Kāpēc pieprasījums pēc blokķēdes prasmēm palielinās 2020. gadā

Blockchain ir kļuvis par daudzsološu tehnoloģisku alternatīvu uzņēmumiem visā pasaulē. Tā ir izrādījusies daudzsološa tehnoloģija sarežģītu problēmu risināšanai. Tā rezultātā solījumi par blokķēdes tehnoloģiju uzņēmumiem arī tieši pārvēršas pieprasījumā pēc blokķēdes prasmēm. No otras puses, jūs varat arī atrast dažādus datu punktus, lai apstiprinātu pieprasījuma pieaugumu pēc blokķēdes profesionāļiem.

Saskaņā ar Glassdoor teikto, pieprasījums pēc darbībām, kuru pamatā ir blokķēdes, 2019. gadā pieauga par 300%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

Pamatojoties uz jūsu zināšanām par blokķēdes ainavu, iespējams, ka esat izpētījis dažas no daudzsološajām karjeras iespējām blokķēdē.

Tomēr tas, kas tieši padara blokķēdi par vienu no pieprasītākajām prasmēm 2020. gadā, ir viena no ievērojamākajām bažām. Ja vēlaties izpētīt iemeslus, kāpēc blokķēde ir viena no pieprasītākajām prasmēm 2020. gadā, tad esat nonācis īstajā vietā.

Turpmākā diskusija jūs iepazīstina ar svarīgu statistiku, kas parāda blokķēdes dominanci dažādās nozarēs. Turklāt jūs varat precīzi noteikt konkrētas tēmas, kas veicina pieprasījumu pēc blokķēdes kā vienu no top tehnoloģiskajām prasmēm. Turklāt jūs varat arī uzzināt uzticamu un autentisku informāciju par karjeras iespējām, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Reģistrējieties tūlīt: bezmaksas Blockchain Fundamentals kurss

Blokķēde un izaugsmes potenciāls

Daudzi lasītāji noteikti ir guvuši pamata ieskatu blokķēdes tehnoloģijā. Kriptovalūtu ienākšana pievērsa pasaules uzmanību blokķēdei. Kopš 2009. gada blokķēdes tehnoloģija ir gājusi diezgan tālu, lai kļūtu par vienu no korporatīvās valdes sanāksmēs bieži izrunātajiem terminiem. Tāpēc pieprasījums pēc blokķēdes prasmēm nav tikai jaunas graujošas tehnoloģijas ieviešanas rezultāts. Uzņēmumiem ir nepieciešami blokķēdes profesionāļi ar prasmēm, kas viņiem palīdz izmantot lielāko daļu blokķēdes tehnoloģiju, lai virzītu savus biznesa mērķus.

Daudzas pētniecības firmas pastāvīgi ir norādījušas uz daudzkārtēju ieguldījumu palielināšanas iespējām blokķēdes tehnoloģijā. Līdz 2023. gadam pasaules mēroga izdevumi par blokķēdes risinājumiem būtu gandrīz 15,9 miljardi. Sākot ar 2019. gadu, visā pasaulē izdevumi par blokķēdes tehnoloģiju bija 2,7 miljardi USD, ar daudzsološiem traucējumiem finanšu nozarē.

Turklāt pārtikas un lauksaimniecības nozares blokķēdes vērtība sasniedz 41,9 miljonus ASV dolāru, tādējādi parādot blokķēdes tehnoloģiju potenciālu ārpus finanšu sektora. Saskaņā ar Deloitte 2020. gada globālo bloķēšanas ķēdes pētījumu gandrīz 39% vecāko vadītāju un praktiķu ir pieņēmuši blokķēdi ražošanā.

Ja ņem vērā uzņēmumus, kuru ienākumi pārsniedz 100 miljonus ASV dolāru, blokķēdes pieņemšanas daļa palielinās līdz 41%. Tāpēc izaugsmes potenciāls blokķēdes nozarē kalpo kā nozīmīgs iemesls pieaugošajam pieprasījumam pēc blokķēdes prasmēm.

Ja jums joprojām ir kādi jautājumi par Blockchain tehnoloģijas izaugsmi un nākotni, tagad izlasiet, kāda ir Blockchain nākotne!

Iemesli pieaugošajam pieprasījumam pēc blokķēdes prasmēm

Tātad, ko tieši blockchain nodrošina uzņēmumiem, kas palielina viņu pieprasījumu? Blockchain ir augstākā līmeņa tehnoloģiju prasme 2020. gadā, arvien vairāk pievēršoties digitālajai transformācijai. Nesenās pandēmijas krīzes gadījumā uzņēmumiem bija jāpārveido piegādes ķēdes un parastās darbības. Tā kā klienti ir mājās, uzņēmumi vēlas risinājumus, lai sasniegtu viņus tur, kur viņi atrodas. Šajā gadījumā blokķēde var kalpot šādām priekšrocībām, tādējādi pierādot tās nepieciešamību kā prasmi 2020. gadā.

