STO mārketinga stratēģija: kā efektīvi reklamēt savu drošību

2018. gads neapšaubāmi vēl bija lielākais sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO) tirgum. Tikai 2018. gada pirmajā ceturksnī SIO savāca vairāk naudas nekā visā 2017. gadā. 2017. gadā SIO savāca kopumā 5,6 miljardus ASV dolāru, bet vidējais ICO ienesa 12,7 miljonus ASV dolāru. Ja salīdzina šos datus ar IPO (kas savāca 188,8 miljardus USD), tas ir diezgan pazemīgi. Skaidri, priekšā vēl tāls ceļš.

SIO panākumu līmenis arī tas nav tik lieliski. 2017. gadā tikai 48% no tiem bija pietiekami veiksmīgi. Tomēr tagad notiek maiņa, un jaunais spēlētājs ir STO jeb Security Token Offering. Kopš kļuvis vieglāk iegūt finansējumu no netradicionāliem avotiem, parādījās daudzi apšaubāmi SIO un galu galā sabojāja nozares tēlu. Tas ir tad, kad vērtspapīru un biržu komisija (SEC) iestājās.

Drošības žetonu piedāvājumi, ko parasti sauc par STO, tiek uzskatīti par vienu no labākajām ICO alternatīvām, kas vairāk atbilst drošības noteikumiem. Kad daudziem ICO neizdodas saņemt ASV Drošības un apmaiņas komisijas (SEC) apstiprinājumu, STO to dara viegli.

STO ir lemts kļūt par nākamo lielāko lietu kriptovalūtu pasaulē. Daži pat prognozē STO dominēšanu 10 triljoni USD tikai līdz 2020. gadam. STO daudz atšķiras no ICO. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat ICO maršrutu vai STO, stabils mārketinga plāns ir vienīgais veids, kā gūt panākumus.

Ja plānojat sākt STO, jums ir nepieciešama nepārspējama STO mārketinga stratēģija, kuru mēs aprakstīsim šajā rakstā. Šajā detalizētajā rakstā jūs uzzināsit par to, kā sākt veiksmīgu STO un kā pareizi tirgot savu STO, pat neizmantojot dārgus STO mārketinga pakalpojumus.

Drošības žetonu mārketinga stratēģija

Kāda ir atšķirība starp ICO un STO?

Galvenā atšķirība starp ICO un STO ir saistīta ar noteikumiem un mērķauditoriju. SIO parasti pūļa finansējumam izmanto privātie ieguldītāji. Privātais ieguldītājs faktiski var būt jebkurš. Parasti tie sastāv no personām ar zemiem ienākumiem, kuriem nav daudz finanšu zināšanu vai kuriem ir svarīgi noteikumi vai biznesa plāns.

STO ne vienmēr strādā ar privātiem investoriem. Tas galvenokārt notiek normatīvo aktu ierobežojumu dēļ. Piemēram, ja jūs uzsākat savu STO ASV, tajā var piedalīties tikai akreditēti investori. Tas faktiski maina visu drošības marķiera stratēģiju no SIO stratēģijas. STO mārketinga stratēģija būtu vērsta uz sarežģītākiem investoriem.

Kas iegulda drošības žetonos? Parasti tie ir tie, kuriem ir pastāvīgi augsti ienākumi vai liels kapitāls. Šādi investori ir daudz izveicīgāki un rūpīgāki. Viņi nepāriet uz spīdīgu vietni vai lielu sociālo mediju klātbūtni. Jūsu STO mārketinga plāns būs jāizstrādā atbilstoši viņu personai.

STO mārketinga plāns: kā tirgot savu STO?

Tāpat kā jebkuram mārketinga vai PR plānam, jums skaidri jādefinē mārketinga mērķi. Tas sākas mēnešus pirms faktiskās mārketinga prakses un STO darbības uzsākšanas. Ja jūs sākat bez skaidras, uz pētījumiem balstītas stratēģijas, jūs metīsit naudu mārketinga STO, nesasniedzot patieso pamatā esošo mērķi.

