Top Blockchain riska kapitāla firmas – 30 Blockchain investori

Vai esat starta dibinātājs, kurš vēlas piesaistīt naudu? Ja jā, jūs esat nonācis īstajā vietā. Šodienas rakstā mēs uzskaitīsim 30 labākos blockchain investorus.

Mēs tos uzskaitīsim atbilstoši viņu ieguldījumu vērtībai. Protams, viņu ieguldījumu summa nav vienīgais faktors, kas nosaka vērtību. Tāpēc mēs tam piešķirsim otro prioritāti. Turklāt ir daudz atšķirību no šo top blockchain VC investoru veikto ieguldījumu kopsummas, par ko ziņojuši dažādi tiešsaistes avoti.

Īsāk sakot, ir pārāk daudz faktoru, lai RK ieguldītāju varētu sarindot hronoloģiski. Tāpēc mēs uzskaitīsim šīs 30 labākās riska kapitāla sabiedrības konkrētā secībā. Tomēr mūsu Blockchain Investors saraksts ir veidots atbilstoši viņu kopējam ieguldījumam pēdējo pāris gadu laikā.

Turklāt, ja jūs zināt kādu blokķēdes investoru, kurš ir pelnījis, lai viņu šeit uzskaitītu, neaizmirstiet sazināties ar mums un mēs tos pievienosim sarakstam.

Ar šo skaidrību sāksim darbu ar sarakstu.

Top Blockchain riska kapitāla firmas, kas iegulda Blockchain

Top 30 Blockchain investori

Top 30 Blockchain investoru saraksts

1. Digitālās valūtas grupa

Digitālā valūtas grupa (DCG) ir mūsu galvenais bloku ķēdes investors, kas atrodas Ņujorkā. Viņi ir ieguldījuši daudzos starta uzņēmumos, tostarp populārajā Ledger startup. Ne tikai tas, ka DCG ir arī veicis ieguldījumus daudzsološos jaunizveidotajos uzņēmumos un bloku ķēdes uzņēmumos. Viņi sevi tirgo kā blokķēdes industrijas un bitcoīna epicentru.

Izpilddirektors: Berijs Silberts

Top Blockchain investīcijas: Blockchain Inc. virsgrāmata, pamata un aplis.

Twitter:https://twitter.com/DCGco

Vietne:https://dcg.co/

Dibināšanas gads: 2015. gads

2. Neierobežoti kriptogrāfijas ieguldījumi

Mūsu 2. top blockchain VC investors ietver neierobežotas kriptogrāfijas investīcijas. Viņi atrodas Hjūstonā, TX, un tiem ir vairāk nekā astoņi bloku ķēdes ieguldījumi. Viņu populārākās investīcijas ir Binance, Trezor, Power Ledger un citas. Viņu ieguldījums ir veikts arī simbolisku pirkumu veidā, izmantojot ICO.

Izpilddirektors / dibinātājs: Metjū Džordans

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Jaudas virsgrāmata, Binance, 0x, Tezos, Republikas protokols, WanChain.

Twitter: Nav

Vietne:https://www.limitlesscryptos.com/

Dibināšanas gads: 2017. gads

3. Blockchain Capital

Blockchain kapitāls ir mūsu trešā izvēle top trīsdesmit blockchain investoru sarakstā. Tie atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā un ir pilnībā vērsti uz blockchain ieguldījumu fondiem. Tikai 2018. gadā viņi ir ieguldījuši vairāk nekā deviņos jaunizveidotos uzņēmumos, tostarp SOFX, Circle un citos. Viņu lielākais blockchain VC ieguldījums ietver Ripple, Coinbase un Blockstream.

