Blockchain nākotne: prognozes 2021. gadam

Interesanti, kāda būtu blokķēdes nākotne? Pārbaudiet šīs populārākās Blockchain prognozes 2021. gadam un sagatavojieties sev nākotnē!

Pēdējais gads ir bijusi visaugstākā līmeņa platforma, lai izraisītu popularitāti ap izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju, citādi sauktu par blokķēdi. Globālā pandēmija ir devusi milzīgu stimulu jau pastāvošajām tendencēm. Uzņēmumi vairāk iegulda tīrā R&D projekti blockchain iniciatīvu sasniegšanai ar labāku pragmatismu un reālismu.

Ar tādu globālu notikumu kā nesenā pandēmija ir pamatoti domāt par blokķēdes nākotni 2021. gadā. Blockchain ir bijis izšķirošs spēlētājs, virzot digitālo pārveidi, kas nepieciešama, lai pielāgotos pēkšņam attālinātā darba iestatījumu pieaugumam. Tā kā blokķēdes tehnoloģija ir pamatoti reklamēta kā nākotnes tehnoloģija, ir svarīgi koncentrēties uz blokķēdes nākotnes prognozēm.

Reģistrējieties tūlīt: bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

Kāda būtu Blockchain tehnoloģijas nākotne?

Tā kā daudzas nozares pārdzīvo masveida pārvērtības, reaģējot uz izmaiņām uzņēmējdarbības vidē, daudzi blokķēdes entuziasti un skatītāji ir noraizējušies par blokķēdes nākotnes izredzēm. Turpmākā diskusija atspoguļo dažas ievērojamās tendences, kas varētu diktēt blokķēdes nozares potenciālo stāvokli 2021. gadā.

  • Palielināsies blokķēdes un pārvaldības lietojumprogrammas

Viena no galvenajām tendencēm, kas varētu dominēt blokķēdes nākotnē 2021. gadā, ir blokķēdes integrācija valdības aģentūrās. Japānas finanšu ministrs nesen atzina blokķēdes tehnoloģiju par būtisku sastāvdaļu nepārtrauktā cīņā pret globālo pandēmiju. Kolumbijas valdības iestādes ir arī iesniegušas solījumus atbalstīt kriptonauda un uz blockchain balstītas maksājumu sistēmas.

Dienvidkorejai ir izdevies piesaistīt vairāk nekā miljonu autovadītāja apliecību uz blokķēdes bāzes sistēmu. Taizeme arī plāno ieviest jaunu juridisko dokumentu glabāšanas risinājumu, kura pamatā ir blokķēde. Turklāt Vjetnama ir veiksmīgi pielāgojusi akaChain, kas ir īpaša blokķēdes platforma, lietošanu, lai nodrošinātu labāku valsts digitālo pārveidošanu.

Vissvarīgākais ir tas, ka Ķīna gatavojas emitēt pilnīgi virtuālu kriptovalūtu, Ķīnai esot nozīmīgam spēlētājam pasaules ekonomikā un politikā. Tajā pašā laikā blokķēde var iekļūt cilvēku ikdienas dzīvē, tādējādi raksturojot biznesa zināšanas blokķēdē kā svarīgu maigu spēku starptautiskajā diplomātijā. Turklāt blokķēdes izmantošana balsošanas sistēmās arī turpmāk būs viena no ievērojamākajām tendencēm blokķēdes nākotnē.

  • Vairāk Blockchain mazumtirdzniecībā

2021. gads acīmredzami būs liecinieks liela apjoma blokķēdes ieviešanai mazumtirdzniecības nozarē piegādes ķēdes un krājumu pārvaldības iespēju jomā. Sākot ar 2016. gadu, IBM un Walmart sadarbība noteica pirmo soli, lai blokķēdi un mazumtirdzniecību apvienotu vienā un tajā pašā lapā. Sadarbības rezultātā Food Trust blokķēde parādījās kā risinājums pārtikas produktu izsekošanai. Pavisam nesen IBM sadarbībā ar Maersk 2018. gadā ir ieviesis tirdzniecības risinājumu kravu pārvaldībai, kas pazīstams kā Tradelens.

Blockchain priekšrocības mazumtirdzniecības nozarē, īpaši tādi ievērojami spēlētāji kā Walmart, izsaka labas ziņas par blockchain nākotni. Walmart ir spējis izmantot blokķēdes platformu, lai izsekotu viņu piegādi, vienlaikus apmaksājot aptuveni 70 kuģniecības kompānijas kopā ar vairākiem mazumtirgotājiem. Citi ievērojami blokķēdes pieņemšanas piemēri mazumtirdzniecības nozarē ir Nestle, Amazon, Volvo un Ford. Volvo un Ford ievērojamie automobiļu ražotāji izmanto blokķēdes risinājumus, lai izsekotu litija jonu akumulatoriem izmantojamā kobalta daudzumu.

