Gaidāmās Blockchain tendences 2020. gadā

Blockchain nozare ātri nepārtraukti pieaug, katru gadu iegūstot jaunus sasniegumus. Pārbaudīsim, kas ir jaunākais Blockchain tendencēs 2020. gadam.

Tehnoloģiju tiešie ieguvumi turpina visaptveroši pārveidot vidusmēra cilvēka dzīvi, kā arī uzņēmuma darbību. Turpmākajos gados var sagaidīt, ka “Visu lietu internets” pārveidos pasauli par pilnīgi digitālu ainavu. Tātad novatoriskām idejām datorzinātnēs, politikas veidošanā, uzņēmējdarbībā un programmatūras izstrādē ir izšķiroša loma, veidojot Web 3.0 pamatu.

Šajā brīdī Blockchain tehnoloģija kalpo kā katalizators, kas saista idejas šajās jomās, lai veicinātu masveida digitālo transformāciju. Tāpēc uzmanība ap Blockchain tendencēm ir ievērojami attīstījusies līdz ar Blockchain izraisītajiem traucējumiem dažādās nozarēs. Nākamajā diskusijā būtu izklāstītas populārākās Blockchain tendences, kuras varētu sagaidīt 2020. gadā.

Reģistrējieties tūlīt: bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

2020. gads jau ir šķērsojis pirmo pusgadu, un nekas neliecina par uzmanības samazināšanos Blockchain vai izplatīto virsgrāmatu tehnoloģijās. Daudzi nozares eksperti lēš, ka Blockchain tehnoloģija 2020. gadā piedzīvos milzīgu izaugsmi. Saskaņā ar ekspertu prognozēm, Blockchain tendences šogad uzsvērs tehnoloģiju pārņemšanu ārpus tās satraukuma, lai sniegtu reālu biznesa vērtību galvenajiem uzņēmumiem.

Jaunākās Blockchain tendences 2020. gadā

Gartner uzskata Blockchain par galveno tehnoloģiju tendenci 2020. gadam visu pareizo iemeslu dēļ, jo īpaši kā instrumenti digitālās transformācijas veicināšanai ar situācijas uzlabošanu un labāku uzticības un pārredzamības aspektu uzlabošanu. Turklāt Blockchain tehnoloģijas nākotnes tendences arī ļautu gūt priekšrocības, samazinot darījumu izmaksas un darījumu norēķinu laiku, vienlaikus uzlabojot naudas plūsmu..

Blockchain tehnoloģijas attīstība 2019. gadā, novēršot plaisu pasaules digitālās valūtas ieviešanas potenciālā un lielāku valdības un centrālo banku dalību diskusijās par Blockchain tehnoloģijas normatīvo vidi, parāda tās paplašināšanās potenciālu..

Blockchain tendences

Tāpēc, tuvāk aplūkojot milzīgās Blockchain tendences 2020. gadā, var ne tikai nostiprināt zināšanas nozarē, bet arī uzlabot spējas, lai proaktīvi identificētu iespējas ar tehnoloģiju.

 • Hype samazināšana ap Blockchain tehnoloģiju

Viena no galvenajām Blockchain tendencēm, no kuras jāpievērš uzmanība 2020. gadā, ir blāvi ap Blockchain tehnoloģiju. Satraukums par Blockchain tehnoloģiju, kas to krāso kā futūristisku tehnoloģiju kopā ar daudziem ieguvumiem uzņēmumiem, 2020. gadā beidzot sasniegtu zemāko līmeni.

Gartner lēš, ka Blockchain biznesa vērtības ziņā līdz 2030. gadam ieguldītu vairāk nekā 3,1 triljonu ASV dolāru.

Tātad, pat ja Blockchain tehnoloģijai būtu dominējoša ietekme, biznesa vērtība no tās nebūtu spontāna. Tā rezultātā sarūgtinājums, kas saistīts ar Blockchain hype nogurumu, arī palielināsies ar gandrīz 43% vadītāju, kuri Blockchain uztver kā pārmērīgu tehnoloģiju.

Vissvarīgākais faktors, kas ir šīs neveiksmes pamatā, būtu uzsvara trūkums uz uzņēmējdarbības rezultātiem. Lielākajai daļai pirmo Blockchain tehnoloģiju piekritēju ir jākoncentrējas uz tās likumības pierādīšanu. Tātad acīmredzami trūkst uzmanības tam, kā Blockchain tehnoloģija pārskata tradicionālos priekšstatus par datu apmaiņu biznesa ekosistēmās.

