Ultimate Blockchain biznesa stratēģijas ceļvedis

Blockchain tehnoloģija ir salīdzinoši jauna. Tomēr tas nav traucējis uzņēmumiem to izmantot, cenšoties uzlabot darbības efektivitāti. Veiksmes stāsti par tehnoloģijas izmantošanu pamato nepieciešamību agri iepazīties ar tehnoloģiju. Tas kļūst arvien skaidrāks par nepieciešamību izprast dažādas blokķēdes biznesa stratēģijas, lai gūtu lielākus panākumus dažādās uzņēmējdarbības vidēs.

Blockchain biznesa idejas lēnām pieaug, dodot uzņēmumiem iespēju ērti izmantot virsgrāmatas tehnoloģiju priekšrocības. Tomēr vispirms ir jāsaprot, kas ir virsgrāmatas tehnoloģija.

Blockchain ir vienādranga tīkls, kas lepojas ar decentralizētu neuzpērkamo virsgrāmatu. Katram ciparu ierakstam, kas tiek pārsūtīts ķēdē, ir unikāls laika zīmogs, kuru neviens nevar mainīt. Tīkls ir arī autonoms un decentralizēts, tādējādi novēršot centralizētas pārvaldes nepieciešamību.

Blockchain biznesa stratēģijas infografika

Blockchain biznesa stratēģijas ieviešanas soļi

Blockchain biznesa stratēģijas atribūti

Blockchain biznesa tīkls ir saistīts ar datu decentralizāciju. Izmantojot tīklu mezglu priekšrocības, tīkls novērš paļaušanos uz vienu krātuves vienību. Blockchain biznesa stratēģijas var atšķirties. Tomēr visiem tiem ir tādi kritiski raksturlielumi kā pārredzamība, drošība, integritāte un efektivitāte, kas tos izceļ.

Jebkurai Blockchain biznesa idejai vienmēr jābūt atvērtai pārbaudei, lai uzlabotu tīkla pārredzamību. Ikvienam, kurš izmanto šādu tīklu, vajadzētu būt iespējai izsekot darījuma vēsturei, kad vien tas vēlas.

Blockchain biznesa procesam vienmēr jāievēro visaugstākais integritātes līmenis. Šajā gadījumā darījumam vajadzētu notikt tikai pēc vienprātības par blokķēdes biznesa tīklu. Arī tīkla lietotājiem vajadzētu darboties neatkarīgi.

Jauna uzņēmējdarbības modeļa nemainīgums samazina vajadzību veikt manuālu vai trešo personu verifikāciju. Hash aspekts nodrošina, ka tehnoloģija nav maināma.

Kas jums jāzina pirms Blockchain biznesa stratēģijas ieviešanas

Jebkurā Blockchain biznesa idejā vienmēr jāņem vērā trīs galvenie faktori, tie ietver:

  • Blockchain tehnoloģijas vērtība
  • Īstermiņa ieguldījumu atdeve izaugsmei
  • Pielāgošanas plāns ilgtermiņa mērogojamībai

Blockchain tehnoloģijas vērtība

Digitālās virsgrāmatas tehnoloģijas vērtība blokķēdes biznesa tīklā ir tā, kas turpina apliecināt tās uzticamību kā 21. gadsimta tehnoloģijai. Blockchain ir otrās paaudzes tehnoloģija, jo tā ir paredzēta, lai radikāli mainītu dažādas ekonomikas nozares.

Būdams globāli izplatīta virsgrāmata, bloķēšanas ķēde ļauj apstrādāt tādus vērtīgus priekšmetus kā nauda mūzikai, kā arī balsis bez starpnieku vajadzības. Atbrīvojoties no starpnieka, samazinās darījumu sarežģītība, kā arī nevajadzīgas izmaksas neatkarīgi no izmantošanas blokķēdes biznesa stratēģijas.

Blockchain biznesa modeļi arī uzlabo pārredzamību, kā arī krāpšanas kontroli, ļaujot uzņēmumiem no savas darbības radīt maksimālu vērtību.