Ir jautājumi, uz kuriem jāatbild, un jāveic juridiski pasākumi, un pēc tam pienāk laiks reāli izstrādāt mārketinga plānu. Īsāk sakot, jums vajadzētu būt no četriem līdz pieciem skaidri definētiem mērķiem, kas aptver visu, ko vēlaties sasniegt ar drošības marķiera piedāvājumu.

Liels jautājums ir tas, uz kuru tieši vēlaties mērķēt. STO gadījumā nevajadzētu būt pārāk grūti ielikt sevi tādu investoru ādā, kuri pērk drošības žetonus. Visam, ko jūs darāt no šī brīža, jāgriežas ap viņu personību. Piemēram, ģeogrāfiskā atrašanās vieta ir viena lieta, kas jums jāpievērš uzmanībai. Investoru attieksme dažādās vietās var būt atšķirīga.

Izveidot Perfektu vietni

Jūsu drošības marķiera mārketinga stratēģijas būtiskākā daļa ir vietne. Neatkarīgi no tā, no kurienes nāk ierastais drošības marķiera investors, vietne būs pirmā mijiedarbība ar viņiem. Ilgtermiņā drošības marķiera stratēģijā varat mainīt daudzas lietas, taču, ja jūs sajaucat pirmo iespaidu, jums ir neveiksme.

Mājas lapai ir izšķiroša nozīme. Tas kalpo kā STO seja. Iedomājieties to kā biznesa plāna kopsavilkumu. Augsti profesionālas un informatīvas mājas lapas un vietnes izveide ir pirmais solis, lai sasniegtu potenciālo investoru uzticību.

Šeit ir dažas vietnes vadlīnijas:

 • Tīmekļa vietnei ir skaidri jāatbild uz visiem investoriem uzdotajiem jautājumiem
 • Tam jābūt bagātīgam ar plašsaziņas līdzekļiem (infografikām, videoklipiem utt.), Ja vien tas ir svarīgi
 • Tam jābūt tīram un labi strukturētam
 • Detalizēts, tehnisks un caurspīdīgs, viegli pieejams papīrs
 • Jums var būt sadaļa Paziņojums presei, lai parādītu, ka žurnālisti un sabiedrība ir ieinteresēta projektā
 • Tīmekļa vietnei jāsniedz plaša informācija par cilvēkiem, kas iesaistīti STO (arī par to, kā ar viņiem sazināties)

Pareiza vietnes labošana ir tikai pamats. Tā kā tas ir raksturīgi jebkuram jūsu veidotajam, ja pamatne ir izturīga, pārējai konstrukcijai ir lielākas izredzes izdzīvot.

Pabeigt visas juridiskās atbilstības

Tas ir svarīgi ne tikai pašam STO, bet arī mārketinga aspektam. Kā minēts iepriekš, šī ir viena no jomām, kas atšķir STO no SIO. Pirms STO palaišanas ir obligāti jāizpilda visas atbilstības prasības. Jūs skatāties uz institucionāliem investoriem. Viņi iedziļināsies katrā sīkā juridiskajā STO sīkumā un viņiem būs pamatotas finanšu zināšanas, lai visu izjauktu. Atšķirībā no privātajiem ieguldītājiem, kuriem trūkst šādu zināšanu, šiem investoriem būtu interesanti uzzināt, vai jūs ievērojat visus noteikumus, kas noteikti jūsu jurisdikcijā.

Kad esat pārliecināts, ka piedāvājat savus žetonus kā drošības žetonus un ievērojat visus noteiktos noteikumus, varat to izmantot kā mārketinga taktiku. Visiem juridiskajiem dokumentiem jābūt viegli pieejamiem potenciālajiem investoriem. Visās citās mārketinga praksēs jūs varat kaut kā lielīties ar šo atbilstību.

Jums būs jākonsultējas ar advokātiem, kuriem ir pieredze drošības žetonu biznesā. Viņi palīdzēs jums izpildīt visas prasības. Jūs pat varat pieminēt juridiskās firmas, ar kurām esat strādājis savā vietnē. Visam vajadzētu būt atklātam attiecībā uz atbilstību un juridiskajām struktūrām, kas ap STO.

