Blockchain veidnes: sāciet savu Blockchain projektu tūlīt!

Blokķēdes veidnes ir glābiņš, kad runa ir par blokķēdes pārveidošanu. Bet kā? Nu, blockchain veidnes ir īpaši modeļi, kas palīdz izklāstīt visus nepieciešamos jūsu blockchain ceļojumā.

Padomājiet par tiem kā par rīkiem, kurus varat izmantot, lai jūsu projekts gūtu milzīgus panākumus. Tomēr ir daudz bezmaksas versiju, kas nav tik efektīvas, kā tiek apgalvots. Bet kur jūs varat atrast autentiskas blockchain veidnes?

Lai palīdzētu jums jūsu meklējumos, es šajā rokasgrāmatā koncentrēšos uz mūsu uzņēmuma bloku ķēdes veidņu kolekciju. Tātad, netērējiet vairāk laika un lasiet tālāk!

Kāpēc izmantot Blockchain veidnes?

Blockchain veidnes var palīdzēt daudz vienkāršāk izstrādāt savu blockchain projektu. Patiesībā pēc blokķēdes popularitātes daudzi no jums ir neizpratnē par to, vai jums tas ir nepieciešams, vai kā jūs to izmantosiet.

Blockchain veidne šajā sakarā palīdzēs pareizi ieskicēt savu stratēģiju. Tā kā jūsu blokķēdes ceļojums sāksies, zinot, ka nāk klajā ar stratēģiju un izstrādāja koncepcijas pierādījumu, blokķēdes veidnes noderēs.

blockchain veidnes

Bezmaksas Blockchain veidnes: vai tās tiešām darbojas?

Diemžēl bezmaksas blokķēdes veidnes tīmeklī nedos jums neko labu. Tie var šķist lielisks avots, lai saņemtu blokķēdes padomus; tomēr tie ir ierobežoti. Lielākajai daļai no tām trūkst sākotnējās saiknes par zemu novērtējumu vai atšķirību starp dažādām nozarēm.

Tā rezultātā jūs saņemsit vispārēju produkciju tikai par spīti savam uzņēmumam vai nozarei.

Arī šīm bezmaksas bloku ķēdes veidnēm būs tikai dažas atlasītas ievades, kas ierobežo jūsu iespēju paplašināt savu projektu. Patiesībā jūsu uzņēmuma lielums, nozare, kurā strādājat, valūtas tirgus novērtējums un vispārējās blokķēdes funkcijas ir daži no elementiem, kas jums jāņem vērā.

Bet šīs bezmaksas versijas nepiedāvās jums elastību, kā mēs to darām savās veidnēs. Īsāk sakot, es ieteiktu jums izvairīties no šo bezmaksas rīku izmantošanas.

Mūsu uzņēmuma bloku ķēdes veidnes

Blockchain veidnes pārskats

101Blockchains vienmēr pārliecināsies, ka jūs saņemat vislabāko aprīkojumu sava uzņēmuma blockchain ieviešanas ceļojumam. Tāpēc mūsu uzņēmuma bloku ķēdes veidnes ir šeit, lai saglabātu dienu!

Patiesībā mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt visiem mūsu studentiem ar jaunākajām blokķēdes veidnēm, kuras viņi var izmantot savos blokķēdes projektos. Bet kāpēc mēs izveidojām šo blokķēdes veidņu kolekciju?

Nu, kā jūs jau blockchain ir sarežģīta rakstura tehnoloģija. Tā rezultātā daudzi no jums faktiski nezina, kā izmantot šo nozari. Tātad, viņi mēdz pieļaut kļūdas, kuru rezultātā tiek zaudēti resursi un laiks.

Tādējādi, lai palīdzētu jums ātri pieņemt lēmumus par uzņēmuma risinājumiem un citiem projektiem, mēs jums izveidojām šīs blokķēdes tehnoloģiju veidnes.

Vēl jo vairāk, izmantojot mūsu bloku ķēdes tehnoloģiju veidnes, jūs viegli identificēsit, kura no funkcijām jums ir nepieciešama jūsu bloku ķēdes risinājumiem. Ļaujiet līdzi arī zināt, vai jums vispirms ir nepieciešama blokķēdes tehnoloģija.