Tātad, Blockchain 2020 nākotnei vajadzētu būt īpaši vērstai uz šo problēmu novēršanu. Uzņēmējdarbības gadījumiem piemērotu MVP izstrāde ar atbilstošu biznesa vērtību var piesaistīt biznesa lēmumu pieņēmēju uzmanību uz Blockchain potenciālu.

 • Blockchain-as-a-Service ierašanās

Nākamais svarīgais ieraksts starp Blockchain tendencēm šajā gadā būtu Blockchain-as-a-Service (BaaS) piegāde no augstākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Šī jaunā tendence ir veiksmīgi integrēta ar dažādiem jaunizveidotiem uzņēmumiem un uzņēmumiem pašlaik. Kā mākoņa pakalpojums BaaS nodrošina ideālu platformu lietotājiem, lai izstrādātu savus uz Blockchain balstītos produktus.

Uz BaaS balstītie risinājumi var ietvert decentralizētas lietojumprogrammas, viedus līgumus, kā arī citus pakalpojumus, kas var darboties bez nepieciešamības izveidot jaunu uz Blockchain balstītu infrastruktūru. Lielie tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Amazon un Microsoft, pašlaik piedāvā BaaS risinājumus, kas var veidot Blockchain lietojumprogrammu nākotni.

Lasiet vairāk par Blockchain-as-a-Service šeit – https://101blockchains.com/blockchain-as-a-service/

 • Sociālo mediju drošība ar Blockchain

Pašlaik visā pasaulē var atrast gandrīz 3 miljardus sociālo mediju lietotāju, kas mijiedarbojas ar dažādām platformām un apmainās ar dažāda veida saturu. Blokķēdes nākotnes tendences nozīmē tehnoloģijas izmantošanu dažādu ar sociālo mediju saistītu jautājumu risināšanai, piemēram, privātuma pārkāpumi, satura atbilstība, bēdīgi skandāli un datu kontrole.

Tāpēc Blockchain un sociālo mediju sajaukums ir neizbēgama un gaidāma tendence Blockchain nozarē. Blockchain nākotnes tendenču popularitāte sociālajos medijos nodrošinātu, ka sociālajos medijos publicētie dati paliks nesekojami un tos nevarēs dublēt.

Sociālo mediju lietotāji varētu gūt labumu no drošas datu glabāšanas, labāk kontrolējot datu īpašumtiesības. Turklāt Blockchain arī mainītu satura atbilstību satura veidotājiem, nevis platformu īpašniekiem.

Pieaugot kiberuzbrukumu skaitam, organizācijas tagad apsver iespēju Blockchain Security pilnīgai aizsardzībai. Izlasiet mūsu iepriekšējo rakstu, lai uzzinātu vairāk par Blockchain Security kā prēmiju aizsardzību uzņēmumiem.

 • Blockchain pieņemšanas pieaugošā tendence

Bloķēšanas ķēdes tendences 2020. gadā ļautu palielināt tehnoloģiju ieviešanu. Pieaugot Blockchain tehnoloģijas pielietojumam ārpus kriptonauda, ​​dažādu nozaru uzņēmumi vēlētos gūt labumu no tendences.

Daudzas ievērojamas nozares, piemēram, kuģošana un pārtikas nekaitīgums, jau ir atradušas veiksmīgus Blockchain tehnoloģijas pielietojumus. Turklāt ievērojami spēlētāji, piemēram, Amazon, IBM un Wal-Mart, strādā pie dažādiem veidiem, kā gūt labumu no Blockchain un tā priekšrocībām.

Dažādas mazās un lielās nozares izmanto Blockchain, lai pilnveidotu piegādes ķēdes procesus, medicīniskos datus un biznesa administrēšanu. Piemēram, Blockchain tehnoloģijas izmantošana loģistikā un piegādes ķēdē nodrošina labāku materiālu un to informācijas izsekošanu. Blockchain medicīnisko datu lietojumprogrammas var uzlabot datu pārredzamību un uzticību lietvedībai.