Kā uzsākt veiksmīgu STO: STO satura stratēģija

Saturs ir karalis, un STO mārketingā fakts paliek nemainīgs. Jūsu mārketinga saturs darbosies kā jūsu balss, un jūs vēlaties, lai jūs dzirdētu, vai ne? Satura mārketings būs jūsu vispārējās stratēģijas balsts divu iemeslu dēļ.

Pirmkārt, tas dod jums iespēju iepazīstināt ar sevi un dalīties savās zināšanās un stāstā. Otrkārt, mērķauditorijas veids, uz kuru mērķējat, vēlas uzzināt vairāk par jums, jūsu uzņēmējdarbības izcelsmi un STO ceļa plānu. Viņi to dara, izmantojot jūsu publicēto saturu.

 • Izveidojiet emuāru

Vietnei jābūt aktīvam emuāram. Jums ir nepieciešami padziļināti raksti, bieži vien ar infografikām un statistiku, lai parādītu, kāpēc ieguldīt drošības marķierī ir tā vērts. Tas ir viens no efektīvākajiem STO mārketinga padomiem. Cilvēkiem var būt nepieciešama pārliecinoša informācija, un jūsu emuārs ir jūsu absolūtā labākā iespēja to īstenot.

Emuārs ļauj arī attīstīt sevi kā autoritāti nozarē, publicējot padziļinātas augstas kvalitātes emuāra ziņas par attiecīgajām tēmām.

Emuāra iestatīšana aizņems dažas minūtes, pateicoties šodien pieejamajiem rīkiem. Tomēr jūs sākumā cīnīsies. Var paiet zināms laiks, lai piesaistītu emuāra datplūsmu. Atcerieties, ka jūsu emuārs darbosies kopā ar citām mārketinga platformām.

Lai gan šeit nav īkšķa noteikuma, divu līdz trīs detalizētu rakstu publicēšana par dažādām tēmām ir labs sākums. Iespējams, vēlēsities arī viesot ziņas citos izveidotajos emuāros.

 • Izmantojiet citas satura publicēšanas platformas, piemēram, Medium

Kriptovalūtu pasaulē Medium ir pirmā izvēle. Tas ir diezgan profesionāls, un tam ir daudzveidīgi sekotāji. Blokķēdes sfērās ir vēl viena īpaši populāra Steemit. Atkal pat šis lēmums ir atkarīgs no tā, uz kuru mērķējat.

Mēs esam ilgi runājuši par rakstiem, bet vai jūs zināt, kurš medijs visvairāk iesaistās? Videoklips tagad tiek uzskatīts par vispievilcīgāko un visātrāk augošo mediju internetā.

Varat vēlēties, lai jūsu emuāra rakstā tiktu parādīts oriģināls video saturs. Varat arī sākt YouTube kanālu ar ikmēneša video ievietošanu. Tas var būt veids, kā sazināties ar jaunākiem investoriem, kuri priekšroku dod interaktīvajiem medijiem, nevis pārējiem.

Sazinieties ar STO ekspertiem vai nomājiet STO mārketinga pakalpojumus

Pat ja jūs sevi un savu STO uzskatāt par ievirzi, ir tik daudz šķēršļu, ar kuriem jums jāsastopas. STO eksperti var būt ļoti noderīgi, lai izvairītos no šādiem šķēršļiem. Vēl viena lieta, kas jums jāpatur prātā, ir konkurence. Tam vajadzētu būt jūsu mācībai no pagājušā gada ICO. Bija vienkārši par daudz. Kurš saka, ka tas nebūtu gadījumā ar drošības žetonu biznesu?

Jums ir trīs jomas, kurās nepieciešama ekspertu palīdzība: juridiskā, tehniskā un mārketinga joma. Jebkurš konsultants, kuram ir plašas zināšanas par tirgu un tā izaicinājumiem, galdā cels daudz jauna, ko jūs, iespējams, nekad nespēsiet iegūt.

