Blockchain vs Internet: Vai būs jauns internets?

Kad atklājās internets, cilvēki aizrāvās. Toreiz tas bija tikai veids, kā publicēt dokumentus jaunā veidā. Cilvēki spēlējās ar sarežģīto un dīvainā izskata tīklu, kas izveidots ar C vai C +++. Internets ar laiku attīstījās un kļuva par milzīgu datu tīmekli. Blokķēdes un ICO radīja diezgan līdzīgu satraukumu, piemēram, Netscape, kas tika izveidots ar IPO uzsākšanu 1995. gadā. Tātad, cik viņi ir līdzīgi vai kā tie vispār ir saistīti? Palieciet pie raksta, lai uzzinātu visu par blokķēdi vs internetu.

Lielās debates: Blockchain vs Internet

Pirms mēs sākam tēmu, jums tas būtu jāzina tradicionālā interneta trūkumi.

3 problēmas ar internetu

Kiber

1. Kontrolē trešās puses

Kad atklājās internets, cilvēki domāja, ka tas būs pilnīgi bez regulēšanas, un cilvēki to varēja izmantot bez jebkāda veida regulēšanas un uzraudzības. Nu, tagad mēs zinām, ka tā nav. Valdība un nozares lielie vārdi ir izturējušies pret visu uzvedību un ir ārkārtīgi ierobežoti.

2. Pārredzamības trūkums

Viņi kontrolē to, kas būs pieejams sabiedrības acīm, un kas nē. Šī pati lieta padarīja tehnoloģiju mazliet “izstrādātu”, kamēr tai vajadzēja būt bezmaksas patiesā nozīmē.

3. Kiberuzbrukumi un draudi

Turklāt mēs varam redzēt kiberuzbrukumi un kiberterorisms plaukstoša pasaulē. Iedzīvotāji vēlas sabotēt bagātnieku klases, kā arī valdību un banku vietnes un informāciju.

Cilvēki pat uzskata, ka hakeri uzskata par rietumu stāsta likumpārkāpējiem. Internets atrisināja simtiem mūsu dzīves problēmu. Tomēr jūs nevarat teikt, ka tas ir patiesi atvērts līdzeklis kopējiem.

Visi personas dati tiek paslēpti no mums un tiek glabāti dažādās zināmās un nezināmās vietās. Ko darīt, ja visi datu centri avarē. Jūs zaudēsiet visu slepeno informāciju tāpat kā tūlīt.

Cilvēki jau ir redzējuši, ka Facebook informācija tiek nopludināta trešajām personām un tiek izmantota kā lelles. Kontrolējošajām pusēm mēs esam nekas cits kā patērētāji. Kaut kas bija jāmaina. Kaut kas bija jādara.

Blokķēdes: bezgalīgu iespēju pasaule!

Blockchain priekšrocības

Ir vairākas blockchain tehnoloģijas priekšrocības, kas padara diskusijas par Blockchain vs Internet dzīvotspējīgas.

1. Decentralizēts!

Kad Satoshi izgudroja blokķēdes tehnoloģiju, atvērās jaunas durvis. Cilvēki skatījās, vizualizējot jaunākas iespējas. Pirmo reizi mūsu prātā ienāca ideja par “jauno un atvērto internetu”.

Blokķēde ir patiesi decentralizēta un atvērta tehnoloģija. Pirmkārt, plāns bija to izmantot tikai digitālajai vienādranga naudas sistēmai, kurai bija jauna nozīme pēc tam, kad Ethereum pārņēma tehnoloģiju jaunā augstumā.

2. Inovācijas paņēmieni

Ethereum izgudroja nosaukto tehnoloģiju DApp, vairāk kā decentralizētā lietotne. Tā varētu būt arī tāda datu bāze kā tradicionālie serveri. Bet galvenā galvenā atšķirība ir tā, ka serveri neatrodas noteiktā telpā, drīzāk visi dati tiek sadalīti starp tīkla mezgliem. Visi savienojošie punkti darbotos kā maza datu bāze.

Tam ir divas galvenās priekšrocības – viena, neviens to nevar uzlauzt vai izslēgt, jo nav vienas datu bāzes, kas to izslēgtu. Otrkārt, datu bāzes nav bojājamas vai atrodas ārpus manipulācijas vietas. Ja kāds mēģina sabojāt sistēmu, pati sistēma to noraida. Tas ir ārpus iespējas manipulēt.

3. Jaunas organizācijas!

Turklāt DAO ir jauna veida organizācija. Šādai organizācijai nav viena vadītāja, kam būtu autoritāte pār citiem. Drīzāk organizācijas loceklis strādā kopā, lai sasniegtu kolektīvo mērķi. Kad mērķis ir sasniegts, organizācija automātiski izirst.

Cilvēki nemitīgi cenšas veidot jauno internetu. Gudrs līgums, Gudra ekonomika ir paredzēta biznesa un pašas cilvēces uzlabošanai.

Visas šīs un vairāk inovatīvās tehnoloģijas atdzīvojas, izmantojot blokķēdes spēku. Revolūcija ir gandrīz tā pati, ko mēs piedzīvojam, kad radās internets. Turklāt blokķēdes tehnoloģija pārveido internetu, ņemot vērā interneta negatīvos aspektus, kā mēs zinām.

Pēdējās domas

Blockchain arī atrisina neskaitāmas problēmas saistībā ar vecāku darījumu sistēmu un biznesa modeļiem. Tas pārveidos veidu, kā mēs veicam uzņēmējdarbību vai izmantojām uzņēmējdarbību. Tas veicina diskusijas par Blockchain vs Internet.

Pēdējais laiks mēs mainījām vecāku uzņēmējdarbības veidu. Informācijas laikmetu pārdzīvo pasaule, nevis industriālais laikmets. Radīsies jaunas iespējas tāpat kā blokķēdes tehnoloģija. To, cik daudz tas var aizvest cilvēcei, var tikai laiks, to var pateikt tikai laiks!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me