Izpilddirektors / dibinātājs: Barts Stefens, W Bredfords Stefens

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Ripple,

Twitter:https://twitter.com/blockchaincap

Vietne:http://blockchain.capital

Dibināšanas gads: 2013. gads

4. Palieliniet VC

Boost VC ir populārs riska kapitāla investors un atrodas San Mateo, Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņi ir ieguldījuši daudzos dažādos jaunizveidotajos uzņēmumos, kas nodrošina tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka viņi ir ieguldījuši ne-blokķēdes jaunizveidotajos uzņēmumos, ieskaitot mākslīgo intelektu un citus. Tomēr viņi arī ļoti aktīvi darbojas blokķēdē, kas padara viņus par vienu no lielākajiem blockchain investoriem. Viņi darbojas arī kā starta akselerators. Viņu ceļojums uz blockchain investīcijām sākās no Ripio. 2018. gadā viņi ir ieguldījuši daudzos blokķēdes jaunizveidotajos uzņēmumos, tostarp MyCrypto (viņu jaunākais ieguldījums), Ledger utt..

Izpilddirektors / dibinātājs: Adams Drapers, Baittons Viljamss

Top Blockchain VC investīcijas: Monētu bāze, Tezos, BlockCyber.

Twitter:https://twitter.com/BoostVC

Vietne:https://www.boost.vc/

Dibināšanas gads: 2012. gads

5. Pantera Capital

Panthera Capital ir viens no lielākajiem investoriem bloku ķēdes tirgū. Tie atrodas Menlo parkā, Bay Area. Viņi iegulda projektos, žetonos, uzņēmumos, kas saistīti ar digitālo valūtu un blokķēdes tehnoloģijām kopumā. Viņi 2018. gadā ir veikuši daudz blokķēdes investīciju, tostarp ieguldījumus jaunizveidotajos uzņēmumos, piemēram, Audius, DIRT protokols un citi. Viņu lielākais ieguldījums ir Harbour, DMarket utt.

Izpilddirektors / dibinātājs: Dens Morheds

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Dmarket, osta, pamats,

Twitter: https://twitter.com/PanteraCapital

Vietne:https://www.panteracapital.com/

Dibināšanas gads: 2003. gads

6. Andreessens Horovics (a16z)

Andreessen Horowitz aka a16z investē ir viens no labākajiem blockchain VC investoriem. Tomēr viņi iegulda arī projektos, kas nav blokķēdes. Viņu aktīvi ir 4 miljoni ASV dolāru, un viņi sāka savu ceļu 2009. gadā. Viņu pirmie daži ieguldījumi, tostarp populārais Ripple projekts. Turpmāk viņi ir ieguldījuši daudzās idejās. Viņi ļoti aktīvi investē, un jau 2018. gada augustā ir veikuši četrus ieguldījumus, kam jūlijā sekoja deviņi ieguldījumi. Viņu populārais blockchain ieguldījums ietver DFINITY un Coinbase.

Izpilddirektors / dibinātājs: Bens Horovics, Marks Andreesens

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Monētu bāze, osta, bāze, DFINITY

Twitter:https://twitter.com/a16z

Vietne:https://www.a16z.com

Dibināšanas gads: 2009. gads

7. FinLab AG

FinLab AG ir ieguldījis mazāk blokķēdes uzņēmumu un startēšanas, salīdzinot ar citiem blokķēdes VC investoriem. Tomēr investīciju apjoms ir milzīgs, tāpēc viņi ierindojas augstajā sarakstā. Viņi atrodas Frankfurtē, Vācijā, un viņu galvenā interese par ieguldījumiem ir finanšu uzņēmumi, kas strādā blokķēdes nozarē. Viņu populārais ieguldījums ietver EOS.io, Iconiq lab, Vaultoro un FastBill.

Izpilddirektors / dibinātājs: Kristians Angermajers

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Iconiq Lab, FastBill, Vaultoro.

Twitter:https://twitter.com/FinLab_DE

Vietne:https://finlab.de/

Dibināšanas gads: 2005. gads

8. Katagonija

Catagonia ir konsultāciju un ieguldījumu firma. Viņi ir vadošie blockchain investori, kas atrodas Berlīnē, Vācijā. Pēdējo gadu laikā viņi ir ieguldījuši daudzos ar tehnoloģiju saistītos projektos. Tomēr viņi neveic ieguldījumus bieži, un tas ir pilnīgi skaidrs no fakta, ka viņi 2018. gadā ir ieguldījuši tikai vienā bloku ķēdes projektā.