Tomēr labākā daļa ir savienojumi. Šādas personas var izveidot pareizos savienojumus nozarē, lai izveidotu savu tīklu. Tas ir svarīgi STO mārketingam, iespējamajai ieviešanai un, protams, tā panākumiem.

Meklēt atbalstu no STO ekspertiem nebūs viegli. Vispirms jums vajadzēs nomedīt, kas viņi ir. Jums jāatrod ietekmētāji, redaktori un aktīvisti. Twitter un LinkedIn var izrādīties noderīgi, sazinoties ar viņiem un piesaistot viņu uzmanību. Jums vajadzētu apsvērt iespēju apmeklēt drošības marķiera pasākumus. Tur jūs varat viņus satikt personīgi un izvēlēties viņu smadzenes par jūsu biznesu.

Sāciet Newsletter

Šajā brīdī jūs zināt savu STO mārketinga stratēģijas pamatu. Lielākoties cilvēki vienkārši koncentrējas uz mārketingu kā veidu, kā piesaistīt investorus STO kontekstā. Tomēr mārketinga posms ir atkārtots un ietver šo potenciālo investoru noturēšanu. Jums jānodrošina, lai tie investori, kuri ir izrādījuši interesi, paliek piespiesti.

Runājot par klientu pašreizējo vai potenciālo saglabāšanu, e-pasta mārketings tiek uzskatīts par spēcīgu instrumentu. Jums jāuzsāk nedēļas vai mēneša informatīvais izdevums, lai potenciālie investori būtu informēti. Tas izrādīsies noderīgs, lai noturētu investorus un palielinātu jūsu tīklu.

Jūs noteikti esat dzirdējuši par to, ka e-pasta mārketings ir krūtis ar augstu atlēcienu līmeni. Tas nenotiks ar biļetenu. Iemesls tam ir tāds, ka tas ir sava veida personisks, jo lasītājs izvēlējās pierakstīties un ir ieinteresēts lasīt materiālu.

Biļetenus var izmantot, lai informētu potenciālos investorus par līdz šim sasniegto. Tas var būt veids, kā informēt viņus par ceļvedi, kas tiek ieviests laikā. Tas arī uzsver jūsu pārredzamību, padarot STO daudzsološāku.

Neatkarīgi no rakstiem, kurus publicējat emuārā, var ievietot biļetenā. Jūs varat dalīties savās zināšanās ar lasītājiem, lai iedvesmotu viņus piedalīties. Ja uzskatāt sevi par spēcīgu līderi ar viedokli, varat izmantot balsi, lai komentētu nesenos nozares notikumus un tirgus tendences.

Izmantojiet sociālo mediju, lai gūtu visas priekšrocības

Sociālie mediji tagad ir būtiska platforma jebkuram biznesam, un STO nebūtu izņēmums. Mēs esam redzējuši, ka ICO pilnībā izmanto sociālos medijus. Tomēr, ņemot vērā, ka STO atšķiras no parastās ICO, arī sociālo mediju izmantošana būtu mazliet atšķirīga.

Pirmkārt, jums ir nepieciešama klātbūtne visās profesionālajās sociālo mediju vietās. Tie galvenokārt ietver LinkedIn un Twitter. Jūs arī vēlaties iekasēt naudu lielākajās sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook un YouTube. Pēdējais, protams, ir rezervēts visam jūsu video saturam, ieskaitot visas jūsu sniegtās intervijas.

Ir arī citas platformas, piemēram, Reddit. Tomēr viņiem patiesībā nav tādas pašas ietekmes kā citiem. Iespējams, ka jūsu mērķauditorija pat nepastāv šādos tērzēšanas vai diskusiju forumos. Tātad tas būtībā atstāj čivināt, Facebook un LinkedIn.

Twitter un Facebook kalpos kā līdzeklis saziņai ar plašu sabiedrību un potenciālajiem investoriem. Jūs varat izmantot šīs platformas, lai koplietotu visu jūsu izveidoto saturu, lai tirgotu STO. Liela sekošana šādās platformās var arī palīdzēt palielināt jūsu uzticamību. Visbeidzot, LinkedIn galvenokārt kalpos kā veids, kā izveidot sakarus un izveidot profesionālas saites ar nozares lielajiem.

