Blockchain identitātes pārvaldības tirgus visā pasaulē plaukst

Šajā ceļvedī tiks pētīts blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus, kam sekos detalizēta pārdomas par potenciālu blokķēdes identitātes pārvaldības nākotni. 

Blokķēdes ieviešana ir bijusi diezgan nozīmīga, veicinot decentralizētu datu bāzu attīstību. Blockchain tehnoloģija ir bijusi kritiska iejaukšanās, kas ietekmē datu evolūcijas kontroli starp entītijām, izmantojot vienādranga tīklu.

Tāpēc blokķēdes lietojumprogrammas ir paplašinātas arī uz identitātes pārvaldības jomu, tādējādi izraisot blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus pieaugumu. Tātad ir saprātīgi sagaidīt būtisku izpratni par blokķēdes identitātes pārvaldībā iesaistītajām tēmām. Daudzi tehnoloģiju entuziasti, studenti, blokķēdes profesionāļi un uzņēmumi vēlas gūt labumu no tendencēm, kas parādās blokķēdes identitātes pārvaldībā.

Tajā pašā laikā ir daudz jautājumu par blokķēdes identitātes pārvaldības tendences iespējamību. Mēģināsim uzzināt vairāk par blokķēdes identitātes pārvaldību un esošo identitātes pārvaldības situāciju.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēžu pamati

Paredzamās prognozes par Blockchain Identity Management Market

Lūdzu, ar šo grafiku iekļaujiet attiecinājumu uz vietni 101blockchains.com. images / blockchain-identity-management-market-is-booming-global-3.png “alt =” Centralizētās Vs decentralizētās sistēmas “border =” 0 “/>

Galvenais faktors, kas ienāk prātā, ir iemesls šobrīd koncentrēties uz blokķēdes identitātes pārvaldības tirgu. Tika lēsts, ka globālā bloka ķēdes digitālās identitātes pārvaldības tirgus kopējā vērtība 2018. gadā bija aptuveni 107 miljoni USD. Tomēr paredzams, ka laika posmā no 2019. līdz 2026. gadam tirgus parādīs milzīgu izaugsmi ar ātrumu 79,2%.

Tā turpinot, pasaules bloka ķēdes identitātes pārvaldības tirgus prognozes perioda beigās var sasniegt aptuveni 11,46 miljardus ASV dolāru. Vēl viena ievērojama blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus tendence atspoguļo Ziemeļamerikas dominanci kopējā blokķēdes identitātes tirgū.

Pašlaik Ziemeļamerikā ir galvenie tirgus dalībnieki, kas vienlaikus ir vietne lielākajiem blokķēdes tehnoloģiju sasniegumiem. Turklāt Āzijas un Klusā okeāna reģions ir arī viens no labākajiem kandidātiem uz daudzsološu blokķēdes identitātes pārvaldības tirgu pieauguma tempu prognozes periodā. Tātad, ir blockchain nākotne?

Visas šīs tendences, kas izklāstītas blokķēdes identitātes pārvaldības tirgum 2020. gadā, skaidri norāda uz tā ilgtermiņa potenciālu. Tāpēc jūs nevarējāt atrast labāku laiku nekā tagad, lai pārdomātu to, ko blockchain identitātes pārvaldība ir uzkrājusi uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē. Padziļināta pārdošana par blokķēdes identitātes pārvaldības saknēm var izgaismot šī lauka potenciālo nākotni.

Identitātes pārvaldības sekas

Sāksim ar identitātes pārvaldības sekām, pirms izpētīt sīkāku informāciju par blokķēdes identitātes pārvaldību. Identitātes un piekļuves pārvaldība ir neatņemama prasība mūsdienu biznesa operācijās, īpaši pieaugot pieprasījumam pēc blokķēdes digitālās transformācijas. Identitātes pārvaldība ietver visas tehnoloģijas un procesus, ko organizācijā izmanto personu identificēšanai, autentifikācijai un autorizācijai, lai piekļūtu sistēmām vai pakalpojumiem attiecīgajā organizācijā vai saistītajās aģentūrās..

Visizplatītākais identitātes pārvaldības sistēmu piemērs ir redzams dažādu piekļuves līmeņu, ierobežojumu un privilēģiju iespējas lietotājiem piekļūt programmatūrai vai aparatūrai organizācijā. Valsts ID kartes, autovadītāja apliecības un dzimšanas apliecību pārbaude pārvaldībā ir arī ideāli piemēri identitātes pārvaldībai.

Kāpēc jāapsver Blockchain identitātes pārvaldība?

Tātad, kāpēc mēs domājam par blokķēdes identitātes pārvaldības tirgu, kad ir tik daudz esošo identitātes pārvaldības blokķēdes lietojumu? Nu, atbilde tieši norāda uz uzlabošanos. Identitātes pārvaldības risinājumi pašreizējos apstākļos darbojas lieliski. Tomēr esošajās identitātes pārvaldības sistēmās ir daudz ievērojamu neveiksmju.