Izpilddirektors / dibinātājs: Ralfs Ēriks Kuncs.

Populārākie Blockchain ieguldījumi: AppCoins, Envion, Basis, HydroMiner.

Twitter:https://twitter.com/catagoniaberlin

Vietne:http://www.catagonia.com/

Dibināšanas gads: 2009. gads

9. Polychain Capital

Polychain Capital ir daudzveidīga interese par ieguldījumiem riska kapitālā. Viņi arī veic riska ieguldījumu fondu un blokķēdes jaunizveidotos uzņēmumus un kriptovalūtas. Viņu galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. Atšķirībā no Catagonia, viņi ļoti aktīvi iegulda blokķēdē. Tikai 2018. gadā viņi līdz šim ir ieguldījuši 14 jaunizveidotos uzņēmumos. Visi no tiem ir saistīti ar blokķēdi. Daži no viņu pamanāmajiem ieguldījumiem ir DFINITY, Basis, NuCyber ​​un Nervos.

Izpilddirektors / dibinātājs: Olafs Karlsons-Ve

Populārākie Blockchain ieguldījumi: DFINITY, CoinList, NuCyber, Basis.

Twitter:https://twitter.com/polychaincap

Vietne:http://polychain.capital/

Dibināšanas gads: 2016. gads

10. Ceyuan Ventures

Ceyuan Ventures ir sākuma stadijas kapitālsabiedrība, kas atrodas Pekinā. Viņu galvenā interese ir topošie izaugsmes uzņēmumi un IT firmas. Tas ietver arī ar Blockchain saistītus projektus un jaunuzņēmumus. Viņi sāka savu ceļu 2004. gadā un līdz ar to ir vieni no vecākajiem riska kapitāla uzņēmumiem mūsu sarakstā. Viņi ir diezgan aktīvi ieguldījumu jomā, veicot divus ieguldījumus gan 2018. gada aprīlī, gan jūnijā. Viņu primārais ieguldījums ir Trip.io, Basis, Mars Finance un citi..

Izpilddirektors / dibinātājs: Bo Feng

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Pamats, Trip.io, Mars Finance, Nervos.

Twitter: Nav

Vietne:http://www.ceyuan.com/en/index.html

Dibināšanas gads: 2004. gads

11. Tally Capital

Tally Capital piedāvā lielisku iespēju topošajām idejām blokķēdē. Viņi koncentrējas tikai uz blokķēdes sektoru un ir ieguldījuši daudzsološos blokķēdes jaunizveidotajos uzņēmumos un uzņēmumos. Tie atrodas Čikāgā, IL. Tomēr viņu ieguldījumu biežums pēdējā laikā ir palēninājies. 2018. gada jūnijā viņi ieguldīja divos populāros blokķēdes projektos, t.i., Civic un I-Mab Biopharma. Vēl viens pieminēšanas vērts ieguldījums ir Block.one, uzņēmums, kas šobrīd veido EOS.IO blokķēdi.

Izpilddirektors / dibinātājs: Metjū Rosaks

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Block.one, Qtum, BTC Media, BlockStream, I-Mab Bipharma

Twitter:https://twitter.com/TallyCapital

Vietne:http://tallycapital.com/

Dibināšanas gads: 2013. gads

12. RRE Ventures

RRE Ventures iegulda kapitālu daudzās dažādās nozarēs, tostarp finansēs, plašsaziņas līdzekļos un tehnoloģijās. Tie atrodas Ņujorkā. Tās ir vienas no vecākajām riska kapitāla firmām. Viņi sāka savu ceļojumu 1994. gadā, un līdz šim viņi ir ieguldījuši daudzos projektos. Tā kā pastāv vairāk nekā 77, jūs varat novērtēt, cik ilgi viņi ir bijuši tirgū, palīdzot uzņēmējiem, jaunajiem uzņēmumiem un pat uzņēmumiem sasniegt savus mērķus.