 • Digitālā identitāte (SSI) ir nākotne

Digitālā identitāte ir identitātes formāts, kas atspoguļo personu identitāti, izmantojot digitālos līdzekļus. Tas var būt atomu vai kumulatīvs, ar dažādiem digitālās identitātes līmeņiem ir atšķirīga perspektīva. Tātad digitālā identitāte nav viens informācijas avots, bet visu atribūtu kombinācija.

Digitālās identitātes ir viena no populārākajām Blockchain tendencēm ar tik lielu nozīmi. Tas nodrošina pareizu digitālo identifikāciju identifikācijai, palīdz atbrīvoties no papīra takas un var sevi parādīt kā digitālu identifikāciju visā pasaulē..

Kad mēs apspriežam par Blockchain nozīmi digitālajā identitātē, pašsuverēna jēdziens nāk kā jaunākā Blockchain tendence. SSI ļauj privātpersonām un uzņēmumiem saglabāt savus identitātes datus savās ierīcēs. Cilvēki pat var izvēlēties, kuru informāciju viņi var kopīgot ar validatoriem, neatkarīgi no centrālās identitātes datu krātuves.

 • Blockchain izmantošana valdības aģentūrās

Sadalītās virsgrāmatas tehnoloģijas pamatstruktūra ir viens no pievilcīgiem faktoriem tās pieņemšanai. Tātad, Blockchain tendences šajā gadā liecinātu par valdības iestādēm, kas pieņem Blockchain tehnoloģiju. Valdības bloķēšanas ķēde būtu īpaši acīmredzama valdības aģentūru gadījumā, kurām jātiek galā ar liela apjoma datu pārvaldību.

Pašlaik visām valdības aģentūrām ir savas atsevišķas datubāzes, kas nozīmē nepieciešamību pēc informācijas par iedzīvotājiem. Blockchain funkcionalitāte var dot ievērojamu stimulu šo aģentūru darbībai.

Viens no drausmīgiem šādas tendences piemēriem ir Igaunija, kas ieviesusi X-Road. Tā ir decentralizēta virsgrāmata, kurā ir informācija par visiem pilsoņiem un iedzīvotājiem. X-Road tehnoloģija izmanto divu faktoru autentifikāciju, lai cilvēkiem nodrošinātu kontroli pār viņu pašu datiem.

 • IoT un Blockchain integrācija

Vēl viena milzīga pieminēšana starp uzņēmumu Blockchain tendencēm 2020. gadā būtu IoT un Blockchain integrācija. Saskaņā ar International Data Corporation datiem lielākā daļa IoT uzņēmumu savos risinājumos vēlas ieviest Blockchain.

Blokķēde var kalpot kā ļoti droša un pielāgojama sistēma, lai veicinātu saziņu starp IoT ierīcēm. Pat ja mūsdienu drošības protokolos ar IoT ierīcēm ir parādīti ievainojamības, Blockchain piedāvā labāku pretestības iespēju pret kiberuzbrukumiem.

Turklāt Blockchain var arī palīdzēt viedierīcēm veikt automatizētus mikro darījumus. Blockchain izplatītais raksturs arī palīdz tai nodrošināt ātrākus un rentablākus darījumus. IoT ierīces varētu izmantot viedus līgumus datu vai naudas pārskaitīšanai starp divām pusēm, pamatoti apliecinot atbildību.

Blockchain un IoT, abas tehnoloģijas iet roku rokā un rada stabilu tehnoloģisko duetu. Let’s saprast, kā Blockchain un IoT ir savstarpēji saistīti.

 • Biznesa modeļi, kas pielāgoti blokķēdes pieņemšanai

Koncentrēšanās uz apzinātu pieeju Blockchain stratēģijām arī būs viena no ievērojamākajām Blockchain tendencēm šogad. Uzņēmumiem ir jāizveido kopīgs iespaids par vērtību plūsmu, kā arī plāns sava biznesa modeļa sagatavošanai nākotnē.

Biznesa modeļi parasti koncentrētos uz dažādiem mērķiem, kas galvenokārt saistīti ar ekonomiku un juridiskajiem modeļiem. Trīs kopīgie modeļi šajā ziņā būtu dibinātāju, nozares vai partnerības virzīti. Līderiem būtu jāattīsta milzīga un skaidra izpratne par īstermiņa un ilgtermiņa mērķiem.

