Vairāk nekā 20 izmanto Blockchain tehnoloģiju, kas jums būtu jāzina

Apgūstot blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas veidus, varat iegūt skaidru izpratni par to, kā tā var mainīt apkārtējo pasauli. Ja jūs esat jauns blockchain lietotājs un vēlaties iemācīties blockchain tehnoloģiju un no tās, tad blockchain tehnoloģijas izmantošanas apguve var patiešām palīdzēt!

Neviens nenoliedz blokķēdes tehnoloģijas ietekmi mūsu reālajā pasaulē. Pat pieredzējuši blockchain lietotāji var gūt labumu, apgūstot blockchain tehnoloģijas izmantošanas gadījumus. Un kā ir ar uzņēmumiem? Labi, mēs saņēmām visus, jo mēs no biznesa un uzņēmuma viedokļa izmantosim blokķēdes tehnoloģiju izmantošanu.

Papildus tam mēs aplūkosim arī to, kā reāli izmanto blokķēdes tehnoloģiju, kas paredzēta cilvēkiem, kuri nav no tehniskās izcelsmes. Kopumā šī ziņa būs pilnīgs ceļvedis, lai uzzinātu par blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas gadījumiem.

Bet pirms mēs to darām, mums jāapgūst Blockchain tehnoloģija. Sāksim.

Blockchain tehnoloģija: jauns veids, kā redzēt pasauli

Mūsu pasaule ir centralizēta. Ja paskatās sev apkārt, jūs atradīsit daudz pakalpojumu, kas izmanto centralizāciju, lai darbinātu visu procesu. Banka, kuru apmeklējat, lai noguldītu vai mainītu naudu, ir centralizēta, un tās īpašumtiesības uz jūsu aktīviem pieder vairāk nekā jūs varat iedomāties.

Blockchain tehnoloģija ir paredzēta, lai izjauktu centralizācijas važas un sniegtu labākas iespējas galalietotājiem. Būtībā blokķēde ir decentralizēts, vienādranga uzskaites tīkls, kurā nav centrālās iestādes.

Decentralizācijas pamatideja ir tā, kas padara blokķēdes tehnoloģiju tik populāru. Tagad to izmanto dažādās nozarēs, lai uzlabotu viņu stāvokli. 

Lai nodrošinātu decentralizāciju, tīkls izmanto dažas galvenās lietas, lai decentralizācija darbotos.

  • Katrs vienaudžs piedalās tīkla uzturēšanā. Katram vienaudžam ir arī pilna virsgrāmatas kopija.
  • Tīkls izmanto arī vienprātības metodi, kas apstiprina darījumus.
  • Kalnrūpniecības mehānisms tiek nodrošināts arī vienaudžiem, kur viņiem jāpiedalās vienprātības metodē, ievērojot kalnrūpniecības noteikumus.

Ja jūs esat jauns blockchain lietotājs, iesakām iepazīties ar mūsu detalizēto ceļvedi par blockchain, kuru esam izstrādājuši iesācējiem: Blockchain iesācējiem: darba sākšanas rokasgrāmata.

 

Vairāk nekā 20 izmanto Blockchain tehnoloģiju, kas jums būtu jāzina

Tagad, kad mēs esam sapratuši blokķēdes tehnoloģijas pamatus, tagad mēs varam koncentrēties uz blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas gadījumiem.

Pirmkārt, mēs no biznesa viedokļa aplūkosim blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas veidus.

Bizness izmanto Blockchain tehnoloģiju

Uzņēmumiem ir dažādas vajadzības. Viņiem nepieciešama tehnoloģija, kas var būt efektīva, progresīva un palīdzēt atrisināt sāpju punktus, kas saistīti ar iepriekšējām tehnoloģijām. 

Blockchain paredz šo uzlabojumu jomu uzņēmumiem, un to jau var redzēt pašreizējā tirgū. Nozares, piemēram, finanses, veselības aprūpe, nekustamais īpašums, enerģētika, plašsaziņas līdzekļi un citi, lēnām un drīz virzās uz blokķēdes pieņemšanu.