Izpilddirektors / dibinātājs: Džims Robinsons, Stjuarts Elmens

Top Blockchain investīcijas: Ripple, Abra, Gem.

Twitter: https://twitter.com/RRE

Vietne:http://www.rre.com/

Dibināšanas gads: 1994. gads

13. IDG Capital

IDG Capital ir ieguldījumu sabiedrība, kas palīdz tehnoloģiju iesācējiem un uzņēmumiem. Tie atrodas Pekinā, Ķīnā. Viņi darbojas arī divus gadu desmitus, un viņu pakļautībā strādā daudz darbinieku. Viņiem ir arī galvenā mītne Ņujorkā un viņi kvalificējas kā blockchain VC investori. Viņiem ir bagāta ieguldījumu vēsture, un viņi šobrīd tirgū ir ļoti aktīvi. Tikai 2018. gada augustā viņi ieguldīja 13 jaunizveidotos uzņēmumos, veicot A, B C, D un Venture Round sērijas. Viņi iegulda gan blokķēdes, gan ne-blokķēdes jaunizveidotajos uzņēmumos.

Izpilddirektors / dibinātājs: Džims Breijers

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Marks Finance, imToken, Circle, Ripple.

Twitter:https://twitter.com/IDGCapital

Vietne:http://en.idgcapital.com

Dibināšanas gads: 1993. gads

14. FBG kapitāls

FBG Capital ir blokķēdes / kriptogrāfijas aktīvu pārvaldnieks, kurš iegulda jaunizveidotajos un blokķēdes uzņēmumos. Viņi ir vieni no top blockchain investoriem. Viņu galvenais birojs atrodas Pekinā, Ķīnā. Salīdzinājumā ar citiem riska kapitāla ieguldītājiem tie ir jauni un sāka darbību 2017. gada beigās. Kā ieguldījumu sabiedrība viņi veic A sērijas, riska un sākotnējās investīcijas.

Izpilddirektors / dibinātājs: Vinsents Džou

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Lino, Lambda projekts, Ripio, Izcelsmes protokols.

Twitter:https://twitter.com/FBGCapital

Vietne:https://www.fbg.capital/

Dibināšanas gads: 2015. gads

15. Liberty City Ventures

Liberty City Ventures ir riska uzņēmums, kas iegulda inovatīvos jaunizveidotajos uzņēmumos no dažādām telpām, ieskaitot plašsaziņas līdzekļus, tehnoloģijas un komerciju. Tās galvenā mītne atrodas Ņujorkas apgabalā. Ar diviem galvenajiem ieguldījumiem 2018. gadā viņi ir vidēji aktīvi. Viņi ieguldīja Svaros, kriptovalūtas projektā B sērijas finansēšanas kārtā. Viņi arī ir ieguldījuši Svarus A sērijas finansējumā arī 2017. gadā. Izņemot to, viņi ir ieguldījuši arī Paxos.

Izpilddirektors / dibinātājs:

Top Blockchain investīcijas: Paxos, Svari

Twitter:https://twitter.com/LCVentures

Vietne: https://www.libertycityventures.com/

Dibināšanas gads: 2012. gads

16. Union Square Ventures

Union Square Ventures ir mūsu nākamais blockchain VC investors sarakstā. Tie atrodas Ņujorkā, NY. Viņiem patīk ieguldīt agrīnā darbības uzsākšanā, izaugsmes kapitālā un daudz ko citu. Viņu lielākais ieguldījums bija Polychain Capital, CryptoKitties un Coinbase. Viņi arī ir ļoti aktīvi, jo 2018. gada jūlijā ir veikuši trīs ieguldījumus.

Izpilddirektors / dibinātājs:

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Monētu bāze, Polychain Capital, CryptoKitties.