Īstermiņa ROI, izmantojot Blockchain tehnoloģiju

Izpētot blokķēdes biznesa stratēģiju, ir svarīgi nākt klajā ar mērogojamu projektu. Lai bizness sasniegtu vēlamo izaugsmi, īstermiņā ir jābūt skaidram par iespējamo ieguldījumu atdevi. Īstermiņa mērķu noteikšana ir obligāta, kā veids, kā uzkrāt faktiskos ieguvumus no tehnoloģijas.

Uzņēmums, kas nodarbojas ar piegādes ķēdes biznesu, sākumā varētu strukturēt savu blokķēdes biznesa stratēģiju, koncentrējoties uz darbības izmaksu samazināšanu. Tehnoloģija var pretī palīdzēt novērst neatbilstības piegādes ķēdes procesā, kā arī produkta zudumu, tādējādi paātrinot nosūtīšanas laiku.

Izmaksu samazināšana ir viens no veiksmīgākajiem īstermiņa mērķiem kā veids, kā sasniegt ieguldījumu atdevi, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Pielāgot Blockchain biznesa ideju mērogojamībai

Īstermiņa un ilgtermiņa blokķēdes biznesa stratēģiju integrēšana sākotnējā stratēģijā ir būtiska. Abu veidu integrācijas atrašana ir drošs veids, kā izbaudīt visas virsgrāmatas tehnoloģijas priekšrocības. Piemēram, farmācijas uzņēmums var īstermiņā izmantot tehnoloģijas, lai samazinātu produktu zudumus, kā arī piegādes laiku, tāpēc palielina panākumu līmeni.

Lai nākotnē varētu mērogot, farmācijas uzņēmums varētu konfigurēt savu blokķēdes uzņēmējdarbības modeli sadarbībai ar pacientiem, lai komercializētu savus datus zāļu izpētei. Kaut arī īstermiņa risinājumi nemainīs nozari, ilgtermiņa stratēģija ļaus farmācijas uzņēmumam paplašināties, tādējādi izveidojot dominējošo nozari.

Kā īstenot Blockchain biznesa stratēģiju

Blockchain tehnoloģija joprojām ir topošajos attīstības gados. Tomēr joprojām ir vairāki veidi, kā tehnoloģiju var lieliski izmantot. Kad runa ir par blokķēdes biznesa stratēģijas ieviešanu, ir jāveic pasākumi, kas uzņēmumam jāievēro, lai gūtu lielākus panākumus.

Koncentrējieties uz konkrētu jautājumu

Lai gūtu lielus panākumus, būtu svarīgi izmantot tehnoloģiju konkrētā jautājumā. Tā vietā, lai mēģinātu izmantot tehnoloģiju visā uzņēmējdarbībā, uzņēmumam vajadzētu konfigurēt blokķēdes biznesa stratēģiju, lai koncentrētos uz vienu jautājumu.

Ierobežojot fokusa jomas, bizness varētu izbaudīt lielāku efektivitāti un šajā procesā optimizēt blokķēdes iespējas. Šī iemesla dēļ biznesa vadītājam ir nepieciešams laiks, lai kopā ar savu komandu domātu vētras, lai redzētu, kur tehnoloģija būtu ļoti noderīga. Tas varētu būt loģistikas un piegāžu pārvaldība, lietvedība vai tehnoloģiju izmantošana darījumu uzlabošanai.

Šajā gadījumā bloķēšanas ķēdes biznesa stratēģijai vajadzētu būt vērstai uz darbību, kurai nākotnē būtu nepieciešami papildu pielāgojumi. Virsgrāmatas tehnoloģija joprojām attīstās, un jaunas iespējas, kā arī funkcijas ir gatavas attīstīties uz priekšu.

Veikt mazus soļus

Deguna niršana ar pilnu droseli, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ilgtermiņā var izrādīties pašnāvība. Blockchain biznesa idejai tādējādi būtu jākoncentrējas uz tehnoloģijas ieviešanu soli pa solim.

