Kā sākt darbu ar Blockchain

Lai sāktu darbu ar blokķēdi, jums jāievēro noteikta vadlīnija. Patiesībā daudzi cilvēki bieži tiek sajaukti ar to, kā iekļūt blokķēdē. Es domāju, es to saprotu. Tēma šķiet daudz interesanta un vienlaikus sarežģīta.

Vēl jo vairāk, daudzi no jums var pat vēlēties turpināt karjeru blokķēdē. Tātad, iekļūstot blokķēdes attīstībā, nepieciešama arī pareiza vadība.

Tādējādi, ja jums ir dilemma par to, ko darīt vai kā sākt darbu ar blokķēdi, tad vairs negaidiet. Lai palīdzētu jums, šajā rokasgrāmatā es izklāstīšu visu, kas jums jādara, lai sāktu darbu ar blokķēdi.

sāciet ar blokķēdi

Tātad, sāksim, vai ne?

Contents

Darba sākšana ar Blockchain: kādi soļi jāievēro?

Esmu aprakstījis dažus galvenos soļus, kas jums jāveic, lai sāktu darbu ar blokķēdi. Mēģiniet attiecīgi izpildīt visas darbības. Šie ir –

 • Uzziniet Blockchain tehnoloģijas definīciju

Jums jāsāk ar pamatiem, patiesībā. Tātad, lai sāktu darbu ar blokķēdi, vispirms sāciet ar to, kāda ir tehnoloģija. Neattīrot pamatjēdzienu, jūs nevarat saprast tehnoloģijas milzīgo sarežģītību.

Vēl jo vairāk, jums arī jāzina, kā šī tehnoloģija atšķiras no tradicionālajām tehnoloģijām, kuras mēs joprojām izmantojam līdz šim.

Vēl viens svarīgs uzdevums ir izprast blokiem līdzīgu darījumu elementus, hash ID, laika zīmogus, virsgrāmatu utt.

Jebkurā gadījumā tas ir pirmais solis mūsu ceļvedī “Kā iesaistīties blokķēdē”.

Jebkurā gadījumā, kad esat uzzinājis par pamatiem, varat pāriet uz visaptverošāku jautājumu, piemēram, par to funkcijām vai dažādiem veidiem utt..

 • Uzziniet, kā darbojas Blockchain tehnoloģija

Tālāk seko tehnoloģijas darbības process. Darba sākšana ar blokķēdi prasīs kādu laiku, jo jums iepriekš jāsaprot, kā tehnoloģija darbojas. Patiesībā blokķēde darbojas pavisam citādi nekā jebkura tradicionālā centralizētā sistēma.

Turklāt šīs tehnoloģijas unikālais process ir tas, kas to atšķir no citām tehnoloģijām un palielina arī tīkla vispārējo drošību.

Parasti blokķēdes darbība var būt atšķirīga. Vēl jo vairāk, katrai blokķēdes ekosistēmai var būt pilnīgi atšķirīgi darba principi nekā tipiskajam.

Tātad, pārliecinieties, ka uzzināt arī par dažādiem. Kad esat pabeidzis šo posmu, varat pāriet uz blokķēdes tehnoloģijas iezīmēm. Bet jebkurā gadījumā nepalaidiet šo posmu.

 • Uzziniet par Blockchain galvenajām iezīmēm

Vai vēlaties uzzināt, kā iekļūt blokķēdē? Nu, iesācējiem jums jāzina par blokķēdes galvenajām iezīmēm. Patiesībā blokķēdei ir sešas ienesīgas funkcijas, kuras jūs nevarat vienkārši ignorēt. Turklāt šīs funkcijas ir ārkārtīgi svarīgas jūsu blokķēdes ceļojumā.

Tādējādi jums ir jāsaprot, kāpēc un kā tehnoloģija piedāvā funkcijas, jo jums tās būs jāpiedāvā arī savā blokķēdes risinājumā. Tā kā šīs funkcijas veido blokķēdi, jūs nevarat izlaist šīs funkcijas savos risinājumos.

Es ieteiktu izmantot blokķēdes kursu, lai uzzinātu par tiem rūpīgāk. Arī kursi ir diezgan efektīvi, lai to iemācītu, tāpēc iet uz kursiem būtu ideāls aicinājums.