Twitter:https://twitter.com/usv

Vietne:https://www.usv.com/

Dibināšanas gads: 2004. gads

17. Vispārīgais katalizators

General Catalyst ir labs ieguldījums jaunizveidotos bloku ķēdē. Tas ir arī viens no vecākajiem uzņēmumiem, kas tur padara to vēl unikālāku, jo viņi redzēja potenciālu jaunajā blokķēdē. Tie atrodas Kembridžā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņu ievērojamais ieguldījums ietver Bluzelle un Bitwise.

Izpilddirektors / dibinātājs: Bils Ficdžeralds, Deivids Fialkovs, Deivids Orfao, Džoels Katlers

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Bluzelle, Circle, Bitwise.

Twitter:https://twitter.com/gcvp

Vietne:http://generalcatalyst.com

Dibināšanas gads: 2000. gads

18. JAFCO

JAFCO atrodas Tokijā, Japānā. Viņi ir ieguldījumu pārvaldes uzņēmums, kas tirgū ir ieguldījis daudz naudas. Viņu nesenās investīcijas ietver Tech Bureau un Nayuta.

Izpilddirektors / dibinātājs:

Top Blockchain investīcijas: Paxos, Svari

Twitter:

Vietne:http://www.jafco.co.jp

Dibināšanas gads: 1980. gads

19. Tusk Ventures

Tusk Ventures ir populāri riska kapitāla investori, kuriem patīk investēt interesantos un novatoriskos tehnoloģiskos jaunuzņēmumos. Viņu izpilddirektors Bredlijs Tusks sāka ceļu 2015. gadā, un viņi palīdz jaunajiem uzņēmumiem to uzzināt. Tie atrodas Ņujorkā.

Izpilddirektors / dibinātājs: Bredlijs Tusks

Top Blockchain investīcijas: Monētu bāze

Twitter:https://twitter.com/tuskventures

Vietne:http://tuskventures.com/

Dibināšanas gads: 2015. gads

20. Draper Associates

Draper Associates vada Tims Draper, leģendārs riska ieguldītājs. Lielāko daļu laika Draper Associates iegulda jaunizveidotajos uzņēmumos jau agrīnā stadijā. Viņu uzmanības centrā ir ieguldījumi dažādos uzņēmumos, kurus vada ražošana, tehnoloģijas un veselības aprūpe. Protams, viņiem patīk finansēt uz starta ķēdēm balstītus jaunuzņēmumus un uzņēmumus. Draper asociētie uzņēmumi, iespējams, ir četri gadu desmiti viens no vecākajiem investoriem.

Izpilddirektors / dibinātājs: Tims Drapers

Top Blockchain investīcijas: Virsgrāmata, Coinbase, Ripio.

Twitter:https://twitter.com/drapervc

Vietne:http://www.draper.vc

Dibināšanas gads: 1969. gads

21. Lightspeed Venture partneri

Lightspeed Venture Partners koncentrējas uz ieguldījumiem tirgū, kas nodarbojas ar tehnoloģiju, patērētāju, cleantech un uzņēmumu tirgu. Viņi atrodas Menlo parkā, Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņu jaunākais ieguldījums bloku ķēdē ir DIRT protokols, kurā viņi ieguldīja 3 miljonus dolāru sēklu kārtā.

Izpilddirektors / dibinātājs: Berijs Eggers, Kristofers Šepe, Pīters Nīhs, Ravi Matre

Populārākie Blockchain ieguldījumi: BTCC, Blockchain Inc. pamats, Saga fonds, netīrumu protokols.

Twitter:https://twitter.com/lightspeedvp

Vietne:http://lsvp.com

Dibināšanas gads: 2000. gads

22. Mandra galvaspilsēta

Mandra Capital ir Honkongas bloku ķēdes ieguldījumu sabiedrība. Viņi iegulda agrīnā riska ieguldītājā, koncentrējoties uz digitālajiem un blokķēdes aktīviem. Viņi ievērojami ieguldīja OKCoin, kas pievērsa uzmanību arī citiem top VC blockchain investoriem. Viņu pēdējie ieguldījumi bija ne-blockchain starta uzņēmumi. Citas top blockchain investīcijas ietver Overnest, PINTEC un citas.