Tas, ka blokķēdes tehnoloģija prasīs daudz izmaiņu, prasa arī lielu piesardzību. Šī iemesla dēļ būtu svarīgi koncentrēties uz maziem risinājumiem, izmantojot tehnoloģiju, kurai būtu liela ietekme.

Pārāk paļauties uz tehnoloģijām kā daļu no blockchain biznesa stratēģijas nav ideāli. Tā vietā palieciet stabili, koncentrējoties uz tehnoloģijas izmantošanu īpašam lietojumam un izvairoties no darbības vilināšanas vilinājuma.

Nāciet klajā ar POC un savienojiet visas cerības

Koncepcijas pierādījums ir būtisks blockchain biznesa stratēģijas ieviešanas aspekts. Koncepcijas pierādījums ir būtisks, jo tas ļauj uzņēmumam plānot visus savus mērķus un rezultātus. Plānošana ir būtiska, jo tā arī ļauj uzņēmumam koncentrēties uz blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu konkrētā jautājumā.

Plānošanas posmā būtu svarīgi apspriesties ar dažādiem cilvēkiem, kuriem ir atšķirīgs viedoklis un vīzijas. Ideju vētra laikā būtu jāizstrādā idejas par to, kā labāk izmantot tehnoloģiju, lai risinātu pamata problēmas. Prāta vētra ir arī būtiska, jo tā ļauj pirms ieviešanas barot visu blokķēdes biznesa ideju.

Īstenojiet Blockchain biznesa stratēģiju

Pēc ideju vētras un visu bloku ķēdes biznesa ideju nākšanas ir nākamais solis. Blokķēdes biznesa stratēģijas ieviešana sākumā nebūs viegls uzdevums. Tas ir tāpēc, ka koncepcijas pierādījumam sākumā var būt daudz trūkumu. Tāpēc ir svarīgi tos īstenot mazos apjomos, strādājot pie jautājumu kārtošanas pa vienam.

Atgriežoties pie kļūdu konfigurēšanas, ir jāstājas spēlē, lai iegūtu vislabāko no blockchain biznesa stratēģijas. Šis būtu īstais laiks, lai atgrieztos pie komandas biedriem, lai vēlreiz domātu par galvenajiem trūkumiem un to, kā tos labāk novērst.

Miljonu reižu pārbaude pēc katra veiksmīgā labojuma ir vienīgais veids, kā varētu vislabāk izmantot blokķēdes tehnoloģiju. Jo sarežģītāks ir bloķēšanas ķēdes risinājums, jo vairāk jānosaka labošana un testēšana.

Iespējams, nāksies spēlēt arī partnerību ar citiem uzņēmumiem kā veidu, kā precīzi pielāgot konkrētu blokķēdes risinājumu. Pastāv liels skaits uzņēmumu, kuri vēlas daudz tērēt blokķēdes projektam ar milzīgām izredzēm.

Blockchain biznesa stratēģijas ieviešanas soļi

Soļi
Identificējiet pamatā esošo problēmu & Nosakiet mērķus -Apskatiet tuvāk biznesu un identificējiet problēmu, kas niedres ietekmē blockchain iespējas

-Nāciet klajā ar lietošanas gadījumu, kas padarītu tehnoloģiju noderīgu

– Nāciet klajā ar mērķiem, kas blokķēdes tehnoloģijai jāsasniedz pēc ieviešanas

Izstrādāt koncepcijas pierādījumu -Prāta vētra ar komandu, lai izstrādātu blokķēdes risinājumu

– Ieskicējiet POC pēc ideju vētras

– Izstrādāt ieviešanas grafiku

Izmēģinājuma blokķēdes risinājums -Izveidojiet POC prototipu

-Pārbaudiet blokķēdes risinājumu

-Novērtējiet visas kļūdas un panākumus un mēģiniet noslīpēt blokķēdes risinājumu

Izvelciet Blockchain risinājumu -Veicot testus, izrullējiet blokķēdes šķīdumu

-Pārbaudiet, vai tā atbilst visiem kritērijiem

Kur īstenot Blockchain biznesa stratēģiju

Blokķēdes biznesa stratēģija var darboties tikai, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, trīs dažādos veidos: privātā, publiskajā un hibrīdajā. Trīs blokķēdes iespējas nodrošina vienkāršu veidu, kā piesaistīt blokķēdes tehnoloģiju sinerģijas finansiāliem vai nefinansiāliem mērķiem.