Apskatīsim dažus uzņēmējdarbības gadījumus, kas saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju.

 

Veselības aprūpe

Pašlaik mēs esam pandēmijas vidū. Un, ja paskatās uz datiem, mūsu veselības aprūpes sistēmas nav gatavas kaut kam tādam. Dažās valstīs ir bijis milzīgs pieprasījums pēc gultām, un nav iespējas uzzināt, kur ir pieejamas gultas. Tas ir saistīts ar centralizēto veselības aprūpes sistēmu, kuru mēs izmantojam pēdējās trīs līdz četras desmitgades.

Centralizēta pieeja nozīmē, ka starp slimnīcām nav pareiza saziņas veida, kā dalīties kritiskajā informācijā par gultām, zālēm vai pacienta profilu. Vēl viena problēma, ka pašreizējās centralizētās sistēmas ir zāļu izsekošanas trūkums. Tas noved pie augstākām cenām zālēm, kuras melnajā tirgū tirgo pašas slimnīcas. Īsāk sakot, visā sistēmā trūkst pārredzamības.

Blockchain maina visus šos. Tas nodrošina pārredzamu, bez uzticēšanās un nemainīgu sistēmu, kas var mainīt to, kā veselības aprūpe var risināt problēmas. Piemēram, zāles var izsekot, integrējot tās piegādes ķēdē. Tāpat, izmantojot savienotu blokķēdes tīklu, katrs spēlētājs var dalīties savā starpā ar kritisko informāciju. Pacienti var arī vairāk uzticēties sistēmai un saprast, kā sistēma darbojas.

Viens ievērojams spēlētājs veselības aprūpē, kas maina ainavu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ir BurstIQ. Tā ir drošības platforma, kas uzņēmumiem ļauj droši pārsūtīt pacienta datus no vienas vietas uz otru. Viņi arī ievēro stingrus HIPAA atbilstības noteikumus.

Mēs esam apskatījuši Blockchain for Healthcare, kur varat atrast visus interesantos lietošanas gadījumus un lietojumprogrammas.

Piegādes ķēdes vadība

Nav šaubu, ka jebkura uzņēmuma pamats ir piegādes ķēdes vadība. Vai tā būtu mazumtirdzniecība vai e-komercija, ja optimāla piegādes ķēde var radīt vai izjaukt biznesu.

Kaut arī uzņēmumi iespaidīgi strādā ar pašreizējām piegādes ķēdes pārvaldības sistēmām, joprojām ir daži galvenie trūkumi, kas neļauj tam darboties ar maksimālu optimālo veiktspēju.

Pašreizējais sāpju punkts piegādes ķēdes pārvaldībā ir izsekojamība. Blockchain tehnoloģija nodrošina caurspīdīgumu visā piegādes ķēdes procesā. Tas dod uzņēmumiem iespēju izsekot preces no avota punktiem līdz to piegādes punktiem. Šie izsekojumi tiek veikti precīzi un nodrošina labāku veidu, kā rīkoties ar precēm un to stāvokli.

Pārtikas rūpniecība var izmantot radikālās izmaiņas, ko nodrošina blokķēdes tehnoloģija. IBM Food Trust ir viens no galvenajiem pārtikas izsekošanas piemēriem. Viņi izseko ēdienu no to izcelsmes līdz patēriņam, iegūstot labumu gandrīz visiem procesa dalībniekiem, ieskaitot mazumtirgotājus, ražotājus, piegādātājus un galalietotājus. Tas darbojas, iezīmējot katru pārtikas produktu ar unikālu svītrkodu, ko ģenerē blokķēde. Pēc tam to izseko visā tā dzīves ciklā. Tātad, ja kaut kas noiet greizi, sistēma par to tiks informēta un tiks veikti atbilstoši pasākumi, lai to atrisinātu.

