams veikt pirkumu un veikt darījumus. Līdzīgs process ir jāveic, izņemot naudu, t.i., konvertējot Svarus vietējā valūtā.

Secinājums

Svaru projekts joprojām turpinās. Tomēr problēmas joprojām pastāv. Tā kā SEC mēģina regulēt kriptovalūtu tirgu, būs interesanti uzzināt, kā Novi vai Svari notiek gaidāmajās dienās.

Tātad, ko jūs domājat par NOVI? Vai jūs domājat, ka Calibra pārdēvēšana par Novi bija gudrs solis? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me