Izpilddirektors / dibinātājs: Dziesma Yi Zhang

Populārākie Blockchain ieguldījumi: OKCoin, PINTEC, Overnest.

Twitter:

Vietne:http://www.mandracapital.com/

Dibināšanas gads: 2001. gads

23. Galaxy Asset Management

Galaxy Asset Management ir digitālo aktīvu tirgotāju banka, kas piedāvā aktīvu pārvaldību un galvenos ieguldījumus. Tātad, ko viņi cenšas sasniegt? Viņi mēģina ieguldīt jaunizveidotos uzņēmumos, kas ir daudzsološi, un tāpēc viņi veic ieguldījumus sākuma stadijā. Viņu ievērojamais ieguldījums ietver NuCypher, Templum, StormX un Everpedia.

Izpilddirektors / dibinātājs:

Top Blockchain investīcijas: NuCypher, Templum, StormX un Everpedia.

Twitter:

Vietne

Dibināšanas gads:

24. Mosaic Ventures

Mosaic Ventures galvenokārt koncentrējas uz A sērijas ieguldījumiem ar finansēm saistītos jaunuzņēmumos. Viņi atrodas Londonā, Lielbritānijā. Viņu divi nozīmīgie ieguldījumi no 2014. gada ir Blockchain Inc. un Blockstream.

Izpilddirektors / dibinātājs: Maiks Čalfens, Saimons Levēns, Tobijs Kopels

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Paxos, Svari

Twitter: https://twitter.com/gcvp

Vietne: http://generalcatalyst.com

Dibināšanas gads: 2012. gads

25. Mezglu kapitāls

Node Capital ir riska kapitāla uzņēmums, kas darbojas no 2017. gada. Viņu galvenā uzmanība tiek pievērsta blokķēdes nozarei, un tāpēc visi viņu ieguldījumi ir saistīti ar blokķēdes uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem. Viņu jaunākais ieguldījums ir PalletOne, blokķēdes palaišana. Viņi finansē projektus daudzos veidos, ieskaitot sākotnējo monētu piedāvājumu, korporatīvo kārtu, eņģeļu kārtu un sēklu kārtu. Viņu lielākās investīcijas ir ChinaUp.com un Fengwo. Viņi arī ir aktīvi un pēdējo divu mēnešu laikā jau ir ieguldījuši septiņus jaunuzņēmumus.

Izpilddirektors / dibinātājs: Jūnijs Du

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Hotnode, Ankr tīkls, centrs, ChinaUp.com

Twitter: https://twitter.com/Node_Capital

Vietne:http://www.nodecap.com

Dibināšanas gads: 2017. gads

26. DHVC (Danhua galvaspilsēta)

Danhua Capital (DHVC) ir plaši pazīstams riska kapitāla fonds, kas nodarbojas ar agrīnās stadijas tehnoloģiju uzņēmumiem. Viņi atrodas Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas nozīmē, ka viņi iegulda gan blokķēdē, gan ar blokķēdi nesaistītos jaunizveidotajos uzņēmumos un uzņēmumos. Viņu jaunākais blokshēmas ieguldījums ir kriptovalūtas galvenais dīleris SFOX. Izņemot to, viņi ir ieguldījuši tādos jaunizveidotajos uzņēmumos kā Libra Credit Network, Origin Protocol un citos.

Izpilddirektors / dibinātājs: Endrjū Gu, Šušengs Džans

Populārākie Blockchain ieguldījumi: SFOX, Origin Protocol, Svaru kredītu tīkls.

Twitter:

Vietne:http://www.danhuacap.com/

Dibināšanas gads: 2013. gads

27. Hashed

Hashed ir viens no vadošajiem blokķēdes bāzes akseleratora un riska kapitāla uzņēmumiem. Tas atrodas Seulā. Tai ir arī biroji Sanfrancisko. Viņi sāka savu ceļojumu 2017. gada beigās un aktīvi iegulda līdzekļus jaunizveidotajos uzņēmumos. Viņu pēdējais ieguldījums notika Terra formā. Viņi ieguldīja 32 miljonus dolāru savā sēklu raundā. Turklāt viņi arī ieguldīja tādos projektos kā Origin Protocol, Bluzelle, StormX un tā tālāk.

