Kā iemācīties Blockchain?

Ja vēlaties iemācīties blokķēdi, jums ir jābūt skaidrai idejai par tā paša priekšnoteikumiem. Šī diskusija palīdz jums atrast detalizētu pārskatu par paraugpraksi, lai sāktu mācīties par blokķēdes tehnoloģiju.

Jūs noteikti esat dzirdējuši par to, ka blokķēde ir nākamā lielā lieta tehnoloģiju pasaulē mašīnmācīšanās, mākoņdatošanas, mākslīgā intelekta un lielo datu veidā. Tāpēc daudzas personas ir ieinteresētas izpētīt iespējas veidot karjeru blokķēdes jomā. Tātad, topošie blokķēdes profesionāļi parasti meklē norādījumus par iespējām sākt mācīties par blokķēdi.

Turpmākajā diskusijā lasītāji var viegli orientēties savā vēlamajā karjeras lomā ar skaidru priekšstatu par pamatprasībām. Turklāt jūs varat arī izpētīt dažus svarīgus ieteikumus karjeras sākšanai blokķēdē.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

Kas ir Blockchain?

Galvenās rūpes par iesācējiem jebkurā blokķēdes apmācībā tieši attiecas uz blokķēdes definīciju. Blockchain būtībā ir digitalizēta, mazāk uzticama un decentralizēta datu bāze. Tas kalpo kā “papildinājumu” sistēma, kurā pastāvīgi tiek veikti pēdējie darījumi kā “pabeigti” bloki. Pēc tam tos arī reģistrē un hronoloģiskā secībā pievieno bloku ‘ķēdei’.

Blockchain ir iepazīstinājis ar daudzsološām lietojumprogrammām digitālās valūtas darījumiem labākas uzraudzības veidā bez nepieciešamības veikt centrālo lietvedību. Lai gan blokķēdes tehnoloģija sākotnēji tika pielāgota, lai pārbaudītu darījumus, kas saistīti ar digitālajām valūtām, ir pamatoti nodrošināt gandrīz jebkura veida dokumentu vai darījumu digitalizāciju, kodēšanu un pievienošanu blokķēdē.

Tad blokķēde nodrošina dokumenta ievadīšanas procesa drošību, izveidojot neizdzēšamu ierakstu, kas izturīgs pret modifikācijām. Pēc tam visa kopiena var pārbaudīt darījuma reģistru vai autentiskumu, nevis viena centrālā iestāde.

Ja esat iesācējs, tad savu karjeru vajadzētu sākt ar šo Blockchain iesācējiem ceļvedi.

Kāpēc man vajadzētu iemācīties Blockchain?

Kā ar blokķēdes tirgu? Tas, iespējams, ir viens no galvenajiem faktoriem ikvienam iesācējam, kurš vēlas karjeru blokķēdē. Blokķēdes industrija demonstrē milzīgu izaugsmi un parāda nepieciešamo motivāciju blokķēdes apguvei. Globālais bloku ķēdes tirgus, visticamāk, sagaida ieņēmumu pieaugumu līdz 2024. gadā 20 miljardi USD.

Saskaņā ar Gartner prognozēm, blokķēdes tehnoloģija līdz 2030. gadam biznesa vērtības ziņā palielinās vairāk nekā 3,1 triljonu ASV dolāru. Turklāt 23% lielo uzņēmumu aktīvi apsver blokķēdes lietotņu un risinājumu pieņemšanu. Vēl viens milzīgs faktors, kas atbalsta blokķēdes izaugsmi, attiecas uz vairāku blokķēdes seifa lietotāju pieaugumu.

Salīdzinot ar 3 miljoniem blokķēdes maka lietotāju 2015. gadā, 2018. gadā kopumā bija 28 miljoni blokķēdes maka lietotāju. Pašlaik blokķēdes tirgu virza masveida uzņēmumu, kā arī starta uzņēmumu ieguldījumi. Ilgtermiņā blokķēdes tirgus pieaugtu un tajā būtu daudz ievērojamu spēlētāju. Tātad, jums ir visi iemesli, lai tagad sāktu mācīties par blokķēdes tehnoloģiju.

Lasīt vairāk: Kā uzplaukst Blockchain darba tirgus!

Priekšnoteikumi iesācējiem sākt mācīties Blockchain

Nākamā svarīgā lieta, kas iesācējiem jāpatur prātā, pirms viņi sāk apgūt blokķēdi, attiecas uz priekšnoteikumiem. Priekšnosacījumi, lai uzzinātu par blokķēdes tehnoloģiju, ir svarīgi, lai noteiktu, vai esat gatavs blokķēdes koncepcijām. Tomēr vispārēji priekšnoteikumi var būt piemēroti profesionāļiem, kuri labi pārzina tehnoloģijas. No otras puses, iesācēji blokķēdes jomā uztraucas par noteikumiem, kas viņiem tiek izmesti tieši kā priekšnoteikumi blokķēdes apguvei. Apskatīsim dažādus būtiskos priekšnosacījumus, kas jums jāpilda, lai sāktu mācīties blokķēdi.