Blockchain biznesa stratēģijas ieviešana publiskajā Blockchain

Runājot par blokķēdes biznesa stratēģijas ieviešanu publiskajā blokķēdē, bizness būtībā ļautu cilvēkiem piekļūt tīkla saturam no visām dzīves jomām. Šajā gadījumā nav piekļuves tīkla saturam ierobežojumu attiecībā uz to, kurš var ievadīt vai kad var ievadīt.

Publiska blokķēde darbojas ar stimulējošu mehānismu, kas paredzēts, lai mudinātu vairāk cilvēku pievienoties tīklam. Bitcoin ir ideāls ideāla publiskā blokķēdes piemērs, ņemot vērā, ka ķēde ir atvērta ikvienam.

Viens no lielākajiem trūkumiem, kas saistīti ar blokķēdes biznesa stratēģijas integrēšanu publiskajā blokķēdē, ir saistīts ar skaitļošanas jaudu, kas nepieciešama šādas virsgrāmatas uzturēšanai. Uzņēmumam būtu nepieciešams ievērojams skaitļošanas jauda, ​​kas varētu radīt papildu izmaksas, lai tikai saglabātu biznesa tīkla darbību.

Turklāt uzņēmumam būs jāapzinās fakts, ka, lai panāktu vienprātību, katram tīkla mezglam būs jāatrisina sarežģīta kriptogrāfijas problēma, kas nodēvēta par darba pierādījumu. Vēl viens publiskās blokķēdes trūkums uzņēmējdarbības vidē ir saistīts ar privātuma trūkumu, kad runa ir par darījumiem. Uzņēmums, iespējams, nespēs saglabāt dažus svarīgus darījumus privātus, ņemot vērā publiskā blokķēdes raksturu.

Blockchain biznesa idejas ieviešana privātā Blockchain

Uzņēmums, kuram ir jāslēpj kāda informācija vai darījumi no publiskā domēna, var izmantot privātu blokķēdi kā daļu no sava blokķēdes biznesa stratēģijas. Biznesa stratēģijas ieviešana privātā blokķēdē nodrošina biznesu vienkāršu veidu, kā ierobežot lietotāju piekļuvi kādam saturam.

Neautorizētiem lietotājiem šajā gadījumā būs jāmeklē atļauja piekļūt privātā blokķēdes saturam. Persona, kas apkalpo privāto blokķēdi, ir vienīgā, kas var piešķirt piekļuvi. Privātie Blockchains ļauj uzņēmumiem regulēt darījumus pēc saviem ieskatiem.

Noteikumus var pieņemt, ņemot vērā darījumu raksturu, kā arī to ātrumu un nodomu. Privātie blokķēdes pieļauj arī darījumu caurlaidspēju, kas ir lielāka par mērogojamību.

Privātā bloķēšanas ķēde ir ideāla bloku ķēdes stratēģijas ieviešanas platforma uzņēmumiem, kuri vēlas labi izmantot bloku ķēdes iespējas, bet kontrolētā vidē. Linux Foundation ir lielisks privātās blokķēdes piemērs, ņemot vērā, ka tam ir nepieciešams uzaicinājums pievienoties tīklam.

Tomēr paziņojums ir tāds, ka privātie bloķēšanas ķēdes nav pilnībā atlekušas no sabiedrības. Cilvēki joprojām varēs piekļūt blokķēdes saturam, bet pamatojoties uz to, ko administrators vēlas, lai viņi redz.