Izpilddirektors / dibinātājs: Alekss Šins, Alekss Šīns, Seojūns Kims

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Izcelsmes protokols, Terra, StormX

Twitter:

Vietne:https://www.hashed.com

Dibināšanas gads: 2017. gads

28. InBlockchain

InBlockchain ir ķīniešu riska ieguldījumu firma, kas nodarbojas tikai ar kriptovalūtas firmu. Tie ir salīdzinoši jauni skatuves. Tomēr tas viņiem netraucēja ieguldīt līdzekļus blokķēdes telpā. Ar vairāk nekā 8+ ieguldījumiem pašā 2018. gadā viņi turpina darboties. Viņu jaunākais ieguldījums ir Logos Network. Citi galvenie ieguldījumi ir EximChain, ONO Social un Trip.io.

Izpilddirektors / dibinātājs:

Populārākie Blockchain ieguldījumi: AdRealm, Stream Token, Zhidian, Logos Network, Eximchain.

Twitter:https://twitter.com/InBlockchainCom

Vietne:http://inblockchain.com

Dibināšanas gads:

29. Radniecīgie uzņēmumi

Radniecīgie uzņēmumi ietilpst eņģeļu ieguldījumu kategorijā. Viņi iegulda sākuma posma jaunizveidotajos uzņēmumos, un 2014. gadā tos dibināja Stīvs Jangs. Viņi ir mēreni aktīvi ieguldījumu jomā, viņu pēdējais ieguldījums bija Radar Relay. Viņu galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā.

Izpilddirektors / dibinātājs: Stīvs Jangs

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Radara relejs, iestatīts protokols, CoinTracker, Coinbase

Twitter:https://twitter.com/KindredVentures

Vietne:https://kindredvc.com

Dibināšanas gads: 2012. gads

30. Earlybird Venture

Mūsu pēdējais blockchain VC investors ir Earlybird Venture. Viņiem ir globāla klātbūtne ar birojiem Berlīnē, Stambulā un citās ievērojamās vietās. Viņi iegulda visu veidu Eiropas tehnoloģiju uzņēmumos, tostarp blokķēdē. Viņi darbojas arī pēdējās divās desmitgadēs.

Izpilddirektors / dibinātājs: Kristians Nagels, Hendriks Brandiss, Rolands Mangers, Rolfs Matīss

Populārākie Blockchain ieguldījumi: Paxos, Svari

Twitter: https://twitter.com/EarlybirdVC

Vietne:https://earlybird.com

Dibināšanas gads: 1997

31. zk galvaspilsēta

zk Capital ir uz pētniecību vērsts Blockchain riska kapitāls, kas atrodas ASV un Šveicē. To veido tehnisko un nozares ekspertu komanda. zk Capital koncentrējas uz ieguldījumiem decentralizētos protokolos un nākamās paaudzes lietojumprogrammās, un to portfeļa uzņēmumi ir Filecoin, Blockstack, Origin Protocol, Nervos, Thundercore, bloXroute, Republic, Likviditātes tīkls, RightMesh un citi.

Vadošais partneris: Mohameds ElkasštaviPopulārākie Blockchain ieguldījumi: Filecoin, Blockstack, Origin Protocol, bloXroute, Nervos, Thundercore

Twitter:https://twitter.com/zkcapital

Vietne:zk.kapitāls

Dibināšanas gads: 2017. gads

Secinājums

Tas mūs noved pie Top blockchain VC investoru saraksta beigām. Mēs koncentrējāmies tikai uz labākajiem blockchain investoriem, kas tur pastāv. Ja jūs domājat, ka mums pietrūka lieliska Blockahain investora, tad neaizmirstiet komentēt tālāk un informējiet mūs. Mēs klausāmies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me