 • Izpētiet dažādas izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas uzņēmumiem

Lai uzzinātu par tehnoloģiju, vispirms jāzina, cik daudz to var būt. Patiesībā blokķēde galvenokārt ir trīs veidu. Vēl jo vairāk, jūs nevarat izmantot visus trīs veidus katrai atsevišķai nozarei. Piemēram, daudzi uzņēmumi nav tik silti par ideju par publisku blokķēdi.

Tātad viņi izmanto privātu vai federālu blokķēdi. No otras puses, daži uzņēmumi mēdz piedāvāt publisku blokķēdi patērētāja galā un kā privātu tīkla sistēmu izmanto privātu tīkla sistēmu..

Tātad, jūs saprotat, nezinot, kādi ir šie veidi, jūs nekad nevarat pareizi stratēģēt par to. Tāpēc ir absolūti nepieciešams, lai jūs saprastu to īpašības un īpašās iezīmes.

Cerams, ka, uzzinot par tiem, varat to izmantot, lai izstrādātu savu plānu.

 • Uzziniet par konsensa algoritmiem un viedajiem līgumiem

Tālāk mums ir viedie līgumi un vienprātības algoritmi mūsu “kā iekļūt blokķēdē” ceļvedī. Patiesībā šie divi elementi ir ļoti svarīgi, kad runa ir par tehnoloģiju apguvi.

Nekādā gadījumā jūs nevarat izlaist garām šiem diviem elementiem. Pirmkārt, vienprātības algoritms ir nepieciešams, lai piedāvātu visus funkciju blokķēdes piedāvājumus. Izmantojot šos algoritmus, mezgli vienojas par darījumiem.

To var arī izmantot, lai pārbaudītu, vai dokuments ir autentisks.

Visbeidzot, viedie līgumi uzņēmumiem ir absolūti nepieciešami, jo tie bieži slēdz līgumus ar noteiktām pusēm. Tātad, ja jūs varat automatizēt visu procesu un varat to izsekot tiešsaistē, tas nodrošina labākas drošības iespējas.

Tātad, pirms pāriet uz sarežģītākām tēmām, noteikti notīriet šos divus jēdzienus.

 • Izprotiet, kā darbojas uzņēmuma bloku ķēdes platformas

Vēl viena būtiska darba sākšanas daļa ar blokķēdi ir uzņēmuma bloku ķēdes platformas. Patiesībā ir daudz uzņēmumu blokķēdes platformu, kuras lielie uzņēmumi var izmantot saviem risinājumiem. Tātad jums nebūs jāizstrādā risinājums no jauna.

Jūs varat vienkārši izmantot viņu platformu kā pamatu un veikt noteiktus uzlabojumus, lai tas atbilstu jūsu biznesa stratēģijai.

Vēl jo vairāk, tas ilgtermiņā ietaupa daudz laika un pūļu. Tādējādi jums jāzina, kā darbojas šīs platformas. Man jāsaka, ka viņu arhitektūras izpratne var šķist grūta izvēle. Bet, ja jūs varat to izvilkt, tad blockchain jums būs viegls darbs.

 • Izpētiet atvērtā koda blokķēdes kodus

Vai vēlaties doties uz blokķēdes attīstību? Tad jums jāievēro daži stingri noteikumi. Pirmkārt, jums jāapgūst dažādas ar blockchain saistītās programmēšanas valodas. Piemēram, C ++, Solidity, Java, Python ir dažas no programmēšanas valodām, kas jums jāapgūst.

Blokķēdes izstrādes process nav viegli, un jums ir smagi jāstrādā, lai pārliecinātos, ka esat tā eksperts.

Tādējādi jums vajadzētu pārbaudīt atvērtā kursa bloku ķēdes kodus no GitHub vai jebkura cita avota. Tagad daudzi uzņēmuma blokķēdes piedāvā atvērtā koda kodus, lai jūs varētu tos mācīties. Tātad, jūs varat viegli tos apkopot un redzēt, kas notiek ik uz soļa.

Tas ir labs veids, kā uzzināt par blokķēdi, un, ja jūs varat veltīt savu laiku, jūs īsā laikā kļūsiet par speciālistu.

 • Izpētiet, kā Blockchain izjauc dažādas nozares

Tas ir vēl viens galvenais solis mūsu vadlīnijās “kā iekļūt blokķēdē”. Tātad, mācoties par blokķēdi no nulles, jums ir jāsaprot, kā tas faktiski izjauc dažādas nozares. Patiesībā traucējumi var šķist slikta lieta, bet patiesībā tā nav.