Ja jūs interesē vairāk uzzināt par piegādes ķēdi un tās ietekmi uz blokķēdes tehnoloģiju, skatiet kursu The Ultimate Blockchain And Supply Chain Course!

Apskatiet arī sadaļu Blockchain for Supply Chain: Game Changer

Nekustamais īpašums

Nekustamais īpašums ir liela nozare, un skaitļi runā paši par sevi. Tikai ASV nekustamā īpašuma bizness katru gadu strauji pieaug par 6–7% ar vidējo vidējo cenu mājām aptuveni 300 000 USD. Šis skaitlis var radīt jums iespaidu, ka nekustamais īpašums darbojas kā solīts un ka tam nav problēmu. Tas ir pilnīgi nepareizi!

Nekustamais īpašums kopumā varētu būt ļoti ienesīgs tirgus. Tomēr tas nav tik optimāls vai izdevīgs kā vajadzētu – ar pareizo tehnoloģiju.

Pašreizējie nekustamā īpašuma sāpju punkti ir pārredzamības trūkums, starpnieki, ilgs process un krāpšana. Tātad, ko tas viss nozīmē?

Piemērs

Ja jūs nolemjat iegādāties māju 2020. gadā, jums ir jāiziet solis vai process, kas var būt laikietilpīgs un dārgs. Sākotnējos posmos jums jāpārbauda, ​​vai īpašumu, kuru esat nolēmis iegādāties, likumīgi pārdod tā patiesais īpašnieks vai nē. Lai to pārbaudītu, jums jāpieņem jurists, kurš pārbauda dokumentus. Papildus tam papīru var viltot, lai maldinātu potenciālo pircēju. Pēc tam, kad esat apmierināts ar dokumentu īpašumtiesībām un oriģinalitāti, pēc tam varat pāriet, lai iegādātos īpašumu, izmantojot starpnieku.

Starpniekiem ir savi ieguvumi un trūkumi. Protams, tie palīdz jums noslēgt darījumu, bet arī ņem labu maksu par to, ko viņi dara. Nemaz nerunājot, viņi visam mājas pirkšanas procesam piešķir vēl vienu sarežģītības slāni. 

Bet kā blokķēdes tehnoloģija atrisina nekustamā īpašuma problēmas?

Tas to dara, nodrošinot pārredzamību, novēršot starpniekus, pievienojot pārbaudāmību un samazinot izmaksas. Tā kā blokķēde piedāvā neuzticamu un caurspīdīgu platformu, nav nepieciešami starpnieki, jo viss ir pārredzams gan pircējam, gan pārdevējam. Īpašumus var reģistrēt arī digitāli, pievienojot pārbaudāmību īpašumam, ieskaitot tā īpašnieku. 

Tātad, ja jūs iegādājāties īpašumu, izmantojot platformu vai tirgu, ko darbina blokķēdes platforma, jums ir jāizvēlas īpašums un jāpērk tas bez lielas domāšanas.

Platforma rūpēsies par visu pārējo, ieskaitot aizdevumu pievienošanu un īpašumtiesību apstrādi, izmantojot viedos līgumus. Viedais līgums ir veids, kā automatizēt līguma aspektus, piemēram, īpašumtiesību nodošanu pircējam, kad ir nomaksāta visa aizdevuma summa. Viedos līgumus var kodēt, iekļaujot īpašus nosacījumus. Būtībā tas ir juridisks dokuments kodā.

Ir daudzi uzņēmumi, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju. Daži no ievērojamākajiem ir PropertyClub, PārvaldītGO, un RealBlocks.

Enerģija

Runājot par enerģiju, tas nozīmē enerģiju, kas tiek iegūta, izmantojot dažādus līdzekļus, piemēram, no ogles, vēja vai saules. Elektrība ir viena no galvenajām enerģijas formām, kas darbina gandrīz visu apkārtējo. Enerģētikas nozarē pēdējās divās līdz trīs desmitgadēs ir notikušas radikālas izmaiņas, kas aptver vairāk teritoriju un ražo enerģiju, kas nodrošina lielpilsētu pilsētas. Tomēr sasniedzamība ir ierobežota, un ir problēmas, kuras jāatrisina.