Pirmkārt, pati identitāte ir problemātiska problēma, jo papīra formā tā ir neaizsargāta pret krāpšanas, nozaudēšanas un zādzības jautājumiem. Savukārt digitālā identitāte var samazināt birokrātijas iejaukšanos, vienlaikus uzlabojot procesu ātrumu organizācijās. Digitālās identitātes risinājumi spēj nodrošināt labāku sadarbspēju departamentu un citu organizāciju starpā.

No otras puses, digitālās identitātes glabāšana centralizētā serverī var padarīt to neaizsargātu pret hakeru uzbrukumiem. Runājot par ievainojamību, vairāk nekā 600 miljoni personiskās informācijas, piemēram, kredītkaršu numuri vai adreses, ir pakļauti organizāciju pārkāpumiem, uzlaušanai vai noplūdēm..

Blockchain Identity Management lietojumprogrammas 

Vissvarīgākais ir tas, ka identitātes pārvaldības sistēmas ir novecojušas un tām trūkst drošības. Turklāt digitālajām identitātēm jābūt pārnēsājamām un piemērotām pārbaudei bez piekļuves vietas, laika un pieejas ierobežojumiem. Tāpēc blokķēdes drošības protokoli ir lieliski piemēroti identitātes pārvaldības tirgum, lai uzlabotu privātumu un drošību identitātes pārvaldības risinājumos.

Tātad, kā blokķēdes identitātes pārvaldība var nonākt nākotnē, izmantojot savas lietojumprogrammas dažādos domēnos? Lai atrastu mūsu atbildes uz blokķēdes identitātes pārvaldības nākotni, ir svarīgi aplūkot pašreizējās identitātes pārvaldības lietojumprogrammas dažādās jomās.

Uzņēmumu mērķi Blockchain digitālās identitātes pārvaldībai

Uzņēmumi katru dienu nodarbojas ar sensitīvas informācijas vākšanu par klientiem un lietotājiem, vienlaikus izstrādājot ikdienas biznesa datus. Uzņēmumiem nav nekādu ierobežojumu slepenu un mazāk sensitīvu datu glabāšanai. Tā rezultātā uzņēmumi, visticamāk, saskaras ar jauniem uzņēmējdarbības riskiem, jo ​​mainās nozares uzmanības centrā korporatīvā IT atbildība un uz privātumu vērsti noteikumi, piemēram, GDPR.

No otras puses, datu novirzīšana uz ļoti elastīgām datu glabātavām rada neveiksmes, piekļūstot datiem biznesa lēmumu pieņemšanai. Tāpēc uzņēmumi varētu meklēt blokķēdes biznesa modeļus, kas īpaši paredzēti identitātes pārvaldības tirgum, lai uzlabotu savas informācijas drošības iespējas bez visaptverošiem ieguldījumiem.

Individuāla līmeņa pamatojums Blockchain identitātes pārvaldībai

Individuālā līmenī blockchain identitātes pārvaldības tirgus tendence var dot daudzus ievērojamus daudzsološus rezultātus. Identitāte ir ļoti būtisks instruments ekonomikas un sabiedrības funkcionēšanai. Pareizas metodes indivīdu un viņu mantu identificēšanai var palīdzēt veicināt nepārtraukti augošu sabiedrību un pasaules tirgus.

Būtībā identitāte attiecas uz pretenziju kombināciju attiecībā uz personu, lietu vai vietu. Tomēr gandrīz 1,1 miljardam cilvēku visā pasaulē nav risinājumu, kā pretendēt uz viņu identitātes īpašumtiesībām. Turklāt pilsoņi, kuriem ir oficiāli atzīti identifikācijas instrumenti, saskaras arī ar visaptverošu īpašumtiesību un viņu identitātes kontroles jautājumiem.

IoT ierīču skaita pieaugums 

Krasais izaugsmes pieaugums blokķēdes identitātes pārvaldības tirgū visā pasaulē arī palielinātu impulsu, palielinoties IoT ierīču skaitam. Pašlaik internetam ir pievienoti gandrīz 7 miljardi ierīču, un to skaits līdz 2025. gadam var pieaugt līdz aptuveni 22 miljardiem.

No otras puses, lielākajai daļai IoT tehnoloģiju pasaulē pašlaik nav spēcīgu identitātes un piekļuves pārvaldības iespēju. Tā kā IoT ierīču izvietošana ir būtiska problēma, vienlaikus koncentrējoties arī uz pamata pārvaldības iespēju ieviešanu, liela mēroga IoT uzlaušanas gadījumi pievērš uzmanību arī pareizām identitātes pārvaldības sistēmām. Apvienojot blokķēdi un IoT, var atrisināt visus jautājumus, kurus šīs ierīces fāzē, un nodrošināt labāku drošību.