Mantotā politika pasaulē darbojas ļoti ilgu laiku, un daudzos gadījumos tā pat nedarbojas pareizi. Tātad, tā ir nepieciešama masveida izmaiņām, un blokķēde var nodrošināt šo drošību. Bet, ja nemaināt uzņēmējdarbības veidus pat mainīgajos laikos, tad no tā varat daudz ciest.

Tāpēc ir svarīgi saprast, kā tas var ietekmēt jūsu pašu nozari un kā jūs varat pāriet no tā. Vēl jo vairāk ir nepieciešams arī tas, kā jūs varat izmantot šo traucējumu savā labā.

 • Pievienojieties Blockchain profesionālajam kursam

Darba sākšana ar blokķēdi var būt daudz vienkāršāka, ja varat pievienoties blokķēdes profesionālajam kursam. Parasti šie kursi var palīdzēt iegūt perfektu informāciju, ko vēlaties savam biznesam. Vēl jo vairāk, jūs varat arī uzzināt, kur varat izmantot šo tehnoloģiju un kur nevar.

Izmantojot blokķēdes kursu vai sertifikācijas programmu, jūs varat viegli uzzināt par visām iepriekšējām darbībām, kuras es aplūkoju šajā rokasgrāmatā. Tātad jūs uzzināsiet par citām biznesa platformām. Vēl jo vairāk, jūs uzzināsiet, kā jūsu uzņēmums no tā var gūt labumu.

Turklāt izmantojiet to kā lielisku ienākumu virzītāju. Tātad, es jums ļoti iesaku izmēģināt mūsu blokķēdes profesionālās sertifikācijas kursu. Kurss ir paredzēts visiem šīs jomas profesionāļiem vai ikvienam, kam ir interese par to uzzināt arī.

 • Sāciet izmantot Blockchain veidnes

Tas ir vēl viens galvenais elements, iekļūstot blokķēdes attīstībā. Ja jūs ļoti gaida kļūšanu par blockchain izstrādātāju, ekspertu vai arhitektu, tad blockchain veidņu izmantošana var palīdzēt jums nokļūt tālu.

Patiesībā šīs veidnes palīdzēs jums izstrādāt blokķēdes risinājumus daudz ātrāk. Kā? Veidnes ir veidotas tā, lai vienkāršotu jebkuru jūsu blokķēdes programmatūras projektēšanas cikla procesu.

Piemēram, jūs varat tos izmantot, lai uzzinātu, vai jūsu uzņēmumam pat ir nepieciešama blokķēde. Vēl jo vairāk, jūs varat to arī izmantot, lai noteiktu, vai jūsu risinājums ir gatavs atbilst standartiem, uz kuriem cerējāt. Šie mazie soļi palīdz atsvaidzināt jūsu risinājumus un padara tos atšķirīgus no pārējiem.

Tātad, vienkārši pārliecinieties, ka esat iemācījies izmantot šīs veidnes, lai izmantotu jūsu priekšrocības.

 • Uzziniet, kā piekļūt uzņēmuma blokķēdes ieviešanai

Tas ir diezgan grūts solis mūsu ceļvedī “Kā iesaistīties blokķēdē”. Patiesībā daudzi no jums, iespējams, pat nezina, ar ko sākt. Tātad, kā jūs zināt, kā jūs varat piekļūt blokķēdes ieviešanai, nepieļaujot nekādas kļūdas?

Lai to izdarītu, jums ir jāveic enerģiski pētījumi un jāiemācās izmantot šo tehnoloģiju lietišķā vidē. Šķiet, ka ir daudz problēmu, vai ne?

Tāpēc vislabāk ir pievienoties tiešsaistes kursam par to. Nezinot, kā pasaule tiek galā ar blokķēdes traucējumiem, ir grūti izstrādāt stabilu stratēģiju. Tāpat jūs nevarat vienkārši ielēkt bez pienācīgām zināšanām par to, ko jūs darāt.

Bet tiešsaistes kursos jūs saņemsiet atbilstošus norādījumus par veicamajiem soļiem. Piemēram, mēs piedāvājam padziļinātu risinājumu tam, kā jūs varat nākt klajā ar perfektu POC.

Tātad, ja jums izdosies mazliet radoši stratēģēt savus risinājumus, tad jūsu uzņēmums noteikti uzplauks.

