Sākotnējais protokols: atvērta pirmkoda un gatavs uzņēmumiem

Ja vēlaties uzzināt par bāzes protokolu, esat nonācis īstajā vietā.

Blokķēdes nozare attīstās strauji. Vienmēr ir vajadzīga labāka tehnoloģija vai labāks veids, kā darīt lietas. Tāpēc tagad mums ir “bāzes protokols”.

Šajā rakstā mēs uzzināsim par to, lai saprastu, ko tas piedāvā.

bāzes protokols

Kas ir bāzes protokols?

EY ir viena no robežām, kad runa ir par blokķēdes tehnoloģiju attīstību. Viņi kopā ar Microsoft un ConsenSys 2020. gada 4. martā paziņoja par bāzes protokolu. Tas ir publiski pieejams blokķēdes rīks, ar kuru uzņēmumi un izvieto un veido biznesa procesu drošību. To var izmantot arī, lai izveidotu iepirkuma procesus, un ir iespēja to darīt privāti. To visu var izdarīt publiskajā Ethereum blokķēdē.

Pašlaik bāzes protokolu izstrādā EY sadarbībā ar Microsoft un ConsenSys.

Pirmā ievērojamā lieta par bāzes līnijas protokolu ir tā, ka tā ir atvērtā koda. Tas nozīmē, ka to var brīvi izmantot un tas uzņēmumiem piedāvā zemu izmaksu adopciju. Tehnoloģija apvieno vislabāko progresu blokķēdes, ziņojumapmaiņas un kriptogrāfijas jomā. Tas viss tiek darīts, izmantojot publisko Ethereum Mainnet.

Unibraits un viņu loma

Vēl viens spēlētājs, kam ir galvenā loma bāzes līnijas protokolā, ir Unibright. Tās uzdevums ir dot uzņēmumiem iespēju savienot savas tradicionālās sistēmas, izmantojot Ethereum Mainnet.

Viņi nodrošinās Unibright ietvaru. Sistēma būs “gatava bāzes līnijai”, kas nozīmē, ka tā ir pilnībā saderīga ar bāzes līnijas protokolu. Tas uzņēmumam sniegs nepieciešamo rīku komplektu, lai izveidotu un izveidotu pilnīgu biznesa dzīves ciklu.

Tie nodrošina sekojošo

  • Unibright Workflow Designer
  • Unibright dzīves cikla vadītājs
  • Unibright savienotājs
  • Unibright Explorer

Ko tas nozīmē? Tas atbalstīs vizuālo viedo līgumu, ģenerēšanu, modelēšanu, uzraudzību un bāzes procesu savienošanu.

Vienkārši sakot, protokols ļaus uzņēmumiem veikt sarežģītu un konfidenciālu sadarbību. Sadarbība tiks veikta arī tādā veidā, ka ķēdē nevar tikt nopludināti vai atstāti sensitīvi dati. Lai nodrošinātu atbilstību nozares noteiktajiem standartiem, Ethereum-Oasis Project vadīs to. Projektu finansē Enterprise Ethereum Alliance, un to vada OASIS.

Lasiet arī par Enterprise Blockchains principiem

Unibright rūpēsies arī par specifikāciju un koda pārskatīšanu un pievienošanu, kā arī cieši sadarbosies ar EEA – The Integration TaskForce.

Uzziniet vairāk par bāzes protokolu

Lai labāk izprastu, apskatīsim galvenās iezīmes, kuras piedāvā bāzes līnija.

Konfidencialitāte, atļaujas un veiktspēja

Trīs elementi, kas ir vissvarīgākie jebkuram uzņēmumam, ir atļauja, privātums un atļauja. Bāzes līnijas protokols to saprot un nodrošina visas trīs prasības, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Tas nozīmē, ka uzņēmumi var izveidot tīklu ar atļauju un izlemt, kurš, kad un kā var piekļūt tīkla resursiem. Tas notiek arī uz privātumu orientētā veidā, kas aizsargā lietotāju vērtības. Visbeidzot, tiek rūpēts par veiktspēju, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta rezultātu sniegšanai ātrāk, efektīvāk un efektīvāk.