Blockchain biznesa stratēģijas ieviešana hibrīdā Blockchain

Tāpat kā nosaukums skan, hibrīdā blokķēde apvieno visus publiskā un privātā blokķēdes pozitīvos atribūtus. Blockchain biznesa idejas ieviešana hibrīdā blockchain ļautu biznesam iegūt vislabāko no divām blockchain.

Hibrīds ir ideāls blokķēde ļoti regulētiem uzņēmumiem, kā arī valdības departamentiem, kuri vēlas izmantot blokķēdes iespējas. Blockchain biznesa idejas ieviešana hibrīdā ļauj uzņēmumam būt elastīgākam un kontrolēt datus, kas tiek koplietoti publiskajā virsgrāmatā un kas tiek turēti privāti.

Kaut arī hibrīdā blokķēde nav atvērta visiem, tā joprojām nāk ar dažām funkcijām, kas padara blokķēdi izcilu, piemēram, integritāti, pārredzamību un drošību. Hibrīda blokķēde ļautu biznesam pielāgot un kontrolēt cilvēkus, kuri var piedalīties blokķēdē. Blokķēde arī ļauj uzņēmumam regulēt darījumus, kurus var publiskot.

Publiskā blokķēde Privātā Blockchain Hibrīda blokķēde
Definīcija Publiskā blokķēde ir atvērta ikvienam, lai skatītu saturu un piedalītos lēmumu pieņemšanā -Nav atvērts visiem, bet cilvēkiem ar atļauju.

-Blokķēdē ietilpst administrators, kas ierobežo piekļuvi, kā arī bloķēšanas ķēdes satura pieejamību

– Apvieno publiskos un privātos blokķēdes aspektus, lai iegūtu hibrīdu blokķēdi.

-Hibrīda blokķēde ļauj cilvēkiem dažus procesus un saturu uzturēt privātu, bet citus publiskus

Pārredzamība Augsts pārredzamības līmenis Blokķēde ir pārredzama tikai cilvēkiem ar piekļuvi tīklam Pārredzamība ir atkarīga no tā, kā to vēlas īpašnieki
Stimuls Konfigurēts tā, lai dalībnieki tiktu stimulēti tīkla izaugsmei Ierobežota piekļuve būtībā nozīmē stimulu trūkumu, jo administratori regulē cilvēkus, kuri var pievienoties tīklam . Hibrīdu īpašnieki var izlemt stimulēt lietotājus kā veidu, kā piesaistīt vairāk cilvēku
Izmantot gadījumu Ideāli piemērots visu veidu nozarēm, kur privātums nav jautājums.

-Ideāla blokķēde komerciālas kriptovalūtas izveidošanai

-Ideāla blokķēde organizācijām, kurām nepieciešama pilnīga viņu darbplūsmas un transakciju kontrole blokķēdē -Hibrīds ir ideāla bloku ķēdes platforma projektiem, kas jebkurā brīdī var kļūt publiski vai privāti.

-Tā ir arī lieliska platforma projektiem, kas pārāk nepaļaujas uz uzticēšanos

Pārziniet savu klientu nodrošinājumu Nav vajadzīgs
Darījuma izmaksas Diezgan dārgi Diezgan lēti izveidot un uzturēt, ņemot vērā ierobežoto cilvēku skaitu, kuri piekļūst tīkla saturam Pieejams

Federētā blokķēde

Vairākas vienības var apvienoties, lai vienā tīklā izmantotu blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības. Paļaujoties uz vienotu tīklu, vienības joprojām spētu izveidot decentralizētu sistēmas veidu. Šādā gadījumā federāla blokķēde būtu būtiska, lai apmierinātu katra tīkla subjekta vajadzības.

Federālā blokķēde būtībā ir centrs, kurā organizācijas var apmainīties ar informāciju vienā tīklā. Šādā tīklā iesaistītās vienības laiku pa laikam sanāk kopā un veic nepieciešamās izmaiņas, kas nodrošina tīkla efektīvāku darbību.