  • Blokķēde un drošība iet roku rokā ar informācijas glabāšanu visu datoru tīklā, salīdzinot ar vienu serveri. Decentralizēta informācijas glabāšana un atsevišķu īpašumtiesību trūkums novērš visus darījumu datu uzlaušanas draudus.
  • Pieprasījums pēc blokķēdes prasmēm 2020. gadā palielinās arī pēc pārredzamības, ko veicina blokķēdes tehnoloģija. Bez citu tīkla dalībnieku ziņas praktiski nav iespējams mainīt nevienu ierakstu bloku ķēdē. Viena neliela izmaiņa jebkurā ierakstā varētu tieši atspoguļot visu ķēdi, tādējādi nodrošinot visu blokķēdes ierakstu pārredzamību.
  • Nākamais svarīgais aspekts, kas var atbildēt uz jautājumu “ir prasme blokķēdē”, attiecas uz darījumu ātrumu blokķēdē. Blockchain novērš nepieciešamību pēc starpniekiem, tādējādi nodrošinot ātrākas sarunas, norēķinus un ieskaitu. Visi ieraksti tiek glabāti vienā digitālajā virsgrāmatā, tādējādi novēršot jebkādas bažas par pārtraukumiem.
  • Blockchain ļauj piekļūt visiem tīkla dalībniekiem ar nemainīgiem datiem bloku ķēdē. Tātad starpnieki neiejaucas, tādējādi radot drošas iespējas gandrīz uz pusi samazināt darījumu izmaksas.
  • Vissvarīgākais ir tas, ka pieprasījums pēc blokķēdes prasmēm pieaug, pateicoties blokķēdes izsekojamības priekšrocībām. Blockchain tehnoloģija piedāvā revīzijas izsekošanu, kurā tiek noskaidrota aktīva izcelsme un visi pagrieziena punkti. Revīzijas liecībā tiek parādīta lietotāju identitāte, kas iesaistīti bloka ķēdes īpašuma pārveidošanā, kā arī laika zīmogs.

Jūs varat skaidri pamanīt, ka iepriekš minētie ieguvumi var daudziem uzņēmumiem ilgtermiņā sasniegt izmaksu efektivitāti un veiktspējas uzlabojumus. Blockchain tehnoloģiju priekšrocības rada pamatu tā pieprasījumam starp organizācijām, kas pārvēršas pieprasījumā pēc kvalificētiem blockchain profesionāļiem.

Lasiet arī: Blockchain tehnoloģijas galvenās iezīmes

Kā tagad izskatās Blockchain darba tirgus?

Tagad apskatīsim darba tirgus stāvokli blokķēdes nozarē, lai stiprinātu mūsu iespaidu par blokķēdi kā vienu no pieprasītākajām prasmēm 2020. gadā. Nesenais LinkedIn ziņojums ir ievietojis blokķēdi kā vienu no top tehnoloģijām prasmes 2020. gadam. Ziņojums parāda unikālu novirzi no 2019. gada pārskata, kurā pat nebija pieminēta blokķēdes tehnoloģija.

Tas ir tā, it kā blokķēdes tehnoloģija pa nakti nokļūtu tehnoloģiju prasmju augšgalā! Tomēr tas tā nav, jo uzņēmuma bloku ķēdes praktizētāji ir pamazām sākuši pievērst uzmanību no blokķēdes tehnoloģijas izmantojamības un atbilstības pierādīšanas uz jaunu blokķēdes balstītu risinājumu radīšanu dažādiem praktiskas izmantošanas gadījumiem.

Vēl viena būtiska tēma, kas ir definējusi pieprasījuma pieaugumu pēc blockchain prasmēm, ir blockchain izmantošana pārvaldībā. Tādas valstis kā Amerikas Savienotās Valstis, Šveice un Ķīna ir apstiprinājušas blokķēdes izmantošanu. No otras puses, valstis, kas pamazām panāk digitālās transformācijas vilni, blokķēdi uztver arī kā daudzsološu platformu pārvaldības risinājumu izstrādei. Piemēram, uz blokķēdes balstītas nacionālās identitātes reģistrācijas sistēmas ir viena no iespējamām iespējām izmantot blokķēdi pārvaldības atbalstam.

Ir svarīgi arī pārdomāt tēmu par pieaugošām iespējām integrēt blokķēdi ar citām jaunajām tehnoloģijām. Piemēram, pieaug IoT tīkls, tāpat arī no tā iegūtie dati. Palielinoties IoT datu apjomam, aktuālas kļūst rūpes par IoT datu glabāšanu un apstrādi ar drošību. Tagad blokķēde var dot daudzsološu impulsu drošībai, pārredzamībai un ātrumam, lai izstrādātu IoT risinājumus. Tātad, izmantojot blokķēdes zināšanas, jūs varat noteikt skaidras iespējas daudzsološām karjeras lomām.