Rūpējoties par visiem šiem, uzņēmumi tagad var koncentrēties uz sava biznesa ieviešanu, nevis noteikt jebkura izplatītā tīkla galvenos aspektus..

Ethereum Mainnet kā starpprogrammatūra

Sākotnējais protokols mainīs tā darbību ar Ethereum Mainnet (publiskais). Pārliecināties, ka uzņēmumi var strādāt vienkāršāk. Vienkārši sakot, bāzes protokols saprot Ethereum Mainnet kā starpprogrammatūru. Tomēr tas nenozīmē, ka tiek mainītas galvenās Ethereum Mainnet iezīmes. Tā joprojām ir izplatīta valsts virsgrāmata, kurā lietotājam ir jāmaksā par savām darbībām, izmantojot Gāzi. Šīs vienkāršās izmaiņas var radīt daudz izmaiņu, kā uzņēmums izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Starpprogrammatūra ir neierobežota un viegli lietojama. Tātad tas nozīmē, ka uzņēmumi var izmantot protokolu, lai uz tā izveidotu savu produktu. Publiskajā tīklā ir lokāli tīkli (ierakstu sistēmas), piemēram, SAP risinājumi, kas var darboties atsevišķi un pēc tam mijiedarboties ar Mainnet kā kopēju atskaites sistēmu. Tas nozīmē, ka, ja tiek mainīti biznesa procesa stāvokļi, tas var izveidot savienojumu ar Mainnet un atjaunināt tā statusu, izmantojot publisko tīklu.

Mikropakalpojumi

Tehniski Baseline protokols tiek izmantots, balstoties uz mikropakalpojumiem balstītu arhitektūru. Tas ļauj dažādiem uzņēmumiem izveidot savienojumu savā starpā, izmantojot uz mikropakalpojumiem balstītu arhitektūru. Komunikācija tiek veikta, izmantojot bāzes API. Tas darbojas kā noklusējuma vārteja ziņojumapmaiņai starp dažādiem mikropakalpojumiem.

Ķēdē nav sensitīvu datu

Vēl viena galvenā iezīme, ko piedāvā bāzes protokols, ir tā spēja nodrošināt uzņēmumu sadarbību un konfidencialitāti, neriskējot atstāt slepenus datus. Tas padara bāzes protokolu par defacto risinājumu, lai iesaistītos visā ekosistēmā, neraizējoties par uzņēmumiem vai pusēm..

Tokenizācija un DeFi

Sākotnēji bāzes līnijas protokols atbalstīs DeFi un tokenizāciju. Tas stimulē uzņēmumus, kas vēlas apzīmēt savu biznesa procesu un tā pakalpojumus.

Atvērtais avots

Visbeidzot, Bāzes protokols ir atvērtā koda projekts. Tas nozīmē, ka uzņēmumi vai jebkurš izstrādātājs, kurš ir ieinteresēts risinājumā, var turpināt to augt un virzīt pareizajā virzienā.

Tehniskā perspektīva – bāzes protokols

Šajā sadaļā mēs centīsimies iegūt tehnisko perspektīvu par bāzes līnijas protokolu. Tagad jums jāzina, ka tajā tiek izmantota mikropakalpojumu arhitektūra. Biznesa procesa mikropakalpojumu konteinerā būs šāda informācija.

  • Baseline API → API darbosies kā vārteja pakalpojumiem un Mainnet.
  • Rindu sistēma → Rindu sistēma nodrošinās pakalpojumu konteinerā labu organizēšanu, piedāvājot pienācīgu rindu pārvaldību.
  • Nulles zināšanu pierādīšanas pakalpojums → To izmanto, lai ģenerētu privātās loģikas konsekvences un izpildes pierādījumus.
  • Drošs ziņojumu pakalpojums → Tas nodrošina pakalpojumu, lai nodrošinātu drošu bezvalstnieku ziņojumu transportēšanu.

Lai konteineri darbotos, visi no tiem ir saistīti ar “reģistratūras viedajiem līgumiem”. Tie darbojas kā kopīgs atskaites punkts un atrodas Ethereum Mainnet.

Secinājums

Tas mūs noved pie mūsu bāzes protokola ievadraksta beigām. Turpmāk mēs to aplūkosim sīkāk un sniegsim jums padziļinātu zinātību, kā to izmantot.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me