STO mārketinga padomi

Ar STO saistītie noteikumi liedz tai izmantot noteiktus nesējus vērtspapīru tiešai tirdzniecībai. Tomēr tas nepadara neiespējamu tā tiešu tirdzniecību. Faktiski jūsu drošības marķiera mārketinga stratēģijai vajadzētu būt ap vidēm, kuras jūs joprojām varat izmantot likumīgi.

Šeit ir daži noderīgi STO mārketinga padomi:

 1. Izmantojiet starpniekservera mārketingu:

  Tā kā jūs nevarat tieši tirgot marķierus, jums ir jānāk klajā ar dažādiem nesējiem, kurus izmantot starpniekserveru mārketingā. Ir tiešsaistes publikācijas, žurnāli un emuāri, kas to var padarīt jūsu vietā. Runa ir tikai par viņu identificēšanu.

 2. Konkurentu analīze:

  Tam vajadzētu būt noderīgam katrā STO posmā. Kā norāda skaitļi, STO īsā laika posmā pārņems ICO. Tas nozīmē lielu konkurenci, par kuru jārūpējas. Pareiza konkurentu analīze arī palīdzēs jūsu mārketinga plānam un ļaus jums būt gatavam jebkuram līkumainumam.

 3. Izveidojiet potenciālo investoru bibliotēku:

  Pareizas auditorijas mērķēšana ir atslēga, lai gūtu panākumus ar STO. Jums jāņem vērā katrs potenciālais investors un pircējs. Šo datu iegūšana var radīt milzīgu labumu, izsūtot e-pastus, biļetenus utt.

 4. Paturiet prātā noteikumu D:

  STO mārketings ir mazliet sarežģīts attiecībā uz to, ko drīkst atļaut. Ja atrodaties ASV, D noteikuma 506. panta c) punkts aizliedz reklamēties televīzijā, laikrakstos, žurnālos, radio, publiskos semināros un internetā. Šajā agrīnā stadijā jūs nevēlaties daudz juridisku problēmu.

 5. Apmeklējiet Blockchain un kriptogrāfijas valūtas konferences:

  Šādas konferences var sniegt jums iespēju personīgi iepazīties ar citiem blokķēdes uzņēmumu īpašniekiem un kriptovalūtas entuziastu. Padomājiet par to kā par platformu gan sava STO mārketingam, gan tīkla izveidei. Pirms došanās uz konferenci vai konferenci, veiciet dažus pētījumus par šādām personām.

STO mārketinga pakalpojumi

Tagad jums ir jāsaprot, ka STO mārketings nav darbs vājajai sirdij. Tas prasīs milzīgu daļu no jūsu laika un resursiem. Jums būs nepieciešami absolūti labākie cilvēki šim darbam. Tomēr ne visi varētu būt spējīgi to visu pārraudzīt. Šeit jums var būt nepieciešama profesionālu STO mārketinga pakalpojumu palīdzība.

Viņi visu nokārtos jūsu vārdā. Visa informācija, kuru tikko izlasījāt šajā rakstā, var palīdzēt izvēlēties pareizo aģentūru. Jebkuram uzņēmumam, kas garantē spēcīgas, šeit aprakstītās mārketinga stratēģijas ieviešanu, būtu jāsamazina.

Secinājums

Šī STO mārketinga rokasgrāmata ir paredzēta tiem, kuri saprot mārketinga nozīmi drošības marķiera panākumos. Būs garš brauciens, kurā būs daudz izciļņu. Tomēr stabilas mārketinga stratēģijas un plāna priekšrocība ir tā, ka jūs varat mazināt visus neparedzētos riskus.

Jūsu galvenais mērķis ir piesaistīt pareizo auditoriju, izpelnīties viņu uzticību un visbeidzot pievērsties. Ja jūs nodrošināsiet, ka šie mērķi tiek risināti visā, ko veicat kā daļu no sava drošības marķiera mārketinga, varat turpināt būt daļa no šīs nākamās lielās un ienesīgās tendences blokķēdes un kriptonauda pasaulē..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me