Federālā bloku ķēde rada decentralizētu tīklu, kurā katrs uzņēmums var piekļūt tīkla saturam. Atšķirībā no privātajiem blokķēdēm, kur atbild viena persona vai indivīds, federālā blokķēdē katra vienība ir atbildīga par notikumiem tīklā.

Federatīvās blokķēdes izmantošana biznesa stratēģijā

Publiskie blokķēdes ir decentralizēti tīkli, kuriem ir labs drošības līmenis. Tomēr viņiem trūkst ātruma un efektivitātes. No otras puses, privātais bloķēšanas ķēde mēdz būt daudz mērogojama un ātrāka, taču nav pilnībā decentralizēta.

Federated Blockchain piedāvā galīgo risinājumu konsorcijam, kurš vēlas izmantot visas virsgrāmatas tehnoloģijas priekšrocības kopumā. Federētie blokķēdes parasti ir daudz ātrāki, kad runa ir par darījumu apstrādi.

Fakts, ka validācijai nepieciešamo mezglu skaits vienmēr tiek kontrolēts, samazina mērogojamības problēmu risku. Turklāt fakts, ka šie darījumi ir daudz ātrāki un mazāk sarežģīti, apvienotajā blokķēdē samazina darījumu izmaksas.

Federētie blokķēdes ir domātas noteiktām grupām vai entītijām. Tas, ka viņi tīklā nelaiž nejaušus svešiniekus, samazina 51% uzbrukumu risku.

Blockchain kā pakalpojums

Tehnikas giganti arvien vairāk iegulda līdzekļus Blockchain, ņemot vērā tehnoloģiju potenciālu darbības efektivitātes uzlabošanā. Palielināti ieguldījumi būtībā ir radījuši Blockchain kā pakalpojumu.

Blockchain kā pakalpojums būtībā ir piedāvājums, kas ļauj cilvēkiem izmantot mākonī balstītus risinājumus, lai izstrādātu blokķēdes lietotnes, kā arī viedus līgumus. Amazon Microsoft un Oracle ir daži no tehnoloģiju gigantiem, kuri ir ieguldījuši milzīgus naudas gabalus, lai uzlabotu blokķēdi kā pakalpojumu.

Amazon jau ir atklājis blockchain veidnes kā daļu no Baas, kas ļauj Amazon Web Service lietotājiem, kas strādā ar blockchain, daudz ātrāk izveidot hipergrāmatu Fabric un Ethereum tīklus. Veidnes cilvēkiem arī atvieglo blokķēdes tīklu izvietošanu.

Microsoft piesaka sevi kā BaaS nozares pionieri. Izmantojot Azure, programmatūras gigants ir vienkāršojis blokķēdes tīklu izveides procesu, pateicoties iepriekš konfigurētiem tīkliem un infrastruktūrai. Iebūvētie savienojumi ļauj lietotājiem apstiprināt un atkārtot dažādus blokķēdes notikumus.

Oracle no savas puses ir atklājis uzņēmuma līmeņa Blockchain Cloud Service. Pakalpojums uzņēmuma klientiem piedāvā pilnībā pārvaldītu pieeju, kā arī sistēmu iesaistei blokķēdē. Tās blokķēde kā pakalpojums ir veidota uz atvērtā koda Hyperledger Fabric Project.

Blockchain biznesa process

Viena no blokķēdes tehnoloģijas galvenajām priekšrocībām ir tā, ka tā palīdz mazināt berzi starp informācijas apmaiņā iesaistītajām pusēm. Blockchain biznesa procesi arvien vairāk iegūst vilšanos, daļēji tāpēc, ka tehnoloģija palīdz racionalizēt dažādas darbības.

Digitālās virsgrāmatas tehnoloģija divējādi paaugstina blokķēdes biznesa tīkla līmeni. Pirmkārt, tas ļauj ērti reģistrēt darījumu vēsturi, kas notikusi visā biznesa tīklā. Darījumi jebkurā ķēdē ir pierādāmi un nemaināmi, tādējādi ļaujot cilvēkiem paļauties uz datu ķēdi.