Turklāt vadītājiem būtu jākoncentrējas arī uz dažādu biznesa modeļu kompromisa lēmumu salīdzināšanu. Organizācijas varētu izvēlēties sākt ar vienu modeli savai transformācijas ceļvedim un pakāpeniski attīstīties.

 • Paplašināta Stablecoins redzamība

Nākamais svarīgais pieminējums starp Blockchain tendencēm, kam jāpievērš uzmanība 2020. gadā, attiecas uz Stablecoins lielāku redzamību. Klienti un investori visā pasaulē meklē alternatīvas tradicionālajām kriptovalūtām. Galvenā klientu un investoru prasība ir samazināta svārstīgums, un Stablecoins to nodrošina.

Stablecoins ievērojamie lietojumi paļaujas uz tā priekšrocībām, ko sniedz ātrāka naudas pārskaitīšana un stabilitāte valūtas maiņā. Vissvarīgākais ir tas, ka Stablecoins var nodrošināt papildu drošības pasākumus pret valūtas avārijām, tādējādi sniedzot būtiskus ieguvumus investoriem.

Tomēr Stablecoins pašlaik ir topošajā stadijā, un tas prasītu daudz laika, lai sasniegtu galvenās lietojumprogrammas. No otras puses, Stablecoins varētu iezīmēties 2020. gadā un piesaistīt fintech īpašnieku un investoru uzmanību.

 • Centrālās bankas digitālās valūtas pieaugums

Centrālās bankas digitālā valūta (CBDC) ir valsts fiat valūtas digitālā forma; prasība pret centrālo banku. CBDC nepiedāvā drukātu naudu, bet kontu vai elektroniskās monētas, kuras nodrošina ar pilnu valdības kredītu. CBCD ir viena no vissvarīgākajām maksājumu tendencēm, ko mūsdienās piedāvā Blockchain.

Centrālās bankas digitālā valūta ar izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju nodrošina izsekojamību, anonimitāti, pieejamību 24 stundas diennaktī un procentu likmju piemērošanas iespējas. Šī blokķēdes tendence ir bijusi tik noderīga, lai nodrošinātu Blockchain vadošo lomu visstraujāk augošajā fintech nozarē un turpināsies arī 2020. gadā. Tā iegūst tik lielu popularitāti, samazinot skaidras naudas drukāšanas un apstrādes izmaksas, paātrinot pāreju uz bezskaidras naudas procesu. sabiedrībā.

 • Koncentrējieties uz savietojamību

Arī entuziasti varētu pamanīt Blockchain savietojamību kā vienu no pieaugošajām Blockchain tendencēm šogad. Savietojamība nodrošina datu un citas informācijas koplietošanas efektivitāti, izmantojot vairākas Blockchain sistēmas un tīklus.

Savietojamības funkcija palīdz koplietot datus un palīdzēt sabiedrībai apskatīt datus dažādos Blockchain tīklos. Savietojamība var veicināt vairāku ķēžu darījumus un daudzzīmju darījumus, vienlaikus uzlabojot darījumu vienkāršību no vienas Blockchain uz otru.

Blockchain nākotne izskatās gaiša un šķiet, ka tā ir nākamā pasaules mēroga tīmekļa veida tehnoloģija. Uzzināsim vairāk par Blockchain nākotni.

Apakšējā līnija

Tātad, galvenās prognozes par Blockchain tendencēm 2020. gadā lielā mērā atspoguļo daudzsološās iespējas tās plašākai lietošanai. Tajā pašā laikā tendences norāda arī uz dažādām neveiksmēm Blockchain tehnoloģijas ieviešanā. Ilgtermiņā Blockchain tehnoloģija būtu digitālās transformācijas pamats pīlārs, un Blockchain zināšanas varētu būt noderīgas.

Ar prasību pēc Blockchain risinājumiem uzņēmumiem būtu nepieciešami Blockchain eksperti, lai sasniegtu savus uzņēmējdarbības mērķus. Tāpēc personām, kuras interesē Blockchain tehnoloģija, jāsāk mācīties, izmantojot Ievads uzņēmumā Blockchain Free Course, un jāapgūst, lai apgūtu tehnoloģiju un kļūtu par sertificētu Blockchain ekspertu.

Īsā laika posmā Blockchain ir ieguvis tik lielu dominanci tehnoloģiju pasaulē un turpinātu to turpināt. Izmantojiet iespēju un veidojiet savu karjeru tieši Blockchain!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me