Galvenais iemesls, kāpēc enerģētikas nozare nespēj atrisināt problēmas, ir tā, ka tā ir centralizēta. Galvenās problēmas ir nesasniedzamība, mazāka ilgtspēja un pārredzamība. 

Visi šie mainīsies, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, jo tas uzlabos daudzus lietošanas gadījumus, tostarp elektroenerģijas vairumtirdzniecību, vienādranga enerģijas tirdzniecību utt.!

Tas nozīmē, ka lietotāji var ražot enerģiju un savienot to ar atvērtu tīklu, lai citi tos varētu patērēt. Ideja ir pārsteidzoša, jo tā novērš centralizāciju un ļauj enerģijai nokļūt pasaules daļās, kur uzņēmumiem nav izdevīgi izveidot infrastruktūru. Vienādranga enerģijas tirdzniecību var automatizēt, izmantojot viedus līgumus. 

Režģis+ ir viens no tiem enerģijas uzņēmumiem, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai nodrošinātu enerģijas vairumtirdzniecību, tostarp vienādranga enerģijas tirdzniecību.

Mēs, vietnē 101Blockchains, runājām arī ar Energy Friendly Solutions, S.A., Oskaru Odinu. Savā intervijā viņš runāja par to, kā izveidot, kā blokķēdes tehnoloģija var izjaukt enerģētikas nozares monopolu, un izmantot vienaudžu apmaiņu. Viņš runā par to, kā IoT ierīces var savienot kopā, nodrošinot izsekojamību, pārredzamību un uzticību visam tīklam. Viņi vēlas mainīt enerģētikas nozari ar savu novatorisko tehnoloģiju. Lai uzzinātu vairāk, iesakām pārbaudīt kopienas uzmanības centrā esošo interviju.

https://www.youtube.com/watch?v=YGsi0OKe360

Mediji

Pēdējais bizness, ko izmanto blokķēdes tehnoloģijai un kas ietekmē diskusijas, ir plašsaziņas līdzekļu sektors. Tā ir viena no tām nozarēm, kas pastāvīgi attīstās atkarībā no reģiona sociālekonomiskajiem apstākļiem. Piemēram, Ķīnā ir stingra plašsaziņas līdzekļu kontrole, kas var izraisīt kontrolētus plašsaziņas līdzekļus un brīvību.

Tomēr tas nav katras valsts gadījumā. Ar bezmaksas plašsaziņas līdzekļiem rodas daudzas citas problēmas, tostarp IP pārkāpumi, centralizēts saturs un monetizācijas jautājumi.

Vēl viena problēma, no kuras cieš daudzi lietotāji, ir nespēja izvēlēties izvēlēto platformu. Tātad, ja esat satura veidotājs un vēlaties sasniegt pēc iespējas vairāk cilvēku, jums jāizvēlas tur populārās satura platformas. Tas ne tikai ierobežo jūsu saņemto auditoriju, bet arī naudu, ko nopelnāt no sava satura, jo platformas samazina labu maksu par pakalpojumiem. Satura veidotājiem šī nav izdevīga situācija.

Piemērs

YouTube ir lielisks satura monopola piemērs. Sākotnēji viņiem izdevās iegūt daudz satura, nodrošinot labu naudu par satura veidošanu saviem platformas satura veidotājiem. Tomēr ar laiku viņi visu darīja stingru, nodrošinot satura veidotājiem mazāku vērtību. Viņu algoritms arī bija jautājums, jo tas atbalsta vienu satura veidu nekā citi. Problēmas pamatā ir centralizācija.