Blokķēdes identitātes pārvaldības mērķi

Tātad, vai blokķēde var parādīt spēju atrisināt mūsdienu identitātes pārvaldības risinājumos izplatītos jautājumus? Blockchain identitātes pārvaldības tirgus ir izrādījies veiksmīgs, lai atrisinātu trīs svarīgas problēmas, kas saistītas ar identitātes pārvaldību. Trīs jautājumi norāda uz datu nedrošību, krāpniecisku identitāti un nepieejamību.

Datu nedrošība

Datu nedrošība ir viena no galvenajām bažām, kas rodas identitātes pārvaldības centralizācijas dēļ. Sensitīvas informācijas glabāšana valdības datubāzēs ar centralizāciju ir atbildīga par vairāku neveiksmes punktu izveidi. Hakeri biežāk uzbrūk masveida, centralizētām sistēmām, kas satur daudzu lietotāju kontu personu identificējošu informāciju.

Jaunākie pētījumi liecina, ka personiski identificējama informācija bija viens no mērķiem gandrīz 97% pārkāpumu 2018. gadā. Turklāt, uzlabojot uzņēmuma centienus un reglamentējošos tiesību aktus kiberdrošības palielināšanai, tika parādīti 2,8 miljardi patērētāju datu ierakstu.

Blockchain var atrisināt daudz centralizētu datu bāžu jautājumu. Šeit ir sniegts ceļvedis par Blockchain vs Database, kas palīdzēs jums saprast atšķirības.

Nodarbošanās ar krāpšanās identitātēm

Nākamās svarīgās bažas, kuras var kvalificēt kā blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus tendenci, ir krāpniecisku identitāšu atrisināšana. Lietotāji izmanto dažādas identitātes, lai izmantotu pakalpojumus dažādās platformās. Pēc tam vājās attiecības starp digitālajām un bezsaistes identitātēm var arī mudināt radīt viltotas identitātes.

Rezultātā viltus identitāte var palīdzēt viltotu darījumu un mijiedarbības veicināšanā, tādējādi izraisot krāpšanu. Tomēr kriptogrāfiskās jaukšanas attīstība un blokķēdes tehnoloģijas ieviešana nodrošina jaunus rīkus jaunu identitātes pārvaldības sistēmu izstrādei.

Identitātes nepieejamība

Blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus varētu būt arī milzīgs risinājums aptuveni 1,1 miljardam cilvēku visā pasaulē bez jebkāda identitātes pierādījuma. Daži no cēloņiem ir sarežģītie identifikācijas dokumentu noformēšanas procesi, kā arī piekļuves un zināšanu trūkums par personas identitāti.

Turklāt personu apliecinošu dokumentu trūkums ierobežo personas piekļuvi finanšu pakalpojumiem. Blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus izaugsme var būt ļoti izšķiroša, lai ieviestu uz blokķēdi balstītus mobilās identitātes risinājumus.

Aplūkojot Blockchain identitātes pārvaldības nākotni 

Kā blokķēde spēj sasniegt šos rezultātus, lai uzlabotu identitātes pārvaldību? Blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus skaidri paļaujas uz blokķēdes tehnoloģijas priekšrocībām. Tas nepiedāvā hakeriem centrālo datu krātuvi datu zagšanai. Turklāt visi darījumi starp uzņēmumiem un identitātes īpašniekiem tiek dokumentēti blokķēdē, tādējādi nodrošinot visaptverošu pārredzamību.

Decentralizētā izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija nodrošina lielāku elastību šifrētu digitālo identitāšu izveidošanai. Digitālās identitātes ir viegli pieejamas, izmantojot mobilās lietojumprogrammas, un tās var palīdzēt identitātes pārbaudē atbilstoši jūsu prasībām. Tātad, blokķēde ne tikai uzlabo identitātes pārvaldību, bet arī piedāvā labākus un drošākus veidus, kā aizsargāt viņu identitātes apliecinājumus.

Tāpēc ir neizbēgami uzskatīt blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus izaugsmes tendenci par daudzsološu ekonomikas izaugsmes un uzņēmuma produktivitātes faktoru. Šajā brīdī ir neizbēgami aplūkot potenciālās tendences blockchain identitātes pārvaldības tirgū. Šeit ir daži no potenciālajiem trūkumiem, kurus blockchain identitātes pārvaldība nākotnē varētu radīt galdā.