Nestle pašlaik veic izmēģinājuma projektu, kura pamatā ir blokķēde, lai izsekotu bērnu piena un kafijas izcelsmi. Amazon ir spējis izmantot blokķēdes risinājumus, lai kontrolētu vīna piegādi. Tāpēc blokķēdes prognozes 2021. gadam galvenokārt norāda uz plašu iekļaušanas līmeni. Pērn ieguldot gandrīz 600 miljonus dolāru blokķēdes projektos, blockchain nākotnes tendences sola palielināt investīcijas.

  • Lielākā daļa projektu tuvosies ražošanai

Nākamā svarīgā prognoze par blockchain nākotni nākamajam gadam norāda uz faktu, ka aptuveni 30% no blockchain projektiem visā pasaulē sasniegs ražošanas posmus. Reālistiskas un pragmatiskas pieejas blokķēdes projektiem būs galvenais virzītājspēks, lai sasniegtu šo varoņdarbu.

Turklāt prasība pēc ātrāka laika laišanu tirgū pandēmijas dēļ un ātrāka projektu uzsākšana varētu arī paātrināt blokķēdes projektus, lai ražošana notiktu ierobežotā laika posmā. Turklāt ir sagaidāms, ka liela daļa tīklu, kas pārietu no izmēģinājuma uz ražošanu, darbotos uz uzņēmuma blokķēdes platformām.

Zināt par labākajiem atvērtā koda blokķēdes projektiem

  • Ķīna, iespējams, dominēs Blockchain telpā

Ķīnas dominēšana blokķēdes jomā būs arī viena no populārākajām prognozēm par blokķēdes nākotni. Ķīna ir iekļāvusi blokķēdi “jaunās infrastruktūras” iniciatīvā, kas koncentrējas uz valsts digitālo infrastruktūru. Ķīnas valdība plāno palielināt investīcijas lielākajā daļā provinces dažādās vertikālēs.

Tāpēc ir saprātīgi sagaidīt stabilu to sistēmu skaita pieaugumu, kuras nonāk ražošanas posmā. Tomēr esošais ģeopolitiskais scenārijs nesniedz atbilstošus solījumus Ķīnas globālā Blockchain Service Network paplašināšanai. No otras puses, Eiropas bloku ķēdes pakalpojumu infrastruktūrai (EBSI) ir arī ievērojama saķere. Lai gan EBSI var atrast nepārprotamu progresu izmēģinājuma projektos, konfliktējošo interešu un ļoti samezglotu iepirkumu procesu dēļ tā nevar sasniegt nozīmīgus novatoriskus rezultātus.

  • DeFi turpinās pieaugt

Daudzi nozares līderi ir bijuši atvērti publisku blokķēžu izredzēm uzņēmumu kontekstā attiecībā uz blokķēdes nākotni. Tomēr DeFi ieviešana var novērst uzmanību no publiskām blokķēdēm uz atļautām blokķēdēm.

2020. gada sākumā Ethereum viedajos līgumos ieguldīto kriptovalūtu kopējā vērtība tik īsā laika posmā pārsniedza USD 10 miljardus. Lai gan šis skaitlis nenozīmē cilvēku ieguldīto summu DeFi derībās, tas parāda lietotāju interesi par derībām. Tāpēc skaidri var pamanīt nepārtraukti un vienmērīgi paātrinošu interesi par DeFi.

Nākotnē darījumu skaits, kas pārsniedz tradicionālos mehānismus un vidējos rādītājus, ievērojami palielināsies. Tātad, blokķēdes darījumi var tuvoties konkrētam lūzuma punktam, kur uzņēmumi, regulatori un politiskie līderi koncentrētos uz DeFi.

Reģistrēties tūlīt: ievads DeFi apmācības kursā

  • Blockchain izmantošana sociālajiem un politiskajiem mērķiem

Blokķēdes izmantošana sociālajās un politiskajās aktivitātēs varētu gūt atzinību starp iespējamām tendencēm blokķēdes nākotnei. Blokķēde ir saistīta ar piegādes ķēdes pārvaldības pārveidošanas potenciālu, identitātes zādzību samazināšanu vai digitālo tiesību pārvaldību.