Tātad, ieviešot uzņēmuma blokķēdes lietojumprogrammas, jūs precīzi zināsit, ko darīt.

Turklāt blockchain tehnoloģiju veidnes jums noteikti palīdzēs visā ieviešanas stratēģijas posmā.

Iegūstiet veidnes, ja:

 • Vēlaties strādāt pie uz blockchain balstīta uzņēmuma risinājuma
 • Vēlaties pārbaudīt, vai jūsu uzņēmums ir gatavs blokķēdei
 • Vēlaties ienesīgi prezentēt savas idejas uzņēmuma klientam

Ko jūs uzzināsiet, izmantojot Blockchain Templates for Enterprise Course?

Būtībā, mēģinot izveidot vai iekļūt blokķēdes shēmā, jums ir jāsaprot visi jūsu rīcībā esošie dati. Tādējādi, ja jums nav pietiekami daudz datu, jūs, iespējams, nevarat nākt klajā ar prātu aizraujošu risinājumu.

Šeit kļūdās lielākā daļa profesionāļu. Vispirms, nemācoties par tehnoloģiju, viņi mēģina to īstenot paši. Tā rezultātā jūs iztērējat daudz laika un naudas.

Bet ar mūsu bloku ķēdes veidnēm uzņēmumam jūs uzzināsiet par šiem kritiskajiem datiem. Vēl jo vairāk, jūs precīzi zināsiet, kā šo informāciju sadalīt un izmantot savā labā.

Pēc noklusējuma mēs piedāvājam strukturētu plānu, kas jums jāievēro, lai pilnībā izprastu katras blokķēdes veidnes jēdzienus.

Uzņēmumu blokķēdes veidnes nodrošinās jums ideālu stratēģiju, pamatojoties uz jūsu ieguldījumu un uzņēmuma vēsturi. Tādējādi jūs ne tikai varēsiet ieviest risinājumu, kas balstīts uz pašreizējām vajadzībām, bet arī uz nākotnes prasībām.

Jaudīgas funkcijas

Vēl viena lieta, ko jūs iemācīsities, ir pilnībā saprast, kad tieši izmantot blokķēdi un kur tas jums nepieciešams. Patiesībā jūs nevarat izmantot blokķēdi katras sava uzņēmuma daļas apstrādei. Nē, sākumā tā var šķist laba ideja, taču jums tā nav jāintegrē visās jūsu uzņēmuma nodaļās.

Ja jūs to izdarīsit, jūs tērēsit tikai naudu un laiku. Piemēram, pieņemsim, ka kāds no jūsu rajoniem darbojas lieliski, neskatoties uz mantotā modeļa ievērošanu. Bet cita daļa nedarbojas tik labi, un jums ir jāpalielina ieņēmumi šajā nodaļā.

Tātad, izmantojiet blokķēdi tikai šajā nodaļā. Pašlaik tas nav masveidīgi jāintegrē.

Šīs ir dažas no nedaudzajām mazajām kļūdām, kas var izjaukt jūsu kopējo plūsmu. Jebkurā gadījumā neuztraucieties par to.

Mēs esam šeit, lai jūs nepieļautu šāda veida kļūdas.

Mūsu uzņēmumam paredzētās blokķēdes veidnes ir lieliski piemērotas šāda veida problēmu risināšanai. Viss, kas jums jādara, ir pārliecināties, vai pieprasāt visu pareizo informāciju.

Vēl jo vairāk, ja jūs vēlaties arī sagatavoties blokķēdes intervijai kā profesionālis, mūsu bloku ķēdes veidnes uzņēmumam radīs arī atbilstošu zināšanu bāzi.

Atspoguļo pamatelementus

101Blockchain uzņēmuma blokķēdes veidnes nodrošina, ka tās atspoguļo un ievēro blokķēdes galvenos elementus. Bez tā mums ir pat grūti sniegt jums funkcionējošu veidni, kas darbojas 100%.