  1. Zināšanas par izcelsmi

Pirmais blokķēdes priekšnoteikums, uz kuru jums vajadzētu koncentrēties, tieši attiecas uz zināšanām par blokķēdes izcelsmi vai vēsturi. Iesācēji var sākt koncentrēties uz stāstu par Bitcoin ieviešanu un attīstīt visaptverošu izpratni par Bitcoin. Ja iespējams, varat arī mēģināt iegādāties Bitcoins vai jebkuru citu kriptovalūtu, lai izprastu blokķēdes praktiskās sekas.

Jūs varat arī sekot līdzi Bitcoin forumiem un blockchain ziņu platformām, lai uzlabotu savas zināšanas par Bitcoins un to, kā blockchain kalpo kā to pamatmehānisms. Jebkura veida pētījumi par Bitcoins un citas kriptovalūtas darbību kalpotu kā milzīga priekšrocība jūsu blokķēdes mācību ceļojumā.

Pārbaudiet arī: Blockchain Fundamentals prezentācija

  1. Programmēšanas valodu pamatzināšanas

Vēl viens svarīgs priekšnoteikums, pirms sākat apgūt blokķēdi, attiecas uz izpratni par vairākām programmēšanas valodām. Blockchain darba lomām būtu nepieciešamas zināšanas par programmēšanas valodām, piemēram, Python, C ++, JavaScript un SQL.

  1. Blokķēdes terminoloģijas pārzināšana

Nākamais kritiskais priekšnoteikums blokķēdes tehnoloģijas apgūšanai attiecas uz blokķēdes terminoloģiju. Jums ir jākoncentrējas uz visiem pamata terminiem un jēdzieniem, kas saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju. Ilgtermiņā jums bieži būtu jārisina tādi termini kā hash funkcijas, viedie līgumi un citi. Tāpēc jums vienmēr jāmeklē blokķēdes pamatterminoloģija kā pirmais solis, lai apgūtu blokķēdi.

  1. Apņemšanās iemācīties Blockchain

Visbeidzot, vissvarīgākais blokķēdes priekšnoteikums ir apņemšanās turpināt blokķēdes apguvi. Ja jūs domājat par karjeru blokķēdē, tad jums ir jābūt uzticīgam savam mērķim. Blockchain ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, jo tā ir nedaudz vairāk nekā desmit gadus veca. Tātad, jums jāpaliek pacietīgam un jāuztur izturība, apņemoties uzzināt par blokķēdes tehnoloģiju.

Vēlaties kļūt par profesionāli un uzzināt par blokķēdi? Pārbaudiet labākos padomus, lai eksperti sāktu blokķēdes karjeru.

Turklāt bloku ķēdes tehnoloģija nākotnē nepārtraukti attīstītos un pārveidotos. Tāpēc visiem kandidātiem ir svarīgi stingri koncentrēties uz savu karjeras mērķu sasniegšanu blokķēdes tehnoloģijā.

Bezmaksas resursi, lai uzzinātu Blockchain

Tātad, kur iesācējiem vajadzētu doties no šī brīža, lai uzzinātu par blokķēdi? Vai ir pamatoti meklēt blokķēdes apmācību? Nu jā! Iesācējiem nekavējoties jāsāk izpētīt plašo blokķēdes mācību resursu sortimentu, kad viņi ir izdomājuši. Ar fundamentālu izpratni par blokķēdi jūs varat viegli izmantot šādus mācību resursus, lai bez maksas uzzinātu par blokķēdi.