Decentralizēta pieeja, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ir revolucionāra plašsaziņas līdzekļos, jo tā atrisina lielāko daļu problēmu. Satura veidotājs savu saturu var izlaist decentralizētā platformā, kur nav arī ierobežojumu attiecībā uz sasniedzamību. Turklāt par viņu satura kopīgošanu tīmeklī nav jāmaksā. Visbeidzot, katrā saturā ir kodi, kurus var izmantot, lai noskaidrotu IP pārkāpumus.

Tātad, ja kāds izdara IP pārkāpumu, sistēma pati to var atklāt un veikt darbības, pamatojoties uz viedo līgumu definīcijām.

Spotify mērķis ir izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai izveidotu labākas attiecības starp lietotāju un radītājiem.

Izmanto Blockchain Technology for Enterprise

Tagad, kad mēs esam sapratuši, kā blokķēdes tehnoloģija dod labumu biznesam, mēs varam apskatīt uzņēmumus. Kaut arī uzņēmumi ir sava veida bizness, tos galvenokārt definē kā uzņēmumus, kuru mērķauditorija un mērogs ir liels.

Tātad, ja jūs esat daļa no uzņēmuma, kas risina miljonu lietotāju problēmas, jums var palīdzēt šīs sadaļas lasīšana.

Šobrīd bloķēšanas ķēde joprojām ir zīdaiņu stadijā. Tomēr tā ir neaktīva attīstība, ko veic vairākas vienības visā pasaulē. Hiperskats ir viens no galvenajiem blokķēdes attīstības piemēriem visā pasaulē. Tas ir atvērtā koda jumta projekts, kas sastāv no rīkiem, ietvariem un bibliotēkām uzņēmumiem, lai izveidotu un izpētītu risinājumus ap blokķēdes tehnoloģiju.

Vietnē 101Blockchains.com mēs esam padziļināti apskatījuši Hyperledger. Tātad, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, skatiet tālāk publicētos rakstus.

  • Analītiķu stūris: kas ir Hiperedžers?
  • Hyperledger Fabric 2.0: nākamās paaudzes blokķēde
  • Hyperledger auduma lietošanas gadījumi un gadījumu izpēte

Mēs esam aplūkojuši arī uzņēmuma blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas veidus, 10 un vairāk jāzina uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumi, kur mēs apspriedām uzņēmuma bloku ķēdes lietošanas gadījumus.

Bankas un finanses

Finansu sektors ir vadošais sektors blokķēdes tehnoloģijas ieviešanā. Kvorums ir viens no uzņēmuma bloku ķēdes ietvariem, kas organizācijām piedāvā izmantot blokķēdes priekšrocības. 

Banku un finanšu jomā mums ir Decentralized Finance (DeFi), kas ir pārmaiņu pamatā. DeFi ir atvērtā koda kustība, lai dramatiski mainītu finanšu lietojumu darbību decentralizētā arhitektūrā. Būtībā nav centralizācijas, kas izskaustu galvenās līdzekļu nepareizas izmantošanas problēmas. Ethereum ir galvenā blokķēdes platforma, kas tiek izmantota, lai izveidotu DeFi lietojumprogrammas. 

Bez tam bankas var arī ieviest blokķēdes tehnoloģiju, lai uzlabotu savu banku procesu. Viņi to var automatizēt, lai gala lietotājiem nodrošinātu nevainojamu pieredzi.

Visbeidzot, mēs varam redzēt arī bloku ķēdes ietekmi uz to, kā aktīvus vai vērtību var nodot visā pasaulē bez nepieciešamības pēc centralizētas vienības. 

Pārtikas rūpniecība

Pārtikas rūpniecībai ir ļoti nepieciešamas pārmaiņas. No pārtikas mēs iegūstam enerģiju, un laba ēdiena ēšana var nozīmēt labāku veselību visiem. Tomēr tas nav gadījums, kad runa ir par ēdienu, ko mēs ēdam katru dienu. Pārtikā var būt piesārņojums, kuru mēs nezinātu. Tas nav droši.