Jebkurā gadījumā mums ir tendence koncentrēties uz trim būtiskām blokķēdes iezīmēm –

Decentralizēts

Visas uzņēmuma bloku ķēdes veidnes ir tehnoloģiski agnostiskas. Tādējādi mūsu blokķēdes tehnoloģiju veidņu pielietojums ietvers virkni uzņēmumu un risinājumu, lai piedāvātu jums vislabāko stratēģiju. Tāpēc īsumā mūsu pašu veidne nav vērsta tikai uz vienu nozari, bet gan uz visu to.

Izplatīts

Jūs varat pielietot mūsu blockchain tehnoloģiju veidnes jebkura veida uzņēmuma lielumam un klientam. Tātad, pat ja jūs esat tikai starta uzņēmums, varat izmantot mūsu bloku shēmas veidnes. No otras puses, ja jums ir uzņēmuma uzņēmums, jūs varat gūt labumu arī no mūsu blokķēdes diagrammu veidnēm.

Nemaināms

Visas mūsu darbībā izmantojamās bloku ķēdes diagrammu veidnes nodrošina, ka jebkurš uzņēmuma bloku ķēdes profesionālis pastāvīgi uztur savus risinājumus un integrācijas. Turklāt tas nodrošinās, ka jūs varat vēl efektīvāk nodot savas idejas saviem vienaudžiem un klientiem.

Ko piedāvās mūsu Blockchain veidne?

Mūsu uzņēmuma blokķēdes profesionālās veidnes jūsu uzņēmumam piedāvās dažāda veida darbināmas blokķēdes veidnes. Pašlaik mēs pārliecinājāmies, kā tos izmantot 17 nodarbībās. Tomēr nākotnē mēs ieviesīsim arī vairāk stundu. Tātad, redzēsim, ko jūs iegūsiet.

Veidne – vai jums ir nepieciešama blokķēde?

Šī ir pati pirmā blokķēdes veidne, kuru izmantosit savam uzņēmumam. Parasti tipiskās blokķēdes veidnes bez maksas, kas koncentrējas uz to, vai jums ir nepieciešama blokķēde, ir ļoti ierobežotas.

Tā rezultātā daudzi no jums nesaņems nepieciešamos augstākos un konkrētos rezultātus. Tāpēc mēs piedāvājam jums visaugstāko lēmumu pieņemšanas rīku. Patiesībā mūsu rīks sniegs jums perfektu rezultātu, pamatojoties uz jūsu ievadītajiem datiem, ja jums nepieciešama blokķēde vai nē.

Mēs arī pārliecinājāmies, ka lietotāja saskarni ir ļoti viegli saprast, nesarežģot to ar papildu funkcijām.

Varat izmantot nolaižamās izvēlnes, lai atlasītu katru kritēriju, pamatojoties uz jūsu uzņēmumu vai projektu. Tie ir ārkārtīgi ērti lietojami. Bet pārliecinieties, vai atlasītie dati tieši atbilst jūsu risinājumu mērķim.

Pēc tam, kad esat pārliecinājies, ka visi dati ir modelī, tas jums ieteiks blokķēdes funkciju kombināciju, pamatojoties uz jūsu prasībām. Piemēram, jūs zināt, kāda veida blokķēde jums ir piemērota, piemēram, bez atļaujas vai atļauta.

Vēl jo vairāk, tā kā mēs cenšamies nepārdot blokķēdi, bet tikai palīdzam jums saprast, ka tā ir svarīga, jūs varat arī iegūt rezultātu ar “nav nepieciešama blokķēde”.

Tātad, ja mūsu rīks dod šo rezultātu, tas nozīmē, ka jums tagad ir labi iztikt bez blokķēdes.

Jebkurā gadījumā veidne piedāvā arī iestatījumu opciju. No šejienes jūs varat mainīt jebkurus parametrus gan bez atļaujas, gan atļautai blokķēdes tehnoloģijai.

Veidne – Blockchain projekta gatavība

Šī ir vēl viena piemērota veidne, kuru varat izmēģināt. Būtībā šis rīks palīdzēs jums noskaidrot, vai jūsu bloku ķēdes projektā ir vai nav pamata biznesa problēmas. Vēl jo vairāk, izmantojot rīku, jūs ātri sapratīsit, kad jūsu projekts būs gatavs.