 • Izpētiet Blockchain biznesa pārveidošanu

Tas ir vēl viens solis, lai sāktu darbu ar blokķēdes karjeras ceļu. Neizpētot, kā blokķēde pārveido biznesu, jūs nekad nesaņemsiet vispārēju priekšstatu par to, kas notiek ap jums. Patiesībā blokķēde pamazām maina pasauli.

Bet kā tas to dara? Vēl jo vairāk, kā citi uzņēmumi izmanto šo tehnoloģiju, lai pārveidotu savu biznesu? Novērojot augstas klases uzņēmumus, varat uzzināt daudzas lietas. Tāpēc noteikti pārbaudiet tirgū pieejamos risinājumus.

Vēl jo vairāk, jūs vienmēr varat izmantot šos materiālus kā savu iedvesmas avotu un nākt klajā ar novatoriskām idejām. Es domāju, nekas cits nevar palīdzēt jums uzzināt vairāk par šo tēmu, izņemot mācīšanos no citiem.

Turklāt, jo unikālāk jūs varat padarīt savus risinājumus, jo vairāk jūs iegūsiet ienesīgas darba iespējas vai biznesa vērtību.

Kā mūsu Blockchain kursi var palīdzēt jums sākt darbu ar Blockchain

Mums ir plaša blokķēdes kursu kolekcija, kas noteikti ļaus sākt darbu ar blokķēdes ceļojumu. Bet kā viņi tev palīdzēs? Paskatīsimies!

 • Iegūstiet praktiskas zināšanas

Visa mūsu komanda ir veltīta tam, lai palīdzētu jums izkļūt blokķēdes ceļojumā. Tādējādi mēs visus savus kursus veidojam ar pēc iespējas vairāk informācijas. Patiesībā, izmantojot mūsu kursus, jūs uzzināsiet, kā iesaistīties blokķēdē daudz ātrāk, salīdzinot ar citiem tirgus kursiem.

Arī visos mūsu kursos ir padziļināta informācija, kas pilna ar praktiskām zināšanām. Bet neuztraucieties, neviens no mūsu materiāliem jums nejutīsies sarežģīts.

Kāpēc? Tas ir tāpēc, ka mēs vēlamies, lai jūs viegli saprastu visus jēdzienus, tāpēc mūsu kursa pasniedzējs vienmēr izmanto vienkāršotu veidu, kā aprakstīt visus būtiskos blokķēdes elementus.

 • Regulāri atjaunina

Darba sākšana ar blokķēdi var būt grūts uzdevums. Turklāt, kad jūs paklupat internetā ar novecojušu saturu, tas var izraisīt arī daudzus jautājumus. Piemēram, ja plānojat izmantot savu zināšanu bāzi, lai izstrādātu risinājumu, tad ar novecojušu informāciju var nopietni kaitēt jūsu lietojumprogrammai.

Tātad, kā jūs varat iegūt precīzu informāciju katru reizi? Nu, šeit, 101 Blockchains, mēs katru reizi piedāvājam atjauninātus materiālus. Vēl jo vairāk, mēs nodrošinām, ka visas mūsu kursu nodarbības atspoguļo pašreizējos tehnoloģijas apstākļus.

Tādējādi šādā veidā jūs vienmēr varat mums uzticēties, lai jūs novirzītu blokķēdē neatkarīgi no tā.

 • Piedāvā Premium atbalstu

Vai nebūtu lieliski, ja, apmeklējot kursus, pret jums izturētos kā pret VIP? Mēs esam diezgan pārliecināti, ka jums tas patiešām patiks. Patiesībā visi mūsu studenti saņem izcilu atbalstu, tiklīdz viņi iestājas mūsu kursos, lai uzzinātu par blokķēdi.

Mēs uzskatām, ka katrs students ir īpašs, un mēs zinām, ka, iekļūstot bloku ķēdes attīstībā, ir nepieciešama atbilstoša vadība. Tādējādi mūsu tehniskā komanda vienmēr ir gatava atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un katru nedēļu piedāvāt jums vadlīniju lapas.

Protams, pēc kursa pabeigšanas jums var būt daudz jautājumu, un tāpēc mēs vienmēr esam šeit, lai palīdzētu jums šajā jautājumā.

Tas ir kaut kas tāds, kas citiem tirgus kursiem ļoti trūkst.

 • Elastīga mācīšanās

Vēl viens liels mūsu kursu ieguvums ir tas, ka visiem mūsu kursiem ir elastīgi mācību plāni. Bet ko tas nozīmē? Mēs zinām, ka jums var nebūt laika nepārtraukti iziet kursu, kā vēlaties. Tādējādi mums ir iespēja jebkurā brīdī apturēt un atsākt kursu.