Galvenie blokķēdes elementi, kas veicina tā lietojumu šajās jomās, ir pārredzamība un uzticēšanās. Uzturot vienus un tos pašus elementus, bloku ķēdes tehnoloģiju lietojumi cīņai ar dezinformāciju ieguva uzmanību 2020. gadā. Piemēram, R&The New York Times D komanda izstrādāja prototipa programmu visu darbību ierakstīšanai ar fotogrāfiju kā metadatus. Tad programma parādīs informāciju lietotājiem viņu sociālo mediju plūsmās.

Tā rezultātā plašāka bloku ķēdes risinājumu pieņemšana var palīdzēt noteikt labākas pretenzijas par fotoattēliem un citu saturu. Ar pieaugošo blockchain tehnoloģijas izmantošanu blockchain prognozes par 2021. gadu krāsu blockchain kā jaunu sociālo pārmaiņu rīku.

  • Savietojamība ar tradicionālajām banku un finanšu organizācijām

Blockchain nākotne 2021. gadā arī liecinās par blockchain savietojamību ar parastajām finanšu un banku organizācijām. Lietotāji demonstrē lielāku uzticību blokķēdei, salīdzinot ar tradicionālajām bankām. Tāpēc bankas arī arvien vairāk pieņem blokķēdi kā pasākumu, lai sasniegtu savu klientu uzticību. Tātad, 2021. gads acīmredzami būs šīs tendences nepārtrauktība, un daudzi ievērojami vārdi jau ir ieniruši blokķēdes lietošanā.

JP Morgan pašlaik izmanto blokķēdi, lai risinātu automātiskos maržas maksājumus. Ziemeļu trests piedāvā piesaistošo blokķēdi, lai pārbaudītu daļēju obligāciju tirdzniecību privātiem ieguldītājiem. Santanders ir izpircis 20 miljonu dolāru vērtu obligāciju, kas emitēta blokķēdē. Vissvarīgākais no visiem ir tas, ka HSBC ir veicis divus akreditīvu darījumus ar blokķēdi starp uzņēmumiem Persijas līcī.

  • Jaunajiem projektiem būs smags konkurss

Blokķēdes risinājumu izstrādē ir bijis ievērojams stimuls. Tomēr tas nenosaka, ka blockchain nākotnei būtu vairākas lietojumprogrammas īsā laikā. Problēmas ar dažiem publiskiem blokķēdes tīkliem nesen parāda nepieciešamību pārdomāt blokķēdes tirgus stāvokli 2021. gadā.

Pirmkārt, EOS bija problēmas ar tīkla centralizāciju un pārslodzi. Pēc tam atliktie Ethereum tīkla atjauninājumi ir radījuši problēmas ar viedo līgumu izpildi. Vēl viens blokķēdes platformu problēmu piemērs ir TRON, kas ir saskāries ar karstumu pār kritisko kodu ievainojamību.

Tāpēc publiskais blokķēdes tirgus acīmredzami piedzīvos stabilu konkurences pieaugumu bez pazemināšanās pazīmēm. Šādos gadījumos projekti varētu būt veiksmīgi tikai tad, ja tie veiksmīgi atrisina iekšējos konfliktus. Turklāt jauniem bloku ķēdes projektiem 2021. gadā būs jāņem vērā jaunas pieejas blokķēdes tehnoloģijas izmantošanai.

2021. gads dos vairāk iespēju Blockchain ekosistēmā. Šeit ir to labāko uzņēmumu saraksts, kuri izmanto Blockchain tehnoloģiju.

Pēdējie vārdi

2020. gads ir tuvu beigām un noteikti ir skaidrības aicinājums pārdomāt iespējamo blokķēdes nākotni. Kā redzams no šīs diskusijas, 2021. gada blokķēdes tendences demonstrē vairākus solījumus. Vienlaikus prognozes par blokķēdi 2021. gadā pievērš uzmanību arī neveiksmēm, kurām nepieciešama tūlītēja uzmanība. Blokķēdes nozares tendenču izpratne un gaidāmo nākotnes tendenču pārskatīšana var palīdzēt sasniegt labākus rezultātus blokķēdes karjerā.

Turklāt atjaunināšana ar nozares tendencēm ir arī noderīgs palīglīdzeklis studentiem, kuri vēlas iegūt blokķēdes sertifikātus. Noslēgumā jūs varat skaidri pamanīt blockchain potenciālu dominēt tehnoloģiju nozarē nākotnē. Nemaz nerunājot par to, ka Blockchain sertifikātu nozīme vēlāk palielināsies 2021. gadā, tāpēc, ja vēlaties gūt spilgtu karjeru, izvēlieties vienu no labākajiem blockchain sertifikātiem un kļūstiet par sertificētu Blockchain profesionāli, lai būtu gatavs nākotnē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me