Patiesībā daudzi uzņēmumi mēdz sākt produkta tirdzniecību, pienācīgi nepabeidzot testēšanas procesu. Tāpēc viņi nožēlojami izgāžas, kad to sāk izmantot masu cilvēki.

Un galu galā blokķēde kaut kā kļūst par vainīgo. Bet tā nav lielākā aina šeit. Ja jūs faktiski nezināt, vai visi jūsu projekta kritēriji ir gatavi uzsākšanai, jūs nevarat novērst nevienu pamata problēmu.

Tādējādi mūsu veidne var palīdzēt jums to novērst.

Mūsu veidnē jums ir jāiestata savi ieviešanas mērķi, lai pilnībā novērtētu paveikto. Tā kā blokķēdes projekta mērķi atšķiras viens no otra, ir svarīgi, lai mēs jau pašā sākumā nenoteiktu prioritātes.

Jebkurā gadījumā jums būs arī jānosaka galvenās projekta darbības, lai pārbaudītu, vai jūs ar viņiem tikāties.

Kad viss būs iestatīts uz veidnes, tas ģenerēs pašnovērtējuma ziņojumu, kurā varēsit uzzināt, vai jūsu projekts ir gatavs.

Mēs ļoti ticam, ka tas palīdzēs iegūt lielāku attēlu un palīdzēs izpildīt visas jūsu koncepcijas apliecinājuma prasības.

Pēc novērtējuma jūs saņemsiet rezultātu pēc POC izstrādes un mērogošanas sadaļā, kāds ir jūsu projekta gatavības līmenis pašlaik.

Tādējādi jūs zināt, ko mainīt vai kurā sadaļā jūsu projektam trūkst. Tāpēc, uzlabojot visus trūkumus, būs daudz vieglāk pārvarēt.

Veidne – Enterprise Blockchain projekta prezentācija

Vai tiešām vēlaties vienkārši un saprotami piedāvāt klientiem savas projekta idejas? Blokķēde ir sarežģīta tēma, un daudzos gadījumos, ja jūs nevarat vienkāršot procesu, jūsu klienti, iespējams, nesasniegs pareizo secinājumu, kad jūs.

Tādējādi ir nepieciešams saņemt palīdzību no visiem iespējamajiem līdzekļiem. Šeit mēs nonākam. Izmantojot mūsu rīku, jūs varat prezentēt visas savas idejas potenciālajiem klientiem vai akcionāriem, lai saņemtu viņu apstiprinājumu..

Vēl jo vairāk, tas palīdzēs jums izklāstīt visus galvenos punktus vienā prezentācijā, lai labāk panāktu projekta apstiprināšanu.

Jautājums ir tāds, ka jūs nevarat padarīt savu prezentāciju pārāk modernu. Pārāk daudz tehnisko detaļu tikai mulsinās jūsu klientus, un viņi nesapratīs, kāds būs jūsu projekta ieguvums.

Bet neuztraucieties, mūsu veidnes ir šeit, lai tikai jums palīdzētu. Tomēr atcerieties, ka mūsu rīks var palīdzēt tikai labāk izklāstīt savas idejas, un tas neierosinās nekādas izmaiņas jūsu idejās.

Tātad jums būs jākoncentrējas uz koncentrēšanos uz savu saturu vairāk. Ja jums joprojām ir šaubas par savu projektu, varat pārbaudīt iepriekšējās divas veidnes, lai uzzinātu, kā jūsu projekta ideja var dot labumu jūsu uzņēmumam.

Veidne – piegādes ķēdes biznesa procesa kartēšana ar uzņēmuma blokķēdi

Šī veidne galvenokārt ir vērsta uz piegādes ķēdi. Ja jūs nodarbojaties ar piegādes ķēdes nozari, šī veidne noteikti noderēs.

Pēc rūpīgas izpētes un pamatojoties uz dalībnieku pieredzi, mēs veidojam šo veidni, lai palīdzētu jums novērtēt blokķēdes ietekmi uz piegādes ķēdi.