Lai nodrošinātu pārtikas nekaitīgumu, visai piegādes ķēdei jābūt pārredzamai attiecībā uz pārtikas kvalitāti un stāvokli. Izmantojot blokķēdi, tas var notikt. 

Pārtikas traukus var unikāli identificēt blokķēdē ar visiem nepieciešamajiem sensoriem. Tātad, ja pārtikas kvalitāte pasliktinās, sensors var identificēt problēmu un nosūtīt ziņojumu procesoram. Viņi var izvēlēties to nomainīt vai pilnībā izmest.

Katrai pārtikas vienībai pievienotā unikālā identifikācija nozīmē arī to, ka persona, kas to pērk, var pārbaudīt pārtikas preces izcelsmi un ceļu, izmantojot publisko informācijas platformu. 

Mazumtirdzniecība

Arī mazumtirdzniecības nozare var gūt labumu no blokķēdes tehnoloģijas. Kas attiecas uz mazumtirdzniecību, tas aptver daudz dažādu uzņēmējdarbības veidu, tostarp pārtikas, audumu vai elektronikas veikalus. Mēs jau iepriekš apspriedām, kā blokķēdes tehnoloģija var mainīt pārtikas nozari, nodrošinot pārtikas nekaitīgumu, rūpīgi uzraugot pārtikas visu dzīves ciklu – no sākuma līdz beigām. 

Bet kā ir ar citiem mazumtirdzniecības risinājumiem? Viņi var arī izvēlēties izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai uzraudzītu tās piegādes ķēdi un padarītu to pēc iespējas efektīvāku. Pārredzamība maina spēles, kur mazumtirdzniecības bizness var sniegt labākus pakalpojumus. Arī klienti varēs labāk uzticēties mazumtirgotājiem, jo ​​viņi paši var pārbaudīt informāciju, izmantojot publiskos portālus. 

Vieglās automašīnas

Automobiļu rūpniecība iegūst lielāku impulsu, palielinoties pieprasījumam pēc personīgajiem transportlīdzekļiem. Ar pašpiedziņas automašīnām, kas vairāk jūtama uz ceļiem, būs ierasts redzēt tehnoloģiju, kas tiek cepta nākamajās automašīnās. Blokķēdes tehnoloģijai var būt izšķiroša loma, ļaujot automobiļu rūpniecībai sasniegt pagrieziena punktu.

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, borta sensori var ne tikai uztvert informāciju, bet arī droši un pārredzami to uzglabāt un izplatīt pilnvarotajām personām. Tas uzlabos uzticību un sadarbību starp ekosistēmā iesaistītajām pusēm, tostarp patērētājiem, transportlīdzekļiem un uzņēmumiem.

Automašīnu vadītāji arī atzīst, ka blokķēdes tehnoloģija var ietekmēt nākamo trīs gadu laikā.

Valsts dienesti

Ne visas valdības ir elastīgas inovāciju ieviešanā. Bet ir daudzi, kas saprot un izbauda potenciālu, ko piedāvā blokķēdes tehnoloģija. 

Viena no šīm valdībām ietver Dubaiju. Viņu mērķis līdz 2021. gadam padarīt Dubaiju par pirmo pilsētu, kuru pilnībā darbina blokķēde, ir viens no galvenajiem piemēriem, kā blokķēdes integrācija ir būtiska ikviena panākumiem.

Šveice ir vēl viena valsts, kas priecājas par to, ko piedāvā blockchain tehnoloģija. Viņi ir viskriptogrāfijai un blokķēdei draudzīgākā valsts, kurā nodokļu likumi ir atviegloti un pretimnākoši. Viņi arī atbalsta jauninājumus, jo tie ļauj kolektīvo finansējumu līdz 1,05 miljoniem ASV dolāru jaunizveidotiem uzņēmumiem, bez nepieciešamības pakļauties regulēšanas likumiem.