Vēl jo vairāk, jūs vienmēr varat atgriezties un kārtot kursu bez papildu izmaksām. Tātad, pat ja mēs iesakām laiku, kas var paiet, lai pabeigtu kursu, jums ir pārsvars. Tādējādi jūs vienmēr varēsiet izvēlēties, kā vai kad pabeigsiet kursu.

Šī ir arī vēl viena iezīme, kuras, šķiet, trūkst citiem kursiem. Bet mēs zinām, ka šī funkcija ir nepieciešama, lai palīdzētu jums uzzināt, kā iekļūt blokķēdē.

 • Vienkārša mācību struktūra

Izmantojot mūsu vienkāršās nodarbību struktūras, jūs viegli varat sākt darbu ar blokķēdi. Mēs zinām, ka daudzi no jums var būt iesācēji šajā nišā. Tāpēc mēģinājums veidot karjeru, konkurējot ar jauno tehnoloģiju, var būt grūts.

Arī blokķēdes arhitektūra vai izstrādes process nav tik vienkārši. Tā rezultātā bez vienkāršas stundu struktūras jums varētu būt grūti saprast arī šo jēdzienu. Tāpēc mēs radoši izdomājām savus materiālus.

Patiesībā tas ļauj daudz ātrāk izprast tēmu. Tātad, mēs jums ļoti iesakām apskatīt mūsu kursus.

 • Ienesīgi bonusa materiāli

Kāds var būt labāks veids, kā sākt kursu, kad jūs zināt, ka ar to jūs iegūsiet arī papildu bonusa materiālus. Jā, mēs piedāvājam ienesīgus bonusa materiālus, piemēram, intervijas ar izcilākajiem blokķēdes profesionāļiem.

Patiesībā šeit šie profesionāļi atbildēs uz kritiskiem jautājumiem par to, kā iesaistīties blokķēdē un par jūsu turpmāko ceļojumu. Jūs saņemsiet arī veidnes, kuras varat izmantot blokķēdes attīstībai. Vēl jo vairāk, jūs saņemat piekļuvi arī visiem mūsu augstākās klases tiešsaistes pasākumiem.

Vai tas var būt kaut kas labāks par to? Es tā īsti nedomāju.

Bet vienalga, juts pārliecinieties, ka esat norobežojies no visiem bezmaksas kursiem, kas nāk no mazvērtīgiem avotiem.

Kursi, kas palīdzēs jums sākt darbu ar Blockchain tehnoloģiju

Mums ir plaša kursu kolekcija, kas palīdzēs jums sākt darbu šajā tēmā. Pārbaudīsim, kas tie ir –

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Tas ir ideāls kurss, lai sāktu darbu ar blokķēdi. Faktiski mēs piedāvājam arī sertifikāciju. Tātad jūs ne tikai saņemsiet sertifikātu, bet arī uzzināsiet, kā jūs varat kļūt arī par blokķēdes speciālistu.

Patiesībā šis kurss ir viens no populārākajiem.

Kursa saturs

Blockchain tehnoloģiju pamati

 • Blokķēdes pamati
 • Kā jūs varat ģenerēt blokus
 • Dažādi blokķēdes veidi
 • Darba pierādījums
 • Gudrs līgums

Dažādu uzņēmumu blokķēdes platformu padziļināta analīze

 • Ethereum
 • Hyperledger audums
 • Corda

Blockchain tirdzniecības finanšu nozarēs

 • Blockchain rezolūcijas tirdzniecības finansēšanā
 • Ripple essentials
 • Kriptovalūtu un kriptogrāfijas aktīvu pamati

Iniciatīva lietojumprogrammā Enterprise for Blockchain

 • Piegādes ķēdes process un blokķēde
 • Blokķēdes ietekmē piegādes ķēdes pārvaldību
 • Blockchain pārveido uzņēmumus

Top Blockchain lietošanas gadījumi

 • Blokķēdes izmantošana dažādās nozarēs

Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldība

Vēl viens lielisks kurss, kas palīdzēs jums sākt darbu ar blokķēdi. Patiesībā šis kurss ir piemērots tikai piegādes ķēdes nozarēm. Tātad, noteikti pārbaudiet mūsu kursu, ja vēlaties iegūt labu darbu šajā jomā.