Šī tehnoloģija nodrošina arī biznesa loģiku tīklā, iekļaujot visas darījumā iesaistīto cilvēku lomas un atbildību. Piemēram, viedo līgumu izmantošana nosaka to, kā puses savstarpēji sadarbosies, šādi līgumi arī nodrošina, ka darījumos iesaistītie cilvēki visu laiku ievēro noteikumus.

Kā Blockchain revolucionē biznesa procesus

Pieņemšana darbā, kontaktu pārvaldība, kā arī Fintech ir dažas no galvenajām jomām, kur blockchain biznesa stratēģija iegūst vilšanos. Paplašināšanās ārpus kriptonauda ir redzējusi, ka tehnoloģija ir nonākusi galvenajās biznesa operācijās.

Zemāk ir dažas no jaunajām blokķēdes biznesa stratēģijām, kas veido dažādas nozares.

Blockchain biznesa idejas Nozare Pieteikums Ieguvumi

Aktīvu izsekojamība

Piegādes ķēde un loģistika

-Blockchain uzlabo preču, kā arī detaļu izsekošanu visā piegādes ķēdēs un visā to dzīves ciklā.

-Šī tehnoloģija palīdz arī uzlabot lēmumu pieņemšanu par krājumu pārvaldību un remontu

-Starpnieku izslēgšana

-Zemākas piegādes ķēdes pārvaldības izmaksas

-Augstas klases stingra drošība

Darījumu norēķinu paātrināšana

Finanses un mazumtirdzniecība

– Paātrināts norēķinu laiks ir viena no Blockchain uzņēmējdarbības modeļu priekšrocībām mazumtirdzniecībā un e-komercijā.

-Šī tehnoloģija palīdz paātrināt norēķinu laiku, kad runa ir par strīdiem, kas saistīti ar darījumiem.

-Arī Blockchain biznesa tīkli izmanto nevainojamus pārrobežu maksājumus

-ātrāki darījumi

– zemākas izmaksas

-Labāka klientu pieredze

Nodokļi un muita

Jebkurš sektors

-Šī tehnoloģija izrādās uzticama, lai automatizētu un racionalizētu atbilstības slogu, kas saistīts ar nodokļiem un muitu.

-Starpnieku izslēgšana

-Palielināta pārredzamība un izsekojamība

Maksājumu honorāri un licencēšana

Finanses

Blockchain tehnoloģija automatizē iepriekš noteiktus līguma nosacījumus, tādējādi ļaujot ātrāk veikt autoratlīdzības maksājumus un ienākumus no abonēšanas.

-Paaugstināta pārredzamība

-Palielināta izsekojamība

-Izmaksas tiek automatizētas

Apkaro krāpšanu autoratlīdzības maksājumos

Identitātes pārvaldība Jebkurš sektors Blockchain tehnoloģija ir atradusi identitātes autentifikācijas izmantošanu blokķēdē akreditācijas identitātes, kā arī lojalitātes un atlīdzības programmu pārvaldībai. -Pievienota konfidencialitāte un drošība

-Unikāli parakstīti ID

– Datu drošības uzlabošana

– krāpšanas apturēšana

Apakšējā līnija

Kaut arī Blockchain Technology pastāv jau diezgan ilgu laiku, tikai tagad cilvēki, kā arī daudznacionāli uzņēmumi par to ļoti interesējas. Kļūst arvien skaidrāks, ka tehnoloģijai ir potenciāls uzlabot darījumus dažādās nozarēs, kā arī samazināt darījumu izmaksas. Turklāt tehnoloģija var uzlabot drošākas informācijas apmaiņu ar sensitīvu informāciju.

Tas nozīmē, ka uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot savu darbības efektivitāti, jāturpina ieguldīt lielus līdzekļus tehnoloģijā un iekļaut to savā uzņēmējdarbības stratēģijā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me