Jebkurā gadījumā mūsu veidne vienkārši palīdzēs jums, kad jūs mēģināt noskaidrot, kurai jūsu piegādes ķēdes procesa daļai ir nepieciešama blokķēde.

Būtībā, ja jūs to iepriekš nenovērtējat, jūs nevajadzīgi ieviesīsit blokķēdi procesos, kur tas vispār nav vajadzīgs.

Tādēļ jūs tērēsiet daudz laika un resursu.

Jebkurā gadījumā mēs piedāvājam jums iespēju izvēlēties ievadi, pamatojoties uz jūsu prasībām. Kad esat tos atlasījis, modelis tos apstrādās un piedāvās jums galīgos rezultātus.

Arī no mūsu veidnes varat redzēt, kā izmaiņas ilgtermiņā var ietekmēt jūsu biznesu. Vēl viena lieliska iezīme, kas jums varētu patikt, ir tā, ka modelis iezīmē grūtības pakāpi.

Izmantojot to, jūs precīzi uzzināsiet, cik grūti to var īstenot, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Tātad, jūs varat pilnībā sagatavot savu komandu darbam ar tiem jau no paša sākuma.

Mums jāsaka, ka visas brīvās bloku ķēdes veidnes tirgū nevar pilnībā novērtēt jums nepieciešamo. Turklāt, tā kā visas mūsu veidnes visu laiku tiek pilnībā atjauninātas, pamatojoties uz tirgus situāciju, vispilnīgāko atbildi saņemsiet tikai no mūsu rīka.

Kam vajadzētu izmantot mūsu uzņēmuma Blockchain veidnes?

Mūsu veidnes ir atvērtas ikvienam, kurš strādā ar blockchain projektu vai vēlas sākt strādāt pie tā. Tomēr, ja jūs vēl neesat bloķēšanas ķēdes profesionālis vai jums ir zināšanu bāze par blokķēdi, to izpratne būtu mazliet grūts.

Tāpēc mēs iesakām pārbaudīt citus mūsu kursus, lai labāk izprastu tehnoloģiju, un pēc tam sākt izmantot veidnes.

Jebkurā gadījumā mūsu veidnes tirgū nav tādas kā visas citas blockchain veidnes. Tādējādi mēs laipni aicinām ikvienu uzņēmuma profesionāli izmēģināt mūsu veidnes.

Būtībā, ja jūs esat –

 • Padomnieks
 • Uzņēmējs
 • Biznesa vadītājs
 • Programmu un produktu vadītājs
 • Nozares profesionālis
 • Mārketinga speciālists
 • Inovāciju vadītājs
 • Biznesa analītiķis
 • Lēmumu pieņēmējs

Tad jūs varat izmantot mūsu veidnes. Turklāt mums nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz ikvienu, kurš ir entuziasma pilns arī par blokķēdes tehnoloģijas apgūšanu. Pat ja jūs, iespējams, neesat profesionālis, bet vēlaties turpināt karjeru, varat apskatīt arī mūsu veidnes.

Bieži uzdotie jautājumi par mūsu uzņēmuma bloku ķēdes veidnēm

FAQ-1: Vai ikviens var izmantot veidnes?

Jā, ikviens var izmantot mūsu veidnes! Ja jūs domājat par to, vai blokķēde ir piemērota jums, vai jau strādājat ar bloku ķēdes projektu, noteikti pārbaudiet mūsu veidnes. Labākā daļa no mūsu veidnes ir tā, ka tā noteikti palīdzēs jums uzlabot savu projektu un pārcelt to citā līmenī.

Mēs uzskatām, ka ikviens, kurš vēlas uzzināt par blokķēdi, vairāk nekā spēj apstrādāt veidnes. Tāpēc mēs iesakām tūlīt apskatīt mūsu veidnes.

FAQ-2: Vai es varēšu lejupielādēt veidnes?

Liels jā! Visas mūsu nodarbības sāksies ar to, ka jūs lejupielādējat veidnes. Mēs pārliecināmies, ka jūs iegūstat praktisku pieredzi, izmantojot visas mūsu veidnes. Tātad, kad būsit lejupielādējis veidnes, mēs parādīsim, kā to izmantot mūsu video lekcijās.