Lasīt tūlīt: Kā darbojas Blockchain?

Karjeras lomas blokķēdē

Pašreiz pieejamās dažādās karjeras iespējas blokķēdē ir arī lieliski rādītāji pieaugošajam pieprasījumam pēc blokķēdes prasmēm. Blockchain ir veiksmīgi nostiprinājis savu reputāciju kā galvenā tehnoloģija. Tomēr daudzas karjeras iespējas blokķēdē līdz šim nav palikušas izpētītas. Tā kā blokķēde 2020. gadā iegūst atpazīstamību kā viena no top tehnoloģiskajām prasmēm, uzmanība pret pieejamajām darba iespējām arī ievērojami palielinās.

Tiecoties pēc blokķēdes profesionāļiem, karjeras veikšanai blokķēdē ir jāatkāpjas no konvencijām. Tā ir nepārtraukti attīstoša tehnoloģija, un tā prasa eksperimentēt un ieviest jauninājumus. Ja jūs esat apņēmies attīstīt savas labākās blokķēdes prasmes, tad varat izmantot karjeras priekšrocības, kas saistītas ar šādām uz blokķēdi balstītām lomām,

  • Blockchain izstrādātājs

Viena no galvenajām lomām, kas ir uzlabojusi pieprasījumu pēc blokķēdes prasmēm, ir blokķēdes izstrādātāja loma. Blockchain izstrādātājs ir viena no visvairāk apmaksātajām darba lomām un ietver atbildību par uz blockchain balstītu risinājumu un lietotņu projektēšanu un izstrādi. Lai izpētītu šo karjeras ceļu, jums būs nepieciešamas izcilas servera beigu programmēšanas un analīzes prasmes.

  • Blockchain Web Designer

Jaunuzņēmumi un lieli uzņēmumi vēlas izstrādāt saprotamas un uz klientiem orientētas lietotāja saskarnes, lai palielinātu izpratni par blokķēdes produktiem. Tātad profesionāļi, kuriem ir zināšanas JavaScript, HTML, CSS un projektēšanas rīkos, var turpināt karjeru kā blokķēdes tīmekļa dizaineri. Blokķēdes tīmekļa dizaineru galvenā atbildība ir bezšuvju lietotāju saskarņu izveidošana blakus portāliem un vietnēm dažādiem blokķēdes risinājumiem.

  • Blockchain kvalitātes inženieris

Nākamā svarīgā uz bloku ķēdi balstītā loma, kas pēdējā laikā ir kļuvusi pieprasītāka, ir bloķēšanas ķēdes kvalitātes inženiera loma. Galvenā atbildība šajā lomā būtu saistīta ar problēmu analīzi, analizējot blokķēdes projektu kvalitāti un plānošanu un piegādi. Ir arī svarīgi nodrošināt, lai jaunā blokķēdes infrastruktūra uzturētu atbilstību iepriekš noteiktiem kvalitātes standartiem.

Arī Blockchain kvalitātes inženieriem ir jāraksta skripti un jāievieš testa automatizācija, lai uzlabotu slodzes veiktspējas testus. Kandidātiem jāpārliecinās, ka viņi brīvi pārzina blokķēdes vides pamatus un testēšanas standartus.

Blockchain sertifikāts var paaugstināt jūsu Blockchain karjeru nākamajā līmenī. Uzziniet tūlīt, kā kļūt par sertificētu ekspertu blokķēdē.

Pēdējie vārdi

Tātad, no iepriekš minētās diskusijas varat skaidri pamanīt blokķēdes tehnoloģijas spēku, darba lomu daudzveidību un potenciālo ieguldījumu pieaugumu blokķēdē. Tas skaidri nosaka pamata precedentus, kas ir pieprasījuma pieaugums pēc blokķēdes prasmēm. Ja vēlaties veidot savu karjeru kā blokķēdes profesionāli, tad izvēlieties darba lomu, kuru vēlaties turpināt.

Nākamajā solī jums jāatrod ideālās platformas, kas var palīdzēt jums iegūt prasmes un zināšanas. Jūs varat izvēlēties platformas, kas piedāvā visaptverošas nozares zināšanas, kā arī padziļinātu pieredzi par dažādiem blokķēdes tehnoloģijas aspektiem un palīdz jums iegūt labākās blokķēdes prasmes.

Tātad, ja esat iesācējs un gatavojaties sākt savu karjeru tehnoloģiju jomā, Blockchain varētu būt lieliska izvēle jums. Apgūstiet Blockchain pamatus, izmantojot bezmaksas Blockchain Fundamentals kursu, un sagatavojieties gaišai nākotnei!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me