Jebkura valdība var izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai mainītu savu procesu. Izmantojot blokķēdi, viņi var padarīt savus procesus caurspīdīgus, un sabiedrībai būs labāka izpratne par to, kā darbojas viņu valdības. Ne tikai to, ka daudzas valdības var arī izvēlēties izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai darbinātu savu balsošanas sistēmu, nodrošinot pilnīgu pārredzamību šajā procesā.

Apdrošināšana

Apdrošināšana ir būtiska mūsu sabiedrības pareizai darbībai. Gandrīz katram sektoram vai personai ir nepieciešama apdrošināšana, lai dzīvotu savu dzīvi, neuztraucoties par neplānotiem notikumiem, kas ietekmē viņu veselību, bagātību un intelektuālās spējas.

Tā kā apdrošināšanas globālais tirgus strauji mainās, tas ir vienīgais laiks, kad apdrošināšanas sabiedrību vidū strauji pieaug blokķēdes tehnoloģiju ieviešana. Patiesībā mēs jau varam redzēt organizācijas, kas pieņem izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju. Apmeklējumā, ko 2019. gadā veica Accenture, 80% vadītāju sacīja, ka viņu organizācija vienā vai otrā veidā izmanto izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju.

Tātad, kā blockchain tehnoloģija gūst labumu no apdrošināšanas? Tas tiek darīts, nodrošinot uzlabotu skaidrību, pārredzamību un nemainīgumu visai sistēmai. Ar visu, kas atrodas bloku ķēdes tīklā, apdrošinātāji var apstrādāt savu apdrošināšanu dažu minūšu laikā. Apdrošināšanas nozare no tā var arī gūt labumu, jo tā novērš krāpšanos no sistēmas, automatizējot lielāko daļu apdrošināšanas pārskatu parametru.

Piemēram, moderna automašīna ar sensoriem var ziņot par negadījumu tieši apdrošināšanai, izmantojot reāllaika datus, nodrošinot autentiskumu visai lietai. Kad dati ir saņemti, apdrošināšanas sabiedrība var apstrādāt apdrošināšanu bez vajadzības tērēt laiku. Tādējādi gan apdrošinātāji, gan apdrošināšanas sabiedrības gūst labumu no visa procesa.

Ir daudzi uzņēmumi, kas aktīvi strādā, lai savā apdrošināšanas organizācijā integrētu blokķēdes tehnoloģiju. Etherisc ir viens no tiem uzņēmumiem, kas nodrošina atvērtā koda attīstības platformu decentralizētām apdrošināšanas lietojumprogrammām.

Lietojumi reālajā pasaulē

Tagad jums var būt skaidra izpratne par blokķēdes tehnoloģijas lietošanu. Bet, ja jūs esat kāds, kurš nav lietpratīgs tehnoloģijā un nezināt, kā blokķēde mainīs jūsu dzīvi, tad šī sadaļa ir domāta jums. Jūs to varat arī izmantot kā citus blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas veidus.

Labā ziņa ir tā, ka mēs jau esam apskatījuši reālās pasaules blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas gadījumus mūsu detalizētajā ziņojumā šeit: Reālās pasaules bloku ķēdes lietošanas gadījumi – 46 bloku ķēdes lietojumi

Tur mēs apspriežam dažus aizraujošus reālās lietošanas gadījumus daudzās nozarēs, tostarp veselības aprūpē, mazumtirdzniecībā, uzglabāšanā, nekustamajā īpašumā utt..

Ja lasāt šo rakstu, jums jāizmanto tīmekļa pārlūks. Un jau ir tīmekļa pārlūks, Drosmīgs, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai uzlabotu privātumu un piešķirtu lietotājam tiesības dalīties ar saviem personas datiem uzņēmumiem. 