  1. IBM emuārs var palīdzēt piekļūt bezmaksas kursam ‘Blockchain by IBM’, kas paredzēts blokķēdes pamatu apgūšanai un blokķēdes pamata lietojumprogrammu izstrādei. Turklāt tas var arī palīdzēt izprast blokķēdes risinājumu drošības metodes, vienlaikus izskaidrojot decentralizāciju un hiperledžeru audumu. Studenti var apgūt arī praktisku pieredzi, kā izveidot blokķēdes lietojumprogrammas ar Hyperledger auduma Ethereum virtuālo mašīnu.
  2. Vēl viens bezmaksas resurss blokķēdes apgūšanai ir Coursera pieejamais kurss ‘Bitcoin and Cryptocurrency Technologies’. Jūs varat uzzināt detalizētu ieskatu par Bitcoin un citu kriptovalūtu ievada pamatiem. Turklāt tas ļauj iepazīties ar kriptovalūtām, pieejām glabāšanai un Bitcoins un Bitcoin mehānikas izmantošanai. Tajā pašā laikā kurss var arī izskaidrot Bitcoin decentralizācijas aspektu.
  3. Jūs varat arī izvēlēties ‘Blockchains Fundamentals Free Course’ 101 blokķēdē kā vēlamo alternatīvu blokķēdes apguvei. Kurss ir elastīgs un sniedz detalizētu priekšstatu par blokķēdes tehnoloģijas sekām uzņēmuma līmenī. Bezmaksas kurss par 101 Blockchains arī nodrošina personalizētu vadlīniju atbalstu, lai novērstu visas šaubas kursā.
  4. Iesācēji var izvēlēties arī kursu ‘Ievads kriptovalūtās un blokķēdē’ par Udemy. Bezmaksas kurss piedāvā teorētiskus pamatus par blokķēdes tehnoloģiju no ekonomiskā un tehniskā viedokļa. Kurss spēj arī iepazīstināt ar iespējām, ko uzņēmējiem rada blokķēdes tehnoloģija. Iesācēji šajā kursā varēja arī atrast noderīgu ieskatu, kā piekļūt blokķēdes kopienai.
  5. Ja jūs interesē vēl viena bezmaksas blokķēdes apmācība, varat izvēlēties ‘Blockchain Theory 101’ kursu par Udemy. Kurss sniedz pamatzināšanu par blokķēdes tehnoloģiju līdzās esošajam blokķēdes tehnoloģijas statusam. Tajā pašā laikā jūs varat arī izpētīt ieskatu par blokķēdes lietojumiem loģistikā, enerģētikā, finanšu pakalpojumos, IoT un veselības aprūpē. Dažas no šī kursa ievērojamākajām tēmām ietver vienprātības algoritmus, maksājumu tīklus, blokķēdes ieviešanu un citas.

Reģistrēties tūlīt: Kā veidot savu karjeru uzņēmuma blokķēdes kursā

Kā sākt karjeru blokķēdē?

Ņemot vērā tik daudz bezmaksas resursu un vienkāršus priekšnoteikumus, lai apgūtu blokķēdi, ir saprātīgi pievērsties blokķēdes karjerai. Tomēr karjeras veikšana blokķēdē ir pilnīgi atšķirīga bumbas spēle, nevis tikai uzzināšana par blokķēdi. Jums jāattīsta plašs prasmju spektrs, kā arī jāievēro daži svarīgi ieteikumi, lai izveidotu savu karjeru vēlamajās, uz blokķēdi balstītajās darba lomās. Ļaujiet mums apskatīt visus norādes pa vienam, lai palīdzētu jums veidot savu karjeru blokķēdē.

Spēja vadīt biznesa rezultātus

Viena no galvenajām prasībām blokķēdes darbiem, kuru neatradīsit nevienā blokķēdes apmācībā, ir biznesa saprāts. Uzņēmumi izvēlas blokķēdi, lai tā spētu nodrošināt labāku vērtību. Tāpēc viņi, visticamāk, izvēlēsies blokķēdes profesionāļus, kuri tehnoloģiju risinājumus var saskaņot ar saviem biznesa mērķiem.

Turklāt uzņēmumiem ir nepieciešami blokķēdes profesionāļi, kuri var viņiem tulkot tehnisko žargonu un vienkāršā veidā to izskaidrot. Jebkuram indivīdam, kurš vēlas karjeru blokķēdē, jābūt spējai, pieredzei un motivācijai vadīt biznesa rezultātus, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Attīstīt cilvēku prasmes

Nākamā svarīgā prasība, lai sāktu savu karjeru blokķēdē, tieši attiecas uz cilvēku prasmēm. Jums ir jābūt prasmēm un zināšanām, lai strādātu sadarbībā ar citiem organizācijas profesionāļiem. Tādēļ jums ir jābūt spējai strādāt komandā un sadarboties. Turklāt jums jāattīsta sarunu iemaņas, lai sasniegtu iespējami labākus rezultātus ar vislabāko kvalitātes un efektivitātes līmeni. Komunikācija acīmredzami ir svarīga prasība cilvēku prasmēs blokķēdes karjerā.

Ja jūs aizraujat ar blokķēdes tehnoloģiju, jums jāsaņem sava blokķēdes eksperta sertifikāts!

Specializējies svarīgajās tēmās

Blokķēdes karjerā ir praktiski grūti virzīties uz priekšu, neiedziļinoties tehniskajās jomās. Jums jāpāriet tālāk par pamatiem detalizētas un visaptverošas izpratnes par kriptogrāfiju, izplatītu skaitļošanu un decentralizāciju. Šīs tēmas ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu visu blokķēdes kompetenci, ko uzņēmumi meklē. Pārliecinoši pārzinot visas šīs tēmas, jūs varat atrast uzlabotas prasmes, vienlaikus veicinot sava darba devēja uzņēmējdarbības vērtību.