Kursa saturs

Piegādes ķēdes pārvaldības pamati

 • Piegādes ķēdes process ir izskaidrots
 • Kā šajā nozarē strādā piegādes ķēdes vadītāji?

Vērtības uzbūve SCM

 • Uzņēmuma vērtības novērtēšana ar apgrozāmo kapitālu
 • Piegādes ķēdes vadība un apgrozāmais kapitāls
 • Jūsu SCM modeļa novērtēšana, pamatojoties uz ekonomiskās pievienotās vērtības modeli

Piegādes ķēdes blokķēdes lietošanas gadījumi

 • Blokķēdes iespaids piegādes ķēdes procesā
 • Piegādes ķēdes sistēmas, izmantojot blokķēdi

Jūsu sapņu projekta īstenošana

 • Kā attīstīt piegādes ķēdes sistēmu ar blokķēdi?

Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Šis kurss ir vēl viens lielisks veids, kā sākt darbu ar blokķēdi. Bet šis kurss ir domāts tieši tiem no jums, kuri vēlas iegūt karjeru tirdzniecības finansēs. Ja jūs jau nodarbojaties ar tirdzniecības finansēm, tad šo kursu varat izmantot arī kā ceļvedi blokķēdes risinājumu ieviešanai arī savā uzņēmumā.

Kursa saturs

Kā darbojas tirdzniecības finansēšana?

 • Tirdzniecības finanšu procesa pamati
 • Tirdzniecības finanšu nozares jautājumi

Blockchains ietekme tirdzniecības finanšu attīstībā

 • Tirdzniecības finansēšanas blokķēdes priekšrocības
 • Blokķēde tirdzniecības finanšu iniciatīvu analīzē
 • Kā darbojas dažādi tirdzniecības ķēdes no tirdzniecības finanšu?

Blockchain pamatinformācija par tirdzniecības finansēšanu

 • Pārrobežu maksājumi
 • Akreditīvs (LC)
 • Pavadzīme (BoL)

Dažādas uz Blockchain balstītas tirdzniecības finanšu sistēmas

 • TradeLens
 • Tirdzniecība
 • Marko Polo
 • Kontūra

Blockchain Trade Finance attīstība

 • TradeTrust
 • Digitālo standartu iniciatīva

Enterprise Blockchains veidnes

Kā jau teicu iepriekš, jums ir nepieciešamas veidnes, lai vienmērīgi sāktu darbu ar blokķēdi. Patiesībā šīs veidnes var palīdzēt jūsu izstrādes darbu paveikt ātrāk nekā parasti. Tātad, kad jūs nonākat blokķēdes attīstībā, jums jāiemācās to izmantot.

Tādējādi mūsu veidņu kurss noteikti palīdzēs jums apgūt katru no veidnēm, kas mums tagad ir. Neuztraucieties, mēs turpināsim pievienot vairāk veidņu, lai pārliecinātos, ka jums ir viss nepieciešamais.

Veidņu diapazons –

Vai jums ir nepieciešama blokķēde? – Blockchain lēmumu pieņemšanas rīks.

Blockchain projekta gatavība – Jūs varat pārbaudīt, vai jūsu projekts ir gatavs.

Uzņēmuma Blockchain projekta prezentēšana – Nodrošina ienesīgu prezentācijas shēmu katram jūsu projektam.

Piegādes ķēdes biznesa kartēšana Vs. Uzņēmuma blokķēde – Piedāvā kartēšanas procesu, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizu blokķēdes ieviešanu piegādes ķēdes procesā.

Noslēguma domas

Tagad, kad jūs zināt, kā sākt darbu ar blokķēdi, mēs esam diezgan pārliecināti, ka esat gatavs sākt savu blokķēdes ceļojumu. Vienkārši atcerieties, ka mācību procesā nav saīsnes. Tātad, neizlaidiet nevienu no darbībām.

Tāpat mēģiniet vienmēr saglabāt atjauninājumus, ja neesat savienots ar blokķēdes programmu. Blokķēdes pasaule joprojām ir jauna, un tā nemitīgi mainās.

Tātad, atjaunošanās ir labākā lieta, ko jūs šobrīd varat darīt. Jebkurā gadījumā, cerams, jūs pamēģināsiet mūsu kursu kolekciju. Mēs esam ļoti pārliecināti, ka no mūsu programmām jūs gūsiet tikai labumu. Tātad, laimīgu mācīšanos!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me