Bez tam ir SimplyVital Health, veselības aprūpes risinājums, kura mērķis ir nodrošināt veselības aprūpes speciālistiem, pakalpojumu sniedzējiem un klientiem iespēju sazināties un dalīties ar informāciju, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Izmanto blokķēdes tehnoloģiju valdībā

Mēs esam saglabājuši šo sadaļu par blokķēdes tehnoloģiju izmantošanu valdībā. Mēs jau īsi apspriedām blokķēdes tehnoloģiju ietekmi uz valdību. 

Ir vairāki lietošanas gadījumi, kas ietver sekojošo.

  • Identitātes pārvaldība: Valdības var izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai ieviestu pareizu identitātes pārvaldības risinājumu saviem iedzīvotājiem. Tas ir daudz labāk nekā identifikācijas nodrošināšana, izmantojot centralizētus līdzekļus, jo pieeja ir decentralizēta un pārredzama. Sabiedrība var arī izmantot sistēmu, lai saņemtu verifikāciju jebkur, kur atrodas, bez nepieciešamības nēsāt dokumentus. Viņiem ir nepieciešama tikai viņu publiskā atslēga verifikācijai, izmantojot identitātes pārvaldības platformu vai lietotni.Ierakstu pārvaldība: Tāpat kā identitātes pārvaldība, valdības var izveidot arī ierakstu pārvaldību, kas darbojas virs blokķēdes tehnoloģijas. Tādā veidā cilvēki var ierakstīt dokumentus blokķēdes tīklā, neuztraucoties par tā pazušanu vai nokopēšanu, ko veic kāds cits. Viņi to var izmantot kustībā, un viņiem vienmēr ir labāki veidi, kā tikt galā ar reģionālajiem likumiem.
  • Balsošana: Balsošana vienmēr ir bijis izaicinošs process katrai valdībai. Izmantojot blokķēdi, lietas var mainīties, jo valdības beidzot var veikt caurspīdīgu balsošanas procesu ar blokķēdes tehnoloģiju. Tas arī balstīs sazvērestības teorijas, kas saistītas ar balsošanu, un sniegs sabiedrībai skaidru perspektīvu par notiekošo.
  • Nodokļi: valdības var arī apstrādāt nodokļus, izmantojot decentralizētu platformu, kas visiem sniedz bezmaksas nodokļu samaksas pakalpojumus.

Uzņēmumi, kas aktīvi ievieš Blockchain tehnoloģiju

Daudzi uzņēmumi aktīvi ievieš blokķēdes tehnoloģiju. Šajā sadaļā mēs apskatīsim dažus uzņēmumus, kas aktīvi īsteno vai iegulda blokķēdē.

Bankā un finansēs jūs varat atrast tādus uzņēmumus kā Visa, HSBC, Barclays un citus, kas izmanto blockchain tehnoloģiju. Ja redzat veselības aprūpi, ir tādi spēlētāji kā FDA, Pfizer un DHL Express. Savā ierakstā Kādi uzņēmumi izmanto Blockchain tehnoloģiju? Mēs uzskaitījām lielāko daļu šo uzņēmumu. Jūs varat ieskatīties, apskatot attēlu zemāk.

Ir arī uzņēmumi, kas investē blokķēdē. Šo uzņēmumu motīvs ir attīstīt blokķēdes tehnoloģiju, veidojot rīkus, bibliotēkas un ietvarus. Tad mums ir uzņēmumi, kas iegulda jaunizveidotajos uzņēmumos, lai palīdzētu sasniegt peļņu.

Šeit varat pārbaudīt visu to uzņēmumu sarakstu, kuri iegulda blokķēdē: Uzņēmumi, kas iegulda blokķēdē.

Secinājums

Tas noved mūs pie 20 un vairāk blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas beigām, kas jums būtu jāzina. Kā redzat, mēs apskatījām gandrīz visus izmantošanas gadījuma aspektus, tostarp uzņēmējdarbību, uzņēmumus, valdības un tā tālāk.

Tātad, ko jūs domājat par blokķēdes tehnoloģiju? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me