Neaizmirstiet par Blockchain sertifikātiem

Iesācējiem blokķēdes jomā būtu jāizvēlas blokķēdes sertifikāti, lai sasniegtu viņu karjeras attīstības mērķus. Blokķēdes iesācēji var demonstrēt savu apņemšanos apgūt blokķēdi un aptvert noteiktu specializāciju. Tajā pašā laikā blokķēdes sertifikācija arī pierāda kandidātu iespējas un zināšanas tajās jomās, uz kurām attiecas blokķēdes sertifikācija.

Tā rezultātā ir grūti graut darba iespējas blockchain sertificētam kandidātam jaunām darba lomām. Turklāt sertifikāti piedāvā arī priekšrocības, ka tiek atjaunināta ar jaunākajām tehnoloģiju tendencēm un sasniegumiem. Sertifikāti ietver arī ievērojamu apmācību, lai kvalificētos eksāmeniem.

Tāpēc eksāmena jautājumu grūtības pakāpe nosaka, cik lielā mērā sertificēti profesionāļi ir izkopuši savas prasmes. Darba devēji saskaras ar ierobežotām problēmām, lai uzzinātu kandidātu prasmes, pārskatot viņu blokķēdes sertifikātu. Tātad, jums vajadzētu mēģināt izvēlēties piemērotu blokķēdes sertifikāciju atbilstoši vēlamajai blokķēdes darba lomai.

Vai vēlaties iegūt sertifikātu, lai veicinātu karjeru? Pārbaudiet labākos blokķēdes sertifikātus, kur jūs varat saņemt apmācību no labākajiem labākajiem tirgus ekspertiem.

Uzlabot, izmantojot profesionālo apmācību

Profesionālā apmācība ir vēl viens ievērojams priekšnoteikums, lai izveidotu savu karjeru blokķēdē. Kandidātiem ir jāpiekļūst uzticamām platformām, lai palīdzētu viņiem apgūt nepieciešamās tehniskās prasmes dažādiem uz blokķēdes balstītiem darbiem. Apmācības platformās ietilpst uzticamu un pieredzējušu priekšmetu ekspertu atbalsts, lai palīdzētu visiem kandidātiem sagatavoties.

No otras puses, jūs varat izvēlēties blockchain sertifikācijas apmācības platformas, kas nodrošina pielāgotus apmācības kursus kopā ar sertifikātiem. Tā rezultātā jums nav jāiegulda papildu laiks un pūles, lai atrastu apmācības kursu, kas varētu palīdzēt sagatavoties vēlamajai blokķēdes darba lomai.

Paļauties uz tīkla priekšrocībām

Tīklu veidošanas nozīme karjeras attīstībā nekad nevarētu aiziet no modes. Patiesībā tīkls ir viens no karjeras attīstības pamatiem, kuru nevar iemācīties nevienā blokķēdes apmācībā. Blockchain sertifikāti palīdz jums iegūt unikālu reputāciju blockchain kopienā.

Digitālās emblēmas blokķēdes sertifikācijai var palīdzēt jums atzīmēt savu profesionāļa identitāti ar nepieciešamo specializāciju konkrētai darba lomai. Turklāt sabiedrības iesaistīšanās var palīdzēt jums uzzināt par jaunākajām darba vietām. Tajā pašā laikā sabiedrība kalpo arī kā nepārtrauktas informācijas avots, kas palīdz jums attīstīt savas prasmes.

Lai veiktu veiksmīgu Blockchain karjeru, ir svarīgi iegūt nepieciešamās prasmes. Pārbaudiet šīs nepieciešamās Blockchain prasmes.

Secinājums

Tātad, jūs varat skaidri atzīmēt, ka jūs varat iemācīties blokķēdi un veidot karjeru tajā ar vienkāršām darbībām. Tomēr katrs solis būtu unikāls izaicinājums iesācējiem. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt, ka jūs varat uzņemties visus izaicinājumus, lai sasniegtu vēlamo blokķēdes darba lomu un algu.

Pēc tam ir svarīgi arī saprast blokķēdes tehnoloģijas dinamisko raksturu un attīstīt elastīgu attieksmi pret mācīšanos. Tā rezultātā jūs varat pielāgot jaunās prasmes, kas nepieciešamas, lai saglabātu savas karjeras priekšrocības blokķēdē. Iet uz priekšu un sāciet savu ceļojumu ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu, lai uzzinātu par pamata pamatiem. Izmēģiniet mūsu Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursu, lai specializētos blokķēdes prasmēs un zināšanās!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me