Uzlabota un detalizēta ieinteresēto personu iekļaušana identitātes pārvaldībā 

Viens no dominējošajiem akcentiem nākotnes blokķēdes identitātes pārvaldības tirgū attiecas uz labāku ieinteresēto personu mijiedarbību. Digitālā revolūcija noteikti var uzlabot daudzu pilsoņu dzīvi. Atzīstot šo faktoru, Antverpenes pilsēta sāka atklāt jaunas pieejas pakalpojumu inovācijai. Vienīgais patiesības avots būs ievērojams faktors blokķēdes identitātes pārvaldības risinājumos.

Vienīgais patiesības avots var kalpot kā būtisks aspekts datu integritātei un pašsuverenitātei visvienkāršākajā līmenī. Mūsdienu blokķēdes identitātes pārvaldība var ieviest risinājumus, kas spēj integrēt datus uzreiz, vienlaikus piedāvājot piekļuvi, pamatojoties uz nepieciešamību zināt vai katru gadījumu atsevišķi. Šādi blokķēdes identitātes pārvaldības risinājumu veidi var nodrošināt izdevīgus rezultātus apdrošināšanas sabiedrībām, slimnīcām, vecākiem un valsts aģentūrām.

Labāka īpašumtiesību un datu atribūtu kontrole

Kā jau tika apspriests, īpašumtiesības un datu kontrole ir daži no ievērojamākajiem faktoriem, kas virza blockchain identitātes pārvaldības tirgu. Blockchain identitātes pārvaldības risinājumi piedāvā dažādas priekšrocības ieinteresētajām personām identitātes pārvaldības sistēmas ekosistēmā. Lietotājiem būs pēdējais vārds, lemjot par identitātes datu atribūtiem, kurus viņi vēlas koplietot ar katru organizāciju.

Valdības aģentūras arī turpmāk kalpotu kā vienots identitātes uzticēšanās avots, kaut arī ar identitātes apstiprinātāju citām organizācijām. Identitātes apstiprinātāja pieeja radītu ļoti efektīvu un drošāku pieeju identitātes pārvaldībai. Tādējādi valdības blokķēde ir ideāla stratēģija, lai izveidotu uzticamu identitātes pārvaldības sistēmu.

Labāki identitātes krāpšanas risinājumi

Nepārtraukti attīstošās pieejas blokķēdes identitātes pārvaldības tirgū piedāvā arī daudzsološus risinājumus identitātes krāpšanai. Datu privātuma un blokķēdes nemainības ietekme joprojām ir svarīgs elements bloku ķēdes identitātes risinājumos. Turklāt blokķēdes tehnoloģija ir atvērta arī inovācijām, tādējādi radot plašas iespējas inovācijām.

Ir pamatoti atzīmēt, ka uzņēmuma blokķēde ir piemērota ne tikai cilvēku identitātes radīšanai. Blokķēdes identitātes pārvaldības risinājumi var koncentrēties arī uz apgabaliem un objektiem līdzās pilnīgai vēsturiskai izcelsmei. Tā rezultātā nākotnē ar blokķēdes iespējām identitātes pārvaldības risinājumu apjoms ievērojami palielināsies.

Valdības un uzņēmumu iespējas

Pārdomājot blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus nākotni, ir saprātīgi apsvērt uzņēmējdarbības un valdības iespējas. Lai arī pati tehnoloģija pilnīgai briedumam prasītu daudzus gadus, blokķēde mainīs pasauli ar identitātes pārvaldības risinājumiem.

Lielākajai daļai blokķēdes risinājumu un lietojumprogrammu īstermiņā var būt gandrīz 100% iespējamība. Blokķēdes iespējas uzlabot pieteikšanās procesa ātrumu un klienta datu aizsardzības pasākumus var labvēlīgi ietekmēt apdrošināšanas sabiedrības, kredītu sniedzējus un bankas.

Skatieties pēc pieprasījuma tīmekļa semināru par identitātes decentralizāciju blokķēdē ar TrustID tagad!

Secinājums  

Tātad ir skaidri redzams, ka blokķēdes identitātes pārvaldības tirgus ilgtermiņā iegūtu produktīvu rezultātu. Ņemot vērā dažādus dominējošos jautājumus esošajās identitātes pārvaldības sistēmās, blockchain var atvieglot uzņēmumus. Tajā pašā laikā indivīdi un jaunās tehnoloģijas, piemēram, IoT ierīču pārvaldība, var gūt labumu no blokķēdes identitātes pārvaldības.

Turklāt tam pievērš uzmanību arī labvēlīgās perspektīvas blokķēdei identitātes pārvaldībā dažādās nozarēs ar uzlabotām funkcionalitātēm. Tādēļ uzņēmumi var izpētīt ideālu digitālās identitātes risinājumu, kuru pamatā ir blokķēde, izredzes ar ticamības garantiju. Ja vēlaties izpētīt sīkāku informāciju par blokķēdes identitātes pārvaldību, sāciet ar Blockchain Fundamentals kursu jau tagad!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me