Tādējādi jūs tos apgūsiet ļoti īsā laikā. Turklāt, ja jums ir kādas problēmas ar veidņu lejupielādi, vienkārši informējiet mūs, un mēs to tūlīt atrisināsim.

FAQ-3: Kā es iemācīšos tos izmantot?

Mūsu vadošie instruktori palīdzēs jums visu veidņu izmantošanas procesu. Mums ir iekšēji ekspertu grupas locekļi, kuri vienmēr ir pieejami, lai palīdzētu jums uzzināt par blokķēdi.

Tādējādi viņi parādīs mūsu video lekcijas par to, kā katru no tām izmantot. Tāpēc neuztraucieties, ka nenovērtējat, kā izmantot rīku.

Tomēr noteikti skatieties mūsu videoklipus, jo bez tiem jums var būt grūti tos saprast.

FAQ-4: Vai būs citas Blockchain veidnes?

Skaidrs! Mēs vienmēr strādājam pie jaunu veidņu ieviešanas, lai jūs varētu tās izmēģināt. Mūsu komanda šobrīd strādā dienu un nakti, un mēs drīz ieviesīsim arī vairāk veidņu. Tāpēc vienmēr sekojiet līdzi mūsu kursiem, lai iegūtu jaunākās versijas.

Jūs varat arī apskatīt citus mūsu kursus jebkurā laikā. Jebkurā gadījumā, ja jūs patiešām vēlaties redzēt plašāku spektru, jums ir jāpiesakās citos kursos.

FAQ-5: Kā jūsu Blockchain veidnes atšķiras no citiem tirgū?

Mēs varam droši paziņot, ka visas mūsu bloku ķēdes veidnes atšķiras no visām pārējām tirgū esošajām bezmaksas bloku ķēdes veidnēm. Pirmkārt, blokķēdes veidnes bez maksas internetā jums nepiedāvās konkrētus nepieciešamos kritērijus. Patiesībā šīs veidnes ir salīdzinoši ierobežotas.

Tādējādi jūs nekad nevarat tos pilnībā izmantot savā labā. Vairumā gadījumu šīs bezmaksas versijas patiesībā rodas no ļoti vāja pētniecības rezultāta. Tātad, jūs nevarat gaidīt, ka arī viņi atjauninās savus rīkus.

No otras puses, mēs veicam plašu pētījumu par tematu un izmantojam mūsu komandas profesionālu palīdzību, lai izveidotu šīs veidnes.

Tā rezultātā visas mūsu veidnes ir A pakāpes un piedāvā labāku vērtību katru dienu.

Arī mārketings nav mūsu galvenais mērķis. Patiesībā mēs patiešām vēlamies palīdzēt mūsu studentiem gūt panākumus viņu bloku ķēdes projektos. Tādējādi mēs saglabājam savus rīkus oriģinālus, nemainot rezultātus, lai liktu jums ieviest blokķēdi, kaut arī jums tas nav vajadzīgs.

Un tā mēs atšķiramies no visiem citiem.

Noslēguma domas

Blockchain veidnes jums ir ārkārtīgi nepieciešamas, ja strādājat pie blockchain projekta. Ikvienam, kurš vēlas strādāt vai pat uzzināt par blokķēdi, ir jāizmanto šīs veidnes.

Šīs veidnes ir ne tikai glābiņš, bet arī ietaupa daudz laika un resursu.

Visas mūsu veidnes ir izstrādātas, lai palīdzētu jums ceļojumā. Tādējādi, lai palīdzētu jums ātri pieņemt lēmumus par uzņēmuma risinājumiem un citiem projektiem, mēs jums izveidojām šīs blokķēdes tehnoloģiju veidnes.

Mums ir arī citi kursi, kurus varat pārbaudīt. Vēl jo vairāk, mēs ļoti iesakām izmēģināt arī viņus. Visi mūsu kursi koncentrējas uz blokķēdes savienošanu ar uzņēmējdarbību. Tātad, uzņemšana šajās programmās jums noteikti nāks par labu ilgtermiņā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me